woensdag 27 mei 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
28-04: Ook na 1 juni Run your own race
24-04: Zeeuws record 15 km van John Vermeule meest kansrijk om ooit te worden verbroken
21-04: Kunnen we na 1 juni stoppen met Run your own race?
16-04: Comeback van John Vermeule in 1993?
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

12e Kustloop

Vrouwenpolder, zaterdag 1 september 2018 - Organisatie: Kustloop
Halve marathon >>> Zeeuws record staat met 1.01.54 vanaf 03-04-1993 op naam van John Vermeule <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Tim Pleijte (PR 1.07.30) Vlissingen1.12.26minMse   17.476  3:264.85729
2  Huub van Noorden (PR 1.13.55) s-Heer Abtskerke1.14.07minMse   17.079  3:314.74675
3  Erwin Harmes (PR 1.09.12) Middelburg1.15.12minM35   16.833  3:344.68641
4  Tim van den Broeke (PR 1.15.10) Vlissingen1.16.19minMse   16.587  3:374.61607
5  Floris Willeboordse (PR 1.13.05) Middelburg1.16.32minMse   16.540  3:384.59601
6  Ralph Wiessner (PR 1.11.53) Vlissingen1.17.10minM40   16.404  3:394.56582
7  Joeri Versluis (PR 1.18.11) Middelburg1.19.28minMse   15.929  3:464.42517
8  Matthijs van ScheijenRhenen1.21.40minMse   15.500  3:524.31458
9  Corné van Belzen (PR 1.19.16) Middelburg1.22.53minM40   15.273  3:564.24427
10  David Schrier (PR 1.16.21) Vlissingen1.22.54minMse   15.270  3:564.24427
11  Rens de Ridder (PR 1.22.40) Arnemuiden1.23.00minMse   15.251  3:564.24424
12  Jorim de Boks (PR 1.18.21) Middelburg1.25.53minMse   14.739  4:044.09355
13  Krijn BustraanEindhoven1.26.15minM40   14.677  4:054.08347
14  Peter van Limbergen (PR 1.18.02) Goes1.26.23minM40   14.654  4:064.07344
15  Peter Meeuwsen (PR 1.21.45) Krabbendijke1.27.07minMse   14.531  4:084.04328
16  Peter Balkenende (PR 1.21.35) Goes1.27.15minM50   14.508  4:084.03325
17  Marius Besuijen (PR 1.16.47) Middelburg1.27.23minM55   14.486  4:094.02322
18  John Slabbekoorn (PR 1.24.14) Kapelle-Biezelinge1.27.27minM50   14.475  4:094.02320
19  Andy HuybensBeveren1.27.32minM40   14.461  4:094.02319
20  Stefan van den Broeke (PR 1.26.47) Axel1.27.38minMse   14.445  4:094.01316
21  Jeroen van den Broeke (PR 1.27.22) Terneuzen1.27.41minMse   14.437  4:094.01315
22  Erik Poppe (PR 1.19.42) Biggekerke1.27.59minM50   14.387  4:104.00309
23  Jan-Willem Roelse (PR 1.25.11) Goes1.28.12minMse   14.352  4:113.99304
24  Dennis van den Broeke (PR 1.26.46) Axel1.28.45minMse   14.263  4:123.96293
25  Erik Kok (PR 1.18.16) Arnemuiden1.29.24minM45   14.159  4:143.93280
26  Michel de Wee (PR 1.28.35) Yerseke1.29.35minM40   14.130  4:153.93276
27  Erik de Schipper (PR)Vlissingen1.29.42minMse   14.112  4:153.92274
28  Jaap wouters (PR 1.26.57) Oostkapelle1.30.04minMse   14.055  4:163.90266
29  Arjo Verhage (PR 1.22.07) Aagtekerke1.30.36minM45   13.972  4:183.88256
30  Erwin van den Broeke (PR 1.17.17) Axel1.30.50minMse   13.936  4:183.87251
31  Willem Jan de VoogdLeiden1.31.14minMse   13.875  4:193.85244
32  Bas Groothedde (PR 1.26.36) Zierikzee1.31.44minM40   13.799  4:213.83234
33  Martijn Blommaert (PR 1.23.15) Middelburg1.31.52minMse   13.779  4:213.83232
34  Gilles Geschiere (PR 1.22.49) Meliskerke1.31.52minM45   13.779  4:213.83232
35  Johan Spruit (PR 1.25.22) Kapelle-Biezelinge1.32.00minMse   13.759  4:223.82229
36  Daniel Meeusnijlen1.32.05minM50   13.747  4:223.82228
37  Edwin van Alphen (PR 1.21.30) Vlissingen1.32.08minM45   13.739  4:223.82227
38  Sjaak Brouwer (PR 1.16.54) Vlissingen1.32.33minM50   13.677  4:233.80219
39  Monica Sanderse (PR 1.22.14) Vlissingen1.32.37minV35   13.668  4:233.80432
40  Anjolie Engels (PR 1.18.58) Middelburg1.32.39minV40   13.663  4:233.80431
41  Robin Jonkers (PR 1.30.58) Tholen1.33.02minMse   13.606  4:253.78211
42  Johan van de Woestijne (PR 1.22.58) Zoutelande1.33.17minMse   13.570  4:253.77206
43  Adriaan van keulen (PR 1.17.58) Middelburg1.33.25minM35   13.551  4:263.76204
44  Mirthe Overkamp (PR 1.28.17) Koudekerke1.33.34minVse   13.529  4:263.76411
45  Jostein Decorte (PR 1.30.17) Wolphaartsdijk1.33.42minM40   13.510  4:263.75199
46  Bart de Visser (PR 1.29.07) Serooskerke1.34.01minMse   13.464  4:273.74194
47  Mike Oldenmenger (PR)Middelburg1.34.24minMse   13.409  4:283.72187
48  Thomas MarohnSauerlach1.34.34minM50   13.386  4:293.72185
49  Olof Hoogesteger (PR 1.25.15) Vlissingen1.34.38minM40   13.376  4:293.72183
50  Aart Joziasse (PR 1.29.45) Middelburg1.34.56minM50   13.334  4:303.70179
51  Lion Baas (PR 1.25.40) Vlissingen1.35.03minM40   13.318  4:303.70177
52  Rinus van de Woestijne (PR 1.28.50) Middelburg1.35.21minM35   13.276  4:313.69172
53  Colin HarmsenTholen1.35.22minMse   13.274  4:313.69172
