zondag 20 september 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
01-09: Marijke de Visser verrassend naar zilver in PR op NK 5000m vrouwen
31-08: Inschrijfformulier Marathon Vlissingen
18-07: Ramses Bekkenk blijkt al ruim 20 jaar Zeeuws recordhouder op 3000m/3000m steeple
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
zo 20-09: Trail By The Sea Renesse
za 10-10: Wilhelminapolderloop Goes
za 17-10: 59e Singelloop Middelburg
Recente uitslagen
  meer uitslagen
zo 20-09: Trail By The Sea Renesse
za 19-09: 2e Wemeldingeloop
za 12-09: 10 Miles Schellach Middelburg
vr 21-08: Summer Run Vlissingen
vr 14-08: Hardloop3Daagse Neeltje Jans
vr 07-08: Hardloop3Daagse Neeltje Jans
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

33e Moerschanscross

Hulst, zaterdag 3 november 2018 - Organisatie: RKHAV
9.45 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Tim van den BroekeDynamica30.06minMse   18.837  3:115.23-
2  Tim PleijteDynamica30.17minMse   18.723  3:125.20+0:11
3  Erwin HarmesGonzalez Running30.45minM35   18.439  3:155.12+0:39
4  Patrick de VosAV'5631.25minMse   18.048  3:195.01+1:19
5  Yunis StitanDelta Sport31.41minMse   17.896  3:214.97+1:35
6  Job de FeijterRKHAV31.50minMse   17.812  3:224.95+1:44
7  Niek den ExterScheldesport31.57minMse   17.746  3:234.93+1:51
8  Martijn de KokAV'5632.52minM35   17.252  3:294.79+2:46
9  Bereket PetersenAV'5633.24minJoA   16.976  3:324.72+3:18
10  Sander d'HontScheldesport33.34minMse   16.892  3:334.69+3:28
11  Jozias BooneAV'5634.12minM35   16.579  3:374.61+4:06
12  Eric WolfertFlakkee34.28minMse   16.451  3:394.57+4:22
13  Berten de VleeschauwerAVLO Lokeren35.24minMse   16.017  3:454.45+5:18
14  Peter BalkenendeAV'5635.35minM50   15.934  3:464.43+5:29
15  Wim van SparrentakDynamica35.49minM45   15.831  3:474.40+5:43
16  Johan KarelseAV'5636.14minM45   15.649  3:504.35+6:08
17  Erik CapponWielingen36.31minM50   15.527  3:524.31+6:25
18  Edwin van AlphenDynamica37.05minM45   15.290  3:554.25+6:59
19  Wilko de VosAV'5637.09minM55   15.262  3:564.24+7:03
20  Michael den HamerScheldesport37.25minM35   15.154  3:584.21+7:19
21  Benny ThuyRKHAV37.30minM45   15.120  3:584.20+7:24
22  Micha JanseDynamica37.32minM40   15.107  3:584.20+7:26
23  Monique VerschuureAV'5637.37minV35   15.073  3:594.19+7:31
24  Sjaak BrouwerDynamica37.57minM50   14.941  4:014.15+7:51
25  Rinus van de WoestijneDynamica37.59minM35   14.928  4:014.15+7:53
26  Edward de LengDynamica38.02minM55   14.908  4:014.14+7:56
27  Monica SanderseDynamica38.09minV35   14.862  4:024.13+8:03
28  Lotte Claes3Solidpharme38.29minVse   14.734  4:044.09+8:23
29  Arnoud RijkAV'5638.37minMse   14.683  4:054.08+8:31
30  Jesper PoppeMiddelburg38.44minMse   14.639  4:064.07+8:38
31  Bart de VisserSerooskerke38.58minM35   14.551  4:074.04+8:52
32  Bart VerhaegheAV'5639.16minM35   14.440  4:094.01+9:10
33  Jan Willem MeeuwseAV'5639.18minM55   14.427  4:104.01+9:12
34  Leo van den BergEssen39.25minM35   14.385  4:104.00+9:19
35  Rini BruggemanAV'5639.35minM55   14.324  4:113.98+9:29
36  Adriaan WielesScheldesport39.46minM45   14.258  4:123.96+9:40
37  Patrick van IerselAV'5639.48minM50   14.246  4:133.96+9:42
38  Cor de RidderDynamica40.19minM45   14.064  4:163.91+10:13
39  Emardo de RijckSint Jansteen40.26minMse   14.023  4:173.90+10:20
