woensdag 27 mei 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
28-04: Ook na 1 juni Run your own race
24-04: Zeeuws record 15 km van John Vermeule meest kansrijk om ooit te worden verbroken
21-04: Kunnen we na 1 juni stoppen met Run your own race?
16-04: Comeback van John Vermeule in 1993?
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

57e Singelloop

Middelburg, zaterdag 20 oktober 2018 - Organisatie: Dynamica
6.7 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Tim van den BroekeDynamica20.53minMse   19.250  3:075.35-
2  Jeroen KramerZaandam21.25minM35   18.770  3:125.21+0:32
3  Erwin HarmesGonzalez Running21.52minM35   18.384  3:165.11+0:59
4  Yunis StitanDelta Sport23.12minMse   17.328  3:284.81+2:19
5  Peter BiewengaMiddelburg24.16minM35   16.566  3:374.60+3:23
6  Jorim de BoksGonzalez Running24.18minMse   16.543  3:384.60+3:25
7  Sven VermeulenDynamica24.50minM40   16.188  3:424.50+3:57
8  Corne van BelzenDynamica25.00minM35   16.080  3:444.47+4:07
9  Jasper ZuidhofAV'5625.16minMse   15.910  3:464.42+4:23
10  Martijn BlommaertMiddelburg25.20minMse   15.868  3:474.41+4:27
11  Anjolie EngelsDynamica25.28minV40   15.785  3:484.38+4:35
12  Jonathan BoonGonzalez Running25.31minM35   15.754  3:494.38+4:38
13  Robert HekhuisVlissingen25.34minM35   15.724  3:494.37+4:41
14  Tom VerbeekAV'5625.55minM35   15.511  3:524.31+5:02
15  Manfred van den BroekeMiddelburg26.03minM35   15.432  3:534.29+5:10
16  Sjaak BrouwerDynamica26.12minM50   15.344  3:554.26+5:19
17  Bart de VisserSerooskerke26.15minM35   15.314  3:554.25+5:22
18  Jan Willem RietbergOost-Souburg26.18minM35   15.285  3:564.25+5:25
19  Eline LangeveldZaandam26.23minVse   15.237  3:564.23+5:30
20  Erik KokArnemuiden26.39minM45   15.084  3:594.19+5:46
21  Berry SimonseAV'5626.50minM45   14.981  4:004.16+5:57
22  Ronald GeertseSerooskerke26.53minM35   14.954  4:014.15+6:00
23  Martijn de VriesMiddelburg26.55minM35   14.935  4:014.15+6:02
24  Jorg SchienbeinGidinger26.57minM45   14.917  4:014.14+6:04
25  Ewald ProvoostBiggekerke27.00minM45   14.889  4:024.14+6:07
26  Martin PruijsersDynamica27.04minM45   14.852  4:024.13+6:11
27  Lion BaasDynamica27.14minM40   14.761  4:044.10+6:21
28  Erik MaranusGonzalez Running27.17minM40   14.734  4:044.09+6:24
29  Piet van MourikDelta Sport27.20minM55   14.707  4:054.09+6:27
30  Sjef GorisMiddelburg27.42minM50   14.513  4:084.03+6:49
31  William OtteKruiningen28.00minMse   14.357  4:113.99+7:07
32  Ruben BoutensMiddelburg28.03minMse   14.332  4:113.98+7:10
33  Jesper PoppeMiddelburg28.21minMse   14.180  4:143.94+7:28
34  Henk LousDynamica28.29minM55   14.114  4:153.92+7:36
35  Cor KloetDelta Sport28.32minM65   14.089  4:163.91+7:39
36  Frans BosDynamica28.35minM70   14.064  4:163.91+7:42
37  Maurice SteketeeMiddelburg28.38minM35   14.040  4:163.90+7:45
38  Richard SturmMeliskerke28.49minMse   13.950  4:183.88+7:56
39  Ronald WagenaarSchore28.55minM45   13.902  4:193.86+8:02
40  Ronnie KrockeOost-Souburg28.57minM60   13.886  4:193.86+8:04
41  Julian GrootjansArnemuiden29.00minMse   13.862  4:203.85+8:07
42  Danmar DeesAV'5629.04minM45   13.830  4:203.84+8:11
43  Jos PutVlissingen29.07minM50   13.807  4:213.84+8:14
44  Lydia KleinjanGoes29.16minVse   13.736  4:223.82+8:23
45  Jaco KleinjanGoes29.18minM45   13.720  4:223.81+8:25
46  Francois van ZonDrunen29.26minM55   13.658  4:243.79+8:33
47  Arthur van AartsenDynamica29.31minM40   13.619  4:243.78+8:38
48  Nick van BelzenArnemuiden29.37minM45   13.573  4:253.77+8:44
49  Rinus van de WoestijneDynamica29.40minM35   13.551  4:263.76+8:47
50  Martin FranckeMiddelburg29.43minM35   13.528  4:263.76+8:50
51  Eva BoonmanDynamica29.46minV35   13.505  4:273.75+8:53
52  Casper BaasDynamica29.48minM45   13.490  4:273.75+8:55
53  Andre CrucqDynamica29.51minM65   13.467  4:273.74+8:58