54  René de Visser (PR 1.31.09) Nieuw- en Sint Joosland1.35.40minM40   13.232  4:323.68167
55  Niels van BakergemMiddelburg1.35.46minMse   13.218  4:323.67165
56  Willem de Vos (debuut) Middelburg1.35.55minM40   13.197  4:333.67163
57  Frank Hoogstrate (PR 1.31.58) Yerseke1.36.01minM40   13.184  4:333.66161
58  Jan Louws (PR 1.32.00) Middelburg1.36.07minM55   13.170  4:333.66160
59  Kevin DillisStekene1.36.11minMse   13.161  4:343.66159
60  Henk van de Bas (debuut) Meliskerke1.36.21minMse   13.138  4:343.65156
61  Peter GuiljamNijkerkerveen1.36.21minMse   13.138  4:343.65156
62  Dennis van Antwerpen (PR 1.34.53) Goes1.36.37minMse   13.102  4:353.64152
63  Lennart Zweemer (debuut) Goes1.36.45minMse   13.084  4:353.63150
64  Patrick van SchiltHalsteren1.36.57minM40   13.057  4:363.63147
65  Ronnie Mesu (PR 1.31.49) Middelburg1.37.06minM40   13.037  4:363.62145
66  Wouter de BonteKoudekerk aan den Rijn1.37.41minMse   12.959  4:383.60137
67  Ewald Provoost (PR 1.26.53) Biggekerke1.37.52minM40   12.934  4:383.59134
68  Manfred Scheiber (PR 1.34.12) Domburg1.38.07minM40   12.901  4:393.58131
69  Leen de GrootSliedrecht1.38.16minM60   12.882  4:393.58129
70  Lars DaamenVoorburg1.38.20minM40   12.873  4:403.58128
71  Jeroen StuerDe Klinge1.38.20minM40   12.873  4:403.58128
72  Jeroen KleijnKrimpen aan de Lek1.38.21minM40   12.871  4:403.58128
73  Eelco van HerpLeiden1.38.30minM40   12.851  4:403.57125
74  Ies GoedbloedSchiedam1.38.48minMse   12.812  4:413.56121
75  Martin Roest (PR 1.31.41) Vlissingen1.38.58minM40   12.791  4:413.55119
76  Marco DielemanMiddelharnis1.39.10minM40   12.765  4:423.55117
77  Bob Boekema (PR)Veere1.39.14minM40   12.756  4:423.54116
78  Sjef Goris (PR 1.30.18) Middelburg1.39.19minM50   12.746  4:423.54115
79  Peter HoncoopRijen1.39.20minM50   12.743  4:423.54114
80  Matthys DirkHerentals1.39.52minM60   12.675  4:443.52108
81  Frans LindersHoogerheide1.39.59minM40   12.661  4:443.52106
82  Jan van Geurt1.40.16minM50   12.625  4:453.51103
83  René Harinck (PR 1.31.05) Oost-Souburg1.40.23minM50   12.610  4:453.50101
84  Christian Janse (PR)Aagtekerke1.40.26minMse   12.604  4:463.50101
85  Andre de SchipperRoosendaal1.40.27minM50   12.602  4:463.50100
86  Henk Lous (PR 1.28.33) Vlissingen1.40.27minM60   12.602  4:463.50100
87  Christian Le SageDongen1.40.40minMse   12.575  4:463.4998
88  Leo Dalebout (PR 1.28.20) Gapinge1.40.48minM55   12.558  4:473.4996
89  Annelies PostemaRoosendaal1.40.52minV40   12.550  4:473.49266
90  Gijs de VriesUtrecht1.40.55minMse   12.544  4:473.4895
91  Francois van de Broecke (PR 1.28.24) Breskens1.40.58minM50   12.537  4:473.4894
92  Reinier van WouweSerooskerke Walcheren1.41.10minM60   12.513  4:483.4892
93  Fedor van der Hage (PR)Domburg1.41.12minM40   12.508  4:483.4792
94  Marcel Sommeijer (PR 1.32.45) Oost-Souburg1.41.17minM45   12.498  4:483.4791
95  Martino Harinck (PR 1.38.50) Middelburg1.41.30minM40   12.471  4:493.4688
96  Sjors JasperseUtrecht1.41.31minMse   12.469  4:493.4688
97  Rutger Wondergem (PR 1.35.49) Middelburg1.41.37minM40   12.457  4:493.4687
98  Erik Damen (debuut) Koudekerke1.41.39minMse   12.453  4:493.4686
99  Maurice Steketee (PR 1.36.11) Middelburg1.41.40minM35   12.451  4:493.4686
100  Co de Feijter (PR 1.34.34) Zierikzee1.41.41minM50   12.449  4:493.4686
101  Angélique Jansen (PR 1.41.36) Middelburg1.41.53minV40   12.425  4:503.45249
102  Koen de Vries (PR 1.36.56) Vlissingen1.41.59minM60   12.412  4:503.4583
103  Dennis But (PR 1.41.55) Middelburg1.42.03minM40   12.404  4:503.4582
104  Jos Boot (PR 1.34.55) Zoutelande1.42.07minM60   12.396  4:503.4481
105  Huibert LucasAlblasserdam1.42.35minM40   12.340  4:523.4376
106  Peter VisserAlphen aan den Rijn1.42.39minM40   12.332  4:523.4375
107  John van de WateringBergen op Zoom1.42.40minM50   12.330  4:523.4275
108  Niek van Belzen (PR 1.35.43) Arnemuiden1.42.41minM45   12.328  4:523.4275
109  Sander van der AarsenOudenbosch1.42.45minMse   12.320  4:523.4274
110  Arjen VermeulenVeere1.42.50minM50   12.310  4:523.4274
111  Sophie Miljoen (PR)Gapinge1.42.52minV40   12.306  4:533.42232
112  Peter Koopman (PR 1.34.44) Krabbendijke1.42.55minM40   12.300  4:533.4273
113  Willy de Blaeij (PR)Terneuzen1.42.57minM50   12.296  4:533.4272
114  Adam van Asperen (PR)Vrouwenpolder1.43.01minMse   12.288  4:533.4172
115  Eelke de Jong (PR 1.41.44) Middelburg1.43.03minMse   12.284  4:533.4171
116  Pascal van de Voorde (PR 1.36.34) Middelburg1.43.05minM40   12.280  4:533.4171
117  Werner den Exter (PR 1.37.45) Vlissingen1.43.08minM40   12.274  4:533.4170
118  Jozias Marijs (debuut) Arnemuiden1.43.12minM40   12.266  4:533.4170
119  Reinier Spijk (PR 1.33.54) Goes1.43.20minM40   12.250  4:543.4068
