maandag 6 april 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
01-04: Resultaten Run your own race 5 km
31-03: Zal heerser John Vermeule ooit van zijn troon worden gestoten?
26-03: De onzichtbare tegenstander
26-03: Topatleet Gerard Tebroke stierf als kluizenaar
22-03: Nieuwe datum hardloopwedstrijden
18-03: WR 400m van Wayde van Niekerk belicht in het programma Wereldrecord
Recente uitslagen
  meer uitslagen
zo 08-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad (51)
za 07-03: 53e Massaloop Oostkapelle (174)
za 29-02: Scheldeloop Terneuzen (61)
za 29-02: 31e Kustcross Vlissingen (107)
zo 23-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad (42)
zo 23-02: 9e Kapellecross Kapelle-Biezelinge (75)
zo 23-02: Bosbokkentrail Westenschouwen (273)
za 22-02: Halve van Axel (248)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

13e Zwaarste 10 van Zeeland

Westenschouwen, zaterdag 17 februari 2018 - Organisatie: Delta Sport
10 km >>> Zeeuws record staat met 1.00.25 vanaf 12-02-2011 op naam van Bram de Rijke <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Tim Pleijte (PR 30.12) Dynamica37.16minMse   16.100  3:444.47441
2  Ralph Wiessner (PR 33.47) Vlissingen38.01minM40   15.783  3:484.38399
3  Boris de Bruijn (PR 34.24) AV '5639.03minM35   15.365  3:544.27344
4  Peter PollemansPAC39.31minMse   15.183  3:574.22320
5  Thijs NijveldtDelft39.52minMse   15.050  3:594.18303
6  Jelle EnthovenLoopgroep PK40.38minMse   14.766  4:044.10267
7  Arjo Verhage (PR 35.52) Dynamica41.01minM45   14.628  4:064.06250
8  Niels Goudswaard (PR 36.38) Delta Sport41.08minM45   14.587  4:074.05245
9  Ramon van de Grift (PR 38.16) Kamperland41.20minMse   14.516  4:084.03237
10  Laurey van den BergeFlakkee42.02minVse   14.274  4:123.97426
11  Annemiek van KootenWageningen42.15minVse   14.201  4:143.94415
12  Bas Groothedde (PR)Zierikzee42.20minMse   14.173  4:143.94196
13  Yann Sinke (PR 38.07) AV '5642.23minMse   14.157  4:143.93194
14  Krispijn de Jonge (PR 37.12) Delta Sport42.29minM35   14.123  4:153.92190
15  Sven Vermeulen (PR 36.39) Vlissingen42.43minM40   14.046  4:163.90182
16  Michel van den Bos (PR 36.26) Delta Sport43.19minM50   13.851  4:203.85160
17  Cees Dijkman (PR 41.07) Burgh-Haamstede43.42minMse   13.730  4:223.81147
18  Peter Balkenende (PR 36.33) AV '5643.55minM50   13.662  4:243.80140
19  Martijn de Vries (PR 38.24) Middelburg44.02minM35   13.626  4:243.79136
20  Ronald Geertse (PR 39.02) Serooskerke44.03minMse   13.621  4:243.78135
21  Piet Van mourik (PR 38.28) Delta Sport44.08minM50   13.595  4:253.78133
22  Bart de Visser (PR 38.28) Serooskerke44.16minMse   13.554  4:263.77128
23  Rinus van de Woestijne (PR 38.43) Middelburg44.19minM35   13.539  4:263.76127
24  Bastian Mathijssen (PR 40.04) Zonnemaire44.23minMse   13.519  4:263.76125
25  Walter Houtzager (PR)Dynamica44.35minM45   13.458  4:283.74119
26  Jan van BennekomHeinenoord44.49minMse   13.388  4:293.72112
27  Carolien van de Kreeke (PR 38.36) Dynamica44.50minV40   13.383  4:293.72295
28  Jacob Holwerda (PR)Dreischor44.51minMse   13.378  4:293.72111
29  Ruud de Vette (debuut) Ouddorp45.17minM55   13.250  4:323.6899
30  Edwin van Alphen (PR 35.38) Vlissingen45.30minM45   13.187  4:333.6693
31  Robin Jonkers (PR 40.22) Tholen46.00minMse   13.043  4:363.6280
