woensdag 27 mei 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
28-04: Ook na 1 juni Run your own race
24-04: Zeeuws record 15 km van John Vermeule meest kansrijk om ooit te worden verbroken
21-04: Kunnen we na 1 juni stoppen met Run your own race?
16-04: Comeback van John Vermeule in 1993?
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

22e Meidoornloop

Nisse, zaterdag 12 mei 2018 - Organisatie: Meidoornloop
15 km >>> Zeeuws record staat met 44.31 vanaf 18-08-1990 op naam van John Vermeule <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Jozias Boone (PR 54.04) Goes57.29minM35   15.657  3:504.35435
2  Yann Sinke (PR)Goes58.51minMse   15.293  3:554.25386
3  Peter Balkenende (PR 55.53) Goes58.54minM50   15.280  3:564.24384
4  Wouter FeitsmaRotterdam59.44minMse   15.067  3:594.19356
5  Johan Karelse (PR 58.37) Heinkenszand59.57minM45   15.013  4:004.17349
6  Peter Meeuwsen (PR 58.03) Krabbendijke1.00.05minMse   14.979  4:004.16344
7  Anjolie Engels (PR 54.55) Middelburg1.01.35minV40   14.614  4:064.06532
8  Erik Kok (PR 55.06) Arnemuiden1.02.52minM45   14.316  4:113.98259
9  Edwin van Alphen (PR 58.08) Vlissingen1.03.54minM45   14.085  4:163.91231
10  Erwin Adan (PR 58.26) Vlissingen1.03.56minMse   14.077  4:163.91230
11  Koen MerkusUtrecht1.04.20minMse   13.990  4:173.89219
12  Robin de Vriend (PR 1.02.48) Hansweert1.04.39minMse   13.921  4:193.87211
13  Leonie Ton (PR 1.02.49) Wissenkerke1.05.34minV40   13.726  4:223.81397
14  Sander KlippelNieuwerkerk a/d IJssel1.05.45minMse   13.688  4:233.80184
15  Gijsbert Elstgeest (PR 1.00.53) s-Heerenhoek1.06.14minM45   13.588  4:253.77173
16  Marcel Moerland (PR 1.03.25) Krabbendijke1.06.16minM35   13.581  4:253.77172
17  Peter GuiljamNijkerkerveen1.06.23minMse   13.558  4:263.77169
18  Leo Bracke (PR 1.05.32) Axel1.07.13minMse   13.390  4:293.72151
19  Sjaak Brouwer (PR 55.05) Vlissingen1.07.16minM50   13.380  4:293.72149
20  Marius Boonman (debuut) Heinkenszand1.07.50minMse   13.268  4:313.69137
21  Sander Pleijte (PR 1.04.56) Nisse1.08.15minMse   13.187  4:333.66129
22  Theo den Herder (PR 56.50) Kapelle-Biezelinge1.08.32minM65   13.132  4:343.65123
23  Bart van Noorden (PR)Yerseke1.08.50minM50   13.075  4:353.63118
24  Henk Lous (PR 1.02.11) Vlissingen1.09.08minM60   13.018  4:373.62112
25  Remco Kapteijn (PR 1.05.11) Kapelle-Biezelinge1.10.14minM45   12.814  4:413.5692
26  Leo Janse (PR 1.06.16) Middelburg1.10.21minMse   12.793  4:413.5590
27  Arjen Zuidweg (PR 1.09.50) Yerseke1.10.44minMse   12.724  4:433.5384
28  Annette Bevelander (PR)Rilland1.10.57minVse   12.685  4:443.52246
29  Roel StrooNijmegen1.11.23minMse   12.608  4:463.5074
30  Menno den Dekker (PR 1.03.07) Terneuzen1.11.30minMse   12.587  4:463.5072
31  Bas Daalmans (PR 1.11.02) Goes1.12.00minMse   12.500  4:483.4765
32  Jeroen Franssen (PR 1.08.53) Vlissingen1.12.48minMse   12.363  4:513.4354
33  Benjamin Moerenhout (PR 1.03.40) Kapelle-Biezelinge1.12.54minMse   12.346  4:523.4353
