woensdag 27 mei 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
28-04: Ook na 1 juni Run your own race
24-04: Zeeuws record 15 km van John Vermeule meest kansrijk om ooit te worden verbroken
21-04: Kunnen we na 1 juni stoppen met Run your own race?
16-04: Comeback van John Vermeule in 1993?
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

10e Marathon Zeeuws-Vlaanderen

Hulst, zaterdag 21 april 2018 - Organisatie: Marathon Zeeuws-Vlaanderen
Marathon >>> Zeeuws record staat met 2.12.22 vanaf 08-04-1989 op naam van John Vermeule <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Erwin Harmes (PR 2.29.50) Middelburg2.32.25minM35   16.610  3:374.61796
2  Huub van Noorden (PR 2.31.20) s-Heer Abtskerke2.38.00minMse   16.023  3:454.45715
3  David BoumanHoogvliet2.40.31minMse   15.772  3:484.38680
4  Leendert van der LugtCapelle aan den IJssel2.42.04minMse   15.621  3:504.34659
5  Frederik ChristiaensBerlare2.46.23minM35   15.216  3:574.23602
6  Mark Verhage (PR 2.42.54) Zaamslag2.48.59minMse   14.982  4:004.16569
7  Johan MelaardMiddelharnis2.50.37minMse   14.839  4:034.12549
8  Ruud Hoosemans (PR 2.48.36) Vlissingen2.55.54minM35   14.393  4:104.00486
9  Niels Goudswaard (PR 2.43.00) Zierikzee2.56.26minM45   14.349  4:113.99480
10  Michel VerhaegheWambrechies2.56.53minM40   14.313  4:123.98475
11  Wim Vercruyssen (PR 2.55.09) Nieuw-Namen2.58.22minM45   14.194  4:143.94458
12  Bert DerooGentbrugge3.02.02minM35   13.908  4:193.86418
13  Edwin de Jaeger (PR 2.53.30) Zuiddorpe3.02.48minM45   13.850  4:203.85410
14  Ronny JonckheereLeuven3.04.22minM50   13.732  4:223.81393
15  Erwin van den Broeke (PR 2.48.25) Axel3.05.47minM35   13.627  4:243.79379
16  Dieter BuggenhoudtWambeek3.05.59minM45   13.613  4:243.78377
17  Aart StekArkel3.06.21minM45   13.586  4:253.77373
18  Miguel Angel Nieto SantamariaAzuqueca de Henares3.06.57minM50   13.542  4:263.76367
19  Corné van Belzen (PR 2.57.32) Middelburg3.08.32minM40   13.428  4:283.73351
20  Didier Verlee (PR 2.58.35) Heikant3.09.05minMse   13.389  4:293.72346
21  Victor PhaffHellevoetsluis3.09.17minM40   13.375  4:293.72344
22  Marlon Roels (PR 3.01.41) Terneuzen3.09.19minM45   13.373  4:293.71343
23  Micha Janse (PR 2.59.53) Zoutelande3.09.20minM40   13.372  4:293.71343
24  Gert van der Vinden (PR 2.54.41) Biggekerke3.09.38minM50   13.351  4:303.71340
25  Kristof VereeckeWachtebeke3.09.43minM35   13.345  4:303.71340
26  Peter Meeuwsen (PR 2.57.32) Krabbendijke3.09.47minMse   13.340  4:303.71339
27  Geert van HouteBreda3.11.09minMse   13.245  4:323.68326
28  Patrick van Iersel (PR 3.07.47) Goes3.11.45minM50   13.203  4:333.67320
29  Johan Spruit (PR 3.03.02) Kapelle-Biezelinge3.11.47minMse   13.201  4:333.67320
30  Erik Goossen (PR 2.39.56) Terneuzen3.13.19minM45   13.096  4:353.64306
31  Jan Vermeulen (PR 3.08.19) Clinge3.13.42minM50   13.070  4:353.63302
32  Martijn Blommaert (PR 2.59.51) Middelburg3.13.48minMse   13.063  4:363.63301
33  Alexander WullemsHulst3.13.49minMse   13.062  4:363.63301
34  Monica Sanderse (PR 2.59.21) Vlissingen3.14.09minV35   13.040  4:363.62516
35  Adriaan CoppoolseRhoon3.14.11minM45   13.038  4:363.62298
36  Martijn Kox (PR 3.02.09) Westdorpe3.16.09minM40   12.907  4:393.59280
37  Sander van Doorn (PR 2.56.14) Terneuzen3.16.46minM35   12.867  4:403.57275
38  Koen VankeirsbilckArdooie3.17.28minM40   12.821  4:413.56269
39  René van der LindeZeist3.18.24minM40   12.761  4:423.54261
40  Paola van Gilst (PR 3.09.15) Goes3.19.04minV45   12.718  4:433.53465
41  Marco Riemens (PR 3.14.10) IJzendijke3.19.28minM50   12.692  4:443.53252
42  Davy BraekmanAssenede3.20.13minM35   12.645  4:453.51246
43  Berry Simonse (PR 3.10.10) Goes3.21.35minM45   12.559  4:473.49235
44  Rene Traas (PR 3.05.42) Kapelle-Biezelinge3.21.38minM50   12.556  4:473.49234
45  Marco Scherbeijn (PR 3.12.33) Cadzand3.22.17minM45   12.516  4:483.48229
46  John van TilburgHoogerheide3.22.29minM55   12.503  4:483.47227
47  Bert VerbekeSint-Laureins3.23.10minM35   12.461  4:493.46222
48  Lion Baas (PR 3.04.55) Vlissingen3.23.22minM40   12.449  4:493.46220
49  Mariska BoekOranjewoud3.23.31minV40   12.440  4:493.46421
50  Johan RoozemondGenderen3.24.11minM50   12.399  4:503.44214
51  Edwin van Alphen (PR 2.58.02) Vlissingen3.24.17minM45   12.393  4:503.44213
52  Peter van de WalleKaprijke3.24.34minM45   12.376  4:513.44211
53  Jerry van GyselSint-Niklaas3.24.52minM45   12.358  4:513.43209
54  Arik BurghoutMeeuwen3.25.08minMse   12.342  4:523.43207
55  Jeremy RensGistel3.25.53minMse   12.297  4:533.42201
56  Remco IvensStekene3.25.58minM40   12.292  4:533.41201