32  Bob Vervloet's-Gravenhage46.03minMse   13.029  4:363.6279
33  Jan-Willem Florie (PR 41.20) Vlissingen46.11minM35   12.992  4:373.6176
34  Sjef Goris (PR 40.53) Middelburg46.15minMse   12.973  4:383.6074
35  Rian van den Broeke (PR 30.28) Dynamica46.23minM55   12.936  4:383.5971
36  Michel Bouwman (PR)Delta Sport46.30minM45   12.903  4:393.5868
37  Peter koedoodRotterdam46.39minMse   12.862  4:403.5765
38  Marcel Kieboom (debuut) Delta Sport46.51minMse   12.807  4:413.5661
39  Jan van GentOud Beijerland46.54minMse   12.793  4:413.5559
40  Gerben van der Bliek (PR 38.22) Goes46.57minMse   12.780  4:423.5558
41  Maarten Tanis (PR 45.49) Serooskerke47.01minMse   12.761  4:423.5457
42  Robert Verwijs (PR 42.14) Delta Sport47.17minM40   12.689  4:443.5252
43  Pieter Goud (PR 42.01) Oostdijk47.30minM35   12.632  4:453.5147
44  Mart Goudzwaard (PR 43.02) Zonnemaire47.38minMse   12.596  4:463.5045
45  Joop HelbersHellevoetsluis47.41minMse   12.583  4:463.5044
46  Peter HoncoopSpiridon47.43minMse   12.574  4:463.4943
47  Sander PleyteBreda47.53minMse   12.530  4:473.4840
48  Arnoud Rijk (PR 36.28) AV '5648.05minMse   12.478  4:493.4737
49  Thomas MolBreda48.20minMse   12.414  4:503.4533
50  Hans HolwerdaRotterdam48.22minMse   12.405  4:503.4532
51  Chris Tunders (debuut) Delta Sport48.25minMse   12.392  4:513.4431
52  Caio de Graaf (PR 42.01) Delta Sport48.27minM45   12.384  4:513.4431
53  Kees van OeveleHuybergen48.34minMse   12.354  4:513.4329
54  Rien van VossenOlympia Halsteren48.40minMse   12.329  4:523.4228
55  Fred VisserHoogvliet48.47minMse   12.299  4:533.4226
56  Colin Harmsen van der Vliet (PR 40.41) Tholen48.50minMse   12.287  4:533.4125
57  Ron HuizerSpijkenisse48.53minMse   12.274  4:533.4125
58  Nicky Engels (PR 46.15) Arnemuiden49.00minMse   12.245  4:543.4023
59  Matthijs van Straten (PR 45.00) Vlissingen49.05minMse   12.224  4:553.4022
60  Maurice Steketee (PR 41.35) Middelburg49.08minM35   12.212  4:553.3921
61  Ariadne OomsRotterdam49.10minVse   12.203  4:553.39141
62  Kees de Visser (PR 43.48) Aagtekerke49.11minM50   12.199  4:553.3921
63  Nikki KolfschotenVoorburg49.14minVse   12.187  4:553.39138
64  Stefan Van der Voorn (debuut) Zierikzee49.24minMse   12.146  4:563.3718
65  Kevin Veerhoek (debuut) Renesse49.27minMse   12.133  4:573.3718
66  Ko van Damme (PR 44.55) AV '5650.15minM55   11.940  5:023.3210
67  Leon Vermeulen (PR 45.21) Wemeldinge50.17minMse   11.932  5:023.319
68  John Overweel (PR 35.33) Dynamica50.19minM65   11.924  5:023.319
69  Elsbeth Haasnoot (PR 43.55) Middelburg50.23minVse   11.909  5:023.31107
70  Edwin de vlieger (PR)Scharendijke50.26minM45   11.897  5:033.308
71  Cor Kloet (PR 43.00) Delta Sport50.32minM65   11.873  5:033.307
72  Erwin Lems (PR)Zierikzee50.41minMse   11.838  5:043.296
73  Arnold Westerbeke (PR 44.04) Vlissingen50.45minMse   11.823  5:053.286
74  Cyril van SchijndelDelft50.47minMse   11.815  5:053.286
75  Durby Meijboom (PR 43.10) Vlissingen50.48minVse   11.811  5:053.2897
76  Vincent Lange (debuut) Middelburg50.50minMse   11.803  5:053.285
77  Jan HeshofSteenbergen50.53minMse   11.792  5:053.285
78  Wim de Jonge (PR 37.27) AV '5651.00minM65   11.765  5:063.274
79  Anouk KerstensOlympia Halsteren51.10minVse   11.726  5:073.2688