40  Francois van de BroeckeWielingen40.29minM45   14.006  4:173.89+10:23
41  Koen PoppeAVLO40.32minM35   13.988  4:173.89+10:26
42  Martin PruijsersDynamica40.36minM45   13.966  4:183.88+10:30
43  Patrick VervaetSint Jansteen40.39minM45   13.948  4:183.87+10:33
44  Alwin de ZeeuwScheldesport40.52minM45   13.874  4:193.85+10:46
45  Otto MeijDynamica40.55minMse   13.857  4:203.85+10:49
46  Ronald WagenaarSchore41.16minM45   13.740  4:223.82+11:10
47  Lisz VerbeekVolharding41.22minVse   13.707  4:233.81+11:16
48  Jaap van der VeenScheldesport41.26minM45   13.685  4:233.80+11:20
49  Albert PlatteeuwScheldesport41.41minM50   13.603  4:253.78+11:35
50  Paola van GilstAV'5641.45minV45   13.581  4:253.77+11:39
51  Cor KloetDelta Sport42.01minM65   13.495  4:273.75+11:55
52  Erik BollemanScheldesport42.13minM45   13.431  4:283.73+12:07
53  Thomas KruisifikxScheldesport42.16minJoA   13.415  4:283.73+12:10
54  John CompietRKHAV42.20minM45   13.394  4:293.72+12:14
55  Walter MurreScheldesport42.38minM45   13.299  4:313.69+12:32
56  Harold de MaatScheldesport43.22minM45   13.075  4:353.63+13:16
57  Tom van RemoortereHulst43.34minM35   13.015  4:373.62+13:28
58  Maurice SteketeeMiddelburg43.43minM35   12.970  4:383.60+13:37
59  Kees van der HeijdenDynamica43.45minM55   12.960  4:383.60+13:39
60  Rene GoetheerWolphaartsdijk43.57minM50   12.901  4:393.58+13:51
61  Siem CornelisseDynamica44.05minM65   12.862  4:403.57+13:59
62  Henk LousDynamica44.07minM55   12.852  4:403.57+14:01
63  Aafje van RemoortereBiervliet44.09minV35   12.843  4:403.57+14:03
64  Durby MeijboomVlissingen44.14minV35   12.818  4:413.56+14:08
65  Wilco FrankenRKHAV44.18minM45   12.799  4:413.56+14:12
66  Andre CrucqDynamica44.21minM65   12.785  4:423.55+14:15
67  Hans LievenseMiddelburg44.46minM45   12.666  4:443.52+14:40
68  Natasja BooijScheldesport45.04minV45   12.581  4:463.49+14:58
69  Jacques ZamanScheldesport45.30minM55   12.462  4:493.46+15:24
70  Marijn TraasHeinkenszand46.06minM35   12.299  4:533.42+16:00
71  Ebe BlaauwScheldesport46.27minM65   12.207  4:553.39+16:21
72  Melissa ten KateScheldesport46.38minVse   12.159  4:563.38+16:32
73  Wim de JongeAV'5646.48minM65   12.115  4:573.37+16:42
74  Berry KnibbelerScheldesport46.53minM55   12.094  4:583.36+16:47
75  Els GelokDynamica47.00minV55   12.064  4:583.35+16:54
76  Emma van MourikDelta Sport47.18minVse   11.987  5:003.33+17:12
77  Jan LangelaanStekene47.22minM45   11.970  5:013.33+17:16
78  Saskia GooleAV'5647.37minV45   11.908  5:023.31+17:31
79  Monique AllefsRKHAV47.47minV50   11.866  5:033.30+17:41
80  Rian FlikweertDynamica48.20minV55   11.731  5:073.26+18:14
81  Stefan van den DriesAV'5648.35minMse   11.671  5:083.24+18:29
82  Gerard BrasDynamica49.22minM65   11.485  5:133.19+19:16
83  Jannie de VriesDynamica49.34minV55   11.439  5:153.18+19:28
84  Dave LouwsDynamica49.37minM65   11.428  5:153.17+19:31
85  Marianne KnijffScheldesport50.39minV55   11.194  5:223.11+20:33
86  Corina LievenseMiddelburg51.04minV45   11.103  5:243.08+20:58
87  John GuequierreDynamica53.35minM65   10.582  5:402.94+23:29
88  Bill StegersVlissingen53.37minM45   10.575  5:402.94+23:31
89  Theo SimonsDynamica56.16minM60   10.077  5:572.80+26:10
Mannen: 70 (78.65%) => M35=12 - M40=1 - M45=20 - M50=6 - M55=8 - M60=1 - M65=8 - Mse=14
Vrouwen: 17 (19.1%) => V35=4 - V45=4 - V50=1 - V55=4 - Vse=4