57  Gino van BroeckTemse3.26.11minM35   12.279  4:533.41199
58  Dirk LuypaertOostende3.26.13minM50   12.277  4:533.41199
59  Kees van der VlietRoosendaal3.26.14minM50   12.276  4:533.41199
60  Henk GuiseRoosendaal3.26.15minM50   12.275  4:533.41199
61  Jordy Leenknecht (PR 3.13.37) Hulst3.27.25minM35   12.206  4:553.39190
62  Benny Thuy (PR 2.55.00) Sint Jansteen3.27.40minM45   12.191  4:553.39188
63  Pieter Pladdet (PR 3.12.44) Terneuzen3.28.25minM45   12.147  4:563.37183
64  Frederik TeugelsWijgmaal3.29.08minM35   12.106  4:573.36178
65  John van Dijke (PR 3.14.32) Kloosterzande3.29.23minM45   12.091  4:583.36176
66  Edwin BleijenberghMaarssen3.29.34minM40   12.081  4:583.36175
67  Jeroen Ridderhof (PR)Sint-Annaland3.29.48minMse   12.067  4:583.35173
68  Ramon van de Grift (PR 2.59.53) Kamperland3.31.04minMse   11.995  5:003.33165
69  Gunther de CockSint-Gillis-Waas3.31.59minM45   11.943  5:013.32158
70  Jasper van Delft (PR 3.16.35) Middelburg3.32.21minM40   11.922  5:023.31156
71  Stefan van den Broeke (PR 3.31.51) Axel3.33.06minMse   11.880  5:033.30151
72  Jack GelensRoosendaal3.33.30minM60   11.858  5:043.29149
73  Gino de KeselEvergem3.33.53minM45   11.837  5:043.29146
74  Menno BaartVlissingen3.34.18minM45   11.814  5:053.28144
75  Bram EveraertHoogstraten3.34.29minM40   11.804  5:053.28142
76  Wim De RoosStekene3.34.35minM35   11.798  5:053.28142
77  Ben Van der HertenLokeren3.34.35minM45   11.798  5:053.28142
78  Dirk VerwulgenStekene3.34.35minM55   11.798  5:053.28142
79  Christoffel Vanden BusscheBrugge3.36.29minM55   11.695  5:083.25130
80  Isabelle BraekeveldKuurne3.36.38minV45   11.687  5:083.25305
81  Christian de Meijer (PR 3.22.45) Philippine3.37.03minM40   11.664  5:093.24127
82  Erik Bolleman (PR 3.18.25) Axel3.37.04minM45   11.663  5:093.24127
83  Davy Dubbeldam (PR 3.29.03) Sluiskil3.37.13minM45   11.655  5:093.24126
84  Astrid Verhage (PR 3.32.33) Zuiddorpe3.37.20minV35   11.649  5:093.24299
85  Jeroen StoopSommelsdijk3.37.24minM45   11.645  5:093.23125
86  Julian Senen BoanAlovera, Guadalajara3.37.35minM50   11.636  5:093.23124
87  Jorge Alonso MartinAzuqueca de Henares3.37.36minM35   11.635  5:093.23124
88  Hans van der LindenGorinchem3.37.45minM55   11.627  5:103.23123
89  Bart HulstCastricum3.38.24minM50   11.592  5:113.22119
90  Arie HagenKudelstaart3.38.27minM55   11.589  5:113.22119
91  Marcel van Delden (PR 3.19.18) Oost-Souburg3.38.54minM50   11.566  5:113.21116
92  Marcel Drijdijk (PR 3.31.00) Heinkenszand3.39.26minMse   11.537  5:123.20113
93  Hans Verhaagen (PR 3.08.54) Goes3.39.40minM50   11.525  5:123.20112
94  Marcel van Luik (PR 3.32.37) Terneuzen3.39.58minM40   11.509  5:133.20110
95  Sonja van HeckeRoosendaal3.41.21minV45   11.438  5:153.18267
96  Rob VerhaarNieuwkoop3.41.50minM50   11.413  5:153.17100
97  Gino Van EetveltBelsele3.42.00minM50   11.404  5:163.1799
98  Staf WielockxMol3.42.01minM60   11.403  5:163.1799
99  Richard van Belzen (PR 3.17.42) Serooskerke3.42.05minM45   11.400  5:163.1799
100  Wim Flipse (PR 3.16.45) Terneuzen3.42.05minM50   11.400  5:163.1799
101  Eric ClausGent3.42.14minM55   11.392  5:163.1698
102  Jean-Marie VandenheedeKaster3.42.53minM55   11.359  5:173.1695
103  Ed KooijmanGameren3.43.01minM50   11.352  5:173.1594
104  Guy Van Driessche (PR 3.19.20) Graauw3.43.04minM45   11.350  5:173.1594
105  Carlo BuijsVeldhoven3.43.10minM55   11.344  5:173.1593
106  Rony De BelieLokeren3.43.41minM50   11.318  5:183.1491
107  Tim BuysseAssenede3.43.50minMse   11.311  5:183.1490
108  Hans BurmSint-Pauwels3.43.50minM50   11.311  5:183.1490
109  Geert Waelput (PR 3.08.49) Koewacht3.43.54minM45   11.307  5:183.1490
110  Philip Braem (PR 3.31.59) Vogelwaarde3.43.55minM50   11.306  5:183.1489
111  Alex OliemanGouda3.44.10minM45   11.294  5:193.1488
112  Marcel Sommeijer (PR 3.24.15) Oost-Souburg3.44.44minM45   11.265  5:203.1385
113  Cindy MignonGalmaarden3.44.50minV40   11.260  5:203.13241
114  Peggy ten HoopenRijswijk3.44.56minV40   11.255  5:203.13241
115  Danny MeeusNijlen3.45.02minM55   11.250  5:203.1384
116  Kevin SermijnWachtebeke3.45.18minM35   11.237  5:203.1283
117  Fons de Rijcke (PR 3.19.53) Kloosterzande3.45.23minM50   11.233  5:203.1282
118  Geoffrey VerhoevenGlabbeek3.46.07minM40   11.196  5:223.1179
119  Marnix HillaertMoerbeke3.46.25minM45   11.182  5:223.1178
120  Mattheo Moerland (PR 3.24.31) Oosterland3.46.34minMse   11.174  5:223.1077
121  Frank Houweling (PR 2.56.43) Goes3.46.34minM40   11.174  5:223.1077
122  Bart VandewieleDrongen3.47.04minM35   11.150  5:233.1075
