zaterdag 30 mei 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
28-04: Ook na 1 juni Run your own race
24-04: Zeeuws record 15 km van John Vermeule meest kansrijk om ooit te worden verbroken
21-04: Kunnen we na 1 juni stoppen met Run your own race?
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

51e Mosselloop

Westenschouwen, zaterdag 10 november 2018 - Organisatie: Delta Sport
8.4 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Aggrey AgabaBergen op Zoom28.25minMse   17.736  3:234.93-
2  Tim PleijteDynamica29.01minMse   17.369  3:274.82+0:36
3  Erwin HarmesGonzález Running29.30minM35   17.085  3:314.75+1:05
4  Aimane BenchellalPAC30.12minMse   16.689  3:364.64+1:47
5  Mojalefa KloproggeU-Track30.14minMse   16.670  3:364.63+1:49
6  Job de FeijterRKHAV30.19minMse   16.625  3:374.62+1:54
7  Niek den ExterScheldesport30.35minMse   16.480  3:384.58+2:10
8  Jort BenzEnergie30.48minMse   16.364  3:404.55+2:23
9  Yunis StitanDelta Sport31.04minMse   16.223  3:424.51+2:39
10  Patrick de VosAV '5631.10minMse   16.171  3:434.49+2:45
11  Martijn de KokHeinkenszand31.11minM35   16.162  3:434.49+2:46
12  Ykalo FsahaOost-Souburg31.42minMse   15.899  3:464.42+3:17
13  Michel van der KleinRotterdam32.01minM35   15.742  3:494.37+3:36
14  Bereket PetersenAV'5632.19minMse   15.596  3:514.33+3:54
15  Sander PostScheldesport32.22minM35   15.572  3:514.33+3:57
16  Eric WolfertSommelsdijk32.24minMse   15.556  3:514.32+3:59
17  Diane van EsPAC33.11minVse   15.188  3:574.22+4:46
18  Peter PollemansOude Tonge33.27minMse   15.067  3:594.19+5:02
19  Luuk BalkenendeDelft33.30minMse   15.045  3:594.18+5:05
20  Hans BerendsenHeenvliet33.51minM45   14.889  4:024.14+5:26
21  Michael RaaijmakersDordrecht33.55minM35   14.860  4:024.13+5:30
22  Peter BalkenendeAV '5633.59minM50   14.831  4:034.12+5:34
23  Marien van der NietPAC34.02minMse   14.809  4:034.11+5:37
24  Henri HavingaAV '4034.34minM55   14.581  4:074.05+6:09
25  Steef RosmolenSpirit34.40minMse   14.538  4:084.04+6:15
26  Laurey van den BergeFlakkee34.56minVse   14.427  4:104.01+6:31
27  Sjors VisserTHOR35.22minMse   14.251  4:133.96+6:57
28  Robbert MeeuwseKwadendamme35.24minMse   14.237  4:133.95+6:59
29  Jon KeggeGoedereede35.28minMse   14.211  4:133.95+7:03
30  Andre MelissantFlakkee35.31minM45   14.191  4:143.94+7:06
31  Johan KarelseAV '5635.52minM45   14.052  4:163.90+7:27
32  Tom FobbePAC35.54minMse   14.039  4:163.90+7:29
33  Mario PoldervaartZuidland36.04minMse   13.974  4:183.88+7:39
34  Bart VisserSerooskerke36.08minM35   13.948  4:183.87+7:43
35  Henrik WesterweeleVlissingen36.10minM35   13.935  4:183.87+7:45
36  Freek GoedhartDirksland36.12minMse   13.923  4:193.87+7:47
37  Joop HelbersHellevoetsluis36.17minM35   13.891  4:193.86+7:52
38  Cees DijkmanBurgh-Haamstede36.23minM45   13.852  4:203.85+7:58
39  Sebastiaan HeikoopDelta Sport36.25minM45   13.840  4:203.84+8:00
40  Berry SimonseAV '5636.27minM45   13.827  4:203.84+8:02
41  Mark de MunterPAC36.38minMse   13.758  4:223.82+8:13
42  Monica SanderseDynamica36.44minV35   13.721  4:223.81+8:19
43  Marius BesuijenAV '5636.47minM55   13.702  4:233.81+8:22
