zaterdag 4 april 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
01-04: Resultaten Run your own race 5 km
31-03: Zal heerser John Vermeule ooit van zijn troon worden gestoten?
26-03: De onzichtbare tegenstander
26-03: Topatleet Gerard Tebroke stierf als kluizenaar
22-03: Nieuwe datum hardloopwedstrijden
18-03: WR 400m van Wayde van Niekerk belicht in het programma Wereldrecord
Recente uitslagen
  meer uitslagen
zo 08-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad (51)
za 07-03: 53e Massaloop Oostkapelle (174)
za 29-02: 31e Kustcross Vlissingen (107)
za 29-02: Scheldeloop Terneuzen (61)
zo 23-02: 9e Kapellecross Kapelle-Biezelinge (75)
zo 23-02: Bosbokkentrail Westenschouwen (273)
zo 23-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad (42)
za 22-02: Halve van Axel (248)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

57e Wallenloop

Goes, zaterdag 6 januari 2018 - Organisatie: AV'56
7.44 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Erwin HarmesGonzalez Running23.26minM35   19.050  3:095.29-
2  Patrick de VosAV'5623.59minMse   18.613  3:135.17+0:33
3  Tim van der BroekeDynamica24.11minMse   18.459  3:155.13+0:45
4  Joachim PoortmansDuffel24.16minM35   18.396  3:165.11+0:50
5  Maarten de NysDuffel24.45minMse   18.036  3:205.01+1:19
6  Yunis StitanZierikzee24.52minMse   17.952  3:214.99+1:26
7  Kenzo van CauterAVLO25.00minMse   17.856  3:224.96+1:34
8  Jurgen TorfsDuffel25.39minM35   17.404  3:274.83+2:13
9  Boris de BruijnAV'5625.51minM35   17.269  3:284.80+2:25
10  Jan-Willem RoelseGonzalez Running26.16minMse   16.995  3:324.72+2:50
11  Crum van der LindenDynamica26.58minMse   16.554  3:374.60+3:32
12  Corne van BelzenDynamica27.13minM35   16.402  3:394.56+3:47
13  Jordi BotAsterix27.17minJoA   16.362  3:404.54+3:51
14  Wilko de VosAV'5627.21minM50   16.322  3:414.53+3:55
15  Yann SinkeAV'5627.23minMse   16.302  3:414.53+3:57
16  Monique VerschuureAV'5627.25minV35   16.282  3:414.52+3:59
17  Marco MaartenDuffel27.27minM45   16.262  3:414.52+4:01
18  Jozias BooneAV'5628.11minM35   15.839  3:474.40+4:45
19  Ramon van der GriftKamperland28.28minMse   15.681  3:504.36+5:02
20  Ronald GeertseSerooskerke28.35minM35   15.617  3:514.34+5:09
21  Michel de WeeAV'5628.44minM35   15.536  3:524.32+5:18
22  Rob van 't VeenAV'5628.46minM35   15.518  3:524.31+5:20
23  Frank HouwelingAV'5628.48minM40   15.500  3:524.31+5:22
24  Arnoud RijkAV'5628.51minMse   15.473  3:534.30+5:25
25  Esther VermueRotterdam Atletiek28.53minVse   15.455  3:534.29+5:27
26  Jeroen JanseKapelle-Biezelinge28.57minMse   15.420  3:534.28+5:31
27  Piet van MourikDelta Sport29.07minM50   15.331  3:554.26+5:41
28  Gert-Jan VerbruggeAV'5629.20minM45   15.218  3:574.23+5:54
29  Berry SimonseAV'5629.26minM45   15.166  3:574.21+6:00
30  Evan de SchrijverAV'5629.29minMse   15.141  3:584.21+6:03
31  Rian van den BroekeDynamica29.32minM55   15.115  3:584.20+6:06
32  Monica SanderseDynamica29.35minV35   15.090  3:594.19+6:09
33  Rinus van de WoestijneDynamica29.38minM35   15.064  3:594.18+6:12
34  Patrick van IerselAV'5629.41minM50   15.039  3:594.18+6:15
35  Richard de VliegerAV'5629.44minM45   15.013  4:004.17+6:18
36  Rico de PutterGoes29.51minMse   14.955  4:014.15+6:25
37  Johan DomsDuffel29.58minM35   14.897  4:024.14+6:32
38  Hans VerhaagenAV'5630.01minM50   14.872  4:024.13+6:35
39  Rob de PagterDynamica30.08minM35   14.814  4:034.12+6:42
40  Gijsbert ElstgeestAV'5630.11minM45   14.790  4:034.11+6:45
41  Yvonne MoerlandAV'5630.14minV35   14.765  4:044.10+6:48
