vrijdag 3 april 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
01-04: Resultaten Run your own race 5 km
31-03: Zal heerser John Vermeule ooit van zijn troon worden gestoten?
26-03: De onzichtbare tegenstander
26-03: Topatleet Gerard Tebroke stierf als kluizenaar
22-03: Nieuwe datum hardloopwedstrijden
18-03: WR 400m van Wayde van Niekerk belicht in het programma Wereldrecord
Recente uitslagen
  meer uitslagen
zo 08-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad (51)
za 07-03: 53e Massaloop Oostkapelle (174)
za 29-02: Scheldeloop Terneuzen (61)
za 29-02: 31e Kustcross Vlissingen (107)
zo 23-02: Bosbokkentrail Westenschouwen (273)
zo 23-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad (42)
zo 23-02: 9e Kapellecross Kapelle-Biezelinge (75)
za 22-02: Halve van Axel (248)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

51e Massaloop

Oostkapelle, zaterdag 17 maart 2018 - Organisatie: Dynamica
15 km >>> Zeeuws record staat met 44.31 vanaf 18-08-1990 op naam van John Vermeule <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Huub van Noorden (PR 53.20) s-Heer Abtskerke55.06minMse   16.334  3:404.54527
2  Jorim de Boks (PR 58.15) Middelburg59.16minMse   15.186  3:574.22372
3  Arjo Verhage (PR 56.45) Aagtekerke1.00.44minM45   14.819  4:034.12323
4  Joel Aafjes (debuut) Kortgene1.03.49minMse   14.103  4:153.92233
5  Jeroen de Nood (PR 1.01.23) Middelburg1.04.30minM35   13.953  4:183.88215
6  Michel Ridderhof (PR 1.00.09) Middelburg1.04.37minM45   13.928  4:183.87212
7  Ronnie Mesu (debuut) Middelburg1.07.24minMse   13.353  4:303.71147
8  Peter GuiljamNijkerkerveen1.08.30minMse   13.139  4:343.65124
9  Michael SchliephakeBraunschweig1.09.02minMse   13.037  4:363.62114
10  Lion Baas (PR 1.00.39) Vlissingen1.09.29minM40   12.953  4:383.60105
11  Rian van den Broeke (PR 47.57) Vlissingen1.09.48minM55   12.894  4:393.58100
12  Rutger Wondergem (PR)Middelburg1.10.13minMse   12.817  4:413.5693
13  Jesper Poppe (debuut) Middelburg1.12.48minMse   12.363  4:513.4354
14  Leo Janse (PR 1.06.16) Middelburg1.12.57minMse   12.337  4:523.4352
15  Henk Lous (PR 1.02.11) Vlissingen1.13.04minM55   12.318  4:523.4251
16  Adrie van den Bosse (PR 1.10.48) Oostkapelle1.13.08minMse   12.306  4:533.4250
17  Martine LustBrielle1.13.17minVse   12.281  4:533.41192
18  Sophie Miljoen (PR 1.08.49) Gapinge1.13.23minVse   12.264  4:543.41190
19  Annette Bevelander (PR 1.10.57) Rilland1.14.25minVse   12.094  4:583.36168
20  Ada Geuze (PR 1.02.32) Middelburg1.14.36minV35   12.064  4:583.35164
21  Albert Karstanje (PR 48.15) Middelburg1.14.39minMse   12.056  4:593.3533
22  Erik VosVeen1.15.09minMse   11.976  5:013.3328
23  Jack Smits (PR 1.07.22) Oost-Souburg1.15.46minM55   11.879  5:033.3022
24  Patrick Kok (debuut) Vlissingen1.16.49minMse   11.716  5:073.2514
25  Izaak Dekker (PR 1.16.02) Middelburg1.18.39minM50   11.443  5:153.185
26  Rob Jongeneel (PR 1.12.28) Middelburg1.18.43minMse   11.433  5:153.185
27  Henk van der Poel (PR 1.11.10) Westkapelle1.19.00minM60   11.392  5:163.164
28  Hans Tramper (PR 1.07.58) Goes1.19.10minMse   11.368  5:173.163
29  Tim Kramer (PR 1.04.10) s-Heer Hendrikskinderen1.19.17minMse   11.352  5:173.153
30  Bart van Belle (PR 1.13.38) Vlissingen1.19.32minMse   11.316  5:183.142
31  Wim Dingemanse (PR 1.05.26) Grijpskerke1.19.35minM55   11.309  5:183.142
32  Dita Daalmeijer (debuut) Vlissingen1.20.43minVse   11.150  5:233.1064
33  Edwin Israel (PR)Middelburg1.20.46minMse   11.143  5:233.10-
34  Jannie de Vries (PR 1.16.55) Vlissingen1.21.18minV55   11.070  5:253.0857
35  Kees Geuze (debuut) Middelburg1.21.52minMse   10.993  5:273.05-
36  Peter Maranus (debuut) Aagtekerke1.24.16minMse   10.680  5:372.97-
37  Petra Verhulst (PR 1.14.25) Westkapelle1.25.17minV45   10.553  5:412.9319
38  Steven Houweling (PR 1.15.02) Vrouwenpolder1.25.31minMse   10.524  5:422.92-
39  John Jansen (PR 1.16.46) Lewedorp1.27.47minM60   10.253  5:512.85-
40  Ingeborg Coppoolse (PR)Oostkapelle1.31.24minVse   9.847  6:062.74-
41  Arthur Stijns (PR 1.20.18) Oudelande1.31.47minM70   9.806  6:072.72-
42  Aart van Luijk (PR 1.11.42) Middelburg1.33.08minM60   9.664  6:132.68-
Mannen: 34 (80.95%) => M35=1 - M40=1 - M45=2 - M50=1 - M55=4 - M60=3 - M70=1 - Mse=21
Vrouwen: 8 (19.05%) => V35=1 - V45=1 - V55=1 - Vse=5

