dinsdag 14 juli 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 18-07: 2e Track Meeting Utrecht
wo 22-07: Welcome Back! Vlissingen
vr 07-08: 3e Track Meeting Utrecht
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

5e d'Ossekoppenloop

Ossenisse, zaterdag 8 september 2018 - Organisatie: d'Ossekoppenloop
11.8 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Mark VerhageZaamslag41.38minMse   17.006  3:324.72-
2  Sander d'HontKuitaart43.16minMse   16.364  3:404.55+1:38
3  Sander Van DoornTerneuzen45.27minMse   15.578  3:514.33+3:49
4  Arjo VerhageAagtekerke46.22minM45   15.270  3:564.24+4:44
5  Matti BuysseStekene47.06minMse   15.032  3:594.18+5:28
6  Jan HoppenbrouwersRijen47.30minMse   14.905  4:024.14+5:52
7  Jordy LeenknechtHulst47.46minMse   14.822  4:034.12+6:08
8  Fons de RijckeKloosterzande47.53minMse   14.786  4:034.11+6:15
9  Emardo de RijckSint Jansteen47.53minMse   14.786  4:034.11+6:15
10  Erwin van de BroekeAxel48.03minMse   14.735  4:044.09+6:25
11  Rinus van de WoestijneMiddelburg48.05minM35   14.724  4:044.09+6:27
12  Jeroen Van goethemKloosterzande48.43minMse   14.533  4:084.04+7:05
13  Lion BaasVlissingen48.51minM40   14.493  4:084.03+7:13
14  John van DijkeKloosterzande49.29minM45   14.308  4:123.97+7:51
15  Lorenzo d'HontSint Jansteen50.22minM35   14.057  4:163.90+8:44
16  Rudy Van GuyseStekene50.26minMse   14.038  4:163.90+8:48
17  Tonny LauretZaamslag50.40minM55   13.974  4:183.88+9:02
18  Jo VerfaillieOostakker50.53minMse   13.914  4:193.87+9:15
19  Joris de NeveEeklo51.22minMse   13.783  4:213.83+9:44
20  Jeroen Van DijkKloosterzande51.31minMse   13.743  4:223.82+9:53
21  André VerdurmenKloosterzande52.46minMse   13.418  4:283.73+11:08
22  Saskia VercammenSint-Niklaas52.56minVse   13.375  4:293.72+11:18
23  Peter van den BergHulst53.05minMse   13.338  4:303.70+11:27
24  Geerd de RyckStekene53.10minMse   13.317  4:303.70+11:32
25  Erik BollemanAxel53.53minM50   13.139  4:343.65+12:15
26  Frank BoerebachHoek54.34minMse   12.975  4:373.60+12:56
27  Jos WynsHallaar54.42minMse   12.943  4:383.60+13:04
28  Eric De MeulenaereSint-Gilles-Waas55.13minMse   12.822  4:413.56+13:35
29  Wilco FrankenKapellebrug56.19minM45   12.572  4:463.49+14:41
30  Patrick de SutterStekene56.38minMse   12.501  4:483.47+15:00
31  Rudi de CaluwéSas van Gent56.38minMse   12.501  4:483.47+15:00
32  Stefaan De WertClinge58.10minMse   12.172  4:563.38+16:32
33  Renate Van HuffelSint Jansteen58.14minVse   12.158  4:563.38+16:36
34  Werner Van GoethemVogelwaarde58.31minMse   12.099  4:583.36+16:53
35  Tom SchauwaertHulst59.07minMse   11.976  5:013.33+17:29
36  Christophe De MiddelaerOssenisse59.17minMse   11.943  5:013.32+17:39
37  Koen KoutstaalHulst59.40minMse   11.866  5:033.30+18:02
38  Frans VerwilligenHulst1.00.33minMse   11.693  5:083.25+18:55
39  Erik SheefhutStekene1.01.18minMse   11.550  5:123.21+19:40
40  Jolanda Van DriesscheTerhole1.02.01minVse   11.416  5:153.17+20:23
41  Marco WautersVogelwaarde1.02.16minMse   11.370  5:173.16+20:38
42  Paul D'HaensHulst1.02.23minMse   11.349  5:173.15+20:45
43  Arthur StijnsOudelande1.03.04minM70   11.226  5:213.12+21:26
44  Age BaltSint Jansteen1.03.11minMse   11.205  5:213.11+21:33
45  Johnny DoomsTerneuzen1.03.32minM65   11.144  5:233.10+21:54
46  Edwin MoldersGraauw1.03.46minMse   11.103  5:243.08+22:08
47  Arno EigenraamVlaardingen1.04.18minMse   11.011  5:273.06+22:40
48  Nienke BoogmansMoerbeke1.04.57minVse   10.901  5:303.03+23:19
49  Sofie PauwelsKloosterzande1.05.33minVse   10.801  5:333.00+23:55
50  Michael BuijsKloosterzande1.05.33minMse   10.801  5:333.00+23:55
51  Leo HoeksmaKoewacht1.05.46minMse   10.765  5:342.99+24:08
52  Imo JongepierNieuw- en Sint Joosland1.05.59minM65   10.730  5:362.98+24:21
53  Chantal NachtegaelHeikant1.06.29minVse   10.649  5:382.96+24:51
54  Anniek De RyckSint Jansteen1.06.29minVse   10.649  5:382.96+24:51
55  Alex van LeuvenSint Jansteen1.06.32minMse   10.641  5:382.96+24:54
56  Jacqueline d´HontKuitaart1.07.57minVse   10.419  5:462.89+26:19
57  Michel FieretTerneuzen1.07.58minMse   10.417  5:462.89+26:20
58  Wim MenuKloosterzande1.09.37minMse   10.170  5:542.82+27:59
59  Bram Van HoeveTerneuzen1.09.46minM60   10.148  5:552.82+28:08
60  Jilt PrinsVogelwaarde1.10.00minMse   10.114  5:562.81+28:22
61  Emanuëla BrackeAxel1.10.06minVse   10.100  5:562.81+28:28
62  Dick HoogestegerHeinkenszand1.10.37minMse   10.026  5:592.78+28:59
63  Romain BolssensKieldrecht1.11.52minMse   9.852  6:052.74+30:14
64  Els ZweistraTerneuzen1.12.04minV60   9.824  6:062.73+30:26
65  Antoine HaersVogelwaarde1.12.45minM55   9.732  6:102.70+31:07
66  Sarijke AertsMiddelburg1.12.49minV60   9.723  6:102.70+31:11
Mannen: 55 (83.33%) => M35=2 - M40=1 - M45=3 - M50=1 - M55=2 - M60=1 - M65=2 - M70=1 - Mse=42
Vrouwen: 11 (16.67%) => V60=2 - Vse=9

