vrijdag 3 juli 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

32e Halve Marathon

Westenschouwen, zaterdag 25 augustus 2018 - Organisatie: Delta Sport
Halve marathon >>> Zeeuws record staat met 1.01.54 vanaf 03-04-1993 op naam van John Vermeule <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Erwin Harmes (PR 1.09.12) Middelburg1.13.02minM35   17.332  3:284.81709
2  Floris Willeboordse (PR 1.13.05) Middelburg1.15.54minMse   16.678  3:364.63620
3  Ricardo Sint NicolaasOude-Tonge1.17.04minMse   16.425  3:394.56585
4  Eric WolfertSommelsdijk1.17.35minMse   16.316  3:414.53570
5  Robbert van de WouwTilburg1.18.05minMse   16.212  3:424.50556
6  Nick Van den BleekenHoogerheide1.18.35minM35   16.108  3:434.47541
7  Joeri Versluis (PR 1.18.11) Middelburg1.20.35minMse   15.709  3:494.36487
8  Jozias Boone (PR 1.14.07) Goes1.20.49minM35   15.663  3:504.35480
9  Niels Goudswaard (PR 1.18.06) Zierikzee1.21.19minM45   15.567  3:514.32467
10  Roy WernerDordrecht1.21.39minMse   15.503  3:524.31458
11  Jorim de Boks (PR 1.18.21) Middelburg1.22.31minMse   15.341  3:554.26436
12  Stefaan FaingnaertKalken1.22.54minM35   15.270  3:564.24427
13  Johnny Ravia (PR 1.20.14) Zierikzee1.23.08minM45   15.227  3:564.23421
14  Freek GoedhartDirksland1.23.19minMse   15.193  3:574.22416
15  Wim van Sparrentak (PR 1.14.32) Sint Laurens1.23.23minM45   15.181  3:574.22415
16  Monique Verschuure (PR 1.22.49) Yerseke1.23.42minV35   15.124  3:584.20656
17  Danny van WijkHellevoetsluis1.23.44minM45   15.118  3:584.20406
18  Peter Balkenende (PR 1.21.35) Goes1.24.12minM50   15.034  3:594.18395
19  Liselotte van den BergZoeterwoude1.24.18minV35   15.016  4:004.17639
20  Joop HelbersHellevoetsluis1.24.25minM35   14.995  4:004.17390
21  Johan karelse (PR 1.19.12) Heinkenszand1.24.47minM45   14.930  4:014.15381
22  Peter van Limbergen (PR 1.18.02) Goes1.25.08minM45   14.869  4:024.13373
23  Wilko de Vos (PR 1.12.04) Kattendijke1.25.12minM55   14.857  4:024.13371
24  Sam MoureauRuisbroek1.25.31minM35   14.802  4:034.11364
25  Marcel Adriaanse (PR 1.20.52) Middelburg1.26.25minM45   14.648  4:064.07343
26  Edwin van Alphen (PR 1.21.30) Vlissingen1.26.43minM45   14.598  4:074.05337
27  Frederik SamanLeuven1.26.46minMse   14.589  4:074.05335
28  Kristof Vereecke (PR 1.26.55) Overslag1.27.04minM35   14.539  4:084.04329
29  Ron huizerSpijkenisse1.27.11minM55   14.519  4:084.03326
30  Wim de jongs-Gravenzande1.27.12minM55   14.517  4:084.03326
31  Marius Besuijen (PR 1.16.47) Middelburg1.27.28minM55   14.472  4:094.02320
32  Erik Poppe (PR 1.19.42) Biggekerke1.27.36minM50   14.450  4:094.01317
33  Rob van 't Veen (PR 1.20.58) Goes1.27.42minM35   14.434  4:094.01315
34  Hans Verhaagen (PR 1.25.53) Goes1.27.44minM50   14.428  4:104.01314
35  Monica Sanderse (PR 1.22.14) Vlissingen1.27.45minV35   14.426  4:104.01549
36  André MelissantSommelsdijk1.28.17minM45   14.338  4:113.98303
37  Geert Waelput (PR 1.23.07) Axel1.28.37minM45   14.285  4:123.97296
38  Lion Baas (PR 1.25.40) Vlissingen1.28.39minM40   14.279  4:123.97295
39  Tom Verbeek (PR 1.23.11) Kwadendamme1.28.50minM35   14.250  4:133.96291
40  Ronald ZaalHazerswoude1.28.51minMse   14.247  4:133.96291
41  Amy Van den BroekGilze1.29.11minV35   14.194  4:143.94513
42  Johan Spruit (PR 1.25.22) Kapelle-Biezelinge1.29.15minMse   14.183  4:143.94283
43  Gilles Geschiere (PR 1.22.49) Meliskerke1.29.15minM45   14.183  4:143.94283
44  Arjen GalemaWageningen1.29.29minM35   14.146  4:143.93278
45  Ruud de Vette (debuut) Ouddorp1.29.47minM55   14.099  4:153.92272
46  Bart Verhaeghe (PR 1.28.14) Kapelle-Biezelinge1.30.06minM35   14.049  4:163.90266
47  nathalie klaassenAlphen aan den Rijn1.30.17minV45   14.021  4:173.89486
48  Emardo de Rijck (PR 1.24.20) Sint Jansteen1.30.38minMse   13.967  4:183.88255
49  Rinus van de Woestijne (PR 1.28.50) Middelburg1.30.42minM35   13.956  4:183.88254
50  Ad VerheijenOud Gastel1.30.46minM45   13.946  4:183.87253
