dinsdag 4 augustus 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
18-07: Ramses Bekkenk blijkt al ruim 20 jaar Zeeuws recordhouder op 3000m/3000m steeple
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 07-08: Hardloop3Daagse Neeltje Jans
vr 07-08: 3e Track Meeting Utrecht
vr 21-08: Summer Run Vlissingen
za 29-08: NK baan Senioren Utrecht
Recente uitslagen
  meer uitslagen
wo 22-07: Welcome Back! Vlissingen
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

25e Zwinstedenloop

Sluis, zondag 18 maart 2018 - Organisatie: Zwinstedenloop
Halve marathon >>> Zeeuws record staat met 1.01.54 vanaf 03-04-1993 op naam van John Vermeule <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Alexander Diaz RodriguezBrugge1.09.48minMse   18.135  3:195.04818
2  Gerd DevosDiest1.09.52minMse   18.118  3:195.03815
3  Ward OosterlinckErembodegem1.10.13minMse   18.028  3:205.01803
4  Erwin Harmes (PR 1.09.12) Middelburg1.10.27minM35   17.968  3:204.99795
5  Koen de VeylderKerksken1.12.11minMse   17.537  3:254.87737
6  Jannes CottynOostnieuwkerke1.13.01minMse   17.336  3:284.82710
7  Nicolas GevaertKluisbergen1.13.10minMse   17.301  3:284.81705
8  Whytic PriemRoeselare1.13.41minMse   17.180  3:304.77688
9  Cédric CallewaertPoelkapelle1.13.44minMse   17.168  3:304.77687
10  Michel VerhaegheWambrechies1.14.01minM40   17.102  3:304.75678
11  Thijs OosterlinckErembodegem1.14.05minMse   17.087  3:314.75676
12  Allen de BelKruisem1.14.42minMse   16.946  3:324.71657
13  Sanne SwolfsHeist-aan-Zee1.14.43minMse   16.942  3:324.71656
14  Bram LaevensHeestert1.15.09minMse   16.844  3:344.68643
15  Henk OmeyBavikhove1.16.13minMse   16.609  3:374.61610
16  Dieter StormeAffligem1.16.22minMse   16.576  3:374.60606
17  Bart BleyaertKnesselare1.16.58minMse   16.447  3:394.57588
18  Kevin BrysbaertWestvleteren1.16.59minMse   16.443  3:394.57588
19  Bart VerbekeStasegem1.17.12minMse   16.397  3:404.55581
20  Yannick van LunterSerskamp1.17.25minMse   16.351  3:404.54575
21  Jan de ClerckGent1.18.23minMse   16.149  3:434.49547
22  Thijs BlondeelKnokke-Heist1.18.37minMse   16.102  3:444.47541
23  Kurt ValleMoorsele1.19.26minMse   15.936  3:464.43518
24  Berten de VleeschauwerLokeren1.19.27minMse   15.933  3:464.43517
25  Jeroen AeltemanOvermere1.19.30minMse   15.923  3:464.42516
26  Bram ReynaertsHalle1.19.59minMse   15.826  3:474.40503
27  Bart VantorreHeist-aan-Zee1.20.12minM40   15.784  3:484.38497
28  Job de Feijter (debuut) Hulst1.20.23minMse   15.748  3:494.37492
29  Dieter van LierdeKluisbergen1.20.40minMse   15.692  3:494.36484
30  Gwendolyn de DeyneAalter1.21.13minVse   15.586  3:514.33727
31  Annelies DeketelaereHooglede1.21.18minVse   15.570  3:514.33724
32  Patrick de MeyerAntwerpen1.21.28minMse   15.538  3:524.32463
33  Dries ReynaertsWolvertem1.21.31minMse   15.529  3:524.31462
34  Andy CocquytZelzate1.21.31minMse   15.529  3:524.31462