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

15 km

2020Tim van den Broeke54:39Nick van den Bleeken54:52Peter Biewenga56:05Carolien van de Kreeke1:03:0165
2019Wouter Verstraate56:18Peter Biewenga57:31Michel Schrier57:51Carolien van de Kreeke1:03:1966
2018Huub van Noorden55:06Jorim de Boks59:16Arjo Verhage1:00:44Martine Lust1:13:1742
2017Joeri Versluis1:00:26Arjo Verhage1:01:19Tom van Wouwe1:01:27Petra Verhulst1:20:2368
2016Arjo Verhage1:01:37Bart de Visser1:03:32Ewald Provoost1:04:21Jenny de Nooijer1:14:4547
2015Adriaan Walhout53:48Wim van Sparrentak56:42Arjo Verhage57:48Carolien van de Kreeke1:03:2186

12.7 km

2014Erwin Harmes42:26Huub van Noorden45:15Ronnie Overgaauw45:32Monique Verschuure53:26117
10 km >>> Zeeuws record staat met 28.20 vanaf 02-04-1995 op naam van Mauricio Gonzalez <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Jan HoppenbrouwerRijen41.42minMse   14.388  4:104.00221
2  Monique Verschuure (PR 36.43) Yerseke42.00minV35   14.286  4:123.97428
3  Hanco van Keulen (PR 37.09) Ritthem42.29minM45   14.123  4:153.92190
4  Carolien van de Kreeke (PR 38.36) Serooskerke42.47minV40   14.024  4:173.90389
5  Bart Visser (PR 38.28) Serooskerke42.49minMse   14.013  4:173.89178
6  Maarten Tanis (PR)Serooskerke45.49minMse   13.096  4:353.6485
7  Maurice Steketee (PR 41.35) Middelburg46.31minM35   12.899  4:393.5868
8  Casper Baas (PR 43.15) Middelburg46.35minM45   12.880  4:403.5866
9  Jan van Vaardegem (PR 35.42) Westkapelle46.46minM45   12.830  4:413.5662
10  Peter Koopman (PR 45.30) Krabbendijke46.49minMse   12.816  4:413.5661
11  Bram Verhage (PR 38.11) Aagtekerke46.51minM50   12.807  4:413.5661
12  Jan Guiljam (PR 33.55) Wemeldinge46.55minM55   12.789  4:423.5559
13  Linda Versluis (PR 43.08) Gapinge46.59minVse   12.770  4:423.55212
14  Ronnie Louwerse (PR 46.18) Middelburg47.31minMse   12.627  4:453.5147
15  Sjaak Brouwer (PR 35.39) Vlissingen48.15minM50   12.435  4:503.4534
16  Florence van RijsbergenRoosendaal48.21minVse   12.410  4:503.45165
17  John Overweel (PR 35.33) Middelburg48.46minM65   12.303  4:533.4226
18  Ronald Ridderbos (PR 47.44) Middelburg49.22minMse   12.154  4:563.3819
19  Mark den BestenSerooskerke49.25minMse   12.142  4:573.3718
20  Gerard van Nierop (debuut) Oostkapelle50.35minMse   11.862  5:043.297
21  Piet Ovaa (PR 46.23) Meliskerke51.02minMse   11.757  5:063.274
22  Gijs van Hout (PR)Middelburg51.35minMse   11.632  5:103.232
23  Wouter LabruijereNieuw- en Sint Joosland51.39minMse   11.617  5:103.231
24  Els Gelok (PR 48.05) Vlissingen52.44minVse   11.378  5:163.1656
25  Patrick Pielaat (PR 47.15) Terneuzen53.37minMse   11.191  5:223.11-
26  Ronnie Krocke (PR 44.05) Oost-Souburg53.45minM60   11.163  5:233.10-
27  Antoine GijzelWemeldinge55.00minMse   10.909  5:303.03-
28  Davy KoppejanMiddelburg55.25minMse   10.827  5:333.01-