51  Mart NijholtSimpelveld1.30.52minMse   13.931  4:183.87251
52  Werner DijkgraafValkenswaard1.31.05minM35   13.898  4:193.86246
53  René de Visser (PR)Nieuw- en Sint Joosland1.31.09minM35   13.888  4:193.86245
54  Patrick van Iersel (PR 1.27.31) Goes1.31.10minM50   13.885  4:193.86245
55  Annemiek van KootenWageningen1.31.13minVse   13.877  4:193.85464
56  Mattheo Moerland (PR 1.29.09) Oosterland1.31.14minMse   13.875  4:193.85244
57  Amber BongertmanRoosendaal1.31.30minVse   13.834  4:203.84457
58  Jostein Decorte (PR 1.30.17) Wolphaartsdijk1.31.36minM40   13.819  4:213.84237
59  Jonathan Boon (PR)Oost-Souburg1.31.43minM35   13.802  4:213.83235
60  Pieter KlemSommelsdijk1.31.49minM35   13.787  4:213.83233
61  Gert-Jan Verbrugge (PR 1.21.33) Goes1.31.52minM45   13.779  4:213.83232
62  Monique LeentvaarVlaardingen1.31.55minV45   13.772  4:213.83448
63  Michel van den Bos (PR 1.28.40) Zierikzee1.31.57minM50   13.767  4:223.82230
64  Paola van Gilst (PR 1.30.07) Goes1.32.06minV45   13.744  4:223.82444
65  Berry Simonse (PR 1.26.54) Goes1.32.07minM45   13.742  4:223.82227
66  Bastian Mathijssen (PR)Zonnemaire1.32.25minM45   13.697  4:233.80222
67  Henk WeijerstrassZwaag1.32.34minM55   13.675  4:233.80219
68  Bart BonantsNijmegen1.33.06minM35   13.597  4:253.78210
69  Danny MeeusNijlen1.33.10minM55   13.587  4:253.77208
70  Johan KoninkxLier1.33.13minM35   13.580  4:253.77207
71  Pieter BerbéHofstade1.33.17minM35   13.570  4:253.77206
72  Ralph HofstedeKwintsheul1.33.35minMse   13.526  4:263.76201
73  Peter Dekker (PR 1.31.14) Zoutelande1.34.06minM40   13.452  4:283.74192
74  Ada Geuze (PR 1.26.16) Middelburg1.34.08minV35   13.447  4:283.74399
75  Robert Verwijs (PR 1.32.14) Zonnemaire1.34.13minM40   13.436  4:283.73190
76  Thomas WhiteHellevoetsluis1.34.17minM45   13.426  4:283.73189
77  JaapJan Ritsema (PR 1.21.56) Middelburg1.34.25minM45   13.407  4:293.72187
78  Edwin van den BergMonster1.34.43minM45   13.365  4:293.71182
79  Niels de SonnavilleMaarssen1.34.52minMse   13.343  4:303.71180
80  Leon van ProoijenBoskoop1.35.08minM35   13.306  4:313.70175
81  Joos de BakkerAmersfoort1.35.09minM45   13.304  4:313.70175
82  Jacob Holwerda (PR 1.33.01) Dreischor1.35.13minM35   13.294  4:313.69174
83  Johan de JongTilburg1.35.16minM45   13.287  4:313.69173
84  Bart de Visser (PR 1.29.07) Serooskerke1.35.17minM35   13.285  4:313.69173
85  Ed KooijmanGameren1.35.24minM45   13.269  4:313.69171
86  Marjolein MenheereZaltbommel1.35.24minV35   13.269  4:313.69372
87  Marco VerhoeffAlblasserdam1.35.35minM35   13.243  4:323.68168
88  Kurt LuyckxLummen1.35.38minM35   13.236  4:323.68167
89  cornelis de schipperHouten1.35.39minMse   13.234  4:323.68167
90  Thijs de VosAmsterdam1.35.52minMse   13.204  4:333.67164
91  Frank Hoogstrate (PR 1.31.58) Yerseke1.35.56minM35   13.195  4:333.67163
92  Esther Verhaegen (PR)Sluis1.35.57minVse   13.193  4:333.66360
93  Kees FrankenHalsteren1.36.07minM55   13.170  4:333.66160
94  Hans van drunenVeenendaal1.36.13minM45   13.156  4:343.65158
95  Thom PleysierKloetinge1.36.24minMse   13.131  4:343.65156
96  Johan OosterhuisVlissingen1.36.35minMse   13.106  4:353.64153
97  Martijn Bruinsmas-Gravenhage1.36.41minM45   13.093  4:353.64151
98  jan van BennekomHeinenoord1.36.54minM55   13.063  4:363.63148
99  Bram Verhage (PR 1.26.01) Aagtekerke1.37.04minM55   13.041  4:363.62146
100  Leon HoogeveenAlphen aan den Rijn1.37.20minM35   13.005  4:373.61142
101  Stan de VriezeKloetinge1.37.30minMse   12.983  4:373.61139
102  Jochem JacobsHeerlen1.37.30minM35   12.983  4:373.61139
103  Paul StolwijkBoskoop1.37.31minM45   12.981  4:373.61139
104  Ariadne OomsRotterdam1.37.32minVse   12.979  4:373.61328
105  Christoph JannisOverpelt1.37.46minMse   12.948  4:383.60136
106  Ief ImbrechtsNeerpelt1.37.46minMse   12.948  4:383.60136
107  Peter HoncoopRijen1.37.52minM55   12.934  4:383.59134
108  Robert-jan Provoost (PR 1.34.23) Domburg1.37.56minM45   12.926  4:393.59133
