dinsdag 7 april 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
01-04: Resultaten Run your own race 5 km
31-03: Zal heerser John Vermeule ooit van zijn troon worden gestoten?
26-03: De onzichtbare tegenstander
26-03: Topatleet Gerard Tebroke stierf als kluizenaar
22-03: Nieuwe datum hardloopwedstrijden
18-03: WR 400m van Wayde van Niekerk belicht in het programma Wereldrecord
Recente uitslagen
  meer uitslagen
zo 08-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad (51)
za 07-03: 53e Massaloop Oostkapelle (174)
za 29-02: Scheldeloop Terneuzen (61)
za 29-02: 31e Kustcross Vlissingen (107)
zo 23-02: 9e Kapellecross Kapelle-Biezelinge (75)
zo 23-02: Bosbokkentrail Westenschouwen (273)
zo 23-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad (42)
za 22-02: Halve van Axel (248)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Eugene Vink Memorial

Westdorpe, zaterdag 26 januari 2019 - Organisatie: Trimlopen Westdorpe
14.5 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Filip MortierSint-Niklaas51.46minM35   16.806  3:344.67-
2  Tom van DriesscheZele52.25minM40   16.598  3:374.61+0:39
3  Wim VercruyssenNieuw-Namen54.12minM45   16.052  3:444.46+2:26
4  Wim van SparrentakSint Laurens54.50minM45   15.866  3:474.41+3:04
5  Tim BuysseAssenede56.02minMse   15.526  3:524.31+4:16
6  Sander van DoornZaamslag56.14minM35   15.471  3:534.30+4:28
7  Rudi van GuyseStekene56.18minM60   15.453  3:534.29+4:32
8  Kris CornelisZele56.39minM40   15.357  3:544.27+4:53
9  Wim RoosStekene57.12minM35   15.210  3:574.22+5:26
10  Martijn KoxWestdorpe57.35minM40   15.109  3:584.20+5:49
11  Matti BuysseStekene57.49minM35   15.048  3:594.18+6:03
12  Piet AudenaertBelsele58.42minM40   14.821  4:034.12+6:56
13  Alexander VanwalleghemVeldegem1.00.45minM35   14.321  4:113.98+8:59
14  Tony DemaretSint-Kruis-Winkel1.00.53minM50   14.290  4:123.97+9:07
15  Lennert VerdegemAssenede1.01.00minMse   14.262  4:123.96+9:14
16  Ben van VlietTerneuzen1.02.23minM40   13.946  4:183.87+10:37
17  Leo BrackeAxel1.02.44minM55   13.868  4:203.85+10:58
18  Robert LafertinTerneuzen1.02.54minM35   13.831  4:203.84+11:08
19  Luc dhontZaffelare1.04.36minM55   13.467  4:273.74+12:50
20  Geerd de RijckStekene1.05.01minM60   13.381  4:293.72+13:15
21  Joris de NeveEeklo1.05.28minM45   13.289  4:313.69+13:42
22  Theo de BotKoewacht1.05.38minM60   13.255  4:323.68+13:52
23  Sjakkie van den BroekeHoek1.05.45minM50   13.232  4:323.68+13:59
24  Luc CarnoyWachtebeke1.06.04minM45   13.169  4:333.66+14:18
25  Danny De BaereWaasmunster1.06.32minM55   13.076  4:353.63+14:46
