dinsdag 7 juli 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 10-07: 1e Track Meeting Utrecht
vr 07-08: 2e Track Meeting Utrecht
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

10e Stadsloop

Biervliet, woensdag 9 mei 2018 - Organisatie: Kuitenbijters
10 km >>> Zeeuws record staat met 28.20 vanaf 02-04-1995 op naam van Mauricio Gonzalez <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Sander Post (PR 33.55) Terneuzen35.23minMse   16.957  3:324.71557
2  Davy BraekmanAssenede36.32minMse   16.423  3:394.56484
3  Wim van Sparrentak (PR 34.04) Sint Laurens36.37minM45   16.386  3:404.55479
4  Edwin de la Ruelle (PR 34.21) Koewacht36.47minM50   16.312  3:414.53469
5  Stefan van den Broeke (PR)Axel38.06minMse   15.748  3:494.37394
6  Christian de MeyerPhilippine39.40minMse   15.126  3:584.20313
7  Ronny TresonieHeille40.00minMse   15.000  4:004.17297
8  Henk de BrauwerWaarschoot40.14minMse   14.913  4:014.14286
9  Monique Verschuure (PR 36.43) Yerseke40.56minV35   14.658  4:064.07483
10  Jan Rouwendaal (PR 38.16) Vogelwaarde41.19minMse   14.522  4:084.03237
11  Jeroen van Goethem (PR 40.59) Kloosterzande41.30minMse   14.458  4:094.02230
12  Hans Verhaagen (PR 39.37) Goes41.57minM50   14.303  4:123.97211
13  Gijsbert Elstgeest (PR 40.27) s-Heerenhoek41.59minM45   14.291  4:123.97210
14  Marco de Feijter (PR 40.02) Schoondijke42.47minMse   14.024  4:173.90179
15  Marnix van den Brande (PR 37.58) Clinge44.02minMse   13.626  4:243.79136
16  Philip Vioen (PR)Koewacht44.13minMse   13.570  4:253.77130
17  Jordy Alvarez Morcus (PR 43.22) Kuitaart44.17minMse   13.549  4:263.76128
18  Andre van HarenMillingen45.25minMse   13.211  4:333.6795
19  Albert Platteeuw (PR 40.48) Terneuzen45.45minM50   13.115  4:353.6486
20  Menno van der Zanden (PR 43.11) Philippine45.49minMse   13.096  4:353.6485
21  Aafje van Remoortere (PR)Biervliet45.55minVse   13.067  4:363.63251
22  Tom van Remoortere (PR 43.28) Hulst46.00minM35   13.043  4:363.6280
23  Arjan LuteijnOostburg46.05minMse   13.020  4:373.6278
24  Martijn Doolaege (PR 43.14) Biervliet46.30minMse   12.903  4:393.5868
25  Gino Dhanis (PR 43.36) Sint Jansteen46.38minM50   12.866  4:403.5765
26  Wim WillemsBassevelde46.56minMse   12.784  4:423.5559
27  David Mullaert (PR 43.59) Biervliet47.04minMse   12.748  4:423.5456
28  William Bolleman (debuut) Axel47.22minMse   12.667  4:443.5250
29  Tijl HoonhorstBiervliet47.32minMse   12.623  4:453.5147
30  Wesley HaekeWestdorpe47.39minMse   12.592  4:463.5045
31  Jaap van der Veen (PR 42.18) Terneuzen48.34minM50   12.354  4:513.4329
32  Jacques Zaman (PR 44.51) Terneuzen48.57minM55   12.257  4:543.4024
33  René Goetheer (PR 44.13) Wolphaartsdijk50.32minM50   11.873  5:033.307
34  Rini Fenijn (PR)Nieuwvliet51.15minMse   11.707  5:083.253
35  Jens PatijnBiervliet51.24minMse   11.673  5:083.242
36  Peter KestelooBreskens51.38minMse   11.620  5:103.231
37  Arjan Kesteloo (debuut) Koewacht51.53minM40   11.564  5:113.211
38  Geert StandaertAssenede52.03minMse   11.527  5:123.201
39  Johnny Dooms (PR 44.55) Terneuzen52.09minM65   11.505  5:133.201
40  Piet Beijer (PR 44.20) Middelburg52.11minM65   11.498  5:133.191
41  Eric AsselmanTerneuzen52.23minMse   11.454  5:143.18-
42  Mia PalmansNeerpelt52.49minVse   11.360  5:173.1654
43  Seby FlorescuBiervliet53.37minMse   11.191  5:223.11-
44  Janet de Heij (debuut) Oostburg54.03minVse   11.101  5:243.0834
45  Ivan VerbekeSint-Laureins54.41minMse   10.972  5:283.05-
46  Leo Hoekma (debuut) Koewacht55.02minMse   10.902  5:303.03-
47  Arthur Stijns (PR 50.53) Oudelande55.13minM70   10.866  5:313.02-
48  Frank Faes (PR 49.36) Sluis58.10minMse   10.315  5:492.87-
49  Carla Zegers (PR 49.12) Koewacht59.24minV45   10.101  5:562.81-
50  Tessa AwelierSint-Laureins1.02.10minVse   9.651  6:132.68-
51  Peter ZeegersBiervliet1.08.45minMse   8.727  6:532.42-
Mannen: 45 (88.24%) => M35=1 - M40=1 - M45=2 - M50=6 - M55=1 - M65=2 - M70=1 - Mse=31
Vrouwen: 6 (11.76%) => V35=1 - V45=1 - Vse=4

