zaterdag 8 augustus 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
18-07: Ramses Bekkenk blijkt al ruim 20 jaar Zeeuws recordhouder op 3000m/3000m steeple
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 21-08: Summer Run Vlissingen
za 29-08: NK baan Senioren Utrecht
Recente uitslagen
  meer uitslagen
vr 07-08: Hardloop3Daagse Neeltje Jans
wo 22-07: Welcome Back! Vlissingen
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

20e Rammekensloop

Ritthem, zaterdag 3 februari 2018 - Organisatie: Rammekensloop
10 km >>> Zeeuws record staat met 28.20 vanaf 02-04-1995 op naam van Mauricio Gonzalez <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Huub van Noorden (PR 33.29) s-Heer Abtskerke36.07minMse   16.613  3:374.61510
2  Peter Meeuwsen (PR 37.06) Krabbendijke39.03minMse   15.365  3:544.27344
3  Olof Hoogesteger (PR 38.50) Vlissingen39.14minM40   15.293  3:554.25334
4  Arjo Verhage (PR 35.52) Aagtekerke40.07minM45   14.956  4:014.15291
5  Martijn de Vries (PR 38.24) Middelburg40.31minM35   14.809  4:034.11273
6  Jeroen de Nood (PR 39.04) Middelburg40.36minM35   14.778  4:044.11269
7  John de Waard (PR 39.02) Kapelle-Biezelinge40.51minMse   14.688  4:054.08258
8  Bart Verhaeghe (PR 39.57) Kapelle-Biezelinge41.00minM35   14.634  4:064.07251
9  Bart de Visser (PR 38.28) Serooskerke41.05minMse   14.604  4:074.06247
10  Marco Geldof (PR 35.31) Middelburg41.28minM50   14.469  4:094.02231
11  Marinus Stroo (PR 38.59) Middelburg41.42minMse   14.388  4:104.00221
12  Carolien van de Kreeke (PR 38.36) Serooskerke41.46minV40   14.366  4:113.99439
13  Yvonne Moerland (PR 39.36) Yerseke42.18minV35   14.184  4:143.94412
14  Jaap Wouters (PR 40.28) Oostkapelle42.28minMse   14.129  4:153.92191
15  Ivo van de Broeke (PR 41.39) Vlissingen42.36minMse   14.085  4:163.91186
16  Robin Jonkers (PR 40.22) Tholen42.39minMse   14.068  4:163.91184
17  Raoul van den Hoven (PR 41.22) Middelburg42.50minMse   14.008  4:173.89177
18  Lion Baas (PR 38.59) Vlissingen42.54minM40   13.986  4:173.89175
19  Sjef Goris (PR 40.53) Middelburg42.58minMse   13.964  4:183.88172
20  Gerard Posthuma (PR 35.49) Goes43.12minM50   13.889  4:193.86164
21  Bart van Noorden (PR 40.49) Yerseke43.21minM50   13.841  4:203.84159
22  Jan van Elsacker (PR)Wolphaartsdijk43.22minMse   13.836  4:203.84158
23  Leon van Kruiningen (PR 42.59) Goes43.32minMse   13.783  4:213.83152
24  Chiel VersluisRotterdam43.45minMse   13.714  4:233.81145
25  Astrid den Herder (PR 40.52) Goes43.48minVse   13.699  4:233.81341
26  Serge van Heiningen (PR)Vlissingen43.55minM45   13.662  4:243.80140
27  Reinier Spijk (PR 41.58) Goes44.00minMse   13.636  4:243.79137
28  Ewald Provoost (PR 40.51) Biggekerke44.11minM45   13.580  4:253.77131
29  Rick de Smit (PR 43.01) Goes44.13minMse   13.570  4:253.77130
30  Pascal van de Voorde (debuut) Middelburg44.35minMse   13.458  4:283.74119
31  Ruben Boutens (PR 38.57) Middelburg44.52minMse   13.373  4:293.71110
32  Leo Janse (PR 39.14) Middelburg44.58minM50   13.343  4:303.71108
33  Matthijs van Straten (PR)Vlissingen45.00minMse   13.333  4:303.70107
34  Leon Vermeulen (PR 45.21) Wemeldinge45.25minMse   13.211  4:333.6795
35  Walter Bil (PR)Vlissingen45.41minMse   13.134  4:343.6588
36  Henk Leeftink (PR 37.43) Oost-Souburg45.45minM50   13.115  4:353.6486
37  Jan KerstenKwintsheul46.00minMse   13.043  4:363.6280
38  Casper Baas (PR 43.15) Middelburg46.16minM45   12.968  4:383.6074
39  Ronnie Louwerse (PR)Middelburg46.18minMse   12.959  4:383.6073