34  Anita Joziasse (PR 1.04.04) Goes1.13.40minV55   12.217  4:553.39183
35  Giel Joziasse (PR 59.58) Goes1.13.43minM55   12.209  4:553.3943
36  Ronald Melaard (PR 1.08.09) Oost-Souburg1.14.05minMse   12.148  4:563.3739
37  Patrick Stokx (PR)Heinkenszand1.14.09minMse   12.138  4:573.3738
38  Gerwin Zondervan (PR 1.04.54) Kapelle-Biezelinge1.14.24minM50   12.097  4:583.3635
39  Andre van den Hooven (PR 1.11.16) Oost-Souburg1.14.34minMse   12.070  4:583.3533
40  Peter de WaalAmsterdam1.15.38minMse   11.900  5:033.3123
41  Stefan de Weerdt (debuut) s-Heer Arendskerke1.15.51minMse   11.866  5:033.3022
42  Henny Strating (PR 1.12.58) Kamperland1.15.53minV50   11.860  5:043.29139
43  Hans Gijzel (debuut) s-Heer Arendskerke1.15.56minMse   11.853  5:043.2921
44  Ko van Damme (PR 1.10.32) Kwadendamme1.15.58minM55   11.847  5:043.2921
45  Frans Kolijn (PR 1.13.38) Oost-Souburg1.16.14minMse   11.806  5:053.2819
46  Lizo Koppejan (PR 1.09.09) Arnemuiden1.16.23minM45   11.783  5:063.2717
47  Wim Tabak (PR 1.11.30) Vlissingen1.16.38minM55   11.744  5:073.2616
48  Steven Stroo (PR 1.06.38) Middelburg1.16.45minMse   11.726  5:073.2615
49  Sien CorneliiseArnemuiden1.17.01minMse   11.686  5:083.2513
50  Alex Lakke (debuut) Goes1.17.16minMse   11.648  5:093.2412
51  Edwin Schoe (PR 1.13.02) Middelburg1.18.10minMse   11.514  5:133.207
52  Martijn Ruissen (PR 1.13.47) Oud-Sabbinge1.18.24minMse   11.480  5:143.196
53  Hans Lievense (PR 1.13.48) Middelburg1.18.38minMse   11.446  5:153.185
54  Erik Goedhart (PR 1.09.05) Middelburg1.18.55minMse   11.404  5:163.174
55  John Guequierre (PR 54.01) Middelburg1.19.07minM65   11.376  5:163.163
56  Corina Lievense (PR 1.13.49) Middelburg1.19.13minVse   11.361  5:173.1684
57  Tessa Goorsenberg (debuut) Koudekerke1.19.50minVse   11.273  5:193.1376
58  William de Jonge (PR 1.08.01) Nieuwdorp1.20.10minM45   11.227  5:213.121
59  Marian Steenblok (PR)Heinkenszand1.20.17minV45   11.210  5:213.1169
60  Emanuela Bracke (debuut) Axel1.20.28minVse   11.185  5:223.1167
61  David Scheele (PR 1.09.12) Kloetinge1.20.41minMse   11.155  5:233.10-
62  Judith Goetheer (PR 1.13.27) Kloetinge1.20.43minV40   11.150  5:233.1064
63  Danny Ars (PR 1.16.09) Ovezande1.20.52minMse   11.129  5:233.09-
64  John Jansen (PR 1.16.46) Lewedorp1.20.54minM60   11.125  5:243.09-
65  Etien Ferket (debuut) Heikant1.20.56minMse   11.120  5:243.09-
66  Marc-Jan Moerland (PR 1.10.45) Goes1.20.59minMse   11.113  5:243.09-
67  Piet Beijer (PR 1.08.33) Middelburg1.21.38minM65   11.025  5:273.06-
68  Christine Balkenende (PR)Goes1.21.48minV50   11.002  5:273.0651
69  Ronald Kooman (PR 1.14.37) Vlissingen1.21.53minMse   10.991  5:283.05-
70  Andre van de Waarts-Heerenhoek1.21.57minMse   10.982  5:283.05-
71  Dennis de Boer (PR 1.16.01) Vlissingen1.22.03minMse   10.969  5:283.05-
72  Jeffrey BeinemaHillegom1.22.08minMse   10.958  5:293.04-
73  Ronald Wagenaar (PR 1.14.29) Schore1.22.28minMse   10.914  5:303.03-
74  Arjen Dommisse (PR 1.15.21) Krabbendijke1.22.46minMse   10.874  5:313.02-
