woensdag 27 mei 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
28-04: Ook na 1 juni Run your own race
24-04: Zeeuws record 15 km van John Vermeule meest kansrijk om ooit te worden verbroken
21-04: Kunnen we na 1 juni stoppen met Run your own race?
16-04: Comeback van John Vermeule in 1993?
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

8e Halve van Renesse

Renesse, zondag 27 mei 2018 - Organisatie: Sportpromotion Zld
Halve marathon >>> Zeeuws record staat met 1.01.54 vanaf 03-04-1993 op naam van John Vermeule <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Erwin Adan (PR 1.08.41) Vlissingen1.23.52minMse   15.094  3:594.19403
2  Tim Pleijte (PR 1.07.30) Vlissingen1.24.32minMse   14.975  4:004.16387
3  Kevin BoonMeteren1.28.19minMse   14.333  4:113.98302
4  Hans BerendsenHeenvliet1.30.22minMse   14.008  4:173.89260
5  Niels Goudswaard (PR 1.18.06) Zierikzee1.32.04minM45   13.749  4:223.82228
6  Remy Vasseur (PR 1.13.38) Vlissingen1.33.52minM35   13.486  4:273.75196
7  Paul JansenDe Lier1.35.16minMse   13.287  4:313.69173
8  Johan Karelse (PR 1.19.12) Heinkenszand1.35.28minM45   13.260  4:323.68170
9  JÜrgen GerritsenDordrecht1.36.31minMse   13.115  4:343.64154
10  Anjolie Engels (PR 1.18.58) Middelburg1.37.12minV40   13.023  4:363.62335
11  Cees Dijkman (PR 1.28.21) Burgh-Haamstede1.37.21minMse   13.003  4:373.61142
12  David ButtgereitHerzogenrath1.37.34minMse   12.974  4:373.60138
13  Patrick v SchiltHalsteren1.38.02minMse   12.912  4:393.59132
14  Mark WillemsDruten1.38.15minMse   12.884  4:393.58129
15  Roy WernerDordrecht1.39.11minMse   12.763  4:423.55116
16  Wim de jongs-Gravenzande1.39.26minMse   12.731  4:433.54113
17  Rob Schaap (PR 1.25.08) Vlissingen1.40.06minM60   12.646  4:453.51105
18  Ronald Geertse (PR 1.24.32) Serooskerke1.40.14minMse   12.629  4:453.51103
19  Edwin van Alphen (PR 1.21.30) Vlissingen1.40.16minM45   12.625  4:453.51103
20  Johan Spruit (PR 1.25.22) Kapelle-Biezelinge1.40.55minMse   12.544  4:473.4895
21  Gert BakkenesMaassluis1.40.57minMse   12.539  4:473.4894
22  Johan de JongTilburg1.41.02minMse   12.529  4:473.4894
23  Richard BouwensSteenbergen1.41.13minMse   12.506  4:483.4791
24  Melanie SpruytNieuwerkerk a/d IJssel1.41.16minVse   12.500  4:483.47259
25  Patrick van Iersel (PR 1.27.31) Goes1.41.42minM50   12.447  4:493.4686
26  Monica Sanderse (PR 1.22.14) Vlissingen1.41.43minV35   12.445  4:493.46252
27  Richard van de Wege (PR 1.31.18) Vlissingen1.41.51minMse   12.429  4:503.4584
28  Arnold de KromHalsteren1.42.01minMse   12.408  4:503.4582
29  Bob LawendeRotterdam1.42.09minMse   12.392  4:513.4481
30  Pieter klemSommelsdijk1.42.21minMse   12.368  4:513.4479
31  Annemarie KersbergenDordrecht1.42.23minVse   12.364  4:513.43240
32  Niels van Mosseveldes-Gravenhage1.42.28minMse   12.354  4:513.4377
33  Jeffry de RidderDordrecht1.43.01minMse   12.288  4:533.4172
34  Robin Jonkers (PR 1.30.58) Tholen1.43.10minMse   12.270  4:533.4170
35  Robert van der ZandenBrielle1.43.12minMse   12.266  4:533.4170
36  Rob van ZantenRijswijk1.44.02minMse   12.168  4:563.3862
37  Tom Erpelinck (PR 1.31.21) Hengstdijk1.44.03minMse   12.166  4:563.3861
38  Amber BongertmanRoosendaal1.44.33minVse   12.108  4:573.36205
39  Dries van BavelMinderhout1.45.02minMse   12.052  4:593.3552
40  Colin Harmsen van der VliTholen1.45.05minMse   12.046  4:593.3552
41  Leon Bal (PR 1.29.34) Bruinisse1.45.22minM40   12.014  5:003.3450
42  Arjan Beije (PR 1.13.48) Burgh-Haamstede1.45.23minM45   12.012  5:003.3449
43  Franco RomboutsBladel1.45.37minMse   11.985  5:003.3348
44  Niels van BakergemMiddelburg1.45.57minMse   11.948  5:013.3245
45  Jacco FeenstraRotterdam1.46.48minMse   11.853  5:043.2938
46  Rosanne TeeuwenRotterdam1.48.01minVse   11.719  5:073.26155
47  Jan Willem FlorieVlissingen1.48.02minMse   11.717  5:073.2529
48  Jan van GentOud-Beijerland1.48.08minMse   11.706  5:083.2529
49  Jeroen KleijnKrimpen aan de Lek1.48.42minMse   11.645  5:093.2325