109  Annet van der Linde (PR 1.31.20) Nisse1.38.06minV45   12.904  4:393.58318
110  Cor Kloet (PR)Burgh-Haamstede1.38.10minM65   12.895  4:393.58130
111  Simon WilkinsWales1.38.11minM35   12.893  4:393.58130
112  Robert Carol (PR 1.27.05) Middelburg1.38.19minM50   12.875  4:403.58128
113  Vincent de leeuw (PR 1.36.29) Oost-Souburg1.38.27minMse   12.858  4:403.57126
114  Saskia Giljam (PR)Kapelle-Biezelinge1.38.31minVse   12.849  4:403.57309
115  Leen HarkesBoskoop1.38.43minM65   12.823  4:413.56123
116  Maurice Steketee (PR 1.36.11) Middelburg1.38.50minM35   12.808  4:413.56121
117  Arjan Beije (PR 1.13.48) Burgh-Haamstede1.38.51minM45   12.806  4:413.56121
118  Werner den Exter (PR 1.37.45) Vlissingen1.38.52minM45   12.804  4:413.56121
119  Neil McBride (PR)Colijnsplaat1.38.54minMse   12.799  4:413.56120
120  Willem SleddensEindhoven1.39.39minM35   12.703  4:433.53110
121  Arthur van Aartsen (PR 1.32.57) Middelburg1.40.01minM40   12.656  4:443.52106
122  Iwan DamenSteenbergen1.40.08minM45   12.642  4:453.51104
123  Christian le SageDongen1.40.10minMse   12.637  4:453.51104
124  Anneke StarrenburgHonselersdijk1.40.25minV55   12.606  4:463.50275
125  Valesca Lefeber (PR 1.40.28) Middelburg1.40.51minVse   12.552  4:473.49267
126  Raoul van den Hoven (PR 1.33.49) Middelburg1.40.59minMse   12.535  4:473.4894
127  Ton van Os (PR 1.26.51) Poortvliet1.41.07minM50   12.519  4:483.4893
128  Richard PisoWilhelminadorp1.41.09minM45   12.515  4:483.4892
129  Henk-Jan OostendorpHengelo1.41.19minM35   12.494  4:483.4790
130  Jan van GentOud-Beijerland1.41.27minM55   12.478  4:493.4789
131  Henk Lous (PR 1.28.33) Vlissingen1.41.29minM55   12.473  4:493.4688
132  Stefan Van der Voorn (PR 1.39.18) Zierikzee1.41.33minM35   12.465  4:493.4688
133  Angélique Jansen (PR)Middelburg1.41.36minV45   12.459  4:493.46254
134  Arinka BongertmanRoosendaal1.41.38minV45   12.455  4:493.46253
135  Peter de WaalAmsterdam1.41.43minMse   12.445  4:493.4686
136  Eelke de Jong (PR)Middelburg1.41.44minM35   12.443  4:493.4685
137  Dieter BreukersBocholt1.41.47minMse   12.437  4:493.4585
138  Bas Daalmans (PR)Goes1.41.57minM35   12.416  4:503.4583
139  Ronald Wagenaar (debuut) Schore1.42.08minM45   12.394  4:503.4481
140  Luk JacxsensVarsenare1.42.16minM55   12.378  4:513.4480
141  Peter van den Berg (PR 1.41.05) Hulst1.42.17minM45   12.376  4:513.4479
142  Koen de Vries (PR 1.36.56) Vlissingen1.42.20minM60   12.370  4:513.4479
143  Kees van der Heijden (PR 1.37.59) Vlissingen1.42.30minM55   12.350  4:523.4377
144  Sander van der AarsenOudenbosch1.42.38minM35   12.334  4:523.4376
145  Jan-Maarten van den OeverAmsterdam1.42.40minM35   12.330  4:523.4275
146  Marc de Groote (PR 1.35.58) Middelburg1.42.46minM45   12.318  4:523.4274
147  Anton van AmerongenLeidschendam1.42.53minM45   12.304  4:533.4273
148  Cees KoomanSteenbergen1.43.05minM65   12.280  4:533.4171
149  Renske Verbrugge (PR 1.40.45) Goes1.43.16minV45   12.258  4:543.41226
150  Peter Koopman (PR 1.34.44) Krabbendijke1.43.21minM45   12.248  4:543.4068
151  Dirk Jan LukasseRoosendaal1.43.32minM35   12.226  4:543.4066
152  Jan HeshofSteenbergen1.43.44minM45   12.203  4:553.3964
153  Stefan de Weerdt (PR 1.39.31) s-Heer Arendskerke1.43.47minMse   12.197  4:553.3964
154  Yann Sinke (PR 1.24.28) Goes1.43.47minMse   12.197  4:553.3964
155  Robert SinkeMiddelburg1.43.48minM45   12.195  4:553.3964
156  Kees VoogtBergschenhoek1.43.48minM55   12.195  4:553.3964
157  Hugo VrolijkWoubrugge1.43.51minM55   12.189  4:553.3963
158  Pieter-Jan de Baar (PR 1.39.24) Wolphaartsdijk1.43.53minM40   12.185  4:553.3863
159  Mark Giljam (PR 1.41.47) Bruinisse1.44.08minM35   12.156  4:563.3861
160  Rinus Paardekooper (PR 1.36.37) Goes1.44.14minM55   12.144  4:563.3760
161  Johan LooijHerkingen1.44.20minM35   12.133  4:573.3759
162  Ingrid Koene (PR)Middelburg1.44.36minVse   12.102  4:573.36204
163  Joep MattheeRotterdam1.44.49minMse   12.077  4:583.3554
