dinsdag 2 juni 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
28-04: Ook na 1 juni Run your own race
24-04: Zeeuws record 15 km van John Vermeule meest kansrijk om ooit te worden verbroken
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

10e Griffioenloop

Middelburg, vrijdag 8 juni 2018 - Organisatie: Dynamica
10 km >>> Zeeuws record staat met 28.20 vanaf 02-04-1995 op naam van Mauricio Gonzalez <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Adriaan Walhout (PR 34.51) Middelburg35.50minM35   16.744  3:354.65528
2  Remy Vasseur (PR 33.36) Vlissingen37.41minM35   15.922  3:464.42417
3  Wilco Boogaard (PR 35.52) Middelburg38.20minM40   15.652  3:504.35381
4  Jorim de Boks (PR 35.00) Middelburg38.56minMse   15.411  3:544.28350
5  Anjolie Engels (PR 35.42) Middelburg39.21minV40   15.248  3:564.24573
6  Olof Hoogesteger (PR 38.50) Vlissingen39.32minM40   15.177  3:574.22319
7  Arnoud Rijk (PR 36.28) Heinkenszand40.07minMse   14.956  4:014.15291
8  Erik Kok (PR 35.35) Arnemuiden40.16minM45   14.901  4:024.14284
9  Bryan Joziasse (debuut) Koudekerke40.53minMse   14.676  4:054.08256
10  Jeroen de Nood (PR 39.04) Middelburg41.02minM35   14.622  4:064.06250
11  Rinus van de Woestijne (PR 38.43) Middelburg41.12minM35   14.563  4:074.05242
12  JaapJan Ritsema (PR 37.32) Middelburg41.19minM45   14.522  4:084.03237
13  Bart de Visser (PR 38.28) Serooskerke41.25minMse   14.487  4:094.02233
14  Jesper Poppe (PR 39.42) Middelburg41.34minMse   14.435  4:094.01227
15  Edwin van Alphen (PR 35.38) Vlissingen41.37minM45   14.417  4:104.00225
16  Marius Besuijen (PR 35.10) Middelburg42.12minM55   14.218  4:133.95201
17  Peter van Lit (PR 41.27) Middelburg42.43minM50   14.046  4:163.90182
18  Bram Verhage (PR 38.11) Aagtekerke42.52minM55   13.997  4:173.89176
19  Lion Baas (PR 38.59) Vlissingen43.04minM40   13.932  4:183.87169
20  Martin Pruijsers (PR 37.08) Middelburg43.08minM50   13.910  4:193.86166
21  Christian Janse (PR 43.04) Aagtekerke43.15minMse   13.873  4:203.85162
22  Menno den Dekker (PR 41.29) Terneuzen43.17minMse   13.862  4:203.85161
23  Marnix van den Brande (PR 37.58) Terneuzen43.19minMse   13.851  4:203.85160
24  Vincent de Leeuw (PR 43.13) Oost-Souburg43.36minMse   13.761  4:223.82150
25  Eelke de Jong (PR)Middelburg43.45minMse   13.714  4:233.81145
26  Martin Francke (PR)Middelburg43.47minMse   13.704  4:233.81144
27  Anton Engels (PR 42.03) Middelburg43.51minM55   13.683  4:233.80142
28  Rien van VossenHalsteren43.54minMse   13.667  4:233.80140
29  Linda Versluis (PR 43.08) Gapinge43.57minVse   13.652  4:243.79334
30  Roel Stroo (debuut) Middelburg43.59minMse   13.642  4:243.79137
31  Gert Joziasse (PR 43.22) Middelburg44.23minMse   13.519  4:263.76125
32  Bram van Keulen (PR 41.06) Meliskerke44.29minMse   13.488  4:273.75122
33  Niek van Belzen (PR 41.51) Middelburg44.36minM50   13.453  4:283.74118
34  Erik Drijdijk (PR)Middelburg45.18minMse   13.245  4:323.6898
35  Samuel Jobse (PR 42.41) Aagtekerke45.26minMse   13.206  4:333.6795