42  Gerben van der BliekGoes30.16minM35   14.749  4:044.10+6:50
43  Jostein DecorteWolphaartsdijk30.18minM40   14.733  4:044.09+6:52
44  Johan SpruitKapelle-Biezelinge30.21minMse   14.708  4:054.09+6:55
45  Martin PruijsersDynamica30.44minM45   14.525  4:084.03+7:18
46  Tim KramerAV'5630.47minMse   14.501  4:084.03+7:21
47  Lion BaasVlissingen30.55minM40   14.439  4:094.01+7:29
48  Wim WoutersAV'5630.58minM60   14.416  4:104.00+7:32
49  Andre MeijersAV'5631.02minM45   14.385  4:104.00+7:36
50  Robin de VriendHansweert31.05minMse   14.361  4:113.99+7:39
51  Mark van der Kooijs-Heer Abtskerke31.07minM35   14.346  4:113.99+7:41
52  Frank HoogstrateYerseke31.10minM35   14.323  4:113.98+7:44
53  Maurice SteketeeMiddelburg31.17minM35   14.270  4:123.96+7:51
54  Jan JoosseKapelle-Biezelinge31.36minM45   14.127  4:153.92+8:10
55  Cor PoortvlietColijnsplaat31.47minMse   14.045  4:163.90+8:21
56  Arthur van AartsenDynamica32.14minM40   13.849  4:203.85+8:48
57  Geert SchelkensDuffel32.19minM45   13.813  4:213.84+8:53
58  Annet van der LindeAV'5632.24minV45   13.778  4:213.83+8:58
59  Co de FeijterDelta Sport32.27minM50   13.757  4:223.82+9:01
60  Jan de WildeAV'5632.29minM55   13.742  4:223.82+9:03
61  Danny van KootenMiddelburg32.31minMse   13.728  4:223.81+9:05
62  Danmar DeesAV'5632.33minM45   13.714  4:233.81+9:07
63  Kees van der HeijdenDynamica33.04minM55   13.500  4:273.75+9:38
64  Wouter SchetsAV'5633.11minJoA   13.453  4:283.74+9:45
65  Stef KapteijnAV'5633.13minJoA   13.439  4:283.73+9:47
66  Eric van RemortelAV'5633.15minM60   13.426  4:283.73+9:49
67  Rinus PaardekooperAV'5633.17minM55   13.412  4:283.73+9:51
68  Leon VermeulenWemeldinge33.38minM45   13.273  4:313.69+10:12
69  Rene GoetheerWolphaartsdijk33.40minM45   13.259  4:323.68+10:14
70  Martin SteenhartKapelle-Biezelinge33.57minM45   13.149  4:343.65+10:31
71  Wim de JongeAV'5634.00minM65   13.129  4:343.65+10:34
72  Edwin SlabbekoornRoosendaal34.03minM35   13.110  4:353.64+10:37
73  Marco OlivierVlissingen34.20minM45   13.002  4:373.61+10:54
74  Zarah Maria van der PuttenMiddelburg34.26minVse   12.964  4:383.60+11:00
75  Jaap WestrateYerseke34.27minM45   12.958  4:383.60+11:01
76  Ron DellebekeDynamica34.38minM55   12.889  4:393.58+11:12
77  Huub BeelenAV'5634.41minM55   12.871  4:403.58+11:15
78  Rene den ToonderAV'5635.03minM45   12.736  4:433.54+11:37
79  Wim HuurmanAV'5635.06minM55   12.718  4:433.53+11:40
80  Acronius KramerAV'5635.11minM65   12.688  4:443.52+11:45
81  Andre KramerYerseke35.13minM45   12.676  4:443.52+11:47
82  Gerben van KootenGoes35.17minMse   12.652  4:453.51+11:51
83  Monique AllefsRKHAV35.57minV45   12.417  4:503.45+12:31
84  Jeffrey BoonmanHansweert36.02minMse   12.389  4:513.44+12:36
85  Cindy LeysDuffel36.12minV35   12.331  4:523.43+12:46
86  Danny ArsOvezande36.37minM55   12.191  4:553.39+13:11
87  Ramon GroenGoes36.42minM45   12.163  4:563.38+13:16
88  Jos van Stees-Gravenpolder36.51minM45   12.114  4:573.36+13:25
89  Josa van der VlietScheldesport36.54minV45   12.098  4:583.36+13:28
90  Harald BilAV'5637.00minM35   12.065  4:583.35+13:34
91  Jeroen van GentGoes37.03minM35   12.049  4:593.35+13:37
92  Mark van LeestBeverwijk37.06minM35   12.032  4:593.34+13:40
93  Ronny VersluysWielingen37.13minM45   11.995  5:003.33+13:47
94  Peter VerburgGoes37.27minM55   11.920  5:023.31+14:01
95  Jochem RietveldGoes37.29minMse   11.909  5:023.31+14:03
96  Wim RooseAart Stigter37.35minM65   11.878  5:033.30+14:09
97  Herman van de GlindAV'5637.39minM35   11.857  5:043.29+14:13