54  Albert KarstanjeMiddelburg29.53minM60   13.452  4:283.74+9:00
55  Durby MeijboomVlissingen29.56minV35   13.430  4:283.73+9:03
56  Martine LustVoorne Atletiek29.58minV50   13.415  4:283.73+9:05
57  Pieter-Jan de BaarAV'5630.00minM35   13.400  4:293.72+9:07
58  Esther de KoningAV'5630.24minV35   13.224  4:323.67+9:31
59  Jacky LuitwielerDynamica30.36minM55   13.137  4:343.65+9:43
60  Rick de SmitGoes31.09minMse   12.905  4:393.58+10:16
61  Adri KooleDynamica31.22minM65   12.816  4:413.56+10:29
62  Jeroen OostdijkKruiningen31.27minMse   12.782  4:423.55+10:34
63  Leonard van EgeraatSpado31.33minM55   12.742  4:433.54+10:40
64  Anne van HouwelingenMiddelburg31.45minV45   12.661  4:443.52+10:52
65  Marije BesuijenDynamica31.49minV35   12.635  4:453.51+10:56
66  Maroeska ArsAV'5631.52minV40   12.615  4:453.50+10:59
67  Kim DijkeDynamica31.59minV35   12.569  4:463.49+11:06
68  Leonard SimonseWaarde32.04minMse   12.536  4:473.48+11:11
69  Enrico JoziasseMiddelburg32.12minM35   12.484  4:483.47+11:19
70  Stefan van den DriesAV'5632.21minMse   12.427  4:503.45+11:28
71  Bennie de LooffVlissingen32.39minMse   12.312  4:523.42+11:46
72  Henny HogewegOostkapelle32.41minMse   12.300  4:533.42+11:48
73  Roland KlaassenMiddelburg32.53minM35   12.225  4:543.40+12:00
74  Jaap JanseDynamica32.57minM70   12.200  4:553.39+12:04
75  Piet BeijerDynamica33.12minM65   12.108  4:573.36+12:19
76  Tom DeesAV'5633.18minJoB   12.072  4:583.35+12:25
77  Petra VerhulstDynamica33.20minV45   12.060  4:593.35+12:27
78  Vincent BarentsenMiddelburg33.28minM35   12.012  5:003.34+12:35
79  Johan QuistMiddelburg33.31minM55   11.994  5:003.33+12:38
80  Renate MoerlandArnemuiden33.33minVse   11.982  5:003.33+12:40
81  Jan BesuijenMiddelburg33.37minM55   11.958  5:013.32+12:44
82  Marcel BesuijenMiddelburg33.40minM45   11.941  5:013.32+12:47
83  Martin van NieulandeNieuw- en Sint Joosland33.43minM45   11.923  5:023.31+12:50
84  Manon van DierenWilhelminadorp34.04minVse   11.800  5:053.28+13:11
85  Jan DaleboutKapelle-Biezelinge34.07minM55   11.783  5:063.27+13:14
86  Jasmijn van DierenAV'5634.23minVse   11.692  5:083.25+13:30
87  Kristian AarnoutseMiddelburg34.43minM35   11.579  5:113.22+13:50
88  Cees LeijnseDynamica35.09minM65   11.437  5:153.18+14:16
89  Arthur StijnsDynamica35.13minM70   11.415  5:153.17+14:20
90  Lena KleingeldVlissingen35.21minV55   11.372  5:173.16+14:28
91  Alex VermareKapelle-Biezelinge35.25minM45   11.351  5:173.15+14:32
92  Ingrid de KokKapelle-Biezelinge35.42minV55   11.261  5:203.13+14:49
93  Sebastian NijssenDynamica36.27minM40   11.029  5:263.06+15:34
94  Jolanda KolijnOost-Souburg36.37minV45   10.979  5:283.05+15:44
95  Jaap LuitwielerDynamica37.12minM65   10.806  5:333.00+16:19
96  Janine BrouwerOostkapelle37.15minVse   10.792  5:343.00+16:22
97  Anita RijnGoes37.55minVse   10.602  5:402.95+17:02
98  Ingrid Rijks-Heer Arendskerke37.58minV35   10.588  5:402.94+17:05
99  Janneke BoutensMiddelburg38.34minV55   10.424  5:452.90+17:41
100  Marina MolAV'5638.37minV35   10.410  5:462.89+17:44
101  Nathalie BassieOostkapelle38.43minVse   10.383  5:472.88+17:50
102  Vera LagendijkMiddelburg38.48minVse   10.361  5:472.88+17:55
103  Cathleen de Feijter39.03minVse   10.294  5:502.86+18:10
104  Sandra Sturm39.05minVse   10.286  5:502.86+18:12
105  Daisy van de VeldeWielingen40.09minVse   10.012  6:002.78+19:16
106  Stephanus BostelaarDynamica40.11minM65   10.004  6:002.78+19:18
107  Lenie van KlevenVlissingen41.16minV60   9.742  6:102.71+20:23
108  Elske HooijerDynamica42.53minVse   9.374  6:242.60+22:00
109  Jeroen VrolijkMiddelburg43.06minM45   9.327  6:262.59+22:13
Mannen: 78 (71.56%) => M35=20 - M40=5 - M45=14 - M50=3 - M55=8 - M60=2 - M65=7 - M70=3 - Mse=16
Vrouwen: 30 (27.52%) => V35=7 - V40=2 - V45=3 - V50=1 - V55=3 - V60=1 - Vse=13