44  Jacob HolwerdaDreischor36.49minM35   13.689  4:233.80+8:24
45  Wolter VosMiddelburg36.51minM45   13.677  4:233.80+8:26
46  Henk KerkhofVN36.53minM45   13.665  4:233.80+8:28
47  Bas GrootheddeDelta Sport36.59minM45   13.628  4:243.79+8:34
48  Arnoud RijkHoedekenskerke37.02minMse   13.609  4:253.78+8:37
49  Mattheo MoerlandDelta Sport37.05minMse   13.591  4:253.78+8:40
50  Rinus van de WoestijneDynamica37.12minM35   13.548  4:263.76+8:47
51  Ronald GeertseSerooskerke37.21minM35   13.494  4:273.75+8:56
52  Maurice JacobseZoutelande37.26minMse   13.464  4:273.74+9:01
53  John BoutWillemstad37.31minMse   13.434  4:283.73+9:06
54  Rahul RavesteijnRotterdam37.35minM45   13.410  4:283.73+9:10
55  Steef BerrevoetsDelta Sport37.45minM45   13.351  4:303.71+9:20
56  Martin PruijsersMiddelburg37.47minM45   13.339  4:303.71+9:22
57  Gijsbert Elstgeests-Heerenhoek37.54minM45   13.298  4:313.69+9:29
58  Robin JongeneelMiddelburg37.58minMse   13.275  4:313.69+9:33
59  Ludolf ReijntjesDelta Sport38.02minM50   13.252  4:323.68+9:37
60  Piet van MourikDelta Sport38.05minM55   13.234  4:323.68+9:40
61  Ron HuizerSpijkenisse38.07minM55   13.223  4:323.67+9:42
62  Rob SchaapVlissingen38.10minM60   13.205  4:333.67+9:45
63  Mark van EijkenFlakkee38.17minM35   13.165  4:333.66+9:52
64  Sjaak BrouwerDynamica38.32minM50   13.080  4:353.63+10:07
65  Niels van TuilAV '5638.37minMse   13.051  4:363.63+10:12
66  Bas de NooijerBiggekerke38.40minMse   13.034  4:363.62+10:15
67  Robert VerwijsDelta Sport38.42minM40   13.023  4:363.62+10:17
68  Bastian MathijssenZonnemaire38.43minM45   13.018  4:373.62+10:18
69  Leon van der SterKlaaswaal38.45minM35   13.006  4:373.61+10:20
70  Ron van der GraafCapelle a/d IJssel38.59minM35   12.929  4:383.59+10:34
71  Patrick van IerselGoes39.01minM50   12.918  4:393.59+10:36
72  Sander PetersHellevoetsluis39.03minM35   12.907  4:393.59+10:38
73  François van de BroeckeWielingen39.13minM45   12.852  4:403.57+10:48
74  Anouk van GilsSpado39.23minVse   12.797  4:413.55+10:58
75  Dick SaarloosKapelle-Biezelinge39.27minM45   12.776  4:423.55+11:02
76  Jan GuiljamAart Stigter39.38minM55   12.717  4:433.53+11:13
77  Rien van VossenOlympia39.47minM55   12.669  4:443.52+11:22
78  Petra SlootsBrielle39.53minV45   12.637  4:453.51+11:28
79  Ruud de VetteOuddorp40.07minM55   12.563  4:473.49+11:42
80  Danmar DeesGoes40.13minM45   12.532  4:473.48+11:48
81  Michael KerkhofPAC40.15minMse   12.522  4:483.48+11:50
82  Jochem BargemanMiddelburg40.18minM40   12.506  4:483.47+11:53
83  Kevin VeerhoekRenesse40.21minMse   12.491  4:483.47+11:56
84  Chris TundersBurgh-Haamstede40.30minM45   12.444  4:493.46+12:05
85  Cor KloetDelta Sport40.33minM65   12.429  4:503.45+12:08
86  Paola van GilstAV '5640.37minV45   12.409  4:503.45+12:12
87  Christel RavesteijnPAC40.40minV45   12.393  4:503.44+12:15
88  Jeroen van der PerkPallas '9340.41minM35   12.388  4:513.44+12:16
89  Léon JacobseZoutelande40.45minM35   12.368  4:513.44+12:20
90  Maurice SteketeeMiddelburg41.02minM35   12.283  4:533.41+12:37
91  Harry BootZierikzee41.10minM35   12.243  4:543.40+12:45
92  Jan HeshofSteenbergen41.15minM45   12.218  4:553.39+12:50