164  Co de Feijter (PR 1.34.34) Zierikzee1.45.06minM55   12.044  4:593.3552
165  Jan OuwendijkMaassluis1.45.25minM55   12.008  5:003.3449
166  Martin den HamerVlaardingen1.45.26minM35   12.006  5:003.3449
167  Peter Van den Heuvel (PR 1.43.11) Zierikzee1.45.29minM35   12.000  5:003.3349
168  Pieter den Hollander (PR)Serooskerke1.45.59minM45   11.944  5:013.3244
169  Wim Dingemanse (PR 1.36.54) Grijpskerke1.46.04minM55   11.934  5:023.3244
170  Joke Immerzeels-Gravenzande1.46.20minV55   11.905  5:023.31179
171  Frank NijholtSimpelveld1.46.26minM45   11.893  5:033.3041
172  Thijs Borsboom (PR)Middelburg1.46.27minM35   11.891  5:033.3041
173  William de Jonge (PR 1.37.45) Nieuwdorp1.46.40minM45   11.867  5:033.3039
174  Gerard de Nooijer (PR 1.42.27) Oost-Souburg1.46.43minM45   11.862  5:033.2939
175  Ilse Verwijs (PR 1.42.51) Zonnemaire1.46.48minV35   11.853  5:043.29172
176  Wim Willems1.46.50minM45   11.849  5:043.2938
177  Jos Boot (PR 1.34.55) Zoutelande1.46.54minM55   11.841  5:043.2937
178  Maaike HofmanRijen1.47.08minV35   11.816  5:053.28167
179  Dimmy Ivens (PR 1.33.32) Schoondijke1.47.09minMse   11.814  5:053.2836
180  Stijn WillemsHombeek1.47.17minM35   11.799  5:053.2835
181  René Goetheer (PR 1.39.46) Wolphaartsdijk1.47.20minM50   11.794  5:053.2834
182  Birgit van Bockxmeer (PR)Zonnemaire1.47.24minV40   11.786  5:053.27163
183  GertJan Bakker (PR 1.39.10) Goes1.47.28minM65   11.779  5:063.2733
184  Mariska de Kroo (PR 1.43.52) Nieuw- en Sint Joosland1.47.43minV35   11.752  5:063.26159
185  Martijn Ruissen (PR)Wolphaartsdijk1.47.51minMse   11.737  5:073.2631
186  jan PuntMonnickendam1.47.53minM45   11.734  5:073.2630
187  Rob SchnitzlerZierikzee1.48.10minMse   11.703  5:083.2529
188  Marco Olivier (PR 1.44.24) Vlissingen1.48.16minM45   11.692  5:083.2528
189  Lars HarteminkRhoon1.48.19minMse   11.687  5:083.2528
190  Mark Bouterse (PR 1.42.19) Kapelle-Biezelinge1.48.21minMse   11.683  5:083.2527
191  Augüsta Van HoogdalemVlaardingen1.48.43minV35   11.644  5:093.23146
192  Joop LusthofLeeuwarden1.48.45minM55   11.640  5:093.2325
193  Adri Koole (PR 1.31.25) Serooskerke1.49.01minM65   11.612  5:103.2323
194  Simone AverySchiedam1.49.11minV35   11.594  5:113.22140
195  Erik de WildeDendermonde1.49.18minM55   11.581  5:113.2222
196  Marijn Traas (PR 1.46.05) Heinkenszand1.49.22minM35   11.574  5:113.2221
197  Alex ElbersZuid-Beijerland1.49.33minM45   11.555  5:123.2120
198  Robin SchuringBerkel en Rodenrijs1.49.39minM35   11.544  5:123.2120
199  Carli van der BurgHengelo Gld1.49.43minM55   11.537  5:123.2019
200  Hans Gijzel (PR 1.43.27) s-Heer Arendskerke1.49.54minMse   11.518  5:133.2018
201  Hans SuilenSommelsdijk1.50.00minM45   11.508  5:133.2018
202  Stefan Uitterhoeve (PR)Goes1.50.03minMse   11.502  5:133.2018
203  Frans Van ZijderveldZuid-Beijerland1.50.16minM45   11.480  5:143.1917
204  Hans van KrimpenRotterdam1.50.27minM45   11.461  5:143.1816
205  Joeri VerbistBeveren1.50.45minM35   11.430  5:153.1714
206  Henry van Klinken (PR)Nieuwerkerk1.50.46minM35   11.428  5:153.1714
207  Frank UijlHaarlem1.50.48minM55   11.425  5:153.1714
208  Alexander WoltingDordrecht1.50.51minM35   11.419  5:153.1714
209  Steven van de VeireRotterdam1.51.05minM35   11.395  5:163.1713
210  Jolanda AmmerlaanMaasland1.51.27minV55   11.358  5:173.16112
211  Bert de Vos (PR)Zierikzee1.51.29minM55   11.355  5:173.1511
212  John Guequierre (PR 1.17.01) Middelburg1.51.36minM65   11.343  5:173.1511
213  Arjan van der ZaanHoogvliet1.51.37minM45   11.341  5:173.1511
214  Merijn Knulst (debuut) Middelburg1.51.40minM35   11.336  5:183.1510
215  Edwin de Vlieger (PR 1.47.29) Scharendijke1.51.45minM45   11.328  5:183.1510
216  Jan van OostenGroot-Ammers1.52.05minM55   11.294  5:193.149
217  Hans EekhofMijnsheerenland1.52.21minM35   11.267  5:203.138
218  Marije Besuijen (PR 1.45.31) Middelburg1.52.23minV35   11.264  5:203.13102
219  Arjan de LangMonster1.52.26minM35   11.259  5:203.138