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

9.45 km

2019Sander Vercauteren31:04Yunis Stitan31:43Tim Pleijte32:02Monica Sanderse38:1171
2018Tim van den Broeke30:06Tim Pleijte30:17Erwin Harmes30:45Monique Verschuure37:3789
2017Tim van den Broeke31:35Sander Vercauteren31:41Frederic Cappaert31:53Monique Verschuure38:5482

8 km

2016Tim Pleijte27:40Tim van den Broeke27:47Niek den Exter27:57Monique Verschuure35:3682
2015Job de Feijter29:29Sander Vercauteren29:36Thijs Verbeeck30:02Astrid den Herder36:3971

8.6 km

2014Erwin Harmes27:37Olivier van Hoey28:10Ruben van Praet28:18Lotte Claes36:05111

9.48 km

2013Tim Pleijte29:15Erwin Harmes29:20Karl de Raeymaecker30:26Frederique Burkin34:59102
2.7 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Paavo de LengDynamica8.45minMse   18.514  3:145.14-
2  Jasper ZuidhofAV'569.16minMse   17.482  3:264.86+0:31
3  Rens de RidderDynamica9.23minMse   17.265  3:294.80+0:38
4  Mees VerbruggeAV'569.30minMse   17.053  3:314.74+0:45
5  Matthijs van DrieschePAC9.33minMse   16.963  3:324.71+0:48
6  Stef KapteijnAV'569.42minMse   16.701  3:364.64+0:57
7  Kenzo ObrieScheldesport9.44minMse   16.644  3:364.62+0:59
8  Chris de SmitRKHAV9.47minM35   16.559  3:374.60+1:02
9  Anjolie EngelsDynamica9.55minV40   16.336  3:404.54+1:10
10  Sjaak LuteijnOostburg10.12minM60   15.882  3:474.41+1:27
11  Patrick van QuekelbergheWielingen10.17minM50   15.754  3:494.38+1:32
12  Chris WielesTerneuzen10.29minMse   15.453  3:534.29+1:44
13  Pascal van de VoordeMiddelburg10.57minMse   14.795  4:034.11+2:12
14  Pieter-Jan de BaarAV'5611.02minM40   14.683  4:054.08+2:17
15  Caro HaegensLokeren11.11minVse   14.486  4:094.02+2:26
16  Ilse GoudswaardDelta Sport11.19minMeB   14.315  4:113.98+2:34
17  Tom DeesAV'5611.24minMse   14.211  4:133.95+2:39
18  Dylan VinkRKHAV11.27minMse   14.148  4:143.93+2:42
19  Jasmijn GeldofAV'5611.29minMeB   14.107  4:153.92+2:44
20  Emma van AckerRKHAV11.33minMeB   14.026  4:173.90+2:48
21  Eva den ExterRKHAV11.35minMeB   13.986  4:173.88+2:50
22  Sanne de BaarAV'5611.38minMeB   13.926  4:193.87+2:53
23  Veerle SmitsAV'5611.49minMeB   13.709  4:233.81+3:04
24  Cindy HeynderickxVolharding11.53minVse   13.633  4:243.79+3:08
25  Ruchama HoutzagerDelta Sport11.55minMeB   13.594  4:253.78+3:10
26  Rachida GuchtenneireScheldesport11.58minVse   13.538  4:263.76+3:13
27  Femke YsewynAVLO Zele12.00minMeB   13.500  4:273.75+3:15
28  William de JongeNieuwdorp12.02minM45   13.463  4:273.74+3:17
29  Lisa KapteijnAV'5612.05minMeB   13.407  4:293.72+3:20
30  Jesse WernsingDelta Sport12.07minMse   13.370  4:293.71+3:22
31  Irinia PietersAC Waasland12.18minVse   13.171  4:333.66+3:33
32  Paulette de KrakerDynamica12.31minVse   12.943  4:383.60+3:46
33  Fleur LeenheerDelta Sport12.35minMeB   12.874  4:403.58+3:50
34  Ron DellebekeDynamica12.38minM55   12.823  4:413.56+3:53
35  Kathleen AdriaensenVolharding12.47minVse   12.673  4:443.52+4:02
36  Joland t JongDelta Sport12.53minVse   12.574  4:463.49+4:08
37  Annemarie VerschuureAV'5613.12minV40   12.273  4:533.41+4:27
38  George SchanckWielingen13.29minM35   12.015  5:003.34+4:44
39  Manon WakkerScheldesport13.32minVse   11.970  5:013.33+4:47
40  Esther van SluijsAV'5613.35minV40   11.926  5:023.31+4:50
41  Ingrid RasenbergDelta Sport13.38minVse   11.883  5:033.30+4:53
42  Ad van den BergAV'5614.02minMse   11.544  5:123.21+5:17
43  Marielle SimonseAV'5614.56minV45   10.848  5:323.01+6:11
44  Jane van der VloetHulst15.02minVse   10.776  5:342.99+6:17
45  Marina MolAV'5615.14minV35   10.635  5:392.95+6:29
46  Ronald RasenbergDelta Sport15.44minM50   10.297  5:502.86+6:59
47  Martine LatuheruVlissingen16.08minVse   10.041  5:592.79+7:23
48  Lenie van KlevenVlissingen16.11minV60   10.010  6:002.78+7:26
49  Mia van BelleDynamica17.53minV65   9.059  6:372.52+9:08
Mannen: 21 (42.86%) => M35=2 - M40=1 - M45=1 - M50=2 - M55=1 - M60=1 - Mse=13
Vrouwen: 18 (36.73%) => V35=1 - V40=3 - V45=1 - V60=1 - V65=1 - Vse=11
Meisjes: 10 (20.41%) => MeB=10

