dinsdag 22 september 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
21-09: Laten we eens een marathon organiseren… Phoewee!
01-09: Marijke de Visser verrassend naar zilver in PR op NK 5000m vrouwen
31-08: Inschrijfformulier Marathon Vlissingen
18-07: Ramses Bekkenk blijkt al ruim 20 jaar Zeeuws recordhouder op 3000m/3000m steeple
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 10-10: Wilhelminapolderloop Goes
za 17-10: 59e Singelloop Middelburg
Recente uitslagen
  meer uitslagen
zo 20-09: Dwars Door De Zwingeul Cadzand-Bad
zo 20-09: Trail By The Sea Renesse
za 19-09: 2e Wemeldingeloop
za 12-09: 10 Miles Schellach Middelburg
vr 21-08: Summer Run Vlissingen
vr 14-08: Hardloop3Daagse Neeltje Jans
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

1e Dow trimloop

Terneuzen, zaterdag 19 januari 2019 - Organisatie: Jogging Club Dow
15.6 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Sander PostTerneuzen54.48minM35   17.080  3:314.74-
2  Sander d'HontKuitaart55.22minMse   16.905  3:334.70+0:34
3  Sander van DoornZaamslag58.02minM35   16.129  3:434.48+3:14
4  Sven VermeulenVlissingen59.19minM40   15.780  3:484.38+4:31
5  Stefan van den BroekeAxel1.00.05minMse   15.578  3:514.33+5:17
6  Rudy van GuyseStekene1.00.09minM60   15.561  3:514.32+5:21
7  Monica SanderseVlissingen1.00.12minV35   15.548  3:524.32+5:24
8  Ronald GeertseSerooskerke1.01.43minM40   15.166  3:574.21+6:55
9  Tony DemaretSint-Kruis-Winkel1.04.35minM50   14.493  4:084.03+9:47
10  Fons de RijckeKloosterzande1.05.47minM55   14.229  4:133.95+10:59
11  Eric van RemortelGoes1.08.57minM60   13.575  4:253.77+14:09
12  Kees van der HeijdenVlissingen1.09.13minM55   13.523  4:263.76+14:25
13  Geerd de RijckStekene1.09.35minM60   13.451  4:283.74+14:47
14  Melissa ten KateTerneuzen1.09.44minVse   13.423  4:283.73+14:56
15  Niek WielandAxel1.10.04minM45   13.359  4:293.71+15:16
16  Jan StrymesSint-Laureins1.10.53minM55   13.205  4:333.67+16:05
17  Jaap van der VeenTerneuzen1.11.53minM50   13.021  4:363.62+17:05
18  Danny De BaereWaasmunster1.12.14minM55   12.958  4:383.60+17:26
19  Jos WynsHallaar1.12.31minM65   12.907  4:393.59+17:43
20  Evert KuijkTerneuzen1.12.31minM50   12.907  4:393.59+17:43
21  Erwin NachtegaelHeikant1.14.51minM55   12.505  4:483.47+20:03
22  Paul ObbelsNijlen1.15.18minM65   12.430  4:503.45+20:30
23  René GoetheerWolphaartsdijk1.15.58minM50   12.321  4:523.42+21:10
24  Willem van der HeydenKieldrecht1.16.18minM65   12.267  4:533.41+21:30
25  Tobias WoefleTerneuzen1.16.49minMse   12.185  4:553.38+22:01
26  Piet PijpelinkTerneuzen1.17.35minM50   12.064  4:583.35+22:47
27  Frank BoerebachHoek1.18.31minM55   11.921  5:023.31+23:43
28  Anoucha BauteKaprijke1.20.39minV45   11.606  5:103.22+25:51
29  Hanno de HoonTerneuzen1.20.39minM60   11.606  5:103.22+25:51
30  Werner StallaartCapetown1.20.52minM45   11.575  5:113.22+26:04
31  Michel FieretTerneuzen1.21.06minM45   11.541  5:123.21+26:18
32  Piet BeijerMiddelburg1.21.56minM70   11.424  5:153.17+27:08
33  Nienke BoogmansMoerbeke1.23.03minVse   11.270  5:193.13+28:15
34  Guy van SeverenLovendegem1.23.30minM70   11.210  5:213.11+28:42
35  Pascal van HulleMaldegem1.25.42minM50   10.922  5:303.03+30:54
36  Shana de MeyerZelzate1.25.56minVse   10.892  5:313.03+31:08
37  Yves BrackeZelzate1.25.58minM40   10.888  5:313.02+31:10
38  Chris de KoeVlissingen1.26.03minM70   10.877  5:313.02+31:15
39  Mieke BooneOost-Eeklo1.27.01minVse   10.757  5:352.99+32:13
40  Els ZweistraTerneuzen1.27.30minV60   10.697  5:372.97+32:42
41  Ko de KoeyerZaamslag1.29.07minM70   10.503  5:432.92+34:19
42  Imo JongepierNieuw- en Sint Joosland1.30.00minM65   10.400  5:462.89+35:12
Mannen: 35 (83.33%) => M35=2 - M40=3 - M45=3 - M50=6 - M55=6 - M60=4 - M65=4 - M70=4 - Mse=3
Vrouwen: 7 (16.67%) => V35=1 - V45=1 - V60=1 - Vse=4

