vrijdag 3 juli 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

27e Midwinter Halve Marathon

Cadzand, zondag 4 februari 2018 - Organisatie: Wielingen
Halve marathon >>> Zeeuws record staat met 1.01.54 vanaf 03-04-1993 op naam van John Vermeule <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Erwin Harmes (PR 1.09.12) Middelburg1.12.33minM35   17.448  3:264.85725
2  Sanne SwolfsKnokke1.16.16minMse   16.598  3:374.61609
3  Stefan Schrier (PR 1.14.30) Vlissingen1.16.25minM35   16.565  3:374.60604
4  Allen de BelKruisem1.16.44minM35   16.497  3:384.58595
5  Floris Willeboordse (PR 1.13.05) Middelburg1.16.49minMse   16.479  3:384.58592
6  Martijn de Kok (PR 1.10.01) Heinkenszand1.17.21minM35   16.365  3:404.55577
7  Boris de Bruijn (PR 1.10.54) Kloetinge1.19.39minM35   15.893  3:474.41512
8  Christophe De KetelaereEke1.19.47minM40   15.866  3:474.41508
9  Glenn VermanderDadizele1.19.58minMse   15.830  3:474.40503
10  Mark verhage (PR 1.15.10) Zaamslag1.20.27minMse   15.735  3:494.37490
11  Maarten VermeulenMesselbroek1.20.37minM35   15.702  3:494.36486
12  Christophe NicolaijKortrijk1.20.37minMse   15.702  3:494.36486
13  Maarten BackaertBeveren1.20.44minMse   15.679  3:504.36483
14  Dries LeysSint-Andries1.20.46minM35   15.673  3:504.35482
15  Rik WolswinkelWoudenberg1.20.51minM40   15.657  3:504.35479
16  Bart verbekeStasegem1.20.52minM35   15.654  3:504.35479
17  Koen Van HavermaetWaasmunster1.20.57minMse   15.637  3:504.34477
18  Ruud Hoosemans (PR 1.13.46) Vlissingen1.21.30minM35   15.532  3:524.31462
19  Thijs BlondeelKnokke1.21.43minMse   15.491  3:524.30457
20  Pascal UrbainWondelgem1.22.07minM40   15.415  3:544.28446
21  Maarten LoopgidsLovendegem1.22.08minM40   15.412  3:544.28446
22  David Schrier (PR 1.16.21) Vlissingen1.22.09minMse   15.409  3:544.28446
24  Germer CardonHamme1.22.33minMse   15.334  3:554.26435
25  Niels Goudswaard (PR 1.18.06) Zierikzee1.22.52minM45   15.276  3:564.24427
26  Jorim de Boks (PR 1.18.21) Middelburg1.22.58minMse   15.257  3:564.24425
27  Roland UnterwegerBeveren1.22.59minMse   15.254  3:564.24425
28  Wim BogaertGent1.23.54minM40   15.088  3:594.19402
29  Andy HoubensBeveren1.23.56minM40   15.082  3:594.19401
30  Jari De JaegereSint Denijs1.23.57minMse   15.079  3:594.19401
31  Wim BrackeBrugge1.24.11minM35   15.037  3:594.18395
32  Bart YsebaertBrugge1.24.17minM35   15.019  4:004.17393
33  Edwin de la Ruelle (PR 1.14.30) Koewacht1.24.31minM50   14.978  4:004.16387
34  Bert van de VeldeBassevelde1.24.52minM35   14.916  4:014.14379
35  Jozias Boone (PR 1.14.07) Goes1.24.57minM35   14.901  4:024.14377
36  Johan Karelse (PR 1.19.12) Heinkenszand1.24.57minM45   14.901  4:024.14377
37  Sjaak Luteijn (PR 1.12.05) Oostburg1.24.59minM60   14.895  4:024.14376
38  Sander VanweldenSint Kruis1.25.14minMse   14.852  4:024.13370
39  Eddy MerckxBerchem1.26.05minM45   14.705  4:054.08351
40  Erwin van den Broeke (PR 1.17.17) Axel1.26.17minM35   14.671  4:054.08346
41  Edwin de Jaeger (PR 1.17.34) Zuiddorpe1.26.18minM45   14.668  4:054.07346
42  Gwendolyn de DeyneAalter1.26.18minVse   14.668  4:054.07586
43  Stef MaternéRotselaar1.26.29minM50   14.637  4:064.07342
44  Jan Van GilsLint1.26.32minM40   14.628  4:064.06341
45  Monique Verschuure (PR 1.22.49) Yerseke1.26.48minV35   14.584  4:074.05572
46  Björn PollentierVeurne1.26.52minM35   14.572  4:074.05333
47  Erik Cappon (PR 1.13.52) Zuidzande1.27.18minM50   14.500  4:084.03324
48  Edwin de NeijsTilburg1.27.30minM45   14.467  4:094.02319
49  Björn RingootNieuwpoort1.27.32minM40   14.461  4:094.02319
50  Rob van t Veen (PR 1.20.58) Goes1.27.34minM35   14.456  4:094.02318
