woensdag 12 augustus 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
18-07: Ramses Bekkenk blijkt al ruim 20 jaar Zeeuws recordhouder op 3000m/3000m steeple
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 21-08: Summer Run Vlissingen
za 29-08: NK baan Senioren Utrecht
Recente uitslagen
  meer uitslagen
vr 07-08: Hardloop3Daagse Neeltje Jans
wo 22-07: Welcome Back! Vlissingen
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Jeff Thuy Memorial

Heikant, zaterdag 10 november 2018 - Organisatie: TC Heikant
12.25 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Liam de MeyRKHAV45.03minM35   16.315  3:414.53-
2  Edwin de NeijsTilburg45.33minM45   16.136  3:434.48+0:30
3  Wim VercruyssenNieuw-Namen46.41minM45   15.744  3:494.37+1:38
4  Andy HuybensBeveren47.10minM40   15.583  3:514.33+2:07
5  Christian de MeijerPhilippine47.55minM40   15.339  3:554.26+2:52
6  Didier VerleeHeikant48.30minMse   15.155  3:584.21+3:27
7  Jordy LeenknechtHulst48.35minMse   15.129  3:584.20+3:32
8  Matti BuysseStekene48.43minMse   15.087  3:594.19+3:40
9  Tim BuysseAssenede48.54minMse   15.031  4:004.18+3:51
10  Lorenzo d'HontSint Jansteen49.16minM35   14.919  4:014.14+4:13
11  Rudy van GuyseStekene49.49minM60   14.754  4:044.10+4:46
12  Rudy van DaeleSint-Niklaas49.54minM55   14.729  4:044.09+4:51
13  Marnix HillaertMoerbeke50.00minM45   14.700  4:054.08+4:57
14  Bart JanssensMelsele50.13minM45   14.637  4:064.07+5:10
15  Sven van HoeyHulst50.20minMse   14.603  4:074.06+5:17
16  Jan VermeulenClinge52.08minM55   14.098  4:153.92+7:05
17  Saskia VercammenSint-Niklaas53.15minV40   13.803  4:213.83+8:12
18  John CompietHulst53.58minM45   13.620  4:243.78+8:55
19  Ben van vlietTerneuzen54.36minM40   13.462  4:273.74+9:33
20  Dennis FlorussenTerneuzen54.40minM40   13.445  4:283.73+9:37
21  Cathy PoppeTerneuzen54.56minV40   13.380  4:293.72+9:53
22  Jan SantensDestelbergen56.20minM55   13.047  4:363.62+11:17
23  Patrick GauweZuiddorpe56.35minM50   12.990  4:373.61+11:32
24  Wim de RoosStekene56.52minMse   12.925  4:393.59+11:49
25  Nico KroesBreda57.59minMse   12.676  4:443.52+12:56
26  Marco WautersVogelwaarde58.04minM45   12.658  4:443.52+13:01
27  Bennie HeymansHulst58.06minM50   12.651  4:453.51+13:03
28  Roland SyvertsenSint-Niklaas58.12minM60   12.629  4:453.51+13:09
29  Etienne FerketHeikant58.51minM55   12.489  4:483.47+13:48
30  Leslie van de VijverKoewacht58.54minVse   12.479  4:483.47+13:51
31  Luc KusseneersRumst58.59minM60   12.461  4:493.46+13:56
32  Ebe BlaauwTerneuzen59.37minM65   12.329  4:523.42+14:34
33  Evert KuijkTerneuzen59.39minM50   12.322  4:523.42+14:36
34  Frans VerwilligenHulst1.00.12minM60   12.209  4:553.39+15:09
35  Piet PijpelinkTerneuzen1.00.48minM50   12.089  4:583.36+15:45
36  Carlos WeemaesHulst1.00.58minM55   12.056  4:593.35+15:55
37  Gert-Jan MenheereHulst1.01.26minM50   11.964  5:013.32+16:23
38  Natascha de RidderHeikant1.02.03minV45   11.845  5:043.29+17:00