35  Stefaan DerousSint-Andries1.21.46minM50   15.481  3:534.30455
36  Bart de WaeleOudenaarde1.22.01minM45   15.434  3:534.29449
37  Stijn VermeerschDenderleeuw1.22.36minMse   15.325  3:554.26434
38  Edwin StrobbeZomergem1.22.38minM45   15.319  3:554.26433
39  Ward GoethalsAdegem1.22.55minMse   15.267  3:564.24426
40  Nicolas VantorreHeist-aan-Zee1.22.59minMse   15.254  3:564.24425
41  Bruno TillemanBlankenberge1.23.14minM45   15.208  3:574.22418
42  Kevin D'hondtOudenaarde1.23.14minMse   15.208  3:574.22418
43  Steve DelangheOostende1.23.22minMse   15.184  3:574.22415
44  Ann Sofie ClaeysGent1.23.24minVse   15.178  3:574.22664
45  Sebastien TeichmannSint-Laureins1.23.30minM40   15.160  3:574.21412
46  Wouter MeesPoelkapelle1.23.30minM40   15.160  3:574.21412
47  Edwin de Jaeger (PR 1.17.34) Zuiddorpe1.23.30minM45   15.160  3:574.21412
48  Nico DumalinBrugge1.23.31minM50   15.157  3:584.21411
49  Björn DuboisAssebroek1.23.32minM40   15.154  3:584.21411
50  Jan VijvermanErpe-Mere1.23.44minMse   15.118  3:584.20406
51  Peter PollentierOostende1.23.45minM50   15.115  3:584.20406
52  Stefaan FaingnaertKalken1.23.53minM40   15.091  3:594.19402
53  Olivier VerhaegeZomergem1.23.56minMse   15.082  3:594.19401
54  Marlon ClaeysBeernem1.24.16minMse   15.022  4:004.17393
55  Johan DeramoudtLombardsijde1.24.23minM45   15.001  4:004.17390
56  Dominique CoulonBellegem1.24.27minM50   14.989  4:004.16389
57  David van VoorenEeklo1.24.34minM45   14.969  4:014.16386
58  Sebastian WoutersGent1.24.34minMse   14.969  4:014.16386
59  Kjell Devloo-CasierKnokke-Heist1.24.43minMse   14.942  4:014.15382
60  Kris DehemRoeselare1.24.43minMse   14.942  4:014.15382
61  Tim VerbekeSint-Laureins1.24.43minMse   14.942  4:014.15382
62  Fabre MichaëlHuy1.24.48minM45   14.927  4:014.15380
63  Mattias MaertenGistel1.24.51minM40   14.919  4:014.14379
64  Ivo de RidderHofstade1.24.52minM50   14.916  4:014.14379
65  Wim LalooZomergem1.24.55minMse   14.907  4:014.14378
66  Giovanni CotteniesHulste1.25.12minMse   14.857  4:024.13371
67  Bert MesdomGent1.25.21minMse   14.831  4:034.12368
68  Koen van HerzeleErembodegem1.25.24minMse   14.823  4:034.12366
69  Gino van BroeckTemse1.25.54minMse   14.736  4:044.09355
70  Martijn Kox (PR 1.22.35) Westdorpe1.25.54minM40   14.736  4:044.09355
71  Brian LabaereRoeselare1.26.01minMse   14.716  4:054.09352
72  Frederik van de VeldeZele1.26.12minMse   14.685  4:054.08348
73  Miguel HeyerickMachelen1.26.16minMse   14.674  4:054.08347
74  Joris HaeckMelle1.26.21minMse   14.660  4:064.07345
75  Nico VekemanZottegem1.26.22minM45   14.657  4:064.07344
76  Roald LeijnenWaarschoot1.26.32minM45   14.628  4:064.06341
77  Tom DevriendtGent1.26.43minM45   14.598  4:074.05337
78  Jan HendrickxErpe-Mere1.26.45minM55   14.592  4:074.05336
79  Rik de LobelEeklo1.26.51minMse   14.575  4:074.05334