123  Eddy BremsHerselt3.47.23minM60   11.134  5:233.0973
124  Nicolas ClaeysBassevelde3.47.28minMse   11.130  5:233.0973
125  Peter ForéSijsele3.47.41minM35   11.119  5:243.0972
126  Jan DesodtWervik3.48.38minM50   11.073  5:253.0868
127  Joris de NeveEeklo3.49.04minM45   11.052  5:263.0766
128  Guy Van den HoudtZwijndrecht3.49.15minM60   11.043  5:263.0765
129  Dave RaesStekene3.49.36minM40   11.027  5:263.0663
130  Colin Harmsen van der Vliet (PR 3.09.34) Tholen3.50.35minM35   10.980  5:283.0559
131  Kevin DillisStekene3.50.40minM35   10.976  5:283.0559
132  Peter Van GorpTielen3.50.57minM45   10.962  5:283.0558
133  Jhonny LaureyssenVosselaar3.51.00minMse   10.960  5:283.0458
134  Bert PaelinckxWuustwezel3.51.25minM40   10.940  5:293.0456
135  Regine VansteenkisteHeestert3.51.46minV45   10.923  5:303.03194
136  Lennart Piek (PR)Hulst3.51.49minM40   10.921  5:303.0355
137  Ruud Grim (PR 3.48.09) Lewedorp3.52.12minM55   10.903  5:303.0353
138  Jurgen MaesSint-Niklaas3.52.23minM45   10.894  5:303.0352
139  Javier RodrÍguez TÁpanesBrussels3.52.26minM40   10.892  5:313.0352
140  Peter Van LooGent3.52.30minM40   10.889  5:313.0252
141  Davy TeirlynckMoerbeke3.53.15minM35   10.854  5:323.0249
142  Paul KroonVught3.53.34minM45   10.839  5:323.0148
143  Dimitri MevensenStekene3.53.47minMse   10.829  5:323.0147
144  Christ HuysentruytHulste3.55.04minM40   10.770  5:342.9943
145  Willem ElsingaErmelo3.55.30minM60   10.750  5:352.9941
146  Luc De Jaeger-BraetWatervliet3.55.32minM60   10.749  5:352.9941
147  Allan van Alten (PR 3.24.33) Axel3.55.42minM45   10.741  5:352.9841
148  Dominiek GheysenHarelbeke3.55.54minM55   10.732  5:352.9840
149  Danny De BaereWaasmunster3.56.32minM55   10.703  5:362.9738
150  René de Visser (PR 3.27.51) Nieuw- en Sint Joosland3.56.59minM40   10.683  5:372.9736
151  Renate de Reus (debuut) Vlissingen3.57.04minVse   10.679  5:372.97161
152  Peter Claes (PR 3.51.51) Sluiskil3.57.21minM50   10.667  5:382.9635
153  Mathias AnecaKlerken3.57.23minMse   10.665  5:382.9635
154  Etienne Kouijzer (PR 3.37.39) Hulst3.57.40minM50   10.652  5:382.9634
155  Reiner ReessEppegem3.57.40minM60   10.652  5:382.9634
156  Jos van Gremberghe (PR 3.50.56) Koewacht3.57.43minM60   10.650  5:382.9634
157  Kevin LossieSint-Niklaas3.57.46minM35   10.648  5:382.9634
158  Jan Rouwendaal (PR 3.39.27) Vogelwaarde3.57.57minM35   10.640  5:382.9633
159  Henk KasbergenMoordrecht3.57.57minM50   10.640  5:382.9633
160  Thomas Van PouckeStekene3.58.16minMse   10.625  5:392.9532
161  Joren JansseuneLedeberg3.58.17minMse   10.625  5:392.9532
162  Karel HagemanSon en Breugel3.58.34minM35   10.612  5:392.9532
163  Eddy DewildeIeper3.58.41minM60   10.607  5:392.9531
164  Frank SchoofDestelbergen3.58.45minM45   10.604  5:392.9531
165  Stefaan CordyGentbrugge3.59.00minM45   10.593  5:402.9430
166  Melissa ten Kate (PR 3.34.49) Terneuzen3.59.06minVse   10.588  5:402.94149
167  Jasper AnrysHerent3.59.16minMse   10.581  5:402.9430
168  Julie De PauwZonnebeke3.59.24minVse   10.575  5:402.94147
169  Erwin VervaetBelsele3.59.30minM50   10.571  5:412.9429
170  Piet GoossensKalken3.59.36minM50   10.566  5:412.9429
171  Yves BrackeZelzate3.59.39minM40   10.564  5:412.9328
172  André Verdurmen (PR 3.47.43) Kloosterzande3.59.47minM50   10.558  5:412.9328
173  Wim BlyweertGontrode3.59.49minM40   10.557  5:412.9328
174  Gerben Soethaert (PR 3.50.28) Terneuzen4.00.30minM35   10.527  5:422.9226
175  Adri Koole (PR 3.04.31) Serooskerke4.00.46minM65   10.515  5:422.9225
176  Natasja de Booij (PR 3.59.53) Walsoorden4.01.01minV45   10.504  5:432.92138
177  Martin MuilenburgGorinchem4.01.08minM50   10.499  5:432.9224
178  Arno van Mullem (PR 3.39.18) Nieuw-Namen4.01.14minM60   10.495  5:432.9224
179  Gerrit den BroederRijswijk4.01.28minM40   10.485  5:432.9124
180  Kees van der Heijden (PR 3.43.49) Vlissingen4.01.41minM55   10.475  5:442.9123
181  Ben SmetGent4.01.42minMse   10.475  5:442.9123
182  Marco Toussaint (PR 3.31.18) Wolphaartsdijk4.02.09minM50   10.455  5:442.9022
183  Marianne MassantVilvoorde4.02.10minVse   10.454  5:442.90132
184  Yves FlamandStekene4.02.10minM35   10.454  5:442.9022
185  Hans VerschaerenBoechout4.02.11minM40   10.454  5:442.9022
186  Rene van der ZonNieuwkoop4.02.16minM55   10.450  5:442.9022
187  Niek VogelaarPijnacker4.02.22minM50   10.446  5:452.9021
188  John BoutWillemstad4.02.26minMse   10.443  5:452.9021
189  Kim CaubergsGlabbeek4.02.36minM35   10.436  5:452.9021
190  Erwin Nachtegael (PR 3.46.08) Heikant4.02.41minM55   10.432  5:452.9021
191  Abdou Zeroual (debuut) Terneuzen4.02.49minM50   10.426  5:452.9020
