dinsdag 4 augustus 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
18-07: Ramses Bekkenk blijkt al ruim 20 jaar Zeeuws recordhouder op 3000m/3000m steeple
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 07-08: Hardloop3Daagse Neeltje Jans
vr 07-08: 3e Track Meeting Utrecht
vr 21-08: Summer Run Vlissingen
za 29-08: NK baan Senioren Utrecht
Recente uitslagen
  meer uitslagen
wo 22-07: Welcome Back! Vlissingen
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

12e Oosterscheldeloop

Goes, zaterdag 7 april 2018 - Organisatie: AV'56
Tien Mijl >>> Zeeuws record staat met 47.01 vanaf 18-09-1988 op naam van John Vermeule <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Tim Pleijte (PR 51.37) Vlissingen56.46minMse   17.006  3:324.72629
2  Martijn de Kok (PR 53.12) Heinkenszand58.03minM35   16.630  3:364.62578
3  Jeroen Janse (PR)Kapelle-Biezelinge1.00.36minMse   15.931  3:464.43482
4  Jeroen van DammeRoosendaal1.02.10minM40   15.529  3:524.31427
5  Wilko de Vos (PR 54.17) Kattendijke1.03.16minM50   15.259  3:564.24391
6  Heddie Nieuwdorp (PR 1.01.42) AV'561.03.31minM60   15.199  3:574.22383
7  Peter Balkenende (PR 59.16) Goes1.04.05minM50   15.065  3:594.18365
8  Jan-Willem Roelse (PR 1.03.53) Goes1.04.35minMse   14.948  4:014.15350
9  Jan-Willem DavidseZwolle1.05.27minM50   14.750  4:044.10324
10  John Slabbekoorn (PR 1.03.52) Kapelle-Biezelinge1.05.38minM50   14.709  4:054.09318
11  Chris de Smit (PR 1.03.27) Hulst1.05.56minM35   14.642  4:064.07310
12  David Schrier (PR 1.02.06) Vlissingen1.06.09minMse   14.594  4:074.05303
13  Joel Aafjes (debuut) Kortgene1.06.25minMse   14.536  4:084.04296
14  Carolien van de Kreeke (PR 1.05.05) Serooskerke1.07.27minV40   14.313  4:123.98496
15  Ronald Geertse (PR 1.05.49) Serooskerke1.07.56minM40   14.211  4:133.95255
16  Yvonne Moerland (PR 1.05.13) Yerseke1.08.05minV35   14.180  4:143.94475
17  Marcel Adriaanse (PR 1.04.57) Middelburg1.08.08minM40   14.169  4:143.94250
18  Bart Verhaeghe (PR)Kapelle-Biezelinge1.08.37minM35   14.069  4:163.91237
19  Peter Meeuwsen (PR 1.02.39) Krabbendijke1.09.02minMse   13.985  4:173.88227
20  Hans Verhaagen (debuut) Goes1.09.59minM50   13.795  4:213.83204
21  Rob Schaap (PR 1.05.26) Vlissingen1.10.04minM60   13.778  4:213.83202
22  Monica Sanderse (PR 1.08.53) Vlissingen1.10.17minV35   13.736  4:223.82408
23  Rini Bruggeman (PR 53.28) Wilhelminadorp1.10.47minM50   13.639  4:243.79186
24  Ruben Boutens (debuut) Middelburg1.10.57minMse   13.607  4:253.78182
25  Edwin van Alphen (PR 1.02.47) Vlissingen1.11.49minM45   13.443  4:283.73164
26  Arnoud Rijk (debuut) Heinkenszand1.12.10minMse   13.377  4:293.72157
27  Jaap HoekGoedereede1.12.44minM50   13.273  4:313.69145
28  Robin de Vriend (PR 1.11.16) Hansweert1.12.59minMse   13.228  4:323.67140
29  Lion Baas (PR 1.04.24) Vlissingen1.13.18minM40   13.171  4:333.66134
30  Marco Toussaint (debuut) Wolphaartsdijk1.13.41minM50   13.102  4:353.64127
31  Leon van Kruiningen (PR 1.10.59) Goes1.14.11minMse   13.014  4:373.61118
32  JaapJan Ritsema (PR 1.02.24) Middelburg1.15.36minM45   12.770  4:423.5594
33  Erik Kok (PR 59.05) Arnemuiden1.15.43minM45   12.750  4:423.5492