98  Ronald FeleusGoes37.55minM45   11.773  5:063.27+14:29
99  Jakobus MeulenbergAV'5638.00minM45   11.747  5:063.26+14:34
100  Stefan van den DriesAV'5638.11minMse   11.691  5:083.25+14:45
101  Guy CeupensHeist o/d Berg38.28minM65   11.605  5:103.22+15:02
102  Herman van der DriesOvezande38.49minM50   11.500  5:133.19+15:23
103  Arthur StijnsDynamica39.02minM65   11.436  5:153.18+15:36
104  Chris van AntwerpenDelta Sport39.04minM35   11.427  5:153.17+15:38
105  Piet VerwijsGoes39.08minM65   11.407  5:163.17+15:42
106  Rene NijsseAV'5639.11minM55   11.393  5:163.16+15:45
107  Herman AbbinkAV'5639.40minM55   11.254  5:203.13+16:14
108  John de VriezeGoes40.07minMse   11.128  5:243.09+16:41
109  Marius LeendertseKapelle-Biezelinge40.18minM65   11.077  5:253.08+16:52
110  Ingrid de KokGrijpskerke40.21minV45   11.063  5:253.07+16:55
111  Lucien MaatGoes40.42minM35   10.968  5:283.05+17:16
112  Everdien VermeulenAV'5640.49minV45   10.937  5:293.04+17:23
113  Chiel GrishaverEvergem40.57minM55   10.901  5:303.03+17:31
114  Ronald DekkerYerseke40.59minMse   10.892  5:313.03+17:33
115  Jan DaleboutKapelle-Biezelinge41.02minM55   10.879  5:313.02+17:36
116  Vivian GeelhoedNieuwdorp41.06minVse   10.861  5:313.02+17:40
117  Kees van den PolAV'5641.25minM70   10.778  5:342.99+17:59
118  Jacqueline de BondtAV'5641.29minV50   10.761  5:352.99+18:03
119  Wouter van den DriesHeinkenszand42.04minM35   10.612  5:392.95+18:38
120  Kaschenka de JongeYerseke42.26minV35   10.520  5:422.92+19:00
121  Ann FiersGoes42.35minV35   10.483  5:432.91+19:09
122  Marina MolAV'5642.54minV35   10.406  5:462.89+19:28
123  Veroni MeijerMiddelburg43.00minV35   10.381  5:472.88+19:34
124  Jaap BrederveldRotterdam43.09minM65   10.345  5:482.87+19:43
125  Lenie van KlevenVlissingen43.24minV60   10.286  5:502.86+19:58
126  Gisela NijsseAV'5643.49minV45   10.188  5:532.83+20:23
127  Marcel MohrAV'5643.54minM55   10.169  5:542.82+20:28
128  Mirelle van den BerghScheldesport45.14minV35   9.869  6:052.74+21:48
129  Karlijn de PutterGoes45.28minVse   9.818  6:072.73+22:02
130  Hans BalGoes45.51minM65   9.736  6:102.70+22:25
131  Alex van PutterGoes46.26minM45   9.614  6:142.67+23:00
132  Ilona GelukGoes46.44minV35   9.552  6:172.65+23:18
133  Corrie SteijnAV'5647.19minV45   9.434  6:222.62+23:53
134  Wolfgang SchaferKloetinge48.19minM60   9.239  6:302.57+24:53
Mannen: 108 (80.6%) => M35=24 - M40=4 - M45=23 - M50=6 - M55=14 - M60=3 - M65=9 - M70=1 - Mse=24
Vrouwen: 23 (17.16%) => V35=10 - V45=7 - V50=1 - V60=1 - Vse=4

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

7.44 km

2020Tim van de Velde23:01Maarten de Nijs23:49Nick Jacobs23:51Monica Sanderse27:26163
2019Tim van de Velde22:22Maarten de Nys23:52Niek den Exter24:18Marianne de Kok28:30158
2018Erwin Harmes23:26Patrick de Vos23:59Tim van der Broeke24:11Monique Verschuure27:25134
2017Tim van de Velde23:06Maarten de Nys23:41Erwin Adan23:55Monique Verschuure29:01115
2016Tim van de Velde23:42Maarten De Nys23:42Erwin Harmes23:45Annet van der Linde31:34105
2015Tim Pleijte22:47Erwin Harmes23:56Maarten De Nys24:14Monique Verschuure28:59155
2014Stein Van Es23:42Erwin Harmes23:46Mitchel van der Steen24:46Margriet Beekman-Rotte30:49137
2013Dieter Vanstreels22:38Emmanuel Loverie23:49Tommy Staal24:06Marianne de Kok29:08135
2012Maarten Mortelmans23:59Neal Bouterse24:27Willem de Korte27:06Paola van Gilst33:31106
2011Dieter Vanstreels23:29Roy Van Son23:35Jeroen Maas23:45Saskia Goole32:33102
2009Dieter Vanstreels23:39Bart Verschoren23:56Maarten Mortelmans24:07Astrid den Herder32:2783