93  Durby MeijboomVlissingen41.20minV35   12.194  4:553.39+12:55
94  Monique RaaijmakersDordrecht41.29minV35   12.149  4:563.37+13:04
95  Hilly PanjerApeldoorn41.46minV45   12.067  4:583.35+13:21
96  Co de FeijterDelta Sport41.55minM55   12.024  4:593.34+13:30
97  Aart SimmelinkKerkwerve41.57minM35   12.014  5:003.34+13:32
98  Leo van LeeuwenAV '4041.59minM65   12.005  5:003.33+13:34
99  Petra BruijsHoogerheide42.02minV45   11.990  5:003.33+13:37
100  Arthur van AartsenDynamica42.05minM40   11.976  5:013.33+13:40
101  Arie van DijkFlakkee42.08minM65   11.962  5:013.32+13:43
102  Pieter de MunnikBurgh-Haamstede42.14minM35   11.934  5:023.31+13:49
103  Jonnathan DuinkerkeKapelle-Biezelinge42.19minMse   11.910  5:023.31+13:54
104  Martin KempeDelta Sport42.22minM40   11.896  5:033.30+13:57
105  Ad StraubAV '4042.37minM45   11.826  5:043.29+14:12
106  Peter NoordijkeGoes42.40minM55   11.813  5:053.28+14:15
107  Kees van Den BerkRoosendaal42.42minM45   11.803  5:053.28+14:17
108  Eva van DammeGoedereede42.53minVse   11.753  5:063.26+14:28
109  Gert ZweedijkZierikzee42.56minM45   11.739  5:073.26+14:31
110  Nick PaulusseOost-Souburg42.58minM45   11.730  5:073.26+14:33
111  Marijn TraasHeinkenszand43.01minM35   11.716  5:073.25+14:36
112  Adri KooleDynamica43.06minM65   11.694  5:083.25+14:41
113  Ronnie KrockéOost-Souburg43.19minM60   11.635  5:093.23+14:54
114  René GoetheerWolphaartsdijk43.28minM50   11.595  5:103.22+15:03
115  Mark GiljamBruinisse43.39minM35   11.546  5:123.21+15:14
116  Eric van RemortelGoes43.51minM60   11.494  5:133.19+15:26
117  Henry van KlinkenDelta Sport43.57minM35   11.468  5:143.19+15:32
118  Gerrit SpaansGoes44.14minM65   11.394  5:163.17+15:49
119  Corne Den OtterNieuwerkerk44.26minM35   11.343  5:173.15+16:01
120  Hans TramperAV '5644.33minM45   11.313  5:183.14+16:08
121  Rob JongeneelMiddelburg44.37minM45   11.296  5:193.14+16:12
122  Gertjan van de SluisZierikzee44.50minM45   11.242  5:203.12+16:25
123  Jesse WernsingDelta Sport44.52minMse   11.233  5:203.12+16:27
124  Fred BastemeijerDelta Sport44.59minM70   11.204  5:213.11+16:34
125  Chris KnapeRotterdam45.00minM45   11.200  5:213.11+16:35
126  Jan van HassentFlakkee45.13minM55   11.146  5:233.10+16:48
127  Rini VerwijsDelta Sport45.16minM45   11.134  5:233.09+16:51
128  Ingrid KoeneAV '5645.18minV55   11.126  5:243.09+16:53
129  Els GelokDynamica45.25minV55   11.097  5:243.08+17:00
130  Wim de Jonges-Heer Abtskerke45.33minM65   11.065  5:253.07+17:08
131  Martijn van der KloosterScharendijke45.37minM35   11.049  5:263.07+17:12
132  Arjen BerrevoetsKerkwerve45.45minM35   11.016  5:273.06+17:20
133  Jan IjzelenbergOosterland45.49minM35   11.000  5:273.06+17:24
134  Martin GelukKattendijke45.55minM35   10.976  5:283.05+17:30
135  Digna de BoerDelta Sport45.59minV65   10.960  5:283.04+17:34
136  Wilbert KooleOostkapelle46.01minM35   10.953  5:293.04+17:36
137  Elianne TouwOostkapelle46.03minVse   10.945  5:293.04+17:38
138  Kees Den HollandeDreischor46.13minM45   10.905  5:303.03+17:48
139  Marc CouwenberghGouda46.14minM55   10.901  5:303.03+17:49