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

10 km

2019Remy Vasseur35:30Liam de Mey35:35Boris de Bruijn36:05Angela Buijck43:4868
2018Sander Post35:23Davy Braekman36:32Wim van Sparrentak36:37Monique Verschuure40:5651
2017Sander Post36:20Angelo van Nevel37:38Davy Braekman37:42Monique Verschuure40:5652
2016Tim Pleijte33:39Bart Bleyaert35:23Michel Buijck36:43Myrthe Faro48:5954
7.5 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Kevin StrubbeAdegem27.17minMse   16.494  3:384.58-
2  Wilco BoogaardMiddelburg27.57minM40   16.100  3:444.47+0:40
3  Martijn KoxWestdorpe28.24minM40   15.845  3:474.40+1:07
4  Edwin de JaegerZuiddorpe28.39minM45   15.707  3:494.36+1:22
5  Peter SlitsSluis29.28minM50   15.271  3:564.24+2:11
6  Reggie BlondeelWatervliet29.34minMse   15.220  3:574.23+2:17
7  Ruben BoutensMiddelburg30.24minMse   14.803  4:034.11+3:07
8  Edwin de BruynSluis30.44minMse   14.642  4:064.07+3:27
9  Maurice SteketeeMiddelburg33.14minM35   13.541  4:263.76+5:57
10  Marcel RooseBreskens33.53minMse   13.281  4:313.69+6:36
11  Carlo de SmitBreskens33.53minMse   13.281  4:313.69+6:36
12  Achilles RoelsLichtervelde34.42minMse   12.968  4:383.60+7:25
13  Corina van de WegePhilippine36.15minVse   12.414  4:503.45+8:58
14  Jimmy BlaakmanGroede36.34minMse   12.306  4:533.42+9:17
15  Marcel WelvaertOosteeklo36.45minMse   12.245  4:543.40+9:28
16  Martine BouteWaarschoot36.53minVse   12.201  4:553.39+9:36
17  Bennie BouterseTerneuzen36.56minMse   12.184  4:553.38+9:39
18  John GuequierreMiddelburg37.22minM65   12.043  4:593.35+10:05
19  Leo KaijserTerneuzen37.40minM55   11.947  5:013.32+10:23
20  Ivan DellaertIJzendijke38.40minMse   11.638  5:093.23+11:23
21  Saskia StitzingerAxel39.03minVse   11.524  5:123.20+11:46
22  Annemarie VerschuureKruiningen39.53minV40   11.283  5:193.13+12:36
23  Anne-Marie ThomaesHoofdplaat40.18minVse   11.166  5:223.10+13:01
24  Mariëlle SimonseGoes40.50minV45   11.020  5:273.06+13:33
25  Cindy DijkersBiervliet42.01minVse   10.710  5:362.98+14:44
26  Monica SchramSluis42.09minVse   10.676  5:372.97+14:52
27  Annelies de WaalHulst44.06minVse   10.204  5:532.83+16:49
28  Daniel RoelsLichtervelde45.08minMse   9.970  6:012.77+17:51
29  Cecile MullaertBiervliet45.46minVse   9.832  6:062.73+18:29
30  Natascha de SchepperHulst51.57minVse   8.662  6:562.41+24:40
Mannen: 19 (63.33%) => M35=1 - M40=2 - M45=1 - M50=1 - M55=1 - M65=1 - Mse=12
Vrouwen: 11 (36.67%) => V40=1 - V45=1 - Vse=9
5 km >>> Zeeuws record staat met 14.37 vanaf 07-09-2019 op naam van Tim van den Broeke <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Benny FischerOostende16.12minMse   18.519  3:145.14611
2  Ronny WagenaerMelsele18.33minMse   16.173  3:434.49298
3  Joos PauwelKleit18.50minMse   15.929  3:464.42268
4  Sjaak Luteijn (debuut) Oostburg19.09minM60   15.666  3:504.35236
5  Paul HaertjensBoekhoute20.02minMse   14.975  4:004.16158
6  Joris CuelenaereBiervliet20.43minMse   14.481  4:094.02108
7  Artjan Lambert (debuut) Vogelwaarde20.57minMse   14.320  4:113.9894
8  Omar Hillaert (PR 20.22) Westdorpe20.59minMse   14.297  4:123.9792
9  Rudi de Caluwé (PR)Sas van Gent21.27minMse   13.986  4:173.8965
10  Daniel MangnusBiervliet21.50minMse   13.740  4:223.8247
11  Youri Elstgeest (PR 20.52) s-Heerenhoek22.16minMse   13.473  4:273.7430