39  Sjaak VroonlandLamswaarde1.02.18minM60   11.798  5:053.28+17:15
40  Willem van der HeydenKieldrecht1.02.28minM65   11.766  5:063.27+17:25
41  Edwin MoldersGraauw1.02.37minM50   11.738  5:073.26+17:34
42  Jack FolkersmaTerneuzen1.03.07minM55   11.645  5:093.23+18:04
43  Jan BoonmanAxel1.03.20minM65   11.605  5:103.22+18:17
44  Johan BrouwersOssenisse1.03.43minM50   11.535  5:123.20+18:40
45  Danny van GuyseSint-Pauwels1.03.50minM50   11.514  5:133.20+18:47
46  Guy van SeverenLovendegem1.04.09minM70   11.458  5:143.18+19:06
47  Wanda ZegersTerneuzen1.04.20minV45   11.425  5:153.17+19:17
48  Koen KoutstaalHulst1.04.54minM45   11.325  5:183.15+19:51
49  Paul d'HaensHulst1.05.26minM50   11.233  5:203.12+20:23
50  Julie SerrarensLamswaarde1.06.08minV45   11.114  5:243.09+21:05
51  Stefan ProvoostStekene1.06.12minM45   11.103  5:243.08+21:09
52  Norbert BaartHulst1.06.16minMse   11.092  5:253.08+21:13
53  Nienke BoogmansMoerbeke1.06.34minVse   11.042  5:263.07+21:31
54  WaelputStekene1.07.08minM50   10.948  5:293.04+22:05
55  Rudy NeveSint Jansteen1.08.08minM65   10.788  5:343.00+23:05
56  Chantal NachtegaelHeikant1.08.10minV55   10.782  5:343.00+23:07
57  Anniek de RijckSint Jansteen1.08.16minV50   10.767  5:342.99+23:13
58  Els ZweistraTerneuzen1.08.19minV60   10.759  5:352.99+23:16
59  Ludwig van GeyteZele1.09.02minM60   10.647  5:382.96+23:59
60  Daan DielemanZaamslag1.09.04minM65   10.642  5:382.96+24:01
61  Joost MortierSint Jansteen1.09.29minMse   10.578  5:402.94+24:26
62  Linda van MeursAxel1.09.38minVse   10.555  5:412.93+24:35
63  Leo BrackeAxel1.09.40minM50   10.550  5:412.93+24:37
64  Emanuela BrackeAxel1.09.42minV45   10.545  5:412.93+24:39
65  Leo HoeksmaKoewacht1.09.45minM65   10.538  5:422.93+24:42
66  Colette van BeestBreda1.09.54minVse   10.515  5:422.92+24:51
67  Geert van HouteBreda1.09.57minMse   10.508  5:432.92+24:54
68  Tessa de BlockHulst1.12.42minV35   10.110  5:562.81+27:39
69  Ron SalomeKloosterzande1.13.23minM55   10.016  5:592.78+28:20
70  Antoine HaersVogelwaarde1.16.30minM55   9.608  6:152.67+31:27
71  Aimé SamsonSint-Pauwels1.25.11minM70   8.628  6:572.40+40:08
72  Dominique de MeySint-Niklaas1.25.18minV55   8.617  6:582.39+40:15
73  Greta de VijlderSint-Gillis-Waas1.30.47minV60   8.096  7:252.25+45:44
74  Wim CoppietersStrombeek?Bever1.30.49minM70   8.093  7:252.25+45:46
Mannen: 58 (78.38%) => M35=2 - M40=4 - M45=8 - M50=11 - M55=8 - M60=6 - M65=6 - M70=3 - Mse=10
Vrouwen: 16 (21.62%) => V35=1 - V40=2 - V45=4 - V50=1 - V55=2 - V60=2 - Vse=4

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

12.25 km

2020Mark Verhage42:14Sander d'Hont42:45Sander van Doorn46:08Kylie de Beule56:3798
2019Edwin de Neys44:23Sander van Doorn45:02Frederiek van Landschoot45:14Melissa Ten Kate56:00107
2018Thijs Verbeeck42:08Jordi van Guyse42:38Mark Verhage43:19Jent Samson42:52125
2017Martijn Kox46:28Edwin de Jaeger47:21Endy Slock47:47Cathy Poppe53:5381

