vrijdag 3 juli 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Hulsterloo Loop

Nieuw-Namen, zaterdag 20 oktober 2018 - Organisatie: Hulsterloo
12.4 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Liam de MeyRKHAV45.45minM35   16.262  3:414.52-
2  Wim VercruyssenNieuw-Namen46.35minM45   15.971  3:454.44+0:50
3  Sander van DoornZaamslag47.03minM35   15.813  3:484.39+1:18
4  Gino van BroeckTemse47.12minM35   15.763  3:484.38+1:27
5  Andy HuybensBeveren48.54minM35   15.215  3:574.23+3:09
6  Jordy LeenknechtHulst49.10minM35   15.132  3:584.20+3:25
7  Fons de RijckeKloosterzande51.21minM45   14.489  4:084.02+5:36
8  Tony DemaretSint-Kruis-Winkel51.49minM45   14.358  4:113.99+6:04
9  Joris de NeveEeklo52.39minM45   14.131  4:153.93+6:54
10  Tonny LauretZaamslag53.15minM55   13.972  4:183.88+7:30
11  Allan van AltenAxel53.55minM45   13.799  4:213.83+8:10
12  Saskia VercammenSint-Niklaas54.16minV35   13.710  4:233.81+8:31
13  Erik BollemanAxel55.13minM45   13.474  4:273.74+9:28
14  Marc d'HontKuitaart55.36minM45   13.381  4:293.72+9:51
15  Geerd de RyckStekene55.58minM55   13.294  4:313.69+10:13
16  Michiel LippensMoerbeke56.13minMse   13.235  4:323.68+10:28
17  Bart SmetStekene57.21minM35   12.973  4:383.60+11:36
18  Jos WynsHallaar57.21minM65   12.973  4:383.60+11:36
19  Kris de VleeschauwerStekene57.42minM45   12.894  4:393.58+11:57
20  Frank BoerebachHoek57.51minM55   12.861  4:403.57+12:06
21  Youri RaemdonckNieuw-Namen58.02minM35   12.820  4:413.56+12:17
22  Arnold BoonmanHulst58.54minM55   12.632  4:453.51+13:09
23  Eric de MeulenaereSint-Gillis-Waas59.27minM55   12.515  4:483.48+13:42
24  Jaap van der VeenTerneuzen1.00.00minM45   12.400  4:503.44+14:15
25  Paul ObbelsHijlen1.00.15minM65   12.349  4:523.43+14:30
26  Marco WautersVogelwaarde1.00.58minM45   12.203  4:553.39+15:13
27  Renate van HuffelSint Jansteen1.01.06minV35   12.177  4:563.38+15:21
28  Koen KoutstaalHulst1.01.16minM45   12.144  4:563.37+15:31
29  Tom SchauwaertHulst1.02.02minM55   11.994  5:003.33+16:17
30  Edwin MoldersGraauw1.02.31minM45   11.901  5:033.31+16:46
31  Pepijn BoussenSint Jansteen1.02.43minM35   11.863  5:033.30+16:58
32  Frans VerwilligenHulst1.02.51minM55   11.838  5:043.29+17:06
33  Piet PijpelinkTerneuzen1.03.12minM45   11.772  5:063.27+17:27
34  Johan BrouwersOssenisse1.03.23minM45   11.738  5:073.26+17:38
35  Sjoerd BoussenHulst1.03.43minMse   11.677  5:083.24+17:58
36  Age BaltHulst1.03.56minM55   11.637  5:093.23+18:11
37  Willem van der HeydenKieldrecht1.04.15minM65   11.580  5:113.22+18:30
38  Michel FieretTerneuzen1.04.53minM45   11.467  5:143.19+19:08
39  Nienke BoogmansMoerbeke1.07.27minVse   11.030  5:263.06+21:42
40  Els ZweistraTerneuzen1.10.21minV55   10.576  5:402.94+24:36
41  Leo HoeksmaKoewacht1.10.21minM65   10.576  5:402.94+24:36
42  Ko de KoeyerZaamslag1.15.09minM65   9.900  6:042.75+29:24
43  Romain BolssensKieldrecht1.15.16minM55   9.885  6:042.75+29:31
44  Rudy van de VeldeWachtebeke1.18.10minM55   9.518  6:182.64+32:25
Mannen: 40 (90.91%) => M35=8 - M45=15 - M55=10 - M65=5 - Mse=2
Vrouwen: 4 (9.09%) => V35=2 - V55=1 - Vse=1