36  Andre Polfliet (PR)Oost-Souburg45.37minMse   13.153  4:343.6590
37  Erik Goedhart (PR 44.35) Middelburg45.41minMse   13.134  4:343.6588
38  Daniel Walhout (PR 44.59) Veere45.56minM35   13.062  4:363.6382
39  Guillaume de Jonge (PR 44.53) Oost-Souburg46.03minMse   13.029  4:363.6279
40  Michiel Bleijenbergh (PR 45.10) Middelburg46.06minMse   13.015  4:373.6278
41  Lizo Koppejan (PR 44.36) Arnemuiden46.15minM45   12.973  4:383.6074
42  Albert Karstanje (PR 43.41) Sint Laurens46.42minM60   12.848  4:403.5764
43  Jack Smits (PR 42.43) Oost-Souburg46.55minM55   12.789  4:423.5559
44  Mark Allemekinders (PR 44.17) Heinkenszand47.02minMse   12.757  4:423.5457
45  Siem Cornelisse (PR 46.09) Arnemuiden47.04minMse   12.748  4:423.5456
46  Lydia Kleinjan (PR 42.53) Goes47.06minVse   12.739  4:433.54207
47  Evelien van Sparrentak (PR 44.36) Sint Laurens47.17minVse   12.689  4:443.52201
48  Jacky Luitwieler (PR 47.35) Oost-Souburg47.47minMse   12.557  4:473.4942
49  Ewoud van den Brande (PR)Middelburg48.22minMse   12.405  4:503.4532
50  Edwin Schoe (PR 45.37) Middelburg48.50minMse   12.287  4:533.4125
51  Paul Poulard (PR 47.12) Middelburg49.04minMse   12.228  4:543.4022
52  Willem Huiszoon (PR 47.21) Middelburg49.11minMse   12.199  4:553.3921
53  Mark Geuze (PR 43.56) Middelburg49.14minM50   12.187  4:553.3920
54  Cor Schipper (PR 44.34) Middelburg49.21minM60   12.158  4:563.3819
55  Bianca Steijn (PR 46.56) Kwadendamme49.39minVse   12.085  4:583.36127
56  Ruud Geldof (PR 46.12) Middelburg49.42minM55   12.072  4:583.3515
57  Stephan Willemstein (PR 47.42) Westkapelle49.44minMse   12.064  4:583.3514
58  Michael Vermaat (PR 45.39) Oost-Souburg50.51minMse   11.799  5:053.285
59  Enrico Joziasse (PR 49.31) Middelburg51.04minMse   11.749  5:063.264
60  Thomas Stuurwold (PR 49.30) Zoutelande51.17minMse   11.700  5:083.253
61  Michel GeldofMiddelburg51.20minMse   11.688  5:083.253
62  Ingmar van Leerzem (debuut) Middelburg51.22minMse   11.681  5:083.242
63  Suzanne Geschiere (PR 46.41) Sint Laurens51.36minV50   11.628  5:103.2378
64  Edwin SchinkelOost-Souburg51.49minMse   11.579  5:113.221
65  Karin Toornstra (PR 50.23) Middelburg51.52minVse   11.568  5:113.2173
66  Remi Mesu (PR 48.23) Middelburg52.14minMse   11.487  5:133.19-
67  Stefan van den Dries (PR 48.13) Heinkenszand52.33minMse   11.418  5:153.17-
68  Hans Joosse (PR 47.07) Middelburg52.40minM65   11.392  5:163.16-
69  Corne van der WelOost-Souburg53.24minMse   11.236  5:203.12-
70  Jan_wiilem VertveldAagtekerke53.40minMse   11.180  5:223.11-
71  Paul Burger (PR 53.19) Oost-Souburg53.42minMse   11.173  5:223.10-
72  Wim Witte (PR 50.09) Borssele53.53minM60   11.135  5:233.09-
73  Jeroen Raucamp (PR)Middelburg53.57minMse   11.121  5:243.09-
74  Karin VerhageMiddelburg54.00minVse   11.111  5:243.0935
75  Robert de Jonge (PR)Kapelle-Biezelinge54.33minMse   10.999  5:273.06-
76  Piet Beijer (PR 44.20) Middelburg54.58minM70   10.916  5:303.03-
77  Marcel Besuijen (PR 49.45) Middelburg55.07minMse   10.886  5:313.02-
78  Hans Minnaard (PR 47.21) Yerseke55.22minM55   10.837  5:323.01-