120  Nico GeelhoedKatwijk Zh1.43.23minM50   12.244  4:543.4068
121  Jacob Holwerda (PR 1.33.01) Dreischor1.43.28minM40   12.234  4:543.4067
122  Gerard MachielseBreda1.43.32minM40   12.226  4:543.4066
123  Saskia Giljam (PR 1.38.31) Kapelle-Biezelinge1.43.34minVse   12.223  4:553.40221
124  Marcel Vervuurt (PR 1.39.47) Middelburg1.43.35minM40   12.221  4:553.3966
125  Evelien van Sparrentak (PR 1.42.49) Sint Laurens1.43.36minV40   12.219  4:553.39220
126  Rinus Paardekooper (PR 1.36.37) Goes1.43.37minM55   12.217  4:553.3966
127  Jan van MarenTerneuzen1.43.40minMse   12.211  4:553.3965
128  Kaj de vriesDelft1.43.56minM40   12.179  4:563.3863
129  Dirk Jan LukasseRoosendaal1.43.57minMse   12.177  4:563.3862
130  Lennart de Kam (PR)Arnemuiden1.43.58minMse   12.176  4:563.3862
131  Alma de haanDelft1.44.00minV40   12.172  4:563.38214
132  Jan de Jager (PR 1.36.58) Wolphaartsdijk1.44.13minM40   12.146  4:563.3760
133  Neil McBride (PR 1.38.54) Colijnsplaat1.44.17minMse   12.139  4:573.3759
134  Jan KürstenDieden1.44.21minMse   12.131  4:573.3759
135  Remy de Bruijn (PR)Vrouwenpolder1.44.24minMse   12.125  4:573.3758
136  Danmar Dees (PR 1.34.40) Goes1.44.36minM45   12.102  4:573.3656
137  Wijnand Vette (debuut) Middelburg1.44.38minM50   12.098  4:583.3656
138  Evert de Rijke (PR 1.35.25) Hoek1.44.44minMse   12.086  4:583.3655
139  Eric van Eijkeren (PR 1.34.02) Wilhelminadorp1.44.46minM40   12.083  4:583.3655
140  Jos de KeijzerHoogerheide1.44.54minM50   12.067  4:583.3554
141  Samuel Jobse (debuut) Aagtekerke1.44.56minMse   12.063  4:583.3553
142  Stephan Jozwiak (PR 1.33.52) Vlissingen1.44.56minM40   12.063  4:583.3553
143  Jan Dominicus (PR)Middelburg1.45.11minM50   12.035  4:593.3451
144  Bram van Keulen (PR 1.38.11) Meliskerke1.45.20minM40   12.018  5:003.3450
145  Peter BeuvingBreda1.45.26minMse   12.006  5:003.3449
146  Vicent de LeeuwOost-Souburg1.45.27minMse   12.004  5:003.3349
147  Gert Kooiman (PR 1.44.34) Middelburg1.45.29minM60   12.000  5:003.3349
148  Michiel KettingBreda1.45.30minMse   11.999  5:003.3348
149  Linda Versluis (PR 1.40.51) Gapinge1.45.30minV50   11.999  5:003.33191
150  Daniel Walhout (PR 1.39.37) Veere1.45.31minMse   11.997  5:003.3348
151  Klaas flikweerts-Heer Abtskerke1.45.33minMse   11.993  5:003.3348
152  Jurran schutBreda1.45.33minMse   11.993  5:003.3348
153  Ferry Goedhart (PR 1.40.31) Oost-Souburg1.45.36minM40   11.987  5:003.3348
154  Marc de Groote (PR 1.35.58) Middelburg1.45.41minM40   11.978  5:013.3347
155  Martin Koole (debuut) Vlissingen1.45.42minMse   11.976  5:013.3347
156  Gérard de Nooijer (PR 1.42.27) Oost-Souburg1.45.54minM40   11.953  5:013.3245
157  Danny MulderNijkerk Gld1.46.00minMse   11.942  5:013.3244
158  Willeke den DikkenNijkerk Gld1.46.00minVse   11.942  5:013.32183
159  Ronald Melaard (PR 1.40.36) Oost-Souburg1.46.07minM45   11.929  5:023.3143
160  Adrie van de Bosse (PR 1.40.14) Oostkapelle1.46.21minM50   11.903  5:023.3142
161  Johannes BaasKootwijkerbroek1.46.23minMse   11.899  5:033.3141
162  Jan HeshofSteenbergen Nb1.46.28minM50   11.890  5:033.3041
163  Coen Dekker (PR 1.40.52) Zaamslag1.46.37minM40   11.873  5:033.3039
164  Melissa ten Kate (PR 1.39.32) Terneuzen1.46.38minVse   11.871  5:033.30174
165  Lieke BuijsHalsteren1.46.40minVse   11.867  5:033.30174
166  Bas DaalmanGoes1.47.06minM40   11.819  5:053.2836
167  Wim Dingemanse (PR 1.36.54) Grijpskerke1.47.06minM55   11.819  5:053.2836
168  Ricky Dekker (PR)Meliskerke1.47.24minMse   11.786  5:053.2734
169  Ronny DekkerDeventer1.47.25minMse   11.784  5:053.2734
170  Tonnis van der Tuin (PR 1.35.08) Kattendijke1.47.27minM50   11.781  5:063.2733
171  Cor Kloet (PR 1.38.10) Burgh-Haamstede1.47.27minM65   11.781  5:063.2733
172  Wilco Franken (PR 1.35.49) Kapellebrug1.47.29minM45   11.777  5:063.2733
173  Arjen Zuidweg (PR 1.39.51) Yerseke1.47.34minMse   11.768  5:063.2733
174  John Compiet (PR 1.36.19) Hulst1.47.37minM40   11.763  5:063.2732
175  Simon Voet (debuut) Koudekerke1.47.38minMse   11.761  5:063.2732
176  Elsbeth Haasnoot (PR 1.38.20) Middelburg1.47.55minVse   11.730  5:073.26156
177  Ko van Damme (PR 1.38.28) Kwadendamme1.47.56minM50   11.728  5:073.2630
178  Michael van HauteSint-Niklaas1.48.15minMse   11.694  5:083.2528
179  Vincent StuerMechelen1.48.29minM40   11.669  5:093.2427
180  Mirco SchützeSchleiden1.48.33minMse   11.661  5:093.2426
181  Peter Rotte (PR 1.45.05) Middelburg1.48.46minMse   11.638  5:093.2325
182  Jan C. de VriesAlphen aan den Rijn1.48.53minM40   11.626  5:103.2324
183  Sonja van HeckeRoosendaal1.49.05minV40   11.604  5:103.22141
184  Pieter-Jan de Baar (PR 1.39.24) Wolphaartsdijk1.49.06minM40   11.603  5:103.2223