75  Edwin Riemens (PR 1.13.01) Axel1.22.50minMse   10.865  5:313.02-
76  Richard Klap (debuut) Goes1.23.26minMse   10.787  5:343.00-
77  Remi van Schaik (PR)Middelburg1.23.42minMse   10.753  5:352.99-
78  Tom Weemaes (PR)Heinkenszand1.23.45minMse   10.746  5:352.99-
79  Emiel Joosses-Heer Arendskerke1.23.55minMse   10.725  5:362.98-
80  Mark van Leijden (PR 1.24.03) Goes1.24.25minMse   10.661  5:382.96-
81  Michael Vermaat (PR 1.21.44) Oost-Souburg1.24.28minMse   10.655  5:382.96-
82  Karin van Noorden (PR 1.19.09) Vlissingen1.24.38minV45   10.634  5:392.9524
83  Rene MustersPutte1.24.49minMse   10.611  5:392.95-
84  Pim de JongWemeldinge1.24.54minMse   10.601  5:402.94-
85  Renate Klaassen (debuut) Oost-Souburg1.25.14minVse   10.559  5:412.9320
86  Matthijs van Straten (PR 1.10.43) Vlissingen1.25.22minMse   10.543  5:412.93-
87  Jan Dalebout (PR 1.22.24) Kapelle-Biezelinge1.25.25minMse   10.537  5:422.93-
88  Mart-Jan Delzenne (PR 1.19.11) Krabbendijke1.26.02minMse   10.461  5:442.91-
89  Ramon Groen (PR 1.20.21) Goes1.26.51minMse   10.363  5:472.88-
90  Arwin Schot (PR 1.21.09) Zierikzee1.27.07minM50   10.331  5:482.87-
91  Veronica JansenBergen op Zoom1.27.14minVse   10.317  5:492.878
92  Ramon Zoeteweij (debuut) s-Heerenhoek1.27.20minMse   10.305  5:492.86-
93  Erwin HaersUtrecht1.27.30minMse   10.286  5:502.86-
94  Arthur Stijns (PR 1.20.18) Oudelande1.27.44minM70   10.258  5:512.85-
95  Marjan Boogaard (PR 1.19.04) Middelburg1.27.47minMse   10.253  5:512.85-
96  Enrico Joziasse (PR 1.16.11) Middelburg1.28.07minMse   10.214  5:522.84-
97  Michel LanceeArnhem1.28.15minMse   10.198  5:532.83-
98  Saskia Dieleman (PR 1.23.47) Middelburg1.28.35minVse   10.160  5:542.823
99  Jolanda Kolijn (PR 1.25.40) Oost-Souburg1.28.50minVse   10.131  5:552.813
100  Laura van Nijnatten (PR 1.23.13) Biggekerke1.29.04minVse   10.105  5:562.812
101  Sandra van der Valk (PR 1.23.38) Krabbendijke1.30.08minVse   9.985  6:012.77-
102  Dominque HofstraOost-Souburg1.30.32minVse   9.941  6:022.76-
103  Remke van Belzen (PR 1.24.10) Arnemuiden1.31.17minV45   9.859  6:052.74-
104  Imo Jongepier (PR 1.20.31) Nieuw- en Sint Joosland1.31.31minM65   9.834  6:062.73-
105  Chantal Hofstra (debuut) Vlissingen1.31.34minVse   9.829  6:062.73-
106  Marielle Simonse (PR 1.24.10) Goes1.31.38minV45   9.822  6:072.73-
107  Berry Simonse (PR 1.00.26) Goes1.31.40minM45   9.818  6:072.73-
108  Herman Abbink (PR 1.11.15) Goes1.31.57minM60   9.788  6:082.72-
109  Marjon Zoeteweij (PR 1.24.14) s-Heerenhoek1.32.13minVse   9.760  6:092.71-
110  Marina Mol (PR 1.33.02) s-Heer Abtskerke1.33.25minVse   9.634  6:142.68-
111  Ingeborg Coppoolse (PR 1.31.24) Oostkapelle1.34.12minVse   9.554  6:172.65-
112  Ilse Groeneweg (debuut) Zoutelande1.34.24minMse   9.534  6:182.65-
113  Ivo VerheyenZandvliet1.34.48minMse   9.494  6:192.64-
114  Marc van der Male (PR 1.20.05) Axel1.34.52minMse   9.487  6:192.64-
115  Carl Osinga (PR 1.23.25) Goes1.35.42minM55   9.404  6:232.61-