34  Reinier Spijk (PR 1.10.41) Goes1.15.46minMse   12.742  4:433.5492
35  Hans DagevosLeidschendam1.15.49minM50   12.733  4:433.5491
36  Rien van VossenHalsteren1.16.05minM50   12.689  4:443.5287
37  Rinus Paardekoper (debuut) Goes1.17.02minM50   12.532  4:473.4873
38  Patrick van Remortel (PR 1.01.29) Hulst1.18.20minM55   12.324  4:523.4256
39  Wim Wouters (PR 58.46) Kruiningen1.18.33minM60   12.290  4:533.4153
40  Tonnis van der Tuin (debuut) Kattendijke1.18.37minM50   12.280  4:533.4153
41  Eric van Remortel (PR 1.08.56) Goes1.19.20minM60   12.169  4:563.3844
42  Vincent Toutenhoofd (PR 1.09.48) Westkapelle1.20.12minM40   12.037  4:593.3435
43  Siem Cornelisse (debuut) Arnemuiden1.20.16minM60   12.027  4:593.3435
44  Enrico Kraak (PR 1.19.48) Goes1.21.01minM45   11.916  5:023.3128
45  Gertjan Bakker (debuut) Goes1.21.18minM45   11.875  5:033.3026
46  Adrie van Dalen (debuut) Lewedorp1.22.11minM50   11.747  5:063.2619
47  Nathalie Slabbekoorn (PR 1.20.21) Kapelle-Biezelinge1.22.28minVse   11.707  5:083.25128
48  Izaak Dekker (PR)Middelburg1.22.36minM50   11.688  5:083.2516
49  Adri Koole (PR 1.08.46) Serooskerke1.22.58minM65   11.636  5:093.2314
50  Jan Molendijk (debuut) Krabbendijke1.23.01minMse   11.629  5:103.2313
51  Pieter Moelker (debuut) Kloetinge1.23.06minM50   11.617  5:103.2313
52  Gerrit Spaans (PR 1.14.57) Goes1.23.19minM65   11.587  5:113.2212
53  Kees van Haveren (PR 1.17.11) Vlissingen1.23.24minM60   11.576  5:113.2211
54  Martijn Ruissen (PR 1.21.33) Oud-Sabbinge1.23.38minMse   11.543  5:123.2110
55  Henny Strating (PR 1.14.52) Kamperland1.23.55minV50   11.504  5:133.20105
56  Berry Knibbeler (PR 1.13.48) Westdorpe1.24.13minM55   11.463  5:143.187
57  Maroeska Ars (PR 1.18.08) Goes1.24.24minV40   11.438  5:153.1898
58  Leon Vermeulen (PR 1.16.15) Wemeldinge1.24.32minM40   11.420  5:153.176
59  Lydia Kleinjan (PR 1.11.43) Goes1.24.45minVse   11.391  5:163.1693
60  Werner Helmich (PR 1.20.03) Kapelle-Biezelinge1.26.26minM45   11.169  5:223.101
61  Paul de Jonge (debuut) Kloetinge1.26.40minM40   11.139  5:233.091
62  Rianne Kok (PR)Wemeldinge1.26.45minV40   11.129  5:233.0967
63  John Guequierre (PR 56.23) Middelburg1.27.10minM65   11.075  5:253.08-
64  Stefan van den Dries (PR 1.19.44) Heinkenszand1.28.16minMse   10.937  5:293.04-
65  Ronald Wagenaar (debuut) Schore1.28.35minMse   10.898  5:303.03-
66  Christine Balkenende (debuut) Goes1.29.24minV50   10.799  5:333.0039
67  Karin van Noorden (PR)Vlissingen1.29.33minV45   10.781  5:342.9938
68  Michael Vermaat (debuut) Oost-Souburg1.29.35minM40   10.777  5:342.99-
69  Marianne Knijff (debuut) Philippine1.29.39minV55   10.769  5:342.9937
70  Herman van de Glind (PR 1.29.28) Kloetinge1.29.48minM40   10.751  5:352.99-
71  Rob Roskam (debuut) Zoutelande1.29.52minM40   10.743  5:352.98-
72  Yolanda Krombeen (PR 1.29.36) Kruiningen1.29.55minV40   10.737  5:352.9835
73  Jan Noom (debuut) Scherpenisse1.29.59minMse   10.729  5:362.98-
74  Yvonne Joziasse (debuut) Middelburg1.30.02minVse   10.723  5:362.9834
75  Rene Goetheer (PR 1.15.49) Wolphaartsdijk1.30.09minM50   10.709  5:362.97-
76  Chris HeijboerKapelle-Biezelinge1.30.12minMse   10.703  5:362.97-