50  Marcel GeltonHellevoetsluis1.49.07minMse   11.601  5:103.2223
51  Martijn van EschBergschenhoek1.49.36minMse   11.550  5:123.2120
52  Jeroen NieuwlandRotterdam1.49.54minMse   11.518  5:133.2018
53  Tom de RaadHellevoetsluis1.49.55minMse   11.516  5:133.2018
54  Martine LustBrielle1.50.01minVse   11.506  5:133.20129
55  Marius Boonman (PR 1.34.31) Heinkenszand1.50.02minMse   11.504  5:133.2018
56  Leon Loeve (PR 1.29.49) Burgh-Haamstede1.50.09minM40   11.492  5:133.1917
57  Pascal FauconnierWijnegem1.50.36minMse   11.445  5:153.1815
58  Mike Oldenmenger (PR 1.34.24) Middelburg1.50.49minMse   11.423  5:153.1714
59  André Meijers (PR 1.33.38) Hoedekenskerke1.50.54minM45   11.414  5:153.1714
60  Danny MeeusNijlen1.51.00minMse   11.404  5:163.1713
61  Ewald Provoost (PR 1.26.53) Biggekerke1.51.13minMse   11.382  5:163.1612
62  Lars DaamenVoorburg1.51.13minMse   11.382  5:163.1612
63  Vincent de Leeuw (PR 1.36.29) Oost-Souburg1.51.23minMse   11.365  5:173.1612
64  Cees HartmansPapendrecht1.51.25minMse   11.361  5:173.1611
65  Rogier TaalZwijndrecht1.51.26minMse   11.360  5:173.1611
66  Marc Wijne (PR 1.38.06) Koudekerke1.51.30minMse   11.353  5:173.1511
67  Jasper ravays (PR 1.31.27) Koudekerke1.51.32minMse   11.350  5:173.1511
68  Chris KolmusMaassluis1.51.39minMse   11.338  5:183.1510
69  Leon bij de Vaate (PR 1.45.01) Zierikzee1.51.45minMse   11.328  5:183.1510
70  Michael PellikaanAlblasserdam1.51.51minMse   11.317  5:183.1410
71  Patrick Kok (PR 1.35.02) Vlissingen1.51.56minMse   11.309  5:183.149
72  Caio de Graaf (PR 1.34.07) Burgh-Haamstede1.51.57minM45   11.307  5:183.149
73  Kevin Veerhoek (PR 1.44.40) Renesse1.52.19minMse   11.270  5:193.138
74  Sander van der AarsenOudenbosch1.52.25minMse   11.260  5:203.138
75  Rico JongeScharendijke1.52.37minMse   11.240  5:203.127
76  Bart StoopOud-Beijerland1.52.38minMse   11.239  5:203.127
77  Pieter de Munnik (debuut) Burgh-Haamstede1.52.41minM35   11.234  5:203.127
78  Michiel SchipperRenesse1.53.13minMse   11.181  5:223.115
79  Jeroen MimpenRotterdam1.53.24minMse   11.163  5:233.105
80  Koen FransenHoogstraten1.53.26minMse   11.159  5:233.105
81  Duco BijleveldUtrecht1.53.26minMse   11.159  5:233.105
82  Dion in 't VeldAmsterdam1.53.30minMse   11.153  5:233.104
83  Jasper TamboezerRotterdam1.53.32minMse   11.150  5:233.104
84  Izaak VerhoevenZwijndrecht1.53.46minMse   11.127  5:243.094
85  Remco van de VeldenSchiedam1.53.57minMse   11.109  5:243.093
86  Martino Harinck (PR 1.38.50) Middelburg1.53.58minMse   11.107  5:243.093
87  Ivo Kloet (PR 1.34.07) Zierikzee1.54.02minMse   11.101  5:243.083
88  Bjorn de quaastenietBergen op Zoom1.54.03minMse   11.099  5:243.083
89  Henk Lous (PR 1.28.33) Vlissingen1.54.09minM60   11.089  5:253.083
90  Ronald van SteenisAlblasserdam1.54.17minMse   11.076  5:253.083
91  Peter VerschoorZwijndrecht1.54.19minMse   11.073  5:253.083
92  Co de Feijter (PR 1.34.34) Zierikzee1.54.33minM50   11.051  5:263.072
93  Geert DekkerDordrecht1.54.40minMse   11.039  5:263.072
94  Tim BuysseAssenede1.54.48minMse   11.027  5:263.062
95  Matti BuysseStekene1.54.50minMse   11.023  5:273.062
96  Lianne VerloopBest1.55.00minVse   11.007  5:273.0675
97  Raoul NielenRotterdam1.55.09minMse   10.993  5:273.051
98  Gerda SmitZwijndrecht1.55.19minVse   10.977  5:283.0572
99  Peter de Rijke (PR 1.40.21) Bruinisse1.55.35minMse   10.952  5:293.041
100  Steven RosiersBrecht1.55.47minMse   10.933  5:293.04-
101  Anna van StigtDordrecht1.55.49minVse   10.930  5:293.0468
102  Mark BruursRijen1.55.51minMse   10.927  5:293.04-
103  Anne GroenewegeRotterdam1.56.20minVse   10.881  5:313.0263
104  Jeroen lintingSchagen1.56.27minMse   10.870  5:313.02-
105  Holger FaberDinslaken1.56.35minMse   10.858  5:323.02-
106  Merijn van den Berg (PR 1.52.36) Middelburg1.56.39minMse   10.852  5:323.01-
107  Rene KruisRotterdam1.56.48minMse   10.838  5:323.01-
