maandag 6 juli 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 10-07: 1e Track Meeting Utrecht
vr 07-08: 2e Track Meeting Utrecht
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

7e Zwaakse Weel loop

Kwadendamme, zondag 22 april 2018 - Organisatie: ZR Running Team
15 km >>> Zeeuws record staat met 44.31 vanaf 18-08-1990 op naam van John Vermeule <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Jozias Boone (PR 54.04) Goes1.00.00minM35   15.000  4:004.17347
2  Jeroen HollebrandsEtten-Leur1.06.35minMse   13.517  4:263.75165
3  Jan-Kees Koole (PR 1.02.43) Wolphaartsdijk1.08.53minMse   13.066  4:363.63117
4  Jean-Paul WillemsenMiddelburg1.12.09minMse   12.474  4:493.4763
5  Ewald Provoost (PR 1.04.21) Biggekerke1.13.07minMse   12.309  4:523.4250
6  Remco Kapteijn (PR 1.05.11) Kapelle-Biezelinge1.14.08minM45   12.140  4:573.3738
7  Guillaume de Jonge (PR 1.09.14) Oost-Souburg1.15.26minMse   11.931  5:023.3125
8  Esther Noteboom (PR 1.13.39) Heinkenszand1.15.30minVse   11.921  5:023.31146
9  Marius Besuijen (PR 55.01) Middelburg1.15.33minM55   11.913  5:023.3124
10  Pietjan Reijnierse (PR 1.13.48) Koudekerke1.15.38minM55   11.900  5:033.3123
11  Gert-Jan Ludikhuize (PR)Middelburg1.19.14minMse   11.359  5:173.163
12  Gerrit Spaans (PR 1.12.52) Goes1.19.58minM65   11.255  5:203.131
13  Patrick Stokx (PR 1.14.09) Heinkenszand1.21.04minMse   11.102  5:243.08-
14  John Jansen (PR 1.16.46) Lewedorp1.23.21minM60   10.798  5:333.00-
15  Martijn Ruissen (PR 1.13.47) Oud-Sabbinge1.24.38minMse   10.634  5:392.95-
16  Wim-Paul Lievense (debuut) Middelburg1.27.05minMse   10.335  5:482.87-
17  Bram Brasser (PR 1.20.06) Vlissingen1.27.32minMse   10.282  5:502.86-
18  Joeri van der GenderHerentals1.28.08minMse   10.212  5:532.84-
19  Linda Goense (debuut) Ovezande1.28.27minV50   10.175  5:542.834
20  Wendy van de Heide (PR 1.18.22) Vlissingen1.28.31minVse   10.168  5:542.823
21  Jan Dalebout (PR 1.22.24) Kapelle-Biezelinge1.30.12minMse   9.978  6:012.77-
22  Manouk Remijn (PR 1.14.37) Ovezande1.30.16minVse   9.970  6:012.77-
23  Patty Franse (PR 1.29.42) Kwadendamme1.33.20minVse   9.643  6:132.68-
24  Herman Abbink (PR 1.11.15) Goes1.39.24minM60   9.054  6:382.52-
25  Rene Nijsse (PR 1.23.45) Oud-Sabbinge1.40.15minMse   8.978  6:412.49-
26  Marina Mol (PR 1.33.02) s-Heer Abtskerke1.40.18minVse   8.973  6:412.49-
Mannen: 20 (76.92%) => M35=1 - M45=1 - M55=2 - M60=2 - M65=1 - Mse=13
Vrouwen: 6 (23.08%) => V50=1 - Vse=5

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

15 km

2019Martijn de Kok54:33Jozias Boone56:01Tom Verbeek59:05Leonie Ton1:03:3562
2018Jozias Boone1:00:00Jeroen Hollebrands1:06:35Jan-Kees Koole1:08:53Esther Noteboom1:15:3026
2017Boris de Bruijn56:04Luuk Balkenende57:22Sven Vermeulen58:47Nelleke Balde1:09:4076

14.3 km

2016Erwin Harmes50:09Michael Woerden55:06Wilko de Vos56:56Annemieke Hannewijk1:08:2274

15.2 km

2015Robbert Meeuwse58:03Hans Verhaagen1:05:40Marcel Uitterhoeve1:08:10Esther van Sluijs1:24:4435