192  Gijs HehenkampRotterdam4.02.51minM40   10.425  5:452.9020
193  Reinoud SmetTemse4.02.53minM40   10.424  5:452.9020
194  Nicole SpruitVeldhoven4.02.54minV45   10.423  5:452.90128
195  Wies Koekkoek (PR 3.43.25) Hulst4.03.04minM55   10.416  5:462.8920
196  Joanie ReitsmaNoordwijk4.03.15minVse   10.408  5:462.89126
197  Marc DekeyserMoerbeke4.03.15minM50   10.408  5:462.8919
198  Monique MaaslandGiessenburg4.03.19minV45   10.405  5:462.89126
199  Bjorn MaesOudenaarde4.03.22minM35   10.403  5:462.8919
200  Yannick Vastenhout (PR 3.53.50) Terneuzen4.03.24minMse   10.401  5:462.8919
201  Omar Hillaert (PR 3.53.23) Westdorpe4.03.42minM45   10.389  5:472.8918
202  Dirk WagenaerStekene4.04.01minM50   10.375  5:472.8818
203  Joost GoedePurmerland4.04.13minM55   10.367  5:472.8817
204  Marnix van den Brande (PR 3.23.17) Clinge4.04.14minMse   10.366  5:472.8817
205  Vincent VantyghemEernegem4.04.35minM45   10.351  5:482.8816
206  Bart van Noorden (PR 3.20.58) Yerseke4.04.46minM50   10.343  5:482.8716
207  Dirk Fransen (PR 3.51.07) Zuiddorpe4.04.47minM50   10.343  5:482.8716
208  Jeroen van Goethem (PR)Kloosterzande4.04.51minMse   10.340  5:482.8716
209  Rinus Reijngoudt (PR 3.20.43) Dordrecht4.04.55minM55   10.337  5:482.8716
210  Patrick van de VijverVeldhoven4.05.21minM45   10.319  5:492.8715
211  Harold de Maat (PR 3.51.31) Terneuzen4.05.35minM45   10.309  5:492.8614
212  Hedwig Van BeverenMoerbeke4.05.35minM50   10.309  5:492.8614
213  Stefan van den dries (PR)Heinkenszand4.05.37minMse   10.308  5:492.8614
214  Wim WillemsBassevelde4.05.44minM45   10.303  5:492.8614
215  Bianka SchweckDusseldorf4.05.49minV40   10.299  5:502.86113
216  Bas SchopEethen4.05.52minM55   10.297  5:502.8614
217  Kenny HaestIchtegem4.05.58minM35   10.293  5:502.8614
218  Ronny SmetSinaai4.05.59minM55   10.292  5:502.8613
219  Ad van CampenLage Mierde4.06.51minM50   10.256  5:512.8512
220  Inge de Booij (PR 4.05.44) Graauw4.06.59minVse   10.250  5:512.85107
221  Frank Faes (PR 3.51.08) Sluis4.07.38minM45   10.224  5:522.8411
222  Omar Roels (PR 3.42.46) Hulst4.08.53minM45   10.172  5:542.838
223  Laus de Ridder (PR 3.32.15) Vlissingen4.09.08minM55   10.162  5:542.828
224  Jurgen KeppensLebbeke4.09.10minMse   10.161  5:542.828
225  Davy PalensEveren4.09.12minMse   10.159  5:542.828
226  Michael Lips (PR 3.41.04) IJzendijke4.09.29minM40   10.148  5:552.828
227  Marc GoorKasterlee4.09.32minM45   10.146  5:552.828
228  Piet AbrahamseAmsterdam4.09.32minM55   10.146  5:552.828
229  An MeuldersBeerse4.09.34minV35   10.144  5:552.8295
230  Jan van der MaaleHalsteren4.09.46minM50   10.136  5:552.827
231  Cathy MarginetGeraardsbergen4.10.28minV40   10.108  5:562.8191
232  Nico BilterijstGeraardsbergen4.10.33minM45   10.105  5:562.816
233  Ronald Dees (PR 3.48.31) Vlissingen4.10.48minM50   10.094  5:572.806
234  Patrick Gauwe (PR 4.01.01) Zuiddorpe4.11.08minM50   10.081  5:572.805
235  Digna de Boer (PR 3.38.00) Burgh-Haamstede4.11.35minV65   10.063  5:582.8086
236  Verstraeten MichaelMoerbeke4.11.41minM35   10.059  5:582.795
237  Edwin Riemens (PR)Axel4.11.41minM50   10.059  5:582.795
238  Jan ijzelenberg (PR)Oosterland4.12.11minM35   10.039  5:592.794
239  Luc SmetSint-Niklaas4.12.11minM50   10.039  5:592.794
240  Koen Koutstaal (PR 3.46.30) Hulst4.12.21minM45   10.032  5:592.794
241  Marion Goossen (PR 4.12.15) Terneuzen4.12.22minV45   10.032  5:592.7983
242  Patrick Pieters (PR 4.00.45) Terneuzen4.12.44minM45   10.017  5:592.784
243  Annet van de Kreke (PR 3.49.29) Oost-Souburg4.12.59minV45   10.007  6:002.7880
244  Reggy Heijens (PR 3.35.58) Vogelwaarde4.13.05minM50   10.003  6:002.783
245  Raf Van StevensNijlen4.13.57minM50   9.969  6:012.773
246  Chris De PauwWaasmunster4.14.14minM50   9.958  6:022.772
247  Jeroen van den Broeke (PR 3.27.41) Terneuzen4.14.28minM35   9.949  6:022.762
248  Jaco heijboer (PR)Sint-Annaland4.14.33minM35   9.946  6:022.762
249  Roel SmetsGierle4.14.33minM35   9.946  6:022.762
250  Jim Vanden EyndeKapellen4.14.46minM40   9.937  6:022.762
251  Hanno de Hoon (PR 3.19.20) Terneuzen4.14.51minM60   9.934  6:022.762
252  Leo Bracke (PR 3.15.42) Axel4.14.56minM50   9.931  6:032.762
253  Emanuela Bracke (PR)Axel4.15.01minV45   9.928  6:032.7672
254  Michelle PlasschaertWeesp4.15.09minVse   9.922  6:032.7671
255  Olivier EecklooBredene4.15.10minM35   9.922  6:032.762
256  Chloé De WindtWachtebeke4.15.13minVse   9.920  6:032.7671
257  Eelke de Jong (PR 4.00.24) Middelburg4.15.37minM35   9.904  6:032.751
258  Alex van GrafhorstLovendegem4.15.41minM45   9.902  6:042.751
