woensdag 27 mei 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
28-04: Ook na 1 juni Run your own race
24-04: Zeeuws record 15 km van John Vermeule meest kansrijk om ooit te worden verbroken
21-04: Kunnen we na 1 juni stoppen met Run your own race?
16-04: Comeback van John Vermeule in 1993?
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

16e Kustmarathon

Zoutelande, zaterdag 6 oktober 2018 - Organisatie: Kustmarathon
Marathon >>> Zeeuws record staat met 2.12.22 vanaf 08-04-1989 op naam van John Vermeule <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Willem van SchuerbeeckMerchten2.34.15minMse   16.413  3:394.56769
2  Mohammed OumaarirMarokko2.36.49minMse   16.144  3:434.48732
3  Erwin Harmes (PR 2.29.50) Middelburg2.40.10minM35   15.807  3:484.39685
4  Christiaan van BeusichemBarendrecht2.41.47minM35   15.649  3:504.35663
5  Erwin Adan (PR 2.30.06) Dynamica2.44.55minMse   15.351  3:554.26621
6  Huub van Noorden (PR 2.31.20) s-Heer Abtskerke2.46.09minMse   15.237  3:564.23605
7  Ralph Wiessner (PR 2.36.14) Vlissingen2.46.27minM40   15.210  3:574.22602
8  David BoumanHoogvliet2.48.01minMse   15.068  3:594.19582
9  Tim Pleijte (PR 2.33.13) Vlissingen2.52.25minMse   14.684  4:054.08527
10  Ruud Hoosemans (PR 2.48.36) Vlissingen2.56.46minM35   14.322  4:113.98476
11  Jozias Boone (PR 2.42.49) Goes2.57.51minM35   14.235  4:133.95464
12  Ykalo FsahaMiddelburg2.58.09minMse   14.211  4:133.95461
13  Ruud ButeijnRotterdam2.58.12minM35   14.207  4:133.95460
14  Wouter Daniel de Vries (PR 2.49.33) Zierikzee2.58.18minM35   14.199  4:143.94459
15  Tjitte van den Buys (PR 2.49.43) Biggekerke2.58.49minM40   14.158  4:143.93453
16  Johan MelaardMiddelharnis3.00.26minMse   14.031  4:173.90435
17  Liselotte van den BergZoeterwoude3.00.38minV35   14.016  4:173.89670
18  Niels Goudswaard (PR 2.43.00) Zierikzee3.02.55minM45   13.841  4:203.84408
19  David Schrier (PR)Vlissingen3.03.55minMse   13.765  4:223.82398
20  Andries VerheijdenGoirle3.04.24minM35   13.729  4:223.81393
21  Nico KrijgsmanKrommenie3.04.38minM50   13.712  4:233.81390
22  Boris de Bruijn (PR 2.54.29) Kloetinge3.05.32minM35   13.646  4:243.79381
23  Marcel Adriaanse (PR 2.57.46) Middelburg3.06.03minM45   13.608  4:253.78376
24  Remko KapHellevoetsluis3.06.11minM35   13.598  4:253.78375
25  Hans van LoonVught3.06.21minM35   13.586  4:253.77373
26  Andy HuybensBeveren-Waas3.06.22minM40   13.585  4:253.77373
27  Monique Verschuure (PR 2.57.03) Yerseke3.06.32minV35   13.572  4:253.77600
28  Menno MudTytsjerk3.06.33minM40   13.571  4:253.77371
29  Rens de Ridder (debuut) Arnemuiden3.07.45minMse   13.484  4:273.75359
30  Pascal HuppertzNiederzier3.08.49minM35   13.408  4:283.72348
31  Bennie ThunkerKampen3.08.55minM45   13.401  4:293.72347
32  Gert van der Vinden (PR 2.54.41) Biggekerke3.09.05minM50   13.389  4:293.72346
33  Stefan Schrier (PR 3.06.46) Vlissingen3.09.40minM35   13.348  4:303.71340
34  Marc GunterRoosendaal3.09.44minM50   13.343  4:303.71339
35  Eric WolfertSommelsdijk3.09.53minMse   13.333  4:303.70338
36  Martijn SchakelaarHattem3.09.56minM40   13.329  4:303.70337
37  Corné van Belzen (PR 2.57.32) Middelburg3.10.40minM40   13.278  4:313.69330
38  Bernd SmolkaHürtgenwald3.11.04minM45   13.250  4:323.68327
39  Jeroen MeijerWijk bij Duurstede3.11.12minM35   13.241  4:323.68325
40  Micha Janse (PR 2.59.53) Zoutelande3.11.18minM40   13.234  4:323.68324
41  Jorim de Boks (PR 2.54.08) Middelburg3.11.41minMse   13.208  4:333.67321
42  Elwin BrouwerAmsterdam3.11.55minM40   13.192  4:333.66319
43  Willem de Vos (PR 2.55.38) Middelburg3.12.38minM40   13.143  4:343.65312
44  Adriaan CoppoolseRhoon3.12.59minM45   13.119  4:343.64309
45  Peter Balkenende (PR 2.55.50) Goes3.13.18minM50   13.097  4:353.64306
46  Jonathan ZuiderwijkGorinchem3.13.51minMse   13.060  4:363.63301
47  Andres StellingEindhoven3.14.05minM45   13.044  4:363.62299
48  Melanie SpruytNieuwerkerk aan den IJssel3.14.17minV35   13.031  4:363.62515
49  Johan Spruit (PR 3.03.02) Kapelle-Biezelinge3.15.07minMse   12.975  4:373.60289
50  Arno van TriestPutte3.15.17minM35   12.964  4:383.60288
51  Rudy van MourikSteenbergen3.15.23minM40   12.958  4:383.60287
52  Jan Eiben RoepmanErmelo3.16.28minM35   12.886  4:393.58277
53  Samantha Luitwieler (PR 2.50.10) Vlissingen3.16.32minVse   12.882  4:393.58491
54  Emiel Flipse (PR 2.57.07) Vlissingen3.16.46minMse   12.867  4:403.57275
55  Peter van Limbergen (PR 2.50.47) Goes3.16.48minM45   12.864  4:403.57275
56  Wim van Sparrentak (PR 2.41.38) Sint Laurens3.16.53minM45   12.859  4:403.57274
57  Rudy KapteinBarneveld3.16.58minM35   12.853  4:403.57273
58  Johan Karelse (PR 2.50.49) Heinkenszand3.17.03minM45   12.848  4:403.57272
59  Koen RendersTilburg3.17.17minMse   12.833  4:413.56270
60  Marco Geldof (PR 2.47.25) Middelburg3.17.45minM50   12.803  4:413.56266
61  David de GraafNieuwersluis3.18.04minM35   12.782  4:423.55264
62  Monica Sanderse (PR 2.59.21) Vlissingen3.18.34minV35   12.750  4:423.54470
63  Hilbert Bredemeijers-Gravenhage3.19.19minMse   12.702  4:433.53253
64  Andre MelissantSommelsdijk3.19.33minM45   12.687  4:443.52251
65  Edwin van Alphen (PR 2.58.02) Vlissingen3.19.39minM45   12.681  4:443.52250
66  Hans Verhaagen (PR 3.08.54) Goes3.19.49minM50   12.670  4:443.52249
67  Edward de Leng (PR 2.49.44) Koudekerke3.20.29minM55   12.628  4:453.51243
68  Martijn Blommaert (PR 2.59.51) Middelburg3.20.40minMse   12.616  4:453.50242
69  Sascha KlaesKöln3.21.00minM40   12.596  4:463.50239
70  Christian BlauthDüren3.21.22minM40   12.573  4:463.49236
71  Marius Besuijen (PR 2.43.21) Middelburg3.21.54minM55   12.539  4:473.48232
72  Berry Simonse (PR 3.10.10) Goes3.22.31minM45   12.501  4:483.47227
73  Aart Joziasse (PR)Middelburg3.23.14minM50   12.457  4:493.46221
74  Arik BurghoutMeeuwen3.23.26minMse   12.445  4:493.46220
75  Kevin DillisStekene3.23.29minM35   12.442  4:493.46220
76  Johan van de Woestijne (PR 2.59.50) Zoutelande3.23.42minMse   12.429  4:503.45218
77  Jeroen AkerboomZaandam3.23.46minMse   12.425  4:503.45217
78  Lion Baas (PR 3.04.55) Vlissingen3.23.47minM40   12.423  4:503.45217
79  Michel de Wee (PR 3.17.05) Yerseke3.24.14minM45   12.396  4:503.44214
80  René van RavenzwaaijAmsterdam3.24.34minM55   12.376  4:513.44211
81  Tim BosmanBergschenhoek3.24.53minMse   12.357  4:513.43209
82  Jaap Wouters (PR 3.09.22) Oostkapelle3.24.59minMse   12.351  4:513.43208
83  Richard BouwensSteenbergen3.25.05minM45   12.345  4:523.43207
84  Paola van Gilst (PR 3.09.15) Goes3.25.15minV45   12.335  4:523.43405
85  Martijn Kox (PR 3.02.09) Westdorpe3.25.28minM40   12.322  4:523.42204
86  Harry van der PloegGouda3.25.35minM35   12.315  4:523.42203
87  Peter Meeuwsen (PR 2.57.32) Krabbendijke3.25.54minMse   12.296  4:533.42201
88  Rene Traas (PR 3.05.42) Kapelle-Biezelinge3.25.57minM50   12.293  4:533.41201
89  Martijn HienschAmsterdam3.26.00minM50   12.290  4:533.41200
90  Kees van der VlietRoosendaal3.26.12minM50   12.278  4:533.41199
91  Martijn de Vries (PR 3.05.45) Middelburg3.26.14minM35   12.276  4:533.41199
92  Jürgen GerritsenDordrecht3.26.17minM50   12.273  4:533.41198
93  Naam OnbekendNetherlands3.26.28minMse   12.262  4:543.41197
94  Patrick van Iersel (PR 3.07.47) Goes3.27.20minM50   12.211  4:553.39191
95  Maris JacobsVelden3.27.23minM40   12.208  4:553.39190
96  Dick BergmanKampen3.27.38minMse   12.193  4:553.39188
97  John Slabbekoorn (PR 3.04.57) Kapelle-Biezelinge3.27.42minM50   12.189  4:553.39188
98  Mirthe Overkamp (PR 3.20.54) Koudekerke3.27.46minVse   12.185  4:553.38381
99  Olivier DeckersBrussel3.27.46minM35   12.185  4:553.38188
100  Marlon DeijkersFijnaart3.27.49minM40   12.182  4:563.38187
101  Jesse Beijer (PR 2.59.35) Middelburg3.28.34minMse   12.139  4:573.37182
102  Jan Willem Rietberg (PR 3.12.13) Oost-Souburg3.29.05minM40   12.109  4:573.36178
103  Ronald Aarts (PR 3.16.13) Schore3.29.28minM55   12.086  4:583.36176
104  Wolter Vos (PR 3.10.06) Middelburg3.29.34minM50   12.081  4:583.36175
105  Edwin de La Ruelle (PR 2.59.33) Koewacht3.29.45minM50   12.070  4:583.35174
106  Gilles Geschiere (PR 3.13.02) Meliskerke3.29.49minM45   12.066  4:583.35173
107  Arnoud Rijk (PR 3.05.20) Heinkenszand3.29.53minMse   12.062  4:583.35173
108  Henk GuiseRoosendaal3.30.34minM50   12.023  4:593.34168
109  Cees Dijkman (PR 3.21.13) Burgh-Haamstede3.30.42minM45   12.016  5:003.34167
110  Robert VerhoefBerkel en Rodenrijs3.30.43minM35   12.015  5:003.34167
111  Arjan Beije (PR 2.41.30) Burgh-Haamstede3.30.48minM45   12.010  5:003.34166
112  Tobias RummlerKihmFrechen3.31.01minM55   11.998  5:003.33165
113  Andreas QuantiusKöln3.31.08minM45   11.991  5:003.33164
114  Mark van der Kooij (PR 3.00.53) s-Heer Abtskerke3.31.15minM35   11.984  5:003.33163
115  Walter PackoletHoboken3.31.20minM60   11.980  5:013.33163
116  John van TilburgHoogerheide3.31.33minM55   11.967  5:013.32161
117  Sergio Baecke (PR 3.24.02) Middelburg3.32.12minM40   11.931  5:023.31157
118  Cor HamelsHendrik-Ido-Ambacht3.32.16minM50   11.927  5:023.31157
119  Pieter Wisse (PR 3.21.54) Biggekerke3.32.17minM50   11.926  5:023.31156
120  Jürgen Op de BeeckMerksem3.32.22minM40   11.921  5:023.31156
121  Colin Harmsen van der Vliet (PR 3.09.34) Tholen3.32.57minM35   11.889  5:033.30152
122  Rinus van de Woestijne (PR 3.20.04) Middelburg3.33.01minM35   11.885  5:033.30152
123  Jan Louws (PR 3.15.29) Middelburg3.33.17minM55   11.870  5:033.30150
124  Frank Hoogstrate (PR 3.27.30) Yerseke3.33.21minM40   11.866  5:033.30150
125  Wim SollieWilsum3.33.22minM55   11.865  5:033.30149
126  Sjef Goris (PR 3.21.24) Middelburg3.33.32minM50   11.856  5:043.29148
127  Gines Aroca SanchezAlcantarilla3.33.42minM40   11.847  5:043.29147
128  Johan Elenbaas (debuut) Wilhelminadorp3.33.44minM35   11.845  5:043.29147
129  Michel Ridderhof (PR 3.12.12) Middelburg3.33.47minM45   11.842  5:043.29147
130  Karel HagemanSon en Breugel3.33.55minM35   11.835  5:043.29146
131  Ada Geuze (PR 3.12.11) Middelburg3.33.55minV35   11.835  5:043.29327
132  Bram Broesss-Hertogenbosch3.34.06minM35   11.825  5:043.28145
133  Hans van RenselaarHattem3.34.22minM50   11.810  5:053.28143
134  Anthony van den Berg (PR 3.16.52) Vlissingen3.34.23minM50   11.809  5:053.28143
135  Tom Erpelinck (PR 3.27.24) Hengstdijk3.34.35minMse   11.798  5:053.28142
136  Marcel Vervuurt (PR 3.26.58) Middelburg3.35.06minM45   11.770  5:063.27139
137  Sander van Doorn (PR 2.56.14) Zaamslag3.35.52minM35   11.728  5:073.26134
138  Ward TrutmansNijmegen3.36.16minM35   11.706  5:083.25131
139  Jorrit de JongRotterdam3.36.19minM40   11.704  5:083.25131
140  Tom Verbeek (PR 3.02.10) Kwadendamme3.36.23minM35   11.700  5:083.25131
141  Danny de Leeuw (debuut) Goes3.36.26minMse   11.697  5:083.25130
142  Jostein Decorte (PR 3.16.10) Wolphaartsdijk3.36.27minM40   11.696  5:083.25130
143  Ewald Provoost (PR 3.21.24) Biggekerke3.36.29minM45   11.695  5:083.25130
144  Ronald van LoonNieuw-Lekkerland3.36.32minM45   11.692  5:083.25130
145  Cris TimmermansKaatsheuvel3.36.41minM35   11.684  5:083.25129
146  Gijsbert Elstgeest (PR 3.27.04) s-Heerenhoek3.37.19minM45   11.650  5:093.24125
147  Lindert Moerdijk (PR 3.12.18) Arnemuiden3.37.20minMse   11.649  5:093.24125
148  Nelleke Balde (debuut) Grijpskerke3.37.35minV35   11.636  5:093.23297
149  Olav NieuwenhuisTegelen3.37.48minM40   11.624  5:103.23122
150  Cornelis de SchipperHouten3.37.52minMse   11.620  5:103.23122
151  Fons de Rijcke (PR 3.19.53) Kloosterzande3.37.55minM50   11.618  5:103.23122
152  Benny Thuy (PR 2.55.00) Sint Jansteen3.37.56minM50   11.617  5:103.23122
153  Frank de RuiterSneek3.38.13minM50   11.602  5:103.22120
154  Johan OosterhuisVlissingen3.38.17minMse   11.598  5:103.22120
155  Jeroen KratzEindhoven3.38.19minM40   11.596  5:103.22119
156  Geert WaelputKoewacht3.38.34minM45   11.583  5:113.22118
157  Elsbeth Haasnoot (PR)Middelburg3.38.35minV35   11.582  5:113.22289
158  Mitchell van EgeraatHalsteren3.38.35minMse   11.582  5:113.22118
159  Wendi LinkeVinkel3.38.44minV45   11.574  5:113.22288
160  Carsten van OnnaWesel3.38.45minM45   11.573  5:113.21117
161  Erik de Kraker (PR 3.18.02) Oost-Souburg3.38.45minM45   11.573  5:113.21117
162  Stefan KrischerLangerwehe3.38.49minM35   11.570  5:113.21117
163  Danny Huibregtse (PR 3.08.43) Westkapelle3.38.53minMse   11.566  5:113.21116
164  Henry TolVolendam3.39.00minMse   11.560  5:113.21116
165  Jochen MaviusBad Dürkheim3.39.06minM55   11.555  5:123.21115
166  Jeroen KortenoevenSteenbergen3.39.36minM40   11.529  5:123.20112