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.174 seconden nodig om deze lijst met 138 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Jongens C04/05   2.7  km
    naam                            stn  club         tijd
001 Aerde           Yens van        0119 AVLO Lokeren 0:10:05
002 Suy             Victor          0114 AVLO Sinaai  0:10:15
003 Smet            Ruben           0152 AC Waasland  0:10:19
004 Rooms           Jentho          0150 AC Waasland  0:10:22
005 Zeeuw           Tobias de       0201 Scheldesport 0:10:51
006 Dikkeberg       Jesse van den   0080 AV'56        0:10:57
007 Kooten          Thijs van       0311 AV'56        0:10:58
008 Bosscher        Thomas de       0151 AC Waasland  0:11:10
009 Saeger          Milan de        0053 AVLO Lokeren 0:11:13
010 Houwelingen     Tom van         0027 Dynamica     0:11:21
011 Verniers        Maxim           0347 AVLO Zele    0:11:29
012 Kapteijn        Mart            0056 AV'56        0:12:55
013 Berg            Nino van den    0101 AV'56        0:12:59
014 Bruijn          Tim de          0050 RKHAV        0:13:55
 
Meisjes C04/05   2.7  km
    naam                            stn  club         tijd
001 Poppe           Dorien          0078 AVLO Zele    0:10:13
002 Roose           Rhune van       0355 AVLO         0:10:55
003 Penneman        Charlotte       0159 AC Waasland  0:11:03
004 Kegel           Iris de         0117 AVLO Overmer 0:11:11
005 Smedt           Noor            0354 AVLO         0:11:25
006 Vleeschouwer    Lucca de        0118 AVLO Lokeren 0:11:28
007 Schets          Tessa           0358 AV'56        0:11:31
008 Keijmel         Myrthe          0202 Scheldesport 0:11:42
009 Verbrugge       Mette           0099 AV'56        0:11:50
010 Vierbergen      Kirsten         0340 RKHAV        0:12:10
011 Geboes          Kaat            0144 AC Waasland  0:12:30
012 Burg            Yara            0169 AV'56        0:12:49
013 Thiieman        Georgette       0081 club         0:14:21
014 Sluijs          Femke van       0048 AV'56        0:16:15
 