77  Tanita van Belzen (debuut) Kamperland1.30.19minVse   10.689  5:372.9731
78  Evelien Capello (debuut) s-Heerenhoek1.31.25minVse   10.560  5:412.9323
79  Piet Beijer (PR 1.18.37) Middelburg1.32.17minM65   10.461  5:442.91-
80  Frits van Borrendam (PR 1.28.02) Middelburg1.32.33minM60   10.431  5:452.90-
81  Rob Bourgonje (debuut) Driewegen1.33.39minM50   10.309  5:492.86-
82  Jan Euser (debuut) Veere1.34.19minM65   10.236  5:522.84-
83  Ellie Spaans (PR 1.27.59) Goes1.34.29minV60   10.218  5:522.847
84  Wim Witte (debuut) Borssele1.34.44minM60   10.191  5:532.83-
85  Jeroen Adriaanses-Gravenpolder1.35.02minMse   10.159  5:542.82-
86  Peter Verhaar (debuut) Wemeldinge1.36.12minM40   10.035  5:592.79-
87  Dirk Hooijer (debuut) Wemeldinge1.36.15minM50   10.030  5:592.79-
88  Thijs van der Zanden (debuut) Kapelle-Biezelinge1.36.18minMse   10.025  5:592.78-
89  Hans Minnaard (PR 1.16.54) Yerseke1.37.18minM55   9.922  6:032.76-
90  Arthur Stijns (PR 1.24.26) Oudelande1.37.23minM70   9.913  6:032.75-
91  Janneke Wiskerke (debuut) Goes1.37.37minV50   9.890  6:042.75-
92  Nelleke BoelhouwerZoetermeer1.37.40minVse   9.885  6:042.75-
93  Imo Jongepier (PR 1.33.03) Nieuw- en Sint Joosland1.37.45minM65   9.876  6:052.74-
94  Everdien Vermeulen (debuut) Kloetinge1.38.12minV50   9.831  6:062.73-
95  Loes BeishuizenKloetinge1.38.38minVse   9.788  6:082.72-
96  Jan-Rolf Hendriks (debuut) Middelburg1.38.42minM50   9.781  6:082.72-
97  Annemieke Houmes (debuut) Middelburg1.38.45minV35   9.776  6:082.72-
98  Chris de Koe (PR 57.51) Vlissingen1.38.50minM70   9.768  6:092.71-
99  Tea Tazelaar (PR 1.37.01) Middelburg1.38.57minV60   9.756  6:092.71-
100  Jakobus Meulenberg (PR 1.35.08) Oudelande1.39.38minM45   9.690  6:122.69-
101  Niek Hesp (PR 1.30.05) Goes1.40.39minM50   9.592  6:152.66-
102  Chris van Antwerpen (PR 1.27.04) Goes1.41.27minMse   9.516  6:182.64-
103  Marina Mol-Krijger (debuut) s-Heer Abtskerke1.42.24minVse   9.428  6:222.62-
104  Leonard van EgeraatBergen op Zoom1.42.37minM60   9.408  6:232.61-
105  Remke van Belzen (debuut) Arnemuiden1.42.55minV45   9.380  6:242.61-
106  Winanda de RuijterKapelle-Biezelinge1.43.00minV40   9.373  6:242.60-
107  Eva Posthumus (debuut) Goes1.45.21minVse   9.164  6:332.55-
108  Stefan van Hemert (PR 1.25.21) Middelburg1.46.42minMse   9.048  6:382.51-
109  Theo Simons (PR 1.37.08) Middelburg1.47.44minM60   8.961  6:422.49-
110  Jacqueline de Bondt (debuut) Goes1.47.58minV50   8.942  6:432.48-
111  Anita Wieles (debuut) Philippine1.49.05minV50   8.850  6:472.46-
112  Andre de Visser (PR 1.29.54) Krabbendijke1.49.08minM50   8.846  6:472.46-
113  Jack van Aspert (PR 1.09.16) Middelburg1.53.32minM60   8.503  7:032.36-
114  Katinka van de Glind (debuut) Kloetinge1.55.25minV40   8.364  7:102.32-
115  Ronald Dekker (debuut) Yerseke1.55.27minMse   8.362  7:112.32-
116  Jessica Maas (debuut) Zoutelande1.55.34minVse   8.354  7:112.32-
117  Mirjam Verhulst (debuut) Oud-Sabbinge1.55.37minVse   8.350  7:112.32-
118  Wolfgang Schafer (debuut) Kloetinge2.01.20minM60   7.957  7:322.21-
119  Marco BoogaardsGoes2.01.47minM40   7.927  7:342.20-
120  Anoeska van de NoortGoes2.01.49minV40   7.925  7:342.20-