116  Veroni Meijer (PR 1.30.24) Middelburg1.36.42minVse   9.307  6:272.59-
117  Antoine Haers (debuut) Vogelwaarde1.37.36minM55   9.221  6:302.56-
118  Suraiya KienenZandvliet1.39.19minVse   9.062  6:372.52-
119  Mieke DielsZandvliet1.39.22minVse   9.057  6:372.52-
120  Reinder PoolKloetinge1.39.57minMse   9.005  6:402.50-
121  Moniek de WitteAmsterdam1.42.14minVse   8.803  6:492.45-
122  Hans van der WegWijk aan Zee1.42.17minMse   8.799  6:492.44-
123  Aukje GuiljamNijkerkerveen1.43.03minVse   8.734  6:522.43-
Mannen: 93 (75.61%) => M35=2 - M45=8 - M50=5 - M55=5 - M60=3 - M65=4 - M70=1 - Mse=65
Vrouwen: 30 (24.39%) => V40=3 - V45=4 - V50=2 - V55=1 - Vse=20

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

15 km

2019Tim Pleijte50:17Ronnie Overgaauw51:57Dirk Vermeiren53:04Ada Geuze1:02:32177
2018Jozias Boone57:29Yann Sinke58:51Peter Balkenende58:54Anjolie Engels1:01:35123
2017Tom van Dyck53:00Remy Vasseur54:53Arjo Verhage56:56Carolien van de Kreeke1:00:46168
2016Martijn de Kok52:51Erwin Harmes54:00Remy Vasseur58:05Annemiek Hannewijk1:16:44111

14.7 km

2015Erwin Harmes48:24Floris Willeboordse51:51Ralph Wiessner52:07Leonie Ton1:02:21186
2014Wilko de Vos54:44Arjo Verhage55:53Gerben van der Bliek56:27Marianne de Kok57:49139
2013Erwin Harmes50:10Remy Vasseur51:30Alwin Vermeulen53:27Marianne de Kok59:00164
2012Martijn de Kok51:22Jesper Francke52:01Tjitte van den Buys52:30Marianne de Kok59:42142
7.5 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Ronnie OvergaauwZoutelande25.33minMse   17.613  3:244.89-
2  Jan-Willem RoelseGoes27.37minMse   16.295  3:414.53+2:04
3  Jasper Zuidhofs-Heer Abtskerke28.27minMse   15.817  3:484.39+2:54
4  Remy VasseurVlissingen28.44minM35   15.661  3:504.35+3:11
5  Willem de KorteAagtekerke29.03minMse   15.491  3:524.30+3:30
6  Arnoud RijkHeinkenszand29.05minMse   15.473  3:534.30+3:32
7  Bas de NooijerBiggekerke29.53minMse   15.059  3:594.18+4:20
8  Michel de WeeYerseke30.23minMse   14.811  4:034.11+4:50
9  Rini BruggemanWilhelminadorp30.34minM50   14.722  4:054.09+5:01
10  Jan-Kees KooleWolphaartsdijk30.37minMse   14.698  4:054.08+5:04
11  Jesse BeijerMiddelburg30.40minMse   14.674  4:054.08+5:07
12  Tom VerbeekKwadendamme30.43minMse   14.650  4:064.07+5:10
13  Richard de VliegerGoes30.48minM45   14.610  4:064.06+5:15
14  Erik GroenewegOud-Beijerland31.04minMse   14.485  4:094.02+5:31
15  Rene TraasKapelle-Biezelinge31.09minM50   14.446  4:094.01+5:36
16  Bart de VisserSerooskerke31.11minMse   14.431  4:094.01+5:38
17  Yvonne MoerlandYerseke31.14minV35   14.408  4:104.00+5:41
18  Mark van der Kooijs-Heer Abtskerke31.24minMse   14.331  4:113.98+5:51
19  Rinus van de WoestijneMiddelburg31.37minM35   14.233  4:133.95+6:04
20  Johan SpruitKapelle-Biezelinge31.42minMse   14.196  4:143.94+6:09
21  Willem PrangerUtrecht31.45minMse   14.173  4:143.94+6:12
22  Thijs KoopsOost-Souburg32.21minMse   13.910  4:193.86+6:48
23  Jaco KleinjanGoes32.25minMse   13.882  4:193.86+6:52
24  Lion BaasVlissingen32.29minM40   13.853  4:203.85+6:56