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

15 km

2020Erwin Harmes51:49Mark Verhage53:41Pieterjan de Bosscher54:40Carmen Bogaert1:15:5345

15.6 km

2019Sander Post54:48Sander d'Hont55:22Sander van Doorn58:02Monica Sanderse1:00:1242
2018Sander Post55:02Sander van Doorn58:51Tom Janssens1:00:08Adinda Vetsuypens1:07:4444

15 km

2017Sander Post54:34Wim Vercruyssen59:37Henk de Brauwer59:55Martine Boute1:12:5845

15.6 km

2016Sander Post54:01Remy Vasseur56:30Patrick Hembrecht58:06Martine Boute1:10:5650
2015Sander Post55:34Alexander Vanwalleghem59:53Dennis Florussen1:00:15Niki Bogaert1:05:5743
2014Henk de Brauwer55:10Thijs Planckaert55:17Jopie van Brandt56:10Katrien Lievens1:04:4552
10.4 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Tim BuysseAssenede39.03minMse   15.980  3:454.44-
2  Ronny WakenaerMelsele41.08minM45   15.170  3:574.21+2:05
3  Alexander VanwalleghemVeldegem42.09minM35   14.804  4:034.11+3:06
4  Cathy PoppeTerneuzen43.18minV40   14.411  4:104.00+4:15
5  Erwin van BeljouwKloosterzande43.25minM45   14.372  4:103.99+4:22
6  Jan-Niek BoeijeTerneuzen43.33minMse   14.328  4:113.98+4:30
7  Leo BrackeAxel44.10minM55   14.128  4:153.92+5:07
8  Jos van GrembergheKoewacht44.38minM60   13.981  4:183.88+5:35
9  Maurice SteketeeMiddelburg44.57minM35   13.882  4:193.86+5:54
10  William BollemanAxel45.38minMse   13.674  4:233.80+6:35
11  Huub BeelenGoes46.08minM55   13.526  4:263.76+7:05
12  Martin NoensKemzeke46.30minM50   13.419  4:283.73+7:27
13  Davy de WolfHulst46.57minM35   13.291  4:313.69+7:54
14  Alain LippensErtvelde47.01minM55   13.272  4:313.69+7:58
15  Laurens MeeuwsenKrabbendijke48.02minM55   12.991  4:373.61+8:59
16  Luc KusseneersRumst49.24minM60   12.632  4:453.51+10:21
17  Patrick MichielsNieuw-Namen49.31minM50   12.602  4:463.50+10:28
18  Pascal De GraeveWestdorpe49.43minM45   12.551  4:473.49+10:40
19  Jacques ZamanTerneuzen50.19minM55   12.401  4:503.44+11:16
20  Etienne LenaertsSint Jansteen50.27minM60   12.369  4:513.44+11:24
21  Stefan van den DriesHeinkenszand50.30minMse   12.356  4:513.43+11:27
22  Patrick CeuppensHalle51.12minM60   12.188  4:553.39+12:09
23  Acronius KramerGoes51.29minM65   12.120  4:573.37+12:26
24  John GuequierreMiddelburg51.33minM65   12.105  4:573.36+12:30
25  Jack de BooyHulst51.39minM65   12.081  4:583.36+12:36
26  Ronald RoctusTerneuzen51.56minM55   12.015  5:003.34+12:53
27  Thijmen van WaesTerneuzen52.14minMse   11.946  5:013.32+13:11
28  Rony AdriaenssensLokeren52.28minM60   11.893  5:033.30+13:25
29  Bennie BouterseTerneuzen52.43minM50   11.837  5:043.29+13:40
30  Leo KaijserTerneuzen52.45minM55   11.829  5:043.29+13:42
31  Eddy WaelputStekene52.47minM50   11.822  5:053.28+13:44
32  Johan DekkerMiddelburg52.53minM60   11.800  5:053.28+13:50
33  Demi RoelsHulst53.08minVse   11.744  5:073.26+14:05
34  Wim BakkerTerneuzen53.34minM65   11.649  5:093.24+14:31
35  Ronald BreepoelSluiskil54.14minM55   11.506  5:133.20+15:11
36  Ludwig van GeyteZele54.41minM60   11.411  5:153.17+15:38
37  Mia ClymansVosselaar56.26minV50   11.057  5:263.07+17:23
38  Marc GorisVosselaar56.26minM50   11.057  5:263.07+17:23
39  Daphne BoddaertHulst56.44minVse   10.999  5:273.06+17:41
40  Patrick RoosenboomZele57.12minM50   10.909  5:303.03+18:09
41  Johan UytdehaagTerneuzen57.22minM35   10.877  5:313.02+18:19
42  Annelies RombautKieldrecht57.29minV65   10.855  5:323.02+18:26
43  Didier van de BulckeGent57.31minM50   10.849  5:323.01+18:28
44  Arlette HendrickxHallaar58.53minV60   10.597  5:402.94+19:50
45  Anthony MassonGentbrugge59.58minMse   10.406  5:462.89+20:55
46  Harry DurinckKalken1.00.07minM50   10.380  5:472.88+21:04
47  Antoine HaersVogelwaarde1.00.17minM60   10.351  5:482.88+21:14
48  René NijsseOud-Sabbinge1.00.40minM55   10.286  5:502.86+21:37
49  Gisela NijsseOud-Sabbinge1.00.42minV55   10.280  5:502.86+21:39
50  Willy MerckxStekene1.01.13minM65   10.193  5:532.83+22:10
51  Romain BolssensKieldrecht1.01.35minM60   10.133  5:552.81+22:32
52  Isabelle JacobsLokeren1.02.12minV50   10.032  5:592.79+23:09
53  Brigitte de VreezeMelsele1.03.54minV55   9.765  6:092.71+24:51
54  Ine de DeyneKemzeke1.05.25minV65   9.539  6:172.65+26:22
55  Jean Piere D'haauwZelzate1.07.35minM65   9.233  6:302.56+28:32
56  Carlos De WillemackerAalter1.08.23minM60   9.125  6:352.53+29:20
57  Antoine MathysDe Pinte1.08.31minM70   9.107  6:352.53+29:28
58  Louis Van der SteenGent1.08.43minM60   9.081  6:362.52+29:40
59  Maria van BelleErtvelde1.09.03minV70   9.037  6:382.51+30:00
60  Aimé SamsonSint-Pauwels1.15.38minM70   8.250  7:162.29+36:35
61  Wim CoppietersStrombeek-Bever1.15.59minM80   8.212  7:182.28+36:56
62  Guy GaelensGentbrugge1.16.44minM60   8.132  7:232.26+37:41
63  Rita van AvermaetAssenede1.19.39minV65   7.834  7:402.18+40:36
64  Greta de VylderSint-Gillis-Waas1.19.40minV70   7.833  7:402.18+40:37
Mannen: 51 (79.69%) => M35=4 - M45=3 - M50=8 - M55=9 - M60=12 - M65=6 - M70=2 - M80=1 - Mse=6
Vrouwen: 13 (20.31%) => V40=1 - V50=2 - V55=2 - V60=1 - V65=3 - V70=2 - Vse=2