259  Stefaan HeirmanMoerbeke4.16.15minM45   9.880  6:042.741
260  Alexander Elfrink (PR 3.44.23) Breskens4.16.40minM40   9.864  6:052.741
261  Evy CornelissenBeerse4.17.15minV35   9.841  6:062.7363
262  Wim van der Klooster (PR 3.59.36) Hulst4.17.16minM55   9.841  6:062.73-
263  Martijn CerpentierKoewacht4.17.19minM35   9.839  6:062.73-
264  Leon Bisschops (PR 3.31.40) Terneuzen4.17.31minM45   9.831  6:062.73-
265  Marian PonsenGruitrode4.17.35minV40   9.829  6:062.7362
266  Nathalie PaesenBocholt4.17.36minV40   9.828  6:062.7362
267  Piet Pijpelink (PR 4.17.28) Terneuzen4.17.39minM50   9.826  6:062.73-
268  Dieter RiemaekerLuingne4.17.47minMse   9.821  6:072.73-
269  Jochem de Dijcker (PR 3.56.48) Axel4.17.54minM35   9.817  6:072.73-
270  Nicholas MuirWood Norton4.18.13minM55   9.805  6:072.72-
271  Marjan Hamelinck (debuut) Hulst4.18.16minV45   9.803  6:072.7259
272  Theo Roels (PR 3.44.48) Kloosterzande4.18.35minM60   9.791  6:082.72-
273  Stijn de vosHulst4.18.39minM35   9.788  6:082.72-
274  Ronald DhondtKemzeke4.18.45minM55   9.784  6:082.72-
275  Danny VandenbosscheKnokke-Heist4.18.57minM50   9.777  6:082.72-
276  Jacqueline van de Voorde (PR 4.12.00) Hulst4.19.01minV55   9.774  6:082.7257
277  Bjorn de Betue (PR 4.02.41) Sint Jansteen4.19.18minM40   9.764  6:092.71-
278  Imo Jongepier (PR 4.01.01) Nieuw- en Sint Joosland4.19.23minM65   9.760  6:092.71-
279  Frans Verwilligen (PR 3.25.03) Hulst4.19.47minM60   9.745  6:092.71-
280  Kurt MertensGeraardsbergen4.20.04minM40   9.735  6:102.70-
281  Geerd De RyckStekene4.20.39minM60   9.713  6:112.70-
282  Ann MaesStekene4.20.42minV40   9.711  6:112.7051
283  William De Jonge (PR 3.29.05) Nieuwdorp4.21.01minM45   9.699  6:112.69-
284  Rudie Hogervorst (PR 3.41.38) Aardenburg4.21.03minM50   9.698  6:112.69-
285  Sofie SegersBornen4.21.22minV40   9.686  6:122.6949
286  Audry van Dijke (PR 3.47.01) Kloosterzande4.21.23minV40   9.686  6:122.6949
287  Corina van de Wege (PR 4.13.27) Philippine4.21.38minV50   9.677  6:122.6948
288  Lineke van der SneppenBreda4.21.45minV35   9.672  6:122.6948
289  Jos BerckvensBeerse4.21.46minM55   9.672  6:122.69-
290  Bernard DangreauEvergem4.22.03minM60   9.661  6:132.68-
291  Patrick de Sutter (debuut) Oostburg4.22.34minM50   9.642  6:132.68-
292  Ronald van Hercules (PR 3.51.40) Serooskerke4.24.01minM60   9.589  6:152.66-
293  Flip Van MeirBeerse4.24.05minM35   9.587  6:162.66-
294  Inge Baart (PR 4.08.59) Kloosterzande4.24.06minV45   9.586  6:162.6640
295  George Taal (PR 3.26.04) Oostkapelle4.24.07minM65   9.586  6:162.66-
296  Fabian de BooyTerneuzen4.24.14minMse   9.581  6:162.66-
297  Patrick Dobbelaar (debuut) Hoek4.25.12minM50   9.546  6:172.65-
298  Cindy den Hollander (PR 3.53.51) Oost-Souburg4.26.09minV40   9.512  6:182.6434
299  Ruud VerhoefUtrecht4.26.20minM55   9.506  6:192.64-
300  Michael Van HauteSint-Niklaas4.27.29minM35   9.465  6:202.63-
301  Joli BosGorinchem4.28.21minV50   9.434  6:222.6229
302  Twan Timmermans (PR 3.45.38) Hoofdplaat4.28.47minM55   9.419  6:222.62-
303  Jurgen GouwyWondelgem4.29.00minM40   9.412  6:232.61-
304  Paul CelisNijlen4.29.07minM60   9.407  6:232.61-
305  Age Balt (PR 3.57.22) Hulst4.29.27minM55   9.396  6:232.61-
306  Arie van Buren (PR 4.12.11) Terneuzen4.29.34minMse   9.392  6:232.61-
307  René Goetheer (PR 4.01.11) Wolphaartsdijk4.30.27minM50   9.361  6:252.60-
308  David De BackerEvergem4.30.43minM45   9.352  6:252.60-
309  Coen Dekker (PR 4.12.29) Zaamslag4.31.03minM40   9.340  6:252.59-
310  Karin Casparij (PR 4.00.46) Biervliet4.31.27minV45   9.327  6:262.5921
311  Rene den OtterBruchem4.31.45minM45   9.316  6:262.59-
312  Haike LangeraertMoerbeke4.32.24minVse   9.294  6:272.5819
313  Els VerhasseltTisselt4.32.36minV45   9.287  6:282.5819
314  Dominick de FeijterHoofddorp4.32.46minMse   9.282  6:282.58-
315  Sjoerd BaltHulst4.32.47minMse   9.281  6:282.58-
316  Jeroen de Vries (PR 4.00.33) Schoondijke4.33.01minMse   9.273  6:282.58-
317  Sylvia KestensBunsbeek4.33.19minV50   9.263  6:292.5718
318  Theo SchermersGiessenburg4.33.32minM55   9.256  6:292.57-
319  Marian van DammeMeerdonk4.33.34minV50   9.254  6:292.5717
320  Paul de SchryverSint-Niklaas4.33.34minM60   9.254  6:292.57-
321  Nicole Serrarens (PR 4.07.02) Sint Jansteen4.33.59minV45   9.240  6:302.5716
322  Jan Van der HertenLembeek4.34.33minM40   9.221  6:302.56-
323  Paul d'Haens (PR 3.58.11) Hulst4.35.03minMse   9.205  6:312.56-
324  Theo JansenBergen op Zoom4.36.14minM50   9.165  6:332.55-
325  Wim DekkerVeldhoven4.36.35minM55   9.153  6:332.54-