167  Jaap van der BokMiddelharnis3.39.51minM55   11.516  5:133.20111
168  John - BoutWillemstad3.40.16minMse   11.494  5:133.19109
169  Dick Saarloos (PR 3.19.28) Kapelle-Biezelinge3.40.22minM45   11.489  5:133.19108
170  Jan-Willem Roelse (PR)Goes3.41.04minMse   11.452  5:143.18104
171  Mattheo Moerland (PR 3.24.31) Oosterland3.41.04minMse   11.452  5:143.18104
172  Niek KleinhesselinkAalten3.41.07minMse   11.450  5:143.18104
173  Dennis Heilbron (PR 3.12.14) Grijpskerke3.41.20minM40   11.438  5:153.18103
174  Al3im PenninkhofIJsselmuiden3.41.21minMse   11.438  5:153.18103
175  Jan DemeulenaereKontich3.41.33minM35   11.427  5:153.17102
176  Maarten WeijEde3.41.34minM40   11.426  5:153.17102
177  Rens FokkerAlmere3.41.43minM45   11.419  5:153.17101
178  Marcus VergroesenCopenhagen3.41.44minMse   11.418  5:153.17101
179  Rein-Jan Elenbaas (PR 3.29.47) Wilhelminadorp3.42.01minM35   11.403  5:163.1799
180  André van LeeuwenPijnacker3.42.03minM50   11.401  5:163.1799
181  Arend Hendrik Ruijsink (PR 3.28.59) Goes3.42.14minM35   11.392  5:163.1698
182  Rens Maljers (debuut) Middelburg3.42.14minMse   11.392  5:163.1698
183  Twan SchermersHardinxveld-Giessendam3.42.14minMse   11.392  5:163.1698
184  René de Visser (PR 3.27.51) Nieuw- en Sint Joosland3.42.20minM40   11.387  5:163.1697
185  Arthur KokNederhorst den Berg3.42.24minM45   11.384  5:163.1697
186  Peter Dekker (PR 3.16.34) Zoutelande3.42.38minM45   11.372  5:173.1696
187  Sjaco de JongZwijndrecht3.42.42minM55   11.368  5:173.1696
188  Michel van den Bos (PR 3.25.39) Zierikzee3.42.43minM50   11.367  5:173.1696
189  Marco DielemanMiddelharnis3.43.14minM45   11.341  5:173.1593
190  Dennis But (PR 3.25.24) Middelburg3.43.18minM45   11.338  5:183.1593
191  André van DorpVlaardingen3.43.23minM45   11.333  5:183.1592
192  Peter TempelaarHalsteren3.43.23minM35   11.333  5:183.1592
193  Harry Boot (PR 3.24.03) Zierikzee3.43.25minM35   11.332  5:183.1592
194  Gerrit BaarsScherpenzeel3.43.33minM45   11.325  5:183.1591
195  Bart JacobsLint3.43.36minM40   11.322  5:183.1591
196  Raymond ArnoldRoosendaal3.43.38minM50   11.321  5:183.1491
197  Christiaan van Mourik (PR 3.32.01) Nieuw- en Sint Joosland3.43.39minM40   11.320  5:183.1491
198  Guy van Driessche (PR 3.19.20) Graauw3.43.47minM45   11.313  5:183.1490
199  Jozias Marijs (PR)Arnemuiden3.43.54minM40   11.307  5:183.1490
200  Geert NulensStevoort3.44.08minM50   11.296  5:193.1488
201  Florian de HeusRotterdam3.44.26minM45   11.280  5:193.1387
202  Bas de JongBergen op Zoom3.44.33minM60   11.275  5:193.1386
203  André SchuilingWaddinxveen3.44.34minM45   11.274  5:193.1386
204  Dick KabelRotterdam3.44.34minM55   11.274  5:193.1386
205  Henk VermaasRotterdam3.44.38minM60   11.270  5:193.1386
206  Allard BruinshoofdDriebergen-Rijsenburg3.44.53minM40   11.258  5:203.1385
207  Jeroen van den Broeke (PR 3.27.41) Terneuzen3.45.00minM35   11.252  5:203.1384
208  Mike Oldenmenger (PR)Middelburg3.45.05minMse   11.248  5:203.1284
209  Annet van der Linde (PR 3.22.05) Nisse3.45.09minV45   11.245  5:203.12239
210  Bas van BonHouten3.45.11minM45   11.243  5:203.1283
211  Danny BarisRhoon3.45.19minM40   11.236  5:203.1283
212  Richard PisoWilhelminadorp3.45.20minM50   11.235  5:203.1283
213  Erik FokkeVroomshoop3.45.35minM40   11.223  5:213.1281
214  Martijn MeijerHellevoetsluis3.45.44minM35   11.215  5:213.1281
215  Jonathan Boon (PR 3.41.34) Oost-Souburg3.45.51minM35   11.210  5:213.1180
216  Marcel Sommeijer (PR 3.24.15) Oost-Souburg3.45.51minM45   11.210  5:213.1180
217  Jacob Holwerda (PR 3.27.58) Dreischor3.45.56minM40   11.206  5:213.1180
218  Harro PostemaRotterdam3.45.59minM45   11.203  5:213.1180
219  Alexander de Reu (debuut) Goes3.46.01minM35   11.201  5:213.1179
220  Dirk NergerBaumgart3.46.04minM55   11.199  5:213.1179
221  Arnaud HuismanTeteringen3.46.10minM45   11.194  5:223.1179
222  Sebastiaan van BallegooijenGouda3.46.11minMse   11.193  5:223.1179
223  Danny MeeusNijlen3.46.11minM55   11.193  5:223.1179
224  Fred EijpeEindhoven3.46.23minM55   11.183  5:223.1178
225  Jasper Ravays (PR 3.36.38) Koudekerke3.46.37minM35   11.172  5:223.1077
226  Stephen VisserVlissingen3.46.46minM40   11.164  5:223.1076
227  Hanco Adriaanse (PR 3.29.23) Aagtekerke3.46.48minM45   11.163  5:233.1076
228  Danny VoetsZuidland3.46.52minM40   11.159  5:233.1075
229  Raoul van den Hoven (PR 3.27.36) Middelburg3.46.56minMse   11.156  5:233.1075
230  Petra Kinnegims-Gravenhage3.46.57minV35   11.155  5:233.10226
231  Koen de Vries (PR 3.18.07) Vlissingen3.47.04minM60   11.150  5:233.1075
232  Ludovic VerHerrgen3.47.11minM35   11.144  5:233.1074
233  Herman Kuijer (PR 3.09.49) Terneuzen3.47.12minM55   11.143  5:233.1074
234  Gerwin de GrooErmelo3.47.19minMse   11.137  5:233.0973
235  Gideon de BoksRotterdam3.47.33minMse   11.126  5:243.0972
236  Sjaak KuinAndijk3.47.40minM40   11.120  5:243.0972
237  Manfred Scheiber (PR 3.26.53) Domburg3.47.44minM40   11.117  5:243.0972
238  Robert van der ZandenBrielle3.47.54minM40   11.109  5:243.0971
239  Ton van Os (PR 3.18.26) Poortvliet3.47.54minM50   11.109  5:243.0971
240  Anna Mirecka (PR)Krabbendijke3.47.56minVse   11.107  5:243.09219
241  Jurjen Swiers (PR)Vlissingen3.48.00minM50   11.104  5:243.0870
242  Marvin Boone (PR 3.24.17) Yerseke3.48.13minMse   11.093  5:253.0869
243  Martino Harinck (PR 3.37.11) Middelburg3.48.22minM45   11.086  5:253.0869
244  Michael den Hamer (PR 3.23.06) Hoek3.48.30minM40   11.080  5:253.0868
245  Judith van den BruleNijmegen3.48.56minV40   11.059  5:263.07212
246  Michiel RomboutsBreda3.49.01minM35   11.055  5:263.0766
247  Kenneth AltingOisterwijk3.49.03minM40   11.053  5:263.0766
248  Wouter de BonteKoudekerk aan den Rijn3.49.08minMse   11.049  5:263.0765
249  Olof Hoogesteger (PR 3.24.21) Vlissingen3.49.09minM40   11.048  5:263.0765
250  Vicky Wiessner (PR 3.38.47) Middelburg3.49.10minV40   11.047  5:263.07211
251  Angélique Jansen (PR 3.27.04) Middelburg3.49.20minV45   11.039  5:263.07210
252  Tonnis van der Tuin (PR 3.24.19) Kattendijke3.49.23minM55   11.037  5:263.0764
253  Gert van den EyndenEdegem3.49.25minM35   11.035  5:263.0764
254  Peter GuiljamNijkerkerveen3.49.36minMse   11.027  5:263.0663
255  Leo Dalebout (PR 3.29.57) Gapinge3.50.06minM55   11.003  5:273.0661
256  Richard van de Wege (PR 3.14.49) Vlissingen3.50.13minM45   10.997  5:273.0561
257  Volker GierlingBrüggen3.50.18minM50   10.993  5:273.0561
258  Mark RamlerAmsterdam3.50.34minM50   10.980  5:283.0560
259  Marcel StamVlaardingen3.50.43minM45   10.973  5:283.0559
260  Paul van der HorstGroesbeek3.51.07minM50   10.954  5:293.0457
261  Jeroen KleijnKrimpen aan de Lek3.51.10minM40   10.952  5:293.0457
262  Niek van Belzen (PR 3.26.26) Middelburg3.51.11minM50   10.951  5:293.0457
263  Roel MartensWesterlo3.51.22minM40   10.942  5:293.0456
264  Steef Berrevoets (PR 3.25.05) Bruinisse3.51.23minM50   10.942  5:293.0456
265  Roland BoussemaereHeist-aan-Zee3.51.29minM70   10.937  5:293.0456
266  Cor Kloet (PR 3.44.44) Burgh-Haamstede3.51.32minM65   10.934  5:293.0456
267  Jan Pieter de VriesVoorburg3.51.35minM35   10.932  5:293.0455
268  Simon LuckettHaarlem3.51.35minM55   10.932  5:293.0455
269  Nicky Aalders (PR 3.49.51) s-Heer Hendrikskinderen3.51.45minMse   10.924  5:303.0355
270  Frank van der MarkBilthoven3.51.56minM55   10.916  5:303.0354
271  Ivan ArctanderMoordrecht3.51.59minM50   10.913  5:303.0354
272  Fred NoorlanderOuderkerk aan den IJssel3.52.03minM50   10.910  5:303.0354
273  Kevin BoonMeteren3.52.07minMse   10.907  5:303.0353
274  Rene KleijnendorstBergambacht3.52.15minM50   10.901  5:303.0353
275  Dick van der WiltRidderkerk3.52.16minM45   10.900  5:303.0353
276  Diederik van BallegooijenVeen3.52.20minMse   10.897  5:303.0353
277  Christian P van DartelMiddelburg3.52.36minM35   10.884  5:313.0252
278  Jan Te BrakeAalten3.52.40minM55   10.881  5:313.0251
279  Piet den BoerLeiden3.52.41minM55   10.880  5:313.0251
280  Stefan NellNiederzier3.52.44minM45   10.878  5:313.0251
281  Marcel van Delden (PR 3.19.18) Oost-Souburg3.52.45minM50   10.877  5:313.0251
282  Nico GeelhoedKatwijk3.52.52minM55   10.872  5:313.0251
283  Herman Pieter PrangsmaOtterlo3.53.08minM45   10.859  5:323.0250
284  Reinier van Wouwe (PR 3.30.30) Serooskerke3.53.09minM60   10.859  5:323.0250
285  Gert de VriesVeenendaal3.53.11minM35   10.857  5:323.0249
286  Arthur van Aartsen (PR 3.18.18) Middelburg3.53.15minM40   10.854  5:323.0249
287  Johnny Berk (PR)Kapelle-Biezelinge3.53.16minM35   10.853  5:323.0149
288  Hans VanstalleBrecht3.53.19minM35   10.851  5:323.0149
289  Jan van ZonBergschenhoek3.53.19minM45   10.851  5:323.0149
290  Ferdy OerlemansSteenbergen3.53.39minM50   10.835  5:323.0148
291  Richard DreijerDiemen3.54.02minM40   10.818  5:333.0046
292  Linda VoetsAmsterdam3.54.03minV35   10.817  5:333.00179
293  Tomas BruneelBrecht3.54.07minM35   10.814  5:333.0046
294  Nico KoppeBergambacht3.54.11minM45   10.811  5:333.0046
295  Gerard MachielseBreda3.54.11minM45   10.811  5:333.0046
296  Silvia Treur - de JongMijdrecht3.54.14minV45   10.808  5:333.00178
297  Coen ElferinkOlst3.54.20minM45   10.804  5:333.0045
298  Frans LindersHoogerheide3.54.36minM45   10.792  5:343.0044
299  Esther Noteboom (PR)Heinkenszand3.54.38minVse   10.790  5:343.00175
300  Daniel KannapinnKeulen3.54.40minM50   10.788  5:343.0044
301  Lisenka Beenderss-Gravenhage3.54.41minV45   10.788  5:343.00175
302  Niels van BakergemMiddelburg3.54.47minMse   10.783  5:343.0044
303  Robin Jonkers (PR 3.27.39) Tholen3.54.55minMse   10.777  5:342.9943
304  Edwin LucassenHoofddorp3.54.59minM45   10.774  5:342.9943
305  Arne de Visser (debuut) Aagtekerke3.55.00minMse   10.773  5:342.9943
306  Erik BrandsemaMaurik3.55.01minM60   10.772  5:342.9943
307  Arnout van SonAlfter3.55.06minM50   10.769  5:342.9943
308  Frank Husslage (PR 3.47.22) Middelburg3.55.06minM55   10.769  5:342.9943
309  Jan-Joris Jooss (PR 3.19.03) Goes3.55.09minM40   10.766  5:342.9942
310  Frederik Te HennepeWageningen3.55.14minM45   10.763  5:342.9942
311  Hans van den KerkhofDordrecht3.55.17minM60   10.760  5:352.9942
312  Bauke van Dorst (PR 3.49.21) Middelburg3.55.18minMse   10.759  5:352.9942
313  Dirk KopAmersfoort3.55.18minM55   10.759  5:352.9942
314  Nicolas DespeselHalsteren3.55.20minMse   10.758  5:352.9942
315  Irene Vink-Van der PlankDordrecht3.55.25minV55   10.754  5:352.99170
316  Andreas MatthesHaan3.55.26minM45   10.753  5:352.9941
317  Chris TijmanVeenendaal3.55.33minM40   10.748  5:352.9941
318  Coos DiepenbroekLent3.55.40minM60   10.743  5:352.9841
319  Thijs de VosZierikzee3.55.44minMse   10.740  5:352.9840
320  Wim Flipse (PR 3.16.45) Terneuzen3.55.44minM50   10.740  5:352.9840
321  Jan Kwist (PR 3.39.14) Tholen3.55.49minM60   10.736  5:352.9840
322  Robert Sonke (PR)Middelburg3.55.53minM45   10.733  5:352.9840
323  Samuel Jobse (PR 3.40.45) Aagtekerke3.55.54minMse   10.732  5:352.9840
324  Michel Sinke (PR 3.41.03) Middelburg3.55.54minM45   10.732  5:352.9840
325  Christian van der Reest (PR 3.14.33) Oudelande3.56.10minMse   10.720  5:362.9839
326  Jeroen SeesinkOuddorp3.56.10minMse   10.720  5:362.9839
327  Erik PetersHolten3.56.10minM35   10.720  5:362.9839
328  Bart de De Visser (PR 3.45.17) Serooskerke3.56.14minM35   10.717  5:362.9839
329  Jan de RondEderveen3.56.18minM50   10.714  5:362.9839
330  Mark BuninghCapelle aan den IJssel3.56.21minM40   10.712  5:362.9838
331  Rogier TaalZwijndrecht3.56.25minM45   10.709  5:362.9738
332  Rudy CaldersAarschot3.56.26minM50   10.708  5:362.9738
333  Michel van den HeuvelKoningshooikt3.56.28minM50   10.706  5:362.9738
334  Tjebbe van de KasteeleSteenbergen3.56.50minM35   10.690  5:372.9737
335  Wim JochemsLieren3.57.02minM45   10.681  5:372.9736
336  Koen BeukemaWaalre3.57.03minM40   10.680  5:372.9736
337  Gerwin GuichelaarDelft3.57.09minM40   10.676  5:372.9736
338  Piet Moes (PR 3.16.17) Koudekerke3.57.16minM65   10.670  5:372.9636
339  Martijn RijberingBreda3.57.18minM40   10.669  5:372.9635
340  Peter Wilbrink (PR 3.29.11) Zierikzee3.57.21minM55   10.667  5:382.9635
341  Michel van LexmondVlijmen3.57.24minM45   10.664  5:382.9635
342  Wim EbischMaasbree3.57.31minM65   10.659  5:382.9635
343  Dennis van Antwerpen (PR 3.38.59) Goes3.57.34minMse   10.657  5:382.9635
344  Maarten van der PlasKatwijk3.57.35minM35   10.656  5:382.9635
345  Jan SchipperOostvoorne3.57.37minM50   10.655  5:382.9634
346  Marc Wijne (PR)Koudekerke3.57.38minM45   10.654  5:382.9634
347  Bas Anemaet (PR 3.37.23) Kamperland3.57.46minM35   10.648  5:382.9634
348  Rudi Geerses-Gravenhage3.57.48minM35   10.646  5:382.9634