51  Giovanni CotteniesHulste1.27.34minMse   14.456  4:094.02318
52  Leonie Ton (PR 1.25.45) Wissenkerke1.27.34minV40   14.456  4:094.02553
53  Wilko de Vos (PR 1.12.04) Kattendijke1.27.35minM50   14.453  4:094.01318
54  Ward GoethalsAdegem1.27.42minM35   14.434  4:094.01315
55  Edwin StrobbeZomergem1.27.48minM45   14.417  4:104.00313
57  Dominique De MeyerLokeren1.28.05minM40   14.371  4:113.99307
58  Simon De Clerck (PR 1.21.51) Nieuwvliet1.28.31minM35   14.301  4:123.97298
59  Christian de Meijer (PR 1.23.41) Philippine1.28.36minM40   14.287  4:123.97296
60  Tom JanssensEksaarde1.28.37minM35   14.285  4:123.97296
61  Ramon van de Grift (PR 1.19.41) Kamperland1.28.42minMse   14.271  4:123.96294
62  Marius Besuijen (PR 1.16.47) Sint Laurens1.28.48minM55   14.255  4:133.96292
63  Kevin GadeyneIchtegem1.29.04minMse   14.212  4:133.95286
64  David Van VookenEeklo1.29.07minM45   14.204  4:133.95285
65  Simon De JongheBerchem1.29.18minMse   14.175  4:143.94282
66  Wim De VreeseGent1.29.28minM40   14.149  4:143.93278
67  Tim VerbekeSint-Laureins1.29.37minM35   14.125  4:153.92275
68  barbara De BrouwerKortrijk1.29.38minVse   14.123  4:153.92502
69  Stefan van den Broeke (PR 1.26.47) Axel1.29.52minMse   14.086  4:163.91270
70  Nico BoussauwTorhout1.29.53minM40   14.083  4:163.91270
71  Yves ClaeysDilbeek1.29.57minMse   14.073  4:163.91269
72  Nicolas VanlerbergheHeist1.30.03minM35   14.057  4:163.90267
73  Dominique CoulonBellegem1.30.13minM45   14.031  4:173.90263
74  Dirk MerlierWaregem1.30.16minM50   14.023  4:173.90262
75  Leo Bracke (PR 1.27.07) Axel1.30.20minM50   14.013  4:173.89261
76  Martijn Kox (PR 1.22.35) Westdorpe1.30.21minM35   14.011  4:173.89261
77  Miguel HeyerickMachelen1.30.23minMse   14.005  4:173.89260
78  Patrick DecorteGistel1.30.27minM55   13.995  4:173.89259
79  Dre BilletWuustwezel1.30.27minM55   13.995  4:173.89259
80  Marco Scherbeijn (PR 1.27.25) Cadzand1.30.29minM45   13.990  4:173.89258
81  Jacques van den AbeeleKluizen1.30.31minM35   13.985  4:173.88257
82  Kees Van der VlietRoosendaal1.30.31minM45   13.985  4:173.88257
83  Kristof VereeckeWachtebeke1.30.33minM35   13.980  4:183.88257
84  Wouter Van ParysAfsnee1.30.38minM35   13.967  4:183.88255
85  Andy De JaegereSint Denijs1.30.40minM45   13.962  4:183.88254
86  Geert Waelput (PR 1.23.07) Koewacht1.30.44minM45   13.951  4:183.88253
87  Jan Vermeulen (PR 1.27.24) Clinge1.30.46minM50   13.946  4:183.87253
88  Jan Rouwendaal (PR 1.29.47) Vogelwaarde1.30.47minM35   13.944  4:183.87252
89  Kurt SwalensBuizingen1.31.01minM45   13.908  4:193.86248
90  Gilles Geschiere (PR 1.22.49) Meliskerke1.31.03minM45   13.903  4:193.86247
91  Kris De VrieseDrongen1.31.16minM35   13.870  4:203.85243
92  Marc PapanikitasMortsel1.31.25minM50   13.847  4:203.85240
93  Steven DeclercqGent1.31.26minM40   13.845  4:203.85240
94  Jan SeynaeveGent1.31.29minM50   13.837  4:203.84239
95  hans CaenepeelOostkamp1.31.40minM45   13.809  4:213.84235
96  Pieter pladdet (PR 1.22.50) Terneuzen1.31.41minM45   13.807  4:213.84235
97  Jorge ScheirensBrugge1.31.41minM35   13.807  4:213.84235
98  Dirk SchaeleMelle1.31.55minM50   13.772  4:213.83231
99  John van Dijke (PR)Kloosterzande1.32.02minM45   13.754  4:223.82229
100  Fons de Rijcke (PR 1.27.55) Kloosterzande1.32.02minM50   13.754  4:223.82229
101  Marlon Roels (PR 1.21.03) Terneuzen1.32.12minM45   13.729  4:223.81226
104  Johan Spruit (PR 1.25.22) Kapelle-Biezelinge1.32.18minMse   13.715  4:223.81224
108  Marco de Feijter (PR 1.29.57) Schoondijke1.32.39minM35   13.663  4:233.80218
113  Martijn de Vries (PR 1.25.26) Middelburg1.32.57minM35   13.619  4:243.78212
116  Christian van der Reest (PR 1.30.42) Oudelande1.33.17minMse   13.570  4:253.77206