Jongens D06/07   2.7  km
    naam                            stn  club         tijd
001 Penneman        Emiel           0160 AC Waasland  0:10:10
002 Verbrugge       Ipe             0100 AV'56        0:10:24
003 Schletterer     Julius          0088 Dynamica     0:10:33
004 Joppe           Zedie           0230 Flakkee      0:10:49
005 Maat            Fabian de       0197 Scheldesport 0:10:53
006 Cloodt          Niels van de    0146 AC Waasland  0:10:55
007 Overmeire       Ewaud           0147 AC Waasland  0:11:00
008 Engels          Ivar            0045 Dynamica     0:11:02
009 Steel           Jaro            0033 RKHAV        0:11:04
010 Hooste          Tijn van        0329 AC Waasland  0:11:06
011 Steenblok       Koen            0162 AV'56        0:11:17
012 Koopman         Kasper          0310 Dynamica     0:11:19
013 Anne            Sven            0148 AC Waasland  0:11:24
014 Koole           Stijn           0315 Dynamica     0:11:26
015 Vlieger         Milan de        0258 Volharding   0:11:34
016 Marin           Vince           0298 Volharding B 0:11:40
017 Noppe           Siebe           0299 Volharding B 0:11:46
018 Belien          Billy           0149 AC Waasland  0:11:48
019 Pijnen          Benjamin        0198 Scheldesport 0:11:55
020 Bunder          Jesse vd        0379 crosscomp    0:12:03
021 Wieles          Vicktor         0196 Scheldesport 0:12:08
022 Bonten          Jasper          0145 AC Waasland  0:12:10
023 Kwikkelberge    Jens            0195 Scheldesport 0:12:24
024 Vithanage       Samil Parana    0153 AV'56        0:12:36
025 Zandstra        Lucas           0106 Wielingen    0:12:56
026 Oele            Niels           0168 AV'56        0:13:01
027 Nobels          Zeno            0348 Volharding B 0:13:24
028 Moussaoui       Montacer        0330 AC Waasland  0:13:27
029 Vuytack         Florian         0372 RKHAV        0:13:31
030 Geldof          Thibe           0376 Volharding   0:13:35
031 Verschuren      Niels           0199 Scheldesport 0:13:38
032 Jong            Yannick de      0194 Scheldesport 0:13:57
033 Waele           Wout de         0294 Volharding B 0:14:01
034 Ruben           Teun            0378 Kloosterzand 0:14:30
035 Lous            Jochen          0076 Dynamica     0:15:03
036 Dees            Rody            0367 AV'56        0:15:26
 
Meisjes D06/07   2.7  km
    naam                            stn  club         tijd
001 Poucke          Fran van        0143 AC Waasland  0:11:14
002 Loir            Elise           0142 AC Waasland  0:11:19
003 Lokeren         Phebe van       0139 AC Waasland  0:11:33
004 Maranus         Femke           0052 Dynamica     0:11:35
005 Bosscher        Elise de        0141 AC Waasland  0:11:40
006 Suy             Emma            0113 AVLO Sinaai  0:11:44
007 Kraker          Yasmine de      0013 Dynamica     0:11:46
008 Voorde          Kyra van de     0069 Dynamica     0:11:48
009 Vercammen       Kaat            0328 AC Waasland  0:11:52
010 Wibbelink       Felien          0011 Dynamica     0:11:54
011 D'Hooge         Chloe           0303 AVLO Zelzate 0:11:56
012 Duhoux          Dorien          0300 Volharding B 0:12:00
013 Raemdonck       Ayco            0057 AVLO Lochcri 0:12:03
014 Wauters         Lize            0301 Volharding B 0:12:16
015 Lagaert         Julie           0295 Volharding B 0:12:27
016 Lekhli          Nour Chioua     0140 AC Waasland  0:12:32
017 Hamer           Benthe den      0192 Scheldesport 0:12:36
018 Dikkenberg      Inke van den    0079 AV'56        0:12:47
019 Geus            Brigitte de     0019 AV'56        0:12:51
020 Steigerwald     Myrthe          0082 AV'56        0:12:53
021 Goudswaard      Lieke           0304 Delta Sport  0:12:55
022 Exter           Ann den         0073 RKHAV        0:12:57
023 Karelse         Yara            0094 AV'56        0:13:02
024 Thoen           Alexe           0296 Volharding B 0:13:17
025 Elias           Alexandra       0058 RKHAV        0:13:20
026 Wilde           Zita de         0302 Volharding B 0:13:22
027 Crombeen        Evita           0239 RKHAV        0:13:30
028 Simonse         Marit           0308 AV'56        0:13:32
029 Waal            Ulvy de         0360 RKHAV        0:13:50
030 Luijk           Tess van        0110 AV'56        0:14:24
031 Peeters         Demi            0193 Scheldesport 0:15:05
032 Flies           Femke           0137 AC Waasland  0:15:47
033 Smedt           Laura de        0257 Volharding   0:15:50
 