349  Dwayne RutjesRotterdam3.57.54minMse   10.642  5:382.9634
350  Christian Le SageDongen3.58.08minMse   10.631  5:392.9533
351  Sophie Miljoen (PR)Gapinge3.58.09minV40   10.631  5:392.95154
352  Rob van der WerffTiel3.58.14minM40   10.627  5:392.9533
353  Johnny WilleboerRoosendaal3.58.17minM40   10.625  5:392.9532
354  Nicolas VandeveldeAntwerpen3.58.40minMse   10.608  5:392.9531
355  Astrid Verhage (PR 3.32.33) Zaamslag3.58.40minV35   10.608  5:392.95151
356  Ronald BesselinkWoensdrecht3.58.45minMse   10.604  5:392.9531
357  Peer MaasVeghel3.58.57minM50   10.595  5:402.9430
358  Jaapjan Ritsema (PR 2.58.38) Middelburg3.59.01minM45   10.592  5:402.9430
359  Corné van Rooijen (PR)Goes3.59.10minM35   10.586  5:402.9430
360  René Harinck (PR)Oost-Souburg3.59.12minM50   10.584  5:402.9430
361  Pieter van der KooijAmersfoort3.59.22minM45   10.577  5:402.9429
362  Erik Damen (debuut) Koudekerke3.59.22minMse   10.577  5:402.9429
363  Bram van Keulen (PR 3.41.52) Meliskerke3.59.45minM45   10.560  5:412.9328
364  Thomas ScholzNiederkruechten3.59.48minM45   10.558  5:412.9328
365  Peter de VreugdKatwijk3.59.50minM40   10.556  5:412.9328
366  Co de Feijter (PR 3.51.22) Zierikzee4.00.00minM55   10.549  5:412.9327
367  Inge de KievitZuid4.00.08minV35   10.543  5:412.93143
368  Jan HeshofSteenbergen4.00.09minM50   10.542  5:412.9327
369  Renda van der KloosterRotterdam4.00.15minV40   10.538  5:422.93142
370  David van NeyghemEverberg4.00.16minM40   10.537  5:422.9327
371  Emardo de Rijck (PR 3.26.26) Sint Jansteen4.00.19minMse   10.535  5:422.9327
372  Eric van Eijkeren (PR 3.34.11) Wilhelminadorp4.00.20minM45   10.534  5:422.9327
373  Hans HavelaarNumansdorp4.00.22minM45   10.533  5:422.9326
374  Sander van der AarsenOudenbosch4.00.22minM35   10.533  5:422.9326
375  Peter Belfroid (PR 3.27.22) Terneuzen4.00.28minM65   10.528  5:422.9226
376  Jeroen de Vries (PR)Schoondijke4.00.33minM45   10.525  5:422.9226
377  Antoon UijtdehaagNispen4.00.35minM45   10.523  5:422.9226
378  Gerrit BouhuisUtrecht4.00.38minM45   10.521  5:422.9226
379  Christian Janse (PR 3.39.02) Aagtekerke4.00.56minMse   10.508  5:432.9225
380  Joost van DrielHeesch4.01.22minM35   10.489  5:432.9124
381  Mirjam Kloet (PR 3.54.26) Arnemuiden4.01.24minV45   10.488  5:432.91136
382  Gerrit den BroederRijswijk4.01.26minM40   10.486  5:432.9124
383  Johan LelieLint4.01.27minM45   10.485  5:432.9124
384  Henk van DijkAlmere4.01.35minM45   10.480  5:442.9123
385  Wilco Franken (PR 3.40.34) Kapellebrug4.01.40minM45   10.476  5:442.9123
386  Elisabeth den BoerRotterdam4.01.45minVse   10.472  5:442.91134
387  Rudy van GervenTegelen4.01.51minV40   10.468  5:442.91133
388  Jos TorremansVosselaar4.01.52minM60   10.467  5:442.9123
389  Mark WillemsDruten4.01.52minM35   10.467  5:442.9123
390  Claudia KarlCologne4.02.04minV50   10.459  5:442.91132
391  Joris van KaamWouw4.02.05minM40   10.458  5:442.9022
392  Leendert van de Ven (PR 3.18.23) Zoutelande4.02.05minM55   10.458  5:442.9022
393  Rijndert van der Kolk (PR 4.01.25) Middelburg4.02.13minM45   10.452  5:442.9022
394  Richard BulsSleen4.02.18minM45   10.449  5:452.9022
395  Patrick Gauwe (PR 4.01.01) Zuiddorpe4.02.28minM50   10.441  5:452.9021
396  Lizette van de GriendtWaalwijk4.02.30minV45   10.440  5:452.90130
397  Faris MouadMiddelburg4.02.47minMse   10.428  5:452.9020
398  Jurriaan BloembergHaarlem4.02.48minM40   10.427  5:452.9020
399  Corina BotsDen Dolder4.02.59minV45   10.419  5:462.89127
400  Thomas PäthEstorf4.03.21minM50   10.404  5:462.8919
401  Francois van de Broecke (PR 3.42.13) Breskens4.03.24minM50   10.401  5:462.8919
402  Maarten van Kaam (PR 3.36.58) Yerseke4.03.25minMse   10.401  5:462.8919
403  Karel KokdriebergenRijsenburg4.03.38minM55   10.391  5:462.8918
404  Ricky Dekker (PR)Meliskerke4.03.40minMse   10.390  5:462.8918
405  Nicole LoeveHelmond4.03.44minV50   10.387  5:472.89123
406  Danny MulderNijkerk4.03.45minMse   10.386  5:472.8918
407  Willeke den DikkenNijkerk4.03.45minV35   10.386  5:472.89123
408  Lianne VerhageNaarden4.03.54minV40   10.380  5:472.88123
409  Jelle OosterhofEindhoven4.03.55minMse   10.379  5:472.8818
410  Esther GoedmanLoenen aan de Vecht4.03.56minV40   10.379  5:472.88122
411  Iwan DamenSteenbergen4.03.58minM45   10.377  5:472.8818
412  Titus Zweinert HormannGroß Gerau4.04.06minM50   10.372  5:472.8817
413  Maarten Pouwelse (PR 3.35.32) Westkapelle4.04.08minM55   10.370  5:472.8817
414  Erik van Belle (PR 3.36.53) Vlissingen4.04.09minM50   10.369  5:472.8817
415  Han MathijssenHaaren4.04.18minM50   10.363  5:472.8817
416  Mathias DerksenHalsteren4.04.21minM45   10.361  5:472.8817
417  Henny Strating (PR 3.27.36) Kamperland4.04.27minV50   10.357  5:482.88120
418  Martin BuckersRotterdam4.04.29minM40   10.355  5:482.8817
419  Karel VerbiestKnokke-Heist4.04.29minM35   10.355  5:482.8817
420  Thijs van 't Hult Harde4.04.35minM45   10.351  5:482.8816
421  Jan van GentOud4.04.38minM60   10.349  5:482.8716
422  Kees van der Heijden (PR 3.43.49) Vlissingen4.04.42minM55   10.346  5:482.8716
423  Arieeeeeee! de WitDoorn4.04.54minMse   10.338  5:482.8716
424  Simon Voet (debuut) Koudekerke4.04.59minMse   10.334  5:482.8715
425  Rinus ReijngoudtDordrecht4.05.00minM55   10.333  5:482.8715
426  Ronald Wagenaar (PR)Schore4.05.02minM45   10.332  5:482.8715
427  Nathalie Pakvis (PR)Veere4.05.07minV35   10.329  5:492.87116
428  Peter Koster (PR 3.55.37) Krabbendijke4.05.08minM35   10.328  5:492.8715
429  Wim de Feijter (PR 3.41.38) Terneuzen4.05.08minM45   10.328  5:492.8715
430  Laus de Ridder (PR 3.32.15) Vlissingen4.05.26minM55   10.315  5:492.8715
431  Marcel HerberDe Bilt4.05.28minM50   10.314  5:492.8614
432  Johan KruigerMeppel4.05.30minM50   10.312  5:492.8614
433  Matthias SchwallKarlsruhe4.05.37minM45   10.308  5:492.8614
434  André VerburghRhoon4.05.40minM50   10.305  5:492.8614
435  Antoinette BriëtEindhoven4.05.47minV60   10.301  5:492.86113
436  Johan OrselMeppel4.05.49minM50   10.299  5:502.8614
437  Huib de KwantKrimpen aan den IJssel4.05.55minM65   10.295  5:502.8614
438  Ray Cornips (PR 3.35.31) Zuidzande4.06.01minM50   10.291  5:502.8613
439  Patrick KeulenWaldfeucht4.06.09minMse   10.285  5:502.8613
440  Remco van der VeldenSchiedam4.06.14minM45   10.282  5:502.8613
441  Ronald Dees (PR 3.48.31) Vlissingen4.06.20minM50   10.278  5:502.8513
442  Anne RindtSon en Breugel4.06.25minV60   10.274  5:502.85110
443  Albert de TroijeSteenbergen4.06.26minM35   10.273  5:502.8513
444  Berend-Jan BelGeldrop4.06.27minM40   10.273  5:502.8513
445  Mark BoereOudewater4.06.29minM40   10.271  5:502.8513
446  Kaj de VriesDelft4.06.33minM40   10.269  5:512.8512
447  Marco HuijsdensHendrik-Ido-Ambacht4.06.40minM45   10.264  5:512.8512
448  Daniëlle JennissenUtrecht4.06.43minV35   10.262  5:512.85108
449  Gil CeulemansMortsel4.06.47minMse   10.259  5:512.8512
450  André van HooijdonkEtten-Leur4.06.51minM50   10.256  5:512.8512
451  André Polfliet (PR 3.57.07) Oost-Souburg4.06.55minMse   10.253  5:512.8512
452  Marcel van RijswijkZevenbergen4.06.55minM55   10.253  5:512.8512
453  Henk BergwerffBerkel en Rodenrijs4.06.56minM50   10.253  5:512.8512
454  Gert AnkerGouda4.06.59minM35   10.250  5:512.8512
455  Marcella RoksFijnaart4.07.08minVse   10.244  5:512.85106
456  Chris van der HorstStanddaarbuiten4.07.08minM50   10.244  5:512.8511
457  Marc de Groote (PR 3.33.18) Middelburg4.07.11minM45   10.242  5:512.8511
458  Walter Houtzager (PR 3.33.05) Oost-Souburg4.07.12minM45   10.242  5:522.8411
459  Gavin WilliamsArnemuiden4.07.17minM45   10.238  5:522.8411
460  André Verdurmen (PR 3.47.43) Kloosterzande4.07.17minM50   10.238  5:522.8411
461  Martijn van den BoogaardSpijkenisse4.07.24minMse   10.233  5:522.8411
462  Johan SlagtLeidschendam4.07.27minM45   10.231  5:522.8411
463  Joris BressersTilburg4.07.32minM35   10.228  5:522.8411
464  Jos Boot (PR 3.26.31) Zoutelande4.07.34minM60   10.226  5:522.8411
465  Arno RiethofHaarsteeg4.07.34minM40   10.226  5:522.8411
466  Ludo SomersLint4.07.39minM50   10.223  5:522.8410
467  Thijs van KeulenKoudekerke4.07.49minMse   10.216  5:522.8410
468  Leon GoorDordrecht4.08.01minM55   10.208  5:532.8410
469  Saskia Giljam (debuut) Kapelle-Biezelinge4.08.11minVse   10.201  5:532.83101
470  Peter Rotte (PR 3.58.43) Middelburg4.08.14minMse   10.199  5:532.8310
471  Louis TronchetAlblasserdam4.08.15minM35   10.198  5:532.839
472  Harm KuipersHaarlem4.08.18minM50   10.196  5:532.839
473  Marjolijn Bakker- van HeeswijkNumansdorp4.08.19minV40   10.195  5:532.83101
474  Sascha OsterholtLangerwehe4.08.24minM35   10.192  5:532.839
475  Gert Kooiman (PR 3.41.59) Middelburg4.08.25minM60   10.191  5:532.839
476  Patrick van Morrelgem (PR 3.35.13) Sluis4.08.26minM35   10.191  5:532.839
477  Wilfried DuivenvoordenNoordwijkerhout4.08.36minM55   10.184  5:542.839
478  Frank HuckeWuppertal4.08.37minM60   10.183  5:542.839
479  Eelke de Jong (PR 4.00.24) Middelburg4.08.37minM35   10.183  5:542.839
480  Klaas Flikweerts Heer Abtskerke4.08.39minM35   10.182  5:542.839
481  Robert Matthijs (PR 3.18.56) Terneuzen4.08.48minM50   10.176  5:542.839
482  Elmar Sturm (PR 4.07.00) Koudekerke4.08.49minM45   10.175  5:542.839
483  Ruben van BovenNijkerk4.08.58minMse   10.169  5:542.828
484  Paul Constandse (PR)Middelburg4.08.59minM35   10.168  5:542.828
485  Simon van BovenNijkerk4.09.00minM60   10.167  5:542.828
486  Niels KortenboutRotterdam4.09.09minMse   10.161  5:542.828
487  René LipsBarendrecht4.09.15minM45   10.157  5:542.828
488  Arnold HilgemanBarendrecht4.09.15minMse   10.157  5:542.828
489  Daniel SchwarzErkelenz4.09.17minM45   10.156  5:542.828
490  Bart V Noorden (PR 3.20.58) Yerseke4.09.25minM50   10.150  5:552.828
491  Ebe Blaauw (PR 3.29.41) Terneuzen4.09.25minM65   10.150  5:552.828
492  Alex de JongRotterdam4.09.28minM45   10.148  5:552.828
493  Lennart Zweemer (debuut) Goes4.09.28minMse   10.148  5:552.828
494  Steven SchlessRotterdam4.09.29minMse   10.148  5:552.828
495  Hans Jan Rijberings-Gravenhage4.09.34minM45   10.144  5:552.827
496  Simone AverySchiedam4.09.35minV40   10.144  5:552.8295
497  Willem StruijsAmersfoort4.09.42minM50   10.139  5:552.827
498  Jan KürstenBarweiler4.09.47minMse   10.136  5:552.827
499  Tom Bostelaar (PR)Oostkapelle4.09.54minMse   10.131  5:552.817
500  Matthijs van Straten (PR 4.05.06) Vlissingen4.09.58minM40   10.128  5:552.817
501  Peter AkerboomUitgeest4.10.00minM60   10.127  5:552.817
502  Thomas BernardDongen4.10.13minM50   10.118  5:562.817
503  Peter BeuvingBreda4.10.15minMse   10.117  5:562.817
504  Tom RozenburgVijfhuizen4.10.21minM40   10.113  5:562.816
505  John SmeetsSint Odiliënberg4.10.22minM55   10.112  5:562.816
506  Erik Poppe (PR 3.03.05) Biggekerke4.10.24minM50   10.111  5:562.816
507  Huibert LucasAlblasserdam4.10.26minM40   10.109  5:562.816
508  Ferry Goedhart (PR 4.02.15) Oost-Souburg4.10.29minM40   10.107  5:562.816
509  Cathy MarginetGeraardsbergen4.10.37minV40   10.102  5:562.8190
510  Nico BilterijstGeraardsbergen4.10.38minM45   10.101  5:562.816
511  Kevin Kriegers-Gravenhage4.10.39minMse   10.101  5:562.816
512  Ron BiemansettenLeur4.10.44minM55   10.097  5:572.806
513  Tom NijlandBorculo4.10.46minM45   10.096  5:572.806
514  Dirk Fransen (PR 3.51.07) Zuiddorpe4.10.46minM50   10.096  5:572.806
515  Marnix de WitteDe Koog4.10.48minM45   10.094  5:572.806
516  Paulo Alting Von GeusauUtrecht4.11.11minMse   10.079  5:572.805
517  Robert van WalsemUtrecht4.11.18minM35   10.074  5:572.805
518  Paul CeuppensLint4.11.18minM55   10.074  5:572.805
519  Hanneke Vliet VlielandBergschenhoek4.11.20minV45   10.073  5:572.8087
520  Nico SchelstraeteAdegem4.11.23minM50   10.071  5:572.805
521  Johan VisserLeiden4.11.28minMse   10.068  5:582.805
522  Wilbert Poppe (PR 3.38.47) Arnemuiden4.11.31minMse   10.066  5:582.805
523  Ard-Jan Bakker (PR 3.40.46) Axel4.11.33minMse   10.064  5:582.805
524  Hans RiezebosKampen4.11.34minM50   10.064  5:582.805
525  Eric PeetersDiest4.11.41minM55   10.059  5:582.795
526  Mariska de Kroo (PR 4.09.40) Nieuw- en Sint Joosland4.11.56minV40   10.049  5:582.7984
527  Tony Andrades ChaconMurcia4.11.58minM45   10.048  5:582.794
528  Ruben van ReesRotterdam4.11.59minMse   10.047  5:582.794
529  Hans van KrimpenRotterdam4.12.01minM50   10.046  5:582.794
530  Michiel Bleijenbergh (PR 3.48.06) Middelburg4.12.03minM45   10.044  5:582.794
531  Peter Sanderse (PR 3.59.39) Zoutelande4.12.05minM55   10.043  5:582.794
532  Niels SanderseZoutelande4.12.06minMse   10.042  5:582.794
533  Peter HoncoopRijen4.12.09minM55   10.040  5:592.794