185  Kim de NooijerGanshoren1.49.24minVse   11.571  5:113.21137
186  Bas de NooyerBiggekerke1.49.26minMse   11.567  5:113.2121
187  Dore Priester (PR 1.38.01) Middelburg1.49.30minVse   11.560  5:113.21136
188  Jos Put (PR 1.37.17) Vlissingen1.49.35minM50   11.551  5:123.2120
189  Ronnie Krocke (PR 1.32.30) Oost-Souburg1.49.47minM60   11.530  5:123.2019
190  Dimmy Ivens (PR 1.33.32) Schoondijke1.50.01minMse   11.506  5:133.2018
191  Leon Vermeulen (PR 1.35.49) Wemeldinge1.50.05minM40   11.499  5:133.1917
192  Wilco DobbelaarHulst1.50.08minMse   11.494  5:133.1917
193  John de BoerDe Meern1.50.08minM50   11.494  5:133.1917
194  Mascha EckhardtRoosendaal1.50.08minVse   11.494  5:133.19128
195  Jacky Luitwieler (debuut) Oost-Souburg1.50.14minM50   11.483  5:133.1917
196  Jack Smits (PR 1.40.51) Oost-Souburg1.50.19minM55   11.475  5:143.1916
197  Gert-Jan Ludikhuize (PR)Middelburg1.50.20minM40   11.473  5:143.1916
198  Suzanne van Elsacker (PR 1.45.54) Middelburg1.50.20minVse   11.473  5:143.19125
199  Bart van Belle (PR)Vlissingen1.50.27minMse   11.461  5:143.1816
200  Michel Carol (debuut) Arnemuiden1.50.28minM40   11.459  5:143.1816
201  Henny Strating (PR 1.41.18) Kamperland1.50.29minV50   11.457  5:143.18124
202  Corne Nieuwkerk (PR 1.36.40) Koudekerke1.50.30minM40   11.456  5:143.1815
203  Pieter den HollanderSerooskerke Walcheren1.50.31minM50   11.454  5:143.1815
204  Petra Nieuwkerk (debuut) Koudekerke1.50.31minV40   11.454  5:143.18123
205  Chris Harinck's-Gravenpolder1.50.35minMse   11.447  5:143.1815
206  Hans Lievense (PR 1.43.16) Middelburg1.50.35minM50   11.447  5:143.1815
207  Gerrit Spaans (PR 1.38.53) Goes1.50.36minM65   11.445  5:153.1815
208  Han MathijssenHaaren1.50.40minM50   11.438  5:153.1815
209  Lucas HouwelingRotterdam1.50.55minM50   11.413  5:153.1714
210  Jos TorremansVosselaar1.51.05minM60   11.395  5:163.1713
211  Simon van BovenNijkerk Gld1.51.14minM60   11.380  5:163.1612
212  Marco van het WestendeArnemuiden1.51.19minM40   11.372  5:173.1612
213  Marcella RoksFijnaart1.51.36minVse   11.343  5:173.15110
214  Marianne de SchipperRoosendaal1.51.42minV50   11.333  5:183.15109
215  Jan Cornelisse (PR)Middelburg1.52.21minM50   11.267  5:203.138
216  Martien van Es (PR 1.46.56) Middelburg1.52.32minM45   11.249  5:203.127
217  Adri KooleSerooskerke Walcheren1.52.45minM60   11.227  5:213.127
218  Kees van den BerkRoosendaal1.52.46minM50   11.225  5:213.127
219  Frans Willem van der Maas (debuut) Oost-Souburg1.52.51minMse   11.217  5:213.126
220  Rob van der PostAmersfoort1.53.01minM50   11.201  5:213.116
221  Roel Latuheru (PR 1.38.46) Middelburg1.53.15minM45   11.177  5:223.105
222  Bram Sturm (PR 1.39.35) Middelburg1.53.22minM50   11.166  5:223.105
223  Franklin Nieuwdorp (PR 1.47.05) Middelburg1.53.27minM40   11.158  5:233.105
224  Marijn Huibregtsen (PR 1.41.14) Westkapelle1.53.28minMse   11.156  5:233.105
225  Hans Tramper (PR 1.39.25) Goes1.53.49minM40   11.122  5:243.094
226  Wim OussorenDordrecht1.53.54minM50   11.114  5:243.094
227  Bert de Vos (PR 1.51.29) Zierikzee1.53.59minM50   11.106  5:243.083
228  Bram Kotvis (PR 1.38.02) Zierikzee1.54.01minM55   11.102  5:243.083
229  Frans NiewenhuyzenMiddelburg1.54.06minMse   11.094  5:243.083
230  Frans Kolijn (PR 1.44.34) Oost-Souburg1.54.12minM40   11.085  5:253.083
231  Laus de Ridder (PR 1.38.27) Vlissingen1.54.18minM55   11.075  5:253.083
232  Matthijs van Straten (PR 1.41.54) Vlissingen1.54.28minM40   11.059  5:263.072
233  Martin Francke (PR 1.38.45) Middelburg1.54.29minM40   11.057  5:263.072
234  René Goetheer (PR 1.39.46) Wolphaartsdijk1.54.38minM50   11.043  5:263.072
235  Jan de Reu (PR 1.49.41) Middelburg1.54.41minM50   11.038  5:263.072
236  Jan Davidse (PR)Oost-Souburg1.54.43minM55   11.035  5:263.072
237  Derrick DijkmanTwello1.54.44minMse   11.033  5:263.062
238  Jan Noom (PR 1.44.37) Scherpenisse1.54.49minMse   11.025  5:273.062
239  Marcel JansenSomeren1.54.51minM50   11.022  5:273.062
240  John SlabbekoornWemeldinge1.54.57minMse   11.012  5:273.062
241  Sabine Gelok-FlipseKoudekerke1.54.58minVse   11.011  5:273.0676
242  Leon Verlinde (PR 1.50.40) Terneuzen1.55.04minM40   11.001  5:273.061
243  Mark KoksMiddelburg1.55.05minMse   10.999  5:273.061
244  Wies Koekkoek (PR 1.44.07) Hulst1.55.09minM50   10.993  5:273.051
245  Ronald van HerculesSerooskerke Walcheren1.55.09minM60   10.993  5:273.051
246  Nathalie Slabbekoorn (debuut) Kapelle-Biezelinge1.55.17minVse   10.980  5:283.0573
247  Theo WubsAmsterdam1.55.19minM60   10.977  5:283.051
248  Anton Engels (PR 1.32.07) Middelburg1.55.23minM50   10.971  5:283.051
249  Kees de Visser (PR 1.38.13) Aagtekerke1.55.25minM50   10.968  5:283.051