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

11.85 km

2019Mark Verhage42:13Liam De Mey42:28Wim Vercruyssen45:32Emmeke Schalken59:5551

11.8 km

2018Mark Verhage41:38Sander d'Hont43:16Sander Van Doorn45:27Saskia Vercammen52:5666
2017Sander d'Hont42:07Andy Huybens45:06Sander van Doorn45:22Saskia Vercammen55:4994
2016Mark Verhage42:28Sander Post42:41Jente Samson43:13Renate van Huffel1:01:0759

11.6 km

2015Francesco Degroote41:11Sander Post42:27Mark Verhage43:17Haike van de Velde56:1566
8 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Sven VermeulenVlissingen30.23minM40   15.798  3:484.39-
2  Ronny WagenaerMelsele30.42minMse   15.635  3:504.34+0:19
3  Martijn de VriesMiddelburg31.23minM35   15.295  3:554.25+1:00
4  Ben van VlietTerneuzen31.34minMse   15.206  3:574.22+1:11
5  Joakim van GasseSint-Pauwels32.26minMse   14.800  4:034.11+2:03
6  Ralf PreibischHalsteren32.50minMse   14.619  4:064.06+2:27
7  Ralph SchaaljeAxel34.38minMse   13.859  4:203.85+4:15
8  Jos van GrembergheKoewacht34.42minMse   13.833  4:203.84+4:19
9  Marc d'HontKuitaart34.53minM45   13.760  4:223.82+4:30
10  Jasper RoctusHulst35.28minMse   13.534  4:263.76+5:05
11  Bart SteursEdegem36.15minMse   13.241  4:323.68+5:52
12  Martin NoensKemzeke36.19minMse   13.217  4:323.67+5:56
13  Eric van GoethemKloosterzande36.23minMse   13.193  4:333.66+6:00
14  Robert De SmetVianen36.40minMse   13.091  4:353.64+6:17
15  Natasja De BooijWalsoorden37.22minV45   12.846  4:403.57+6:59
16  Cedric de BeeldeSint-Niklaas37.52minMse   12.676  4:443.52+7:29
17  Roland SyvertsenSint-Niklaas37.54minMse   12.665  4:443.52+7:31
18  Patrick RoosenboomZele38.03minMse   12.615  4:453.50+7:40
19  Jan-Niek BoeijeTerneuzen38.06minMse   12.598  4:463.50+7:43
20  Davy De WolfHulst38.09minM35   12.582  4:463.49+7:46
21  Alwin BollemanTerneuzen38.27minMse   12.484  4:483.47+8:04
22  Jan KohlmanZevenaar38.47minMse   12.376  4:513.44+8:24
23  Hans SmitsKloosterzande38.50minMse   12.361  4:513.43+8:27
24  Marc WelvaertOosteeklo39.07minMse   12.271  4:533.41+8:44
25  Paul De BooijLamswaarde39.37minMse   12.116  4:573.37+9:14
26  Peter van den AbeeleKloosterzande39.45minMse   12.075  4:583.35+9:22
27  Guido GelderlandKoewacht39.54minMse   12.030  4:593.34+9:31
28  Ronald RoctusTerneuzen40.22minMse   11.891  5:033.30+9:59
29  Freer van RoeyenAxel40.31minMse   11.847  5:043.29+10:08
30  John GuequierreMiddelburg41.31minM65   11.562  5:113.21+11:08
31  Piet BeijerMiddelburg41.31minM70   11.562  5:113.21+11:08
32  Robin VerhaarWemeldinge41.36minMse   11.538  5:123.21+11:13
33  Ramon GroenGoes41.40minMse   11.520  5:133.20+11:17
34  Jermaine HoevenHulst41.51minVse   11.470  5:143.19+11:28
35  Johan BrouwersOssenisse42.02minMse   11.420  5:153.17+11:39
