woensdag 3 juni 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
28-04: Ook na 1 juni Run your own race
24-04: Zeeuws record 15 km van John Vermeule meest kansrijk om ooit te worden verbroken
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Eindejaarscross

Axel, zaterdag 29 december 2018 - Organisatie: Scheldesport
9.45 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Menno MudLeeuwarden33.53minM40   16.734  3:354.65-
2  Sander d'HontKuitaart34.18minMse   16.531  3:384.59+0:25
3  Edwin de NeijsTilburg35.50minM45   15.823  3:484.40+1:57
4  Erwin van den BroekeAxel36.32minM35   15.520  3:524.31+2:39
5  Edwin de la RuelleKoewacht36.40minM50   15.464  3:534.30+2:47
6  Arjo VerhageAagtekerke37.17minM45   15.208  3:574.22+3:24
7  Emardo de RijckSint Jansteen37.20minMse   15.188  3:574.22+3:27
8  Stefan van den BroekeAxel37.22minMse   15.174  3:574.21+3:29
9  Edwin de JaegerZuiddorpe38.07minM45   14.875  4:024.13+4:14
10  Timo d'HontKuitaart38.19minMse   14.798  4:034.11+4:26
11  Ben van VlietTerneuzen38.24minM40   14.766  4:044.10+4:31
12  Jordy LeenknechtHulst38.32minM35   14.715  4:054.09+4:39
13  Christian de MeijerPhilippine38.41minM40   14.657  4:064.07+4:48
14  Jeroen van den BroekeTerneuzen38.47minM35   14.620  4:064.06+4:54
15  Mark VerhageZaamslag38.53minMse   14.582  4:074.05+5:00
16  Thomas WulffraatTerneuzen38.57minM35   14.557  4:074.04+5:04
17  Marnix van den BrandeTerneuzen39.09minMse   14.483  4:094.02+5:16
18  Benny ThuySint Jansteen39.20minM50   14.415  4:104.00+5:27
19  Erwin De PutterTerneuzen39.22minM45   14.403  4:104.00+5:29
20  Rinus van de WoestijneMiddelburg39.36minM35   14.318  4:113.98+5:43
21  Paul BosmanKoewacht39.39minM40   14.300  4:123.97+5:46
22  Peter van LaereMoerbeke40.13minM40   14.099  4:153.92+6:20
23  Wouter DetemmermanBassevelde40.30minM35   14.000  4:173.89+6:37
24  Robert LafertinTerneuzen40.49minM35   13.891  4:193.86+6:56
25  Menno den DekkerTerneuzen40.51minM45   13.880  4:193.86+6:58
26  Erwin HaersUtrecht40.54minMse   13.863  4:203.85+7:01
27  Guy Van DriesscheGraauw41.37minM45   13.624  4:243.78+7:44
28  Martijn de VriesMiddelburg42.04minM35   13.479  4:273.74+8:11
29  Dennis FlorussenTerneuzen42.16minM40   13.415  4:283.73+8:23
30  Gino SesselleBentille42.33minM45   13.325  4:303.70+8:40
31  Niek van BelzenMiddelburg42.39minM50   13.294  4:313.69+8:46
32  Rene FlorussenTerneuzen42.51minM45   13.232  4:323.68+8:58
33  Eliny DiakakisTerneuzen42.52minVse   13.227  4:323.67+8:59
34  William BollemanAxel42.57minMse   13.201  4:333.67+9:04
35  Davy TeirlynckMoerbeke43.37minM35   13.000  4:373.61+9:44
36  Briek CarnoyWachtebeke43.38minVse   12.995  4:373.61+9:45
37  Nico KroesBreda43.42minMse   12.975  4:373.60+9:49
38  Maurice SteketeeMiddelburg43.45minM35   12.960  4:383.60+9:52
39  Robby ReynebeauZelzate43.48minM35   12.945  4:383.60+9:55
40  Albert PlatteeuwTerneuzen43.50minM50   12.935  4:383.59+9:57
41  Michael VerstraetenMoerbeke43.52minM35   12.926  4:393.59+9:59
42  Alex KlinkWageningen43.55minMse   12.911  4:393.59+10:02
43  Kevin SpruijtAxel44.00minMse   12.886  4:393.58+10:07
44  Gian ScheeleZaamslag44.03minMse   12.872  4:403.58+10:10
45  Eric van RemortelGoes44.05minM60   12.862  4:403.57+10:12
46  Evert de RijkeHoek44.07minMse   12.852  4:403.57+10:14
47  Jurien van DamTerneuzen44.09minMse   12.843  4:403.57+10:16
48  Dick de BlockStekene44.19minM40   12.794  4:413.55+10:26