140  Emma van MourikDelta Sport46.16minVse   10.893  5:303.03+17:51
141  Jan BostelaarDynamica46.20minM65   10.878  5:313.02+17:55
142  Leo de RijkeVlissingen46.23minM50   10.866  5:313.02+17:58
143  Piet BeijerDynamica46.29minM65   10.843  5:323.01+18:04
144  Martin van der HeidenZonnemaire46.31minM45   10.835  5:323.01+18:06
145  Harm BoerGoes46.33minM35   10.827  5:333.01+18:08
146  Frits BurgerZierikzee46.37minM55   10.812  5:333.00+18:12
147  Ron DellebekeDynamica46.45minM55   10.781  5:342.99+18:20
148  Bart van de VeldeSint Philipsland46.53minMse   10.750  5:352.99+18:28
149  Leon de MunnikDelta Sport46.56minM55   10.739  5:352.98+18:31
150  Stefan van Den DriesHeinkenszand47.03minMse   10.712  5:362.98+18:38
151  Martin van NieulandeNieuw- en Sint Joosland47.07minM45   10.697  5:372.97+18:42
152  Jos PutVlissingen47.08minM50   10.693  5:372.97+18:43
153  Leo Goedegebures-Heer Arendskerke47.23minM55   10.637  5:382.95+18:58
154  JamesOuwerkerk47.34minM45   10.596  5:402.94+19:09
155  Erwin van den BoschBurgh-Haamstede47.37minM35   10.585  5:402.94+19:12
156  Gerard van WissenNieuw-Beijerland47.40minM65   10.573  5:402.94+19:15
157  Jos TorremansVosselaar47.45minM55   10.555  5:412.93+19:20
158  Richard de VlaamDelta Sport47.50minM35   10.537  5:422.93+19:25
159  Ron van DomburgDriebruggen47.53minM45   10.526  5:422.92+19:28
160  Arwin SchotZierikzee47.56minM50   10.515  5:422.92+19:31
161  Rian FlikweertDynamica47.58minV55   10.507  5:432.92+19:33
162  Krista VoorhamDelta Sport48.01minV45   10.496  5:432.92+19:36
163  Caio de GraafBurgh-Haamstede48.03minM45   10.489  5:432.91+19:38
164  Hans MinnaardYerseke48.09minM55   10.467  5:442.91+19:44
165  Gerard KraaijenbrinkAbbenbroek48.11minM45   10.460  5:442.91+19:46
166  Hans SchopeckSerooskerke48.13minMse   10.453  5:442.90+19:48
167  Douwe van de EndeZierikzee48.14minMse   10.449  5:452.90+19:49
168  Ingrid de KokKapelle-Biezelinge48.16minV55   10.442  5:452.90+19:51
169  Marjanne van de SluisDelta Sport48.18minVse   10.435  5:452.90+19:53
170  Paul MentenRetie48.29minM55   10.395  5:462.89+20:04
171  Martin van Den BoschDelta Sport48.32minM35   10.385  5:472.88+20:07
172  Adrie van BavelDelta Sport48.35minM55   10.374  5:472.88+20:10
173  Jon van CaspelDynamica48.45minM60   10.338  5:482.87+20:20
174  Jeanine van OverveldTHOR48.51minV55   10.317  5:492.87+20:26
175  Nellie BlomBurgh-Haamstede48.55minV60   10.303  5:492.86+20:30
176  Dave LouwsDynamica48.58minM65   10.293  5:502.86+20:33
177  Lennard van GilstYerseke49.00minMse   10.286  5:502.86+20:35
178  Christl RozendaalKapelle-Biezelinge49.08minV50   10.258  5:512.85+20:43
179  Marco SaarloosSint-Annaland49.11minM35   10.247  5:512.85+20:46
180  Kobus BotmanDynamica49.26minM65   10.196  5:532.83+21:01
181  Veronica VriendDynamica49.29minV55   10.185  5:532.83+21:04
182  Ilonka de VlaamDelta Sport49.31minV35   10.178  5:542.83+21:06
183  Jeannette PoldervaartSpark49.48minV45   10.120  5:562.81+21:23
184  Ellie SpaansGoes49.56minV60   10.093  5:572.80+21:31
185  Annemarie MalschaertFortius50.06minV55   10.060  5:582.79+21:41
186  Belinda van der HoogtVoorne Atletiek50.09minV45   10.050  5:582.79+21:44