15 km

2014Danny de Leeuw58:48Peter van Limbergen59:53Dennis Heilbron1:04:05Nadine de Wilde1:09:0441

10 km

2013Laurent van Nieuwenhuijze35:19Alwin Vermeulen35:48Peter van Limbergen36:37Nadine de Wilde43:1162
6.4 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Sem BodeBiggekerke25.02minMse   15.340  3:554.26-
2  Ronald GeertseSerooskerke25.21minMse   15.148  3:584.21+0:19
3  Martijn de VriesMiddelburg25.40minM35   14.961  4:014.16+0:38
4  Tom VerbeekKwadendamme25.57minMse   14.798  4:034.11+0:55
5  Rini BruggemanWilhelminadorp26.18minM50   14.601  4:074.06+1:16
6  Arnoud RijkHeinkenszand26.50minMse   14.311  4:123.98+1:48
7  Martijn LavooijGoes29.13minM45   13.143  4:343.65+4:11
8  Huub BeelenGoes29.57minM55   12.821  4:413.56+4:55
9  Mark AlmekindersHeinkenszand30.14minMse   12.701  4:433.53+5:12
10  Thiery PietsGroningen31.13minMse   12.301  4:533.42+6:11
11  Robert BosHeinkenszand31.21minMse   12.249  4:543.40+6:19
12  Maurice SteketeeMiddelburg31.26minM35   12.216  4:553.39+6:24
13  Sanne StroosnijderKruiningen31.29minVse   12.197  4:553.39+6:27
14  Henny StratingKamperland31.48minV50   12.075  4:583.35+6:46
15  Ko van DammeKwadendamme31.52minM55   12.050  4:593.35+6:50
16  Wim RooseGoes32.00minM65   12.000  5:003.33+6:58
17  Ingrid KoeneYerseke32.39minV55   11.761  5:063.27+7:37
18  Rene den ToonderGoes33.34minMse   11.440  5:153.18+8:32
19  Cees HoogerlandKwadendamme33.46minMse   11.372  5:173.16+8:44
20  John CarolHeinkenszand33.49minMse   11.355  5:173.15+8:47
21  Muriel HofmanKloetinge33.52minVse   11.339  5:183.15+8:50
22  Judith de TheerKloetinge33.54minVse   11.327  5:183.15+8:52
23  Matthijs BodeBiggekerke33.58minMse   11.305  5:183.14+8:56
24  Bo de MuynckHeinkenszand34.01minVse   11.289  5:193.14+8:59
25  Stephan SteenbackerNisse34.05minMse   11.267  5:203.13+9:03
26  Henrike BlokpoelOost-Souburg34.18minVse   11.195  5:223.11+9:16
27  Michael VermaatOost-Souburg35.11minMse   10.914  5:303.03+10:09
28  Sylvia VerkaikOvezande35.33minVse   10.802  5:333.00+10:31
29  Jacquelien SmitHeinkenszand35.44minVse   10.746  5:352.99+10:42
30  Leonhard van EgeraalBergen op Zoom35.47minMse   10.731  5:352.98+10:45
31  Ellie SpaansGoes36.46minV60   10.444  5:452.90+11:44
32  Marius LeendertseKapelle-Biezelinge37.34minM65   10.222  5:522.84+12:32
33  John GuequierreMiddelburg37.54minM65   10.132  5:552.81+12:52
34  Cherry StratingKamperland37.58minM45   10.114  5:562.81+12:56
35  Dick HoogestegerHeinkenszand38.21minMse   10.013  6:002.78+13:19
36  Cees JoosseNisse40.19minM60   9.525  6:182.65+15:17
37  Marcel MohrKortgene41.14minMse   9.313  6:272.59+16:12
38  Jolanda ZuidhofHeinkenszand43.30minVse   8.828  6:482.45+18:28
39  Gisela NijsseOud-Sabbinge43.35minVse   8.811  6:492.45+18:33
40  Ron OpeneerArnemuiden43.39minMse   8.797  6:492.44+18:37
Mannen: 28 (70%) => M35=2 - M45=2 - M50=1 - M55=2 - M60=1 - M65=3 - Mse=17
Vrouwen: 12 (30%) => V50=1 - V55=1 - V60=1 - Vse=9

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.99 seconden nodig om deze lijst met 66 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
04-07: Testwedstrijd Papendal (1)
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.45.11)3.45.99  Mse
Atletiek Zeeland © 2020