534  Robbert BliekRotterdam4.12.10minM50   10.040  5:592.794
535  Jens BrücherRadevormwald4.12.11minM55   10.039  5:592.794
536  Thorsten KreutzerKelmis4.12.17minM40   10.035  5:592.794
537  Silvy MeuwissenHouten4.12.20minV50   10.033  5:592.7983
538  Angela Goedman (PR 3.48.49) Zoutelande4.12.20minV40   10.033  5:592.7983
539  Geert VercruysseMechelen4.12.21minM45   10.032  5:592.794
540  Marike Brusket (PR 3.42.34) Wilhelminadorp4.12.23minV45   10.031  5:592.7983
541  Lennart de Kam (debuut) Arnemuiden4.12.25minMse   10.030  5:592.794
542  Michel Bouwman (PR 3.49.23) Burgh-Haamstede4.12.27minM45   10.029  5:592.794
543  Bas Daalmans (PR 4.06.27) Goes4.12.31minM40   10.026  5:592.784
544  Maurice Eppings (PR 3.48.50) Zoutelande4.12.31minM55   10.026  5:592.784
545  Mascha HofmeesterBergen op Zoom4.12.45minVse   10.017  5:592.7881
546  Ans DavidsAmsterdam4.12.46minV45   10.016  5:592.7881
547  Gertrude van RijnBodegraven4.12.46minVse   10.016  5:592.7881
548  Marieke JochemsLieren4.12.54minV45   10.011  6:002.7880
549  Patrick KonEindhoven4.13.07minM50   10.002  6:002.783
550  Axel ZachauViersen4.13.16minM40   9.996  6:002.783
551  Emanuel BrokkeApeldoorn4.13.17minM40   9.996  6:002.783
552  Raoul de RooijWoerden4.13.17minM35   9.996  6:002.783
553  William de Jonge (PR 3.29.05) Nieuwdorp4.13.17minM45   9.996  6:002.783
554  Renata VermeulenDen Helder4.13.26minV50   9.990  6:002.7778
555  Jorrit VermeulenHeeswijk Dinther4.13.34minM40   9.984  6:012.773
556  Arco MelissantStellendam4.13.37minM35   9.982  6:012.773
557  Adri Koole (PR 3.04.31) Serooskerke4.13.39minM65   9.981  6:012.773
558  Martien van Es (PR)Middelburg4.13.39minM45   9.981  6:012.773
559  Andre Meijers (PR 3.45.30) Hoedekenskerke4.13.45minM45   9.977  6:012.773
560  Peter KorzeliusHuizen4.13.53minM65   9.972  6:012.773
561  Jochem Bargeman (PR 3.50.32) Middelburg4.14.05minM40   9.964  6:012.772
562  Marco KoddeGoes4.14.07minMse   9.963  6:012.772
563  Hans Tramper (PR 4.11.05) Goes4.14.10minM45   9.961  6:012.772
564  Andre JansenAbbenbroek4.14.13minM60   9.959  6:012.772
565  Ronald NieuwensteinStavenisse4.14.14minM55   9.958  6:022.772
566  Gert-Jan de Visser (debuut) Aagtekerke4.14.15minM45   9.958  6:022.772
567  Dirk VermeulenHemiksem4.14.16minM55   9.957  6:022.772
568  Johan de Wolf (PR 3.30.38) Vlissingen4.14.19minM50   9.955  6:022.772
569  Thomas QuaedvliegUtrecht4.14.22minMse   9.953  6:022.762
570  Jan Dominicus (PR 3.54.43) Middelburg4.14.23minM50   9.952  6:022.762
571  Izaäk DekkerMiddelburg4.14.26minM50   9.950  6:022.762
572  Erik Drijdijk (PR 3.50.23) Middelburg4.14.32minM35   9.946  6:022.762
573  Marc van SonBoxtel4.14.41minM45   9.941  6:022.762
574  Stefan Feleus (PR 4.09.14) Westkapelle4.14.43minM40   9.939  6:022.762
575  Christian VerdaasdonkBreda4.15.00minMse   9.928  6:032.762
576  Jan-Paul van NesAbcoude4.15.10minM50   9.922  6:032.762
577  Wout CijsouwAmsterdam4.15.12minMse   9.920  6:032.762
578  Max HaspelsAmsterdam4.15.13minMse   9.920  6:032.762
579  Saskia Oosterbaan (PR 3.58.15) Vlissingen4.15.17minV40   9.917  6:032.7571
580  David RoellUtrecht4.15.21minM55   9.915  6:032.752
581  Patrick VosKampen4.15.26minM45   9.911  6:032.751
582  Werner den Exter (debuut) Vlissingen4.15.27minM45   9.911  6:032.751
583  Bennie Heijmans (PR 3.51.38) Hulst4.15.29minM50   9.909  6:032.751
584  Marco Wauters (PR 3.54.07) Vogelwaarde4.15.30minM45   9.909  6:032.751
585  Wijnand Vette (PR 4.12.42) Middelburg4.15.34minM55   9.906  6:032.751
586  Leenart van EckZuilichem4.15.41minMse   9.902  6:042.751
587  Arno van Mullem (PR 3.39.18) Nieuw-Namen4.15.46minM60   9.898  6:042.751
588  Daan van Driel (debuut) Terneuzen4.15.47minMse   9.898  6:042.751
589  Ruud PinkseUtrecht4.15.52minM40   9.895  6:042.751
590  Roanne BruinLimmen4.15.55minVse   9.893  6:042.7568
591  Alwin OerlemansWoerden4.16.06minM50   9.886  6:042.751
592  Fred van der RoestHilversum4.16.15minM50   9.880  6:042.741
593  Rhinja RutjesAmsterdam4.16.29minVse   9.871  6:052.7466
594  John Compiet (PR 3.44.49) Hulst4.16.34minM45   9.868  6:052.741
595  Norberth KorsmitSint-Oedenrode4.16.43minM45   9.862  6:052.741
596  Martin Steindls-Gravenhage4.16.47minM45   9.859  6:052.741
597  Jacco Houmes (PR 3.58.42) Westkapelle4.16.55minM35   9.854  6:052.741
598  Filip CartonDilbeek4.16.55minM40   9.854  6:052.741
599  Leon de VriesHeerjansdam4.16.56minM50   9.854  6:052.741
600  Jan Willem FransenAmsterdam4.16.56minM50   9.854  6:052.741
601  Natasja de Booij (PR 3.59.53) Walsoorden4.16.58minV45   9.852  6:052.7464
602  Dirk-Jan van DijkeRijssen4.17.02minMse   9.850  6:052.741
603  Carlo BosHazerswoude-Rijndijk4.17.07minM35   9.847  6:062.741
604  Edwin LenaertsGenk4.17.08minM50   9.846  6:062.731
605  Johannes GrootheddeBussum4.17.09minMse   9.845  6:062.731
606  Rob d'Hondt (PR 4.06.04) Hulst4.17.12minM45   9.843  6:062.73-
607  Chris Melse (PR)Middelburg4.17.12minM55   9.843  6:062.73-
608  Johan ZeilstraAmsterdam4.17.15minM50   9.841  6:062.73-
609  Merel HogewegHilversum4.17.19minV35   9.839  6:062.7363
610  Jeroen Franssen (PR 4.02.50) Vlissingen4.17.20minM45   9.838  6:062.73-
611  Patrick HeijkampRotterdam4.17.23minMse   9.836  6:062.73-
612  Jutta SchmitzKöln4.17.28minV50   9.833  6:062.7362
613  Daan FlapperAmsterdam4.17.29minM50   9.832  6:062.73-
614  Ron NagtzaamPuttershoek4.17.32minM50   9.831  6:062.73-
615  Alex Lakké (PR 4.10.03) Goes4.17.37minM35   9.827  6:062.73-
616  Wouter KasteleinLeidschendam4.17.42minM50   9.824  6:062.73-
617  Wim Dingemanse (PR 3.06.11) Grijpskerke4.17.46minM55   9.822  6:072.73-
618  Dennis van de WaartVlissingen4.17.48minM35   9.820  6:072.73-
619  Ralf BeckerWaldalgesheim4.17.51minM50   9.818  6:072.73-
620  George VeldmanVeenendaal4.17.54minM50   9.817  6:072.73-
621  Cees PierikDen Dolder4.17.56minM35   9.815  6:072.73-
622  Bob Schmelzer (PR)Middelburg4.17.56minMse   9.815  6:072.73-
623  Dora DirixDonk4.18.05minV55   9.810  6:072.7260
624  Lambert LindersHorst4.18.18minM55   9.801  6:072.72-
625  Eveline Du ClooBergen op Zoom4.18.19minVse   9.801  6:072.7259
626  Jos Hoebeke (PR 3.34.32) Rilland4.18.19minM45   9.801  6:072.72-
627  Elsa DragtBorne4.18.21minV35   9.799  6:072.7259
628  Hans WoltersHaarlem4.18.22minM55   9.799  6:072.72-
629  Imo Jongepier (PR 4.01.01) Nieuw- en Sint Joosland4.18.23minM65   9.798  6:072.72-
630  Bryan Joziasse (debuut) Koudekerke4.18.24minMse   9.798  6:072.72-
631  Marc van Mourik (debuut) Middelburg4.18.32minM45   9.793  6:082.72-
632  Alain DalemansGrathem4.18.33minMse   9.792  6:082.72-
633  Tim GrafEssen4.18.37minMse   9.789  6:082.72-
634  Mark GruijtersSoest4.18.38minM50   9.789  6:082.72-
635  Chris IsraelSoest4.18.39minM50   9.788  6:082.72-
636  Arno PriemSoest4.18.39minM55   9.788  6:082.72-
637  Ruurd GietemaRotterdam4.18.48minM50   9.782  6:082.72-
638  Kees KarelseKapelle-Biezelinge4.18.48minM40   9.782  6:082.72-
639  Kelly BradleyMaasland4.18.55minV45   9.778  6:082.7257
640  Merijn Knulst (debuut) Middelburg4.18.55minM40   9.778  6:082.72-
641  Stefan SchurenNettetal4.18.59minM35   9.776  6:082.72-
642  Edward MensRoosendaal4.19.00minM35   9.775  6:082.72-
643  Remy de Bruijn (debuut) Vrouwenpolder4.19.06minMse   9.771  6:082.71-
644  Niels de Waters-Gravenhage4.19.08minMse   9.770  6:082.71-
645  Dick van der ReijdenRotterdam4.19.11minM50   9.768  6:092.71-
646  Mika van Belzen (debuut) Oost-Souburg4.19.15minMse   9.765  6:092.71-
647  Alexander Elfrink (PR 3.44.23) Breskens4.19.31minM40   9.755  6:092.71-
648  Denise WesterheijdenAmsterdam4.19.36minV55   9.752  6:092.7155
649  Dirk van Zweden (PR 3.51.30) Kapelle-Biezelinge4.19.44minM65   9.747  6:092.71-
650  Martijn van ZwedenRotterdam4.19.44minM35   9.747  6:092.71-
651  Bjorn SchildersHapert4.19.45minM35   9.747  6:092.71-
652  Michael HuegenMiddelburg4.19.47minMse   9.745  6:092.71-
653  Esther SweerisRockanje4.19.48minV50   9.745  6:092.7154
654  Martine LustBrielle4.19.48minV50   9.745  6:092.7154
655  Ruud Wiegerss-Hertogenbosch4.19.49minM50   9.744  6:092.71-
656  Christiaan BorsboomRotterdam4.19.51minM35   9.743  6:092.71-
657  Martien SlagtHilversum4.19.52minM55   9.742  6:102.71-
658  John Jansen (PR 4.13.54) Lewedorp4.19.58minM60   9.739  6:102.71-
659  Peter WilmsTilburg4.20.07minMse   9.733  6:102.70-
660  John TreurMijdrecht4.20.14minM50   9.729  6:102.70-
661  Marleen van der HorstOost-Souburg4.20.16minVse   9.727  6:102.7052
662  Stefan Mesu (PR 3.42.43) Kapelle-Biezelinge4.20.16minM40   9.727  6:102.70-
663  Gerwin Zondervan (PR 3.36.05) Kapelle-Biezelinge4.20.21minM50   9.724  6:102.70-
664  SOUFI4.20.31minMse   9.718  6:102.70-
665  Anky KroonZwijndrecht4.20.34minV50   9.716  6:112.7051
666  Robert Carol (PR 3.15.57) Middelburg4.20.34minM50   9.716  6:112.70-
667  Marcel van DuurenOud4.20.35minMse   9.716  6:112.70-
668  Patrick Krabbe4.20.39minM50   9.713  6:112.70-
669  Timmy Jacobs (PR 3.48.56) Nieuw- en Sint Joosland4.20.41minMse   9.712  6:112.70-
670  Jackie Minderhoud (PR)Westkapelle4.20.44minM40   9.710  6:112.70-
671  Dimitri TsitsipasMiddelburg4.20.48minMse   9.707  6:112.70-
672  Lars PenneAlkmaar4.20.49minM40   9.707  6:112.70-
673  Tonny van CauterenHelmond4.20.55minM45   9.703  6:112.70-
674  Adriaan KosterKrimpen aan de Lek4.20.56minM50   9.702  6:112.70-
675  Ronald van BovenNijkerk4.21.04minMse   9.698  6:112.69-
676  Stefan SuurmondDelft4.21.06minM35   9.696  6:112.69-
677  Frans Daalman (PR 3.32.26) Breskens4.21.19minM65   9.688  6:122.69-
678  Wijnte HolElst4.21.31minM40   9.681  6:122.69-
679  Sven CartonDilbeek4.21.33minM40   9.680  6:122.69-
680  Meta SipkensTilburg4.21.35minV50   9.678  6:122.6948
681  Bert de Vos (PR 3.54.46) Zierikzee4.21.46minM55   9.672  6:122.69-
682  Elsbeth Dingemanse (PR 4.01.50) Gapinge4.21.46minV45   9.672  6:122.6947
683  Jens VerjaalRotterdam4.21.46minMse   9.672  6:122.69-
684  Eelco van HerpLeiden4.21.47minM40   9.671  6:122.69-
685  Kenny VandemoorteleGent4.21.47minMse   9.671  6:122.69-
686  Betty van ZoelenHaarlem4.21.53minV50   9.667  6:122.6947
687  Ronald DielissenTegelen4.21.56minM50   9.665  6:122.68-
688  Jeffrey van den HelderNieuwkoop4.21.59minM35   9.664  6:132.68-
689  Ronny DekkerDeventer4.22.06minM35   9.659  6:132.68-
690  Rene Paauwe (PR)Kapelle-Biezelinge4.22.07minM50   9.659  6:132.68-
691  Jan Schot (PR 3.49.05) middelburg4.22.08minM55   9.658  6:132.68-
692  Jan-Frank WalletOud-Vossemeer4.22.10minM50   9.657  6:132.68-
693  Martijn van EschBergschenhoek4.22.10minMse   9.657  6:132.68-
694  Edwin Boogaard (debuut) Zoutelande4.22.10minM35   9.657  6:132.68-
695  Johan StruijsUlvenhout4.22.11minM55   9.656  6:132.68-
696  Vincent JansenSchiedam4.22.12minM40   9.656  6:132.68-
697  Reinier van DijkeRotterdam4.22.14minMse   9.654  6:132.68-
698  Ko van Damme (PR 3.26.57) Kwadendamme4.22.17minM55   9.653  6:132.68-
699  Arma WondergemHaarlem4.22.18minV40   9.652  6:132.6846
700  Tom HardamAmsterdam4.22.19minMse   9.651  6:132.68-
701  Ferdi TilroeKapelle-Biezelinge4.22.33minM35   9.643  6:132.68-
702  Jaco BouwerZoeterwoude4.22.34minM35   9.642  6:132.68-
703  Henk CouwenbergWaalre4.22.38minM55   9.640  6:132.68-
704  Gine Shearlaw-Van IneveldRoosendaal4.22.38minV45   9.640  6:132.6845
705  Walter OerlemansLint4.22.38minM55   9.640  6:132.68-
706  Rian Flikweert (PR 3.33.44) Middelburg4.22.40minV55   9.638  6:142.6845
707  Barend de Lange (PR 3.54.21) Vlissingen4.22.41minM40   9.638  6:142.68-
708  Evert de Rijke (PR 3.54.49) Hoek4.22.45minMse   9.635  6:142.68-
709  Paul van BurenCapelle aan den IJssel4.22.47minM45   9.634  6:142.68-
710  Roel VerboomZwijndrecht4.22.48minM40   9.634  6:142.68-
711  Sander Heftings-Hertogenbosch4.22.48minM50   9.634  6:142.68-
712  Bart RaesKruishoutem4.22.54minM35   9.630  6:142.67-
713  Marcel van der Hart (PR)Middelburg4.22.58minMse   9.627  6:142.67-
714  Hans-Peter LigthartAmsterdam4.22.58minM50   9.627  6:142.67-
715  Peter WiersmaSteenbergen4.23.08minM40   9.621  6:142.67-
716  Kees van der SteltWerkendam4.23.11minMse   9.620  6:142.67-
717  Hans KruijtGouda4.23.12minM50   9.619  6:142.67-
718  Jeroen de GrootNieuw-Lekkerland4.23.16minM40   9.616  6:142.67-
719  Peter EveraertsRillaar4.23.21minM45   9.613  6:142.67-
720  Dennis SmitDeventer4.23.22minM40   9.613  6:142.67-
721  Ab van der RoestVeenendaal4.23.24minM60   9.612  6:152.67-
722  Ton van EdeDe Klomp4.23.26minM60   9.610  6:152.67-
723  Robbert SterkWeesp4.23.27minM35   9.610  6:152.67-
724  Jurran SchutBreda4.23.29minMse   9.609  6:152.67-