250  Michiel Bleijenbergh (PR 1.38.56) Middelburg1.55.26minM40   10.966  5:283.051
251  Marin de NooijerVlissingen1.55.40minM60   10.944  5:293.041
252  Wim Tabak (PR 1.42.44) Vlissingen1.55.44minM55   10.938  5:293.041
253  Peter Sanderse (PR)Zoutelande1.55.49minM50   10.930  5:293.04-
254  Judith Goetheer (PR)Kloetinge1.55.50minV40   10.928  5:293.0468
255  Marco BouwmanMiddelburg1.55.52minM40   10.925  5:303.03-
256  Gertjan Bakker (PR 1.39.10) Goes1.56.04minM45   10.906  5:303.03-
257  Annette Bevelander (PR 1.41.17) Rilland1.56.13minVse   10.892  5:313.0364
258  Corne den otter (PR 1.38.38) Nieuwerkerk1.56.25minMse   10.873  5:313.02-
259  Dennis de Boer (PR 1.50.53) Vlissingen1.56.26minM40   10.872  5:313.02-
260  Jaap van Beest (PR 1.42.21) Vlissingen1.56.26minM40   10.872  5:313.02-
261  Linda de Groot's Heerenhoek1.56.27minVse   10.870  5:313.0262
262  Marco Meur (PR 1.45.29) Middelburg1.56.34minM40   10.859  5:323.02-
263  Kirsten VoorhamBurg-Haamstede1.56.43minV40   10.845  5:323.0160
264  Remko HoogendoornMiddelburg1.56.44minMse   10.844  5:323.01-
265  Dennis van Rutten (PR 1.47.51) Middelburg1.56.47minM40   10.839  5:323.01-
266  Henk van der Poel (PR 1.33.58) Westkapelle1.56.48minM60   10.838  5:323.01-
267  Raymon van Belzen (debuut) Goes1.56.52minMse   10.832  5:323.01-
268  Paul de Bruijn (PR 1.55.23) Vlissingen1.56.54minM40   10.828  5:323.01-
269  Frank Schoonwater (PR 1.44.14) Vlissingen1.56.56minM50   10.825  5:333.01-
270  Henk Schraa (PR 1.55.44) Vlissingen1.56.57minM40   10.824  5:333.01-
271  Annet van de Kreke (PR 1.42.52) Oost-Souburg1.56.58minV45   10.822  5:333.0158
272  Mathieu Koning (PR)Arnemuiden1.57.00minM40   10.819  5:333.01-
273  Leo Goedegebure (PR 1.54.38) s-Heer Arendskerke1.57.12minM50   10.801  5:333.00-
274  Daniël Rouw (PR 1.57.17) Middelburg1.57.43minMse   10.753  5:352.99-
275  Eric Cevaal (PR 1.52.07) Oost-Souburg1.57.46minMse   10.749  5:352.99-
276  Muriel Hofman (PR 1.45.51) Kloetinge1.57.53minV40   10.738  5:352.9851
277  Wim-Paul Lievense (PR 1.57.54) Middelburg1.58.01minM40   10.726  5:362.98-
278  Pieter Karman (PR 1.54.32) Lewedorp1.58.03minM60   10.723  5:362.98-
279  Leendert AndewegHendik Ido Ambacht1.58.05minM40   10.720  5:362.98-
280  Erwin Dingemanse (PR 1.44.42) Kortgene1.58.13minMse   10.708  5:362.97-
281  John Jansen (PR 1.47.23) Lewedorp1.58.14minM60   10.706  5:362.97-
282  Cobi Louwerse (PR)Veere1.58.14minV50   10.706  5:362.9748
283  Ad van AsperenHendrik Ido Ambacht1.58.16minM60   10.703  5:362.97-
284  Tessa Goorsenberg (PR)Koudekerke1.58.17minVse   10.702  5:362.9748
285  Ward LauwersAsten1.58.20minM60   10.697  5:372.97-
286  Roland van Braak (PR 1.42.12) Terneuzen1.58.21minMse   10.696  5:372.97-
287  Cor Schipper (PR 1.17.34) Middelburg1.58.22minM60   10.694  5:372.97-
288  Fred SpruitGouderak1.58.26minM50   10.688  5:372.97-
289  Michel Sinke (PR 1.41.15) Middelburg1.58.34minM45   10.676  5:372.97-
290  Marjan Ririhena (PR 1.50.51) Middelburg1.58.35minV40   10.675  5:372.9745
291  Remi Mesu (PR 1.54.18) Middelburg1.58.41minMse   10.666  5:382.96-
292  Jan Kaljouw (PR)Oostkapelle1.58.43minM50   10.663  5:382.96-
293  Henriette van Linden TolGoes1.58.43minVse   10.663  5:382.9644
294  Mitchell MatthijssenRijsbergen1.58.52minMse   10.649  5:382.96-
295  Siem Cornelisse (PR 1.40.30) Arnemuiden1.58.54minM60   10.646  5:382.96-
296  Alwin OerlemansWoerden1.58.56minM50   10.643  5:382.96-
297  Jeroen hage (PR 1.39.32) Middelburg1.58.58minM50   10.640  5:382.96-
298  Johan Barnard's-Gravenhage1.58.59minM50   10.639  5:382.96-
299  Marianne Koster (PR 1.55.01) Borssele1.59.06minVse   10.628  5:392.9542
300  Joop Albronda (PR 1.41.08) Middelburg1.59.16minM40   10.614  5:392.95-
301  Wouter Labrujere (PR)Nieuw- en Sint Joosland1.59.19minM45   10.609  5:392.95-
302  Adrie de Kraker (PR 1.45.32) Kapelle-Biezelinge1.59.19minM55   10.609  5:392.95-
303  Rudi Aantjes (debuut) Krabbendijke1.59.24minM40   10.602  5:402.94-
304  Imo Jongepier (PR 1.49.50) Nieuw- en Sint Joosland1.59.25minM65   10.600  5:402.94-
305  Arjen Dommisse (PR)Krabbendijke1.59.27minMse   10.597  5:402.94-
306  Bennie Heijmans (PR 1.48.39) Hulst1.59.53minM50   10.559  5:412.93-
307  Marco Wauters (PR 1.47.08) Vogelwaarde2.00.11minM40   10.533  5:422.93-
308  Peter Meijaard (PR 1.50.05) Kloetinge2.00.29minM50   10.506  5:432.92-
309  Johan MondenEtten-Leur2.00.35minM40   10.498  5:432.92-
310  Ad den Dekker (PR 1.51.21) Kapelle-Biezelinge2.00.42minM60   10.488  5:432.91-
311  Corina Lievense (PR 1.47.54) Middelburg2.00.53minV40   10.472  5:442.9130
312  Bianca Davidse (PR 1.55.45) Goes2.01.09minVse   10.449  5:452.9029