26  André MeijersHoedekenskerke1.07.18minM45   12.927  4:383.59+15:32
27  Michiel LippensMoerbeke1.07.30minMse   12.889  4:393.58+15:44
28  Jos WynsHallaar1.09.14minM65   12.566  4:463.49+17:28
29  Evert KuijkTerneuzen1.10.30minM50   12.340  4:523.43+18:44
30  Ebe BlaauwTerneuzen1.10.30minM65   12.340  4:523.43+18:44
31  Patrick GauweZuiddorpe1.10.50minM50   12.282  4:533.41+19:04
32  Stefaan de WertClinge1.11.18minM45   12.202  4:553.39+19:32
33  Piet PijpelinkTerneuzen1.11.30minM50   12.168  4:563.38+19:44
34  Michel FieretTerneuzen1.11.35minM45   12.154  4:563.38+19:49
35  Rolf MobachSluiskil1.11.45minM45   12.125  4:573.37+19:59
36  Alex KoussonskyArc Ainieres1.12.32minM50   11.994  5:003.33+20:46
37  Jan BoonmanAxel1.13.51minM65   11.781  5:063.27+22:05
38  Frans VerwilligenHulst1.13.55minM60   11.770  5:063.27+22:09
39  Frank BoerebachHoek1.14.21minM55   11.701  5:083.25+22:35
40  John GuequierreMiddelburg1.14.51minM65   11.623  5:103.23+23:05
41  Hanno de HoonTerneuzen1.14.57minM60   11.608  5:103.22+23:11
42  Sofie van den BosscheSint-Lievens-Hattem1.15.53minV35   11.465  5:143.18+24:07
43  Stijn VermeerschDenderleeuw1.15.54minM35   11.462  5:143.18+24:08
44  Guy van SeverenLievegem1.16.47minM70   11.331  5:183.15+25:01
45  Kris Van CleemputSas van Gent1.18.07minM45   11.137  5:233.09+26:21
46  Werner StallaartKaapstad1.18.51minM45   11.034  5:263.06+27:05
47  Steven VermeulenZelzate1.19.15minMse   10.978  5:283.05+27:29
48  Nienke BoogmansMoerbeke1.20.04minVse   10.866  5:313.02+28:18
49  Davy DubbeldamSluiskil1.20.21minM45   10.828  5:323.01+28:35
50  Christian HerteleerBellem Aalter1.20.51minM65   10.761  5:352.99+29:05
51  Marcel de CanckBottelaere1.21.16minM70   10.705  5:362.97+29:30
52  Els ZweistraTerneuzen1.22.31minV60   10.543  5:412.93+30:45
53  Ko de KoeyerZaamslag1.22.31minM70   10.543  5:412.93+30:45
54  Jacqueline MeijersHoedekenskerke1.23.28minV45   10.423  5:452.90+31:42
55  Carla ZegersKoewacht1.24.10minV50   10.337  5:482.87+32:24
56  Rudy van de VeldeWachtebeke1.24.28minM55   10.300  5:502.86+32:42
57  Johan BundervoetSleidinge1.27.24minM65   9.954  6:022.77+35:38
58  Ilvy van PoeckeWestdorpe1.30.32minV40   9.610  6:152.67+38:46
59  Eddy van BovenSchoonaarde1.30.56minM60   9.567  6:162.66+39:10
60  Romain BolssensKieldrecht1.31.48minM60   9.477  6:202.63+40:02
61  Marleen WillemsEeklo1.31.54minV50   9.467  6:202.63+40:08
62  Petra WillemsSas van Gent1.35.30minV40   9.110  6:352.53+43:44
Mannen: 54 (87.1%) => M35=7 - M40=5 - M45=11 - M50=6 - M55=5 - M60=7 - M65=6 - M70=3 - Mse=4
Vrouwen: 8 (12.9%) => V35=1 - V40=2 - V45=1 - V50=2 - V60=1 - Vse=1