220  Jaap Flikweert (PR 1.39.05) Nieuwerkerk1.52.44minM55   11.229  5:213.127
221  Rini Verwijs (PR 1.50.51) Bruinisse1.53.02minM45   11.199  5:213.116
222  Arie LittinkAarlanderveen1.53.06minM65   11.192  5:223.116
223  Ed van VianenNieuwpoort1.53.17minM55   11.174  5:223.105
224  S BravenboerHendrik-Ido-Ambacht1.53.27minMse   11.158  5:233.105
225  Rian Flikweert (PR 1.40.41) Middelburg1.53.33minV55   11.148  5:233.1089
226  Arno BoumanWaardhuizen1.53.44minM45   11.130  5:233.094
227  Rick CroesenBreda1.53.53minMse   11.115  5:243.094
228  Friederike Slupina-BeckWuppertal1.53.56minV45   11.110  5:243.0986
229  Wendy beekesNieuwegein1.53.58minVse   11.107  5:243.0985
230  Fred VijfvinkelReeuwijk1.54.02minM45   11.101  5:243.083
231  Angela Goedman (PR)Zoutelande1.54.08minV40   11.091  5:253.0884
232  Gert-Jan Ludikhuize (PR 1.50.20) Middelburg1.54.10minM45   11.088  5:253.083
233  Jeanet Verhaagen (PR 1.53.58) Goes1.54.11minV45   11.086  5:253.0883
234  Andre Van vliet (PR)Dreischor1.54.12minM35   11.085  5:253.083
235  Remi Mesu (PR)Middelburg1.54.18minMse   11.075  5:253.083
236  Steven de CocqZuidland1.54.20minM45   11.072  5:253.083
237  Ciska Dijkers (PR)Zoutelande1.54.28minV45   11.059  5:263.0780
238  Thomas Stuurwold (PR)Zoutelande1.54.31minM35   11.054  5:263.072
239  Cindy den Hollander (PR 1.46.42) Oost-Souburg1.54.42minM35   11.036  5:263.072
240  Patrick Pieters (PR 1.51.13) Terneuzen1.54.57minM45   11.012  5:273.062
241  Imo Jongepier (PR 1.49.50) Nieuw- en Sint Joosland1.54.58minM65   11.011  5:273.062
242  Joost KraanOudewater1.55.04minM35   11.001  5:273.061
243  Jan-Peter WisseGoes1.55.14minMse   10.985  5:283.051
244  Jan Kaan (PR 1.47.57) Rilland1.55.18minM55   10.979  5:283.051
245  Ron van der JagtRotterdam1.55.38minM45   10.947  5:293.041
246  Ane van de VeldeNoordgouwe1.55.42minM55   10.941  5:293.041
247  Eva van Hoek (PR 1.49.59) Middelburg1.55.51minV35   10.927  5:293.0467
248  Jose van DorstWouwse Plantage1.55.53minV55   10.923  5:303.0367
249  Mark KakesNisse1.55.59minM45   10.914  5:303.03-
250  Johnny Dooms (PR 1.42.17) Terneuzen1.56.16minM65   10.887  5:313.02-
251  Patrick JurgensHendrik-Ido-Ambacht1.56.28minM35   10.869  5:313.02-
252  Henk RosendalWouwse Plantage1.56.32minM55   10.863  5:313.02-
253  Sofie van den BosscheSint-Lievens-Houtem1.56.44minV35   10.844  5:323.0160
254  Stijn VermeerschDenderleeuw1.56.44minM35   10.844  5:323.01-
255  Annemieke LallemanVlaardingen1.56.58minV45   10.822  5:333.0158
256  Jonna v/d Berge-BakkerBarendrecht1.57.08minVse   10.807  5:333.0057
257  Marloes Saaman (PR 1.51.42) Zoutelande1.57.10minV35   10.804  5:333.0056
258  Daniël Rouw (PR)Middelburg1.57.17minM35   10.793  5:343.00-
259  Jan DeschagtRuiselede1.57.22minM35   10.785  5:343.00-
260  Joke de Koster (PR 1.52.14) Colijnsplaat1.57.28minV60   10.776  5:342.9954
261  Dietmar BeckWuppertal1.57.35minM55   10.766  5:342.99-
262  Jörgen Peer (PR 1.48.51) Oost-Souburg1.57.38minM55   10.761  5:352.99-
263  Petra WieringaLeeuwarden1.57.40minV45   10.758  5:352.9952
264  Leo Jacobss-Hertogenbosch1.57.42minM55   10.755  5:352.99-
265  Arwin Schot -1.57.46minM45   10.749  5:352.99-
266  Leen DomLier1.58.03minV35   10.723  5:362.9849
267  Miriam van EwijkWolphaartsdijk1.58.11minV35   10.711  5:362.9848
268  Arie BunnikRijnsaterwoude1.58.22minM65   10.694  5:372.97-
269  Inge DijkmanWijk bij Duurstede1.58.23minV55   10.693  5:372.9747
270  Tjibbe de VriesKampen1.58.26minM55   10.688  5:372.97-
271  Gertjan van BroekhovenBergen op zoom1.58.32minM45   10.679  5:372.97-
272  Giovanni BoghaertAalter1.58.53minM35   10.648  5:382.96-
273  Marjan Ririhena (PR 1.50.51) Middelburg1.58.56minV35   10.643  5:382.9643
274  Jaap BrekelmansOosterland1.58.56minM45   10.643  5:382.96-
275  Lianne Wijsman (PR 1.56.15) Zierikzee1.59.06minV50   10.628  5:392.9542
276  Wendy Wijnstra (PR 1.42.19) Kapelle-Biezelinge1.59.21minV35   10.606  5:392.9540
277  Iman RijnbergSint-Annaland1.59.35minM35   10.586  5:402.94-