108  Peter van ThienenRotterdam1.57.02minMse   10.816  5:333.00-
109  Gert-Jan AchterbergRidderkerk1.57.06minMse   10.810  5:333.00-
110  Nicky Aalders (PR 1.36.09) s-Heer Hendrikskinderen1.57.22minMse   10.785  5:343.00-
111  Jeroen KortenoevenSteenbergen1.57.36minMse   10.764  5:342.99-
112  Frans DekkerMaasdijk1.57.37minMse   10.763  5:342.99-
113  Mark van DijkHonselersdijk1.57.41minMse   10.756  5:352.99-
114  Bianca van Aartsen (PR 1.46.30) Middelburg1.57.50minVse   10.743  5:352.9851
115  Jan HeshofSteenbergen1.58.08minMse   10.715  5:362.98-
116  Marius BosscheRotterdam1.58.10minMse   10.712  5:362.98-
117  Aart EijgelsheimZwijndrecht1.58.14minMse   10.706  5:362.97-
118  Michaela CremerBergisch Gladbach1.58.16minVse   10.703  5:362.9748
119  Rens SmorenbergUtrecht1.58.20minMse   10.697  5:372.97-
120  André LodderDordrecht1.58.35minMse   10.675  5:372.97-
121  André van den Hooven (PR 1.45.12) Oost-Souburg1.58.37minMse   10.672  5:372.96-
122  Lennen Jonker (PR 1.55.47) Bruinisse1.58.40minMse   10.667  5:372.96-
123  Rick RuliamanNijmegen1.58.41minMse   10.666  5:382.96-
124  Harry Boot (PR 1.41.07) Zierikzee1.58.42minM35   10.664  5:382.96-
125  Dennis Saman (PR 1.41.36) Noordwelle1.59.01minMse   10.636  5:382.95-
126  Gertine QuirijnsHellevoetsluis1.59.12minVse   10.620  5:392.9541
127  Johan SpeelmanZwijndrecht1.59.16minMse   10.614  5:392.95-
128  Edwin BerendsOostvoorne1.59.31minMse   10.591  5:402.94-
129  Jeroen DorstRotterdam1.59.39minMse   10.580  5:402.94-
130  Andre JansenAbbenbroek1.59.54minMse   10.558  5:412.93-
131  Wessel GoudRotterdam2.00.03minMse   10.544  5:412.93-
132  Frank Ocke (PR 1.38.20) Oost-Souburg2.00.08minM50   10.537  5:422.93-
133  Niels SchotZierikzee2.00.31minMse   10.504  5:432.92-
134  Rob TimmermanVlaardingen2.00.38minMse   10.493  5:432.91-
135  Pieter Francke (PR 1.53.46) Zierikzee2.00.43minMse   10.486  5:432.91-
136  Jasper van Sinderen (PR 1.43.50) Scharendijke2.00.46minMse   10.482  5:432.91-
137  Vincent Lange (PR 1.37.35) Middelburg2.01.13minMse   10.443  5:452.90-
138  Jacco van HaverenEde2.01.15minMse   10.440  5:452.90-
139  Ruud KrolTilburg2.01.22minMse   10.430  5:452.90-
140  Steven LeysVosselaar2.01.23minMse   10.429  5:452.90-
141  Mascha HofmeesterBergen op Zoom2.01.29minVse   10.420  5:452.8927
142  Mark van den BergeGoes2.01.33minMse   10.414  5:462.89-
143  Erwin Nachtegael (PR 1.42.26) Heikant2.01.34minMse   10.413  5:462.89-
144  Rijndert van de KolkMiddelburg2.01.50minMse   10.390  5:462.89-
145  Jan Marcus (PR 1.42.41) Burgh-Haamstede2.02.01minMse   10.374  5:472.88-
146  Marco Olivier (PR 1.44.24) Vlissingen2.02.04minM45   10.370  5:472.88-
147  Pieter Moelker (PR 1.42.33) Kloetinge2.02.06minMse   10.367  5:472.88-
148  Pierre PitersEijsden2.02.29minMse   10.335  5:482.87-
149  Lennart WesdorpZierikzee2.02.29minMse   10.335  5:482.87-
150  Jaap van DamPapendrecht2.02.34minMse   10.328  5:492.87-
151  Matthijs van Straten (PR 1.41.54) Vlissingen2.02.38minMse   10.322  5:492.87-
152  Sander de RooZoetermeer2.02.40minMse   10.319  5:492.87-
153  Wim Strobbe (PR 1.41.33) Kloosterzande2.02.43minMse   10.315  5:492.87-
154  Paul DerijckHelmond2.02.52minMse   10.303  5:492.86-
155  Wim WillemsBassevelde2.02.54minMse   10.300  5:502.86-
156  Frans Kolijn (PR 1.44.34) Oost-Souburg2.03.07minMse   10.282  5:502.86-
157  Michel van DoornZwijndrecht2.03.08minMse   10.280  5:502.86-
158  Martin van TrierumTilburg2.03.16minMse   10.269  5:512.85-
159  Jeremy KolmusMaassluis2.03.17minMse   10.268  5:512.85-
160  Roel SarisHelmond2.03.19minMse   10.265  5:512.85-
161  Arinka BongertmanRoosendaal2.03.33minVse   10.246  5:512.8516
162  Joost van ArumBrielle2.03.59minMse   10.210  5:532.84-
163  Edwin VroegopBruinisse2.04.19minMse   10.182  5:542.83-
164  Ferdy OerlemansSteenbergen2.04.31minMse   10.166  5:542.82-
165  Dennis BoenderPoortugaal2.04.39minMse   10.155  5:542.82-
166  Remko van de BungelaarMill2.05.09minMse   10.115  5:562.81-