80  William de Jonge (PR 43.48) Nieuwdorp52.01minM45   11.535  5:123.201
81  Co de Feijter (PR 42.23) Delta Sport52.14minM50   11.487  5:133.19-
82  Robert SteendijkRotterdam52.17minMse   11.476  5:143.19-
83  Pieter Moelker (PR 48.28) Kloetinge52.27minMse   11.439  5:153.18-
84  Patrick GrootveldGorinchem52.29minMse   11.432  5:153.18-
85  Libby van DalenRotterdam52.31minVse   11.425  5:153.1760
86  Mark den BestenSerooskerke52.46minMse   11.371  5:173.16-
87  Bas Daalmans (PR 44.18) Goes52.48minMse   11.364  5:173.16-
88  Gertjan van de Sluis (PR 47.35) Zierikzee52.52minM45   11.349  5:173.15-
89  Henry van Klinken (PR 47.36) Delta Sport52.54minMse   11.342  5:173.15-
90  Norbert VeringmeierDen Hoorn53.00minMse   11.321  5:183.14-
91  Guido KluijtmansGeneraal Michaelis53.06minMse   11.299  5:193.14-
92  Erwin Berman (PR 48.22) Waarde53.20minMse   11.250  5:203.13-
93  Bert de Vos (debuut) Zierikzee53.36minMse   11.194  5:223.11-
94  Peter van den heuvel (PR 45.09) Zierikzee53.38minMse   11.187  5:223.11-
95  Henny Strating (PR 46.14) AV '5653.42minV50   11.173  5:223.1039
96  George Hahn (PR 51.38) Delta Sport53.51minM45   11.142  5:233.10-
97  Gerrit Spaans (PR 43.59) AV '5653.53minM65   11.135  5:233.09-
98  Andre lous (PR 45.48) Westkapelle53.56minMse   11.125  5:243.09-
99  Stephan Schouten (PR 49.04) Vlissingen53.59minMse   11.115  5:243.09-
100  RenĂ© Goetheer (PR 44.13) Wolphaartsdijk54.08minMse   11.084  5:253.08-
101  Saskia giljamBruinisse54.21minVse   11.040  5:263.0730
102  Berry Lindenbergh (PR)Zierikzee54.31minMse   11.006  5:273.06-
103  Dirk Jan LukasseRoosendaal54.38minMse   10.982  5:283.05-
104  Ilse Verwijs (PR 45.30) Delta Sport54.44minV35   10.962  5:283.0525
105  Ruud WesselsMaassluis54.48minMse   10.949  5:293.04-
106  Mark Giljam (PR)Bruinisse54.55minM35   10.926  5:303.03-
107  Martijn Ruissen (PR 48.02) Wolphaartsdijk55.40minMse   10.778  5:342.99-
108  Ferdy OerlemansSteenbergen55.42minMse   10.772  5:342.99-
109  Peter Maranus (PR 45.40) Aagtekerke55.45minMse   10.762  5:352.99-
110  Hans Tramper (PR 51.51) Goes55.48minMse   10.753  5:352.99-
111  Ane van de velde (PR 49.10) Delta Sport55.52minMse   10.740  5:352.98-
112  Peter ziekmanSpijkenisse55.56minMse   10.727  5:362.98-
113  Michel SiepRotterdam55.57minMse   10.724  5:362.98-
114  Berteke de JongRotterdam56.00minVse   10.714  5:362.9812
115  Hans CorbijnOoste Kapelle56.24minMse   10.638  5:382.96-
116  Paul Poulard (PR 47.12) Middelburg56.56minMse   10.539  5:422.93-
117  Martin van den BoschDelta Sport57.01minMse   10.523  5:422.92-
118  Erwin van de BoschOuwerkerk57.06minMse   10.508  5:432.92-
119  Frits Burger (PR 49.10) Zierikzee57.17minMse   10.474  5:442.91-
120  Marjanne van de Sluis (PR 48.46) Delta Sport57.22minVse   10.459  5:442.913
121  Frenk Jan VisserMiddelburg57.30minMse   10.435  5:452.90-
122  John Scheffers (PR 46.53) Delta Sport57.39minM55   10.408  5:462.89-
123  Amber MiddelhoekDelft57.48minVse   10.381  5:472.882
124  John de BreejenGiessenburg57.56minMse   10.357  5:482.88-
125  Esther MondtWillemstad57.59minVse   10.348  5:482.871
126  John Guequierre (PR 33.40) Dynamica58.04minM65   10.333  5:482.87-
127  Marc CouwenberghGouda58.09minMse   10.318  5:492.87-
128  Joke De Koster (PR 48.32) Delta Sport58.26minV60   10.268  5:512.851