25  John de WaardKapelle-Biezelinge32.43minMse   13.754  4:223.82+7:10
26  Kees de RooijYerseke33.08minMse   13.581  4:253.77+7:35
27  Jos PutVlissingen33.15minM50   13.534  4:263.76+7:42
28  Mirthe OverkampVlissingen33.21minVse   13.493  4:273.75+7:48
29  Maurice SteketeeMiddelburg33.24minM35   13.473  4:273.74+7:51
30  Linda VersluisGapinge33.26minVse   13.460  4:273.74+7:53
31  Rene FlorussenTerneuzen33.29minM45   13.440  4:283.73+7:56
32  Jan Willem MeeuwseKwadendamme33.39minM55   13.373  4:293.71+8:06
33  Jan GuiljamWemeldinge33.58minM55   13.248  4:323.68+8:25
34  Annet van der LindeNisse34.03minV45   13.216  4:323.67+8:30
35  Tim Kramers-Heer Hendrikskinderen34.17minMse   13.126  4:343.65+8:44
36  Rinus WitteSint Laurens34.19minM55   13.113  4:353.64+8:46
37  Sandra de KokHeinkenszand34.22minV35   13.094  4:353.64+8:49
38  Martijn de KokHeinkenszand34.24minM35   13.081  4:353.63+8:51
39  Johan LooijsHerkingen34.27minMse   13.062  4:363.63+8:54
40  Thomas MolNisse34.29minMse   13.050  4:363.62+8:56
41  Huub BeelenGoes34.44minM55   12.956  4:383.60+9:11
42  Wim WoutersKruiningen34.47minM60   12.937  4:383.59+9:14
43  Martijn LavooijGoes34.56minM45   12.882  4:393.58+9:23
44  Laurens MeeuwsenKrabbendijke35.03minMse   12.839  4:403.57+9:30
45  Leon VermeulenWemeldinge35.12minMse   12.784  4:423.55+9:39
46  Willem HoutermanWolphaartsdijk35.26minMse   12.700  4:433.53+9:53
47  Johan de VliegerVlissingen35.34minM60   12.652  4:453.51+10:01
48  Durby MeijboomVlissingen35.46minVse   12.582  4:463.49+10:13
49  Esther de KoningHeinkenszand35.50minVse   12.558  4:473.49+10:17
50  Niels GoudGoes35.52minMse   12.546  4:473.49+10:19
51  Seth DijkstraMiddelburg36.10minM45   12.442  4:493.46+10:37
52  Ron DellebekeOost-Souburg36.18minM55   12.397  4:503.44+10:45
53  Robert BosHeinkenszand37.28minMse   12.011  5:003.34+11:55
54  Adriaan MeeuwsenKruiningen37.37minMse   11.963  5:013.32+12:04
55  Niek van BelzenArnemuiden37.42minM45   11.936  5:023.32+12:09
56  Erwin DingemanseKortgene37.50minMse   11.894  5:033.30+12:17
57  Jeroen VerbartOvezande38.04minMse   11.821  5:053.28+12:31
58  Merijn KnulstMiddelburg38.10minMse   11.790  5:053.28+12:37
59  John CarolHeinkenszand38.50minMse   11.588  5:113.22+13:17
60  Tim BitterHeinkenszand38.55minMse   11.563  5:113.21+13:22
61  Wim de Jonges-Heer Abtskerke39.02minM65   11.529  5:123.20+13:29
62  Peter van den DriesHeinkenszand39.06minMse   11.509  5:133.20+13:33
63  Lennard van SplunterGoes39.12minMse   11.480  5:143.19+13:39
64  Renate MoerlandArnemuiden39.15minVse   11.465  5:143.18+13:42
65  Wim RooseGoes39.18minM65   11.450  5:143.18+13:45
66  Anouk JoziasseBreda39.32minVse   11.383  5:163.16+13:59
67  Jakob WalkuszMiddelburg39.44minMse   11.326  5:183.15+14:11
68  Kees van den BerkRoosendaal39.52minMse   11.288  5:193.14+14:19
69  Marloes SaamanZoutelande39.56minV35   11.269  5:193.13+14:23
70  Linda DekkerMiddelburg40.02minV45   11.241  5:203.12+14:29
71  Mathilde de RijkeTerneuzen40.07minVse   11.217  5:213.12+14:34