167  Ronald de RaadHendrik-Ido-Ambacht2.05.10minMse   10.113  5:562.81-
168  Marinda LubHellevoetsluis2.05.15minVse   10.107  5:562.8110
169  Martin drakeHellevoetsluis2.05.20minMse   10.100  5:562.81-
170  Martijn LubHellevoetsluis2.05.21minMse   10.099  5:562.81-
171  Kees van Haveren (PR 1.39.40) Vlissingen2.05.38minM60   10.076  5:572.80-
172  BJ van PeltRotterdam2.05.39minMse   10.074  5:572.80-
173  Rinus van de Woestijne (PR 1.28.50) Middelburg2.05.40minM35   10.073  5:572.80-
174  Frank den BoerZwijndrecht2.05.44minMse   10.068  5:582.80-
175  Ron MoerlandHellevoetsluis2.06.05minMse   10.040  5:592.79-
176  Olaf KammermanKrimpen aan den IJssel2.06.07minMse   10.037  5:592.79-
177  Cora van EekelenWouw2.06.07minVse   10.037  5:592.797
178  Roel KrijgerRenesse2.06.17minMse   10.024  5:592.78-
179  Ralf SesterHuckelhoven2.06.18minMse   10.023  5:592.78-
180  Bert DreyerRenesse2.06.31minMse   10.005  6:002.78-
181  Arie van der LeunSliedrecht2.06.37minMse   9.997  6:002.78-
182  Marcella RoksFijnaart2.06.50minVse   9.980  6:012.775
183  Chris van der HorstStanddaarbuiten2.06.50minMse   9.980  6:012.77-
184  Matthijs van SchendelBergen op Zoom2.06.57minMse   9.971  6:012.77-
185  Sjoerd VisserDordrecht2.07.10minMse   9.954  6:022.77-
186  Emiel Joosses-Heer Arendskerke2.07.10minMse   9.954  6:022.77-
187  Christophe DecatOverijse2.07.11minMse   9.953  6:022.76-
188  Nils PilgrimBielefeld2.07.12minMse   9.952  6:022.76-
189  Frank de GierMaassluis2.07.18minMse   9.944  6:022.76-
190  Hans de BruinZwijndrecht2.07.26minMse   9.933  6:022.76-
191  Huig de KreijSommelsdijk2.07.49minMse   9.904  6:042.75-
192  Jan van NesZwijndrecht2.07.51minMse   9.901  6:042.75-
193  Lammert GortZwijndrecht2.07.51minMse   9.901  6:042.75-
194  Inga WesselsAachen2.07.57minVse   9.893  6:042.753
195  Jos TorremansVosselaar2.08.02minMse   9.887  6:042.75-
196  Arthur kapteinZwijndrecht2.08.03minMse   9.886  6:042.75-
197  Gert-Jan Ludikhuize (PR 1.50.20) Middelburg2.08.19minMse   9.865  6:052.74-
198  George GelukBruinisse2.08.20minMse   9.864  6:052.74-
199  Katharina ZimmermannLienen2.08.21minVse   9.862  6:052.742
200  Florian HeinriciWitten2.08.27minMse   9.855  6:052.74-
201  Stella van Trierum (PR 1.48.21) Zierikzee2.08.31minVse   9.850  6:052.742
202  Immo NijhofRotterdam2.08.36minMse   9.843  6:062.73-
203  Johan van der KloosterBarendrecht2.08.38minMse   9.841  6:062.73-
204  Ron VrijdagSpijkenisse2.08.38minMse   9.841  6:062.73-
205  Eduard evenblijVoorburg2.08.39minMse   9.839  6:062.73-
206  Melissa Van VelthovenWuustwezel2.09.14minVse   9.795  6:082.721
207  Rob TeirlinckZwijndrecht2.09.16minMse   9.793  6:082.72-
208  Eveline KipBoskoop2.09.18minVse   9.790  6:082.721
209  Edwin de Vlieger (PR 1.47.29) Scharendijke2.09.20minM45   9.788  6:082.72-
210  Bert van de WerkenRhenen2.09.25minMse   9.781  6:082.72-
211  Hennie Driessen (PR 1.44.25) Axel2.09.31minMse   9.774  6:082.71-
212  Digna de Boer (PR 1.42.29) Burgh-Haamstede2.09.40minV65   9.762  6:092.71-
213  Rachel de jongeScharendijke2.09.40minVse   9.762  6:092.71-
214  Kees vlugSpijkenisse2.09.49minMse   9.751  6:092.71-
215  Peter BoerAlblasserdam2.09.51minMse   9.749  6:092.71-
216  Arjen Poortman (PR)Renesse2.09.59minM55   9.739  6:102.71-
217  Jurgen KlapwijkRidderkerk2.10.07minMse   9.729  6:102.70-
218  Remco TumpRidderkerk2.10.07minMse   9.729  6:102.70-
219  Imo Jongepier (PR 1.49.50) Nieuw- en Sint Joosland2.10.14minM65   9.720  6:102.70-
220  Gerrit WemkenEssen2.10.17minMse   9.716  6:112.70-
221  Ton NobelLekkerkerk2.10.25minMse   9.706  6:112.70-
222  Tessa Goorsenberg (PR 1.58.17) Koudekerke2.10.27minVse   9.704  6:112.70-
223  Tim de JongeDordrecht2.10.28minMse   9.702  6:112.70-
224  Kylie de BeuleZierikzee2.10.30minVse   9.700  6:112.69-
225  Theo KleijwegCapelle aan den IJssel2.11.13minMse   9.647  6:132.68-
226  Hugo du MezDordrecht2.11.19minMse   9.640  6:132.68-