121  Yvonne Houweling (debuut) Goes2.01.57minV40   7.916  7:352.20-
122  Jack de Groote (debuut) Wilhelminadorp2.02.00minM60   7.913  7:352.20-
123  Henk de Kiewit (PR 1.34.19) Kapelle-Biezelinge2.04.08minM40   7.777  7:432.16-
124  Diana Koopman (debuut) Krabbendijke2.05.03minV40   7.720  7:462.14-
125  Nadine Leestemaker (debuut) Goes2.07.06minVse   7.596  7:542.11-
126  Hans LeestemakerGoes2.07.12minM40   7.590  7:542.11-
Mannen: 91 (72.22%) => M35=3 - M40=14 - M45=7 - M50=21 - M55=3 - M60=13 - M65=6 - M70=2 - Mse=22
Vrouwen: 35 (27.78%) => V35=3 - V40=9 - V45=2 - V50=6 - V55=1 - V60=2 - Vse=12

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

Tien Mijl

2019Tim Pleijte53:52Erwin Harmes54:50Jeroen van Damme55:13Yvonne Moerland1:05:13122
2018Tim Pleijte56:46Martijn de Kok58:03Jeroen Janse1:00:36Carolien van de Kreeke1:07:27126
2017Patrick de Vos55:44Remy Vasseur59:13Edwin de la Ruelle59:17Monica Sanderse1:13:51146

20 km

2016Huub van Noorden1:08:14Marius Besuijen1:18:12Rob Schaap1:21:22Ingrid Koene1:32:4671
2015Davy Stieperaere1:08:10Remy Vasseur1:10:16Maarten Harthoorn1:14:29Paola van Gilst1:29:57103
2014Huub van Noorden1:08:39Martijn de Kok1:10:08Maarten van den Donck1:12:42Anjolie Engels1:20:1095
2013Huub van Noorden1:13:18Maarten Harthoorn1:16:04Wilko de Vos1:16:27Marianne de Kok1:23:14123
5 km >>> Zeeuws record staat met 14.37 vanaf 07-09-2019 op naam van Tim van den Broeke <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Bereket Petersen (PR 16.38) Hansweert16.40minMse   18.000  3:205.00540
2  Bezuayehu Petersen (PR 15.56) Hansweert16.44minMse   17.928  3:214.98530
3  Franklin van Anrooij (PR 15.38) Kapelle-Biezelinge16.47minMse   17.875  3:214.97523
4  Wouter Schets (PR 17.16) Kapelle-Biezelinge19.12minMse   15.625  3:504.34232
5  Jan-Kees Koole (PR 18.36) Wolphaartsdijk20.44minMse   14.469  4:094.02107
6  Leo de Leeuw (debuut) Wolphaartsdijk20.47minM55   14.435  4:094.01104
7  Bertus van GinnekenEtten-Leur21.35minMse   13.900  4:193.8659
8  Danny de Leeuw (PR 19.52) Goes21.44minMse   13.804  4:213.8352
9  Derk AlssemaKloetinge22.00minMse   13.636  4:243.7940
10  Pieter-Jan de Baar (PR 21.47) Wolphaartsdijk22.25minM40   13.383  4:293.7225
11  Ron Dellebeke (PR 20.01) Oost-Souburg22.39minM55   13.245  4:323.6818
12  Niels Goud (debuut) Goes22.53minMse   13.110  4:353.6413
13  Marco Olivier (PR 21.40) Vlissingen23.13minM45   12.922  4:393.596
14  Seth Dijkstra (PR)Middelburg23.17minM45   12.885  4:393.585
15  Bowen GeenseWaarde23.24minMse   12.821  4:413.564
16  Tessa Schets (debuut) Kapelle-Biezelinge23.34minVse   12.730  4:433.5488
17  Arno Molenaar (PR 23.53) Goes24.19minMse   12.337  4:523.43-
18  Ruben van Luijk (debuut) Goes24.26minMse   12.278  4:533.41-
19  John van Nunen (debuut) Wolphaartsdijk24.29minM40   12.253  4:543.40-
20  Wim Roose (PR 20.54) Goes24.34minM65   12.212  4:553.39-
21  Ina van OtzelRoosendaal24.46minVse   12.113  4:573.3636
22  Bram van Eenennaam (PR 24.09) Nieuw- en Sint Joosland24.57minMse   12.024  4:593.34-
23  Mart SchuurmanGoes25.01minMse   11.992  5:003.33-
24  Johan Dekker (PR 24.12) Middelburg25.04minM60   11.968  5:013.32-
25  Arjan Moerdijk (debuut) Goes25.33minM50   11.742  5:073.26-
