dinsdag 2 juni 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
28-04: Ook na 1 juni Run your own race
24-04: Zeeuws record 15 km van John Vermeule meest kansrijk om ooit te worden verbroken
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

3e Gaperloop

Gapinge, vrijdag 1 juni 2018 - Organisatie: González Running
10 km >>> Zeeuws record staat met 28.20 vanaf 02-04-1995 op naam van Mauricio Gonzalez <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Erwin Harmes (PR 31.18) Middelburg32.44minM35   18.330  3:165.09743
2  Stefan Schrier (PR)Vlissingen33.49minM35   17.743  3:234.93664
3  Adriaan Walhout (PR 34.51) Middelburg34.58minM35   17.159  3:304.77584
4  Jozias Boone (PR 34.11) Goes36.07minM35   16.613  3:374.61510
5  Wim van Sparrentak (PR 34.04) Sint Laurens36.11minM45   16.582  3:374.61506
6  Jan-Willem Roelse (PR)Gonzalez Running36.31minMse   16.431  3:394.56485
7  Jorim de Boks (PR 35.00) Middelburg36.58minMse   16.231  3:424.51458
8  Sven Vermeulen (PR 36.39) Vlissingen37.15minM40   16.107  3:444.47442
9  Wilco Boogaard (PR 35.52) Middelburg37.27minM40   16.021  3:454.45430
10  Tom Verbeek (PR 36.34) Kwadendamme37.56minMse   15.817  3:484.39403
11  Micha Janse (PR 37.35) Zoutelande38.38minM40   15.531  3:524.31365
12  Arnoud Rijk (PR 36.28) Heinkenszand38.41minMse   15.511  3:524.31363
13  Fred van Es (PR)Domburg38.57minM40   15.404  3:544.28349
14  Jonathan Boon (PR 38.55) Oost-Souburg39.29minMse   15.196  3:574.22322
15  Gert van der Vinden (PR 37.38) Biggekerke39.36minM50   15.152  3:584.21316
16  Ruben Boutens (PR 38.57) Middelburg39.58minMse   15.013  4:004.17298
17  Dennis Heilbron (PR 37.57) Grijpskerke40.19minM40   14.882  4:024.13282
18  Johan Spruit (PR 39.56) Kapelle-Biezelinge40.31minMse   14.809  4:034.11273
19  Floris Jan Koole (PR 33.59) Oostkapelle40.47minM45   14.712  4:054.09261
20  Rinus van de Woestijne (PR 38.43) Middelburg40.54minM35   14.670  4:054.07255
21  Ewald Provoost (PR 40.51) Biggekerke40.58minM40   14.646  4:064.07253
22  Jeroen HollebrandseEtten-Leur41.09minM40   14.581  4:074.05245
23  Marcel Sommeijer (PR)Oost-Souburg41.22minM45   14.504  4:084.03235
24  Gijsbert Elstgeest (PR 40.27) s-Heerenhoek41.25minM45   14.487  4:094.02233
25  Peter van Lit (PR 41.27) Middelburg41.31minM50   14.452  4:094.01229
26  Lion Baas (PR 38.59) Vlissingen42.07minM40   14.246  4:133.96205
27  Robert-Jan Provoost (PR 41.13) Domburg42.28minM40   14.129  4:153.92191
28  Leo Janse (PR 39.14) Middelburg42.34minM50   14.096  4:153.92187
29  Chery den Exter (PR)Vlissingen42.40minM40   14.063  4:163.91183
30  Menno den Dekker (PR 41.29) Terneuzen42.55minM40   13.981  4:183.88174
31  Marnix van den Brande (PR 37.58) Terneuzen42.57minMse   13.970  4:183.88173
32  Rick de Smit (PR)Goes43.01minMse   13.948  4:183.87171
33  Martin Pruijsers (PR 37.08) Middelburg43.04minM50   13.932  4:183.87169
34  Linda Versluis (PR)Gapinge43.08minV50   13.910  4:193.86372
35  Christian Janse (PR 43.04) Aagtekerke43.16minMse   13.867  4:203.85162
36  Nick Paulusse (PR)Oost-Souburg43.20minM45   13.846  4:203.85159