227  Patrick WalsmaHendrik-Ido-Ambacht2.11.27minMse   9.630  6:142.67-
228  Theo WubsAmsterdam2.11.30minMse   9.626  6:142.67-
229  Jan Davidse (PR 1.54.43) Oost-Souburg2.11.32minM55   9.624  6:142.67-
230  Johan KoopmansRhoon2.11.33minMse   9.623  6:142.67-
231  Mark van WijngenRotterdam2.11.33minMse   9.623  6:142.67-
232  Jan Wagemaker (PR 1.55.15) Zonnemaire2.11.33minMse   9.623  6:142.67-
233  Johannes Op den CampRotterdam2.11.40minMse   9.614  6:142.67-
234  Kees van der Heijden (PR 1.37.59) Vlissingen2.11.42minM55   9.612  6:152.67-
235  Erwin Lems (PR 1.51.13) Zierikzee2.11.47minMse   9.606  6:152.67-
236  Amber MiddelhoekDelft2.11.53minVse   9.598  6:152.67-
237  Arjen Dommisse (PR 1.59.27) Krabbendijke2.12.00minMse   9.590  6:152.66-
238  Erik de GierMaassluis2.12.04minMse   9.585  6:162.66-
239  Ard Zitman (PR 1.50.31) Oost-Souburg2.12.12minMse   9.575  6:162.66-
240  John Braber (PR 1.46.04) Renesse2.12.12minMse   9.575  6:162.66-
241  Anton HollemansZwijndrecht2.12.28minMse   9.556  6:172.65-
242  Isabel van den EelaartDelft2.12.39minVse   9.543  6:172.65-
243  Marcel NaaktgeborenZwijndrecht2.12.41minMse   9.540  6:172.65-
244  Gerard van ZomerenRoosendaal2.12.49minMse   9.531  6:182.65-
245  Eric Cevaal (PR 1.52.07) Oost-Souburg2.13.02minMse   9.515  6:182.64-
246  Harry VerweijGeldermalsen2.13.06minMse   9.511  6:192.64-
247  Marie-José van den BergPrinsenbeek2.13.15minVse   9.500  6:192.64-
248  Remco BrienneCapelle aan den IJssel2.13.21minMse   9.493  6:192.64-
249  Jeroen VerspuijBad Bentheim2.13.23minMse   9.490  6:192.64-
250  Niala den BraberApeldoorn2.13.41minVse   9.469  6:202.63-
251  Joke de Koster (PR 1.52.14) Colijnsplaat2.13.41minV60   9.469  6:202.63-
252  Remco Kooman (PR 1.39.51) Scharendijke2.13.41minM45   9.469  6:202.63-
253  Krista Voorham (PR 1.46.45) Burgh-Haamstede2.13.42minV45   9.468  6:202.63-
254  Sjon VosDordrecht2.13.51minMse   9.457  6:212.63-
255  Marc FuhringBarendrecht2.14.00minMse   9.447  6:212.62-
256  Harold KunstRockanje2.14.01minMse   9.445  6:212.62-
257  Frits EvenblijHalsteren2.14.08minMse   9.437  6:212.62-
258  Dorien van der HelmSint-Niklaas2.14.13minVse   9.431  6:222.62-
259  Cat De MeyerWaasmunster2.14.13minVse   9.431  6:222.62-
260  Michiel WillemseUtrecht2.14.17minMse   9.427  6:222.62-
261  Marja Jansen (PR 1.57.24) Wolphaartsdijk2.14.33minVse   9.408  6:232.61-
262  Hjalmar van de Velde (PR 2.03.55) Bruinisse2.14.34minMse   9.407  6:232.61-
263  Arnoud van der LindeBruinisse2.14.34minMse   9.407  6:232.61-
264  Sven Buhmann (PR 2.02.48) Hulst2.14.37minMse   9.403  6:232.61-
265  Margriet Smits (PR 1.55.44) Burgh-Haamstede2.14.39minVse   9.401  6:232.61-
266  Sandra van der Valk (PR 2.01.06) Krabbendijke2.14.48minVse   9.391  6:232.61-
267  Jiale CoxRotterdam2.14.49minVse   9.389  6:232.61-
268  Marian van DammeMeerdonk2.14.58minVse   9.379  6:242.61-
269  Ramon Zoeteweij (PR 1.54.58) s-Heerenhoek2.15.05minMse   9.371  6:242.60-
270  Arjan de Vrieze (debuut) Wolphaartsdijk2.15.16minMse   9.358  6:252.60-
271  Tom Weemaes (debuut) Heinkenszand2.15.18minMse   9.356  6:252.60-
272  Leo LemsomRenesse2.15.30minMse   9.342  6:252.60-
273  Albert Heuvelman (PR 1.44.29) Scharendijke2.15.33minMse   9.339  6:252.59-
274  Cindy den Hollander (PR 1.46.42) Oost-Souburg2.15.36minVse   9.335  6:262.59-
275  Michael SimonsAachen2.15.39minMse   9.332  6:262.59-
276  Maurice de GierMaassluis2.15.45minMse   9.325  6:262.59-
277  Rosette Verkaart (PR 1.49.18) Vlissingen2.15.46minV40   9.324  6:262.59-
278  Roel LijnemaGeldermalsen2.15.48minMse   9.321  6:262.59-
279  Dennis VerduynOostvoorne2.15.49minMse   9.320  6:262.59-
280  Bart TorenNijmegen2.15.50minMse   9.319  6:262.59-
281  Joost TorenNijmegen2.15.57minMse   9.311  6:272.59-
282  Alma de HaanDelft2.16.17minVse   9.288  6:282.58-
283  Willem BelRotterdam2.16.25minMse   9.279  6:282.58-
284  Kevin slomo kuitemsGoes2.16.31minMse   9.272  6:282.58-