278  Andre Kramer (PR)Yerseke1.59.50minM45   10.563  5:412.93-
279  Pierre HooimeijerHendrik-Ido-Ambacht1.59.59minM55   10.550  5:412.93-
280  Hans Minnaard (PR 1.39.20) Yerseke2.00.03minM55   10.544  5:412.93-
281  Niels KoddeSint-Annaland2.00.13minM35   10.530  5:422.92-
282  Harm Boer (PR 1.50.53) Kloetinge2.00.14minMse   10.528  5:422.92-
283  Maurice van de HeuvelLeidschendam2.00.17minM45   10.524  5:422.92-
284  Rob Bourgonje (PR 1.54.29) Driewegen2.00.34minM55   10.499  5:432.92-
285  Petra Verhulst (PR 1.46.30) Westkapelle2.00.39minV45   10.492  5:432.9132
286  Christian Jobse (PR 1.40.03) Middelburg2.00.43minM35   10.486  5:432.91-
287  Twan Emonts-SchumerZoetermeer2.00.53minM45   10.472  5:442.91-
288  rosette verkaart (PR 1.49.18) vlissingen2.00.54minV40   10.470  5:442.9130
289  Dirk Hooijer (PR)Wemeldinge2.01.11minM55   10.446  5:452.90-
290  Paul HofmanBleiswijk2.01.22minM55   10.430  5:452.90-
291  Amber MiddelhoekDelft2.01.34minVse   10.413  5:462.8926
292  Daniëlle SchumerZoetermeer2.01.35minV45   10.411  5:462.8926
293  Alwin van AlphenSpijkenisse2.01.41minMse   10.403  5:462.89-
294  Esther van Sluijs-kole (PR 1.48.04) Kloetinge2.01.45minV35   10.397  5:462.8925
295  Steven Dees (debuut) Wissenkerke2.02.00minM45   10.376  5:472.88-
296  Arthur Stijns (PR 1.54.07) Oudelande2.02.10minM70   10.362  5:472.88-
297  Dolf Elst (debuut) Middelburg2.02.12minM35   10.359  5:482.88-
298  Majet SpoelderAmersfoort2.02.29minV45   10.335  5:482.8721
299  Gina heuserRidderkerk2.02.38minV55   10.322  5:492.8721
300  Arnold VoskampMonster2.02.44minM45   10.314  5:492.86-
301  Stijn BeckNieuwkerken-Waas2.03.01minM35   10.290  5:502.86-
302  Willem BelRotterdam2.03.06minM35   10.283  5:502.86-
303  Yvonne Joziasse (PR 1.48.12) Middelburg2.03.48minVse   10.225  5:522.8415
304  Rob Roskam (PR 1.43.41) Zoutelande2.03.48minM35   10.225  5:522.84-
305  Ad Moerland (PR 1.46.24) Sint-Maartensdijk2.03.56minM35   10.214  5:522.84-
306  Floor GroeneveldZwijndrecht2.04.06minM45   10.200  5:532.83-
307  Manon DirksenApeldoorn2.04.18minVse   10.184  5:542.8313
308  Pascal PriemUitgeest2.04.18minM35   10.184  5:542.83-
309  Ruben DammersCapelle aan den IJssel2.04.38minM35   10.157  5:542.82-
310  Gert Van den AbbeeleZele2.04.59minM45   10.128  5:552.81-
311  Jakobus Meulenberg (PR 1.55.09) Oudelande2.05.14minM45   10.108  5:562.81-
312  Evert DriessenZeist2.05.51minMse   10.058  5:582.79-
313  Lesley PengelAmsterdam2.05.59minM65   10.048  5:582.79-
314  Jasper LuikenKloetinge2.06.29minM35   10.008  6:002.78-
315  Remy BouwensKrimpen aan den IJssel2.06.33minM35   10.003  6:002.78-
316  Caroline Den HartogKrimpen aan den IJssel2.06.34minV45   10.001  6:002.786
317  Peter van den BergHellevoetsluis2.06.36minM55   9.999  6:002.78-
318  Laura Schreutelkamp (PR 1.58.12) Zierikzee2.07.23minVse   9.937  6:022.764
319  Sandra van der Valk (PR 2.01.06) Krabbendijke2.07.27minV35   9.932  6:022.764
320  Marcelle de jongHendrik-Ido-Ambacht2.07.39minV35   9.917  6:032.753
321  Sandra JevenoisLot2.08.04minVse   9.884  6:042.753
322  Edwin Blok (PR 1.53.34) Middelburg2.08.36minM35   9.843  6:062.73-
323  Wouter van den Dries (debuut) Heinkenszand2.08.58minM35   9.815  6:072.73-
324  Rianne AmmerlaanNaaldwijk2.09.35minV55   9.769  6:092.711
325  Sankar AnandEindhoven2.09.53minM35   9.746  6:092.71-
326  Talat van Nispens-Gravenhage2.09.56minVse   9.742  6:102.71-
327  Adrie van BavelOud Gastel2.11.06minM55   9.656  6:132.68-
328  Hendrik-Jan MeulenaarBurgum2.11.47minM45   9.606  6:152.67-
329  Tamara MakutskySpijkenisse2.12.51minVse   9.528  6:182.65-
330  Joanne HofmanBleiswijk2.12.54minV55   9.525  6:182.65-
331  Annette SchapersVlaardingen2.12.57minV45   9.521  6:182.64-
332  Frank AnthonisseHellevoetsluis2.13.43minM55   9.467  6:202.63-
333  Monika KucukkiperHellevoetsluis2.13.43minV45   9.467  6:202.63-
334  Anja HoogesteijnDe Rijp2.15.05minV45   9.371  6:242.60-