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.214 seconden nodig om deze lijst met 106 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
20-09: Vestingloop Willemstad (13)
19-09: 49e Gouden Spike Leiden (3)
10000 Floris Willeboordse (debuut)30.50.93  Mse
800 m Yunis Stitan (PR 1.53.38)1.55.12  Mse
800 m Franklin van Anrooij (PR 1.58.62)1.59.17  Mse
17-09: Avondbaanwedstrijd Rotterdam (5)
5000 m Yunis Stitan (debuut)15.14.24  Mse
5000 m Bezuayehu Petersen (PR)15.39.53  JoA
5000 m Emma van Mourik (PR)20.15.69  Vse
800 m Franklin van Anrooij (PR)1.58.62  Mse
800 m Ruchama Houtzager (PR 2.31.87)2.35.66  MeB
13-09: NK A/B-junioren Amersfoort (2)
5000 m Bereket Petersen (PR)15.40.97  JoA
5000 m Bezuayehu Petersen (PR 15.39.53)16.01.84  JoA
12-09: Baanwedstrijd Tilburg (3)
3000 m Jaco Rip (PR 11.04.62)11.17.85  M40
1500 m Franklin van Anrooij (PR)4.00.82  Mse
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.44.09)4.20.23  Mse
06-09: Vestingloop Hellevoetsluis (12)
05-09: Zeeuws kampioenschap Hulst (15)
03-09: Avondbaanwedstrijd Naaldwijk (6)
29-08: NK baan Senioren Utrecht (3)
22-08: Track Meeting Eindhoven (2)
20-08: Avondbaanwedstrijd Rotterdam (4)
15-08: Next Generation Athletics Nijmegen (1)
07-08: 3e Track Meeting Utrecht (2)
01-08: Baanwedstrijd Vught (2)
26-07: Track Running Dongen (5)
Atletiek Zeeland © 2020