120  Michel Ridderhof (PR 1.27.23) Middelburg1.33.24minM45   13.553  4:263.76204
123  Martijn Hoosemans (PR 1.27.48) Vlissingen1.33.38minM35   13.519  4:263.76200
129  Mirthe Overkamp (PR 1.28.17) Vlissingen1.33.57minVse   13.474  4:273.74402
130  Erwin Adan (PR 1.08.41) Vlissingen1.33.58minMse   13.471  4:273.74195
136  Ronald Geertse (PR 1.24.32) Serooskerke1.34.22minM40   13.414  4:283.73188
139  Robert Vroon (PR 1.26.59) Breskens1.34.45minM50   13.360  4:293.71182
140  Michel van den Bos (PR 1.28.40) Zierikzee1.34.48minM50   13.353  4:303.71181
146  Erik Bolleman (PR 1.27.59) Axel1.35.01minM45   13.322  4:303.70177
154  Jeroen van Goethem (PR 1.32.23) Kloosterzande1.35.25minMse   13.267  4:313.69171
155  Monica Sanderse (PR 1.22.14) Vlissingen1.35.29minV35   13.257  4:323.68370
157  Patrick van Morrelgem (PR 1.31.32) Sluis1.35.42minM35   13.227  4:323.67166
166  Patrick de Boevere (PR 1.24.26) Aardenburg1.36.16minM50   13.149  4:343.65158
167  Gijsbert Elstgeest (PR 1.28.08) s-Heerenhoek1.36.24minM45   13.131  4:343.65156
169  Marco Toussaint (PR 1.30.01) Wolphaartsdijk1.36.31minM50   13.115  4:343.64154
171  Esther Verhaegen (PR 1.35.57) Sluis1.36.33minVse   13.111  4:353.64348
172  Peter Slits (PR 1.26.03) Sluis1.36.34minM50   13.109  4:353.64153
180  jan De Jager (PR)Wolphaartsdijk1.36.58minM40   13.054  4:363.63147
181  Erwin de Putter (PR 1.29.20) Terneuzen1.36.59minM45   13.052  4:363.63147
192  Francois van de Broecke (PR 1.28.24) Breskens1.37.31minM45   12.981  4:373.61139
194  Marcel Sommeijer (PR 1.32.45) Oost-Souburg1.37.41minM45   12.959  4:383.60137
196  Sjef Goris (PR 1.30.18) Middelburg1.37.45minM50   12.950  4:383.60136
200  Rinus Poortvliet (PR 1.28.25) Oost-Souburg1.38.03minM60   12.910  4:393.59132
208  Elsbeth Haasnoot (PR)Middelburg1.38.20minV35   12.873  4:403.58313
210  Patrick Vervaet (PR 1.20.24) Sint Jansteen1.38.25minM45   12.862  4:403.57127
211  Wim Flipse (PR 1.32.23) Terneuzen1.38.28minM50   12.856  4:403.57126
212  Rinus WitteMiddelburg1.38.34minM55   12.843  4:403.57125
216  Annet van der Linde (PR 1.31.20) Nisse1.38.46minV45   12.817  4:413.56305
217  Andre Meijers (PR 1.33.38) Hoedekenskerke1.38.50minM45   12.808  4:413.56121
218  Sjaak Brouwer (PR 1.16.54) Vlissingen1.38.52minM50   12.804  4:413.56121
222  Martino Harinck (PR 1.38.50) Middelburg1.39.06minM45   12.773  4:423.55117
223  Leo Dalebout (PR 1.28.20) Gapinge1.39.15minM55   12.754  4:423.54116
224  Robert van de Kerkhove (PR 1.37.29) Aardenburg1.39.16minM40   12.752  4:423.54115
225  Emardo de Rijck (PR 1.24.20) Sint Jansteen1.39.16minMse   12.752  4:423.54115
231  Marcel Vervuurt (PR)Middelburg1.39.47minM45   12.686  4:443.52109
232  Marco Ottjes (PR 1.19.26) Goes1.39.49minM45   12.682  4:443.52108
235  Jeroen Dellaert (PR 1.38.25) Groede1.40.05minM35   12.648  4:453.51105
236  Koen HamelinkBreskens1.40.06minMse   12.646  4:453.51105
237  Maurice Steketee (PR 1.36.11) Middelburg1.40.06minM35   12.646  4:453.51105
239  Dennis Heilbron (PR 1.23.42) Grijpskerke1.40.10minM40   12.637  4:453.51104
240  Nelleke Baldé (PR 1.36.15) Grijpskerke1.40.10minV35   12.637  4:453.51279
251  Arthur van Aartsen (PR 1.32.57) Middelburg1.40.59minM40   12.535  4:473.4894
252  Robert-Jan Provoost (PR 1.34.23) Domburg1.41.01minM45   12.531  4:473.4894
256  Danmar Dees (PR 1.34.40) Goes1.41.06minM45   12.521  4:483.4893
258  Joris ClerboutKapelle-Biezelinge1.41.09minM45   12.515  4:483.4892
261  Philip Braem (PR 1.35.32) Vogelwaarde1.41.21minM50   12.490  4:483.4790
263  Geert de Poorter (debuut) Sas van Gent1.41.24minM50   12.484  4:483.4789