335  Sebastian Nijssen (PR 2.06.22) Middelburg2.16.07minM40   9.300  6:272.58-
336  annemieke reuvecampNieuwkoop2.16.48minV55   9.253  6:292.57-
337  Adriaan GringhuisVlaardingen2.16.50minM45   9.251  6:292.57-
338  Joost Sanderse (PR 2.05.51) s-Heer Hendrikskinderen2.16.55minMse   9.245  6:292.57-
339  Annemarie BroersEindhoven2.17.29minVse   9.207  6:312.56-
340  NIco BroersWaalre2.17.31minM55   9.205  6:312.56-
341  Ansfried SnijdersRotterdam2.17.37minM45   9.198  6:312.56-
342  Lenie de VisserSchiedam2.19.24minV55   9.081  6:362.52-
343  Gerard RadstaatMeerkerk2.22.23minM55   8.890  6:452.47-
344  Theo MattieLeimuiden2.22.29minM65   8.884  6:452.47-
345  Gonnie RoumenS-Graveland2.22.46minV45   8.867  6:462.46-
346  Robert Jan KuijtValkenburg2.26.30minMse   8.641  6:572.40-
347  André van den OeverKatwijk2.26.32minMse   8.639  6:572.40-
348  Tamara Schöningh (PR 2.21.46) Middelburg2.27.05minV35   8.606  6:582.39-
349  Ana Oliveira dos Santos UijlHaarlem2.27.37minV45   8.575  7:002.38-
350  Wolfgang Schäfer (PR)Kloetinge2.28.37minM60   8.518  7:032.37-
351  Cecile VandermeulenKalmthout2.33.40minV55   8.238  7:172.29-
352  Lourdes FerreiraVlissingen2.36.02minVse   8.113  7:242.25-
Mannen: 273 (77.56%) => M35=76 - M40=7 - M45=71 - M50=8 - M55=47 - M60=2 - M65=12 - M70=1 - Mse=49
Vrouwen: 79 (22.44%) => V35=23 - V40=3 - V45=21 - V50=1 - V55=12 - V60=1 - Vse=18

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

halve marathon

2019Tim Pleijte1:11:20Erwin Adan1:15:04Jozias Boone1:17:49Monica Sanderse1:25:48368
2018Erwin Harmes1:13:02Floris Willeboordse1:15:54Ricardo Sint Nicolaas1:17:04Monique Verschuure1:23:42352
2017Erwin Harmes1:11:31Tim van den Broeke1:15:10Eric Wolfert1:16:26Sabine van de Reijt1:23:42392
2016Tim Pleijte1:11:57Martijn de Kok1:13:31Paul Visser1:15:38Amy Van den Broek1:28:06366
2015Erwin Harmes1:11:18Remy Vasseur1:14:37Adriaan van Keulen1:19:29Monique Verschuure1:30:36192
2014Martijn de Kok1:13:43Dennis Postma1:19:06Remy Vasseur1:20:44Anjolie Engels1:23:37188
2013Tim Pleijte1:12:44Ronnie Overgaauw1:13:10Adriaan van Keulen1:18:22Anjolie Engels1:26:34293
2012Martijn de Kok1:15:21Michel Schrier1:16:45Tjitte van den Buys1:17:09Claudia van Rijn1:20:19223
2011Martijn de Kok1:15:53Huub van Noorden1:16:35Alwin Vermeulen1:16:48Anjolie Engels1:26:25303
2010Pascal van Troost1:12:13Arjan Beije1:16:26Remy Vasseur1:19:51Martine Lust1:33:21233
2009Alwin Vermeulen1:16:14Perry Vermeulen1:16:42Theo Stelling1:16:46Marlies Kort1:23:03255
2008Wim Padmos1:19:17Tim Pleijte1:19:53Arjan Beije1:21:21Ingrid IJsebaert1:34:14292
2007Wim Padmos1:12:07Sepp Thomas1:14:30Niels Koole1:15:57Leonie Ton1:32:14349
2006Ralf Preibisch1:13:29Niels Koole1:16:10Miquel van Tongeren1:17:14Daniella van Dulst1:32:33268
2005Arjan Beije1:14:36Alwin Vermeulen1:15:59Sepp Vermeulen1:17:41Willemien de Nooijer1:40:40202
2004Arjan Beije1:14:59Sepp Vermeulen1:18:25Philip Vermoens1:19:35Francien Mooijekind1:40:08191
2003Arjan Beije1:15:41Erik Goossen1:18:47Rachid Guigui1:18:58Marlies Kort1:23:57200
2002Alwin Vermeulen1:12:43Niels Koole1:14:07Erik Goossen1:15:15Marlies Kort1:20:14145
2001Arjan Beije1:21:22Sepp Vermeulen1:22:50Wim Vos1:23:47Marlies Kort1:24:3075
2000Alwin Vermeulen1:13:38Jan Willem Schaar1:15:41Patrick Snijders1:17:44Marlies Kort1:25:4729
1999Niels Koole1:11:56Miquel van Tongeren1:14:03John Matthijsse1:15:09Marlies Kort1:29:16152
1998Niels Koole1:12:45Jack Govers1:13:16Alwin Vermeulen1:13:23Ellie Westerweele1:36:4843
1997Niels Koole1:13:56Pieter Heggen1:14:30Alwin Vermeulen1:14:57Esther Schilt1:26:4544
1996Kees van Helmond1:16:00Han van de Weck1:16:28Wim Besuijen1:17:21Esther Schilt1:24:2957
1995Miquel van Tongeren1:15:33Hans van de Weck1:15:43Peter de Jongh1:16:17Carlien Harms1:31:5330
1994Jan de Wilde1:14:56Han van der Weck1:15:38Ron Jongeneel1:16:45Tony Versavel1:35:4959
1993René Evers1:13:31Jan Hoek1:13:38Jan de Wilde1:14:04Nellie van Horssen1:34:3263
1992Peter Jansen1:13:06Jan Hoek1:14:11Leo de Leeuw1:15:15Nellie van Horssen1:34:1661