80  Stefaan BorlooZottegem1.26.56minM45   14.561  4:074.04332
81  Eddy BonneAalter1.26.57minM45   14.558  4:074.04331
82  Frank DegelsBoezinge1.27.06minM40   14.533  4:084.04328
83  Jimmy BaertWortegem-Petegem1.27.14minMse   14.511  4:084.03325
84  Wesley UyttebroeckGeetbets1.27.18minMse   14.500  4:084.03324
85  Bart CornelisSint-Laureins1.27.21minMse   14.492  4:084.03323
86  Roy GroenewegOutrijve1.27.22minMse   14.489  4:084.02322
87  Hedwig SchockaertHofstade Aalst1.27.23minM55   14.486  4:094.02322
88  Peter RomanMelle1.27.24minM45   14.483  4:094.02322
89  Jan JanssenVeurne1.27.24minM45   14.483  4:094.02322
90  Marco Scherbeijn (PR)Cadzand1.27.25minM45   14.481  4:094.02321
91  Niels ClinckeAalmen1.27.31minMse   14.464  4:094.02319
92  Leo Bracke (PR 1.27.07) Axel1.27.35minM55   14.453  4:094.01318
93  Kevin GadeyneIchtegem1.27.40minMse   14.439  4:094.01316
94  Matti BuysseStekene1.27.41minMse   14.437  4:094.01315
95  Ronald Geertse (PR 1.24.32) Serooskerke1.27.43minM40   14.431  4:094.01315
96  Jens KetelsGistel1.27.45minMse   14.426  4:104.01314
97  Pablo EggermontLauwe1.27.55minMse   14.398  4:104.00310
98  Tim BisaertsAffligem1.27.58minMse   14.390  4:104.00309
99  Jan Vermeulen (PR 1.27.24) Clinge1.28.08minM55   14.363  4:113.99306
100  Thomas SmeuldersBonheiden1.28.09minM45   14.360  4:113.99305
122  Michel Ridderhof (PR 1.27.23) Middelburg1.30.38minM45   13.967  4:183.88255
133  Jan-Joris Jooss (PR 1.29.07) Goes1.31.55minM40   13.772  4:213.83231
140  Robert Vroon (PR 1.26.59) Breskens1.32.41minM50   13.658  4:243.79217
142  Ben van Vliet (PR 1.26.07) Terneuzen1.33.17minM40   13.570  4:253.77206
143  Endy Slock (PR 1.22.33) Axel1.33.18minM40   13.568  4:253.77206
168  John Birch (PR)Breskens1.35.58minM50   13.191  4:333.66162
170  Renate de Reus (PR)Vlissingen1.36.03minVse   13.179  4:333.66358
177  Omar Hillaert (PR)Westdorpe1.36.56minM45   13.059  4:363.63148
178  Monique Nobus (PR)Aardenburg1.37.01minVse   13.048  4:363.62339
179  Johan GoensePhilippine1.37.06minM65   13.037  4:363.62145
204  Menno den Dekker (PR 1.29.33) Terneuzen1.39.24minM45   12.735  4:433.54114
207  Robert van de Kerkhove (PR 1.37.29) Aardenburg1.39.27minM45   12.729  4:433.54113
218  Wim de Feijter (PR 1.35.26) Terneuzen1.40.15minM45   12.627  4:453.51103
222  Rene Hamelink (PR 1.38.00) Zaamslag1.40.28minM45   12.600  4:463.50100
239  Frank Faes (PR)Sluis1.41.41minM50   12.449  4:493.4686
255  Edwin Huigh (PR 1.33.24) Oostburg1.42.37minMse   12.336  4:523.4376
267  Yannick Vastenhout (PR 1.36.21) Terneuzen1.43.27minMse   12.236  4:543.4067
268  Coen Kaijser (PR 1.39.50) Terneuzen1.43.36minMse   12.219  4:553.3966
278  Allan van Alten (PR 1.28.09) Axel1.44.06minM45   12.160  4:563.3861
290  Cathy Poppe (PR 1.32.34) Terneuzen1.45.27minV40   12.004  5:003.33192
294  Marly de Lijser (debuut) IJzendijke1.45.57minVse   11.948  5:013.32184