Jongens pA2 08   1.3  km
    naam                            stn  club         tijd
001 Zutter          Rune de         0283 Volharding B 0:05:10
002 Riel            Senne van       0289 Volharding B 0:05:13
003 Boogaard        Ezra            0028 Dynamica     0:05:16
004 Overmeire       Merijn          0136 AC Waasland  0:05:20
005 Geerardyn       Michiel         0157 AC Waasland  0:05:24
006 Paelinck        Lode            0285 Volharding B 0:05:29
007 Verbeist        Kyano           0190 Scheldesport 0:05:32
008 Schepper        Matiz de        0134 AC Waasland  0:05:34
009 Verstraeten     Bas             0290 Volharding B 0:05:37
010 Vries           Sean de         0284 Volharding B 0:05:42
011 Poorten         Sven van        0035 RKHAV        0:05:44
012 Giele           Midas           0187 Scheldesport 0:05:48
013 Nespen          Lucas van       0291 Volharding B 0:05:49
014 Bogaert         Arne van        0288 Volharding B 0:05:53
015 Rummens         Bram            0287 Volharding B 0:05:55
016 d'Heer          Kobe            0256 Volharding   0:05:58
017 Noordijk        Lyam            0186 Scheldesport 0:06:02
018 Beuns           Jens            0072 AV'56        0:06:08
019 Huffel          Renzo van       0034 RKHAV        0:06:16
020 Pauwels         Seppo           0158 AC Waasland  0:06:25
021 Lensen          Quint           0366 Scheldesport 0:06:27
022 Vlassenrood     Rens            0371 St Jansteen  0:06:29
023 Cauwer          Corneel de      0135 AC Waasland  0:06:31
024 Raaymakers      Robe            0286 Volharding B 0:06:33
025 Cock            Thibeau de      0255 Volharding   0:06:35
026 Jonge           Dylano de       0090 AV'56        0:06:49
027 Schillings      Roemer          0108 Dynamica     0:06:52
028 Waele           Lars de         0282 Volharding B 0:06:54
029 Wagenaar        Seppe           0093 AV'56        0:07:03
030 Deijl           Kyan v d        0381              0:07:37
031 Bisschops       Luuk            0185 Scheldesport 0:09:20
 
Jongens pA1 09   1.3  km
    naam                            stn  club         tijd
001 Rooms           Jorden          0128 AC Waasland  0:05:17
002 Bareman         Daniel          0183 Scheldesport 0:05:20
003 Lekhli          Hesa Chioua     0130 AC Waasland  0:05:23
004 Jonghe          Korneel de      0326 AC Waasland  0:05:35
005 Vijdt           Jules           0129 AC Waasland  0:05:57
006 Boonman         Jasper          0226 Dynamica     0:05:59
007 Beljaars        Damian          0164 Dynamica     0:06:04
008 Dorsselaer      Sem van         0103 RKHAV        0:06:06
009 Herremans       Sebastian       0131 AC Waasland  0:06:07
010 Heijens         Maxim           0039 RKHAV        0:06:17
011 Potter          Nilo de         0253 Volharding   0:06:19
012 Tuller          Sven            0177 Scheldesport 0:06:29
013 Back            Pedro           0254 Volharding   0:06:31
014 Vercauteren     Lion            0127 AC Waasland  0:06:42
015 Cock            Wannes de       0276 Volharding B 0:06:44
016 Dalen           Rens van        0016 AV'56        0:06:47
017 Antonneau       Oscar           0040 RKHAV        0:06:52
018 Berman          Florian         0233 AV'56        0:06:53
019 Vlieger         Mats de         0369              0:06:58
020 Stroo           Quinten         0064 Dynamica     0:07:01
021 Tuller          Marcel          0178 Scheldesport 0:07:16
022 Speleman        Berre           0325 AC Waasland  0:07:22
023 Kevie           Shane v d       0359 Dynamica     0:07:24
024 MartensSpanhove Emile           0277 Volharding B 0:07:59
 
Meisjes pA2 08   1.3  km
    naam                            stn  club         tijd
001 Holsbeke        Eva             0006 RC Gent      0:05:46
002 Schletterer     Bowien          0087 Dynamica     0:05:52
003 Mol             Elise           0022 AV'56        0:06:00
004 Casserie        Ella van de     0252 Volharding   0:06:03
005 Vercauteren     Violetta        0132 AC Waasland  0:06:05
006 Lagaert         Eline           0293 Volharding B 0:06:38
007 Muyldermans     Talitha         0133 AC Waasland  0:06:39
008 Pijnen          Valerie         0189 Scheldesport 0:06:41
009 Weduwe          Laura der       0037 RKHAV        0:06:43
010 Zahradnik       Iris            0188 Scheldesport 0:06:45
011 Waele           Lotte de        0292 Volharding B 0:06:47
012 Zuidweg         Nora            0010 AV'56        0:06:51
013 Seager          Stien de        0370 Stekene      0:07:06
014 Dobbelaar       Zebekka         0361 Scheldesport 0:07:36
 