129  Yde StarreveldUtrecht58.42minMse   10.221  5:522.84-
130  Michel Meeuwse (PR 48.51) Vlissingen58.49minMse   10.201  5:532.83-
131  Krista Voorham (PR 47.54) Delta Sport58.59minV45   10.172  5:542.83-
132  Adrie Bavel (PR 47.49) Delta Sport59.09minM55   10.144  5:552.82-
133  Hugo Meeusen (PR 54.23) Terneuzen59.14minM45   10.129  5:552.81-
134  Martin Voshol (PR)Tholen59.18minMse   10.118  5:562.81-
135  George Taal (PR 42.51) Oostkapelle59.22minM65   10.107  5:562.81-
136  Walter TimmerDelta Sport59.29minMse   10.087  5:572.80-
137  Hans Lievense (PR 47.46) Middelburg59.38minMse   10.061  5:582.79-
138  Christine Balkenende (PR 48.33) AV '5659.55minV50   10.014  6:002.78-
139  Sonja JansenDen Hoorn59.59minVse   10.003  6:002.78-
140  Veronica VriendDynamica1.00.04minVse   9.989  6:002.77-
141  Wietse Sluimer (debuut) Zonnemaire1.00.25minMse   9.931  6:032.76-
142  Pascal Tournier (PR 59.33) Renesse1.00.40minMse   9.890  6:042.75-
143  Lianne Wijsman (PR 53.40) Delta Sport1.00.43minV50   9.882  6:042.74-
144  Corina Lievense (PR 48.36) Middelburg1.00.45minVse   9.877  6:052.74-
145  Brian de ManBrielle1.00.47minMse   9.871  6:052.74-
146  Dave Assenberg van EijsdeBrielle1.00.49minMse   9.866  6:052.74-
147  Henk van DalfsenWaarde1.01.22minMse   9.777  6:082.72-
148  Louise de Pooter (PR 53.22) Middelburg1.01.32minVse   9.751  6:092.71-
149  Lydia HazeDynamica1.01.32minVse   9.751  6:092.71-
150  Marcel HeskensBrielle1.02.14minMse   9.641  6:132.68-
151  Elbert Simonse (PR 46.55) Aagtekerke1.02.19minM35   9.628  6:142.67-
152  Jan Dalebout (PR 52.56) Kapelle-Biezelinge1.02.46minMse   9.559  6:172.66-
153  Renate klaassen (PR 52.41) Oost-Souburg1.03.46minVse   9.409  6:232.61-
154  Ellie Spaans (PR 50.07) AV '561.03.47minVse   9.407  6:232.61-
155  Marleen van Sighem (PR 52.28) Delta Sport1.03.51minV50   9.397  6:232.61-
156  Christl Rozendaal (PR 50.51) Kapelle-Biezelinge1.04.10minV50   9.351  6:252.60-
157  Theo Simons (PR 41.26) Dynamica1.04.15minM60   9.339  6:262.59-
158  Peter Castel (PR 52.58) AV '561.06.42minM55   8.996  6:402.50-
159  Leo Francke (PR 51.45) Oostkapelle1.09.18minM60   8.658  6:562.41-
160  Nico VriendDynamica1.12.19minMse   8.297  7:142.30-
161  Mara Verhulst (PR 1.01.10) Dreischor1.13.07minVse   8.206  7:192.28-
162  Margriet BakkerVoorne Atletiek1.16.59minVse   7.794  7:422.16-
163  Dick Assenberg van EijsdeVoorne Atletiek1.17.01minMse   7.791  7:422.16-
Mannen: 132 (80.98%) => M35=9 - M40=3 - M45=11 - M50=5 - M55=6 - M60=2 - M65=6 - Mse=90
Vrouwen: 31 (19.02%) => V35=1 - V40=1 - V45=1 - V50=5 - V60=1 - Vse=22

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

10 km

2020Erwin Harmes36:03Marco van Etten36:23Niels Baljet36:40Monica Sanderse42:51189
2019Rick Hartogs37:43Ahmed Abubakar38:12Eric Wolfert39:15Eva van Damme52:45147
2018Tim Pleijte37:16Ralph Wiessner38:01Boris de Bruijn39:03Laurey van den Berge42:02163
2017Erwin Adan38:31Tim Pleijte38:32Ronnie Overgaauw38:54Marjolein Menheere45:33110
2016Tim Pleijte35:42Tim van den Broeke36:59Erwin Adan37:33Denise van Weelden49:27103
2015Tim Pleijte35:19Remy Vasseur37:02Adriaan Walhout37:31Leonie Ton45:30153
2014Wim Nieuwkerk38:20Tim van den Broeke39:19Ruden Grim39:47Monique Verschuure46:1394
6.5 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Bert HederikBarendrecht29.37minMse   13.168  4:333.66-
