woensdag 1 april 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
01-04: Resultaten Run your own race 5 km
31-03: Zal heerser John Vermeule ooit van zijn troon worden gestoten?
26-03: De onzichtbare tegenstander
26-03: Topatleet Gerard Tebroke stierf als kluizenaar
22-03: Nieuwe datum hardloopwedstrijden
18-03: WR 400m van Wayde van Niekerk belicht in het programma Wereldrecord
Recente uitslagen
  meer uitslagen
zo 08-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad (51)
za 07-03: 53e Massaloop Oostkapelle (174)
za 29-02: Scheldeloop Terneuzen (61)
za 29-02: 31e Kustcross Vlissingen (107)
zo 23-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad (42)
zo 23-02: 9e Kapellecross Kapelle-Biezelinge (75)
zo 23-02: Bosbokkentrail Westenschouwen (273)
za 22-02: Halve van Axel (248)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

25 km Scheldeloop

Terneuzen, zaterdag 16 februari 2019 - Organisatie: Jogging Club Dow
25 km >>> Zeeuws record staat met 1.16.01 vanaf 20-08-1988 op naam van John Vermeule <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Erwin Harmes (PR 1.25.43) Middelburg1.28.53minM35   16.876  3:334.69694
2  Sander Post (PR)Terneuzen1.34.19minM35   15.904  3:464.42560
3  Frederik ChristiaensBerlare1.35.40minM35   15.679  3:504.36529
4  Koen van HerzeleAalst1.36.27minMse   15.552  3:514.32511
5  Crum van der Linden (debuut) Oost-Souburg1.37.33minMse   15.377  3:544.27487
6  Edwin de NeijsTilburg1.37.43minM45   15.351  3:554.26483
7  Gino Van BroeckTemse1.37.54minM35   15.322  3:554.26479
8  Erwin van den Broeke (PR 1.35.40) Axel1.40.41minM35   14.898  4:024.14421
9  Monica Sanderse (PR)Vlissingen1.40.47minV35   14.883  4:024.13665
10  Marlon Roels (PR)Terneuzen1.42.08minM45   14.687  4:054.08392
11  Peter Meeuwsen (PR 1.39.16) Krabbendijke1.42.19minMse   14.660  4:064.07389
12  Martijn Kox (PR)Westdorpe1.42.30minM40   14.634  4:064.07385
13  Lion Baas (PR)Vlissingen1.45.37minM40   14.202  4:133.95327
14  Erik Goossen (PR 1.36.47) Terneuzen1.46.25minM45   14.096  4:153.92313
15  Dennis van den Broeke (debuut) Axel1.46.34minMse   14.076  4:163.91310
16  Ruud NaudtsWaarschoot1.48.06minMse   13.876  4:193.85284
17  Emardo de Rijck (PR)Sint Jansteen1.48.09minMse   13.870  4:203.85283
18  Jaap Wouters (debuut) Oostkapelle1.49.03minMse   13.755  4:223.82268
19  Francois van den Broecke (PR 1.49.20) Breskens1.49.54minM50   13.649  4:243.79255
20  Omar Hillaert (PR)Westdorpe1.53.05minM45   13.265  4:313.68207
21  Eliny Diakakis (debuut) Terneuzen1.53.06minVse   13.263  4:313.68415
22  Richard Jacobs (debuut) Nieuw- en Sint Joosland1.53.15minM35   13.245  4:323.68205
23  Patrick van Remortel (PR 1.39.27) Hulst1.59.24minM55   12.563  4:473.49127
24  Erwin Nachtegael (debuut) Heikant1.59.31minM55   12.551  4:473.49126
25  Rob de Pagter (debuut) Ritthem2.01.20minM40   12.363  4:513.43107
26  Pierre MoerenhoutSerskamp2.01.46minM45   12.319  4:523.42102
27  Wouter VanderhaeghenGent2.01.53minM40   12.307  4:533.42101
28  Nico SchelstrtaeteAdegem2.03.16minM50   12.169  4:563.3888
29  Nico KroesBreda2.03.27minMse   12.151  4:563.3886
30  Melissa ten Kate (PR)Terneuzen2.03.58minVse   12.100  4:583.36243
31  Robert Lafertin (PR 2.01.58) Terneuzen2.03.58minM35   12.100  4:583.3681
32  Dennis Vlassenrood (PR)Sint Jansteen2.03.58minM35   12.100  4:583.3681