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

6.7 km

2019Tim van den Broeke20:52Erwin Harmes21:55Nick Jacobs22:30Leonie Ton27:06108
2018Tim van den Broeke20:53Jeroen Kramer21:25Erwin Harmes21:52Anjolie Engels25:28109
2017Erwin Harmes21:20Jeroen Kramer21:51Yunis Stitan22:11Marijke de Visser25:23110
2016Erwin Harmes21:28Wilco Boogaard23:45Rens de Ridder23:49Baukje Doedee27:44134
2015Erwin Harmes21:50Mels Lambregts22:25John Arensman23:53Anjolie Engels24:44130
2014Erwin Harmes20:54Ronnie Overgaauw22:09Tim van den Broeke22:27Carolien van de Kreeke26:51166
2013Erwin Adan21:51Martijn de Kok22:06Tim van den Broeke22:32Carolien van de Kreeke27:34166
2012Hicham El Barouki20:59Floris Willeboordse21:21Tim van den Broeke21:40Eva Boonman28:26171
2011Michel Schrier21:27Erwin Harmes21:31Sebastien Schletterer22:31Marianne de Kok25:28171
2010Ronnie Overgaauw21:51Marcel Mangnus22:01Jesper Francke22:07Leonie Ton28:00154
2009Wim Nieuwkerk21:40Wim van Sparrentak22:59Huub van Noorden23:12Lisette Antheunisse28:13155
2008Tim Pleijte21:53Alex van Tilburg22:49Edward Geertse22:55Chantal Koole26:37137
2007Niels Koole22:22Kevin de Pagter23:03Gert Jan Smit23:35Marianne de Kok26:26121
2006Kevin de Pagter22:38Tim Pleijte22:39Michel Schrier22:47Anjolie Engels26:27121

6.25 km

2005Niels Koole20:36Rutger Veerman20:53Samuel Naday21:25Sandra de Block24:42136

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.288 seconden nodig om deze lijst met 109 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Atletiek Zeeland © 2020