Meisjes pA1 09   1.3  km
    naam                            stn  club         tijd
001 Vercammen       Lies            0324 AC Waasland  0:05:42
002 Bock            Alicia de       0351 AC Waasland  0:06:09
003 Verhulst        Yinte           0126 AC Waasland  0:06:11
004 Joppe           Daphne          0231 Flakkee      0:06:13
005 Constant        Elise           0250 Volharding   0:06:15
006 Zandstra        Liselotte       0105 Wielingen    0:06:21
007 Pijnen          Victoria        0179 Scheldesport 0:06:24
008 Govers          Anouk           0312 AV'56        0:06:27
009 Vloet           Sabine van der  0009 RKHAV        0:06:33
010 Vermaelen       Sara            0180 Scheldesport 0:06:35
011 Wauters         Stien           0278 Volharding B 0:06:37
012 Mettepenningen  Ava Brys        0125 AC Waasland  0:06:40
013 Vries           Alyssa de       0280 Volharding B 0:06:49
014 Clerkx          Ane Lucia       0279 Volharding B 0:06:55
015 Post            Jasmijn         0182 Scheldesport 0:07:05
016 Groeneveld      Marjolein       0014 RKHAV        0:07:09
017 Waal            Indy de         0313 RKHAV        0:07:11
018 Verschuure      Fayenne         0319 AV'56        0:07:19
019 Maat            Femke           0356 AV'56        0:07:26
020 Soethaert       Jo-Ann          0181 Scheldesport 0:07:39
021 Mei             Ke              0343 Flakkee      0:07:41
022 Reyns           Marie           0281 Volharding B 0:08:45
 
Jongens pB  10   1.3  km
    naam                            stn  club         tijd
001 Buysse          Lucas           0124 AC Waasland  0:05:27
002 Zutter          Dries de        0269 Volharding B 0:05:38
003 Sierens         Vic             0323 AC Waasland  0:05:41
004 Post            Thijmen         0174 Scheldesport 0:05:44
005 Bogaert         Anse van        0272 Volharding B 0:05:52
006 Zweedijk        Tim             0306 Delta Sport  0:05:59
007 d'Heer          Birger          0249 Volharding   0:06:11
008 Luijk           Daan van        0109 AV'56        0:06:15
009 Driedijk        Aneirin         0049 Dynamica     0:06:28
010 Wee             Zino van der    0248 Volharding   0:06:41
011 Drongelen       Luca van        0175 Scheldesport 0:06:48
012 Braal           Jan de          0318 AV'56        0:06:51
013 Waesberghe      Michale van     0029 RKHAV        0:06:53
014 Poorten         Mike van        0036 RKHAV        0:06:55
015 Teunissen       Micha           0060 AV'56        0:07:02
016 Vos             Gerben de       0042 RKHAV        0:07:04
017 Roeck           Senne de        0038 RKHAV        0:07:06
018 Wilde           Milo de         0270 Volharding B 0:07:09
019 Schraaf         Robin van de    0309 AV'56        0:07:25
020 RAemdonck       Siebe van       0349 Volharding B 0:07:26
021 Overbeeke       Kiron           0363 Scheldesport 0:07:56
022 Boot            Damian          0305 Delta Sport  0:07:58
 
Meisjes pB  10   1.3  km
    naam                            stn  club         tijd
001 Schletterer     Dorethe         0086 Dynamica     0:06:13
002 Schepper        Elize de        0122 AC Waasland  0:06:30
003 Stuer           Pauline         0274 Volharding B 0:06:46
004 Paelinck        Lucas           0271 Volharding B 0:06:50
005 Steels          Ona             0032 RKHAV        0:06:57
006 Kraker          Aimee de        0012 Dynamica     0:07:12
007 Heyndrickx      Lisa            0322 AC Waasland  0:07:19
008 Cauwer          Lili de         0123 AC Waasland  0:07:27
009 Goethem         Romy van        0041 RKHAV        0:07:37
010 Rooms           Amber           0121 AC Waasland  0:07:39
011 Lefever         Emeline         0273 Volharding B 0:07:41
012 Nys             Lore            0275 Volharding B 0:07:48
013 Westerweele     Vivian          0095 AV'56        0:08:00
014 Lijs            Nova de         0067 Wielingen    0:08:02
015 Schuit          Senna           0176 Scheldesport 0:08:04
016 Jong            Puck de         0240 Flakkee      0:08:06
017 Aps             Xyana           0243 Volharding   0:08:17
 