12.2 km

2016Thijs Verbeeck42:35Sander Post43:17Jente Samson44:08Martine Boute56:23131
2015Thijs Verbeeck43:01Edwin de la Ruelle43:55Filip van Goethem45:30Cathy Poppe55:2097
2014Sander Verminck42:47Edwin de la Ruelle43:23Rudi Willems44:32Ingrid Ijsebaert54:00148
2013Jordi van Guyse42:59Sander Verminck43:35Henk de Brauwer43:42Fransesco Degroote46:33127
5.4 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Sander d'HontKuitaart18.58minMse   17.083  3:314.75-
2  Gino van BroeckTemse20.19minMse   15.947  3:464.43+1:21
3  Timo d'HontKuitaart20.36minMse   15.728  3:494.37+1:38
4  Frank van den BrandenSint Jansteen22.27minM55   14.432  4:094.01+3:29
5  Joakim van GasseSint-Pauwels22.54minMse   14.148  4:143.93+3:56
6  Marc d'HontKuitaart23.21minM50   13.876  4:193.85+4:23
7  Ard van HouteHeikant23.35minM45   13.739  4:223.82+4:37
8  Mats VierbergenHulst23.47minMse   13.623  4:243.78+4:49
9  Noah RoelsHulst23.50minMse   13.594  4:253.78+4:52
10  Wilco FrankenKapellebrug24.31minM45   13.215  4:323.67+5:33
11  Erwin ScheeleTerneuzen26.14minM45   12.351  4:513.43+7:16
12  Pol van de VijverKoewacht27.31minM50   11.775  5:063.27+8:33
13  Michel CambeenVogelwaarde28.00minMse   11.571  5:113.21+9:02
14  Margo HermansOssenisse28.25minV45   11.402  5:163.17+9:27
15  Erwin NachtegaelHeikant28.29minM55   11.375  5:163.16+9:31
16  Symoens NadiaSint-Niklaas28.37minV50   11.322  5:183.15+9:39
17  Jacqueline d'HontKuitaart29.42minV50   10.909  5:303.03+10:44
18  Yara RoelsHulst29.56minMse   10.824  5:333.01+10:58
19  Anthony MassonGentbrugge30.03minMse   10.782  5:343.00+11:05
20  Mario de BotHeikant30.16minMse   10.705  5:362.97+11:18
21  Arianne van den BoschSint Jansteen30.34minV40   10.600  5:402.94+11:36
22  Carolien FerketBreda31.19minVse   10.346  5:482.87+12:21
23  Jorgos SparosBreda31.36minMse   10.253  5:512.85+12:38
24  Bernadette SaloméKloosterzande31.46minV55   10.199  5:532.83+12:48
25  Marlies van den BergenHulst33.43minV50   9.609  6:152.67+14:45
26  Maya ClaeysSint Jansteen34.19minV40   9.441  6:212.62+15:21
Mannen: 18 (69.23%) => M45=3 - M50=2 - M55=2 - Mse=11
Vrouwen: 8 (30.77%) => V40=2 - V45=1 - V50=3 - V55=1 - Vse=1

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.178 seconden nodig om deze lijst met 100 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
07-08: 3e Track Meeting Utrecht (2)
5000 m Floris Willeboordse (PR)14.35.14  Mse
5000 m Tim van den Broeke (PR)14.55.87  Mse
01-08: Baanwedstrijd Vught (2)
3000 m Bezuayehu Petersen (PR 8.51.67)8.52.08  JoA
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.44.09)3.46.73  Mse
26-07: Track Running Dongen (5)
19-07: Testrun Nijmegen (1)
18-07: Testwedstrijd Nijmegen (1)
18-07: 2e Track Meeting Utrecht (6)
17-07: Nijmeegse Loopwedstrijd Nijmegen (1)
05-07: Stratenloop Zele (6)
04-07: Testwedstrijd Papendal (1)
Atletiek Zeeland © 2020