maandag 13 juli 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 18-07: 2e Track Meeting Utrecht
wo 22-07: Welcome Back! Vlissingen
vr 07-08: 3e Track Meeting Utrecht
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Erpelkappersloop

Axel, zaterdag 9 februari 2019 - Organisatie: Road Running Axel
14.65 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Sander d'HontKuitaart52.19minMse   16.802  3:344.67-
2  Mark VerhageZaamslag54.20minMse   16.178  3:434.49+2:01
3  Erwin van den BroekeAxel54.35minMse   16.104  3:444.47+2:16
4  Wim van SparrentakSint Laurens54.42minM45   16.069  3:444.46+2:23
5  Edwin de la RuelleKoewacht54.54minM50   16.011  3:454.45+2:35
6  Joris ZamanNieuw-Namen55.51minM40   15.739  3:494.37+3:32
7  Sander van DoornZaamslag56.07minM35   15.664  3:504.35+3:48
8  Tristan van de VeldeMelle57.37minMse   15.256  3:564.24+5:18
9  Rudi van GuyseStekene57.55minMse   15.177  3:574.22+5:36
10  Tim BuysseAssenede58.09minMse   15.116  3:584.20+5:50
11  Martijn KoxWestdorpe58.45minM40   14.962  4:014.16+6:26
12  Edwin de JaegerZuiddorpe59.22minM45   14.806  4:034.11+7:03
13  Dirk PastoorLochristi59.58minMse   14.658  4:064.07+7:39
14  Brecht DecorteWaregem1.00.05minMse   14.630  4:064.06+7:46
15  Stefan van den BroekeAxel1.00.36minMse   14.505  4:084.03+8:17
16  Dennis FlorussenTerneuzen1.00.47minM40   14.461  4:094.02+8:28
17  Henk de BrauwerLievegem1.01.00minMse   14.410  4:104.00+8:41
18  Allan van AltenAxel1.01.07minM45   14.382  4:104.00+8:48
19  Tony DemaretSint-Kruis-Winkel1.01.37minMse   14.266  4:123.96+9:18
20  Paul de WaelSinaai1.02.51minMse   13.986  4:173.88+10:32
21  Koen PoppeZele1.03.48minMse   13.777  4:213.83+11:29
22  Geert de RyckStekene1.06.09minMse   13.288  4:313.69+13:50
23  Maurice SteketeeMiddelburg1.06.58minM35   13.126  4:343.65+14:39
24  Eric van RemortelGoes1.07.52minM60   12.952  4:383.60+15:33
25  Jeroen van den BroekeTerneuzen1.08.46minMse   12.782  4:423.55+16:27
26  Kurt BaeyensZele1.09.33minMse   12.638  4:453.51+17:14
27  William BollemanAxel1.09.43minMse   12.608  4:463.50+17:24
28  Jos WynsHallaar1.10.00minMse   12.557  4:473.49+17:41
29  Davy de WolfHulst1.10.11minMse   12.524  4:473.48+17:52
30  Bas JasperseTerneuzen1.10.21minMse   12.495  4:483.47+18:02
31  Luc KusseneersRumst1.11.59minMse   12.211  4:553.39+19:40
32  Piet PijpelinkTerneuzen1.12.41minMse   12.094  4:583.36+20:22
33  Yannick VastenhoutTerneuzen1.13.43minMse   11.924  5:023.31+21:24
34  Frank NachtegaelHeikant1.13.48minMse   11.911  5:023.31+21:29
35  Carmen BogaertStekene1.14.24minVse   11.815  5:053.28+22:05
36  Willem van der HeydenKieldrecht1.14.29minMse   11.801  5:053.28+22:10
37  Peter MaranusAagtekerke1.14.44minMse   11.762  5:063.27+22:25
38  Patrick VerveatSint Jansteen1.14.57minMse   11.728  5:073.26+22:38
39  John GuequierreMiddelburg1.16.00minM65   11.566  5:113.21+23:41
40  Steven VermeulenZelzate1.16.53minMse   11.433  5:153.18+24:34
41  Guy van SeverenLievegem1.17.08minMse   11.396  5:163.17+24:49
42  Nienke BoogmansMoerbeke1.20.01minVse   10.985  5:283.05+27:42
43  Piet BeijerMiddelburg1.21.06minM70   10.838  5:323.01+28:47
44  Werner StallaartKaapstad1.23.36minMse   10.514  5:422.92+31:17
45  Els ZweistraTerneuzen1.25.03minV60   10.335  5:482.87+32:44
Mannen: 42 (93.33%) => M35=2 - M40=3 - M45=3 - M50=1 - M60=1 - M65=1 - M70=1 - Mse=30