725  Rui Manuel Soares AguiarHellevoetsluis4.23.36minM40   9.604  6:152.67-
726  Ralf SesterHückelhoven4.23.57minM55   9.592  6:152.66-
727  Leon van der WendeOude-Tonge4.23.59minM45   9.590  6:152.66-
728  Tom SmetsersReuver4.23.59minM35   9.590  6:152.66-
729  Ron VrijdagSpijkenisse4.24.01minM40   9.589  6:152.66-
730  Neelke EbbenEindhoven4.24.05minV35   9.587  6:162.6640
731  Alexander DoornAmersfoort4.24.06minM45   9.586  6:162.66-
732  Manu FélixStrombeek4.24.17minM50   9.579  6:162.66-
733  Wies Koekkoek (PR 3.43.25) Hulst4.24.31minM55   9.571  6:162.66-
734  Dirk Jan LukasseRoosendaal4.24.33minM35   9.570  6:162.66-
735  Jarno BostelaarRotterdam4.24.33minM35   9.570  6:162.66-
736  Maarten van Verdonk (PR 4.22.25) Vlissingen4.24.39minMse   9.566  6:162.66-
737  Alexander van der LeeVenlo4.24.43minM40   9.564  6:162.66-
738  Peter van de KampAmersfoort4.24.47minM55   9.561  6:172.66-
739  Irma de LeeuwHilversum4.24.48minV50   9.561  6:172.6638
740  Marjon Mulder (debuut) Koudekerke4.24.49minVse   9.560  6:172.6638
741  Aarnout Huibregtse (PR 3.42.12) Westkapelle4.24.53minM60   9.558  6:172.65-
742  Bert LemmensHerten4.24.54minM60   9.557  6:172.65-
743  Ruud WellemanSteenbergen4.24.56minM35   9.556  6:172.65-
744  Petra RouwUtrecht4.25.00minVse   9.554  6:172.6538
745  Patrick van de Putte (PR 3.51.03) Serooskerke4.25.08minMse   9.549  6:172.65-
746  Peter Schraa (debuut) Middelburg4.25.15minM60   9.545  6:172.65-
747  Ellen ZaalDordrecht4.25.17minV45   9.543  6:172.6537
748  Ferry KooijmanRotterdam4.25.17minMse   9.543  6:172.65-
749  John van de LaarRhoon4.25.17minM50   9.543  6:172.65-
750  Marjan de WaaijRockanje4.25.22minV55   9.540  6:172.6537
751  Ronald van Hercules (PR 3.51.40) Serooskerke4.25.24minM60   9.539  6:172.65-
752  Remco Kapteijn (PR 3.27.36) Kapelle-Biezelinge4.25.25minM45   9.539  6:172.65-
753  Nancy WisotzkiVenlo4.25.25minV40   9.539  6:172.6536
754  Jolien Kort (PR 4.12.54) s-Heer Arendskerke4.25.38minV40   9.531  6:182.6536
755  Daan van der SarLeimuiden4.25.39minM40   9.530  6:182.65-
756  Wendel RontgenAmsterdam4.25.40minM40   9.530  6:182.65-
757  Geert MoelkerGouda4.25.48minM40   9.525  6:182.65-
758  Marlies de JongStadskanaal4.25.50minV40   9.524  6:182.6535
759  Andry ScholWoerden4.25.56minMse   9.520  6:182.64-
760  Anton van Belzen (debuut) Arnemuiden4.25.58minMse   9.519  6:182.64-
761  Twan FrijtersZevenbergen4.26.00minM45   9.518  6:182.64-
762  Rieks de RooDronten4.26.00minM35   9.518  6:182.64-
763  Roy HendriksenMiddelburg4.26.05minM45   9.515  6:182.64-
764  Simone Cornelisse (PR 3.47.47) Middelburg4.26.09minVse   9.512  6:182.6434
765  Pieter de Gaaij (PR)Middelburg4.26.16minM60   9.508  6:192.64-
766  Jörgen Peer (PR)Oost-Souburg4.26.21minM55   9.505  6:192.64-
767  Mark SlamanAmsterdam4.26.21minM55   9.505  6:192.64-
768  Raoul WirtzAmsterdam4.26.22minM50   9.505  6:192.64-
769  Jan van OostenGroot4.26.26minM55   9.502  6:192.64-
770  Hanno de Hoon (PR 3.19.20) Terneuzen4.26.26minM60   9.502  6:192.64-
771  Dore Priester (PR 3.50.13) Middelburg4.26.29minVse   9.500  6:192.6433
772  Jan HoppenbrouwersRijen4.26.53minM35   9.486  6:192.64-
773  Patrick KarremansSteenbergen4.27.02minM35   9.481  6:202.63-
774  Jolanda Bilderbeek (PR 3.56.32) Kloetinge4.27.04minV45   9.480  6:202.6332
775  Ronald Ridderbos (PR)Middelburg4.27.10minMse   9.476  6:202.63-
776  Astrid den BestenLeidschendam4.27.13minV55   9.474  6:202.6332
777  Marloes Saaman (PR 4.12.57) Zoutelande4.27.16minV35   9.473  6:202.6331
778  Edward Matthew BrickdaleHalifax4.27.19minMse   9.471  6:202.63-
779  Arjan Vermeulen (PR 4.08.26) Veere4.27.28minM50   9.465  6:202.63-
780  Lineke van der SneppenBreda4.27.29minV35   9.465  6:202.6331
781  Gerard SeverijnenNisse4.27.29minMse   9.465  6:202.63-
782  Marcel BuijsOostvoorne4.27.35minMse   9.461  6:202.63-
783  Renate KlaassenHoek4.27.51minV50   9.452  6:212.6330
784  Clement van DammeTerneuzen4.27.51minM60   9.452  6:212.63-
785  Leon van den OudenBergen op Zoom4.27.52minM40   9.451  6:212.63-
786  Joris WeerlinkBreda4.27.53minM35   9.451  6:212.63-
787  Ciska Dijkers (PR 4.14.03) Zoutelande4.27.54minV45   9.450  6:212.6330
788  Marko Verkaart (PR 3.44.41) Vlissingen4.27.58minM45   9.448  6:212.62-
789  Rob RampBrakel4.28.01minM35   9.446  6:212.62-
790  Johan Treurniet (PR 3.47.19) Middelburg4.28.03minM45   9.445  6:212.62-
791  Jan-Willem Huiszoon (PR 4.12.09) Arnemuiden4.28.04minM45   9.444  6:212.62-
792  Richard VerhoefEmmeloord4.28.07minM45   9.443  6:212.62-
793  Yves SaerensMortsel4.28.08minM35   9.442  6:212.62-
794  Peter DansenEindhoven4.28.09minM45   9.441  6:212.62-
795  Sabine GelokKoudekerke4.28.14minVse   9.438  6:212.6229
796  Harold de Maat (PR 3.51.31) Terneuzen4.28.15minM45   9.438  6:212.62-
797  Andrea BruijnesElburg4.28.22minV40   9.434  6:222.6229
798  Kees de Visser (PR 4.24.56) Aagtekerke4.28.22minM50   9.434  6:222.62-
799  Luuk KoopmanBergen op Zoom4.28.28minM50   9.430  6:222.62-
800  Jörg TheelenNettetal4.28.36minM50   9.426  6:222.62-
801  Eddy RammelooKnokke-Heist4.28.37minM45   9.425  6:222.62-
802  Robin SchuringBerkel en Rodenrijs4.28.41minM35   9.423  6:222.62-
803  Adriana KessensEnkhuizen4.28.45minV40   9.420  6:222.6228
804  Tanja ArndtMönchengladbach4.28.49minV45   9.418  6:222.6227
805  Henk KasbergenMoordrecht4.28.51minM50   9.417  6:222.62-
806  Walter Marsilles-Hertogenbosch4.28.52minM45   9.416  6:222.62-
807  Michiel KettingBreda4.28.53minMse   9.416  6:222.62-
808  Mirjam Altenas-Gravenhage4.29.02minV35   9.410  6:232.6127
809  Dirk WisseKrimpen aan den IJssel4.29.03minM50   9.410  6:232.61-
810  Martin VerburghBergen op Zoom4.29.03minM45   9.410  6:232.61-
811  Edwin van RoekelArnhem4.29.16minM45   9.402  6:232.61-
812  Leentje MattheysesHoboken4.29.18minV55   9.401  6:232.6126
813  Vincent BoekhoornVleuten4.29.19minM40   9.400  6:232.61-
814  Franka NawrathHerzogenrath4.29.25minVse   9.397  6:232.6126
815  Martin van Ieperen (PR 4.01.45) Kapelle-Biezelinge4.29.26minMse   9.396  6:232.61-
816  Jan Ijzelenberg (PR 4.12.11) Oosterland4.29.34minM35   9.392  6:232.61-
817  Roel BertensTilburg4.29.38minM55   9.389  6:232.61-
818  Rene Goetheer (PR 4.01.11) Wolphaartsdijk4.29.38minM50   9.389  6:232.61-
819  Joop Albronda (PR 3.51.59) Middelburg4.29.41minM45   9.388  6:232.61-
820  Caroline Heyehamme4.29.51minV40   9.382  6:242.6125
821  MicH4.29.52minM35   9.381  6:242.61-
822  Stefan Kodde (debuut) Aagtekerke4.29.54minMse   9.380  6:242.61-
823  Pieter van Klinkens-Hertogenbosch4.29.56minM35   9.379  6:242.61-
824  Nous DavidseMiddelburg4.30.03minM35   9.375  6:242.60-
825  Marco PetersHellevoetsluis4.30.05minM45   9.374  6:242.60-
826  Ria LaskerHoogezand4.30.07minV50   9.373  6:242.6024
827  Bianca Davidse (debuut) Goes4.30.08minV35   9.372  6:242.6024
828  Guus HagemanMidwoud4.30.16minM60   9.367  6:242.60-
829  Toine van GilsDongen4.30.20minM50   9.365  6:242.60-
830  Anna BukowinskaKatwijk4.30.21minV50   9.365  6:242.6024
831  Richard Koops (PR 3.44.46) Domburg4.30.42minMse   9.352  6:252.60-
832  Adrie van Belzen (PR 4.19.05) Westkapelle4.30.45minM50   9.351  6:252.60-
833  Robert GroßKönigswinter4.30.54minM45   9.346  6:252.60-
834  Yvonne Ritsema (debuut) Middelburg4.30.59minVse   9.343  6:252.6022
835  Rob Roskam (PR 3.57.32) Zoutelande4.31.00minM40   9.342  6:252.60-
836  Edwin KeizerwaardNumansdorp4.31.01minM40   9.341  6:252.59-
837  Klaas Marteijn (PR 3.43.05) Arnemuiden4.31.01minM50   9.341  6:252.59-
838  Pascal PriemUitgeest4.31.15minM40   9.333  6:262.59-
839  Manon DirksenApeldoorn4.31.16minVse   9.333  6:262.5922
840  Jacob de LeurUpplands Väsby4.31.21minM45   9.330  6:262.59-
841  Jacco de Koster (debuut) Kapelle-Biezelinge4.31.22minMse   9.329  6:262.59-
842  Graeme Rutjess-Hertogenbosch4.31.23minM55   9.329  6:262.59-
843  Raymond MauritzHonselersdijk4.31.27minM45   9.327  6:262.59-
844  Jan J Davidse (PR 3.59.29) Oost-Souburg4.31.28minM55   9.326  6:262.59-
845  Sven Hoogerheide (debuut) Colijnsplaat4.31.28minMse   9.326  6:262.59-
846  Folkert TienkampAssen4.31.30minM55   9.325  6:262.59-
847  Bjorn LukkienHaaksbergen4.31.37minM40   9.321  6:262.59-
848  Daniëlle SchuurmansNeerpelt4.31.50minV45   9.313  6:272.5921
849  Christian VinckeSchwalmtal4.31.55minM35   9.311  6:272.59-
850  Marijn Traas (PR 4.11.35) Heinkenszand4.31.58minM35   9.309  6:272.59-
851  Rogier SanderMiddelburg4.31.59minM45   9.308  6:272.59-
852  Christophe TaillieuAalter4.32.04minM45   9.305  6:272.58-
853  Robert van der Harts-Gravenpolder4.32.06minMse   9.304  6:272.58-
854  Maurice ZwartHelmond4.32.08minM50   9.303  6:272.58-
855  Stephan BouwensBergen op Zoom4.32.17minM55   9.298  6:272.58-
856  Rob GordijnDelft4.32.20minM55   9.296  6:272.58-
857  François BakkerWoerden4.32.23minM55   9.295  6:272.58-
858  Dike Grossouw (PR 4.11.06) Kloetinge4.32.25minV45   9.293  6:272.5819
859  Paul de Bruijn (PR 4.31.34) Vlissingen4.32.26minM45   9.293  6:272.58-
860  Jan Noom (PR 4.00.36) Scherpenisse4.32.31minMse   9.290  6:282.58-
861  Markus HölterSprockhövel4.32.33minM45   9.289  6:282.58-
862  Peter Meijaard (PR 4.09.38) Kloetinge4.32.35minM50   9.288  6:282.58-
863  Marco MuschDordrecht4.32.40minM50   9.285  6:282.58-
864  Jako SterrenburgAlblasserdam4.32.42minM45   9.284  6:282.58-
865  Era PanggabeanHeinkenszand4.32.42minV40   9.284  6:282.5819
866  Ilonka de Vlaam (PR)Zierikzee4.32.42minV40   9.284  6:282.5819
867  Kees Verburg (PR 4.18.18) Kamperland4.32.43minM60   9.283  6:282.58-
868  Dennis VerduynOostvoorne4.32.47minM40   9.281  6:282.58-
869  Wietse Sluimer (PR)Zonnemaire4.32.47minM40   9.281  6:282.58-
870  Niels WilleboordseMaarssen4.32.56minM40   9.276  6:282.58-
871  Anne LaurentAngleur4.32.59minV55   9.274  6:282.5818
872  Cyril Belfroid (PR)Middelburg4.33.03minM45   9.272  6:282.58-
873  Sidney MinnaarHouten4.33.03minM55   9.272  6:282.58-
874  Gérard de Nooijer (PR)Oost-Souburg4.33.09minM45   9.269  6:282.57-
875  Twan Timmermans (PR 3.45.38) Hoofdplaat4.33.10minM55   9.268  6:282.57-
876  Peter DittrichStolberg4.33.10minM35   9.268  6:282.57-
877  Jan ReitsmaAlmere4.33.11minM60   9.267  6:282.57-
878  Christian BedraStolberg4.33.12minMse   9.267  6:282.57-
879  Pieter de BeijerNieuwerkerk aan den IJssel4.33.12minM50   9.267  6:282.57-
880  Herman van de Glind (PR 4.13.31) Kloetinge4.33.19minM40   9.263  6:292.57-
881  Henry van Klinken (PR)Nieuwerkerk4.33.33minM35   9.255  6:292.57-
882  Alex van DijkAxel4.33.38minM35   9.252  6:292.57-
883  Joost Boonman (PR 4.24.39) Yerseke4.33.44minM55   9.249  6:292.57-
884  Ruud Wissenburgs-Gravenhage4.33.50minM45   9.245  6:292.57-
885  Mike Kooijman (debuut) Goes4.33.54minMse   9.243  6:292.57-
886  Gijs de VisserAagtekerke4.33.54minMse   9.243  6:292.57-
887  Bouwe Postma (PR 4.13.13) Middelburg4.34.05minM55   9.237  6:302.57-
888  Maartje SpoelstraOosterhout4.34.08minV35   9.235  6:302.5716
889  Johan RodenburgMeppel4.34.12minM40   9.233  6:302.56-
890  Jeanet Verhaagen (PR 4.24.18) Goes4.34.14minV50   9.232  6:302.5616
891  Remi van Schaik (debuut) Middelburg4.34.22minM50   9.227  6:302.56-
892  Evert Hulshout (debuut) Kloosterzande4.34.22minM45   9.227  6:302.56-
893  Richard van der SteenDordrecht4.34.26minM45   9.225  6:302.56-
894  Pieter den Hollander (PR 4.05.18) Serooskerke4.34.28minM50   9.224  6:302.56-
895  Roger GroteclaesSchimmert4.34.30minM50   9.223  6:302.56-
896  Iris LabreeHellevoetsluis4.34.44minV35   9.215  6:312.5615
897  Frank de VreezeEpen4.34.44minM45   9.215  6:312.56-
898  Pieter den Hollander (PR 4.05.18) Serooskerke4.34.50minM50   9.212  6:312.56-
899  Ad Tres (PR 4.27.22) Wilhelminadorp4.34.51minM55   9.211  6:312.56-
900  Sofie LelegensClinge4.35.01minVse   9.206  6:312.5614
901  Marc van BurgTerneuzen4.35.01minMse   9.206  6:312.56-
902  Erwin Clowting (PR 3.51.59) Vlissingen4.35.03minM55   9.205  6:312.56-
903  Erik TheunissenRavenstein4.35.19minM45   9.196  6:312.55-
904  Lukas GerichLeverkusen4.35.25minMse   9.192  6:322.55-
905  Stephan Willemstein (PR 4.23.48) Westkapelle4.35.26minM35   9.192  6:322.55-
906  Daniel HaardtDuisburg4.35.38minM35   9.185  6:322.55-
907  Johan WesterinkKampen4.35.38minM50   9.185  6:322.55-
908  Kees-Jan Verstrate (PR 4.06.33) Middelburg4.35.39minM35   9.184  6:322.55-
909  Tony PaesmansDilbeek4.35.42minM45   9.183  6:322.55-
910  Thorsten EdelerEssen4.35.56minM50   9.175  6:322.55-
911  Marco Olivier (debuut) Vlissingen4.35.59minM45   9.173  6:322.55-
912  Robert-Jan Provoost (PR 3.49.29) Domburg4.36.08minM45   9.168  6:332.55-