285  Wilco HoegeeOude-Tonge2.16.31minMse   9.272  6:282.58-
286  Mark provoostBurgh-Haamstede2.16.33minMse   9.270  6:282.58-
287  Saskia Dieleman (PR 2.01.45) Middelburg2.16.45minVse   9.257  6:292.57-
288  Eric Berrevoets (PR 1.34.42) Burgh-Haamstede2.16.57minM50   9.243  6:292.57-
289  Chantal Hofstra (PR 2.12.29) Vlissingen2.16.59minVse   9.241  6:302.57-
290  Laurence van den BergPapendrecht2.17.01minVse   9.239  6:302.57-
291  Arwin Schot (PR 1.55.00) Zierikzee2.17.09minM50   9.230  6:302.56-
292  Dominique Hofstra (PR 1.50.21) Oost-Souburg2.17.10minMse   9.229  6:302.56-
293  Kris Van HuffelDeurne2.17.12minMse   9.226  6:302.56-
294  Rob GrasmeijerRotterdam2.17.14minMse   9.224  6:302.56-
295  Fons van de KarDordrecht2.17.15minMse   9.223  6:302.56-
296  Leona Olree (PR 1.37.12) Bruinisse2.17.21minVse   9.216  6:312.56-
297  Wobbe van der LindenHellevoetsluis2.17.21minMse   9.216  6:312.56-
298  Erik BouvrieBreda2.17.24minMse   9.213  6:312.56-
299  Marie-France SagorCapelle aan den IJssel2.17.27minVse   9.210  6:312.56-
300  Nathalie van DoesumMaarssen2.17.31minVse   9.205  6:312.56-
301  Karin van Noorden (PR 1.51.52) Vlissingen2.17.36minV45   9.199  6:312.56-
302  Sandra AndewegRijen2.17.41minVse   9.194  6:322.55-
303  Robbert Eijsker (PR 1.58.33) Zierikzee2.17.44minM45   9.191  6:322.55-
304  Caroline van HarskampDordrecht2.17.48minVse   9.186  6:322.55-
305  Sandra SchüllerDormagen2.17.49minVse   9.185  6:322.55-
306  Laurie VerwijsZierikzee2.17.54minVse   9.179  6:322.55-
307  Benita van Oost (PR 1.58.36) Renesse2.18.00minV40   9.173  6:322.55-
308  Lorenz HeijmansPoortugaal2.18.06minMse   9.166  6:332.55-
309  Toos VolmerDordrecht2.18.10minVse   9.162  6:332.54-
310  Erik de WinkelZuidland2.18.24minMse   9.146  6:342.54-
311  Yvon SchramaHellevoetsluis2.18.28minVse   9.142  6:342.54-
312  Sharon Landman (PR 2.14.00) Burgh-Haamstede2.18.39minVse   9.130  6:342.54-
313  Marianne ZwartHelmond2.18.39minVse   9.130  6:342.54-
314  Miranda Zomer (PR 2.08.05) Burgh-Haamstede2.18.40minVse   9.129  6:342.54-
315  Diana SchutAlblasserdam2.19.04minVse   9.102  6:352.53-
316  Leon HooghartHeerjansdam2.19.17minMse   9.088  6:362.52-
317  Henny ProvilijHendrik-Ido-Ambacht2.19.20minVse   9.085  6:362.52-
318  Jolanda Kolijn (PR 2.08.27) Oost-Souburg2.19.22minVse   9.083  6:362.52-
319  Bart KrieselsZeist2.19.28minMse   9.076  6:372.52-
320  Isto Knaap (PR 1.44.00) Goes2.19.32minM60   9.072  6:372.52-
321  Jeffrey van Doorenmalen (PR 2.02.43) Renesse2.19.36minMse   9.068  6:372.52-
322  Wendy Wijnstra (PR 1.42.19) Kapelle-Biezelinge2.19.56minVse   9.046  6:382.51-
323  Henri SipkesRotterdam2.19.58minMse   9.044  6:382.51-
324  Arnoud van HaarenKloetinge2.20.15minMse   9.026  6:392.51-
325  Gercoline HollemansZwijndrecht2.20.22minVse   9.018  6:392.51-
326  Andreas BreuerErftstadt2.20.24minMse   9.016  6:392.50-
327  Harry BouwDordrecht2.20.32minMse   9.007  6:402.50-
328  Jeanine van de RietPapendrecht2.20.35minVse   9.004  6:402.50-
329  Bert AltingPapendrecht2.20.36minMse   9.003  6:402.50-
330  Herman van den Dries (PR 1.57.22) Ovezande2.21.05minM50   8.972  6:412.49-
331  Hilde JacobsBoechout2.21.10minVse   8.967  6:412.49-
332  Janet BeijerPernis2.21.10minVse   8.967  6:412.49-
333  Maarten Riemens (PR 1.52.35) Grijpskerke2.21.17minMse   8.960  6:422.49-
334  Eric de Visser (PR 1.48.35) Middelburg2.21.17minMse   8.960  6:422.49-
335  Daniëlle WillemsMaasbracht2.21.20minVse   8.956  6:422.49-
336  Annemarie RodijkSliedrecht2.21.44minVse   8.931  6:432.48-
337  Chantal van de Guchte (PR 2.05.18) Renesse2.21.48minVse   8.927  6:432.48-
338  Kevin van den Heuvel (PR 1.58.05) Goes2.21.49minMse   8.926  6:432.48-
339  Bart van den BoogaartColijnsplaat2.22.04minMse   8.910  6:442.48-
340  Monique Van den BoogaartColijnsplaat2.22.04minVse   8.910  6:442.48-
341  Diane KunstRockanje2.22.16minVse   8.898  6:452.47-
342  Corine BerrevoetsRenesse2.22.37minVse   8.876  6:462.47-