36  Julie SerraveensLamswaarde42.23minVse   11.325  5:183.15+12:00
37  Ivo de WildeClinge42.58minMse   11.171  5:223.10+12:35
38  Joop MaasKloosterzande42.58minMse   11.171  5:223.10+12:35
39  Peter SlockVrasene43.27minMse   11.047  5:263.07+13:04
40  Patrick MichielsNieuw-Namen43.27minMse   11.047  5:263.07+13:04
41  Peter verhaarWemeldinge43.29minMse   11.039  5:263.07+13:06
42  Judith RidderhofKloosterzande43.40minVse   10.992  5:283.05+13:17
43  Inge BaartKloosterzande43.40minVse   10.992  5:283.05+13:17
44  Maryse De SmetZevenaar43.40minVse   10.992  5:283.05+13:17
45  Margo HermansOssenisse43.41minVse   10.988  5:283.05+13:18
46  Hubert RoelsKloosterzande44.39minMse   10.750  5:352.99+14:16
47  Koos SchaayRotterdam44.51minMse   10.702  5:362.97+14:28
48  Claudia PaelinckPuivelde44.54minVse   10.690  5:372.97+14:31
49  Ulrike BlankensteinHalsteren45.12minVse   10.619  5:392.95+14:49
50  Cindy van den BrandeHulst46.47minVse   10.260  5:512.85+16:24
51  Arlette HendrickxHallaar47.23minVse   10.130  5:552.81+17:00
52  Annelies RombautKieldrecht47.23minVse   10.130  5:552.81+17:00
53  Inge KouwenbergWalsoorden47.40minVse   10.070  5:582.80+17:17
54  Peggy de CockHengstdijk48.57minVse   9.806  6:072.72+18:34
55  Coosje Van EekelenHulst48.59minVse   9.799  6:072.72+18:36
56  Nicole van PamelenTerneuzen49.32minVse   9.690  6:122.69+19:09
57  Claire MartensBoekhoute49.45minVse   9.648  6:132.68+19:22
58  Brigitt de VreezeMelsele51.40minVse   9.290  6:282.58+21:17
59  Maria van BelleErtvelde51.40minVse   9.290  6:282.58+21:17
60  Yves RooversWommelgem51.59minMse   9.234  6:302.56+21:36
61  Ine de DeyneKemzeke52.51minVse   9.082  6:362.52+22:28
62  Aimé SamsonSint-Pauwels53.39minMse   8.947  6:422.49+23:16
63  Wim CoppietersStrombeek-Bever57.59minMse   8.278  7:152.30+27:36
64  Greta de VylderSint-Gilles-Waas58.00minVse   8.276  7:152.30+27:37
65  Rudi VanwaesbergheSint-Pauwels58.03minMse   8.269  7:152.30+27:40
66  Ghuy GaelensGentbrugge1.01.52minMse   7.759  7:442.16+31:29
67  Rita Van AvermaetAssenede1.01.52minVse   7.759  7:442.16+31:29
Mannen: 45 (67.16%) => M35=2 - M40=1 - M45=1 - M65=1 - M70=1 - Mse=39
Vrouwen: 22 (32.84%) => V45=1 - Vse=21

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.184 seconden nodig om deze lijst met 133 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
05-07: Stratenloop Zele (6)
10 km Sven Vermeulen (PR 36.39)37.47  M40
10 km Jonnathan Duinkerke (debuut)40.02  Mse
10 km Arthur van Aartsen (PR 41.22)45.05  M45
10 km Wendy Wijnstra (PR 45.24)45.35  V35
10 km Maurice Steketee (PR 41.35)45.37  M35
5 km Wouter Verstraate (PR)16.05  Mse
04-07: Testwedstrijd Papendal (1)
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.45.11)3.45.99  Mse
Atletiek Zeeland © 2020