79  Wouter van den Dries (PR 54.03) Heinkenszand55.45minMse   10.762  5:352.99-
80  Johan Quist (PR 50.18) Middelburg57.13minM50   10.486  5:432.91-
81  Carlyn PoldermanMiddelburg57.32minVse   10.429  5:452.902
82  Patty Franse (debuut) Kwadendamme57.35minVse   10.420  5:462.892
83  Pieter Janssen (PR 48.06) Kwadendamme57.40minM35   10.405  5:462.89-
84  Mirjam Janssen (PR 48.28) Kwadendamme57.43minVse   10.396  5:462.892
85  Lena Kleingeld (PR 54.00) Vlissingen58.02minVse   10.339  5:482.871
86  Johan OuwerkerkMiddelburg59.01minMse   10.167  5:542.82-
87  Chellie van KloosterMiddelburg59.04minVse   10.158  5:542.82-
88  Sander OuwerkerkMiddelburg59.06minMse   10.152  5:552.82-
89  Ester TangeMiddelburg1.05.52minVse   9.109  6:352.53-
90  Leen Tange (PR 56.22) Middelburg1.05.55minMse   9.102  6:362.53-
Mannen: 76 (84.44%) => M35=6 - M40=3 - M45=4 - M50=5 - M55=6 - M60=3 - M65=1 - M70=1 - Mse=47
Vrouwen: 14 (15.56%) => V40=1 - V50=1 - Vse=12

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

10 km

2019Ronnie Overgaauw33:44Erwin Harmes35:11Remy Vasseur37:42Durby Meijboom46:1266
2018Adriaan Walhout35:50Remy Vasseur37:41Wilco Boogaard38:20Anjolie Engels39:2190
2017Ronnie Overgaauw35:35Adriaan Walhout37:40Willem de Korte37:49Lea Elisa Kampf46:0984
2016Joeri Versluis36:05Arjo Verhage36:50Wim van Sparrentak36:56Evelien van Sparrentak45:1279
2015Joeri Versluis36:55Wilco Boogaard37:53Jeroen van der Meide39:24Valesca Lefeber48:2148
2014Erwin Harmes33:28Laurent van Nieuwenhuijze35:31Wim van Sparrentak36:27Carolien van de Kreeke40:5465
2013Erwin Harmes35:18Adriaan van Keulen36:30Arjo Verhage36:38Sandra Joziasse44:2380
5 km >>> Zeeuws record staat met 14.37 vanaf 07-09-2019 op naam van Tim van den Broeke <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Tom Verbeek (PR 17.13) Kwadendamme18.52minMse   15.901  3:464.42265
2  Stefan Hollander (PR 18.48) Meliskerke18.55minMse   15.859  3:474.41260
3  Jonathan Boon (PR 18.53) Oost-Souburg19.06minMse   15.707  3:494.36241
4  Ronald Geertse (PR 18.37) Serooskerke19.14minMse   15.598  3:514.33228
5  Martijn de Vries (PR 19.31) Middelburg19.45minM35   15.190  3:574.22182
6  Thijs Koops (PR 18.00) Oost-Souburg19.48minMse   15.152  3:584.21177
7  Jesse Beijer (PR 18.08) Middelburg19.51minMse   15.113  3:584.20173
8  Manfred van den Broeke (PR 18.50) Middelburg20.33minMse   14.599  4:074.06120
9  Melvin Poppe20.41minMse   14.504  4:084.03111
10  Pieter Wisse (PR 19.56) Biggekerke21.09minM50   14.184  4:143.9482
11  Rick de Smit (PR)Goes21.16minMse   14.107  4:153.9275
12  Boaz KalkhovenEindhoven21.44minMse   13.804  4:213.8352
13  Huub Beelen (PR 21.15) Goes21.47minM55   13.772  4:213.8349
14  Maurice Steketee (PR 20.00) Middelburg21.49minM35   13.751  4:223.8248
15  Sico Poortvliet (PR 21.33) Middelburg22.06minMse   13.575  4:253.7736
16  Sandra van den Broek (debuut) Sint Laurens22.40minVse   13.235  4:323.68143
17  Ingrid Koene (ZR V55 + PR)Yerseke22.46minV55   13.177  4:333.66135
18  Ron Dellebeke (PR 20.01) Oost-Souburg22.57minM55   13.072  4:353.6311