72  Henrike BlokpoelOost-Souburg40.31minVse   11.107  5:243.09+14:58
73  Marcella Bakkers-Heer Abtskerke40.53minVse   11.007  5:273.06+15:20
74  Marianne KosterBorssele40.55minVse   10.998  5:273.05+15:22
75  Pieter van IwaardenGoes40.59minMse   10.980  5:283.05+15:26
76  Tara Schuilwerves-Heer Hendrikskinderen41.03minVse   10.962  5:283.05+15:30
77  Martin GelukKattendijke41.05minMse   10.953  5:293.04+15:32
78  Evelien Capellos-Heerenhoek41.07minVse   10.944  5:293.04+15:34
79  Anita BoogertKrabbendijke41.09minVse   10.936  5:293.04+15:36
80  Harald BilGoes41.11minMse   10.927  5:293.04+15:38
81  Corry DeSchachtOost-Souburg41.18minVse   10.896  5:303.03+15:45
82  Nicole VersteegGoes41.22minVse   10.878  5:313.02+15:49
83  Bianca Relyvelds-Heer Arendskerke41.24minVse   10.870  5:313.02+15:51
84  Jeaantine TraasHeinkenszand41.28minVse   10.852  5:323.01+15:55
85  Connie HagePoortvliet41.32minV50   10.835  5:323.01+15:59
86  Sanne de BaarWolphaartsdijk41.38minVse   10.809  5:333.00+16:05
87  Pieter-Jan de BaarWolphaartsdijk41.41minM40   10.796  5:333.00+16:08
88  Suzanne GeschiereSint Laurens41.47minV50   10.770  5:342.99+16:14
89  Jacco HoninghGoes41.50minMse   10.757  5:352.99+16:17
90  Dick van AardenVlissingen41.52minMse   10.748  5:352.99+16:19
91  Leon SchreurMiddelburg41.54minMse   10.740  5:352.98+16:21
92  Adriaan van de VreedeKruiningen41.56minMse   10.731  5:352.98+16:23
93  Janneke VerschuureKruiningen41.58minVse   10.723  5:362.98+16:25
94  Hans WestveerKruiningen42.07minM55   10.685  5:372.97+16:34
95  Arjan MoerdijkGoes42.19minM50   10.634  5:392.95+16:46
96  Marie-Jose JanseGoes42.22minVse   10.622  5:392.95+16:49
97  Debbie VerstelleGoes42.24minV35   10.613  5:392.95+16:51
98  Hans MinnaardYerseke42.32minM55   10.580  5:402.94+16:59
99  Christl RozendaalKapelle-Biezelinge42.39minV50   10.551  5:412.93+17:06
100  Alexander KeulenGoes42.42minMse   10.539  5:422.93+17:09
101  Jacqueline de BondtGoes42.54minV50   10.490  5:432.91+17:21
102  Lennard ZuidwegYerseke42.57minMse   10.477  5:442.91+17:24
103  Annemieke HoumesMiddelburg42.59minV35   10.469  5:442.91+17:26
104  Linda RijkHeinkenszand43.02minVse   10.457  5:442.90+17:29
105  Jeroen van WallenburgDomburg43.04minM35   10.449  5:452.90+17:31
106  Peter-Paul LobbezooMiddelburg43.08minMse   10.433  5:452.90+17:35
107  Dick HoogestegerHeinkenszand43.16minMse   10.401  5:462.89+17:43
108  Suzanne HartingsveldtKortgene43.24minVse   10.369  5:472.88+17:51
109  Louise de PooterMiddelburg43.27minVse   10.357  5:482.88+17:54
110  Lydia HazeMiddelburg43.29minVse   10.349  5:482.87+17:56
111  Edith van DijkeGoes43.31minVse   10.341  5:482.87+17:58
112  Ron van OostenHoek van Holland43.33minMse   10.333  5:482.87+18:00
113  Ronald StrooMiddelburg43.40minMse   10.305  5:492.86+18:07
114  Jacco van de GruiterArnemuiden43.44minMse   10.290  5:502.86+18:11
115  Ko de VisserSchore43.57minMse   10.239  5:522.84+18:24
116  Kees van BelzenRitthem44.03minM65   10.216  5:522.84+18:30