326  Jan de Feijter (PR 3.55.35) Zaamslag4.37.02minM50   9.139  6:342.54-
327  Gert ThijssenKermt4.37.28minM50   9.124  6:352.53-
328  Annemei SelisBreda4.39.03minVse   9.073  6:372.528
329  Mike Zegers (PR 3.39.24) Terneuzen4.39.06minM45   9.071  6:372.52-
330  Hans den Boer (PR 4.27.28) Nieuwdorp4.39.40minM55   9.053  6:382.51-
331  Maaike HeintzKrimpen aan den IJssel4.39.44minV45   9.050  6:382.517
332  Dirk WisseKrimpen aan den IJssel4.39.45minM50   9.050  6:382.51-
333  Marit Wisse-PrinsKrimpen aan den IJssel4.39.47minV40   9.049  6:382.517
334  Mart van de KampGouda4.39.57minM50   9.043  6:382.51-
335  Maarten de Cock (PR 4.19.02) Sluiskil4.40.13minMse   9.035  6:382.51-
336  Erik BassieMiddelburg4.41.06minM45   9.006  6:402.50-
337  Bryan Hofman (PR 3.24.39) Westdorpe4.41.20minM45   8.999  6:402.50-
338  Franky VandenbergheRumbeke4.41.42minM50   8.987  6:412.50-
339  Corné Boeije (PR 3.55.52) Axel4.41.43minM50   8.987  6:412.50-
340  Ruud Geldof (PR 3.57.07) Middelburg4.41.47minM55   8.985  6:412.50-
341  Thorvald De SaegerDendermonde4.42.30minMse   8.962  6:422.49-
342  Dennis Van AelstNoorderwijk4.42.56minM35   8.948  6:422.49-
343  Maggy LensenHulst4.42.57minVse   8.948  6:422.494
344  Josée ClemensVlijmen4.42.59minV50   8.946  6:422.494
345  Marieke van Hecke (PR)Terneuzen4.43.20minV35   8.935  6:432.483
346  Greta IngelsWatervliet4.43.34minV55   8.928  6:432.483
347  Margo Hermans (PR 4.36.41) Ossenisse4.44.08minV45   8.910  6:442.483
348  Anne ReitsmaDelft4.44.15minM55   8.907  6:442.47-
349  Johnny Dooms (PR 3.41.37) Terneuzen4.44.38minM60   8.895  6:452.47-
350  Gertjan Bakker (PR 3.45.43) Goes4.45.02minM45   8.882  6:452.47-
351  Rob De WildeSint-Niklaas4.45.18minM40   8.874  6:462.46-
352  Lotje van den BertTerhole4.45.24minV35   8.871  6:462.462
353  Jessie VerbekeSint-Laureins4.46.39minVse   8.832  6:482.451
354  Iris Coone-VermeulenHulst4.47.22minV40   8.810  6:492.451
355  Martin BuitendijkHendrik-Ido-Ambacht4.48.23minM50   8.779  6:502.44-
356  Sijbrand de JongAlblasserdam4.48.44minM45   8.768  6:512.44-
357  Jako SterrenburgAlblasserdam4.49.34minM45   8.743  6:522.43-
358  Arjan van MourikVoorburg4.49.37minM45   8.742  6:522.43-
359  Michael KlaasseRoosendaal4.49.42minM35   8.739  6:522.43-
360  Stefan de RyckeEvergem4.49.53minM40   8.734  6:522.43-
361  Rene SchuringNiewerkerk a/d Ijsel4.49.53minM45   8.734  6:522.43-
362  Herman van Hoeve (PR 4.05.59) Vlissingen4.50.40minM60   8.710  6:532.42-
363  Willem van BarenWoerden4.51.01minM60   8.700  6:542.42-
364  Leonard van Moolenbroek (PR 3.53.45) Middelburg4.51.18minM50   8.691  6:542.41-
365  Vincent RigoutsMorkhoven4.52.33minMse   8.654  6:562.40-
366  Frank den HerderVoorschoten4.53.09minM65   8.636  6:572.40-
367  Emmanuel HemelsoetWestdorpe4.53.15minMse   8.633  6:572.40-
368  Tine MarienHoogstraten4.53.25minV35   8.628  6:572.40-
369  Patrick Freijzer (debuut) Hulst4.53.43minM45   8.620  6:582.39-
370  Monica Twisk (PR 4.36.50) Terneuzen4.53.44minV55   8.619  6:582.39-
371  Christoph LavensVardemare4.54.17minM35   8.603  6:582.39-
372  Myriam Baute (PR 4.52.20) Terneuzen4.54.34minVse   8.595  6:592.39-
373  Daniel Van IngelghemAntwerpen4.54.42minM45   8.591  6:592.39-
374  Mart Jan Delzenne (PR 4.29.08) Krabbendijke4.54.54minM40   8.585  6:592.38-
375  Heidi DeclercqKuurne4.55.05minV40   8.580  7:002.38-
376  Linda Van GoolSint-Kruis-Winkel4.55.56minV50   8.555  7:012.38-
377  Jack Folkersma (PR 4.11.14) Terneuzen4.57.17minM45   8.516  7:032.37-
378  Siebolt de BoerNijmegen4.57.41minM55   8.505  7:032.36-
379  Marian van Dijk (PR 3.32.59) Middelburg4.57.43minV50   8.504  7:032.36-
380  Daniëlla de Deckere-Reijns (PR 4.30.37) Hulst4.57.55minV45   8.498  7:042.36-
381  Nelly Plasschaert (PR 4.42.09) Hulst4.57.56minV60   8.498  7:042.36-
382  Monique de Rooij (debuut) Hoek4.59.30minV50   8.453  7:062.35-
383  Gerry Blaakman (PR 4.19.19) Terneuzen4.59.30minM45   8.453  7:062.35-
384  Ann Van SamangBrugge5.00.22minV45   8.429  7:072.34-
385  Jiorgos BoustanidisGorinchem5.00.53minM45   8.414  7:082.34-
386  Leonora Ruiter (PR 5.00.53) Terneuzen5.01.43minV55   8.391  7:092.33-
387  Richard WindelsDe Klinge5.01.43minM40   8.391  7:092.33-
388  Wim Witte (PR 4.57.45) Borssele5.03.40minM55   8.337  7:122.32-
389  Conrad de Ridder (debuut) Philippine5.03.48minM50   8.333  7:122.31-
390  Robert van MoodenbroekMiddelburg5.05.41minM45   8.282  7:152.30-
391  Lies den OudenKrimpen aan den IJssel5.07.08minM55   8.243  7:172.29-
392  Anco DekkerSleeuwijk5.07.52minM55   8.223  7:182.28-
393  Jan van KatwijkRhoon5.08.00minM60   8.220  7:182.28-