19  Vicky WiessenerMiddelburg23.01minVse   13.034  4:363.62120
20  Kyra van de Voorde (PR 20.45) Middelburg23.46minVse   12.623  4:453.5178
21  Pascal van de Voorde (PR 19.05) Middelburg23.48minM35   12.605  4:463.501
22  Hanna MaatMiddelburg23.59minVse   12.509  4:483.4767
23  Louise de Pooter (PR)Middelburg24.41minVse   12.154  4:563.3839
24  Arjan de Vrieze (PR)Wolphaartsdijk25.09minMse   11.928  5:023.31-
25  Colette MaatMiddelburg25.40minVse   11.688  5:083.2512
26  Regien VreugdenhilMiddelburg25.52minVse   11.598  5:103.228
27  Lex van Zuilen (debuut) Vlissingen26.03minM50   11.516  5:133.20-
28  Johan Rijkeboer (PR 24.12) Middelburg26.16minMse   11.421  5:153.17-
29  Hanneke Danschutter (PR)Middelburg26.30minVse   11.321  5:183.141
30  Theo Simons (debuut) Middelburg26.50minM60   11.180  5:223.11-
31  Inge Steketee (PR)Oost-Souburg27.24minVse   10.949  5:293.04-
32  Janneke Boutens (PR 26.16) Middelburg27.40minVse   10.843  5:323.01-
33  Roosmarijn VersluisMiddelburg27.47minVse   10.798  5:333.00-
34  Angelique Harinck (PR 24.20) Oost-Souburg28.12minV45   10.638  5:382.96-
35  Annelies Blaas (debuut) Koudekerke28.18minVse   10.601  5:402.94-
36  Els Gelok (PR 23.21) Vlissingen28.29minVse   10.532  5:422.93-
37  Sjoerd Wassink (PR 26.34) Vlissingen28.31minMse   10.520  5:422.92-
38  Kees Francke (PR 27.41) Grijpskerke28.37minMse   10.483  5:432.91-
39  Krista Joziasse (PR)Middelburg28.41minVse   10.459  5:442.91-
40  Jaap Dekker (PR 27.50) Veere28.51minMse   10.399  5:462.89-
41  Vera Lagendijk (PR)Middelburg28.56minVse   10.369  5:472.88-
42  Iris JooseMiddelburg29.00minVse   10.345  5:482.87-
43  Tessa Springer (debuut) Middelburg29.02minVse   10.333  5:482.87-
44  Michael WalhoutVlissingen29.04minMse   10.321  5:492.87-
45  Davy PoelmanYerseke29.07minMse   10.303  5:492.86-
46  Jesse HaijesVlissingen29.09minMse   10.292  5:502.86-
47  Karin den Dekker (PR 27.51) Terneuzen29.17minV45   10.245  5:512.85-
48  Chantal SchiperoordtTerneuzen29.23minVse   10.210  5:532.84-
49  Sarijke Aerts (PR 28.46) Middelburg30.00minV60   10.000  6:002.78-
50  Anda Passenier (debuut) Middelburg30.05minVse   9.972  6:012.77-
51  Anita van OuwerkerkMiddelburg30.22minVse   9.879  6:042.74-
52  Denise KlapSerooskerke30.43minVse   9.767  6:092.71-
53  Monique Brouwer (debuut) Middelburg31.20minVse   9.574  6:162.66-
54  Mascha Boom (PR 28.20) Oostkapelle31.23minVse   9.559  6:172.66-
55  C KoppejanMiddelburg33.20minVse   9.000  6:402.50-
56  Madelief van EekelenBergen op Zoom33.27minVse   8.969  6:412.49-
57  Sigrid van de LiendenMiddelburg33.30minVse   8.955  6:422.49-
58  Renee DekkerZonnemaire34.01minMse   8.819  6:482.45-
59  Ruud van den BarselaarMiddelburg38.06minMse   7.874  7:372.19-
Mannen: 29 (49.15%) => M35=3 - M50=2 - M55=2 - M60=1 - Mse=21
Vrouwen: 30 (50.85%) => V45=2 - V55=1 - V60=1 - Vse=26

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 5.723 seconden nodig om deze lijst met 149 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Atletiek Zeeland © 2020