1991Peter Jansen1:13:06Kees van Koeveringe1:14:57Ton van 't Veer1:15:53Nellie van Horssen1:33:3140
1990Rian van den Broeke1:12:26Jan de Wilde1:14:25Kees van Koeveringe1:15:50Lia Gonzalez1:29:3854
1989Peter Louwerse1:15:44Han van der Weck1:17:23Pieter van Horssen1:18:00Ellie Westerweele1:32:4350
1988Erwin Nederlof1:12:07Jan van Laarhoven1:14:43Johan de Vlieger1:15:29Ankie Rommens1:33:4337
1987Simon Blom1:17:18Robert Boer1:17:58Jaap Oele1:18:42Andere afstand3
12 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  John NieuwenhuizeKloetinge47.29minM35   15.163  3:574.21-
2  Mark NouwsDen Haag52.54minMse   13.611  4:253.78+5:25
3  René FlorussenTerneuzen52.59minM45   13.589  4:253.77+5:30
4  Joeri HoekOosterland53.48minMse   13.383  4:293.72+6:19
5  Henny StratingKamperland54.10minV50   13.292  4:313.69+6:41
6  Bram KotvisZierikzee56.29minM55   12.747  4:423.54+9:00
7  Jetze KempenaarEmmeloord56.48minMse   12.676  4:443.52+9:19
8  Jan de JongBoskoop56.55minMse   12.650  4:453.51+9:26
9  Tamara HarteAmsterdam57.17minVse   12.569  4:463.49+9:48
10  Gerrit SpaansGoes57.27minM65   12.533  4:473.48+9:58
11  Ingmar KoomanLeiderdorp57.45minMse   12.468  4:493.46+10:16
12  Jan OskamBoskoop58.34minMse   12.294  4:533.41+11:05
13  Inge LebbinkNieuwegein58.58minVse   12.210  4:553.39+11:29
14  Mike SuurmondVlissingen1.00.29minMse   11.904  5:023.31+13:00
15  Marcel SuurmondVlissingen1.00.30minM40   11.901  5:033.31+13:01
16  Jasper UitterhoeveGoes1.00.53minMse   11.826  5:043.28+13:24
17  Daniëlle mookBurgh-Haamstede1.00.53minVse   11.826  5:043.28+13:24
18  Stefan van den DriesHeinkenszand1.01.42minMse   11.669  5:093.24+14:13
19  Wim LammersBleskensgraaf1.02.37minMse   11.499  5:133.19+15:08
20  Bram van EenennaamNieuw- en Sint Joosland1.02.50minMse   11.459  5:143.18+15:21
21  Sjaak BaaijTholen1.03.07minMse   11.407  5:163.17+15:38
22  Evi GubbelsDen Bosch1.03.20minVse   11.368  5:173.16+15:51
23  Johan MondenEtten-Leur1.03.33minMse   11.330  5:183.15+16:04
24  Edith van DijkeGoes1.03.35minVse   11.324  5:183.15+16:06
25  Ilse TraasHeinkenszand1.03.44minVse   11.297  5:193.14+16:15
26  Jeroen AddicksKrimpen aan de Lek1.04.15minMse   11.206  5:213.11+16:46
27  Ellie SpaansGoes1.04.28minV60   11.169  5:223.10+16:59
28  Cherry StratingKamperland1.05.21minMse   11.018  5:273.06+17:52
29  Jos de VosSommelsdijk1.05.35minMse   10.978  5:283.05+18:06
30  Ronald StanderMiddelharnis1.05.36minMse   10.976  5:283.05+18:07
31  Jan OomsSteenbergen1.05.36minMse   10.976  5:283.05+18:07
32  Nienke LebbinkEindhoven1.07.18minVse   10.698  5:372.97+19:49
33  Maaike ZuiderwijkDen Haag1.07.49minVse   10.617  5:392.95+20:20
34  Jaap van ProoijenBoskoop1.08.00minMse   10.588  5:402.94+20:31
35  Inge KasiusHellevoetsluis1.09.32minVse   10.355  5:482.88+22:03
36  Roy BuitenhuisHoek van Holland1.10.01minMse   10.283  5:502.86+22:32
37  Lidewij van de VeerZierikzee1.10.02minVse   10.281  5:502.86+22:33
38  Yavanne van der VeerZierikzee1.10.02minVse   10.281  5:502.86+22:33
39  Cor de GroenSint-Maartensdijk1.10.46minMse   10.174  5:542.83+23:17
40  Irma van den DriestMiddelburg1.10.52minVse   10.160  5:542.82+23:23
41  Mariska de BreeMiddelburg1.10.52minVse   10.160  5:542.82+23:23
42  Ard DuineTholen1.10.56minMse   10.150  5:552.82+23:27
43  Toon HeuserRidderkerk1.11.00minMse   10.141  5:552.82+23:31
44  Eline MoerlandSint-Maartensdijk1.12.54minVse   9.877  6:052.74+25:25
45  Sarijke AertsMiddelburg1.15.57minV60   9.480  6:202.63+28:28
46  Ingrid Roest-AddicksKrimpen aan de Lek1.16.41minVse   9.389  6:232.61+29:12
47  Gisela NijsseOud-Sabbinge1.19.41minVse   9.036  6:382.51+32:12
Mannen: 28 (59.57%) => M35=1 - M40=1 - M45=1 - M55=1 - M65=1 - Mse=23
Vrouwen: 19 (40.43%) => V50=1 - V60=2 - Vse=16

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 7.73 seconden nodig om deze lijst met 399 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Atletiek Zeeland © 2020