Jongens pC  11+  1.3  km
    naam                            stn  club         tijd
001 Muyldermans     Liano           0120 AC Waasland  0:05:40
002 Hemelrijck      Jef van         0246 Volharding   0:06:09
003 Bruneel         Thomas          0247 Volharding   0:06:19
004 Cock            Karsten de      0261 Volharding B 0:06:28
005 Constant        Matti           0244 Volharding   0:06:35
006 Barentsen       Collin          0107 Dynamica     0:06:45
007 Vydt            Arthur          0350 AC Waasland  0:06:49
008 Waesberghe      Floris van      0030 RKHAV        0:07:01
009 Meul            Lander          0352 Volharding   0:07:04
010 Landeghem       Jonah van       0260 Volharding B 0:07:09
011 Soethart        Kevin           0172 Scheldesport 0:07:13
012 Baert           Maxim           0245 Volharding   0:07:15
013 Vyvere          Melvin vd       0344 Volharding   0:07:17
014 Slowack         Daan            0262 Volharding B 0:07:23
015 Thoen           Leon            0264 Volharding B 0:07:25
016 Pauwels         Matti           0156 AC Waasland  0:08:01
017 Elis            Nicolas         0065 RKHAV        0:08:30
018 Roelands        Louis           0263 Volharding B 0:08:44
 
Meisjes pC  11+  1.3  km
    naam                            stn  club         tijd
001 Snoeck          Julie           0268 Volharding B 0:07:06
002 Assel           Mare van        0242 Volharding   0:07:11
003 Speleman        Marith          0265 Volharding B 0:07:19
004 Lokko           Alicia          0266 Volharding B 0:07:21
005 Guchteneire     Lois de         0333 Scheldesport 0:07:28
006 Tuller          Evi-Marlene     0170 Scheldesport 0:07:44
007 Roelands        Charlotte       0267 Volharding B 0:08:08
008 Potter          Bente de        0362 Scheldesport 0:08:47
009 Mornout         Sophie          0229 Wielingen    0:08:59
010 Peeters         Maila           0171 Scheldesport 0:09:17      
011 Meijer          Noortje         0307 Delta Sport  0:11:12 

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
19-09: 49e Gouden Spike Leiden (3)
10000 Floris Willeboordse (debuut)30.50.93  Mse
800 m Yunis Stitan (PR 1.53.38)1.55.12  Mse
800 m Franklin van Anrooij (PR 1.58.62)1.59.17  Mse
17-09: Avondbaanwedstrijd Rotterdam (5)
5000 m Yunis Stitan (debuut)15.14.24  Mse
5000 m Bezuayehu Petersen (PR)15.39.53  JoA
5000 m Emma van Mourik (PR)20.15.69  Vse
800 m Franklin van Anrooij (PR)1.58.62  Mse
800 m Ruchama Houtzager (PR 2.31.87)2.35.66  MeB
13-09: NK A/B-junioren Amersfoort (2)
5000 m Bereket Petersen (PR)15.40.97  JoA
5000 m Bezuayehu Petersen (PR 15.39.53)16.01.84  JoA
12-09: Baanwedstrijd Tilburg (3)
3000 m Jaco Rip (PR 11.04.62)11.17.85  M40
1500 m Franklin van Anrooij (PR)4.00.82  Mse
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.44.09)4.20.23  Mse
06-09: Vestingloop Hellevoetsluis (12)
05-09: Zeeuws kampioenschap Hulst (15)
03-09: Avondbaanwedstrijd Naaldwijk (6)
29-08: NK baan Senioren Utrecht (3)
22-08: Track Meeting Eindhoven (2)
20-08: Avondbaanwedstrijd Rotterdam (4)
15-08: Next Generation Athletics Nijmegen (1)
07-08: 3e Track Meeting Utrecht (2)
01-08: Baanwedstrijd Vught (2)
26-07: Track Running Dongen (5)
Atletiek Zeeland © 2020