298  Frans Kolijn (PR 1.44.34) Oost-Souburg1.46.22minM50   11.901  5:033.3141
299  Twan Timmermans (PR 1.39.00) Hoofdplaat1.46.26minM55   11.893  5:033.3041
311  Inder MunozSluis1.47.53minM45   11.734  5:073.2630
312  Ruud Geldof (PR 1.43.40) Middelburg1.47.57minM55   11.726  5:073.2630
335  Abdou Zeroual (PR 1.38.54) Terneuzen1.49.42minM50   11.539  5:123.2120
339  Marco Olivier (PR 1.44.24) Vlissingen1.49.55minM45   11.516  5:133.2018
340  Frank OckeqOost-Souburg1.49.57minM50   11.513  5:133.2018
344  Olga SerebrjakovaOostburg1.50.18minVse   11.476  5:143.19126
345  Tineke Haers (debuut) IJzendijke1.50.31minV50   11.454  5:143.18123
359  William de Jonge (PR 1.37.45) Nieuwdorp1.52.29minM45   11.254  5:203.137
360  Bouwe Postma (PR 1.41.38) Middelburg1.52.38minM55   11.239  5:203.127
363  Fred de Bree (PR 1.38.45) Zoutelande1.52.46minM70   11.225  5:213.127
366  Remi van Schaik (debuut) Middelburg1.53.02minM50   11.199  5:213.116
372  Linda Vermeulen (PR 1.52.23) Schoondijke1.53.26minV35   11.159  5:233.1091
384  Ada Geuze (PR 1.26.16) Middelburg1.54.28minV35   11.059  5:263.0780
393  René Goetheer (PR 1.39.46) Wolphaartsdijk1.55.00minM50   11.007  5:273.061
394  Yvonne Joziasse (PR 1.48.12) Middelburg1.55.03minVse   11.003  5:273.0675
395  Jaapjan Ritsema (PR 1.21.56) Middelburg1.55.04minM45   11.001  5:273.061
397  Jürgen In Den BoschSluis1.55.10minM40   10.991  5:283.051
406  Jacqueline Maas (PR 1.54.45) Zuidzande1.56.26minV50   10.872  5:313.0262
408  Niek VerbekeIJzendijke1.56.48minMse   10.838  5:323.01-
412  Rini Fenijn (PR 1.50.59) Nieuwvliet1.57.06minM55   10.810  5:333.00-
425  Karin van Noorden (PR 1.51.52) Vlissingen1.58.05minV45   10.720  5:362.9849
427  Yolanda Krombeen (PR 1.54.02) Kruiningen1.58.12minV45   10.709  5:362.9748
430  Imo Jongepier (PR 1.49.50) Nieuw- en Sint Joosland1.58.35minM65   10.675  5:372.97-
433  Steve LanduytSluis1.58.47minM40   10.657  5:382.96-
435  Emanuela Bracke (PR 1.57.30) Axel1.59.11minV45   10.621  5:392.9541
436  Benito Bostelaar (PR 1.35.25) Oost-Souburg1.59.13minM40   10.618  5:392.95-
443  Michel Cambeen (PR)Vogelwaarde1.59.48minMse   10.566  5:412.94-
445  Tjarda OmtaKuitaart1.59.49minV40   10.565  5:412.9337
446  Judith Ridderhof (debuut) Kloosterzande2.00.19minV35   10.521  5:422.9234
448  Gwijde MahieuSint-Kruis2.00.28minM55   10.508  5:432.92-
461  Sandra van der Valk (PR 2.01.06) Krabbendijke2.01.45minVse   10.397  5:462.8925
468  Rudie Hogervorst (PR 1.41.25) Aardenburg2.02.06minM50   10.367  5:472.88-
475  Rosette Verkaart (PR 1.49.18) Vlissingen2.03.01minV40   10.290  5:502.8619
480  Frits van Borrendam (PR 1.53.14) Middelburg2.04.16minM40   10.187  5:532.83-
489  Els Zweistra (PR 1.57.09) Terneuzen2.06.39minV60   9.995  6:002.786
496  Inge Quataert (PR)Aardenburg2.07.32minV50   9.926  6:032.764