117  Jean-Paul VereeckeVlissingen44.07minMse   10.200  5:532.83+18:34
118  Arjan SchotanusMiddelburg44.10minMse   10.189  5:532.83+18:37
119  Evelien VerschuureWilhelminadorp44.14minVse   10.173  5:542.83+18:41
120  Belinda van 't WesteindeArnemuiden44.22minVse   10.143  5:552.82+18:49
121  Ad den DekkerKapelle-Biezelinge44.33minMse   10.101  5:562.81+19:00
122  Chantal SchilperoordTerneuzen44.39minVse   10.078  5:572.80+19:06
123  Jacquelien SmitHeinkenszand44.42minVse   10.067  5:582.80+19:09
124  Chris van AntwerpenGoes44.47minMse   10.048  5:582.79+19:14
125  Edwin van GaalenKamperland44.52minMse   10.030  5:592.79+19:19
126  Marianne KarmanWemeldinge44.58minVse   10.007  6:002.78+19:25
127  Bram BoerGoes45.01minMse   9.996  6:002.78+19:28
128  Bart BrinkmanGoes45.03minMse   9.989  6:002.77+19:30
129  Stephanie van Sabbens-Heer Arendskerke45.05minVse   9.982  6:012.77+19:32
130  Niek HespGoes45.11minMse   9.959  6:012.77+19:38
131  Pieter JanssenKwadendamme45.19minM35   9.930  6:032.76+19:46
132  Kevin JooseRotterdam45.22minMse   9.919  6:032.76+19:49
133  Mirjam JanssenKwadendamme45.25minVse   9.908  6:032.75+19:52
134  Esther van SluijsKloetinge45.29minV40   9.894  6:042.75+19:56
135  Robbin Bickelmeijers-Heerenhoek45.37minMse   9.865  6:052.74+20:04
136  Jolanda SchotZierikzee45.45minV45   9.836  6:062.73+20:12
137  Chantal de KoningColijnsplaat45.51minVse   9.815  6:072.73+20:18
138  Michael WalkuszMiddelburg45.59minMse   9.786  6:082.72+20:26
139  Karin DekkerTerneuzen46.01minV45   9.779  6:082.72+20:28
140  Sanne KunstSerooskerke46.04minVse   9.768  6:092.71+20:31
141  Robert van de WeteringAlmere46.14minMse   9.733  6:102.70+20:41
142  Tanja MeeuwsenKruiningen46.17minVse   9.723  6:102.70+20:44
143  Ronald DekkerYerseke46.23minMse   9.702  6:112.69+20:50
144  Sigrid JenseMiddelburg46.26minV50   9.691  6:112.69+20:53
145  Anoeska van de NoortGoes46.30minVse   9.677  6:122.69+20:57
146  Marco BoogaardsGoes46.38minMse   9.650  6:132.68+21:05
147  Rob EpkerMiddelburg46.41minMse   9.639  6:132.68+21:08
148  Helma MeeuwseKwadendamme46.47minVse   9.619  6:142.67+21:14
149  Katja de GroesVrouwenpolder46.51minVse   9.605  6:152.67+21:18
150  Saskia RoozeKapelle-Biezelinge46.54minVse   9.595  6:152.67+21:21
151  Eldridge PenturyVlissingen46.57minMse   9.585  6:162.66+21:24
152  Sarijke AertsMiddelburg47.00minV60   9.574  6:162.66+21:27
153  Cees JooseNisse47.26minMse   9.487  6:192.64+21:53
154  Harriette HoumesMiddelburg47.29minV50   9.477  6:202.63+21:56
155  Natasha MartzAmsterdam47.34minVse   9.460  6:212.63+22:01
156  Debbie HofstraMiddelburg47.38minVse   9.447  6:212.62+22:05
157  Daniel KrijgerNisse47.44minMse   9.427  6:222.62+22:11
158  Corien de Waaijs-Heer Abtskerke47.49minVse   9.411  6:232.61+22:16
159  Eric NoordhoekGoes47.56minMse   9.388  6:232.61+22:23
160  Theo HeinrichsDriewegen47.59minMse   9.378  6:242.61+22:26
161  Diana JacobszHeinkenszand48.40minV60   9.247  6:292.57+23:07
162  Orlando FortuinYerseke48.45minMse   9.231  6:302.56+23:12