269  Henk Lous (PR 1.28.33) Vlissingen1.41.32minM55   12.467  4:493.4688
270  Herman Kuijer (PR 1.30.50) Terneuzen1.41.40minM55   12.451  4:493.4686
273  David Pieters (PR 1.37.27) Oostburg1.41.52minM35   12.427  4:503.4584
280  John Birch (PR 1.35.58) Breskens1.42.10minM50   12.390  4:513.4481
285  Omar Hillaert (PR 1.36.56) Westdorpe1.42.18minM45   12.374  4:513.4479
286  Renate de Reus (PR 1.36.03) Vlissingen1.42.21minVse   12.368  4:513.44241
288  Menno den Dekker (PR 1.29.33) Terneuzen1.42.26minM45   12.358  4:513.4378
298  Dick Hoogesteger (PR)Heinkenszand1.42.48minM50   12.314  4:523.4274
301  Reggy Heijens (PR 1.40.04) Vogelwaarde1.42.50minM45   12.310  4:523.4274
306  Walther Murre (PR 1.42.05) Zaamslag1.43.02minM50   12.286  4:533.4171
320  Robert Carol (PR 1.27.05) Middelburg1.43.45minM50   12.201  4:553.3964
321  Johnny Berk (PR)Kapelle-Biezelinge1.43.49minM35   12.193  4:553.3964
328  Tom du Puy (PR 1.37.52) IJzendijke1.44.01minMse   12.170  4:563.3862
330  Monique Nobus (PR 1.37.01) Aardenburg1.44.03minVse   12.166  4:563.38213
332  Gino Dhanis (PR 1.37.35) Sint Jansteen1.44.13minM50   12.146  4:563.3760
337  René Florussen (PR 1.33.59) Terneuzen1.44.23minM45   12.127  4:573.3758
338  Rinus Reijngoudt (PR 1.35.28) Scheldesport1.44.24minM55   12.125  4:573.3758
339  Wim de Feijter (PR 1.35.26) Terneuzen1.44.27minM45   12.119  4:573.3758
344  Erwin Nachtegael (PR 1.42.26) Heikant1.44.31minM55   12.111  4:573.3657
345  Astrid Verhage (PR 1.37.40) Zuiddorpe1.44.31minV35   12.111  4:573.36206
348  Dennis Kaashoek (PR)Oostburg1.44.45minM35   12.084  4:583.3655
355  Peter Claes (PR 1.42.22) Sluiskil1.44.57minM50   12.061  4:583.3553
357  Eric van Remortel (PR 1.33.48) Goes1.45.00minM60   12.056  4:593.3553
360  PietJan Reijnierse (PR 1.38.07) Koudekerke1.45.08minM55   12.040  4:593.3452
362  Jerry de Krijger (PR 1.36.51) Philippine1.45.14minM45   12.029  4:593.3451
363  Leon Bisschops (PR 1.42.20) Terneuzen1.45.15minM45   12.027  4:593.3451
367  Kees van der Heijden (PR 1.37.59) Vlissingen1.45.27minM55   12.004  5:003.3349
372  Valesca Lefeber (PR 1.40.28) Middelburg1.45.35minVse   11.989  5:003.33190
376  Jeroen de Vries (PR)Schoondijke1.45.51minMse   11.959  5:013.3246
377  Suzanne van Elsacker (PR)Middelburg1.45.54minVse   11.953  5:013.32185
382  Johan GoensePhilippine1.46.08minM65   11.927  5:023.3143
383  Arjan van den BergeEllewoutsdijk1.46.09minM35   11.925  5:023.3143
393  Vicky Wiessner (PR 1.38.21) Middelburg1.46.37minV40   11.873  5:033.30174
394  Angelique Jansen (PR 1.41.36) Middelburg1.46.38minV45   11.871  5:033.30174
399  Frank Verschorre (PR 1.17.43) Breskens1.46.44minM55   11.860  5:043.2939
400  Alexander de Reu (debuut) Goes1.46.44minMse   11.860  5:043.2939
403  Twan Timmermans (PR 1.39.00) Hoofdplaat1.46.58minM55   11.834  5:043.2937
404  Boudewijn Jansen (PR 1.44.41) Hulst1.47.00minM45   11.830  5:043.2937
408  Douwe Wortman (PR 1.37.59) Axel1.47.07minM45   11.817  5:053.2836
409  Niek Wieland (PR 1.25.59) Axel1.47.07minM40   11.817  5:053.2836
411  Coen Kaijser (PR 1.39.50) Terneuzen1.47.08minMse   11.816  5:053.2836
415  Coen Dekker (PR 1.40.52) Zaamslag1.47.23minM40   11.788  5:053.2734
416  Patrick Dobbelaar (PR 1.47.06) Hoek1.47.29minM50   11.777  5:063.2733
418  Eric Dieleman (PR 1.40.32) Terneuzen1.47.35minM40   11.766  5:063.2732
421  Menno van der Zanden (PR 1.46.49) Philippine1.47.40minMse   11.757  5:063.2732
422  Alexander Elfrink (PR 1.41.18) Breskens1.47.44minM40   11.750  5:063.2631
424  Wietse Sluimer (PR 1.43.29) Zonnemaire1.47.55minM35   11.730  5:073.2630
428  Peter van den Heuvel (PR 1.43.11) Zierikzee1.48.05minM35   11.712  5:073.2529