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

14.65 km

2020Mark Verhage54:46Kevin de Poorter54:51Jordy Leenknecht55:34Sharon Bogaert1:02:1458
2019Sander d'Hont52:19Mark Verhage54:20Erwin van den Broeke54:35Carmen Bogaert1:14:2445

14.6 km

2018Bart Raes52:01Erwin Adan53:34Liam de Mey54:16Mirthe Overkamp1:02:0775

17.02 km

2016Davy Stieperaere57:52Jente Samson1:00:14Maarten Seghers1:00:24Lies Deruddere1:12:4371

17 km

2015Erwin van den Broeke1:02:19Dirk van Wesepoel1:02:50Sander Post1:03:15Sofie Claus1:11:4679

12.8 km

2013Jordi van Guyse43:55Edwin de la Ruelle44:05Sander Verminck44:31Irma Karahotka55:1498
7.92 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Lars AndriesBrugge28.45minMse   16.529  3:384.59-
2  Renzo van HoorebekeHarelbeke28.56minMse   16.424  3:394.56+0:11
3  Gino van BroekTemse29.17minMse   16.228  3:424.51+0:32
4  Erik CapponZuidzande29.51minM50   15.920  3:464.42+1:06
5  Ronny WagenaerMelsele30.11minMse   15.744  3:494.37+1:26
6  Thomas WulffraatTerneuzen30.27minMse   15.606  3:514.33+1:42
7  Jens JaeckensOudenaarde31.20minMse   15.166  3:574.21+2:35
8  Alexander VanwalleghemVeldegem32.29minMse   14.629  4:064.06+3:44
9  Ralf SchaaljeAxel32.34minMse   14.592  4:074.05+3:49
10  Christian Ojeda RiffoDe klinge32.40minMse   14.547  4:074.04+3:55
11  Mike CornelisTemse32.42minMse   14.532  4:084.04+3:57
12  Erwin van BeljouwKloosterzande32.51minMse   14.466  4:094.02+4:06
13  Cathy PoppeTerneuzen33.11minV40   14.320  4:113.98+4:26
14  Jan-Niek BoeijeTerneuzen33.41minMse   14.108  4:153.92+4:56
15  Joakim van GasseSint-Pauwels34.11minMse   13.902  4:193.86+5:26
16  Kurt SchreyenEvergem34.19minMse   13.847  4:203.85+5:34
17  Jos van GrembergheKoewacht34.28minMse   13.787  4:213.83+5:43
18  Michel LippensMoerbeke34.37minMse   13.727  4:223.81+5:52
19  Huub BeelenGoes35.33minM60   13.367  4:293.71+6:48
20  Patrick RoosenboomZele36.02minMse   13.188  4:333.66+7:17
21  Cedric de BeeleSint-Niklaas36.44minMse   12.936  4:383.59+7:59
22  Patrick MichielsNieuw-Namen36.51minMse   12.896  4:393.58+8:06
23  Alain LippensErtvelde37.06minMse   12.809  4:413.56+8:21
24  Pascal de GraeveWestdorpe37.11minM50   12.780  4:423.55+8:26
25  Paul de BooijLamswaarde37.42minMse   12.605  4:463.50+8:57
26  Martin NoensKemzeke37.46minMse   12.583  4:463.50+9:01
28  Thijmen van WaesTerneuzen37.49minMse   12.566  4:463.49+9:04
29  Alwin BollemanTerneuzen37.55minMse   12.533  4:473.48+9:10
30  Jacques ZamanTerneuzen38.40minM55   12.290  4:533.41+9:55
31  Tim HarmsDelft38.49minMse   12.242  4:543.40+10:04
32  Acronius KiamerGoes38.52minMse   12.226  4:543.40+10:07
33  Fiona ReijersTerneuzen39.02minVse   12.174  4:563.38+10:17
34  Martine BouteLievegem39.15minVse   12.107  4:573.36+10:30
35  Leo KaijserTerneuzen39.38minM55   11.990  5:003.33+10:53
36  Patrick CeuppensHalle40.02minMse   11.870  5:033.30+11:17
37  Johan DekkerMiddelburg40.07minM60   11.845  5:043.29+11:22
38  Eddy WaelputStekene40.21minMse   11.777  5:063.27+11:36
39  Jack de BooyHulst40.33minMse   11.719  5:073.26+11:48
40  Wanda ZegersTerneuzen40.43minV45   11.671  5:083.24+11:58
41  Jolien DaeninckMelle41.33minVse   11.437  5:153.18+12:48
42  Ludwig van GeyteZele41.41minMse   11.400  5:163.17+12:56