49  Jaap van der VeenTerneuzen44.22minM50   12.780  4:423.55+10:29
50  Michiel YsebaertSint Jansteen44.25minMse   12.765  4:423.55+10:32
51  Theo de BotKoewacht44.28minM60   12.751  4:423.54+10:35
52  Marc d'HontKuitaart44.32minM50   12.732  4:433.54+10:39
53  Jos van GrembergheKoewacht44.36minM60   12.713  4:433.53+10:43
54  Noah RoelsHulst44.38minMse   12.704  4:433.53+10:45
55  Luc CarnoyWachtebeke44.41minM45   12.689  4:443.52+10:48
56  Hedwig van BeverenMoerbeke44.52minM50   12.637  4:453.51+10:59
57  Huub BeelenGoes44.54minM55   12.628  4:453.51+11:01
58  Douwe WortmanAxel44.58minM45   12.609  4:463.50+11:05
59  Leo BrackeAxel44.59minM55   12.605  4:463.50+11:06
60  Rene GoetheerWolphaartsdijk45.02minM50   12.591  4:463.50+11:09
61  Herman KuijerTerneuzen45.07minM55   12.567  4:463.49+11:14
62  Ebe BlaauwTerneuzen45.14minM65   12.535  4:473.48+11:21
63  Harold de MaatTerneuzen45.19minM45   12.512  4:483.48+11:26
64  Wim BakkerTerneuzen45.23minM65   12.494  4:483.47+11:30
65  Jan-Willem BakkerNieuwerkerk45.43minMse   12.402  4:503.45+11:50
66  Melissa ten KateTerneuzen45.49minVse   12.375  4:513.44+11:56
67  Niek WielandAxel45.51minM45   12.366  4:513.44+11:58
68  Stefaan HeirmanMoerbeke45.53minM45   12.357  4:513.43+12:00
69  Patrick PielaatTerneuzen46.10minM50   12.282  4:533.41+12:17
70  Tom SchauwaertHulst46.45minM55   12.128  4:573.37+12:52
71  Omar RoelsHulst46.50minM45   12.107  4:573.36+12:57
72  Margot ThuySint Jansteen47.05minVse   12.042  4:593.35+13:12
73  Rony de BelleLokeren47.06minM50   12.038  4:593.34+13:13
74  Martin de JaegerTerneuzen47.09minM45   12.025  4:593.34+13:16
75  Niels KrolHengstdijk47.09minMse   12.025  4:593.34+13:16
76  Franky StandaertZelzate47.22minM45   11.970  5:013.33+13:29
77  Stephen GrondmanHulst47.52minM45   11.845  5:043.29+13:59
78  Michiel FieretTerneuzen47.56minM45   11.829  5:043.29+14:03
79  Koen KoutstaalHulst48.14minM45   11.755  5:063.27+14:21
80  Peter MaranusAagtekerke48.17minM50   11.743  5:073.26+14:24
81  Marc van PasselVogelwaarde48.26minM55   11.707  5:083.25+14:33
82  Corina van de WegePhilippine48.30minV50   11.691  5:083.25+14:37
83  Etienne LenaertsSint Jansteen48.37minM60   11.663  5:093.24+14:44
84  Rob d'HondtHulst48.43minM45   11.639  5:093.23+14:50
85  Jan BoonmanAxel48.45minM65   11.631  5:103.23+14:52
86  Frank SchoofDestelbergen48.51minM45   11.607  5:103.22+14:58
87  Fiona ReijersTerneuzen48.59minV40   11.575  5:113.22+15:06
88  Piet PijpelinkTerneuzen49.03minM50   11.560  5:113.21+15:10
89  Frans VerwilligenHulst49.03minM60   11.560  5:113.21+15:10
90  Jack FolkersmaTerneuzen49.21minM50   11.489  5:133.19+15:28
91  Johnny DoomsTerneuzen49.23minM65   11.482  5:143.19+15:30
92  Jacqueline van de VoordeHulst49.26minV55   11.470  5:143.19+15:33
93  Danny Van GuyseSint-Pauwels49.28minM50   11.462  5:143.18+15:35
94  Yannick VastenhoutTerneuzen49.34minMse   11.439  5:153.18+15:41
95  Manouk FaassenSpui50.04minVse   11.325  5:183.15+16:11
96  Kenneth WillemsZelzate50.07minM40   11.314  5:183.14+16:14
97  Ramon Zoeteweijs-Heerenhoek50.08minM35   11.310  5:183.14+16:15
98  Marianne KnijffPhilippine50.10minV55   11.302  5:193.14+16:17
99  Tania van AkenZelzate50.13minV45   11.291  5:193.14+16:20
100  Age BaltHulst50.15minM55   11.284  5:193.13+16:22
101  Piet BeijerMiddelburg50.18minM70   11.272  5:193.13+16:25
102  Joris de NeveEeklo50.21minM45   11.261  5:203.13+16:28