497  Kimberley D'hoore (PR 1.55.14) Sluis2.07.44minVse   9.910  6:032.753
507  Jolanda Kolijn (PR 2.08.27) Oost-Souburg2.09.00minV50   9.813  6:072.731
508  Iris van de Kerkhove (PR 1.56.45) Aardenburg2.09.01minV40   9.812  6:072.731
509  Marjan Mistiaen (PR 2.08.04) Zuidzande2.09.26minV35   9.780  6:082.721
510  Dimmy Ivens (PR 1.33.32) Schoondijke2.09.51minMse   9.749  6:092.71-
521  Dirk van Den Hoecke (PR 1.49.34) Zaamslag2.11.56minM50   9.595  6:152.67-
530  Peter Castel (PR 2.06.40) Goes2.19.03minM55   9.104  6:352.53-
531  Jordi Castel (PR 2.06.38) Goes2.19.03minMse   9.104  6:352.53-
540  Roger JoosMiddelburg2.20.30minM45   9.010  6:402.50-
542  Jurgen Zohlandt (PR 2.02.26) Westdorpe2.22.25minM40   8.888  6:452.47-
543  Robert Hubregsen (PR)Heinkenszand2.23.54minMse   8.797  6:492.44-
Mannen: 144 (84.71%) => M35=1 - M40=18 - M45=28 - M50=15 - M55=10 - M65=2 - M70=1 - Mse=69
Vrouwen: 26 (15.29%) => V35=4 - V40=4 - V45=3 - V50=4 - V60=1 - Vse=10

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

halve marathon

2019Willem van Schuerbeeck1:08:15Alexander Diaz Rodriguez1:09:03David van den Broeck1:11:18Astrid Verhoeven1:20:01164
2018Alexander Diaz Rodriguez1:09:48Gerd Devos1:09:52Ward Oosterlinck1:10:13Gwendolyn de Deyne1:21:13170
2017Benjanin Barbier1:10:16Ward Oosterlinck1:10:40Stijn De Vulder1:11:03Anjolie Engels1:22:29177
2016Mohamed Oumaarir1:06:01Stijn De Vulder1:08:00Mathias Becquaert1:09:29Annelies Deketelaere1:21:06200
2015Erwin Harmes1:10:29Martijn de Kok1:13:01Wim van Sparrentak1:17:37Leonie Ton1:26:3273
2014Sebastien Schletterer1:08:16Erwin Harmes1:10:34Tim Pleijte1:11:35Marianne de Kok1:23:52103
9.6 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Sander VercauterenSint-Gillis-Waas32.11minMse   17.897  3:214.97-
2  Frederik RobbensWannegem-Lede33.21minMse   17.271  3:284.80+1:10
3  Philip van LierdeDenderleeuw33.26minM40   17.228  3:294.79+1:15
4  Murez JoachimCelles33.33minMse   17.168  3:304.77+1:22
5  Robin DhoogheSint-Niklaas33.48minMse   17.041  3:314.73+1:37
6  Pieterjan DhaenekintBrugge33.58minMse   16.958  3:324.71+1:47
7  Gunter D'hondtRonse/Renaix34.09minM35   16.867  3:334.69+1:58
8  James GoossensBeernem34.17minMse   16.801  3:344.67+2:06
9  Christophe de KetelaereNazareth34.32minM40   16.680  3:364.63+2:21
10  Deelnemer 1034.43minMse   16.591  3:374.61+2:32
11  Foeke Vanbecelaere35.14minMse   16.348  3:404.54+3:03
12  Guy de WachterBetekom35.23minM40   16.279  3:414.52+3:12
13  Ruben DeprezHeestert35.52minMse   16.059  3:444.46+3:41
14  Michiel CottenieHeestert36.00minM40   16.000  3:454.44+3:49
15  Jens MagnusTielt37.01minMse   15.561  3:514.32+4:50
16  Miguel BethuyneTielt37.09minM45   15.505  3:524.31+4:58
17  Steven HoledezOtegem37.15minMse   15.463  3:534.30+5:04
18  Dennis de TroyerSchiedam37.35minMse   15.326  3:554.26+5:24
19  Bart WoutersKoningshooikt37.52minM35   15.211  3:574.23+5:41