343  Chantal Nachtegael (PR 1.54.42) Heikant2.23.20minVse   8.832  6:482.45-
344  Delianne BoumaRilland2.23.30minVse   8.821  6:482.45-
345  Anniek de Rijck- Serrarens (PR 1.54.17) Sint Jansteen2.23.31minVse   8.820  6:482.45-
346  Arthur Stijns (PR 1.54.07) Oudelande2.23.35minM70   8.816  6:482.45-
347  Laila HeshofSteenbergen2.23.47minVse   8.804  6:492.45-
348  Bas SneepBrielle2.24.18minMse   8.772  6:502.44-
349  Vivian KloetZierikzee2.24.34minVse   8.756  6:512.43-
350  Erwin van der LindenGorinchem2.24.40minMse   8.750  6:512.43-
351  Anita de GrauwHendrik-Ido-Ambacht2.24.41minVse   8.749  6:512.43-
352  Wesley DemmersRotterdam2.24.45minMse   8.745  6:522.43-
353  Hans de Jonge (PR 1.40.42) Goes2.24.46minM50   8.744  6:522.43-
354  Thierry van DesselOisterwijk2.24.49minMse   8.741  6:522.43-
355  Miranda Weug-StrooVlissingen2.24.49minVse   8.741  6:522.43-
356  Adrie Van BavelOud Gastel2.24.50minMse   8.740  6:522.43-
357  Ingeborg Coppoolse (PR)Oostkapelle2.24.55minVse   8.735  6:522.43-
358  Tjarko MosterdijkBrielle2.25.11minMse   8.719  6:532.42-
359  Yolanda Krombeen (PR 1.54.02) Kruiningen2.25.22minVse   8.708  6:532.42-
360  Claire VendelRidderkerk2.25.41minVse   8.689  6:542.41-
361  Wim van der MaatEindhoven2.25.55minMse   8.675  6:552.41-
362  Carola GeurtsDordrecht2.26.02minVse   8.668  6:552.41-
363  Janneke Wiskerke (PR 2.03.46) Goes2.26.05minV50   8.665  6:552.41-
364  Leo KlootwijkNumansdorp2.26.30minMse   8.641  6:572.40-
365  Janetta KostenseOuddorp2.26.42minVse   8.629  6:572.40-
366  Theo JanssenBergen op Zoom2.27.02minMse   8.609  6:582.39-
367  Stan BorDomburg2.27.39minMse   8.573  7:002.38-
368  Lennie GroenewegenRotterdam2.27.40minVse   8.572  7:002.38-
369  Harro JansenNieuwerkerk ad IJssel2.27.55minMse   8.558  7:012.38-
370  Andre Van vliet (PR 1.54.12) Dreischor2.27.58minMse   8.555  7:012.38-
371  Jan BogaertGent2.28.04minMse   8.549  7:012.37-
372  Marie-laure ClementGent2.28.04minVse   8.549  7:012.37-
373  Jan van der Hams-Gravendeel2.28.14minMse   8.540  7:022.37-
374  Joke van PaassenRockanje2.28.19minVse   8.535  7:022.37-
375  Cindy leenheerZwijndrecht2.28.46minVse   8.509  7:032.36-
376  Stef MennensKaatsheuvel2.28.51minMse   8.504  7:032.36-
377  John van KuijkKaatsheuvel2.28.51minMse   8.504  7:032.36-
378  Petra VerweyNijmegen2.28.53minVse   8.502  7:032.36-
379  Jan MonsterDordrecht2.29.05minMse   8.491  7:042.36-
380  Richard van Duin (PR 2.10.23) Zierikzee2.29.15minM55   8.481  7:042.36-
381  Sven NoorlanderKrimpen aan den IJssel2.29.20minMse   8.477  7:052.35-
382  Corine den HartogLeerdam2.29.32minVse   8.465  7:052.35-
383  Jaco MoensAmstelveen2.30.02minMse   8.437  7:072.34-
384  Natascha HaberkostErkrath2.30.09minVse   8.431  7:072.34-
385  Klaus KieperMettmann2.30.09minMse   8.431  7:072.34-
386  Edwin van Gaalen (PR 2.03.43) Kamperland2.30.22minMse   8.418  7:082.34-
387  Elly JanssenBreda2.30.42minVse   8.400  7:092.33-
388  Ivo VerheyenZandvliet2.31.00minMse   8.383  7:092.33-
389  Siebe Ennenga (PR 2.07.18) Renesse2.31.03minMse   8.380  7:102.33-
390  Mary Kerkhove (debuut) Vlissingen2.31.37minVse   8.349  7:112.32-
391  Veroni Meijer (PR 2.10.28) Middelburg2.31.38minVse   8.348  7:112.32-
392  Sylke BergmannWesel2.31.40minVse   8.346  7:112.32-
393  Rik StuurmanAmsterdam2.31.50minMse   8.337  7:122.32-
394  Adam CohenOegstgeest2.31.51minMse   8.336  7:122.32-
395  Mel LassottaRiegelsberg2.31.53minVse   8.334  7:122.32-
396  Doro SuckRiegelsberg2.31.54minVse   8.333  7:122.31-
397  Jos NieuwlandDordrecht2.32.06minMse   8.322  7:132.31-
398  Katharina ScholtWitten2.32.15minVse   8.314  7:132.31-
399  Nienke den BoerZwijndrecht2.32.19minVse   8.311  7:132.31-
400  Dennis HerrewijnenBrielle2.32.20minMse   8.310  7:132.31-
401  Theo SchefersHendrik-Ido-Ambacht2.32.29minMse   8.302  7:142.31-
402  Serena van den Hooven (PR 2.19.07) Middelburg2.32.30minVse   8.301  7:142.31-