37  Frans Bos (PR 40.02) Vlissingen44.09minM70   13.590  4:253.78132
38  Sophie Miljoen (PR)Gapinge44.49minV40   13.388  4:293.72296
39  Suzanne van Elsacker (PR)Middelburg44.53minVse   13.368  4:293.71294
40  Guillaume de Jonge (PR 44.53) Oost-Souburg44.59minM40   13.338  4:303.71107
41  Daniel Walhout (PR 44.59) Veere45.01minM35   13.328  4:303.70106
42  Lizo Koppejan (PR 44.36) Arnemuiden45.02minM45   13.323  4:303.70106
43  Simon Voet (debuut) Koudekerke45.06minMse   13.304  4:313.70104
44  Evelien van Sparrentak (PR 44.36) Sint Laurens45.09minV40   13.289  4:313.69282
45  Leon Vermeulen (PR)Wemeldinge45.21minM40   13.230  4:323.6897
46  Erwin Clowting (PR)Vlissingen45.33minM55   13.172  4:333.6692
47  Leo Dalebout (PR 40.02) Gapinge45.36minM55   13.158  4:343.6590
48  Erwin van Schaik (PR 39.53) Middelburg45.38minM50   13.148  4:343.6589
49  Marco Dingemanse (PR)Zoutelande45.41minM40   13.134  4:343.6588
50  Johan Lorier (PR 42.36) Vlissingen46.03minM40   13.029  4:363.6279
51  Mark Bouterse (PR)Kapelle-Biezelinge46.39minMse   12.862  4:403.5765
52  Sandra van de Broek (debuut) Sint Laurens46.47minV40   12.825  4:413.56219
53  Arjan Vermeulen (PR 45.54) Veere47.16minM50   12.694  4:443.5352
54  Jan-Kees LangeraarVlissingen47.56minM60   12.517  4:483.4839
55  Ilona Harten (PR 47.22) Oost-Souburg48.05minV45   12.478  4:493.47174
56  Jacky Luitwieler (PR 47.35) Oost-Souburg48.12minM50   12.448  4:493.4635
57  Martijn HuiszoonKortgene48.25minMse   12.392  4:513.4431
58  Ewoud van den Brande (PR 48.22) Middelburg48.34minMse   12.354  4:513.4329
59  Maurice Eppings (PR 47.50) Zoutelande48.43minM55   12.316  4:523.4227
60  Ronald van Hercules (PR 48.15) Serooskerke49.05minM60   12.224  4:553.4022
61  Jan-Willem OverveldAagtekerke49.12minMse   12.195  4:553.3921
62  Cor Schipper (PR 44.34) Middelburg49.17minM60   12.175  4:563.3820
63  Thomas Stuurwold (PR)Zoutelande49.30minMse   12.121  4:573.3717
64  Thomas Slingenberg (PR 49.09) Westkapelle49.34minM40   12.105  4:573.3616
65  John Guequierre (PR 33.40) Middelburg49.41minM65   12.076  4:583.3515
66  Jannie de Vries (PR 46.15) Vlissingen49.44minV55   12.064  4:583.35124
67  Remi Mesu (PR 48.23) Middelburg49.57minMse   12.012  5:003.3412
68  Marije Besuijen (PR 47.00) Middelburg50.04minV35   11.984  5:003.33115
69  Elsbeth Dingemanse (PR)Gapinge50.48minV40   11.811  5:053.2897
70  Bram van Eenennaam (PR 48.56) Nieuw- en Sint Joosland50.51minMse   11.799  5:053.285
71  Michel Meeuwse (PR 48.51) Vlissingen50.54minM40   11.788  5:053.275
72  Arnold Eggink (PR 43.40) Gapinge51.01minM50   11.761  5:063.274
73  Renate Moerland (PR)Arnemuiden51.10minVse   11.726  5:073.2688
74  Edwin Boogaard (PR)Zoutelande51.23minMse   11.677  5:083.242
75  Conno Francke (debuut) Gapinge51.29minM50   11.654  5:093.242
76  Rob van der Zwaag (PR)Veere51.46minM50   11.590  5:113.221
77  Arjan de Vrieze (PR)Wolphaartsdijk52.25minM40   11.447  5:153.18-
78  Stefan van Hemert (PR 51.29) Middelburg53.00minMse   11.321  5:183.14-