163  Monique WalhoutLewedorp49.00minVse   9.184  6:322.55+23:27
164  Marcel van LooKloetinge49.02minMse   9.177  6:322.55+23:29
165  Marcel MohrKortgene49.27minMse   9.100  6:362.53+23:54
166  Pieter van der WeeleGoes49.55minMse   9.015  6:392.50+24:22
167  Debora NoordhoekGoes49.58minVse   9.006  6:402.50+24:25
168  Anneke GeerlingsMiddelburg50.29minVse   8.914  6:442.48+24:56
169  Elles PersijnGoes50.32minVse   8.905  6:442.47+24:59
170  Mia van BelleVlissingen50.39minV65   8.885  6:452.47+25:06
171  Arie SchoutKloetinge50.48minMse   8.858  6:462.46+25:15
172  Bianca de Vliegers-Heerenhoek50.55minVse   8.838  6:472.45+25:22
173  Wilma de GruiterArnemuiden51.00minVse   8.824  6:482.45+25:27
174  Anja VereeckeVlissingen51.04minVse   8.812  6:492.45+25:31
175  Marieke TonBlaricum51.25minVse   8.752  6:512.43+25:52
176  Wolfgang SchaferKloetinge51.47minMse   8.690  6:542.41+26:14
177  Katinka van de GlindKloetinge52.02minV40   8.648  6:562.40+26:29
178  Martine LatuheruVlissingen52.08minVse   8.632  6:572.40+26:35
179  Mariska van de MeebergWemeldinge52.34minVse   8.561  7:012.38+27:01
180  Ron OpeneerArnemuiden52.43minMse   8.536  7:022.37+27:10
181  Mieke TaalNieuwdorp53.02minVse   8.485  7:042.36+27:29
182  Inge de JongeHeinkenszand53.05minVse   8.477  7:052.35+27:32
183  Jacqueline MeijersHoedekenskerke53.07minV45   8.472  7:052.35+27:34
184  Bram TissinkKapelle-Biezelinge53.24minM50   8.427  7:072.34+27:51
185  Alice DuijnhouwerGoes53.26minVse   8.422  7:072.34+27:53
186  Jan van KlaverenBerkel Rodenrijs54.01minMse   8.331  7:122.31+28:28
187  Maresh BoelKloetinge54.25minMse   8.270  7:152.30+28:52
188  Leanne DirksenRilland55.17minVse   8.140  7:222.26+29:44
189  Hanneke van GaalenKamperland55.41minVse   8.081  7:252.24+30:08
190  Therese de Leeuws-Heer Hendrikskinderen56.41minVse   7.939  7:332.21+31:08
191  Arina KloetScharendijke56.48minVse   7.923  7:342.20+31:15
192  Gilles de WitteHeinkenszand56.51minM75   7.916  7:352.20+31:18
193  Marjoleine KramerGoes57.05minVse   7.883  7:372.19+31:32
194  Bram HuysmansYerseke57.51minMse   7.779  7:432.16+32:18
195  Christa van der HoestKrabbendijke57.53minVse   7.774  7:432.16+32:20
196  Janine BauerKruiningen58.00minVse   7.759  7:442.16+32:27
197  Sabrina WekkingHillegom58.43minVse   7.664  7:502.13+33:10
198  Dominique van de KloofBeinsdorp59.46minVse   7.529  7:582.09+34:13
199  Chantal Verhoevens-Gravenpolder59.48minVse   7.525  7:582.09+34:15
200  Marion BoogaardGoes59.50minVse   7.521  7:592.09+34:17
201  Jody van StrienYerseke1.00.15minVse   7.469  8:022.07+34:42
202  Magdalena WalkuszMiddelburg1.04.24minVse   6.988  8:351.94+38:51
Mannen: 113 (55.94%) => M35=6 - M40=2 - M45=5 - M50=5 - M55=7 - M60=2 - M65=3 - M75=1 - Mse=82
Vrouwen: 89 (44.06%) => V35=5 - V40=2 - V45=5 - V50=6 - V60=2 - V65=1 - Vse=68

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 1.938 seconden nodig om deze lijst met 325 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Atletiek Zeeland © 2020