403  Bjorn Boot (PR 2.17.20) Zierikzee2.32.42minMse   8.290  7:142.30-
404  Reinder PoolKloetinge2.33.09minMse   8.265  7:162.30-
405  Ulrike FellingerMarl2.33.23minVse   8.253  7:162.29-
406  Roland louws (PR 2.15.13) Vlissingen2.33.55minMse   8.224  7:182.28-
407  Benny van Norden (PR 2.14.49) Oost-Souburg2.33.58minM40   8.222  7:182.28-
408  Edo SchilpDoetinchem2.34.24minMse   8.199  7:192.28-
409  Jakobus Meulenberg (PR 1.55.09) Oudelande2.34.37minM45   8.187  7:202.27-
410  Dick van HuisstedeNederhorst den Berg2.34.46minMse   8.179  7:202.27-
411  Sarah BlankenburgRiegelsberg2.35.17minVse   8.152  7:222.26-
412  Kerstin WiessnerRiegelsberg2.35.17minVse   8.152  7:222.26-
413  Erik SpeeckaertRoeselare2.35.48minMse   8.125  7:232.26-
414  Jacquelien Smit (PR 1.59.29) Heinkenszand2.36.07minVse   8.108  7:242.25-
415  Robert ThomasPulheim2.36.20minMse   8.097  7:252.25-
416  Robin in 't HoutZierikzee2.37.26minMse   8.041  7:282.23-
417  Edwin VethDordrecht2.37.38minMse   8.030  7:282.23-
418  Courtney MilamHellevoetsluis2.38.11minVse   8.002  7:302.22-
419  Daniel MilamHellevoetsluis2.38.13minMse   8.001  7:302.22-
420  Marianne KleingeldSommelsdijk2.38.44minVse   7.975  7:312.22-
421  Marga van KoppenMijnsheerenland2.39.32minVse   7.935  7:342.20-
422  Jo NijsenOud-Beijerland2.39.32minMse   7.935  7:342.20-
423  Django WestlandGoes2.40.19minMse   7.896  7:362.19-
424  Miriam SpechensGoes2.40.19minVse   7.896  7:362.19-
425  Laurens MasereeuwRotterdam2.41.01minMse   7.862  7:382.18-
426  Egbert Oldenboom (PR 2.12.47) Vlissingen2.41.36minMse   7.833  7:402.18-
427  Jeroen Pieterman (PR 2.01.03) Burgh-Haamstede2.42.37minMse   7.784  7:422.16-
428  Jan Boot (PR 2.17.20) Zierikzee2.43.07minMse   7.760  7:442.16-
429  Monique StabelTilburg2.44.12minVse   7.709  7:472.14-
430  Daniela GreisslSchwetzingen2.44.47minVse   7.682  7:492.13-
431  Anja de VlieghBarendrecht2.45.12minVse   7.663  7:502.13-
432  Wolfgang Schäfer (PR 2.28.37) Kloetinge2.47.07minM60   7.575  7:552.10-
433  Dirk-Jan SlingenbergOpijnen2.47.24minMse   7.562  7:562.10-
434  Francis van der Bogt (PR 2.26.39) Burgh-Haamstede2.47.46minVse   7.545  7:572.10-
435  Angela de BaatRotterdam2.48.04minVse   7.532  7:582.09-
436  Carla WillmesRotterdam2.49.44minVse   7.458  8:032.07-
437  Jacques KraaijeveldSliedrecht2.54.39minMse   7.248  8:172.01-
438  Stefan DemmersRotterdam2.54.54minMse   7.238  8:172.01-
439  Sonja Dekker - WisselinkBergen op Zoom2.55.04minVse   7.231  8:182.01-
440  Jojanneke Schuurman (PR 2.35.32) Schore2.56.26minVse   7.175  8:221.99-
441  Stephan Roes (PR 2.11.39) Burgh-Haamstede3.02.02minMse   6.954  8:381.93-
442  Ron Openneer (PR 2.11.33) Arnemuiden3.08.25minMse   6.718  8:561.87-
Mannen: 322 (72.85%) => M35=4 - M40=3 - M45=11 - M50=7 - M55=4 - M60=5 - M65=1 - M70=1 - Mse=286
Vrouwen: 120 (27.15%) => V35=1 - V40=3 - V45=2 - V50=1 - V60=1 - V65=1 - Vse=111

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

halve marathon

2019Erwin Adan1:18:28Wouter Michiels1:19:18Roy Werner1:19:58Anjolie Engels1:32:01492
2018Erwin Adan1:23:52Tim Pleijte1:24:32Kevin Boon1:28:19Anjolie Engels1:37:12442
2017Erwin Adan1:15:19Erwin Harmes1:16:35Michel Verhaeghe1:16:47Amber Bongertman1:36:14568
2016Ramdan Snoussi1:14:48Erwin Harmes1:15:06Hicham Migou1:16:08Marlies Kort1:24:48587
2015Hamid El Mouaziz1:13:51Mohammed Berok1:15:28Saaid Ribag1:16:27Vanessa Hartman1:37:24611
2014Edwin Kiprop Kiptoo1:05:04Hicham El Barouki1:12:15Mohammed Berok1:12:43Andrea Deelstra1:20:06590
2013Hamid El Mouaziz1:08:39Abdi Nagaassa1:09:18Boris Ogurtsov1:09:51Anjolie Engels1:21:20744
2012Neals Strik1:12:09Michel Schrier1:12:51Pascal van Troost1:14:44Anjolie Engels1:22:25620
2011Neals Strik1:14:10Remy Vasseur1:15:19Huub van Noorden1:18:57Anjolie Engels1:23:07551

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 7.937 seconden nodig om deze lijst met 442 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Atletiek Zeeland © 2020