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

14.5 km

2019Filip Mortier51:46Tom van Driessche52:25Wim Vercruyssen54:12Sofie van den Bossche1:15:5362
2018Jordi van Guyse51:15Tom Vandenbussche53:56Erwin van de Broeke54:40Veerle Hofman1:04:2855
2017Joris de Schepper49:01Sander Post51:41Kevin d'Hondt54:04Martine Boute1:07:3571
2016Sander Post51:01Edwin de la Ruelle53:14Andy Slock53:47Niki Bogaert59:1674
2015Sander Post53:32Pieter Akkerman53:36Benny Thuy53:43Nadia Bleyenberg1:13:3286

13 km

2014Kevin Cnudde44:58Sander Verminck45:11Thomas de Schutter45:26Martine Boute58:1998
8.4 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Gino van BroeckTemse31.26minM35   16.034  3:454.45-
2  Giovanni van LokerenZele32.19minM40   15.596  3:514.33+0:53
3  Ronny WagenaarMelsele32.29minM45   15.516  3:524.31+1:03
4  Briek CarnoyWachtebeke33.25minMse   15.082  3:594.19+1:59
5  Ronald GeertseSerooskerke33.26minM40   15.075  3:594.19+2:00
6  Erwin van BeljouwKloosterzande34.51minM45   14.462  4:094.02+3:25
7  Jan-Niek BoeijeTerneuzen35.12minMse   14.318  4:113.98+3:46
8  Mike CornelisTemse35.51minMse   14.059  4:163.91+4:25
9  Jos van GrembergheKoewacht35.56minM60   14.026  4:173.90+4:30
10  Chris SchelkensDendermonde37.20minM55   13.500  4:273.75+5:54
11  Martin NoensKemzeke38.09minM50   13.211  4:333.67+6:43
12  Alain LippensErtvelde38.51minM55   12.973  4:383.60+7:25
13  Thijmen van WaesTerneuzen39.25minMse   12.786  4:423.55+7:59
14  Trui GonnissenPhilippine40.21minV40   12.491  4:483.47+8:55
15  Leen VerniersWachtebeke40.25minM45   12.470  4:493.46+8:59
16  Dimaen Sonatman40.36minMse   12.414  4:503.45+9:10
17  Patrick MichielsNieuw-Namen40.41minM50   12.388  4:513.44+9:15
18  Pascal De GraeveWestdorpe41.11minM45   12.238  4:543.40+9:45
19  Willem van der HeydenKieldrecht41.24minM65   12.174  4:563.38+9:58
20  Patrick RoosenboomZele41.38minM50   12.106  4:573.36+10:12
21  Ronald RoctusTerneuzen42.14minM55   11.934  5:023.31+10:48
22  Patrick CeuppensHalle42.21minM60   11.901  5:033.31+10:55
23  Eddy WaelputStekene43.45minM50   11.520  5:133.20+12:19
24  Marc de BaetsHeusden43.55minM60   11.476  5:143.19+12:29
25  Ludwig van GeyteZele44.15minM60   11.390  5:163.16+12:49
26  Ellen van den DurpelWachtebeke45.23minVse   11.105  5:243.08+13:57
27  Marc LefevreDendermonde45.47minMse   11.008  5:273.06+14:21
28  Ivo de WildeClinge45.57minM50   10.968  5:283.05+14:31
29  Janneke BoutensMiddelburg46.33minV55   10.827  5:333.01+15:07
30  Philippe van GeertruyEkeren46.52minM50   10.754  5:352.99+15:26
31  Monique LangeraarZaamslag46.54minV40   10.746  5:352.99+15:28
32  Sjaak OosterlingBreskens47.07minM65   10.697  5:372.97+15:41
33  Ronald BreepoelSluiskil47.14minM55   10.670  5:372.96+15:48
34  Piet BosschaertBeke47.38minM50   10.581  5:402.94+16:12
35  Arlette HendrickxHallaar48.00minV60   10.500  5:432.92+16:34
36  Wim VolckaertOosterzele48.44minM45   10.342  5:482.87+17:18
37  Marc WillemsDendermonde48.59minM60   10.289  5:502.86+17:33
38  Rony AdriaenssensLokeren49.49minM60   10.117  5:562.81+18:23
39  Marie Jeanne De KeyserBellem Aalter49.58minV70   10.087  5:572.80+18:32
40  Louis Van der SteenGent52.43minM60   9.561  6:172.66+21:17
41  Brigitte de VreezeBeveren52.44minV55   9.558  6:172.65+21:18
42  Jean-Pierre D'HauwZelzate53.18minM65   9.456  6:212.63+21:52
43  Ine de DeyneKemzeke54.08minV65   9.310  6:272.59+22:42
44  Isabelle JacobsLokeren54.18minV50   9.282  6:282.58+22:52
45  Domien van ParijsWestdorpe54.22minM60   9.270  6:282.58+22:56
46  Carlos De WillemackerAalter54.31minM60   9.245  6:292.57+23:05
47  Antoine MathysDe Pinte55.20minM70   9.108  6:352.53+23:54
48  Danielle DubbeldamSluiskil55.23minV40   9.100  6:362.53+23:57
49  Maria van BelleErtvelde55.29minV70   9.084  6:362.52+24:03
50  Blijde van DriesscheWetteren55.29minVse   9.084  6:362.52+24:03
51  Rina OttoStampersgat58.25minV60   8.628  6:572.40+26:59
52  Aimé SamsonSint-Pauwels59.41minM70   8.445  7:062.35+28:15
53  Ilse de SchrijverVrasene59.42minV45   8.442  7:062.35+28:16
54  Greta de VylderSint-Gillis-Waas1.04.30minV70   7.814  7:412.17+33:04
55  Wim CoppietersStrombeek-Bever1.04.31minM80   7.812  7:412.17+33:05
56  Guy GaelensGentBrugge1.07.20minM60   7.485  8:012.08+35:54
57  Rita van AvermaetAssenede1.07.21minV65   7.483  8:012.08+35:55
Mannen: 41 (71.93%) => M35=1 - M40=2 - M45=5 - M50=7 - M55=4 - M60=10 - M65=3 - M70=2 - M80=1 - Mse=6
Vrouwen: 16 (28.07%) => V40=3 - V45=1 - V50=1 - V55=2 - V60=2 - V65=2 - V70=3 - Vse=2

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.141 seconden nodig om deze lijst met 119 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reacties:
Jeroen Janse: Resultaten Run Your Own Race 5..
Jan Roose: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jan Roose: Resultaten Run Your Own Race 5..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
08-03: 45e CPC Loop Den Haag (89)
01-03: 20 van Alphen Alphen a/d Rijn (4)
01-03: Rico Salvettiloop Moergestel (2)
23-02: NK indoor Senioren Apeldoorn (1)
23-02: Wegwedstrijd Xabia (1)
22-02: BK indoor studenten Gent (2)
15-02: NK indoor A/B-junioren Apeldoorn (2)
Atletiek Zeeland © 2020