313  Roy HendriksenMiddelburg2.01.13minM40   10.443  5:452.90-
314  Kees Dijl (PR 1.53.38) Waarde2.01.27minM50   10.423  5:452.90-
315  Mark KakesNisse2.01.40minM40   10.404  5:462.89-
316  Daniella Evers (PR 1.32.58) Middelburg2.01.41minV40   10.403  5:462.8926
317  Sara SchützeSchleiden2.01.42minVse   10.401  5:462.8925
318  Lex van Zuilen (PR 2.00.15) Vlissingen2.01.49minM50   10.391  5:462.89-
319  Leonard FranckeMaassluis2.01.51minM50   10.389  5:472.89-
320  Wim Witte (PR 2.00.01) Borssele2.01.52minM60   10.387  5:472.89-
321  Hilde JacobsBoechout2.02.02minV40   10.373  5:472.8824
322  Petra van GorcumSprang-Capelle2.02.02minV40   10.373  5:472.8824
323  Rebecca De Winter (PR 1.56.20) Ovezande2.02.02minV50   10.373  5:472.8824
324  Annie LangewegZevenbergen2.02.03minV50   10.372  5:472.8824
325  Suzanne Geschiere (PR 1.41.09) Sint Laurens2.02.33minV50   10.329  5:492.8721
326  Roos Slagboom (debuut) Middelburg2.02.37minVse   10.324  5:492.8721
327  Johanna van Cranenburgh (PR 2.01.47) Vrouwenpolder2.02.46minV50   10.311  5:492.8620
328  Rob Bourgonje (PR 1.54.29) Driewegen2.02.47minM50   10.310  5:492.86-
329  Leon BuijsHalsteren2.02.48minM50   10.308  5:492.86-
330  Christian van Leeuwen (debuut) Vlissingen2.02.50minMse   10.305  5:492.86-
331  Jan-Willem Huiszoon (PR 1.48.31) Arnemuiden2.02.53minM40   10.301  5:492.86-
332  Jacqueline Kafoe-Quist (PR 1.59.32) Zierikzee2.02.55minV45   10.298  5:502.8619
333  Evelien Capello (PR 1.52.16) s-Heerenhoek2.03.02minVse   10.289  5:502.8619
334  Jarinda PoppeRotterdam2.03.03minVse   10.287  5:502.8619
335  Joost Liefbroer (PR)Oost-Souburg2.03.04minMse   10.286  5:502.86-
336  Kevin kuitems (debuut) Goes2.03.10minMse   10.278  5:502.85-
337  Erno Tramper (PR 1.57.33) Middelburg2.03.16minM40   10.269  5:512.85-
338  Ferry SchraaIJsselstein Ut2.03.17minM40   10.268  5:512.85-
339  Ingrid Koene (PR 1.44.36) Middelburg2.03.20minVse   10.264  5:512.8517
340  Ellie Spaans (PR 1.53.12) Goes2.03.20minV60   10.264  5:512.8517
341  Wendy Wijnstra (PR 1.42.19) Kapelle-Biezelinge2.03.22minVse   10.261  5:512.8517
342  Michel Meeuwse (PR 1.47.09) Vlissingen2.03.40minM40   10.236  5:522.84-
343  Caroline NeyensRaamsdonksveer2.03.40minV40   10.236  5:522.8416
344  Eric van der StarreRaamsdonksveer2.03.41minM50   10.235  5:522.84-
345  Bert LemmensHerten2.03.42minM60   10.233  5:522.84-
346  Wendy scholten (PR 1.59.26) Goes2.03.43minVse   10.232  5:522.8416
347  André de Koning (PR 1.55.21) Goes2.03.45minM60   10.229  5:522.84-
348  Fransine VerhageRotterdam2.04.00minVse   10.208  5:532.8414
349  Catherine de MeyerWaasmunster2.04.34minV40   10.162  5:542.8212
350  Emanuëla Bracke (PR 1.57.30) Axel2.04.40minV40   10.154  5:552.8212
351  Raf Spaeter (PR)Middelburg2.04.42minM40   10.151  5:552.82-
352  Dorien van der HelmSint-Niklaas2.04.43minV40   10.150  5:552.8212
353  Cherry Strating (PR)Kamperland2.04.49minM50   10.142  5:552.82-
354  Marjan de Schipper (PR)Middelburg2.04.52minV40   10.138  5:552.8211
355  Josa van der Vliet (PR 1.55.11) Terneuzen2.04.55minV50   10.134  5:552.8111
356  Eric HaestKasterlee2.05.13minM60   10.109  5:562.81-
357  Jeroen PaijmansHulst2.05.43minM40   10.069  5:582.80-
358  Jacco Duvekot (PR 1.57.57) Vrouwenpolder2.05.46minM40   10.065  5:582.80-
359  Dennis van der Linden (debuut) Vlissingen2.05.49minM40   10.061  5:582.79-
360  Peter Kok (PR)Goes2.05.59minMse   10.048  5:582.79-
361  Kees van Belzen (PR 1.53.45) Ritthem2.06.07minM65   10.037  5:592.79-
362  Mireille Huiszoon (PR 1.57.40) Arnemuiden2.06.09minV40   10.034  5:592.797
363  Caio de Graaf (PR 1.34.07) Burg-Haamstede2.06.14minM40   10.028  5:592.79-
364  Nanda Hendrikse (debuut) Middelburg2.06.27minVse   10.011  6:002.786
365  Maarten Everaard (PR 1.53.48) Hulst2.06.32minM40   10.004  6:002.78-
366  Marjon Mulder (PR 1.44.03) Koudekerke2.06.36minVse   9.999  6:002.786
367  Hans Joosse (PR 1.55.04) Middelburg2.06.37minM60   9.997  6:002.78-
368  Ilja van oerleHoogerheide2.06.38minV40   9.996  6:002.786
369  Kees van der Heijden (PR 1.37.59) Vlissingen2.06.41minM50   9.992  6:002.78-
370  Jan JobseSerooskerke Walcheren2.06.42minM60   9.991  6:002.78-
371  Marleen Huson (PR 1.53.07) Oost-Souburg2.06.42minV60   9.991  6:002.785
372  Monique JanssenNijmegen2.06.59minV40   9.969  6:012.775
373  Rene MustersPutte2.07.02minM40   9.965  6:012.77-
374  Chris den HartogDordrecht2.07.16minM60   9.946  6:022.76-
375  Kevin van de heuvel (PR 1.58.05) Goes2.07.29minMse   9.930  6:032.76-
376  Jolanda van Keulen (PR)Middelburg2.07.34minV40   9.923  6:032.764
377  Kees-Jan de Vos (debuut) Aagtekerke2.07.48minMse   9.905  6:032.75-
378  Remke van Belzen (PR)Arnemuiden2.07.49minV45   9.904  6:042.753