432  Etienne Kouijzer (PR 1.41.02) Hulst1.48.17minM50   11.690  5:083.2528
442  Bouwe Postma (PR 1.41.38) Middelburg1.48.53minM55   11.626  5:103.2324
444  Niek Rijnberg (PR 1.34.11) Zuidzande1.49.00minM50   11.613  5:103.2323
448  Edwin Riemens (PR)Axel1.49.05minM50   11.604  5:103.2223
454  René Goetheer (PR 1.39.46) Wolphaartsdijk1.49.23minM50   11.573  5:113.2121
460  Michel de Ruijsscher (PR 1.28.26) Breskens1.49.36minM45   11.550  5:123.2120
465  Arne den Toonder (PR 1.40.06) Ovezande1.49.43minM45   11.537  5:123.2019
480  Ebe Blaauw (PR 1.34.17) Terneuzen1.50.36minM60   11.445  5:153.1815
481  Jan van Hoeve (PR 1.32.24) Oostburg1.50.36minM65   11.445  5:153.1815
482  Mariska de Kroo (PR 1.43.52) Nieuw- en Sint Joosland1.50.36minV40   11.445  5:153.18122
483  Ingrid IJsebaert (PR 1.25.44) Hulst1.50.37minV50   11.444  5:153.18122
484  Age Balt (PR 1.47.51) Hulst1.50.38minM50   11.442  5:153.1815
488  Rene Hamelink (PR 1.38.00) Zaamslag1.50.44minM45   11.432  5:153.1814
489  Natasja de Booij (PR 1.42.22) Walsoorden1.50.44minV45   11.432  5:153.18121
497  Martin de jaeger (PR 1.43.23) Terneuzen1.51.02minM45   11.401  5:163.1713
502  Simon de Feijter (PR 1.39.02) Breskens1.51.07minM50   11.392  5:163.1613
507  Valentino van OvermeerenSas van Gent1.51.28minM55   11.356  5:173.1511
512  Ada Geuze (PR 1.26.16) Middelburg1.51.48minV35   11.322  5:183.15108
516  Berry Knibbeler (PR 1.38.08) Westdorpe1.52.01minM55   11.301  5:193.149
517  Harold de Maat (PR 1.42.39) Terneuzen1.52.05minM45   11.294  5:193.149
519  Eric van Goethem (PR 1.48.35) Kloosterzande1.52.18minM50   11.272  5:193.138
520  Wim Tabak (PR 1.42.44) Vlissingen1.52.18minM55   11.272  5:193.138
521  Koen Koutstaal (PR 1.40.47) Hulst1.52.20minM45   11.269  5:193.138
522  Linda Vermeulen (PR)Schoondijke1.52.23minV35   11.264  5:203.13102
526  Marco Wauters (PR 1.47.08) Vogelwaarde1.52.27minM45   11.257  5:203.138
529  Yannick Vastenhout (PR 1.36.21) Terneuzen1.52.32minMse   11.249  5:203.127
534  Jurgen Willemsen (PR)Schoondijke1.52.42minM40   11.232  5:213.127
541  Jannie de Vries (PR 1.43.38) Vlissingen1.52.53minV55   11.214  5:213.1196
542  Inge de Booij (PR 1.48.41) Graauw1.52.54minVse   11.212  5:213.1196
548  Fabian de BooyTerneuzen1.53.08minMse   11.189  5:223.115
549  Ruud Geldof (PR 1.43.40) Middelburg1.53.12minM55   11.182  5:223.115
555  Bart SmetHulst1.53.18minM35   11.173  5:223.105
556  Luuk Verhagen (debuut) Hulst1.53.18minM35   11.173  5:223.105
557  Roy CapponTerneuzen1.53.22minM40   11.166  5:223.105
560  Annette Bevelander (PR 1.41.17) Rilland1.53.40minVse   11.137  5:233.0988
563  Jochem de Dijcker (PR 1.40.55) Axel1.53.46minM35   11.127  5:243.094
564  Maarten Everaard (PR)Hulst1.53.48minM40   11.123  5:243.094
567  Koen de Vries (PR 1.36.56) Vlissingen1.53.56minM60   11.110  5:243.093
569  Jackie Koole (PR 1.43.52) Koudekerke1.53.57minM55   11.109  5:243.093
572  Menno Kole (PR 1.39.16) Kapelle-Biezelinge1.54.02minMse   11.101  5:243.083
574  Marco van t Westeinde (PR 1.43.39) Arnemuiden1.54.10minM45   11.088  5:253.083
575  Alexander van Keulen (PR 1.47.43) Kloetinge1.54.11minM45   11.086  5:253.083
576  Christian Jobse (PR 1.43.01) Middelburg1.54.11minM40   11.086  5:253.083
577  Ingrid Koene (PR 1.38.21) Yerseke1.54.11minV50   11.086  5:253.0883
581  Jean-Pierre Nolet (PR 1.40.45) Axel1.54.19minM50   11.073  5:253.083
588  Corina van de Wege (PR 1.48.00) Philippine1.54.40minV50   11.039  5:263.0778
589  Dimmy Ivens (PR 1.33.32) Schoondijke1.54.40minMse   11.039  5:263.072
593  Piet Pijpelink (PR 1.46.50) Terneuzen1.54.53minM50   11.019  5:273.062
594  Ramon Groen (PR)Goes1.54.59minM45   11.009  5:273.062