2008Stein Van Es23:44Tim Pleijte23:49Bart Verschoren24:32Astrid den Herder32:0786
2007Bart Verschoren24:11Michel Schrier25:20Stein van Es25:36Leonie Ton31:3473
2006Bart Verschoren23:53Loic Helin24:43Ruud Woord25:07Marianne de Kok29:1797
2005Bart Verschoren23:29Ben Quintelier24:39Alex Storms24:45Andere afstand43
2004Bart Verschoren24:01Alex Storms24:13Ruud Woord24:17Andere afstand56
2003Bart Verschoren24:14Joost de Klerk24:30Alwin Vermeulen24:35Andere afstand21
2002Bart Verschoren23:33Ruben Scheurwater24:04Alex Storms24:21Andere afstand74
2001Armand van der Smissen22:58Jeroen Punt23:46Bart Verschoren24:11Andere afstand21
2000Jeroen Punt23:36Bart Verschoren24:22Alwin Vermeulen24:27Andere afstand3
1999Dennis Klasen23:33Koen Raymaekers23:53Niels Koole24:18Andere afstand3
1998John Vermeule23:12Rachid Ben Meziane23:31Raf Peeters24:02Andere afstand3
1997John Vermeule23:07Benny Ceulemans23:24Raf Peeters23:31Andere afstand3
1995Mauricio Gonzalez22:23Theo van den Abeele22:30Robin Punt22:41Andere afstand3
1994Robin Punt22:21Dennis Klasen22:38Erik Punt22:51Andere afstand31
1993Erik Punt22:34Hans van de Griendt22:59Robin Punt23:13Andere afstand3
1992Raf Wyns21:55Michel de Maat22:22Rudi Cock22:37Andere afstand3
1991Michel de Maat23:09Domien Brandsma23:20Hans van de Griendt23:26Andere afstand3
1990Geert Bouton23:00Leon van der Velden23:03Rian van den Broeke23:21Andere afstand3
1989Geert Bouton22:58Leon van der Velden23:04Marc Nevens23:22Andere afstand55
1988Jo Slagmolen22:54Leon van der Velden22:56Erik Punt23:16Andere afstand3
1987Leon van der Velden22:51Frank Kooman23:25Hans van Voorden23:26Andere afstand3
1986Dave Cameron22:43Frank Kooman23:23Leon van der Velden23:27Andere afstand3
1985Johan de Vlieger24:04Albert Karstanje24:09Frans Krijnsen24:11Andere afstand36
1984Luc Wijns22:18Thomas Langhammer22:40Aart Stigter23:06Andere afstand3
1983Luc Wijns22:24Kim Reijnierse22:55Huib Dalebout23:17Andere afstand3
1982Marc Nevens23:24John Vermeule23:42Piet Vonck23:47Andere afstand3
1981Marc Nevens23:00Jan de Bart23:26Kim Reijnierse23:34Andere afstand3
1980Marc Nevens22:51Dirk Geens23:27R. Blocks23:45Andere afstand3
1979Harry Patist23:16Dirk Geens23:34Johan Antheunisse23:42Andere afstand3
1978Marc Smet22:01Piet Vonck22:35Marc Nevens22:42Andere afstand3
1977Marc Smet22:42Marc Nevens23:08A. Vidas24:05Andere afstand3
1976Marc Nevens22:34Marien van Prooyen23:32Andre Boonen23:47Andere afstand3
1975Marien van Prooyen23:33K. van der Heul23:41Johan Antheunisse23:49Andere afstand23
1974Piet Vonck22:45J. Brands24:01J. van Eekelen24:22Andere afstand16
1973Piet Vonck22:54Kees van Dalen23:21H. van Kasteren23:33Andere afstand29

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.374 seconden nodig om deze lijst met 134 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reacties:
Jan Roose: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jan Roose: Resultaten Run Your Own Race 5..
Wouter Verstraate: Resultaten Run Your Own Race 5..
Jan Roose: Resultaten Run Your Own Race 5..
Jos den Hollander: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Floris Willeboordse: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jos den Hollander: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
08-03: 45e CPC Loop Den Haag (89)
01-03: 20 van Alphen Alphen a/d Rijn (4)
01-03: Rico Salvettiloop Moergestel (2)
23-02: NK indoor Senioren Apeldoorn (1)
23-02: Wegwedstrijd Xabia (1)
22-02: BK indoor studenten Gent (2)
15-02: NK indoor A/B-junioren Apeldoorn (2)
Atletiek Zeeland © 2020