79  Jose Dierickx (PR 52.53) Vlissingen53.18minV60   11.257  5:203.1346
80  Kees Kuzee (PR 48.11) Middelburg53.32minM50   11.208  5:213.11-
81  Corne van Lomwel (PR 44.57) Oost-Souburg53.36minM40   11.194  5:223.11-
82  Annabel Marion (PR)Westkapelle53.39minV40   11.184  5:223.1140
83  Harry Kwakkelaar (debuut) Vlissingen53.57minM60   11.121  5:243.09-
84  Mirjam Kloet (PR 49.48) Arnemuiden53.59minV40   11.115  5:243.0935
85  Evelien van Heemst (PR 50.37) Middelburg54.02minV35   11.104  5:243.0834
86  Marian van Dijk (PR 45.39) Middelburg54.09minV50   11.080  5:253.0833
87  R LouwsVlissingen54.22minM40   11.036  5:263.07-
88  Benny van Norden (PR)Oost-Souburg54.25minM40   11.026  5:273.06-
89  Martijn Blommaert (PR 37.44) Middelburg54.29minMse   11.013  5:273.06-
90  Miranda Kwakkelaar (PR 54.29) Middelburg54.31minV40   11.006  5:273.0628
91  Ilse Groeneweg (PR)Zoutelande54.37minV40   10.986  5:283.0526
92  Rieky de Kock (PR)Zoutelande55.30minV40   10.811  5:333.0016
93  Jose van Belzen (PR)Arnemuiden56.14minMse   10.670  5:372.96-
94  Harry Nicolasen (debuut) Goes56.22minMse   10.645  5:382.96-
95  Harry Davidse (PR 54.09) Serooskerke56.28minM50   10.626  5:392.95-
96  Jan Jobse (PR 49.11) Serooskerke56.38minM65   10.594  5:402.94-
97  Lena Kleingeld (PR 54.00) Vlissingen57.11minV60   10.493  5:432.914
98  Ronnie Ovaa (PR 53.56) Vlissingen57.26minM40   10.447  5:452.90-
99  Rob Epker (PR 54.58) Middelburg57.30minM50   10.435  5:452.90-
100  Katja de Groes (PR 55.48) Vrouwenpolder57.44minVse   10.393  5:462.892
101  Jacob Luitwieler (PR 54.49) Middelburg59.03minM70   10.161  5:542.82-
102  Frederiek Huiszoon (PR)Middelburg59.17minV50   10.121  5:562.81-
103  Willeke Carol (PR)Arnemuiden1.00.04minVse   9.989  6:002.77-
104  Jacco van de Gruiter (PR 58.15) Arnemuiden1.00.13minMse   9.964  6:012.77-
105  Sarijke Aerts (PR 58.53) Middelburg1.00.23minV60   9.937  6:022.76-
106  Jan KruitMiddelburg1.00.38minM60   9.896  6:042.75-
107  Anja Schroevers (PR 57.34) Arnemuiden1.01.54minV50   9.693  6:112.69-
108  Alies HuiszoonKortgene1.02.51minV50   9.547  6:172.65-
109  Jorina Oreel (PR 1.01.21) Arnemuiden1.04.05minV40   9.363  6:252.60-
Mannen: 83 (76.15%) => M35=6 - M40=22 - M45=6 - M50=13 - M55=3 - M60=5 - M65=2 - M70=2 - Mse=24
Vrouwen: 26 (23.85%) => V35=2 - V40=10 - V45=1 - V50=5 - V55=1 - V60=3 - Vse=4

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

10 km

2019Tim Pleijte32:10Ronnie Overgaauw33:16Erwin Harmes33:41Carolien van de Kreeke39:10133
2018Erwin Harmes32:44Stefan Schrier33:49Adriaan Walhout34:58Linda Versluis43:08109
2017Erwin Harmes33:25Ronnie Overgaauw36:04Adriaan Walhout37:00Carolien van de Kreeke40:41137
2016Erwin Harmes32:36Adriaan van Keulen36:38Willem de Korte36:39Carolien van de Kreeke39:22127
5 km >>> Zeeuws record staat met 14.37 vanaf 07-09-2019 op naam van Tim van den Broeke <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Floris Willeboordse (PR)Middelburg15.41minMse   19.129  3:085.31694
2  Sergio Harinck (PR)Gonzalez Running16.20minMse   18.367  3:165.10590