913  Jeroen Kranendonk (debuut) Zierikzee4.36.09minMse   9.168  6:332.55-
914  Trijnie HeeresEelderwolde4.36.10minV65   9.167  6:332.5512
915  George Taal (PR 3.26.04) Oostkapelle4.36.11minM65   9.167  6:332.55-
916  Bart van Belle (PR 4.31.45) Vlissingen4.36.12minMse   9.166  6:332.55-
917  Teun NoordhoekNumansdorp4.36.18minM65   9.163  6:332.55-
918  Marjan Ririhena (PR 4.02.23) Middelburg4.36.23minV40   9.160  6:332.5412
919  Gerda MartensRotterdam4.36.23minV55   9.160  6:332.5412
920  Yvonne van der KnaapVlaardingen4.36.27minVse   9.158  6:332.5412
921  Pieter Francke (PR 4.16.31) Zierikzee4.36.28minM45   9.157  6:332.54-
922  Martijn VersteegSpijkenisse4.36.28minMse   9.157  6:332.54-
923  Rebecca Winter (PR 4.26.28) Ovezande4.36.37minV50   9.152  6:332.5412
924  Wim Bakker (PR 3.53.24) Terneuzen4.36.41minM65   9.150  6:332.54-
925  John van de WateringBergen op Zoom4.36.49minM50   9.146  6:342.54-
926  Erik CeulemansMortsel4.37.07minM50   9.136  6:342.54-
927  Michael HoffmannNeuss4.37.08minM40   9.135  6:342.54-
928  Marian van DammeMeerdonk4.37.08minV50   9.135  6:342.5411
929  John Peter KuntzPapendrecht4.37.22minM50   9.128  6:342.54-
930  Maaike van der LoopOss4.37.24minV40   9.127  6:342.5410
931  Bert van de WerkenRhenen4.37.25minM60   9.126  6:342.53-
932  Lars LeineweberSaarburg4.37.26minM40   9.125  6:352.53-
933  Manuel KhronisOlne4.37.27minM50   9.125  6:352.53-
934  Frenk-Jan Visser (PR 4.14.25) Middelburg4.37.28minM50   9.124  6:352.53-
935  Corne Nieuwkerk (PR 3.49.51) Koudekerke4.37.30minM45   9.123  6:352.53-
936  Jacqueline Kafoe-Quist (PR)Zierikzee4.37.34minV45   9.121  6:352.5310
937  Pieter Wielhouwer (PR 4.15.34) Wilhelminadorp4.37.35minM45   9.121  6:352.53-
938  Marieke de DoelderVoorburg4.37.37minV35   9.119  6:352.5310
939  Marianne Koster (PR 4.15.43) Borssele4.37.41minVse   9.117  6:352.5310
940  Dave PaulVoorburg4.37.42minM40   9.117  6:352.53-
941  Gerben HijmanHaarlem4.37.43minM40   9.116  6:352.53-
942  Gerhard Brunsveld (debuut) Westkapelle4.37.46minM40   9.114  6:352.53-
943  Petra VerhusltWestkapelle4.37.46minV45   9.114  6:352.5310
944  Leo PutRidderkerk4.37.52minM45   9.111  6:352.53-
945  Sander PleijteBreda4.37.53minMse   9.111  6:352.53-
946  Tom de RooverWuustwezel4.38.01minM40   9.106  6:352.53-
947  Thierry van KeekenPijnacker4.38.03minM35   9.105  6:352.53-
948  Hans EekhofMijnsheerenland4.38.05minM35   9.104  6:352.53-
949  Jan de Reu (PR 4.14.51) Middelburg4.38.07minM55   9.103  6:352.53-
950  Cindy den Hollander (PR 3.53.51) Oost-Souburg4.38.24minV40   9.094  6:362.539
951  Daniella Evers (PR 4.20.58) Middelburg4.38.26minV40   9.093  6:362.539
952  Joop BakkerScherpenzeel4.38.33minM60   9.089  6:362.52-
953  Bart DefourWetteren4.38.34minM45   9.088  6:362.52-
954  Steven RosiersBrecht4.38.36minM35   9.087  6:362.52-
955  Daaf Kooman (PR 4.16.34) Kapelle-Biezelinge4.38.42minM50   9.084  6:362.52-
956  Peter DavidseVlissingen4.38.42minM50   9.084  6:362.52-
957  John Provoost (PR 3.59.35) Domburg4.38.53minM50   9.078  6:372.52-
958  Marcel StrooMiddelburg4.38.59minMse   9.075  6:372.52-
959  Sabijn de CockerMiddelburg4.38.59minVse   9.075  6:372.528
960  Esther FrankenBergen op Zoom4.39.07minV45   9.070  6:372.528
961  Sjaak RiemensSerooskerke4.39.11minM35   9.068  6:372.52-
962  Johan Klompe (PR 3.40.49) Wolphaartsdijk4.39.23minM55   9.062  6:372.52-
963  Barry van LeeuwenSteenbergen4.39.27minM35   9.060  6:372.52-
964  Joost van der ZandeSteenbergen4.39.27minM35   9.060  6:372.52-
965  Hans van ZelstKaatsheuvel4.39.27minM55   9.060  6:372.52-
966  Wouter Labrujere (PR 4.17.20) Nieuw- en Sint Joosland4.39.28minM45   9.059  6:372.52-
967  Marian van Dijk (PR 3.32.59) Middelburg4.39.30minV50   9.058  6:372.527
968  Patrick SchipperUtrecht4.39.47minM45   9.049  6:382.51-
969  Guilbert van WoerkumVlissingen4.39.49minM45   9.048  6:382.51-
970  Andre DreeseAlblasserdam4.39.57minM45   9.043  6:382.51-
971  Rebecca van Winkelhof (PR 4.23.21) Middelburg4.40.02minVse   9.041  6:382.517
972  Silvana Dell'eraRhoon4.40.05minV50   9.039  6:382.517
973  Niels RebersRockanje4.40.10minMse   9.036  6:382.51-
974  Thomas TwellmeyerDüsseldorf4.40.24minMse   9.029  6:392.51-
975  Christian Jobse (PR 4.08.50) Middelburg4.40.32minM40   9.025  6:392.51-
976  Adri MousWoensdrecht4.40.41minM55   9.020  6:392.51-
977  Cécil van EnterCulemborg4.40.48minM45   9.016  6:392.50-
978  Andrea BlaekerRhede4.40.59minVse   9.010  6:402.506
979  Anne van Houwelingen (PR 4.31.34) Middelburg4.41.06minV45   9.006  6:402.506
980  Jan Willem SmitsmanOoltgensplaat4.41.06minM50   9.006  6:402.50-
981  Tanya WuytsBrecht4.41.08minV35   9.005  6:402.506
982  Jack Folkersma (PR 4.11.14) Terneuzen4.41.15minM50   9.002  6:402.50-
983  Raymon van Belzens-Heer Hendrikskinderen4.41.26minMse   8.996  6:402.50-
984  Debbie Soplantila - RözerArnhem4.41.34minV35   8.991  6:402.505
985  Stefan den Hollander (debuut) Meliskerke4.41.37minMse   8.990  6:402.50-
986  Michel Carol (PR 4.08.54) Arnemuiden4.41.37minM40   8.990  6:402.50-
987  André van den Hooven (PR 4.05.16) Oost-Souburg4.41.38minM45   8.989  6:402.50-
988  Marco Dingemanse (PR 4.04.22) Zoutelande4.41.40minM45   8.988  6:412.50-
989  Florian SauerStolberg4.41.42minMse   8.987  6:412.50-
990  Wendy Scholten (PR 4.30.08) Goes4.41.43minV35   8.987  6:412.505
991  Marten Bij de Vaate (PR 4.30.11) Kapelle-Biezelinge4.41.45minM45   8.986  6:412.50-
992  Piet Pijpelink (PR 4.17.28) Terneuzen4.41.55minM50   8.980  6:412.49-
993  Gustaaf PeetersTestelt4.41.55minM50   8.980  6:412.49-
994  Ellen van den MaagdenbergVlaardingen4.41.57minV50   8.979  6:412.495
995  Jacco FolkersmaArnhem4.42.01minM50   8.977  6:412.49-
996  Andre PruijssersLekkerkerk4.42.03minM50   8.976  6:412.49-
997  Erik KoolHerkenbosch4.42.16minM45   8.969  6:412.49-
998  Frank de BieMaassluis4.42.35minM45   8.959  6:422.49-
999  Elbert Le ClercqHellum4.42.37minM45   8.958  6:422.49-
1000  Dimmy Ivens (PR 3.23.49) Schoondijke4.42.41minMse   8.956  6:422.49-
1001  Mark VogelArnhem4.42.42minMse   8.955  6:422.49-
1002  Oliver MorathHuerth4.42.46minM45   8.953  6:422.49-
1003  Herman van Hoeve (PR 4.05.59) Vlissingen4.42.47minM60   8.953  6:422.49-
1004  Yvonne KlompmakerErmelo4.42.48minV45   8.952  6:422.494
1005  Bram van Hoeve (PR 4.06.40) Terneuzen4.42.48minM60   8.952  6:422.49-
1006  Michiel MolierRotterdam4.42.51minM45   8.951  6:422.49-
1007  Gilbert van den Berge (PR 4.36.05) Krabbendijke4.43.02minMse   8.945  6:422.48-
1008  Harm Boer (debuut) Kloetinge4.43.22minMse   8.934  6:432.48-
1009  Caroline Veringa (PR 3.49.30) Middelburg4.43.43minV40   8.923  6:432.483
1010  Mark VeldboomAmersfoort4.43.43minMse   8.923  6:432.48-
1011  Nicole Serrarens (PR 4.07.02) Sint Jansteen4.43.47minV45   8.921  6:442.483
1012  Tim van PeltKoudekerke4.43.54minM35   8.918  6:442.48-
1013  Jeroen PenRotterdam4.44.13minMse   8.908  6:442.47-
1014  Kees de FijterBarneveld4.44.18minM60   8.905  6:442.47-
1015  Henri KlokBarneveld4.44.21minM40   8.903  6:442.47-
1016  Louis BordewijkCapelle aan den IJssel4.44.22minM45   8.903  6:442.47-
1017  Marloes Roelse (debuut) Westkapelle4.44.24minV35   8.902  6:442.473
1018  Chris Harincks-Gravenpolder4.44.25minMse   8.901  6:442.47-
1019  Michel MertensSteenbergen4.45.02minMse   8.882  6:452.47-
1020  Daniëlle Mook (PR 4.10.04) Burgh-Haamstede4.45.09minV45   8.878  6:452.472
1021  Arjen Zuidweg (PR 3.46.36) Yerseke4.45.13minMse   8.876  6:462.47-
1022  Mike ZumanVlissingen4.45.23minMse   8.871  6:462.46-
1023  Rob OudAlkmaar4.45.29minM55   8.868  6:462.46-
1024  Kristiaan van RooijenKoudekerke4.45.37minMse   8.864  6:462.46-
1025  Danielle WillemsMaasbracht4.45.39minV35   8.863  6:462.462
1026  Jacco GlerumBleiswijk4.45.45minM40   8.860  6:462.46-
1027  Armin RudolphMönchengladbach4.45.48minM50   8.858  6:462.46-
1028  Mark Frijlink (debuut) Kloetinge4.45.49minM35   8.858  6:462.46-
1029  Johan LooijHerkingen4.45.50minM35   8.857  6:462.46-
1030  Koen de GussemAalter4.45.55minM45   8.855  6:472.46-
1031  Peter Schouwenaar (PR 3.32.31) Koudekerke4.46.03minM50   8.851  6:472.46-
1032  Patrick Harting (PR)Koudekerke4.46.04minM45   8.850  6:472.46-
1033  Paul Reijndershechtel-eksel4.46.05minM50   8.850  6:472.46-
1034  Erik van GilstNetherlands4.46.13minMse   8.845  6:472.46-
1035  Brian van Geer (PR 3.51.52) Zierikzee4.46.15minM35   8.844  6:472.46-
1036  Sjaak LeendersMaasbree4.46.21minM55   8.841  6:472.46-
1037  Oscar BosjeLeiden4.46.31minM55   8.836  6:472.45-
1038  Edwin de Vlieger (PR 4.24.03) Scharendijke4.46.32minM45   8.836  6:472.45-
1039  Rosette Verkaart (PR 4.18.14) Vlissingen4.46.40minV40   8.832  6:482.451
1040  Wouter Goedegebuure (PR 4.28.18) Oud-Vossemeer4.46.42minM35   8.830  6:482.45-
1041  Neil Mcbride (debuut) Colijnsplaat4.46.45minMse   8.829  6:482.45-
1042  Michael Lips (PR 3.41.04) IJzendijke4.46.53minM40   8.825  6:482.45-
1043  Uwe LempkenDuisburg4.46.54minM55   8.824  6:482.45-
1044  Ronny Tresonie (PR 4.22.09) Sluis4.46.55minM35   8.824  6:482.45-
1045  Cees Jan BlaakBarneveld4.47.05minMse   8.819  6:482.45-
1046  Eric van BredaAmersfoort4.47.06minM55   8.818  6:482.45-
1047  John NoordermeerWoensdrecht4.47.17minM50   8.813  6:492.45-
1048  Evert-Jan van WijkHeemstede4.47.19minM45   8.812  6:492.45-
1049  Henri van der LindenEde4.47.20minM45   8.811  6:492.45-
1050  Annemieke van AmerongenVught4.47.23minV55   8.809  6:492.451
1051  Simon Beijer (PR 4.30.27) Middelburg4.47.23minMse   8.809  6:492.45-
1052  Jorien van den DoelVlaardingen4.47.38minV55   8.802  6:492.441
1053  Robbert RouwUtrecht4.47.41minMse   8.800  6:492.44-
1054  Jan KaanRilland-Bath4.47.42minM60   8.800  6:492.44-
1055  Rainier Zweep (debuut) Kamperland4.47.42minM50   8.800  6:492.44-
1056  Simon Wielemaker (PR 4.10.17) Vlissingen4.47.44minM40   8.799  6:492.44-
1057  Arjan SchipaanboordCapelle aan den IJssel4.48.02minMse   8.790  6:502.44-
1058  Jurian HageArnemuiden4.48.02minMse   8.790  6:502.44-
1059  Kees van Belzen (PR 4.08.20) Ritthem4.48.11minM65   8.785  6:502.44-
1060  Moniek de JongeGoes4.48.13minVse   8.784  6:502.44-
1061  Mark KoksMiddelburg4.48.16minM35   8.782  6:502.44-
1062  Jeroen GraussBrakel4.48.33minM35   8.774  6:502.44-
1063  Sander de KoeijerBennekom4.48.40minM35   8.770  6:502.44-
1064  Klaus GettwertMuelheim4.48.40minM45   8.770  6:502.44-
1065  Michael SchenkKrefeld4.48.43minM55   8.769  6:512.44-
1066  Mark Bouterse (PR 4.37.28) Kapelle-Biezelinge4.48.49minMse   8.766  6:512.43-
1067  Erwin Lems (PR 4.40.24) Zierikzee4.48.57minM40   8.762  6:512.43-
1068  Paul FeijnenbuikMaartensdijk4.49.06minM35   8.757  6:512.43-
1069  James van HoveSpijkenisse4.49.12minM55   8.754  6:512.43-
1070  Leonard van NispenUtrecht4.49.32minM55   8.744  6:522.43-
1071  Danielle van LammerenOuderkerk aan de Amstel4.49.36minV50   8.742  6:522.43-
1072  Roel de JongeRoosendaal4.49.37minM35   8.742  6:522.43-
1073  Janin BeyerVoerde4.49.38minV45   8.741  6:522.43-
1074  Axel BeyerVoerde4.49.38minM45   8.741  6:522.43-
1075  Joyce van KruiselbergenVlissingen4.49.39minVse   8.741  6:522.43-
1076  Andre Kramer (PR)Yerseke4.49.44minM45   8.738  6:522.43-
1077  Till KesslerVoerde4.49.48minM40   8.736  6:522.43-
1078  Wouter van BeekVeenendaal4.50.01minM40   8.729  6:522.42-
1079  Jan KiewietHooglanderveen4.50.08minM50   8.726  6:532.42-
1080  Mascha Eckhardt EckhardtRoosendaal4.50.12minV35   8.724  6:532.42-
1081  John de BoerDe Meern4.50.12minM50   8.724  6:532.42-
1082  Andre Lous (PR 4.41.52) Westkapelle4.50.18minM50   8.721  6:532.42-
1083  Hans Minnaard (PR 3.12.22) Yerseke4.50.19minM55   8.720  6:532.42-
1084  Jacquelien Smit (PR 4.38.33) Heinkenszand4.50.35minV45   8.712  6:532.42-
1085  Sabine Minderhoud (debuut) Westkapelle4.50.38minVse   8.711  6:532.42-
1086  Riet Pouwelse (PR 4.22.48) Vrouwenpolder4.50.44minV65   8.708  6:532.42-
1087  Nicolette Malcorps (PR 3.38.27) Oost-Souburg4.50.45minV35   8.707  6:532.42-
1088  Pieter LuijtenSteenbergen4.50.46minM50   8.707  6:532.42-
1089  Corine Janse (PR)Goes4.50.47minV40   8.706  6:532.42-
1090  Christopher FieldenNieuwdorp4.50.53minM40   8.703  6:542.42-
1091  Paul DerijckHelmond4.51.04minM45   8.698  6:542.42-
1092  Bobby de Witte (PR 4.21.20) Westkapelle4.51.08minM50   8.696  6:542.42-
1093  Jan JaarsmaVlaardingen4.51.10minM55   8.695  6:542.42-
1094  Friederike Slupina BeckWuppertal4.51.11minV50   8.695  6:542.42-
1095  Hans CrulRoosendaal4.51.23minM65   8.689  6:542.41-
1096  Gerco PonAmersfoort4.51.29minM55   8.686  6:542.41-
1097  Jacob Goedhart (PR 4.39.33) Goes4.51.42minM40   8.679  6:552.41-