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

12.4 km

2019Wim Vercruyssen46:27Peter Meeuwsen47:04Andy Huybens47:50Joris Zaman 48:1149
2018Liam de Mey45:45Wim Vercruyssen46:35Sander van Doorn47:03Saskia Vercammen54:1644
2017Liam de Mey47:12Wim Vercruyssen48:32Sander van Doorn48:49Renate van Huffel59:5055
2016Sander Post44:59Henk de Brauwer48:12Andy Huybens48:24Martine Boute59:2463
2015Thijs Verbeeck43:14Edwin de la Ruelle44:36Sander Post44:38Ingrid IJsebaert54:3261
2014Liam de Mey48:35Benny Thuy48:37Sander Post49:49Frank van den Branden52:0666
2013Jordi Van Guyse46:34Peter de Vet47:36Liam De Mey48:09Patrick van de Veire59:2669
7.4 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Dirk BrynaertTemse26.29minM45   16.765  3:354.66-
2  Wim de RoosStekene27.28minM35   16.165  3:434.49+0:59
3  Ronny WagenaerMelsele28.25minM45   15.625  3:504.34+1:56
4  Joakim van GasseSint-Pauwels29.43minMse   14.941  4:014.15+3:14
5  Ralph SchaaljeAxel30.11minMse   14.710  4:054.09+3:42
6  Jos van GrembergheKoewacht30.34minM55   14.526  4:084.03+4:05
7  Cathy PoppeTerneuzen31.54minV35   13.918  4:193.87+5:25
8  Erwin van BeljouwKloosterzande31.59minM45   13.882  4:193.86+5:30
9  Ronny van AckerNieuw-Namen32.08minM65   13.817  4:213.84+5:39
10  Martin NoenesKemzeke32.33minM45   13.641  4:243.79+6:04
11  Patrick de SutterStekene32.37minM55   13.613  4:243.78+6:08
12  Cedric de BeeldeSint-Niklaas32.58minMse   13.468  4:273.74+6:29
13  Jan-Niek BoeijeTerneuzen33.18minMse   13.333  4:303.70+6:49
14  Roland SyutersenSint-Niklaas33.29minM55   13.260  4:313.68+7:00
15  Natasja de BooijWalsoorden33.48minV45   13.136  4:343.65+7:19
16  Kristof van de BergheKieldrecht34.41minM35   12.802  4:413.56+8:12
17  Etienne LenaertsSint Jansteen34.46minM55   12.771  4:423.55+8:17
18  Davy de WolfHulst34.55minM35   12.716  4:433.53+8:26
19  Paul de BooijLamswaarde34.59minM55   12.692  4:443.53+8:30
20  David LeenknechtNieuw-Namen35.01minM35   12.680  4:443.52+8:32
21  Patrick RoosenboomZele35.20minM45   12.566  4:463.49+8:51
22  Dirk de BosscherLokeren35.22minM55   12.554  4:473.49+8:53
23  Romain GeleynDe Klinge35.30minM65   12.507  4:483.47+9:01
24  Freer van RoeyenAxel36.43minM45   12.093  4:583.36+10:14
25  Rony AdriaenssensLokeren36.43minM55   12.093  4:583.36+10:14
26  Patrick CeuppensHalle37.12minM55   11.935  5:023.32+10:43
27  Jolanda van DriesscheTerhole37.18minV45   11.903  5:023.31+10:49
28  Jack de BooijHulst37.42minM65   11.777  5:063.27+11:13
29  Tom de RudderTemse38.02minM35   11.674  5:083.24+11:33
30  Eddy WaelputStekene38.34minM45   11.513  5:133.20+12:05
31  Patrick MichielsNieuw-Namen38.40minM45   11.483  5:143.19+12:11
32  Ludwig van GeyteZele38.58minM55   11.394  5:163.17+12:29
33  Tommy BleyenbergNieuw-Namen39.36minM35   11.212  5:213.11+13:07
34  Dieter van NieuwenhuyzeAssenede39.58minM45   11.109  5:243.09+13:29
35  Mario VermeirssenNieuw-Namen40.09minM45   11.059  5:263.07+13:40
36  Ivo de WildeClinge40.14minM45   11.036  5:263.07+13:45
37  Elisabeth SchorrewegenHallaar40.18minV55   11.017  5:273.06+13:49
38  Arlette HendrickxHazelaar40.18minV55   11.017  5:273.06+13:49
39  Harry DurinckKalken40.24minM45   10.990  5:283.05+13:55
40  Hubert RoelsKloosterzande40.31minM65   10.958  5:293.04+14:02
41  Vincent van HoosteHeikant40.35minMse   10.940  5:293.04+14:06
42  Daan DielemanZaamslag41.06minM65   10.803  5:333.00+14:37
43  Tonny DevosHaasdonk42.02minM35   10.563  5:412.93+15:33
44  Daphne BoddaertHulst42.18minVse   10.496  5:432.92+15:49
45  Philippe van GeertruyEkeren42.39minM45   10.410  5:462.89+16:10
46  Marie-Claire MartensBoekhoute43.28minV45   10.215  5:522.84+16:59
47  Olivier BeletKieldrecht43.58minM35   10.099  5:562.81+17:29
48  Donny BuysroggeKoewacht44.03minM35   10.079  5:572.80+17:34
49  Isabelle JacobsLokeren44.20minV45   10.015  5:592.78+17:51
50  Luc van WolvelaerNieuw-Namen45.10minM55   9.830  6:062.73+18:41
51  Ine de DeyneKemzeke46.03minV55   9.642  6:132.68+19:34
52  Brigitte de VreezeBeveren46.36minV55   9.528  6:182.65+20:07
53  Maria van BelleErtvelde46.39minV55   9.518  6:182.64+20:10
54  Eddy van BovenSchoonaarde46.41minM55   9.511  6:192.64+20:12
55  jean-Pierre D'HauwZelzate49.27minM65   8.979  6:412.49+22:58
56  Aimé SamsonSint-Pauwels49.27minM65   8.979  6:412.49+22:58
57  Anneke de MunterNieuw-Namen49.49minV35   8.913  6:442.48+23:20
58  Bert LockefeerNieuw-Namen49.53minM45   8.901  6:442.47+23:24
59  Sabina LockefeerNieuw-Namen50.08minV35   8.856  6:462.46+23:39
60  Greta de VylderSint-Gillis-Waas52.48minV55   8.409  7:082.34+26:19
61  Wim CoppietersStrombeek-Bever52.50minM65   8.404  7:082.33+26:21
62  Rita van AvermaetAssenede56.58minV55   7.794  7:422.17+30:29
63  David de CockBornem1.06.38minM35   6.663  9:001.85+40:09
Mannen: 48 (76.19%) => M35=10 - M45=14 - M55=11 - M65=8 - Mse=5
Vrouwen: 15 (23.81%) => V35=3 - V45=4 - V55=7 - Vse=1

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.151 seconden nodig om deze lijst met 107 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Atletiek Zeeland © 2020