394  Martijn De Letter (debuut) Koewacht5.09.24minM40   8.183  7:202.27-
395  Rudy MassantZemst5.12.36minM60   8.099  7:252.25-
396  Chantal de Koning (PR)Colijnsplaat5.15.10minV40   8.033  7:282.23-
397  Jakobus Meulenberg (PR 4.25.14) Oudelande5.15.41minM45   8.020  7:292.23-
398  Ahmad HannanKurdistan5.16.49minMse   7.991  7:312.22-
399  Arthur Stijns (PR 5.07.37) Oudelande5.21.37minM70   7.872  7:372.19-
400  Peter Erpelinck (PR 3.48.40) Hulst5.23.47minM65   7.819  7:402.17-
401  Edgar SwagersPhilippine5.23.58minMse   7.815  7:412.17-
402  Chris BuitenwegNieuwegein5.25.29minM50   7.778  7:432.16-
403  Stefan BuitenwegHouten5.25.30minM45   7.778  7:432.16-
404  Jurgen Zohlandt (PR 4.52.14) Westdorpe5.27.13minM40   7.737  7:452.15-
405  John VerhoevenWoudrichem5.27.28minM45   7.731  7:462.15-
406  Kiek van den TweelBemmel5.27.48minV55   7.723  7:462.15-
Mannen: 336 (82.76%) => M35=43 - M40=43 - M45=70 - M50=66 - M55=38 - M60=23 - M65=5 - M70=1 - Mse=47
Vrouwen: 70 (17.24%) => V35=8 - V40=15 - V45=19 - V50=8 - V55=5 - V60=1 - V65=1 - Vse=13

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

marathon

2019Maarten van Zetten2:28:05Leendert van der Lugt2:30:55Erwin Adan2:33:45Hinke Schokker2:57:43579
2018Erwin Harmes2:32:25Huub van Noorden2:38:00David Bouman2:40:31Monica Sanderse3:14:09406
2017Michel Verhaeghe2:30:51Michael de Cooman2:39:15Jorim Scheele2:40:58Anjolie Engels3:00:47513
2016Erwin Harmes2:32:17Wouter Decock2:37:36Michel Verhaeghe2:38:16Elsemieke de Vos3:06:37489
2015Erwin Harmes2:31:53Huub van Noorden2:44:23Joachim De Naeyer2:46:37Ines van Rinsum3:24:39524
2014Sébastièn Schletterer2:25:14Erwin Harmes2:30:35Huub van Noorden2:31:20Ilonka van den Hengel3:04:35539
2013Sebastien Schletterer2:35:27Henk Smalbrugge2:39:01Huub van Noorden2:39:20Ingrid IJsebaert3:19:27432
2012Sjaak Luteijn2:48:09Patrick Hembrecht2:50:33Bart Bleyaert2:50:38Elisa Rijk3:22:29378
2011Remy Vasseur2:37:49Stijn Vandevelde2:38:19Ralf Preibisch2:40:33Saskia Goole3:26:47361
2010Sebastien Schletterer2:27:40Remy Vasseur2:39:44Alwin Vermeulen2:41:05Leonie Ton3:16:58310
2009Alwin Vermeulen2:44:21Bart Bleyaert2:46:41Wim van Sparrentak2:46:45Karin Bakker3:17:30355
10.549 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Sander PostTerneuzen35.57minM35   17.606  3:244.89-
2  Raoul ClemminckTilburg39.58minMse   15.837  3:474.40+4:01
3  Jan van BellenHulst40.43minMse   15.545  3:524.32+4:46
4  Yanis van der JagtVlissingen41.34minMse   15.227  3:564.23+5:37
5  Ruben BoutensMiddelburg42.44minMse   14.811  4:034.11+6:47
6  Niek WielandAxel44.07minM45   14.347  4:113.99+8:10
7  Christoph BralHulst45.15minMse   13.988  4:173.89+9:18
8  Laurens MeeuwsenKrabbendijke46.47minM55   13.529  4:263.76+10:50
9  Hans de BockGeldrop48.30minM40   13.050  4:363.63+12:33
10  Didier De SmedtBoekhoute49.52minM50   12.693  4:443.53+13:55
11  Valeria GromovaMoscow50.12minVse   12.608  4:463.50+14:15
12  Cornelis de JongeZaamslag50.13minMse   12.604  4:463.50+14:16
13  John GuequierreMiddelburg50.32minM65   12.525  4:473.48+14:35
14  Maarten EveraardHulst50.39minM40   12.496  4:483.47+14:42
15  Michiel VermeerBreda51.58minMse   12.180  4:563.38+16:01
16  Simone MortierHulst52.10minVse   12.133  4:573.37+16:13
17  Martijn BurmKloosterzande52.47minMse   11.991  5:003.33+16:50
18  Roxane DewulfSint-Niklaas52.53minV55   11.969  5:013.32+16:56
19  Piet BeijerMiddelburg53.42minM65   11.787  5:053.27+17:45
20  Marianne KosterBorssele54.04minVse   11.707  5:083.25+18:07
21  Danny SchefferHulst55.20minM45   11.439  5:153.18+19:23
22  Veerle DielemanBreda56.12minVse   11.262  5:203.13+20:15
23  Sjaak OosterlingBreskens56.47minM65   11.147  5:233.10+20:50
24  Virginia SenAlovera, Guadalajara57.12minV40   11.065  5:253.07+21:15
25  Joris de VolderHulst57.42minMse   10.969  5:283.05+21:45
26  Aico de VolderHulst57.44minM45   10.963  5:283.05+21:47
27  Priscilla ValkKortgene58.29minVse   10.823  5:333.01+22:32
28  Ronald BreepoelSluiskil59.28minM55   10.644  5:382.96+23:31
29  Stacey KouwijzerTerneuzen1.01.34minVse   10.281  5:502.86+25:37
30  Marjolein MolKapelle-Biezelinge1.01.42minV45   10.258  5:512.85+25:45
31  Piet de ZeeuwTerneuzen1.01.58minM60   10.214  5:522.84+26:01
32  Annelies de WaalHulst1.02.47minV35   10.081  5:572.80+26:50
33  Lutgart Van HeesMol1.08.15minV60   9.274  6:282.58+32:18
34  RosalAlcala De Henares1.15.02minV40   8.435  7:072.34+39:05
35  David Marian AlamoAlcala De Henares1.15.03minM45   8.434  7:072.34+39:06
Mannen: 23 (65.71%) => M35=1 - M40=2 - M45=4 - M50=1 - M55=2 - M60=1 - M65=3 - Mse=9