103  Kees van GeloofHulst50.27minM55   11.239  5:203.12+16:34
104  Robin SwarteleKopenhagen50.34minMse   11.213  5:213.11+16:41
105  Cor LeunisTerneuzen50.37minM60   11.202  5:213.11+16:44
106  Seppe LambertHulst50.41minMse   11.187  5:223.11+16:48
107  Hanno de HoonTerneuzen50.58minM60   11.125  5:243.09+17:05
108  John GuequierreMiddelburg51.21minM65   11.042  5:263.07+17:28
109  Emanuela BrackeAxel51.37minV45   10.985  5:283.05+17:44
110  Sofie van den BosscheSint-Lievens-Hatem51.49minM35   10.942  5:293.04+17:56
111  Stijn VermeerschDenderleeuw51.51minM35   10.935  5:293.04+17:58
112  Stanny BartholemeeusenSint-Niklaas52.10minM65   10.869  5:313.02+18:17
113  Marcel DecanckBottelare52.14minM70   10.855  5:323.02+18:21
114  Jakobus MeulenbergOudelande53.04minM45   10.685  5:372.97+19:11
115  Arthur StijnsOudelande53.18minM70   10.638  5:382.95+19:25
116  Marjan Zoeteweijs-Heerenhoek53.22minVse   10.625  5:392.95+19:29
117  Eddy de CaluweMoerbeke53.29minM50   10.601  5:402.94+19:36
118  Jacqueline d'HontKuitaart53.35minV50   10.582  5:402.94+19:42
119  Didier Van NieuwenhuyzeAssenede53.51minM50   10.529  5:422.92+19:58
120  Maaike VerdurmenKloosterzande54.06minVse   10.481  5:432.91+20:13
121  Marc van der MaleAxel54.09minM50   10.471  5:442.91+20:16
122  Anniek de RijckSint Jansteen54.14minM50   10.455  5:442.90+20:21
123  Steven VermeulenZelzate54.25minMse   10.420  5:462.89+20:32
124  Sandra BeunAxel54.53minVse   10.331  5:482.87+21:00
125  Geert StandaertAssenede55.21minM50   10.244  5:512.85+21:28
126  Marjolein van RaemdonckKloosterzande55.55minVse   10.140  5:552.82+22:02
127  Charlotte van de WieleHeikant55.56minV35   10.137  5:552.82+22:03
128  Naomi SchelfhoutZaamslag55.57minV40   10.134  5:552.82+22:04
129  Rudy Vande VeldeWachtebeke56.12minM55   10.089  5:572.80+22:19
130  Ellen van LeuvenBreda56.16minVse   10.077  5:572.80+22:23
131  Carla ZegersKoewacht56.19minV50   10.068  5:582.80+22:26
132  Alex van LeuvenSint Jansteen56.24minM55   10.053  5:582.79+22:31
133  Jilt PrinsVogelwaarde56.28minM55   10.041  5:592.79+22:35
134  Yara RoelsHulst56.29minMse   10.038  5:592.79+22:36
135  Roxy de WinneTerneuzen56.31minVse   10.032  5:592.79+22:38
136  Hubert RoelsKloosterzande57.41minM70   9.830  6:062.73+23:48
137  Marie Jeanne de KeyserBellem57.53minV70   9.796  6:082.72+24:00
138  Christian HerteleerBellem57.53minM65   9.796  6:082.72+24:00
139  Ithan PijnenTerneuzen57.56minM35   9.787  6:082.72+24:03
140  Karin den DekkerTerneuzen58.09minV45   9.751  6:092.71+24:16
141  Alexandra PijnenTerneuzen58.11minV35   9.745  6:092.71+24:18
142  Eva VerlindeZaamslag58.14minV35   9.737  6:102.70+24:21
143  Eddy van BovenSchoonaarde58.29minM60   9.695  6:112.69+24:36
144  Leo HoeksmaKoewacht59.06minM65   9.594  6:152.66+25:13
145  Antoine HaersVogelwaarde59.15minM60   9.570  6:162.66+25:22
146  Romain BolssensKieldrecht59.49minM60   9.479  6:202.63+25:56
147  Henny van PamelenKloosterzande1.01.10minM55   9.270  6:282.57+27:17
148  Chantal SchilperoordtTerneuzen1.02.06minV45   9.130  6:342.54+28:13
149  Ingrid Jones-VerwijmerenTerneuzen1.03.03minV45   8.993  6:402.50+29:10
150  Sheila BaarsAxel1.03.04minV45   8.990  6:402.50+29:11
Mannen: 122 (81.33%) => M35=16 - M40=8 - M45=23 - M50=19 - M55=11 - M60=10 - M65=8 - M70=4 - Mse=23
Vrouwen: 28 (18.67%) => V35=3 - V40=2 - V45=6 - V50=3 - V55=2 - V70=1 - Vse=11