20  Jimmy DevrieseKnokke-Heist38.06minM45   15.118  3:584.20+5:55
21  Amor MaertensHoofdplaat38.20minM40   15.026  4:004.17+6:09
22  Patrick van MorrelgemSluis38.35minM35   14.929  4:014.15+6:24
23  Philippe de WindtAdegem38.43minM40   14.877  4:024.13+6:32
24  Gino TallieuRoeselare38.54minM45   14.807  4:034.11+6:43
25  Bart VanlucheneIzegem39.09minM40   14.713  4:054.09+6:58
26  Bjorn DeclercqWaregem39.15minM35   14.675  4:054.08+7:04
27  Frederik VandendriesscheDottignies39.15minM40   14.675  4:054.08+7:04
28  Andy HuysmanMaarkedal39.16minMse   14.669  4:054.07+7:05
29  Kenny HuysmanBrakel39.49minMse   14.466  4:094.02+7:38
30  Stijn VandendriesscheOudenaarde39.54minM35   14.436  4:094.01+7:43
31  Wim TimmermanBrugge39.56minMse   14.424  4:104.01+7:45
32  Paul HaertjensBoekhoute40.13minM55   14.322  4:113.98+8:02
33  Wolter VosGrijpskerke40.31minM50   14.216  4:133.95+8:20
34  Bert Decoene40.43minMse   14.147  4:143.93+8:32
35  Martin LabaereRoeselare40.59minM55   14.054  4:163.90+8:48
36  Karel HolvoetMaldegem41.06minMse   14.015  4:173.89+8:55
37  Sven de MeydtsZeebrugge41.18minMse   13.947  4:183.87+9:07
38  Stefaan MeulebrouckTielt41.27minM55   13.896  4:193.86+9:16
39  Jeroen DellaertGroede41.27minM35   13.896  4:193.86+9:16
40  Wim BaletteEdegem41.30minM50   13.880  4:193.86+9:19
41  Simon WallicanRoeselare41.52minMse   13.758  4:223.82+9:41
42  Nico EngelsLokeren41.57minM35   13.731  4:223.81+9:46
43  Christophe de ClercqBrakel42.07minM35   13.676  4:233.80+9:56
44  Tom van VoorenAmsterdam42.09minMse   13.665  4:233.80+9:58
45  Kevin NeytSas van Gent42.36minMse   13.521  4:263.76+10:25
46  Dries van HeckeLier42.44minMse   13.479  4:273.74+10:33
47  Francky DepoorterRoeselare42.54minM45   13.427  4:283.73+10:43
48  Jochen van der KelenDendermonde42.55minMse   13.421  4:283.73+10:44
49  Erik ClaeysSleidinge43.08minM55   13.354  4:303.71+10:57
50  Laurens HeuzelZeebrugge (Brugge)43.13minMse   13.328  4:303.70+11:02
51  Ivan VercauterenSint-Gillis-Waas43.27minM45   13.257  4:323.68+11:16
52  Peter NotebaertTiegem43.28minM45   13.252  4:323.68+11:17
53  Tanja CleppeBrugge43.32minV45   13.231  4:323.68+11:21
54  Michel FierensNinove43.40minM40   13.191  4:333.66+11:29
55  Gino GruyaertRoeselare43.42minM55   13.181  4:333.66+11:31
56  Simon RooseZwevegem43.46minMse   13.161  4:343.66+11:35
57  Jan ElfrinkGroede43.50minM35   13.141  4:343.65+11:39
58  Xavier MichelsOudenaarde44.09minM50   13.046  4:363.62+11:58
59  Simon ArnouldBruxelles45.08minMse   12.762  4:423.55+12:57
60  Jef SomersNijlen45.17minM70   12.720  4:433.53+13:06
61  Benedikte LammertynAdegem45.28minM35   12.669  4:443.52+13:17
62  Roos NieuwdorpYerseke45.39minVse   12.618  4:453.50+13:28
63  Simon de FeijterBreskens45.44minM50   12.595  4:463.50+13:33
64  Kris van LooMoerkerke45.53minM45   12.554  4:473.49+13:42