3  Thijs Clowting (debuut) Vlissingen18.12minMse   16.484  3:384.58338
4  Pieter WisseRotterdam18.27minMse   16.260  3:414.52309
5  Ronald Geertse (PR)Serooskerke18.37minMse   16.115  3:434.48291
6  Stefan den Hollander (PR)Meliskerke18.48minMse   15.957  3:464.43272
7  Carolien van de Kreeke (PR 18.31) Serooskerke19.01minV40   15.776  3:484.38494
8  Giorgio Joziasse (PR)Middelburg19.04minMse   15.734  3:494.37245
9  Joel Aafjes (PR 16.52) Kortgene19.20minMse   15.517  3:524.31219
10  Mauricio Gonzalez (PR 18.59) Vrouwenpolder19.29minM55   15.398  3:544.28205
11  Danny de Leeuw (PR 19.52) Goes19.56minMse   15.050  3:594.18166
12  Nelleke Balde (debuut) Grijpskerke20.00minVse   15.000  4:004.17380
13  Marijn Grootjans (PR)Westkapelle20.05minMse   14.938  4:014.15154
14  Pieter Wisse (PR 19.56) Biggekerke20.18minM50   14.778  4:044.11138
15  Ryndert van der KolkMiddelburg20.52minMse   14.377  4:103.9999
16  Leendert van de Ven (debuut) Zoutelande21.07minM55   14.207  4:133.9584
17  Huub Beelen (PR)Goes21.15minM55   14.118  4:153.9276
18  Sico Poortvliet (PR)Middelburg21.33minMse   13.921  4:193.8760
19  Marco Olivier (PR 21.40) Vlissingen22.05minM45   13.585  4:253.7737
20  Natalie Sinke (PR 21.10) Vlissingen22.23minV40   13.403  4:293.72162
21  Jolanda Francke (debuut) Aagtekerke23.17minVse   12.885  4:393.58104
22  Lisanne LorierVlissingen23.21minVse   12.848  4:403.57100
23  John LangerakBurgum23.24minMse   12.821  4:413.564
24  Marijn van Bemmel (debuut) Oost-Souburg23.47minMse   12.614  4:453.501
25  Nicole Wondergem (PR 22.45) Sint Laurens24.14minV35   12.380  4:513.4456
26  Bram van BoxelTilburg24.17minMse   12.354  4:513.43-
27  Mara Klaver (debuut) Grijpskerke24.21minVse   12.320  4:523.4252
28  Henrike Blokpoel (PR)Oost-Souburg24.24minVse   12.295  4:533.4249
29  Corrie de SchachtOost-Souburg24.32minVse   12.228  4:543.4044
30  Roy PaauweGapinge24.34minMse   12.212  4:553.39-
31  Marlon Merison (debuut) Biggekerke24.37minMse   12.187  4:553.39-
32  Robin VerhaarWemeldinge24.43minMse   12.138  4:573.37-
33  Aart van Luijk (PR)Middelburg25.10minM60   11.921  5:023.31-
34  Maurice Steketee (PR 20.00) Middelburg25.12minM35   11.905  5:023.31-
35  Andrej MiljoenGapinge25.46minMse   11.643  5:093.23-
36  Peter Verhaar (PR)Wemeldinge26.09minMse   11.472  5:143.19-
37  Els Gelok (PR 23.21) Vlissingen26.31minVse   11.314  5:183.141
38  Sjoerd Wassink (PR)Vlissingen26.34minMse   11.292  5:193.14-
39  Helene LouwerseGapinge26.43minVse   11.229  5:213.121
40  Roosmarijn VersluisMiddelburg26.48minVse   11.194  5:223.111
41  Laura de Ridder (PR)Middelburg26.51minVse   11.173  5:223.101
42  Janneke Boutens (PR 26.16) Middelburg27.00minVse   11.111  5:243.091
43  Maria LorierVlissingen27.10minVse   11.043  5:263.07-
44  Lotte Elstgeest (PR 25.38) s-Heerenhoek27.16minVse   11.002  5:273.06-
45  Chris Melse (debuut) Middelburg27.21minMse   10.969  5:283.05-
46  Ingeborg Coppoolse (PR)Oostkapelle27.35minVse   10.876  5:313.02-
47  Kees Francke (PR)Grijpskerke27.41minMse   10.837  5:323.01-