187  Marjorie ZuidemaRhoon50.10minV55   10.047  5:582.79+21:45
188  Arnold van den BergjethsDelft50.12minMse   10.040  5:592.79+21:47
189  Annelies van der PloegVoorne Atletiek50.14minV35   10.033  5:592.79+21:49
190  Joop LasseurDelta Sport50.17minM75   10.023  5:592.78+21:52
191  Sharon LandmanBurgh-Haamstede50.19minV35   10.017  5:592.78+21:54
192  Arthur StijnsDynamica50.23minM70   10.003  6:002.78+21:58
193  Pim CouwenberghZierikzee50.27minV55   9.990  6:002.78+22:02
194  Esther V Sluijs- KoleKloetinge50.30minV35   9.980  6:012.77+22:05
195  Javanne van de VeerZierikzee50.32minVse   9.974  6:012.77+22:07
196  Bram V EenennaamNieuw- en Sint Joosland50.49minM55   9.918  6:032.76+22:24
197  Ilonka HesselingDelft50.52minV45   9.908  6:032.75+22:27
198  Sonja PoppeKamperland51.05minV45   9.866  6:052.74+22:40
199  Bjorn BootZierikzee51.26minMse   9.799  6:072.72+23:01
200  Laura SchreutelkampDelta Sport51.31minVse   9.783  6:082.72+23:06
201  Corine BerrevoetsRenesse51.36minV45   9.767  6:092.71+23:11
202  Pieter VerweijDordrecht51.57minM65   9.702  6:112.69+23:32
203  Stacey KouwijzerTerneuzen52.05minVse   9.677  6:122.69+23:40
204  Ivonne KasselsVoorne Atletiek52.08minV45   9.668  6:122.69+23:43
205  Jan GelukDelta Sport52.10minM65   9.661  6:132.68+23:45
206  Arie 't HartBrielle52.13minM55   9.652  6:132.68+23:48
207  Lena KleingeldVlissingen52.18minV55   9.637  6:142.68+23:53
208  Corine PurperhartHoogvliet53.07minV45   9.489  6:192.64+24:42
209  Rene KorstanjeRenesse53.28minM45   9.426  6:222.62+25:03
210  Esther OldenburgerVoorne Atletiek53.56minV45   9.345  6:252.60+25:31
211  Theo SimonsDynamica54.06minM60   9.316  6:262.59+25:41
212  John GuequierreDynamica54.13minM65   9.296  6:272.58+25:48
213  Petra van Den DoelDelta Sport54.52minV50   9.186  6:322.55+26:27
214  Nico VriendDynamica55.06minM55   9.147  6:342.54+26:41
215  Ron ZoeteweijVoorne Atletiek55.44minM55   9.043  6:382.51+27:19
216  Tea TazelaarDynamica55.54minV55   9.016  6:392.50+27:29
217  Laurette van HamBreda56.06minV35   8.984  6:412.50+27:41
218  Marjan BoonGoes56.27minV35   8.928  6:432.48+28:02
219  Panda van de HolstRenesse57.00minV45   8.842  6:472.46+28:35
220  Renata van de PalmRenesse57.01minV35   8.840  6:472.46+28:36
221  Marleen van SighemRenesse57.02minV50   8.837  6:472.45+28:37
222  Leo FranckeOostkapelle57.12minM55   8.811  6:492.45+28:47
223  Jaap KievitBurgh-Haamstede57.16minM45   8.801  6:492.44+28:51
224  Evelien van der KooijVoorne Atletiek57.30minV45   8.765  6:512.43+29:05
225  Jan van de VeldeDelta Sport57.43minM35   8.732  6:522.43+29:18
226  Aad KattemolleDelta Sport58.02minM55   8.685  6:552.41+29:37
227  Caroline CouwenberghRotterdam58.24minV45   8.630  6:572.40+29:59
228  Sylvia DuinhouwerDelta Sport1.01.19minV45   8.220  7:182.28+32:54
229  Cynthia JanseDelta Sport1.01.20minV45   8.217  7:182.28+32:55
230  Sita HoogenboomVoorne Atletiek1.02.44minV55   8.034  7:282.23+34:19
Mannen: 173 (75.22%) => M35=36 - M40=4 - M45=37 - M50=8 - M55=25 - M60=5 - M65=14 - M70=2 - M75=1 - Mse=41
Vrouwen: 57 (24.78%) => V35=10 - V45=19 - V50=3 - V55=12 - V60=2 - V65=1 - Vse=10