379  Mario Matulessy (PR 2.00.18) Domburg2.07.50minM50   9.902  6:042.75-
380  Nieuwenhuize ÉtienneHellevoetsluis2.08.07minMse   9.880  6:042.74-
381  Nieuwenhuize FreddyHellevoetsluis2.08.11minM50   9.875  6:052.74-
382  Nevzat Altikulac (PR 2.01.32) Middelburg2.08.12minM50   9.874  6:052.74-
383  Wendy van der Heide (PR 1.56.48) Vlissingen2.08.23minV40   9.860  6:052.742
384  Geert van MarenTerneuzen2.08.24minMse   9.859  6:052.74-
385  Jolanda Kolijn (PR)Oost-Souburg2.08.27minV50   9.855  6:052.742
386  Hans MatthijssenRijsbergen2.08.28minM50   9.854  6:052.74-
387  Esther van Sluijs-kole (PR 1.48.04) Kloetinge2.08.38minV40   9.841  6:062.732
388  Jan Dalebout (PR 1.57.39) Kapelle Beizelinge2.08.41minM60   9.837  6:062.73-
389  Karin van Noorden (PR 1.51.52) Vlissingen2.08.42minV45   9.836  6:062.732
390  Enssan HobeijnVlissingen2.09.16minMse   9.793  6:082.72-
391  Manon Heyens (PR 2.09.23) Sint Jansteen2.09.25minVse   9.781  6:082.721
392  Harry Anders (PR 2.05.07) Arnemuiden2.09.49minM70   9.751  6:092.71-
393  Serge FiguerasPulle2.10.07minM50   9.729  6:102.70-
394  Anne TeunissenRotterdam2.10.20minVse   9.712  6:112.70-
395  Ferry KooijmanRotterdam2.10.21minMse   9.711  6:112.70-
396  Jan Euser (PR 2.07.32) Veere2.10.45minM65   9.681  6:122.69-
397  Anita StoopZevenbergen2.10.45minV50   9.681  6:122.69-
398  Levien de Blaeij (PR 1.54.50) Terneuzen2.10.54minM60   9.670  6:122.69-
399  Leon van Liere (debuut) Middelburg2.10.54minM60   9.670  6:122.69-
400  Frank de koeijerVlissingen2.11.08minM40   9.653  6:132.68-
401  Mirjam Kloet (PR 1.47.30) Arnemuiden2.12.18minV40   9.568  6:162.66-
402  Maria Vierthaler (PR)Vlissingen2.12.23minV40   9.562  6:162.66-
403  Jacqueline de Bondt (PR)Goes2.12.34minV50   9.549  6:172.65-
404  Wim Boogert (PR 1.59.58) Middelburg2.12.54minM50   9.525  6:182.65-
405  Nadine Wouters (debuut) Meliskerke2.13.00minVse   9.518  6:182.64-
406  Regine Boogert (PR 2.07.48) Middelburg2.13.14minV50   9.501  6:192.64-
407  Andre Kramer (PR 1.59.50) Yerseke2.13.15minM40   9.500  6:192.64-
408  Edwin Blok (PR 1.53.34) Middelburg2.13.15minM40   9.500  6:192.64-
409  Ellen VisHalsteren2.13.17minV50   9.497  6:192.64-
410  Thijs van der Zanden (debuut) Kapelle-Biezelinge2.13.25minMse   9.488  6:192.64-
411  Rene Janse (debuut) Axel2.13.38minM60   9.473  6:202.63-
412  Marjan Boogaard (PR 2.03.18) Middelburg2.13.52minV50   9.456  6:212.63-
413  Wolfgang Krug (PR 1.58.52) Middelburg2.13.53minM50   9.455  6:212.63-
414  Yvonne KlompmakerErmelo2.13.53minV40   9.455  6:212.63-
415  Janneke Wiskerke (PR 2.03.46) Goes2.13.53minV50   9.455  6:212.63-
416  Jan Casper van Schagen (PR 2.07.12) Goes2.14.00minM65   9.447  6:212.62-
417  Noleen Schraa (PR 2.09.53) Vlissingen2.14.03minV40   9.443  6:212.62-
418  Sung van?t Veer (PR 2.05.25) Middelburg2.14.05minV40   9.441  6:212.62-
419  Mariska Luiten (PR 2.05.26) Middelburg2.14.05minV40   9.441  6:212.62-
420  Myra Latuheru (PR 1.59.50) Middelburg2.14.10minV40   9.435  6:222.62-
421  Monika Tramper (debuut) Middelburg2.14.10minV40   9.435  6:222.62-
422  Riet Pouwelse (PR 2.04.29) Vrouwenpolder2.14.10minV60   9.435  6:222.62-
423  Frans van der AarsenOudenbosch2.14.29minM60   9.413  6:222.61-
424  Robin BastiaanseGrijpskerke2.15.01minMse   9.376  6:242.60-
425  Liesbeth Rijnberg (PR 2.05.21) Grijpskerke2.15.15minVse   9.359  6:252.60-
426  Steven Houweling (PR 2.03.57) Vrouwenpolder2.15.21minMse   9.352  6:252.60-
427  Veroni Meijer (PR 2.10.28) Middelburg2.15.22minVse   9.351  6:252.60-
428  Bram van Hoeve (PR 1.57.16) Terneuzen2.15.37minM60   9.334  6:262.59-
429  Roelien Grob-BraberVlissingen2.16.17minVse   9.288  6:282.58-
430  Jacqueline de Bree (PR 1.50.39) Middelburg2.16.20minV50   9.285  6:282.58-
431  David perquin (PR 1.56.31) Kats2.16.24minM45   9.280  6:282.58-
432  Anniek de Rijck- SerrarensSint Jansteen2.16.31minV50   9.272  6:282.58-
433  Maarten Riemens (PR 1.52.35) Grijpskerke2.16.55minMse   9.245  6:292.57-
434  Melanie KaljouwOostkapelle2.16.58minVse   9.242  6:302.57-
435  Lia Dobbelaar (PR 1.54.41) Heinkenszand2.16.58minV50   9.242  6:302.57-
436  Tina Verhulst (PR 2.04.20) Oostkapelle2.17.00minV40   9.240  6:302.57-
437  Remco van de WaartBergen op Zoom2.17.01minM40   9.239  6:302.57-
438  Ed van IngenRidderkerk2.17.01minM40   9.239  6:302.57-
439  Floor GroeneveldZwijndrecht2.17.14minM50   9.224  6:302.56-
440  Rob VlietstraNijkerkerveen2.18.17minM60   9.154  6:332.54-
441  Marie VlietstraNijkerkerveen2.18.17minV60   9.154  6:332.54-
442  Ard Zitman (PR 1.50.31) Oost-Souburg2.18.44minM50   9.124  6:352.53-
443  Corinne Hannewijk (PR 2.06.30) Vlissingen2.18.51minV50   9.117  6:352.53-