602  Xavier Duthoy (PR)Aardenburg1.55.15minM40   10.984  5:283.051
603  Jl vroonlandLamswaarde1.55.16minM60   10.982  5:283.051
606  Koen Van HulleMoerkerke1.55.29minM55   10.961  5:283.041
607  Richard Klap (PR 1.49.29) Goes1.55.29minM50   10.961  5:283.041
610  Annemiek Verhage (PR 1.39.51) Middelburg1.55.45minVse   10.936  5:293.0468
617  Michel Fieret (PR 1.47.37) Terneuzen1.56.05minM40   10.905  5:303.03-
624  Wim Bommeljé (PR 1.45.57) Vlissingen1.56.22minM65   10.878  5:313.02-
630  Enrico kraak (PR 1.43.11) Goes1.56.41minM45   10.849  5:323.01-
632  Guido Gelderland (PR 1.51.47) Koewacht1.56.58minM50   10.822  5:333.01-
633  Marc Rammant (PR 1.54.32) Oostburg1.57.00minM55   10.819  5:333.01-
636  Dieuwert Sturm (PR 1.54.07) Zaamslag1.57.08minM50   10.807  5:333.00-
638  Suzanne Geschiere (PR 1.48.22) Middelburg1.57.13minV50   10.799  5:333.0056
641  Frans Verwilligen (PR 1.35.04) Hulst1.57.15minM60   10.796  5:333.00-
647  Patrick Pieters (PR 1.51.13) Terneuzen1.57.24minM45   10.782  5:343.00-
648  Sophie segersWestdorpe1.57.24minV40   10.782  5:343.0054
649  Inge Baart (PR 1.51.26) Kloosterzande1.57.24minV45   10.782  5:343.0054
650  Audry van Dijke (PR)Kloosterzande1.57.24minV40   10.782  5:343.0054
654  Wilfried de Kort (PR 1.30.23) Axel1.57.34minM60   10.767  5:342.99-
656  Toni Luteijn (PR 1.46.58) Retranchement1.57.35minM45   10.766  5:342.99-
659  Ilse NieskensTerneuzen1.57.38minV50   10.761  5:352.9953
660  Piet Beijer (PR 1.46.43) Middelburg1.57.43minM65   10.753  5:352.99-
664  Marloes Saaman (PR 1.51.42) Zoutelande1.57.46minV35   10.749  5:352.9951
665  Eva van Hoek (PR 1.49.59) Middelburg1.57.47minV35   10.747  5:352.9951
666  Rini Fenijn (PR 1.50.59) Nieuwvliet1.57.48minM50   10.746  5:352.98-
671  Aafje van Remoortere (debuut) Biervliet1.57.58minV40   10.731  5:352.9850
676  Bas Valckx (PR 1.52.50) Hulst1.58.08minM40   10.715  5:362.98-
680  Jacqueline Maas (PR 1.54.45) Zuidzande1.58.11minV50   10.711  5:362.9848
685  Linda Dekker (PR 1.48.50) Middelburg1.58.26minV45   10.688  5:372.9746
687  Lia Dobbelaar (PR 1.54.41) Heinkenszand1.58.30minV50   10.682  5:372.9746
692  Imo Jongepier (PR 1.49.50) Nieuw- en Sint Joosland1.58.51minM65   10.651  5:382.96-
693  Hugo Meeusen (PR 1.51.27) Terneuzen1.58.55minM45   10.645  5:382.96-
698  Melissa ten Kate (PR 1.39.32) Terneuzen1.59.09minVse   10.624  5:392.9541
701  Pascal Elegeert (PR 1.54.28) Hulst1.59.21minMse   10.606  5:392.95-
715  Tommy Valckx (PR 1.48.42) Hulst1.59.52minM40   10.560  5:412.93-
723  Jack Folkersma (PR 1.47.13) Terneuzen2.00.12minM45   10.531  5:422.93-
728  Fred Vermeire (PR 1.46.13) Breskens2.00.29minM50   10.506  5:432.92-
729  Ronny Versluys (PR)Zuidzande2.00.31minM45   10.504  5:432.92-
730  John de Vrieze (PR 1.56.33) Goes2.00.32minMse   10.502  5:432.92-
735  Martin van Heel (PR 1.53.07) Terneuzen2.00.46minM40   10.482  5:432.91-
746  Esther van Sluijs (PR 1.48.04) Kloetinge2.01.34minV40   10.413  5:462.8926
749  Ricardo van OvermeerenSas van Gent2.01.37minMse   10.409  5:462.89-
750  Josa van der Vliet (PR 1.55.11) Terneuzen2.01.40minV50   10.404  5:462.8926
751  Jeanet Verhaagen (PR 1.53.58) Goes2.01.45minV50   10.397  5:462.8925
757  Uurtje de PagterMiddelburg2.01.58minM40   10.379  5:472.88-
758  Jan Engelaar (PR 1.39.27) Oostburg2.01.58minM50   10.379  5:472.88-
759  Etiën Ferket (PR 1.53.10) Heikant2.01.58minM55   10.379  5:472.88-
768  Hans den Boer (debuut) Nieuwdorp2.02.08minM55   10.364  5:472.88-
770  Debby Elstgeest (PR 1.56.41) s-Heerenhoek2.02.12minVse   10.359  5:482.8823
773  Edwin Boogaard (PR 2.01.29) Zoutelande2.02.21minM35   10.346  5:482.87-