1098  Joey RebergenVeenendaal4.51.46minM35   8.677  6:552.41-
1099  Henning SchmitzDuisburg4.51.49minM55   8.676  6:552.41-
1100  Jeroen Hage (PR 3.55.01) Middelburg4.51.51minM50   8.675  6:552.41-
1101  Martijn Oste (debuut) Ritthem4.52.15minM35   8.663  6:562.41-
1102  Kees Dijl (PR 4.37.23) Waarde4.52.17minM50   8.662  6:562.41-
1103  Bob van der HulstBreda4.52.32minM40   8.654  6:562.40-
1104  Job Hoogesteger (PR 4.32.11) Kapelle-Biezelinge4.52.34minMse   8.653  6:562.40-
1105  Emilie van DijkHeemstede4.52.40minV45   8.650  6:562.40-
1106  Bernd LehnertTrier4.52.44minM35   8.648  6:562.40-
1107  Bastian NieschlerAach4.52.44minM35   8.648  6:562.40-
1108  Fred AdemaAmstelveen4.52.47minM45   8.647  6:562.40-
1109  Jolanda van Keulen (PR)Middelburg4.52.49minV45   8.646  6:562.40-
1110  Tessa Goorsenberg (PR 4.07.18) Koudekerke4.53.09minVse   8.636  6:572.40-
1111  Rudi Aantjes (PR 4.47.46) Krabbendijke4.53.15minM40   8.633  6:572.40-
1112  Theo VerhaeghWellerlooi4.53.16minM55   8.633  6:572.40-
1113  Jan van BelzenVlaardingen4.53.22minM40   8.630  6:572.40-
1114  Ron BakkerAlkmaar4.53.51minM60   8.616  6:582.39-
1115  Eelco MensMeerle4.53.59minM50   8.612  6:582.39-
1116  Marion Goossen (PR 4.12.15) Terneuzen4.54.17minV45   8.603  6:582.39-
1117  Mark Weijer (PR 4.21.29) Kapelle-Biezelinge4.54.19minM40   8.602  6:592.39-
1118  Oliver FelthausWegberg4.54.21minM45   8.601  6:592.39-
1119  Guido SchöberlKempen4.54.31minM45   8.596  6:592.39-
1120  Johanna van Cranenburgh (PR)Vrouwenpolder4.54.35minV50   8.594  6:592.39-
1121  Jacqueline PistersValkenburg4.54.46minV50   8.589  6:592.39-
1122  Ed BolHonselersdijk4.54.53minM45   8.585  6:592.38-
1123  Andries NieuwenhuizeZierikzee4.55.05minM35   8.580  7:002.38-
1124  Wouter VisserRijswijk4.55.09minM45   8.578  7:002.38-
1125  Noortje OosterhoffVeere4.55.09minVse   8.578  7:002.38-
1126  Carolien KortenoevenSteenbergen4.55.11minV40   8.577  7:002.38-
1127  Raf IdeOedelem4.55.11minM70   8.577  7:002.38-
1128  Amber MiddelhoekDelft4.55.12minVse   8.576  7:002.38-
1129  Ingmar van Leerzem (PR 4.39.29) Middelburg4.55.13minM35   8.576  7:002.38-
1130  Laura GroneckGroningen4.55.15minV40   8.575  7:002.38-
1131  Mark-Jan Duinkerke (PR 4.36.24) Wemeldinge4.55.15minMse   8.575  7:002.38-
1132  Petra VerweyNijmegen4.55.21minV50   8.572  7:002.38-
1133  Marianne ZwartHelmond4.55.36minV45   8.565  7:002.38-
1134  Jasper MellemaRotterdam4.55.37minMse   8.564  7:002.38-
1135  Lennart ReijnierseRotterdam4.55.44minMse   8.561  7:012.38-
1136  Coin SteukNettetal4.55.50minM50   8.558  7:012.38-
1137  Herman Abbink (PR 3.43.02) Goes4.55.54minM60   8.556  7:012.38-
1138  Ad den Dekker (PR 4.01.45) Kapelle-Biezelinge4.55.55minM60   8.555  7:012.38-
1139  Henk van RoekelVeenendaal4.56.04minM50   8.551  7:012.38-
1140  Corne van de WielHaaren4.56.08minMse   8.549  7:012.37-
1141  Marinus Dijkhuizen (PR)Vlissingen4.56.11minM45   8.548  7:012.37-
1142  Diana van GentAmersfoort4.56.13minV40   8.547  7:012.37-
1143  Albert PelssersHouten4.56.39minM60   8.534  7:022.37-
1144  Stefan WörsdörferBergisch gladbach4.56.50minM55   8.529  7:022.37-
1145  Stephan ClevesGelsenkirchen4.56.56minM45   8.526  7:022.37-
1146  Bo GravesteinSint4.57.04minV50   8.522  7:022.37-
1147  Paul Poulard (PR 3.59.30) Middelburg4.57.07minM45   8.521  7:022.37-
1148  Alex van KrevelenDongen4.57.07minM45   8.521  7:022.37-
1149  Job LeeuwanghPoortugaal4.57.10minM35   8.519  7:032.37-
1150  Wendy Wijnstra (PR 4.04.24) Kapelle-Biezelinge4.57.18minV35   8.516  7:032.37-
1151  Remke van Belzen (PR 4.34.46) Arnemuiden4.57.24minV45   8.513  7:032.36-
1152  André de Koning (PR 4.27.20) Goes4.57.31minM65   8.509  7:032.36-
1153  Maria Vierthaler (PR)Vlissingen4.57.44minV40   8.503  7:032.36-
1154  Wim Witte (PR)Borssele4.57.45minM60   8.503  7:032.36-
1155  Ane van de VeldeNoordgouwe4.57.47minM55   8.502  7:032.36-
1156  Saskia Dieleman (PR)Middelburg4.57.48minV40   8.501  7:032.36-
1157  Chantal NachtegaalHeikant4.57.59minV55   8.496  7:042.36-
1158  Rien van WeeleHeinkenszand4.58.00minM50   8.496  7:042.36-
1159  Maurice SchenninkGoes4.58.02minM35   8.495  7:042.36-
1160  Karen KoleGoes4.58.02minVse   8.495  7:042.36-
1161  Robert SierhuisCapelle aan den IJssel4.58.05minM45   8.493  7:042.36-
1162  Monica Kesteloo (PR 4.34.35) Vlissingen4.58.15minV50   8.489  7:042.36-
1163  Henk van der ZandeBergen op Zoom4.58.27minM50   8.483  7:042.36-
1164  Henk van der Poel (PR 3.17.37) Westkapelle4.58.45minM60   8.474  7:052.35-
1165  Mathias TeuscherKoeln4.59.08minM50   8.463  7:052.35-
1166  Jeroen KuijlenMierlo4.59.08minM50   8.463  7:052.35-
1167  Jacqueline Willemsen (debuut) Middelburg4.59.15minVse   8.460  7:062.35-
1168  Leo Goedegebure (PR 4.48.09) s-Heer Arendskerke4.59.17minM55   8.459  7:062.35-
1169  Theo WubsAmsterdam4.59.19minM60   8.458  7:062.35-
1170  Jolanda Markx (PR 4.33.39) Oost-Souburg4.59.20minV35   8.458  7:062.35-
1171  Jean-Antoin van de RijzeHuijbergen4.59.21minM45   8.457  7:062.35-
1172  Yvonne BekMaassluis4.59.22minV55   8.457  7:062.35-
1173  Ronald Melaard (PR 3.45.37) Oost-Souburg4.59.23minM45   8.456  7:062.35-
1174  Frans van ZijderveldZuid4.59.27minM50   8.454  7:062.35-
1175  Arco van BurenNieuw-Lekkerland4.59.34minMse   8.451  7:062.35-
1176  Maarten van den BroekWaddinxveen4.59.34minM65   8.451  7:062.35-
1177  Andreas BreuerErftstadt4.59.51minM45   8.443  7:062.35-
1178  Peter MakurathAn der Bröckerei4.59.54minM50   8.442  7:062.34-
1179  Antoine GijzelWemeldinge5.00.03minM40   8.438  7:072.34-
1180  Wim-Paul Lievense (PR 4.59.39) Middelburg5.00.03minM40   8.438  7:072.34-
1181  Mary Kerkhove (debuut) Vlissingen5.00.04minV45   8.437  7:072.34-
1182  Leo JacobsDen Bosch5.00.23minM60   8.428  7:072.34-
1183  Jochem JacobsHeerlen5.00.23minM35   8.428  7:072.34-
1184  Chantal van de Guchte (debuut) Renesse5.00.32minV40   8.424  7:072.34-
1185  Gerben SpruijtMeliskerke5.00.44minMse   8.418  7:082.34-
1186  Cor KoelemanAmsterdam5.00.44minM55   8.418  7:082.34-
1187  Peter van OoijenHaren5.01.04minM60   8.409  7:082.34-
1188  Rosemarijn SlootbeekSchin op Geul5.01.18minVse   8.403  7:082.33-
1189  Martin van OordtBodegraven5.01.25minM55   8.399  7:092.33-
1190  Carla BoschAmsterdam5.01.26minV35   8.399  7:092.33-
1191  Pieter LagacieRumbeke5.01.31minM35   8.397  7:092.33-
1192  Ralf BruchVoerde5.01.37minM55   8.394  7:092.33-
1193  Gerke van VlietOosterhout5.01.46minM50   8.390  7:092.33-
1194  Jos van den BoomgaardMiddelburg5.01.48minM45   8.389  7:092.33-
1195  Kiram KegelBergen op Zoom5.01.52minM40   8.387  7:092.33-
1196  Jacco Nieboer (PR 4.12.24) Vrouwenpolder5.01.55minM50   8.385  7:092.33-
1197  Monika KnobelBrücher-Radevormwald5.01.58minV55   8.384  7:092.33-
1198  Ron SlotZaltbommel5.02.09minM50   8.379  7:102.33-
1199  Frank de KoeijerVlissingen5.02.17minM40   8.375  7:102.33-
1200  Edwin van de WouwOost-Souburg5.02.23minM50   8.372  7:102.33-
1201  Robert Eerland (PR 4.28.10) Oost-Souburg5.02.45minM50   8.362  7:112.32-
1202  Sonja VerstraetenVeldhoven5.02.59minV45   8.356  7:112.32-
1203  Noleen Schraa (PR 4.46.15) Vlissingen5.03.13minV45   8.349  7:112.32-
1204  Jan HermkesVelden5.03.20minM50   8.346  7:112.32-
1205  Fedor Hamelink (PR 4.48.06) Goes5.03.23minM50   8.345  7:112.32-
1206  Laura Schreutelkamp (debuut) Zierikzee5.03.23minVse   8.345  7:112.32-
1207  Imka de Ridder-Van RooijenWestkapelle5.03.23minV45   8.345  7:112.32-
1208  Ronald KoorenMaarssen5.03.26minM45   8.344  7:112.32-
1209  Lau AkkermansAmsterdam5.03.26minMse   8.344  7:112.32-
1210  Jan Willem van der HartNieuw- en Sint Joosland5.03.32minM40   8.341  7:122.32-
1211  Anniek de Rijck - SerrarensSint Jansteen5.03.43minV50   8.336  7:122.32-
1212  Jürgen GrunKempen5.03.45minM50   8.335  7:122.32-
1213  Gert Jan Marinisse (PR 4.13.52) Oost-Souburg5.04.01minM50   8.328  7:122.31-
1214  Ronald BrouwerSerooskerke5.04.01minM35   8.328  7:122.31-
1215  Semmi de MeijVlissingen5.04.15minMse   8.321  7:132.31-
1216  Bart van KalkerenDordrecht5.04.17minM50   8.320  7:132.31-
1217  Astrid van TrichtDordrecht5.04.18minV55   8.320  7:132.31-
1218  Udo Johannes KurzhoeferMönchengladbach5.04.21minM60   8.318  7:132.31-
1219  Anne TeunissenRotterdam5.04.29minVse   8.315  7:132.31-
1220  Sjaco AalbersNieuwleusden5.04.43minM60   8.308  7:132.31-
1221  Sjoerd MulderEelderwolde5.04.53minM40   8.304  7:142.31-
1222  Gert-Jan KoffemanHeukelum5.05.01minMse   8.300  7:142.31-
1223  Ron VeenhofValkenswaard5.05.19minM55   8.292  7:142.30-
1224  Rianne Kok (debuut) Wemeldinge5.05.34minV45   8.285  7:152.30-
1225  Carsten OffermannAachen5.05.36minM35   8.284  7:152.30-
1226  Jeanette GazzahAlkmaar5.05.36minV45   8.284  7:152.30-
1227  Stephan Schouten (PR 4.17.54) Vlissingen5.05.49minMse   8.278  7:152.30-
1228  Paul NaessensVogelwaarde5.05.51minM50   8.278  7:152.30-
1229  Robert van VuurenSliedrecht5.05.56minM40   8.275  7:152.30-
1230  Esther van Sluijs-Kole (PR 4.23.19) Kloetinge5.05.58minV40   8.274  7:152.30-
1231  Cherry Strating (PR 4.51.24) Kamperland5.06.14minM50   8.267  7:152.30-
1232  Danny Dijke (PR 4.10.07) Oost-Souburg5.06.28minM35   8.261  7:162.29-
1233  Peter Kakes (PR 4.44.50) Nisse5.06.29minMse   8.260  7:162.29-
1234  Rene Nijsse (PR)Wolphaartsdijk5.06.41minM55   8.255  7:162.29-
1235  Rob Bourgonje (PR)Driewegen5.06.41minM55   8.255  7:162.29-
1236  Jessica Maas (PR)Zoutelande5.06.57minV35   8.248  7:162.29-
1237  Suzanne Geschiere (PR 4.21.20) Middelburg5.07.07minV50   8.243  7:172.29-
1238  Martin de JongSchiedam5.07.12minM50   8.241  7:172.29-
1239  John Kommer (PR 3.25.31) Zierikzee5.07.27minM45   8.235  7:172.29-
1240  Jan Jobse (PR 4.29.46) Serooskerke5.07.32minM65   8.232  7:172.29-
1241  Hester de Broekert (PR 4.48.56) Koudekerke5.07.49minVse   8.225  7:182.28-
1242  Hans van GinnekenDordrecht5.08.04minM55   8.218  7:182.28-
1243  Arjan van SighemRotterdam5.08.16minM40   8.213  7:182.28-
1244  Raymon RüterRidderkerk5.08.23minM35   8.210  7:192.28-
1245  Annikki Isabel SchweihofenChemnitz5.08.27minVse   8.208  7:192.28-
1246  Ludger KobalzSiegen5.08.40minM65   8.202  7:192.28-
1247  Johan de KeyserSchoten5.08.42minM50   8.201  7:192.28-
1248  Arwin GeschiereOostkapelle5.08.46minMse   8.199  7:192.28-
1249  Robbert Eijsker (PR 4.51.46) Zierikzee5.08.53minM45   8.196  7:192.28-
1250  Pj VerhoefKatwijk5.09.27minM45   8.181  7:202.27-
1251  Michel KramerSpijkenisse5.09.27minM35   8.181  7:202.27-
1252  Christian NoftzHerzogenrath5.09.31minM45   8.180  7:202.27-
1253  Chris GreenwayWaddinxveen5.09.35minM65   8.178  7:202.27-
1254  Kars WoltersOdoorn5.09.39minM60   8.176  7:202.27-
1255  Gera van BovenNijkerk5.09.51minV60   8.171  7:212.27-
1256  Annet BoomEersel5.09.54minV60   8.169  7:212.27-
1257  Annemarie BroekhuijsenVeldhoven5.09.57minV65   8.168  7:212.27-
1258  Andy SpoldersStraelen5.09.59minM55   8.167  7:212.27-
1259  Martin MarxHerkenbosch5.10.09minM55   8.163  7:212.27-
1260  Erwin van ZandvlietSlagharen5.10.15minMse   8.160  7:212.27-
1261  André StruijkDen Helder5.11.00minM50   8.141  7:222.26-
1262  Annemarie SlabbekoornEtten-Leur5.11.04minV35   8.139  7:222.26-
1263  Johan LagendijkNieuw-Lekkerland5.11.07minM35   8.137  7:222.26-
1264  Eline MeerOostkapelle5.11.14minVse   8.134  7:232.26-
1265  Lucienne Sigmond (PR 4.55.19) Oost-Souburg5.11.27minV55   8.129  7:232.26-
1266  Mart Jan Delzenne (PR 4.29.08) Krabbendijke5.11.49minM40   8.119  7:232.26-
1267  Ron Brusket (PR 4.26.37) Wilhelminadorp5.11.50minM45   8.119  7:232.26-
1268  Rene Moerland (PR 4.02.15) Yerseke5.11.51minM40   8.118  7:232.26-
1269  Mirjam Verhulst (PR)Wolphaartsdijk5.11.52minV35   8.118  7:232.25-
1270  Gemma VerbruggenBoxtel5.11.55minV50   8.117  7:242.25-
1271  Christine MoermanUtrecht5.12.07minVse   8.111  7:242.25-
1272  Jose van AdrichemDe Lier5.12.08minV60   8.111  7:242.25-
1273  Eric Cevaal (PR 4.54.00) Oost-Souburg5.12.09minMse   8.111  7:242.25-
1274  Bert Doedel (PR 4.58.53) Middelburg5.12.26minM45   8.103  7:242.25-
1275  Lottie KasteleinCulemborg5.12.26minV40   8.103  7:242.25-
1276  Rafael Andreas JendruschWindeck5.12.32minM40   8.101  7:242.25-
1277  Melvin Schot (debuut) Vlissingen5.12.35minMse   8.099  7:242.25-
1278  Angelique van der Post (debuut) Heinkenszand5.12.44minV40   8.095  7:252.25-
1279  Gerard OverdijkRoermond5.13.14minM50   8.082  7:252.25-
1280  Marcel BalVlissingen5.13.26minM45   8.077  7:262.24-
1281  Marleen Huson (PR 4.23.15) Oost-Souburg5.13.50minV60   8.067  7:262.24-
1282  Wim Vroegop (PR 3.31.48) Scherpenisse5.13.55minM55   8.065  7:262.24-