2  Werner HelmichKapelle-Biezelinge34.59minM45   11.148  5:233.10+5:22
3  Anouk AndewegSpiridon37.08minVse   10.503  5:432.92+7:31
4  Silkie GraafmansSpiridon37.09minVse   10.498  5:432.92+7:32
5  Leonard MourikKrimpen aan de Ijssel37.11minMse   10.489  5:432.91+7:34
6  Danielle MookBurgh-Haamstede37.13minVse   10.479  5:442.91+7:36
7  Kiona lindersKoudekerke37.50minVse   10.308  5:492.86+8:13
8  Jos koddeTholen38.18minMse   10.183  5:542.83+8:41
9  Johan DekkerMiddelburg38.37minM60   10.099  5:562.81+9:00
10  Alex AndewegRijen38.41minMse   10.082  5:572.80+9:04
11  Kris de laetTholen39.10minMse   9.957  6:022.77+9:33
12  Toby AarnoutseOoste Souburg39.38minMse   9.840  6:062.73+10:01
13  Leonie van KlinkenNieuwerkerk40.06minVse   9.726  6:102.70+10:29
14  Ad DuvekotTholen40.16minMse   9.685  6:122.69+10:39
15  Sandra AndewegRijen40.23minVse   9.657  6:132.68+10:46
16  Pim CouwenberghZierikzee40.26minV55   9.646  6:132.68+10:49
17  Marianne KosterBorssele41.45minVse   9.341  6:252.59+12:08
18  Siwoh DjojomartoSpijkenisse41.48minVse   9.330  6:262.59+12:11
19  Anton BraakmanMiddelburg41.56minMse   9.300  6:272.58+12:19
20  Stefanie MourikKrimpen aan de Ijssel43.45minVse   8.914  6:442.48+14:08
21  Katja de groesVrouwenpolder44.21minVse   8.794  6:492.44+14:44
22  Sonja PoppeKamperland44.49minVse   8.702  6:542.42+15:12
23  Rob EpkerMiddelburg44.57minMse   8.676  6:552.41+15:20
24  Jessica KlapRotterdam44.59minVse   8.670  6:552.41+15:22
25  Marijn EijkelenboomOud-Beijerland45.02minVse   8.660  6:562.41+15:25
26  Marin EijkelenboomOud-Beijerland45.20minMse   8.603  6:582.39+15:43
27  Annelies ?t HoenKamperland45.25minVse   8.587  6:592.39+15:48
28  Miranda de VriesBodegraven45.27minVse   8.581  7:002.38+15:50
29  Lian zorgeZierikzee46.28minVse   8.393  7:092.33+16:51
30  Jolanda JanssenVlijmen46.49minVse   8.330  7:122.31+17:12
31  Els van ZwietenZierikzee47.10minVse   8.269  7:152.30+17:33
32  Caroline CouwenberghRotterdam47.51minVse   8.150  7:222.26+18:14
33  Marilou CreemersDelta Sport48.06minV65   8.108  7:242.25+18:29
34  Sigrid JanseMiddelburg48.37minVse   8.022  7:292.23+19:00
35  Margriet de HoopUtrecht48.45minVse   8.000  7:302.22+19:08
36  Floris PrengerAmsterdam49.50minMse   7.826  7:402.17+20:13
37  Elzemieke RijndersAmsterdam50.01minVse   7.797  7:422.17+20:24
38  Herman KreeftDelta Sport50.56minM70   7.657  7:502.13+21:19
39  Paula MeeusenTerneuzen53.27minVse   7.297  8:132.03+23:50
Mannen: 14 (35.9%) => M45=1 - M60=1 - M70=1 - Mse=11
Vrouwen: 25 (64.1%) => V55=1 - V65=1 - Vse=23

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 3.47 seconden nodig om deze lijst met 202 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reacties:
Jan Roose: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jan Roose: Resultaten Run Your Own Race 5..
Wouter Verstraate: Resultaten Run Your Own Race 5..
Jan Roose: Resultaten Run Your Own Race 5..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
08-03: 45e CPC Loop Den Haag (89)
01-03: 20 van Alphen Alphen a/d Rijn (4)
01-03: Rico Salvettiloop Moergestel (2)
23-02: NK indoor Senioren Apeldoorn (1)
23-02: Wegwedstrijd Xabia (1)
22-02: BK indoor studenten Gent (2)
15-02: NK indoor A/B-junioren Apeldoorn (2)
Atletiek Zeeland © 2020