33  Jan StrymesSint-Laureins2.04.07minM55   12.085  4:583.3680
34  Eric Dieleman (debuut) Terneuzen2.04.07minM40   12.085  4:583.3680
35  Harold de Maat (PR)Terneuzen2.04.08minM45   12.084  4:583.3680
36  Dennis Florussen (PR 1.44.19) Terneuzen2.04.10minM40   12.081  4:583.3680
37  Michael van HouteSint-Niklaas2.04.11minM35   12.079  4:583.3680
38  Geert van HouteBreda2.04.13minMse   12.076  4:583.3579
39  Kees van der Heijden (PR 2.01.47) Vlissingen2.05.46minM55   11.927  5:023.3166
40  John Vette (PR 2.05.48) Terneuzen2.06.20minM55   11.873  5:033.3062
41  Berry Knibbeler (PR 2.02.44) Scheldesport2.06.47minM55   11.831  5:043.2958
42  Frans Daalman (debuut) Breskens2.07.27minM65   11.769  5:063.2753
43  Frank SchoofDestelbergen2.07.31minM45   11.763  5:063.2753
44  Jan van OyenOudenburg2.10.41minM55   11.478  5:143.1933
45  Piet Pijpelink (PR 2.10.57) Terneuzen2.11.46minM50   11.384  5:163.1627
46  Michael Vermaat (debuut) Oost-Souburg2.15.24minM40   11.078  5:253.0811
47  Jochem de Dijcker (PR 2.12.15) Axel2.15.26minM40   11.076  5:253.0811
48  Patrick Vervaet (PR 1.44.13) Sint Jansteen2.15.51minM45   11.042  5:263.0710
49  Debby MeulemanWanzele2.15.59minVse   11.031  5:263.06106
50  Isabel van NieuwenhuyzeKalken2.16.15minV40   11.009  5:273.06103
51  Hans Minnaard (PR 2.03.40) Yerseke2.16.47minM55   10.966  5:283.057
52  Pascal van HulleMaldegem2.17.44minM50   10.891  5:313.035
53  Patrick Pieters (debuut) Terneuzen2.19.04minM45   10.786  5:343.003
54  Frans Verwilligen (PR 1.53.59) Hulst2.20.25minM60   10.682  5:372.971
55  Henny Hogeweg (debuut) Oostkapelle2.20.53minVse   10.647  5:382.9666
56  Kurt TaghonZomergem2.21.15minM50   10.619  5:392.95-
57  Wim de LannoyAalter2.21.16minM55   10.618  5:392.95-
58  Karin Casparij (PR)Biervliet2.23.36minV45   10.446  5:452.9048
59  Mirjam Janssen (debuut) Kwadendamme2.26.26minV40   10.244  5:512.8532
60  Pieter Janssen (debuut) Kwadendamme2.26.26minM45   10.244  5:512.85-
61  Mike van der Mark (debuut) Biervliet2.27.00minM45   10.204  5:532.83-
62  Marion Goossen (PR 2.19.14) Terneuzen2.27.08minV45   10.195  5:532.8329
63  Wim Bakker (PR 1.58.03) Terneuzen2.28.11minM65   10.123  5:562.81-
64  Els Zweistra (PR 2.16.18) Terneuzen2.29.16minV60   10.049  5:582.7920
65  Alexandra Pijnen (debuut) Terneuzen2.29.27minV35   10.037  5:592.7919
66  Patrick Dobbelaar (debuut) Zaamslag2.29.27minM40   10.037  5:592.79-
67  Jack Folkersma (PR 2.14.15) Terneuzen2.30.43minM50   9.952  6:022.76-
68  Johnny Dooms (debuut) Terneuzen2.30.57minM65   9.937  6:022.76-
69  Haico KerkmeesterCapelle aan de IJsel2.32.24minM55   9.843  6:062.73-
70  Harry DurinckKalken2.35.49minM50   9.627  6:142.67-
71  Richard WindelsKlinge2.39.13minM40   9.421  6:222.62-
72  Monique Adriaanse (debuut) Terneuzen2.39.34minV50   9.400  6:232.61-
73  Erik de Munck (debuut) Terneuzen2.39.35minM35   9.399  6:232.61-
74  Christian HerteleerBellem2.42.08minM65   9.252  6:292.57-
75  Linda Van GoolSint-Kruis-Winkel2.42.08minV50   9.252  6:292.57-
76  Diana Koopman (PR)Krabbendijke2.46.49minV45   8.992  6:402.50-
77  Louis van der SteenGent2.46.49minM60   8.992  6:402.50-
78  Rudy van de VeldeWachtebeke2.49.09minM55   8.868  6:462.46-
Mannen: 64 (82.05%) => M35=10 - M40=10 - M45=11 - M50=7 - M55=11 - M60=2 - M65=4 - Mse=9
Vrouwen: 14 (17.95%) => V35=2 - V40=2 - V45=3 - V50=2 - V60=1 - Vse=4