1283  Sanne VinkGroningen5.14.09minV35   8.059  7:272.24-
1284  Jan van den BroekGeldermalsen5.14.24minM60   8.052  7:272.24-
1285  Rik RademakersHouten5.14.33minM45   8.049  7:272.24-
1286  Martijn Ruissen (PR 5.08.44) Wolphaartsdijk5.14.38minMse   8.047  7:272.24-
1287  Suzanne PasmansZennewijnen5.14.41minV55   8.045  7:272.23-
1288  Marieke TonBlaricum5.14.56minV40   8.039  7:282.23-
1289  Mathijs TonHaarlem5.14.57minM35   8.038  7:282.23-
1290  Karin van Noorden (PR 4.28.53) Vlissingen5.14.58minV45   8.038  7:282.23-
1291  Debby PoulsNieuw-Vossemeer5.15.12minV45   8.032  7:282.23-
1292  Henry van der GraafArnhem5.15.21minM50   8.028  7:282.23-
1293  Sjaak SchipperGroningen5.15.27minM70   8.026  7:292.23-
1294  Patrici KloonenUlvenhout5.15.28minV45   8.025  7:292.23-
1295  Rob van der PasUlvenhout5.15.29minM55   8.025  7:292.23-
1296  Richard de Vlaam (debuut) Zierikzee5.15.41minM40   8.020  7:292.23-
1297  Peter Op Het VeldtSteyl5.15.43minM35   8.019  7:292.23-
1298  Bas de Neef van de KetterijVlissingen5.15.43minM35   8.019  7:292.23-
1299  Frans Kolijn (PR 3.17.48) Oost-Souburg5.15.53minM50   8.015  7:292.23-
1300  Mandala LeliveldArnhem5.16.04minVse   8.010  7:292.23-
1301  Remi Mesu (debuut) Middelburg5.16.10minMse   8.007  7:302.22-
1302  Ron VersteegAmersfoort5.16.20minM45   8.003  7:302.22-
1303  Harold van der PolAmersfoort5.16.21minM45   8.003  7:302.22-
1304  Steven WuytsGierle5.16.28minM35   8.000  7:302.22-
1305  Cat de Meyerwaasmunster5.16.29minV45   7.999  7:302.22-
1306  Dorien van der HelmSint-Niklaas5.16.30minV45   7.999  7:302.22-
1307  Ton VersluisWerkendam5.16.44minM45   7.993  7:302.22-
1308  Dennis MeulenbergHalsteren5.16.48minM40   7.991  7:302.22-
1309  Arjen Dommisse (PR 4.44.59) Krabbendijke5.16.51minM35   7.990  7:312.22-
1310  Joost SchoutenRotterdam5.17.16minM40   7.980  7:312.22-
1311  Anton van LammerenOuderkerk aan de Amstel5.17.17minM55   7.979  7:312.22-
1312  Rens Davidse (PR 4.43.09) Middelburg5.17.50minM50   7.965  7:322.21-
1313  Roos Maris SpekmanRoosendaal5.17.56minVse   7.963  7:322.21-
1314  Michel de KrakerCapelle aan den IJssel5.18.18minM50   7.954  7:332.21-
1315  Peter de HoonHoogerheide5.18.27minM60   7.950  7:332.21-
1316  Remco PastoorUtrecht5.18.33minM35   7.948  7:332.21-
1317  Joost SmuldersTilburg5.18.41minMse   7.944  7:332.21-
1318  Jan Minnaard (PR 3.56.40) Yerseke5.18.41minM50   7.944  7:332.21-
1319  Jolanda Schot (PR 4.36.17) Zierikzee5.18.45minV45   7.943  7:332.21-
1320  Ad Roovers (PR 4.52.13) Hulst5.18.46minM55   7.942  7:332.21-
1321  John Remijnse (PR 4.46.48) Kapelle-Biezelinge5.18.47minM50   7.942  7:332.21-
1322  Dietmar BeckWuppertal5.18.53minM55   7.939  7:332.21-
1323  Sylvester de JongeVlijmen5.18.58minMse   7.937  7:342.20-
1324  Ulrike PlönesStraelen5.19.13minV50   7.931  7:342.20-
1325  Eric Hoondert (PR 4.59.34) Kloetinge5.19.30minM50   7.924  7:342.20-
1326  Jürgen DiekmannWillebadessen5.19.47minM50   7.917  7:352.20-
1327  Johan BoucherieVlissingen5.19.53minM40   7.914  7:352.20-
1328  Remco van de WaartBergen op Zoom5.19.59minM40   7.912  7:352.20-
1329  Arno Melaard (PR 4.47.56) Middelburg5.20.07minM40   7.909  7:352.20-
1330  Jakko van Belzen (PR 5.11.29) Westkapelle5.20.08minMse   7.908  7:352.20-
1331  Kees-Jan de Vos (PR 5.05.45) Aagtekerke5.20.08minMse   7.908  7:352.20-
1332  Ko de Visser (PR 5.15.07) Schore5.20.14minM60   7.906  7:352.20-
1333  Jennifer DittrichStolberg5.20.17minV40   7.905  7:352.20-
1334  Arjan van den BergeEllewoutsdijk5.20.47minM35   7.892  7:362.19-
1335  Wilma Filius (PR)Ritthem5.21.13minV45   7.882  7:372.19-
1336  Rian Basting (PR 3.51.31) Middelburg5.21.21minV45   7.878  7:372.19-
1337  Arjan de Vrieze (debuut) Wolphaartsdijk5.21.30minM40   7.875  7:372.19-
1338  Henk BosVlissingen5.21.33minM60   7.873  7:372.19-
1339  Theodoor BraaksmaMiddelburg5.21.35minM60   7.873  7:372.19-
1340  Annette StraussBocholt5.22.36minV50   7.848  7:392.18-
1341  Patrick den OudenHeerlen5.23.23minM35   7.829  7:402.17-
1342  Jolanda Kolijn (PR 4.38.06) Oost-Souburg5.23.34minV50   7.824  7:402.17-
1343  Lenie de VisserSchiedam5.23.45minV60   7.820  7:402.17-
1344  Michel JansenVeghel5.23.53minM55   7.817  7:412.17-
1345  Robin KuijsVlaardingen5.24.16minM40   7.807  7:412.17-
1346  Dheza AguilarVlaardingen5.24.17minVse   7.807  7:412.17-
1347  Robin BastiaanseGrijpskerke5.24.26minMse   7.803  7:412.17-
1348  Wim Wilmspaal (Beringen5.24.56minM50   7.791  7:422.16-
1349  Kees HonkoopWerkendam5.25.28minM40   7.779  7:432.16-
1350  Angelique Goverde (debuut) Middelburg5.25.54minVse   7.768  7:432.16-
1351  Rene Janse (PR 4.50.19) Axel5.25.55minM60   7.768  7:432.16-
1352  Ferrie KoffemanGorinchem5.25.58minM40   7.767  7:442.16-
1353  Roos Westerweel (debuut) Kattendijke5.26.07minV35   7.763  7:442.16-
1354  Willem Brouwer (PR 3.37.54) Middelburg5.26.10minM65   7.762  7:442.16-
1355  Arjan van DijkAmersfoort5.26.10minM40   7.762  7:442.16-
1356  Barba MelensAmsterdam5.26.25minV35   7.756  7:442.15-
1357  R. LouwsVlissingen5.26.34minM45   7.752  7:442.15-
1358  Benny van Norden (debuut) Oost-Souburg5.26.35minM45   7.752  7:442.15-
1359  David de LooffRoosendaal5.26.52minMse   7.745  7:452.15-
1360  Helmut LeyDuisburg5.26.55minM70   7.744  7:452.15-
1361  Remke den Bremers-Gravenhage5.27.07minV60   7.739  7:452.15-
1362  Arjan FranseNieuwdorp5.28.05minMse   7.717  7:472.14-
1363  Anouk de Hamer (PR 5.12.49) Nieuwdorp5.28.05minVse   7.717  7:472.14-
1364  John Sonnevijlle (PR 5.07.18) Vlissingen5.28.34minM55   7.705  7:472.14-
1365  Lucien de Boer (PR 4.42.16) Zierikzee5.28.56minM45   7.697  7:482.14-
1366  Thijs van der Zanden (PR 5.18.32) Kapelle-Biezelinge5.29.04minMse   7.694  7:482.14-
1367  Tono Wondergem (PR 5.07.10) Westkapelle5.29.10minM55   7.691  7:482.14-
1368  Thomas BergEschweiler5.29.39minMse   7.680  7:492.13-
1369  Richard KoehorstHoogeveen5.30.14minM50   7.666  7:502.13-
1370  Liesbeth KoehorstHoogeveen5.30.14minV50   7.666  7:502.13-
1371  Jan Willem BakkerNieuwerkerk5.30.23minMse   7.663  7:502.13-
1372  Arwin Schot (PR 4.39.18) Zierikzee5.31.18minM50   7.642  7:512.12-
1373  Mark Kakes (PR 4.20.24) Wolphaartsdijk5.31.33minM45   7.636  7:512.12-
1374  Piet Acda (PR 5.18.44) Goes5.31.37minM60   7.634  7:522.12-
1375  Dirk van HerckLint5.32.51minM55   7.606  7:532.11-
1376  Julian MaijersKoudekerke5.32.53minM35   7.605  7:532.11-
1377  Corné Haverhals (debuut) Heinkenszand5.32.53minM40   7.605  7:532.11-
1378  Nicolien MeijerHellevoetsluis5.33.27minV35   7.592  7:542.11-
1379  Jens – TingaElsene5.33.29minM35   7.592  7:542.11-
1380  Bastian BergKöln5.33.34minMse   7.590  7:542.11-
1381  John VerhoevenWoudrichem5.34.24minM45   7.571  7:562.10-
1382  Jaap de KamAmstelveen5.34.26minM65   7.570  7:562.10-
1383  Peter Castel (debuut) Goes5.34.47minM55   7.562  7:562.10-
1384  Jordi Castel (PR 4.55.00) Goes5.34.47minMse   7.562  7:562.10-
1385  Sylvia DijkmansSchiedam5.35.49minV55   7.539  7:582.09-
1386  Jochem HarinckBergambacht5.36.01minM35   7.534  7:582.09-
1387  Ann SeynaeveWingene5.36.27minV45   7.525  7:582.09-
1388  Arianne van Rijswijk-DutmanVlissingen5.36.36minV55   7.521  7:592.09-
1389  Ard Zitman (debuut) Oost-Souburg5.36.40minM50   7.520  7:592.09-
1390  Rene KohlerNumansdorp5.37.09minM50   7.509  7:592.09-
1391  Sandra BaudermannSimmerath5.37.13minV45   7.508  8:002.09-
1392  Oliver BeerSprockhövel5.37.36minM45   7.499  8:002.08-
1393  Jeroen HooijerBaarn5.37.36minM50   7.499  8:002.08-
1394  Marcel de LaatSchijndel5.37.40minM50   7.498  8:002.08-
1395  Frederiek Huiszoon (PR 4.53.24) Middelburg5.37.52minV55   7.493  8:002.08-
1396  Alies Huissoon (PR 5.08.09) Kortgene5.37.53minV55   7.493  8:002.08-
1397  Kees Geertse (PR 4.12.17) Meliskerke5.38.06minM60   7.488  8:012.08-
1398  Arjen MinderhoudWestkapelle5.38.14minMse   7.485  8:012.08-
1399  Angelo LeeggangersRaamsdonksveer5.39.41minM50   7.453  8:032.07-
1400  Angela van der HeijdenRaamsdonksveer5.39.41minV45   7.453  8:032.07-
1401  Paul van der LeijHerkingen5.40.19minM40   7.439  8:042.07-
1402  Henny RoomerNieuw-Lekkerland5.40.40minM55   7.432  8:042.06-
1403  Nick RoomerAlblasserdam5.40.40minMse   7.432  8:042.06-
1404  Dick Hilberdink (PR 5.00.52) Vlissingen5.40.51minM50   7.428  8:052.06-
1405  Jan van Schagen (PR 4.17.38) Goes5.41.11minM65   7.420  8:052.06-
1406  Jonas van StekelenburgHeemstede5.41.25minM45   7.415  8:052.06-
1407  Maarten van Kalsbeek (PR 5.25.04) Middelburg5.41.34minMse   7.412  8:062.06-
1408  Veroni Meijer (debuut) Middelburg5.42.04minV35   7.401  8:062.06-
1409  Frank van Houweling (PR 2.56.43) Goes5.42.10minM40   7.399  8:072.06-
1410  Cees van Belzen (PR 4.33.51) Vlissingen5.42.42minM55   7.388  8:072.05-
1411  Rainer AlbrechtRatingen5.43.57minM55   7.361  8:092.04-
1412  Freddie MelaardMiddelburg5.44.05minM40   7.358  8:092.04-
1413  Rens Baaijens (PR 5.27.32) Goes5.44.05minMse   7.358  8:092.04-
1414  Roswita VerboeketDüsseldorf5.44.19minV40   7.353  8:102.04-
1415  Jack VerberneWaalre5.44.37minM55   7.346  8:102.04-
1416  Vincent van der Veen (PR 5.31.56) Veere5.44.56minM35   7.340  8:102.04-
1417  Dimitri OckeBergen op Zoom5.45.31minMse   7.327  8:112.04-
1418  Roxanne Machielse (PR 4.47.11) Goes5.46.27minVse   7.308  8:132.03-
1419  Willem FaasseKamperland5.46.27minMse   7.308  8:132.03-
1420  Jonne TijssenVeenendaal5.47.10minM40   7.292  8:142.03-
1421  P CloothN5.47.13minM50   7.291  8:142.03-
1422  Joost Sanderse (PR 5.22.06) s-Heer Hendrikskinderen5.47.18minMse   7.290  8:142.02-
1423  Pascal Rena5.47.39minM50   7.282  8:142.02-
1424  Dylan HuiszoonMiddelburg5.48.14minMse   7.270  8:152.02-
1425  Wesley Kroon (PR 5.24.21) Serooskerke5.48.44minMse   7.260  8:162.02-
1426  Ronald van der BurgSchiedam5.50.00minM60   7.233  8:182.01-
1427  Jolanda Bleecke-ElferinkSchwanewede5.51.15minV50   7.208  8:192.00-
1428  Jan Boot (debuut) Zierikzee5.52.28minM55   7.183  8:212.00-
1429  Henk ten HaveVelden5.52.41minM65   7.178  8:221.99-
1430  Dietmar GeppertBergisch Gladbach5.54.04minM50   7.150  8:231.99-
1431  Jeroen NeveZevenbergen5.55.26minM45   7.123  8:251.98-
1432  Amar Koendan PandayGoes5.56.33minM35   7.101  8:271.97-
1433  Frank de BruinRosmalen5.56.34minM35   7.100  8:271.97-
1434  Wolfgang Schäfer (debuut) Kloetinge5.57.33minM65   7.081  8:281.97-
1435  Esther van der HeijdenTilburg5.57.45minV45   7.077  8:291.97-
1436  Rody Geschiere (PR 5.52.31) Middelburg6.02.46minM40   6.979  8:361.94-
Mannen: 1182 (82.31%) => M35=165 - M40=160 - M45=216 - M50=206 - M55=123 - M60=58 - M65=26 - M70=4 - Mse=224
Vrouwen: 254 (17.69%) => V35=42 - V40=41 - V45=55 - V50=36 - V55=21 - V60=8 - V65=3 - Vse=48

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

marathon

2019Tim Pleijte2:33:13Erwin Adan2:34:41Ralph Wiessner2:38:58Samantha Luitwieler2:50:101421
2018Willem van Schuerbeeck2:34:15Mohammed Oumaarir2:36:49Erwin Harmes2:40:10Liselotte van den Berg3:00:381436
2017Maciek Miereczko2:43:46Mohammed Oumaarir2:44:18Erwin Harmes2:45:13Melanie Spruyt3:17:081431
2016Tim Pleijte2:36:12Huub van Noorden2:42:05Mohamed Oumaarir2:42:41Radka Churanova3:05:301363
2015Hamid El Mouaziz2:29:50Mohamed Oumaarir2:31:40Erwin Harmes2:37:42Miriam van Reijen2:55:281493
2014Hamid El Mouaziz2:32:58Sebastien Schletterer2:33:34Dieter Brouckaert2:40:18Agnes Schipper3:07:221404
2013Huub van Noorden2:40:51Anthony Pochet2:42:03Remy Vasseur2:43:30Anjolie Engels3:11:321383
2012Hicham El Barouki2:29:55Nouredine Athamna2:34:43Anthony Pochet2:39:07Marlies Kort3:01:341413
2011Rik Wolswinkel2:50:07Remy Vasseur2:52:39Huub van Noorden2:52:58Ilonka van den Hengel3:16:351141
2010Nouredine Athamna2:33:50Sébastien Schletterer2:35:16Jos op 't Hoog2:47:33Ilonka van den Hengel3:13:301045
2009Sébastien Schletterer2:55:38Miquel van Tongeren2:56:12Bert Flier2:56:57Leonie Ton3:44:13853
2008Sébastien Schletterer2:46:54Bart de Berge2:47:16Niels Koole2:48:47Irma Heeren3:10:48861
2007Jan van der Marel2:40:25Wim Padmos2:42:45Theo Rabout2:50:18Petra Knops3:28:23795
2006Jan van der Marel2:51:40Niels Koole2:51:53Miquel van Tongeren2:55:31Martine Lust3:27:29552
2005Jan van der Marel2:48:01Niels Koole2:56:59Wouter Hamelink3:00:51Martine Lust3:34:36510
2004Sebastien Schletterer2:46:50Wim Padmos2:47:32Theo Rabout2:51:58Marlies Kort3:03:14402
2003Pieter Heggen2:55:57Frank Wiebes3:00:07Franky Beljaars3:00:13Edith Gerards3:33:44359

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 8.586 seconden nodig om deze lijst met 1436 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Atletiek Zeeland © 2020