444  Marina Mol - Krijger's Heer Abtskerke2.18.59minVse   9.108  6:352.53-
445  Rene Nijsse (PR)Wolphaartsdijk2.19.00minM50   9.107  6:352.53-
446  Serena van den Hooven (PR)Middelburg2.19.07minVse   9.099  6:362.53-
447  Maarten van Kalsbeek (debuut) Middelburg2.19.09minMse   9.097  6:362.53-
448  Pien Westmaas (debuut) Goes2.19.17minVse   9.088  6:362.52-
449  Kirsten PostPijnacker2.19.17minVse   9.088  6:362.52-
450  Dé PostPijnacker2.19.18minMse   9.087  6:362.52-
451  Lenie de VisserSchiedam2.19.58minV60   9.044  6:382.51-
452  Jordi Castel (PR 2.06.38) Goes2.20.24minMse   9.016  6:392.50-
453  Peter Castel (PR 2.06.40) Goes2.20.24minM55   9.016  6:392.50-
454  Patrick d'HoogheDronten2.21.16minM50   8.961  6:422.49-
455  Nicky Sherrington BrentDomburg2.21.24minV50   8.952  6:422.49-
456  Rebecca van Winkelhof (PR 1.56.16) Middelburg2.21.30minVse   8.946  6:422.48-
457  Loretta Dominicus (PR 2.04.26) Koudekerke2.21.31minV40   8.945  6:422.48-
458  Jacqueline Verbraeken (PR 2.21.39) Arnemuiden2.21.45minV50   8.930  6:432.48-
459  Wilco OuwensZwijndrecht2.21.52minM40   8.923  6:432.48-
460  Sasja van BommelZwijndrecht2.21.55minV40   8.920  6:442.48-
461  Remco JansenMaasland2.23.07minM50   8.845  6:472.46-
462  Caroline Ganseman (PR 2.20.36) Goes2.23.08minV40   8.844  6:472.46-
463  Stefanie LeidigkeitEttenheim2.23.41minV40   8.810  6:492.45-
464  Jan LeidigkeitEttenheim2.23.42minM40   8.809  6:492.45-
465  Dick Hilberdink (PR 2.02.57) Vlissingen2.23.46minM50   8.805  6:492.45-
466  Alies Huissoon (PR)Kortgene2.24.55minV50   8.735  6:522.43-
467  Frederiek Huiszoon (PR 2.09.37) Middelburg2.24.56minV50   8.734  6:522.43-
468  Jessica Maas (debuut) Zoutelande2.25.22minVse   8.708  6:532.42-
469  Angelique Goverde (debuut) Middelburg2.25.22minVse   8.708  6:532.42-
470  Gera van BovenNijkerk Gld2.25.22minV60   8.708  6:532.42-
471  Lian KuiperBergen op Zoom2.26.33minV50   8.638  6:572.40-
472  Esther Brouwer (PR)Vlissingen2.26.56minV40   8.615  6:582.39-
473  Katja de Groes (debuut) Vrouwenpolder2.27.25minVse   8.587  6:592.39-
474  Geo Walraad (PR 2.21.49) Vlissingen2.29.52minM60   8.447  7:062.35-
475  Elianne van der WeeleVrouwenpolder2.30.52minVse   8.391  7:092.33-
476  Piet Verhage (PR 1.49.56) Westkapelle2.31.37minM70   8.349  7:112.32-
477  Lina Westmaas's Heer Hendrikskinderen2.31.59minV50   8.329  7:122.31-
478  Niels Westmaas (PR 1.52.44) s-Heer Hendrikskinderen2.32.00minMse   8.328  7:122.31-
479  Jojanneke Schuurman (PR 2.35.32) Schore2.38.12minVse   8.002  7:302.22-
480  Wolfgang Schäfer (PR 2.28.37) Kloetinge2.38.13minM60   8.001  7:302.22-
481  Michèlle Kebapci (PR)Vrouwenpolder2.43.25minVse   7.746  7:452.15-
482  Jasmijn JansenMaasland2.44.15minVse   7.707  7:472.14-
483  Rob MulOuderkerk aan den IJssel2.48.41minM60   7.504  8:002.08-
484  Rinus van MeijerenLekkerkerk2.48.42minM60   7.504  8:002.08-
485  Marylin Bruinsma-LabelleOuderkerk aan den IJssel2.48.42minV50   7.504  8:002.08-
486  Chris BruinsmaOuderkerk aan den IJssel2.48.43minM50   7.503  8:002.08-
Mannen: 359 (73.87%) => M35=4 - M40=99 - M45=15 - M50=76 - M55=12 - M60=40 - M65=6 - M70=2 - Mse=105
Vrouwen: 127 (26.13%) => V35=1 - V40=41 - V45=4 - V50=27 - V60=6 - Vse=48

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

halve marathon

2019Tim Pleijte1:14:58Erwin Adan1:15:11Huub van Noorden1:16:36Samantha Luitwieler1:23:48502
2018Tim Pleijte1:12:26Huub van Noorden1:14:07Erwin Harmes1:15:12Monica Sanderse1:32:37486
2017Erwin Harmes1:15:27Tim van den Broeke1:19:39Ralph Wiessner1:19:45Anjolie Engels1:36:55477
2016Erwin Harmes1:13:58Huub van Noorden1:15:31Tim Pleijte1:21:28Anjolie Engels1:35:32482
2015Erwin Harmes1:15:17Remy Vasseur1:18:16Huub van Noorden1:18:24Agnes Schipper1:27:26524
2014Erwin Harmes1:14:38Sebastien Schletterer1:15:24Tim Pleijte1:19:02Anjolie Engels1:28:32556
2013Sebastien Schletterer1:13:12Tim Pleijte1:13:30Erwin Harmes1:13:48Anjolie Engels1:28:18490
2012Neals Strik1:15:52Erwin Harmes1:15:57Michel Schrier1:16:13Ilonka van den Hengel1:29:24557
2011Michel Schrier1:18:37Adriaan van Keulen1:22:26Erik Kok1:22:49Anjolie Engels1:29:18399
2010Remy Vasseur1:17:50Alwin Vermeulen1:21:32Erik Kok1:22:28Martine Lust1:35:42397
2009Wim Padmos1:18:13Michel Schrier1:18:18Miquel van Tongeren1:22:01Anjolie Engels1:30:15385
2008Huub Maas1:19:28Wim Padmos1:20:22Niels Koole1:21:35Irma Heeren1:30:20319
2007Theo Rabout1:23:22Miquel van Tongeren1:23:57Wim van Sparrentak1:25:21Lia Gonzalez1:50:31128

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 8.124 seconden nodig om deze lijst met 486 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Atletiek Zeeland © 2020