26  Tara Schuilwerve (PR 22.11) s-Heer Hendrikskinderen26.01minVse   11.531  5:123.206
27  Hans Westveer (PR 24.27) Kruiningen26.04minM55   11.509  5:133.20-
28  Nathalie Marijs (debuut) Arnemuiden26.08minVse   11.480  5:143.195
29  Debbie Verstelle (debuut) Goes26.13minV35   11.443  5:153.184
30  Saskia Goole (PR 23.10) Kapelle-Biezelinge26.24minV45   11.364  5:173.162
31  Marcella de Bakkers-Heer Abtskerke26.27minVse   11.342  5:173.152
32  Ilona van Belzen (debuut) Goes26.34minVse   11.292  5:193.141
33  Corne van Lomwel (PR 24.01) Oost-Souburg27.00minMse   11.111  5:243.09-
34  Sanne KunstSerooskerke27.12minVse   11.029  5:263.06-
35  Jeroen Govers (PR 26.04) Goes27.17minV45   10.996  5:273.05-
36  Leon Schreur (debuut) Middelburg27.26minMse   10.936  5:293.04-
37  Jolanda van Haveren (PR 27.17) Oost-Souburg27.36minVse   10.870  5:313.02-
38  Nares WirtzWemeldinge28.03minVse   10.695  5:372.97-
39  Vicky LockefeerMiddelburg28.14minVse   10.626  5:392.95-
40  Kees KramerKloetinge29.00minMse   10.345  5:482.87-
41  Andrea Koning (PR)Goes29.04minVse   10.321  5:492.87-
42  Ylja van Iwaarden (debuut) Goes29.40minVse   10.112  5:562.81-
43  Dineke LindemansGoes30.10minVse   9.945  6:022.76-
44  Angela Bauer (PR)Goes30.28minVse   9.847  6:062.74-
45  Mia van Belle (PR 29.54) Vlissingen30.42minV65   9.772  6:082.71-
46  Els van Zwieten (PR 28.22) Zierikzee31.02minV70   9.667  6:122.69-
47  Ann Fiers (PR 27.51) Goes31.39minVse   9.479  6:202.63-
48  Ella de Koks-Gravenpolder31.59minVse   9.380  6:242.61-
49  Hanneke Witte (PR 29.08) Borssele32.08minV55   9.336  6:262.59-
50  Mariska van de Meeberg (debuut) Wemeldinge32.39minVse   9.188  6:322.55-
51  Ina DekkerKloetinge32.49minVse   9.142  6:342.54-
52  Rob van de Voordes-Heer Abtskerke33.23minMse   8.987  6:412.50-
53  Bram Tissink (PR 27.07) Kapelle-Biezelinge33.33minM50   8.942  6:432.48-
54  Girbe VoogdKloetinge34.04minMse   8.806  6:492.45-
55  Marjan DekkerKloetinge34.11minVse   8.776  6:502.44-
56  Marjoleine KramerGoes34.13minVse   8.768  6:512.44-
57  Sjaak van HooydonkGoes34.32minMse   8.687  6:542.41-
58  Wendy Koppejan (debuut) Middelburg35.49minVse   8.376  7:102.33-
59  Ruud van de BarselaarMiddelburg37.47minMse   7.940  7:332.21-
Mannen: 32 (54.24%) => M40=2 - M45=2 - M50=2 - M55=3 - M60=1 - M65=1 - Mse=21
Vrouwen: 27 (45.76%) => V35=1 - V45=2 - V55=1 - V65=1 - V70=1 - Vse=21

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 3.161 seconden nodig om deze lijst met 185 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
01-08: Baanwedstrijd Vught (2)
3000 m Bezuayehu Petersen (PR 8.51.67)8.52.08  JoA
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.44.09)3.46.73  Mse
26-07: Track Running Dongen (5)
5000 m Floris Willeboordse (PR)14.51.09  Mse
5000 m Ad Sluijter (debuut)16.01.85  M35
5000 m Chris Steenbakker (debuut)17.19.68  Mse
1500 m Bezuayehu Petersen (PR 4.04.90)4.08.19  JoA
400 m Jasper Zuidhof (PR 53.38)53.74  Mse
19-07: Testrun Nijmegen (1)
18-07: Testwedstrijd Nijmegen (1)
18-07: 2e Track Meeting Utrecht (6)
17-07: Nijmeegse Loopwedstrijd Nijmegen (1)
05-07: Stratenloop Zele (6)
04-07: Testwedstrijd Papendal (1)
Atletiek Zeeland © 2020