43  Yves BraeckeZelzate41.43minMse   11.391  5:163.16+12:58
44  Freer van RoeyenAxel41.46minMse   11.377  5:163.16+13:01
45  Lauran van den DriesKloosterzande42.03minMse   11.301  5:193.14+13:18
46  Marc de BaetsHeusden42.07minMse   11.283  5:193.13+13:22
47  Rony AdriaenssensLokeren42.44minMse   11.120  5:243.09+13:59
48  Didier van NieuwenhuijzeAssende43.04minMse   11.034  5:263.07+14:19
49  Mia ClymansVosselaar43.14minVse   10.992  5:283.05+14:29
50  Marc GorisVosselaar43.18minMse   10.975  5:283.05+14:33
51  Jeroen JanssensSint Jansteen43.22minMse   10.958  5:293.04+14:37
52  Daphne BoddaertHulst43.43minVse   10.870  5:313.02+14:58
53  Janneke BoutensMiddelburg43.48minVse   10.849  5:323.01+15:03
54  Cindy v/d BrandeWalswoorden43.53minVse   10.829  5:323.01+15:08
55  Jacqueline MeijersHoedekenskerke43.58minV45   10.808  5:333.00+15:13
56  Annelies RombautKieldrecht44.00minVse   10.800  5:333.00+15:15
57  Ronald BreepoelSluiskil44.10minMse   10.759  5:352.99+15:25
58  Arlette HendricksHallaar44.18minVse   10.727  5:362.98+15:33
59  Johanna van AltenAxel45.02minVse   10.552  5:412.93+16:17
60  Imo JongepierNieuw- en Sint Joosland45.35minM65   10.425  5:452.90+16:50
61  Kris de VosKoewacht46.01minMse   10.327  5:492.87+17:16
62  Marc StuerBeveren46.05minMse   10.312  5:492.86+17:20
63  Leen StuerSint Jansteen46.28minMse   10.227  5:522.84+17:43
64  Didier vanden BaldeDedeberg46.31minMse   10.216  5:522.84+17:46
65  Philippe van GeertruyEkeren47.12minMse   10.068  5:582.80+18:27
66  Kim de KoningKoewacht47.40minVse   9.969  6:012.77+18:55
67  Tessa van HaveKoewacht47.42minVse   9.962  6:012.77+18:57
68  Marc WillemsDendermonde47.54minMse   9.921  6:032.76+19:09
69  Romain BolssensKieldrecht48.49minMse   9.734  6:102.70+20:04
70  Isabelle JacobsLokeren49.23minVse   9.623  6:142.67+20:38
71  Jan de JongeDriewegen49.31minMse   9.597  6:152.67+20:46
72  Carlos de WillemackstrAalster50.03minMse   9.495  6:192.64+21:18
73  Brigitte de VreezeBeveren50.09minVse   9.476  6:202.63+21:24
74  Norbert IngelsEvergem50.36minMse   9.391  6:232.61+21:51
75  Ine De DeyneKemzeke52.04minVse   9.127  6:342.54+23:19
76  Rudy van de VeldeWachtebeke52.16minMse   9.092  6:362.53+23:31
77  Aime SamsonSint-Pauwels54.24minMse   8.735  6:522.43+25:39
78  Ilse de SchrijverVrasene54.31minVse   8.717  6:532.42+25:46
79  Jean-Pierre D'HauwZelzate55.04minMse   8.630  6:572.40+26:19
80  Wim CoppietersStrombeek-Bever1.00.04minMse   7.911  7:352.20+31:19
81  Greta de VylderSint-Gillis-Waas1.00.09minVse   7.900  7:362.19+31:24
Mannen: 60 (75%) => M50=2 - M55=2 - M60=2 - M65=1 - Mse=53
Vrouwen: 20 (25%) => V40=1 - V45=2 - Vse=17

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.266 seconden nodig om deze lijst met 125 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
05-07: Stratenloop Zele (6)
10 km Sven Vermeulen (PR 36.39)37.47  M40
10 km Jonnathan Duinkerke (debuut)40.02  Mse
10 km Arthur van Aartsen (PR 41.22)45.05  M45
10 km Wendy Wijnstra (PR 45.24)45.35  V35
10 km Maurice Steketee (PR 41.35)45.37  M35
5 km Wouter Verstraate (PR)16.05  Mse
04-07: Testwedstrijd Papendal (1)
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.45.11)3.45.99  Mse
Atletiek Zeeland © 2020