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

8.25 km

2019Tim van den Broeke28:25Tim Pleijte28:31Yunis Stitan29:05Monica Sanderse34:27262

8.4 km

2018Aggrey Agaba28:25Tim Pleijte29:01Erwin Harmes29:30Diane van Es33:11230

8.25 km

2017Hamid El Mouaziz27:51Tim van den Broeke27:56Aggrey Agaba28:08Anjolie Engels34:52314
2016Tim Pleijte28:15Tim van den Broeke28:41Martijn de Kok29:30Anjolie Engels34:49216

8.05 km

2015Tim Pleijte27:48Tommy Staal28:00Michel van der Klein29:06Rose Enthoven-Tanui34:12215
2014Bart van Nunen27:56Ruben Scheurwater27:59Tim Pleijte28:11Laurey van den Berge33:04227
2013Tommy Staal27:49Tim Pleijte28:15Lars Gerritsen28:32Laurey van den Berge32:35240
2012Tommy Staal28:27Mike Barsaiyan28:36Jorijn de Mare28:59Abigale Regan34:42208
2011Tim Pleijte27:56Ruben Scheurwater27:57Pascal van Troost28:40Anjolie Engels32:50247
2010Wim Nieuwkerk29:19Pascal van Troost29:31Patrick Tas30:31Anjolie Engels34:13186
2009Wim Nieuwkerk29:34Michel Schrier30:06Jeroen van Dijke30:31Marianne de Kok37:31193
2008Michel van der Klein28:27Pascal van Troost28:47Joost de Klerk29:24Leonie Ton37:50206
2007Wim Padmos29:58Niels Koole30:07Michel Schrier30:19Leonie Ton36:49185
2006Kevin de Pagter30:15Robbert-Jan de Graaf30:24Coos van Buuren30:41Wendy van de Spijker35:43185
2005Danny in 't Veen29:48Hans van Beek30:00Arjan Beije30:19Andere afstand96
2004Jawad Bouazzaoui28:21Michel van der Klein28:22Arjan Beije29:53Andere afstand92
2003Yassine Abatourab28:29Michel van der Klein28:58Jawad Bouazzaoui29:16Andere afstand108
2002Said Kanfaoui28:55Ruben Scheurwater29:07Jaco Luijendijk29:35Andere afstand44

9 km

2001Eelco de Voogt30:18Maurice van Veldhoven30:34Noel Keijsers30:57Andere afstand48