12  Jordy AwelierSint-Laureins22.24minMse   13.393  4:293.7226
13  Sabine Vasseur (PR 22.06) Axel22.30minVse   13.333  4:303.70154
14  Anoucha SteijaertKaprijke23.07minVse   12.978  4:373.60114
15  Stijn BeldeBiervliet23.14minMse   12.912  4:393.596
16  Mathijs BoerjanBiervliet23.15minMse   12.903  4:393.586
17  Corine de Jonge (PR 22.30) Terneuzen23.36minVse   12.712  4:433.5387
18  Adrie de JongeTerneuzen23.37minMse   12.703  4:433.532
19  Patrick van de VeireBoekhoute23.56minMse   12.535  4:473.481
20  Rick Groosman (debuut) IJzendijke24.22minMse   12.312  4:523.42-
21  Marianne Knijff (PR)Philippine24.25minV55   12.287  4:533.4149
22  Hedy Versluys (debuut) Oostburg24.30minVse   12.245  4:543.4045
23  Finn van de CapelleSluis25.49minMse   11.620  5:103.23-
24  Mandy WolfertTerneuzen26.12minVse   11.450  5:143.184
25  Alwin Bolleman (debuut) Terneuzen26.13minMse   11.443  5:153.18-
26  Kimberley D'Hoore (PR)Sluis26.18minVse   11.407  5:163.173
27  Rudy van de VeldeWachtebeke26.34minMse   11.292  5:193.14-
28  Maud van Leening (PR 24.45) Sluis26.40minVse   11.250  5:203.131
29  Sjaak Oosterling (PR)Breskens26.49minM65   11.187  5:223.11-
30  Arjan Schotanus (PR 26.18) Middelburg27.16minMse   11.002  5:273.06-
31  Shirley VereeckeAssenede27.20minVse   10.976  5:283.05-
32  Ester KoopmanAxel27.26minVse   10.936  5:293.04-
33  Jacky Dooms (PR)Sluiskil27.29minMse   10.916  5:303.03-
34  Josa van der Vliet (PR 23.07) Terneuzen27.30minVse   10.909  5:303.03-
35  Kim Janse (debuut) Terneuzen27.31minVse   10.902  5:303.03-
36  Marianne de BaedtsEeklo27.32minVse   10.896  5:303.03-
37  Marian van Voren (PR)Terneuzen27.40minVse   10.843  5:323.01-
38  Nicolien van Bezu (PR)Biervliet27.50minVse   10.778  5:342.99-
39  Jan de Jonge (PR 27.45) Driewegen28.01minMse   10.708  5:362.97-
40  Arsene van LaekenAssenede28.13minMse   10.632  5:392.95-
41  Wim WolfertSluiskil28.31minMse   10.520  5:422.92-
42  Pauline TodalOostburg28.56minVse   10.369  5:472.88-
43  Ko den HamerBiervliet29.24minMse   10.204  5:532.83-
44  Mia GelanoteOosteeklo30.13minVse   9.928  6:032.76-
45  Lia ProvoostBiervliet30.27minVse   9.852  6:052.74-
46  Jennifer PichalTerneuzen30.35minVse   9.809  6:072.72-
47  Lut de GuchtenaereKluizen30.44minMse   9.761  6:092.71-
48  Mia van Belle (PR 29.54) Vlissingen31.40minV65   9.474  6:202.63-
49  Marieke MullaertBiervliet31.49minVse   9.429  6:222.62-
50  Sjaak de VisserBiervliet32.45minMse   9.160  6:332.54-
51  Marian Bos (debuut) Terneuzen33.01minVse   9.086  6:362.52-
52  Kelly AarssenTerneuzen33.02minVse   9.082  6:362.52-
53  Saskia KestelooKoewacht33.21minVse   8.996  6:402.50-
54  Johny DoensKluizen42.45minMse   7.018  8:331.95-
Mannen: 30 (55.56%) => M60=1 - M65=1 - Mse=28
Vrouwen: 24 (44.44%) => V55=1 - V65=1 - Vse=22

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 4.076 seconden nodig om deze lijst met 135 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
05-07: Stratenloop Zele (6)
10 km Sven Vermeulen (PR 36.39)37.47  M40
10 km Jonnathan Duinkerke (debuut)40.02  Mse
10 km Arthur van Aartsen (PR 41.22)45.05  M45
10 km Wendy Wijnstra (PR 45.24)45.35  V35
10 km Maurice Steketee (PR 41.35)45.37  M35
5 km Wouter Verstraate (PR)16.05  Mse
04-07: Testwedstrijd Papendal (1)
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.45.11)3.45.99  Mse
Atletiek Zeeland © 2020