65  Koen van de SteeneBellem46.08minMse   12.486  4:483.47+13:57
66  Aafje van RemoortereBiervliet46.26minV40   12.405  4:503.45+14:15
67  Kevin van LooMoerkerke46.33minMse   12.374  4:513.44+14:22
68  Maxim van LooDamme46.38minMse   12.352  4:513.43+14:27
69  Frederik DelmaireBrakel46.45minMse   12.321  4:523.42+14:34
70  Stijn CoopmanZwevegem46.54minM40   12.281  4:533.41+14:43
71  Philippe VanrysselbergheKnokke-Heist46.59minM55   12.260  4:543.41+14:48
72  Francoise LuteijnVlissingen47.01minV40   12.251  4:543.40+14:50
73  Wim MestdaghMeulebeke47.09minM50   12.216  4:553.39+14:58
74  Koen RooseZwevegem47.09minM50   12.216  4:553.39+14:58
75  Flore RooseZwevegem47.09minVse   12.216  4:553.39+14:58
76  Anneleen de BockBrakel47.14minV40   12.195  4:553.39+15:03
77  Corinne MaertensHoofdplaat47.21minV35   12.165  4:563.38+15:10
78  Jeroen de ClerckWaregem47.23minM35   12.156  4:563.38+15:12
79  David RegaBudingen47.25minM40   12.148  4:563.37+15:14
80  Bert WiemeKerkhove-Avelgem47.25minM40   12.148  4:563.37+15:14
81  Ronny de PetterWENDUINEOldeberkoop47.50minM55   12.042  4:593.34+15:39
82  Ronny van Den AckerNijlen47.53minM40   12.029  4:593.34+15:42
83  Sophie BouquetKnokke-heist48.01minVse   11.996  5:003.33+15:50
84  Frank CorneillieIngelmunster48.22minM55   11.909  5:023.31+16:11
85  Melanie DesmetIngelmunster48.22minV35   11.909  5:023.31+16:11
86  Jan PauwaertWaterlandkerkje48.26minMse   11.893  5:033.30+16:15
87  Marnix CleversSint-Andries48.43minM55   11.823  5:043.28+16:32
88  Filip van DoorenNieuwkapelle48.54minM50   11.779  5:063.27+16:43
89  Ringo VerdoncktBossuit48.55minM40   11.775  5:063.27+16:44
90  Patrick EngelsNinove48.56minM50   11.771  5:063.27+16:45
91  Didier VennensBeveren-Waas49.18minM35   11.684  5:083.25+17:07
92  Luc MasynKnokke-heist49.26minM55   11.652  5:093.24+17:15
93  Guy WiemeAvelgem49.29minM65   11.640  5:093.23+17:18
94  Nadia BoerjanSluis49.31minV40   11.632  5:093.23+17:20
95  Anoucha BauteKaprijke49.32minV45   11.629  5:103.23+17:21
96  Ronny VersluysZuidzande49.37minM45   11.609  5:103.22+17:26
97  Fred VermeireBreskens49.37minM50   11.609  5:103.22+17:26
98  Briand HellebuyckKnokke-Heist49.59minM50   11.524  5:123.20+17:48
99  Clairy RoelandHillegem50.06minM45   11.497  5:133.19+17:55
100  Andre VerhelstDamme50.13minM55   11.470  5:143.19+18:02
103  Peter KestelooBreskens50.38minM45   11.376  5:163.16+18:27
104  John GuequierreMiddelburg50.43minM65   11.357  5:173.15+18:32
107  Angelique HarinckOost-Souburg50.57minV50   11.305  5:183.14+18:46
111  Cor de JongeAardenburg51.06minM45   11.272  5:193.13+18:55
112  Annemarie Thomas-BuijsseHoofdplaat51.17minV45   11.232  5:213.12+19:06
115  Jan Piet FlikweertOostburg51.29minM55   11.188  5:223.11+19:18
116  Wendy van de VeldeHoofdplaat51.36minVse   11.163  5:233.10+19:25
129  Janet de HeijOostburg52.42minVse   10.930  5:293.04+20:31