48  Daisy van de Velde (PR)Oostburg27.43minVse   10.824  5:333.01-
49  Natasja Breijer (PR)Serooskerke27.45minVse   10.811  5:333.00-
50  Jan Joosse (debuut) Nieuw- en Sint Joosland27.46minVse   10.804  5:333.00-
51  Joost van Garderen (PR)Aagtekerke27.48minMse   10.791  5:343.00-
52  Karin den Dekker (PR)Terneuzen27.51minV45   10.772  5:342.99-
53  Wenda Verstraate (debuut) Koudekerke27.52minVse   10.766  5:342.99-
54  Esther Brouwer (debuut) Vlissingen28.05minVse   10.682  5:372.97-
55  Pim KroeseGapinge28.17minMse   10.607  5:392.95-
56  Maarten SoniusWestkapelle28.19minMse   10.594  5:402.94-
57  Kim JoziasseOostkapelle28.21minVse   10.582  5:402.94-
58  Jacques van Putten (debuut) Aagtekerke28.26minMse   10.551  5:412.93-
59  Floor LorierVlissingen29.14minVse   10.262  5:512.85-
60  Danielle van de Ven (PR 28.30) Middelburg29.19minVse   10.233  5:522.84-
61  Tijne VluggenGapinge29.24minVse   10.204  5:532.83-
62  Petrie Pijnenborg (PR)Veere29.27minVse   10.187  5:532.83-
63  Hans van Sluijs (PR 28.49) Middelburg29.29minM65   10.175  5:542.83-
64  Marina JansenKruiningen29.31minVse   10.164  5:542.82-
65  Atina de JongeWemeldinge29.36minVse   10.135  5:552.82-
66  Wilma van de Gruiter (PR 29.18) Arnemuiden29.43minVse   10.095  5:572.80-
67  Mia van Belle (PR)Vlissingen29.54minV65   10.033  5:592.79-
68  Denise KlapSerooskerke30.06minVse   9.967  6:012.77-
69  Petra CoppoolseSerooskerke30.36minVse   9.804  6:072.72-
70  Annemiek Paulusse (PR 30.06) Oost-Souburg30.39minVse   9.788  6:082.72-
71  Corine MeierMiddelburg30.42minVse   9.772  6:082.71-
72  Jack GillessenMiddelburg31.00minMse   9.677  6:122.69-
73  Jean-Pierre Maas (debuut) Vlissingen31.19minMse   9.580  6:162.66-
74  Nathalie de Later (PR 27.33) Oostkapelle31.26minVse   9.544  6:172.65-
75  Francien de Later (PR 31.00) Middelburg31.55minVse   9.399  6:232.61-
76  Petra KraaijvangerOost-Souburg33.01minVse   9.086  6:362.52-
77  Femke SturmOost-Souburg33.11minVse   9.041  6:382.51-
78  Gijs KroeseGapinge33.13minMse   9.032  6:392.51-
79  Johanna SturmOost-Souburg33.15minVse   9.023  6:392.51-
80  Ilse van Dommelen (PR)Biggekerke33.57minVse   8.837  6:472.45-
81  Josca BoogertGapinge34.23minVse   8.725  6:532.42-
82  Ruud van den BarselaarMiddelburg35.04minMse   8.555  7:012.38-
83  Wendy MohlmanMiddelburg35.07minVse   8.543  7:012.37-
84  Hein-Piet van BoxtelTilburg35.38minMse   8.419  7:082.34-
85  Dennis WilleboordseGapinge39.12minMse   7.653  7:502.13-
86  Lukas WilleboordseGapinge39.15minMse   7.643  7:512.12-
87  Elin GoedhartOost-Souburg40.35minVse   7.392  8:072.05-
88  Helle DingemanseZoutelande43.12minVse   6.944  8:381.93-
89  Kristel DingemanseZoutelande43.13minVse   6.942  8:391.93-
90  Nieky de RoosVlissingen44.47minVse   6.699  8:571.86-
Mannen: 42 (46.67%) => M35=1 - M45=1 - M50=1 - M55=3 - M60=1 - M65=1 - Mse=34
Vrouwen: 48 (53.33%) => V35=1 - V40=2 - V45=1 - V65=1 - Vse=43

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 6.277 seconden nodig om deze lijst met 199 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Atletiek Zeeland © 2020