29  Piet Beijer (PR 44.20) Middelburg55.45minM65   10.762  5:352.99-
30  Lex van Zuilen (PR 51.04) Vlissingen55.53minM50   10.737  5:352.98-
31  Erik van OensDongen57.14minMse   10.483  5:432.91-
32  Marlou Eckhardt (PR 51.02) Wemeldinge57.17minVse   10.474  5:442.913
33  Annemieke Houmes (PR 55.04) Middelburg57.40minV35   10.405  5:462.892
34  Henrike Blokpoel (PR 52.05) Oost-Souburg57.42minVse   10.399  5:462.892
35  John Guequierre (PR 33.40) Middelburg57.45minM65   10.390  5:472.89-
36  Jan Euser (PR 53.11) Veere58.15minM65   10.300  5:502.86-
37  Jan-Rolf Hendriks (PR 53.08) Middelburg58.33minMse   10.248  5:512.85-
38  Evelien van Heemst (PR 50.37) Middelburg58.36minV35   10.239  5:522.84-
39  Imo Jongepier (PR 52.05) Nieuw- en Sint Joosland59.52minM65   10.022  5:592.78-
40  Jacob Luitwieler (PR 54.49) Middelburg1.00.04minM70   9.989  6:002.77-
41  Maarten van Kalsbeek (debuut) Middelburg1.00.14minMse   9.961  6:012.77-
42  Ron WaverijnOostkapelle1.01.11minMse   9.807  6:072.72-
43  Liesbeth KokVlissingen1.01.17minVse   9.791  6:082.72-
44  Sonja Poppe (PR 55.38) Kamperland1.01.20minVse   9.783  6:082.72-
45  Jeroen VerhulstOost-Souburg1.01.36minMse   9.740  6:102.71-
46  Tea Tazelaar (PR 51.45) Middelburg1.02.00minV60   9.677  6:122.69-
47  Jurgen Philipsen (PR 51.51) Middelburg1.03.17minMse   9.481  6:202.63-
48  Nico VriendMiddelburg1.03.38minMse   9.429  6:222.62-
49  Leo Francke (PR 51.45) Oostkapelle1.04.19minM60   9.329  6:262.59-
50  Katja de Groes (PR 55.48) Vrouwenpolder1.04.39minVse   9.281  6:282.58-
51  Joos Harinck (PR 42.18) Middelburg1.04.51minMse   9.252  6:292.57-
52  Bettina Berrevoets (PR 1.02.50) Bruinisse1.05.14minVse   9.198  6:312.55-
53  Ada de Rijke (PR 59.05) Bruinisse1.05.18minVse   9.188  6:322.55-
Mannen: 38 (71.7%) => M35=1 - M45=3 - M50=3 - M55=1 - M60=2 - M65=5 - M70=1 - Mse=22
Vrouwen: 15 (28.3%) => V35=3 - V40=1 - V60=1 - Vse=10

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 4.499 seconden nodig om deze lijst met 95 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reacties:
Jan Roose: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jan Roose: Resultaten Run Your Own Race 5..
Wouter Verstraate: Resultaten Run Your Own Race 5..
Jan Roose: Resultaten Run Your Own Race 5..
Jos den Hollander: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Floris Willeboordse: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jos den Hollander: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
08-03: 45e CPC Loop Den Haag (89)
01-03: 20 van Alphen Alphen a/d Rijn (4)
01-03: Rico Salvettiloop Moergestel (2)
23-02: NK indoor Senioren Apeldoorn (1)
23-02: Wegwedstrijd Xabia (1)
22-02: BK indoor studenten Gent (2)
15-02: NK indoor A/B-junioren Apeldoorn (2)
Atletiek Zeeland © 2020