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

9.45 km

2019Mark Verhage33:52Sander d'Hont34:29Arjo Verhage36:34Renate van Huffel43:28101
2018Menno Mud33:53Sander d'Hont34:18Edwin de Neijs35:50Eliny Diakakis42:52150

10 km

2017Mark Verhage35:51Pieter Pladdet38:03Patrick Hembrecht38:20Renate van Huffel49:01116

9.8 km

2016Tim Pleijte32:58Mark Verhage34:59Kevin Cnudde35:09Ingrid Ijsebaert45:1379
2015Kevin Cnudde34:27Jerte Samson35:50Kevin d'Hondt35:57Sabine Vasseur45:4587

10.2 km

2013Matti Buysse35:05Benny Thuy35:28Erwin van de Broeke36:03Ingrid Ijsebaert42:3997
6.8 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Guy de WachterBetekom23.59minM40   17.012  3:324.73-
2  Bert VerbekeSint-Laureins25.28minM35   16.021  3:454.45+1:29
3  Anjolie EngelsMiddelburg25.45minV40   15.845  3:474.40+1:46
4  Berry SimonseGoes26.09minM45   15.602  3:514.33+2:10
5  Dennis VlassenroodSint Jansteen26.15minM35   15.543  3:524.32+2:16
6  Paul HaertjensBoekhoute27.50minM55   14.659  4:064.07+3:51
7  Jan-Niek BoeijeTerneuzen27.54minMse   14.624  4:064.06+3:55
8  Urmelon MartisTerneuzen27.54minMse   14.624  4:064.06+3:55
9  Cathy PoppeTerneuzen28.17minV40   14.425  4:104.01+4:18
10  Tim de FeijterHulst28.21minMse   14.392  4:104.00+4:22
11  Jelle YpmaAxel28.28minMse   14.333  4:113.98+4:29
12  Nick van de VeldeAxel28.33minMse   14.291  4:123.97+4:34
13  Omar HillaertWestdorpe28.53minM45   14.126  4:153.92+4:54
14  Serge RijssegemLochristi29.18minMse   13.925  4:193.87+5:19
15  Axel MinLier29.22minMse   13.893  4:193.86+5:23
16  Ronald BakkerAxel29.32minMse   13.815  4:213.84+5:33
17  Marc LauwersGrimbergen29.33minM50   13.807  4:213.84+5:34
18  Wim de FeijterTerneuzen29.39minM45   13.761  4:223.82+5:40
19  Bart GortTerneuzen30.00minMse   13.600  4:253.78+6:01
20  Alwin BollemanAxel30.17minMse   13.473  4:273.74+6:18
21  Jochem de DijckerAxel30.35minM40   13.341  4:303.71+6:36
22  Martin NoensKemzeke31.00minM50   13.161  4:343.66+7:01
23  Matthias van HoekAxel31.10minMse   13.091  4:353.64+7:11
24  Leske van de VijverKoewacht31.42minVse   12.871  4:403.58+7:43
25  Niels ZwarteAxel31.53minMse   12.797  4:413.55+7:54
26  Marco PlasschaertAxel31.56minMse   12.777  4:423.55+7:57
27  Stijn VerstraetenAxel31.58minMse   12.763  4:423.55+7:59
28  Richard WullemsAxel32.11minM35   12.677  4:443.52+8:12
29  Tim HarmsDelft32.13minMse   12.664  4:443.52+8:14
30  Ivo VerstraetenAxel32.20minMse   12.619  4:453.51+8:21
31  Angelo PlasschaertAxel32.21minMse   12.612  4:453.50+8:22
32  Tom CortvriendtAxel32.30minMse   12.554  4:473.49+8:31
33  Joa EphraimAxel32.40minM40   12.490  4:483.47+8:41
34  Ron DellebekeOost-Souburg33.08minM60   12.314  4:523.42+9:09
35  Mika van der PoelVogelwaarde33.24minMse   12.216  4:553.39+9:25
36  Jolanda van DriesscheTerhole33.35minV50   12.149  4:563.37+9:36
37  Patrick CeuppensHalle33.41minM60   12.113  4:573.36+9:42