8.05 km

2000Eelco de Voogt28:27Danny in 't Veen28:39Jeroen Punt29:03Andere afstand21
1999John Vermeule28:29Maurice van Veldhoven28:44Jaap de Knegt28:50Andere afstand170
1998John Vermeule28:06Jeroen Punt28:39Jan-Willem Schaar28:42Andere afstand166
6 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Friso LyppensDen Haag22.17minMse   16.156  3:434.49-
2  Gjalt PanjerVeluwe22.21minMse   16.107  3:444.47+0:04
3  Jim RuterPAC23.02minMse   15.630  3:504.34+0:45
4  Marije HijmanPAC24.00minVse   15.000  4:004.17+1:43
5  David HoekAvantri24.17minMse   14.825  4:034.12+2:00
6  Jan Willem RietbergOost-Souburg25.37minMse   14.053  4:163.90+3:20
7  BertOostvoorne26.09minMse   13.767  4:223.82+3:52
8  Pascal van de VoordeMiddelburg27.07minMse   13.276  4:313.69+4:50
9  Silke BrakkeePAC27.41minVse   13.004  4:373.61+5:24
10  Femke PanjerAV '3427.56minVse   12.888  4:393.58+5:39
11  Lotte BakxTHOR28.10minVse   12.781  4:423.55+5:53
12  Klaas LeijndersUtrecht28.45minMse   12.522  4:483.48+6:28
13  Sanne van BeekPAC28.51minVse   12.478  4:493.47+6:34
14  Huub BeelenGoes29.03minM55   12.392  4:513.44+6:46
15  Annick BeckersKasterlee29.31minVse   12.196  4:553.39+7:14
16  Kim de NooijerBrussel29.43minVse   12.114  4:573.37+7:26
17  Werner HelmichKapelle-Biezelinge29.48minM45   12.081  4:583.36+7:31
18  Angela BuijckMiddelburg29.55minVse   12.033  4:593.34+7:38
19  Julia WisseAagtekerke30.17minVse   11.888  5:033.30+8:00
20  Floris HoogenboomBurgh-Haamstede30.27minMse   11.823  5:053.28+8:10
21  Roely PrengerDynamica31.40minV35   11.368  5:173.16+9:23
22  Johan DekkerMiddelburg32.21minM60   11.128  5:243.09+10:04
23  Laura van NijnattenBiggekerke33.04minVse   10.887  5:313.02+10:47
24  Joost Sanderses-Heer Hendrikskinderen33.06minMse   10.876  5:313.02+10:49
25  Sanne StitanDelta Sport33.08minVse   10.865  5:313.02+10:51
26  Rozemarijn KievitBurgh-Haamstede34.18minVse   10.496  5:432.92+12:01
27  Acronius KramerGoes34.26minM65   10.455  5:442.90+12:09
28  Michel SiepRotterdam34.28minMse   10.445  5:452.90+12:11
29  Jolanda van der LaanDelta Sport34.36minVse   10.405  5:462.89+12:19
30  Bart van Den HeuvelKapelle-Biezelinge34.38minMse   10.395  5:462.89+12:21
31  Maarten KievitBurgh-Haamstede35.57minMse   10.014  6:002.78+13:40
32  Hans van der WelleMiddelburg36.00minM60   10.000  6:002.78+13:43
33  Liza Mariska MarnerZaandam36.02minVse   9.991  6:002.78+13:45
34  Marieke DamHeerle36.06minVse   9.972  6:012.77+13:49
35  Mare van Den HeuvelKapelle-Biezelinge36.14minVse   9.936  6:022.76+13:57
36  Mieke van Den BosDelta Sport36.19minVse   9.913  6:032.75+14:02
37  Jolanda SteenbakkerAV '5636.32minV50   9.854  6:052.74+14:15
38  Danielle van de KleinRotterdam36.55minVse   9.752  6:092.71+14:38
39  Carlijn HoogmaUtrecht37.07minVse   9.699  6:112.69+14:50
40  Hendrien van der MarkNieuwerkerk a/d IJssel37.09minVse   9.690  6:122.69+14:52
41  Marielle SimonseAV '5637.16minV45   9.660  6:132.68+14:59
42  Shelina BandhoeRotterdam37.42minVse   9.549  6:172.65+15:25
43  Louisa MiechielsenVosselaar38.25minVse   9.371  6:242.60+16:08
44  Eric HaestKasterlee38.28minMse   9.359  6:252.60+16:11
45  Anita LoutersZeewolde40.04minVse   8.985  6:412.50+17:47
46  Ineke PaulusZeewolde40.05minVse   8.981  6:412.49+17:48
47  Els van ZwietenDelta Sport40.24minV70   8.911  6:442.48+18:07
48  Jacqueline de KleerZeewolde40.32minVse   8.882  6:452.47+18:15
49  Arianne Jansens-Heer Arendskerke41.28minVse   8.682  6:552.41+19:11
50  Ingrid DijkstraZeewolde42.01minVse   8.568  7:002.38+19:44
51  Renske te BroekeZeewolde42.29minVse   8.474  7:052.35+20:12
52  Bettina BerrevoetsBruinisse42.34minVse   8.457  7:062.35+20:17
53  Janet GrootkarzijnZeewolde42.46minVse   8.418  7:082.34+20:29
54  Irma VermueZeewolde43.45minVse   8.229  7:182.29+21:28
55  Dian LindhoutMiddelharnis44.35minVse   8.075  7:262.24+22:18
56  E van der MaasSpijkenisse47.32minMse   7.574  7:552.10+25:15
Mannen: 20 (35.71%) => M45=1 - M55=1 - M60=2 - M65=1 - Mse=15
Vrouwen: 36 (64.29%) => V35=1 - V45=1 - V50=1 - V70=1 - Vse=32

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 1.072 seconden nodig om deze lijst met 286 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Atletiek Zeeland © 2020