Vrouwen: 12 (34.29%) => V35=1 - V40=2 - V45=1 - V55=1 - V60=1 - Vse=6
5.274 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  JeanAndrew FingalRotterdam17.18minMse   18.291  3:175.08-
2  Willem de KorteAagtekerke18.48minMse   16.832  3:344.68+1:30
3  Andre MeijersHoedekenskerke20.42minM45   15.287  3:554.25+3:24
4  Maxwell BayerHuizen20.52minMse   15.165  3:574.21+3:34
5  Artjan LambertVogelwaarde21.27minMse   14.752  4:044.10+4:09
6  Rudi de CaluweSas van Gent21.45minM55   14.549  4:074.04+4:27
7  Mats VierbergenHulst22.50minMse   13.859  4:203.85+5:32
8  Natalie SinkeVlissingen22.54minV40   13.818  4:213.84+5:36
9  Martijn van OsTerhole23.51minMse   13.268  4:313.69+6:33
10  Thierry de CaluweTerneuzen23.57minMse   13.213  4:323.67+6:39
11  Elmarije van der hooftTerneuzen24.15minVse   13.049  4:363.62+6:57
12  Willem PolsTerneuzen25.18minM50   12.508  4:483.47+8:00
13  Emma van AckerHulst25.50minVse   12.249  4:543.40+8:32
14  Manon WakkerTerneuzen26.51minVse   11.785  5:053.27+9:33
15  Ilse BurmKloosterzande26.53minVse   11.771  5:063.27+9:35
16  Kirsten VierbergenHulst26.54minVse   11.764  5:063.27+9:36
17  Marian van VorenTerneuzen27.10minV60   11.648  5:093.24+9:52
18  Linda VoorhansTerneuzen27.24minV50   11.549  5:123.21+10:06
19  Ko van HoeveAxel27.25minM60   11.542  5:123.21+10:07
20  Jacky DoomsSluiskil27.26minMse   11.535  5:123.20+10:08
21  Wilbert DielemanZaamslag28.03minM45   11.281  5:193.13+10:45
22  Nathalie PietersTerneuzen28.11minV40   11.228  5:213.12+10:53
23  Kees TradsKapelle-Biezelinge28.17minM70   11.188  5:223.11+10:59
24  Janneke BoutensMiddelburg28.31minV55   11.097  5:243.08+11:13
25  Freek D'HaensZaamslag28.55minM35   10.943  5:293.04+11:37
26  Daan DielemanZaamslag29.01minM65   10.905  5:303.03+11:43
27  Monique LangeraarZaamslag29.15minV40   10.818  5:333.01+11:57
28  Tianda Donker CurtiusSchoondijke29.29minVse   10.733  5:352.98+12:11
29  Kiki KriekaardTerneuzen29.30minV40   10.727  5:362.98+12:12
30  Joanne van GoethemAxel29.32minVse   10.715  5:362.98+12:14
31  Ursula MaleckaTerneuzen30.06minV35   10.513  5:422.92+12:48
32  Piotr PoziembaAxel30.06minM35   10.513  5:422.92+12:48
33  Carlijn de ZwartKloosterzande30.43minVse   10.302  5:492.86+13:25
34  Yentl BaartKloosterzande30.43minVse   10.302  5:492.86+13:25
35  Luc GirardotTerneuzen30.53minM45   10.246  5:512.85+13:35
36  Charissa BakkerTerneuzen30.55minV35   10.235  5:522.84+13:37
37  Jacqueline MeijersHoedekenskerke31.19minV40   10.105  5:562.81+14:01
38  John StuckKloosterzande31.33minM45   10.030  5:592.79+14:15
39  Dagmar SeverensTerneuzen31.34minV45   10.024  5:592.78+14:16
40  Quintelio CaluriTerneuzen32.10minM50   9.838  6:062.73+14:52
41  Kim KlinkTerneuzen32.25minVse   9.762  6:092.71+15:07
42  Judith JansenTerneuzen32.25minV50   9.762  6:092.71+15:07
43  Willem MarkenhofTerneuzen32.34minM55   9.717  6:102.70+15:16
44  Lisa MarkenhofTerneuzen32.48minV40   9.648  6:132.68+15:30
45  Anisa PrinsenZaamslag33.01minV35   9.584  6:162.66+15:43
46  Mariella DobbelaarZaamslag33.01minV45   9.584  6:162.66+15:43
47  Casper DuinkerkeTerneuzen33.16minMse   9.512  6:182.64+15:58
48  Desire van den EndeTerneuzen33.40minV35   9.399  6:232.61+16:22
49  Jennifer PichalTerneuzen34.06minVse   9.280  6:282.58+16:48
50  Maxime van PoeleAxel34.32minVse   9.163  6:332.55+17:14
51  Nicole BakkerTerneuzen35.01minV40   9.037  6:382.51+17:43
52  Annelieke VerhelstTerneuzen35.13minV35   8.986  6:412.50+17:55
53  Lino de JongOssenisse35.18minM45   8.964  6:422.49+18:00
54  MarieJan KluwenSas van Gent36.51minV35   8.587  6:592.39+19:33
55  Arie van ErkEindhoven37.18minM55   8.484  7:042.36+20:00
56  Nicole GrootTerneuzen37.20minV50   8.476  7:052.35+20:02
57  Karin RisseeuwTerneuzen38.14minV45   8.277  7:152.30+20:56
58  Ingeborg PolsTerneuzen38.14minV50   8.277  7:152.30+20:56
59  Liesbeth den DunnenTerneuzen38.47minV40   8.159  7:212.27+21:29
60  Agnes VerhulstHoek38.49minV40   8.152  7:222.26+21:31
61  Febe DuijneveldTerneuzen38.51minVse   8.145  7:222.26+21:33
62  Miranda DuinkerkeTerneuzen38.51minV45   8.145  7:222.26+21:33
63  Marriette van der VeekeTerneuzen44.12minV45   7.159  8:231.99+26:54
64  Patrick KeimelTerneuzen44.13minM45   7.157  8:231.99+26:55
Mannen: 25 (39.06%) => M35=2 - M45=6 - M50=2 - M55=3 - M60=1 - M65=1 - M70=1 - Mse=9
Vrouwen: 39 (60.94%) => V35=6 - V40=9 - V45=5 - V50=4 - V55=1 - V60=1 - Vse=13

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 7.073 seconden nodig om deze lijst met 505 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Atletiek Zeeland © 2020