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

25 km

2019Erwin Harmes1:28:53Sander Post1:34:19Frederik Christiaens1:35:40Monica Sanderse1:40:4778
2018Tom Van Driessche1:36:41Anthony de Rop1:39:21Yves Depoorter1:40:53Monica Sanderse1:49:2476
2017Erwin Harmes1:25:43Jente Samson1:29:25Sean Durinck1:32:57Paola van Gilst1:53:4865
2015Gino de Cock1:31:13Sander Post1:35:56Edwin de Jaeger1:37:00Ellen van Loocke2:04:0764
2014Christophe De Grande1:37:12Yaron Weyts1:42:37Gilles Geschiere1:44:17Kristl Blancquaert1:59:2271
12 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Mark VerhageZaamslag44.46minMse   16.083  3:444.47-
2  Rene den HollanderAagtekerke47.00minMse   15.319  3:554.26+2:14
3  Alexander van WalleghemVeldegem49.35minM35   14.521  4:084.03+4:49
4  Menno den DekkerTerneuzen50.11minM45   14.347  4:113.99+5:25
5  Joop BrooijmansHengstdijk50.28minM60   14.267  4:123.96+5:42
6  Jan-Niek BoeijeTerneuzen53.42minMse   13.408  4:293.72+8:56
7  Paul HaertjensBoekhoute54.15minM55   13.272  4:313.69+9:29
8  Sjakkie van den BroekeHoek54.27minM50   13.223  4:323.67+9:41
9  Jaap van der VeenTerneuzen56.38minM50   12.713  4:433.53+11:52
10  Jos van GrembergheStekene57.36minM60   12.500  4:483.47+12:50
11  Paul de BooijLamswaarde58.18minM60   12.350  4:523.43+13:32
12  Luc KusseneersRumst58.21minM60   12.339  4:523.43+13:35
13  Alain LippensErtvelde59.23minM55   12.125  4:573.37+14:37
14  Jacques ZamanTerneuzen1.02.19minM55   11.554  5:123.21+17:33
15  Wanda ZegersTerneuzen1.03.20minV45   11.368  5:173.16+18:34
16  Nicole de WildeLaarne1.04.52minV55   11.100  5:243.08+20:06
17  Marcel DecanckBottelare1.04.52minM70   11.100  5:243.08+20:06
18  Werner StallaartKaapstad1.05.26minM45   11.004  5:273.06+20:40
19  Lauran van den DriesKloosterzande1.07.26minM60   10.677  5:372.97+22:40
20  Sandra van LooBonheiden1.07.28minV45   10.672  5:372.96+22:42
21  Mia ClymansVosselaar1.07.44minV50   10.630  5:392.95+22:58
22  Marc GorisVosselaar1.07.45minM45   10.627  5:392.95+22:59
23  Bart WeemaesKlinge1.08.30minM50   10.511  5:432.92+23:44
24  Janneke BoutensMiddelburg1.08.51minV55   10.458  5:442.90+24:05
25  Willy MerckxStekene1.09.06minM65   10.420  5:462.89+24:20
26  Jacqueline MeijersHoedekenskerke1.10.05minV45   10.273  5:502.85+25:19
27  Hubert RoelsKloosterzande1.10.55minM70   10.153  5:552.82+26:09
28  Evert KuijkTerneuzen1.10.57minM50   10.148  5:552.82+26:11
29  Leo HoekmaKoewacht1.11.56minM65   10.009  6:002.78+27:10
30  Didier Van NieuwenhuyzenAssenede1.12.59minM55   9.865  6:052.74+28:13
31  Romain BolssensKieldrecht1.13.21minM60   9.816  6:072.73+28:35
32  Marie Jeanne De KeyserBellem1.14.26minV70   9.673  6:122.69+29:40
33  Dominique De MeySint-Niklaas1.14.27minV55   9.671  6:122.69+29:41
34  Imo JongepierNieuw- en Sint Joosland1.16.29minM65   9.414  6:222.61+31:43
35  Erwin de WaeleSinaai1.17.41minM40   9.268  6:282.57+32:55
36  Arsene Van LaekenAssenede1.17.50minM65   9.251  6:292.57+33:04
37  Jan de JongeDriewegen1.18.32minM70   9.168  6:332.55+33:46
38  Ine de DeyneKemzeke1.20.00minV65   9.000  6:402.50+35:14
39  Ilse de SchryverVrasene1.29.29minV45   8.046  7:272.24+44:43
40  Greta de VijlderSint-Gillis-Waas1.30.04minV70   7.994  7:302.22+45:18
41  Wim CoppietersStrombeek-Bever1.30.05minM80   7.993  7:302.22+45:19
42  Nancy AsselmanMoerbeke1.34.16minV50   7.638  7:512.12+49:30
43  Dominique van den DaeleWachtebeke1.34.16minV50   7.638  7:512.12+49:30
Mannen: 30 (69.77%) => M35=1 - M40=1 - M45=3 - M50=4 - M55=4 - M60=6 - M65=4 - M70=3 - M80=1 - Mse=3
Vrouwen: 13 (30.23%) => V45=4 - V50=3 - V55=3 - V65=1 - V70=2

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.826 seconden nodig om deze lijst met 121 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reacties:
Wouter Verstraate: Resultaten Run Your Own Race 5..
Jan Roose: Resultaten Run Your Own Race 5..
Jos den Hollander: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Floris Willeboordse: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jos den Hollander: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Jos den Hollander: De Onzichtbare Tegenstander..
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Jos den Hollander: De Onzichtbare Tegenstander..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
08-03: 45e CPC Loop Den Haag (89)
01-03: 20 van Alphen Alphen a/d Rijn (4)
01-03: Rico Salvettiloop Moergestel (2)
23-02: NK indoor Senioren Apeldoorn (1)
23-02: Wegwedstrijd Xabia (1)
22-02: BK indoor studenten Gent (2)
15-02: NK indoor A/B-junioren Apeldoorn (2)
Atletiek Zeeland © 2020