777  Marc van Waes (PR 1.47.58) IJzendijke2.02.29minM70   10.335  5:482.87-
778  Stephanie van PouckeBreskens2.02.30minVse   10.333  5:482.8721
781  Karin van Noorden (PR 1.51.52) Vlissingen2.02.34minV45   10.328  5:492.8721
787  Sven Buhmann (PR)Hulst2.02.48minM35   10.308  5:492.86-
789  Bjorn de Betue (PR 1.42.58) Sint Jansteen2.02.51minM40   10.304  5:492.86-
790  Jack Mechielsen (PR 1.38.49) Spui2.02.52minM50   10.303  5:492.86-
792  Conrad de Ridder (PR)Philippine2.02.55minM50   10.298  5:502.86-
793  Emanuela Bracke (PR 1.57.30) Axel2.02.59minV45   10.293  5:502.8619
795  Marc d'Hont (PR 1.37.24) Kuitaart2.03.05minM45   10.284  5:502.86-
796  Jacqueline d'Hont (PR)Kuitaart2.03.06minV50   10.283  5:502.8618
799  Gerry Blaakman (PR 1.55.48) Terneuzen2.03.16minM45   10.269  5:512.85-
806  Edwin DorrepaalWemeldinge2.03.34minM45   10.244  5:512.85-
810  Marianne Knijff (PR 1.48.24) Philippine2.03.49minV55   10.224  5:522.8415
812  Johnny Dooms (PR 1.42.17) Terneuzen2.04.03minM60   10.204  5:532.83-
813  Angelique Harinck (PR 1.54.23) Oost-Souburg2.04.03minV45   10.204  5:532.8314
817  Rebecca de Winter (PR 1.56.20) Ovezande2.04.28minV50   10.170  5:542.8313
823  Norbert WillemsenSchoondijke2.04.55minM35   10.134  5:552.81-
824  Bram Brasser (PR 1.56.48) Vlissingen2.04.57minM55   10.131  5:552.81-
829  Tristan van OvermeerenSas van Gent2.05.09minMse   10.115  5:562.81-
831  Jelko Sweegers (PR 1.49.26) Breskens2.05.25minMse   10.093  5:572.80-
836  Jan Piet Flikweert (PR 1.56.05) Oostburg2.05.35minM55   10.080  5:572.80-
837  Eric Tissink (debuut) Zaamslag2.05.36minMse   10.078  5:572.80-
840  Daniëlla de DeckereHulst2.05.47minV45   10.064  5:582.808
844  Paul TaelmanIJzendijke2.05.59minMse   10.048  5:582.79-
846  Marian van Dijk (PR 1.45.53) Middelburg2.06.02minV50   10.044  5:582.797
852  Jolanda Verhage (PR 2.00.43) Terneuzen2.06.13minV45   10.029  5:592.797
856  Piet Jobse (PR 1.55.58) Koudekerke2.06.51minM60   9.979  6:012.77-
857  Monique Rijkse (PR)Middelburg2.06.52minV45   9.978  6:012.775
858  Bernice van de VeldeKapelle-Biezelinge2.06.53minVse   9.976  6:012.775
860  Christian Kouijzer (debuut) Hulst2.07.11minV50   9.953  6:022.764
861  Sandra van Dorsselaer (PR 1.57.15) Hulst2.07.13minV50   9.950  6:022.764
862  Cremers EvelynMiddelburg2.07.13minV35   9.950  6:022.764
864  Bas Jasperse (PR 1.32.29) Terneuzen2.07.19minM45   9.943  6:022.76-
866  Jolanda VosTerneuzen2.07.21minV40   9.940  6:022.764
876  Michel Cambeen (PR 1.59.48) Vogelwaarde2.07.59minM35   9.891  6:042.75-
879  Marjan Mistiaen (PR)Zuidzande2.08.04minV35   9.884  6:042.753
886  Anne-Marie Thomaes (PR 1.53.16) Hoofdplaat2.08.26minV45   9.856  6:052.742
896  Juri GoudswaardZierikzee2.09.08minMse   9.803  6:072.72-
900  Lien PrevostMiddelburg2.09.14minV35   9.795  6:082.721
902  Manon Heyens (PR)Sint Jansteen2.09.23minVse   9.784  6:082.721
905  Jacquelien Smit (PR 1.59.29) Heinkenszand2.09.29minV45   9.776  6:082.721
918  Pauline Todd (debuut) Oostburg2.10.06minV35   9.730  6:102.70-
919  Ad den Dekker (PR 1.51.21) Kapelle-Biezelinge2.10.10minM60   9.725  6:102.70-
922  Nadia Bleyenberg (PR 1.48.37) Hulst2.10.21minVse   9.711  6:112.70-
924  Annemieke Rijnberg (PR 2.02.21) Zuidzande2.10.21minV50   9.711  6:112.70-
932  Leo Hoeksma (PR 2.05.58) Koewacht2.10.46minM60   9.680  6:122.69-
934  Nienke BoogmansMoerbeke2.10.50minVse   9.675  6:122.69-
941  Jos van Stee (PR 1.44.26) s-Gravenpolder2.11.05minM45   9.657  6:132.68-
946  Els Zweistra (PR 1.57.09) Terneuzen2.12.22minV55   9.563  6:162.66-
948  Sjaak Oosterling (PR 1.53.03) Breskens2.12.48minM65   9.532  6:182.65-
950  Robert de GoedeHulst2.12.55minM50   9.524  6:182.65-