38  Johan DekkerMiddelburg33.44minM60   12.095  4:583.36+9:45
39  Pol van de VijverKoewacht33.53minM50   12.041  4:593.34+9:54
40  Roy van HamTerneuzen33.56minMse   12.024  4:593.34+9:57
41  Wanda ZegersTerneuzen34.01minV45   11.994  5:003.33+10:02
42  Liam O'SheaAxel34.24minMse   11.860  5:043.29+10:25
43  Joru CorijnTerneuzen34.27minMse   11.843  5:043.29+10:28
44  Wendy WortmanHengstdijk34.56minV45   11.679  5:083.24+10:57
45  Siebe SchiemanAxel35.00minMse   11.657  5:093.24+11:01
46  Kyeno FreijzerAxel35.02minMse   11.646  5:093.24+11:03
47  Wouter BoeijeAxel35.13minMse   11.585  5:113.22+11:14
48  Martijn BottingaAxel35.30minM35   11.493  5:133.19+11:31
49  Teije BottingaAxel35.31minMse   11.488  5:133.19+11:32
50  Thijmen van WaesTerneuzen35.33minMse   11.477  5:143.19+11:34
51  Marianne KosterBorssele35.35minVse   11.466  5:143.19+11:36
52  Br RijckaartAxel35.39minMse   11.445  5:153.18+11:40
53  Niek de MeijerAxel35.43minMse   11.423  5:153.17+11:44
54  Arjan KestelooKoewacht35.49minM40   11.391  5:163.16+11:50
55  Yves BrackeZelzate36.40minM40   11.127  5:243.09+12:41
56  GrĂ© HendriksTerneuzen36.42minV65   11.117  5:243.09+12:43
57  Jonathan RouwAxel36.46minM45   11.097  5:243.08+12:47
58  Amy BakkerAxel37.04minVse   11.007  5:273.06+13:05
59  Johanna van AltenMagrette37.25minV35   10.904  5:303.03+13:26
60  Luc van den NeuckerSint-Laureins37.28minM55   10.890  5:313.02+13:29
61  Monique LangeraarZaamslag37.40minV40   10.832  5:323.01+13:41
62  Daan DielemanZaamslag38.34minM65   10.579  5:402.94+14:35
63  IJnske TaelmanKloosterzande40.01minVse   10.196  5:532.83+16:02
64  Mirjam AlbicherPhilippine40.35minV40   10.053  5:582.79+16:36
65  Ard-Jan BakkerAxel40.58minM40   9.959  6:012.77+16:59
66  Nicole van PamelenTerneuzen41.01minV40   9.947  6:022.76+17:02
67  Brigitte de VreezeMelsele41.25minV55   9.851  6:052.74+17:26
68  Ine de DeijneKemzeke42.06minV65   9.691  6:112.69+18:07
69  Carlos De WillsmackerAalter42.07minM60   9.687  6:122.69+18:08
70  Jacky DoomsSluiskil42.08minM55   9.684  6:122.69+18:09
71  Wim BroekhovenMiddelburg43.56minM70   9.287  6:282.58+19:57
72  Antoine MathysDe Pinte44.02minM70   9.266  6:292.57+20:03
73  Petra van BeljouwKloosterzande44.07minVse   9.248  6:292.57+20:08
74  Saskia KestelooKoewacht49.30minV45   8.242  7:172.29+25:31
75  Aime SamsonSint-Pauwels49.40minM70   8.215  7:182.28+25:41
76  Wim CoppietersStrombeek-Bever50.25minM80   8.093  7:252.25+26:26
77  Marie Jeanne WeemaesSint-Gillis-Waas50.29minV70   8.082  7:252.24+26:30
Mannen: 58 (75.32%) => M35=4 - M40=6 - M45=4 - M50=3 - M55=3 - M60=4 - M65=1 - M70=3 - M80=1 - Mse=29
Vrouwen: 19 (24.68%) => V35=1 - V40=5 - V45=3 - V50=1 - V55=1 - V65=2 - V70=1 - Vse=5

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.536 seconden nodig om deze lijst met 227 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Atletiek Zeeland © 2020