135  Stefan VermueSluis53.14minM45   10.820  5:333.01+21:03
137  Rik OosterlingBreskens53.27minM40   10.776  5:342.99+21:16
141  Michel de MeijerCadzand53.43minM55   10.723  5:362.98+21:32
142  Paul SamanHulst53.57minM40   10.677  5:372.97+21:46
149  Rick ReubensTerneuzen54.25minM60   10.585  5:402.94+22:14
155  Tamara van der WeegenOostburg54.59minV45   10.476  5:442.91+22:48
157  Kristof LannooAardenburg55.01minM35   10.470  5:442.91+22:50
158  Angelo FockeSluis55.01minM45   10.470  5:442.91+22:50
161  Cindy DijkersBiervliet55.05minV40   10.457  5:442.90+22:54
162  Nicolien van Bezu-BuijsseBiervliet55.06minV50   10.454  5:442.90+22:55
164  Frank GijselSluis55.07minM65   10.451  5:442.90+22:56
165  Yente van CuijckRetranchement55.16minVse   10.422  5:452.90+23:05
166  Lisa van IwaardenSluis55.16minVse   10.422  5:452.90+23:05
168  Monica SchramSluis55.20minV50   10.410  5:462.89+23:09
169  Jozian ZonnevijlleOostburg55.22minV50   10.403  5:462.89+23:11
186  Daan DielemanZaamslag57.20minM65   10.047  5:582.79+25:09
189  Linda CuelenaereAardenburg57.42minVse   9.983  6:012.77+25:31
193  Sara van DaleOostburg57.56minV65   9.942  6:022.76+25:45
197  Rik van SchuurOostburg58.14minM70   9.891  6:042.75+26:03
199  André MeijersHoedekenskerke58.29minM45   9.849  6:062.74+26:18
200  Jacqueline MeijersHoedekenskerke58.30minV45   9.846  6:062.74+26:19
201  Dimitri HillewaertOostburg58.42minM35   9.813  6:072.73+26:31
204  Cor de WeerdtVlissingen58.53minM65   9.782  6:082.72+26:42
205  Bram MoermanSluis59.59minM75   9.603  6:152.67+27:48
223  Aleida EversSluis1.05.14minV50   8.830  6:482.45+33:03
225  Marja JongepierNieuw- en Sint Joosland1.05.46minV60   8.758  6:512.43+33:35
227  Bart StekelinckSluis1.06.25minMse   8.673  6:552.41+34:14
232  Ciska MorcusIJzendijke1.08.21minVse   8.427  7:072.34+36:10
233  Naara de FeijterIJzendijke1.08.21minVse   8.427  7:072.34+36:10
Mannen: 108 (78.83%) => M35=14 - M40=16 - M45=14 - M50=10 - M55=13 - M60=1 - M65=5 - M70=2 - M75=1 - Mse=32
Vrouwen: 29 (21.17%) => V35=2 - V40=5 - V45=5 - V50=5 - V60=1 - V65=1 - Vse=10

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 4.559 seconden nodig om deze lijst met 307 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
01-08: Baanwedstrijd Vught (2)
3000 m Bezuayehu Petersen (PR 8.51.67)8.52.08  JoA
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.44.09)3.46.73  Mse
26-07: Track Running Dongen (5)
5000 m Floris Willeboordse (PR)14.51.09  Mse
5000 m Ad Sluijter (debuut)16.01.85  M35
5000 m Chris Steenbakker (debuut)17.19.68  Mse
1500 m Bezuayehu Petersen (PR 4.04.90)4.08.19  JoA
400 m Jasper Zuidhof (PR 53.38)53.74  Mse
19-07: Testrun Nijmegen (1)
18-07: Testwedstrijd Nijmegen (1)
18-07: 2e Track Meeting Utrecht (6)
17-07: Nijmeegse Loopwedstrijd Nijmegen (1)
05-07: Stratenloop Zele (6)
04-07: Testwedstrijd Papendal (1)
Atletiek Zeeland © 2020