951  Lotje van den Berg (PR 1.59.40) Terhole2.12.56minV35   9.522  6:182.65-
953  Sheila Baars (PR)Axel2.13.24minVse   9.489  6:192.64-
967  Wim Menu (PR 2.03.28) Kloosterzande2.14.21minM50   9.422  6:222.62-
975  Marcel de Cock (PR 2.02.11) Vogelwaarde2.15.22minM50   9.351  6:252.60-
977  Jorien Boidin (PR)Oostburg2.15.34minV55   9.337  6:262.59-
984  Maud Van Leening (PR 2.09.37) Sluis2.16.50minVse   9.251  6:292.57-
985  Iris van de Kerkhove (PR 1.56.45) Aardenburg2.16.50minV40   9.251  6:292.57-
986  Sjaak Lijbaart (PR)Sluiskil2.16.51minM65   9.250  6:292.57-
987  Myriam Baute (PR 2.06.27) Terneuzen2.17.02minVse   9.238  6:302.57-
988  Ineke van Morrelgem (PR 2.04.53) Sluis2.17.07minV35   9.232  6:302.56-
992  Michel de Meijer (PR 2.09.43) Cadzand2.18.51minM55   9.117  6:352.53-
996  Karin de Beule (PR 2.13.51) Heikant2.20.52minV45   8.986  6:412.50-
997  Greta Czech (debuut) Hulst2.21.01minV40   8.977  6:412.49-
998  Monique de Rooij (PR 2.05.43) Hoek2.21.09minV50   8.968  6:412.49-
1003  Chantal de Koning (PR)Colijnsplaat2.22.07minV40   8.907  6:442.47-
1004  Marc Buth (debuut) Middelburg2.22.30minM45   8.883  6:452.47-
1006  Cindy Dijkers (PR 2.14.38) Biervliet2.22.39minV40   8.874  6:462.46-
1007  Anniek de Rijck (PR 1.54.17) Sint Jansteen2.22.52minV50   8.860  6:462.46-
1012  Chantal Schilperoordt (PR 2.11.59) Terneuzen2.24.04minV40   8.787  6:502.44-
1015  Dirk van den Hoecke (PR 1.49.34) Zaamslag2.24.39minM50   8.751  6:512.43-
1016  Alex Fenijn (PR 1.50.17) Philippine2.24.48minM50   8.742  6:522.43-
1021  Karin den Dekker (PR 2.15.39) Terneuzen2.25.43minV45   8.687  6:542.41-
1026  Jacqueline Meijers (PR 2.11.13) Hoedekenskerke2.26.41minV40   8.630  6:572.40-
1030  Kim van PouckeBreskens2.27.54minVse   8.559  7:012.38-
1031  Bo WondergemTerneuzen2.28.00minVse   8.553  7:012.38-
1035  Julie Serrarens (PR 1.52.44) Lamswaarde2.29.10minV45   8.486  7:042.36-
1037  Geo Walraad (PR 2.21.49) Vlissingen2.29.44minM60   8.454  7:062.35-
1039  Erik Van LierdeNieuwdorp2.35.09minM45   8.159  7:212.27-
Mannen: 285 (76.2%) => M35=47 - M40=33 - M45=64 - M50=50 - M55=26 - M60=13 - M65=7 - M70=1 - Mse=44
Vrouwen: 89 (23.8%) => V35=15 - V40=14 - V45=16 - V50=17 - V55=4 - Vse=23

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

halve marathon

2020Tomas Debevere1:14:12Glenn Vanobost1:14:30Erwin Harmes1:14:37Monica Sanderse1:25:49392
2019Tom Vanslambrouck1:14:29Floris Willeboordse1:15:20Erwin Harmes1:16:12Gwendolyn De Deyne1:24:55416
2018Erwin Harmes1:12:33Sanne Swolfs1:16:16Stefan Schrier1:16:25Gwendolyn de Deyne1:26:18374
2017Tim Pleijte1:12:33Erwin Adan1:12:58Erwin Harmes1:14:24Anjolie Engels1:25:31380
2016Tim Pleijte1:13:16Martijn de Kok1:13:25Erwin Harmes1:15:34Annemie Danneels1:27:03302
2015Tim Pleijte1:13:01Erwin Harmes1:15:21Tom Van Dyck1:17:53Anne-Mie Danneels1:28:29718
2014Tim Pleijte1:11:45Erwin Harmes1:12:08Sebastien Schletterer1:13:31Frederique Burkin1:25:14748
2013Erwin Harmes1:12:27Bart Bleyaert1:17:09Glenn Vermander1:17:31Anjolie Engels1:22:29517
2012Michel Schrier1:16:42Erwin Harmes1:17:09Joost Dewaele1:19:16Leonie Ton1:35:55325
2011Nico Serroen1:14:13Cedric de Caluwe1:15:58Bart Bleyaert1:19:25Anjolie Engels1:26:51428
2010Steve Vandecasteele1:12:10Wim Nieuwkerk1:12:34Cedric de Caluwe1:14:16Marianne de Kok1:28:42410
2009Michel Schrier1:16:17Bart Bleyaert1:17:24Peter de Ketelaere1:17:32Frederique Burkin1:32:41342
2008Christophe de Ketelaere1:14:22Kris Cauwels1:14:44Thomas Beimaert1:15:06Frederique Burkin1:30:44363

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 6.3 seconden nodig om deze lijst met 374 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Atletiek Zeeland © 2020