40  Krijn Sparrentak (debuut) Biggekerke46.20minMse   12.950  4:383.6072
41  Jos Put (PR 42.12) Vlissingen46.26minM50   12.922  4:393.5970
42  Niek van Belzen (PR 41.51) Middelburg46.51minMse   12.807  4:413.5661
43  Stefan den Hollander (PR 45.04) Meliskerke47.15minMse   12.698  4:443.5352
44  Martin Steenhart (debuut) Kapelle-Biezelinge47.17minMse   12.689  4:443.5252
45  Albert Karstanje (PR 43.41) Middelburg47.19minMse   12.681  4:443.5251
46  Marc Rommers (PR 40.23) Vlissingen47.30minM50   12.632  4:453.5147
47  Esther de Koning (PR)Heinkenszand47.34minVse   12.614  4:453.50191
48  Martin de Regt (PR 42.25) Goes47.38minMse   12.596  4:463.5045
49  John Overweel (PR 35.33) Middelburg47.41minM65   12.583  4:463.5044
50  Sjaak Brouwer (PR 35.39) Vlissingen47.42minM50   12.579  4:463.4944
51  Lizo Koppejan (PR 44.36) Arnemuiden47.44minM45   12.570  4:463.4943
52  Roel Kranendonk (PR 43.50) Middelburg47.45minMse   12.565  4:473.4943
53  Johan de Vlieger (PR 35.16) Vlissingen47.48minM60   12.552  4:473.4942
54  Jack Smits (PR 42.43) Oost-Souburg47.49minM55   12.548  4:473.4942
55  Guillaume de Jonge (PR 44.53) Oost-Souburg47.54minMse   12.526  4:473.4840
56  Leonard van Moolenbroek (PR 45.58) Middelburg47.57minMse   12.513  4:483.4839
57  Edwin Schoe (PR 45.37) Middelburg48.21minMse   12.410  4:503.4533
58  Niek van Belzen (PR 41.21) Arnemuiden48.26minM45   12.388  4:513.4431
59  Lennard de RijkeOost-Souburg48.34minMse   12.354  4:513.4329
60  Richard van Gils (PR 46.23) Vlissingen48.36minMse   12.346  4:523.4329
61  Peter Koopman (PR 45.30) Krabbendijke48.46minMse   12.303  4:533.4226
62  Jan-Peter SinkeZeist48.49minMse   12.291  4:533.4126
63  Bjorn van Belzen (PR 46.51) Kapelle-Biezelinge48.54minM50   12.270  4:533.4124
64  Kees van Haveren (PR 44.13) Vlissingen48.57minM60   12.257  4:543.4024
65  Adri Koole (PR 42.07) Serooskerke49.01minM65   12.241  4:543.4023
66  Henny Hogeweg (PR 47.36) Oostkapelle49.09minMse   12.208  4:553.3921
67  Dennis van Rutten (PR 46.43) Middelburg49.11minMse   12.199  4:553.3921
68  Peter de Waal (PR 47.40) Middelburg49.13minMse   12.191  4:553.3920
69  Marcel de Witte (PR 45.15) Ritthem49.19minMse   12.166  4:563.3819
70  Jan-Pieter KatsmanMiddelburg49.21minMse   12.158  4:563.3819
71  Ron Dellebeke (PR 33.54) Oost-Souburg49.31minM55   12.117  4:573.3717
72  Wilco Ovaa (PR 49.36) Middelburg49.45minMse   12.060  4:593.3514
73  Merijn KnuistMiddelburg49.48minMse   12.048  4:593.3514
74  Andre LousMiddelburg49.53minMse   12.028  4:593.3413
75  Johan Mol (PR 44.57) Ritthem50.05minMse   11.980  5:013.3311
76  Rob Jongeneel (PR 43.28) Middelburg50.07minM50   11.972  5:013.3311
77  Remi van Schaik (PR)Middelburg50.14minMse   11.944  5:013.3210
78  Gert-Jan Ludikhuize (PR 44.59) Middelburg50.24minMse   11.905  5:023.318
79  Matthijs Bode (PR)Biggekerke50.26minMse   11.897  5:033.308
80  Cyril Belfroid (PR 47.25) Middelburg50.35minMse   11.862  5:043.297
81  Kuneke KromeichMiddelburg50.40minVse   11.842  5:043.29100
82  Izaak Dekker (PR 49.41) Middelburg50.41minM50   11.838  5:043.296
83  Willem-Jan Manten (PR 46.53) s-Gravenpolder50.43minM45   11.830  5:043.296
84  Pieter Tramper (debuut) Arnemuiden50.50minMse   11.803  5:053.285
85  Piet Posthuma (PR 47.21) Oost-Souburg51.02minMse   11.757  5:063.274
86  Niels van BelzenAntwerpen51.04minMse   11.749  5:063.264
87  Eelco van Loenen (PR 49.16) Vlissingen51.07minMse   11.738  5:073.264
88  Ronald Kooman (PR 50.55) Vlissingen51.09minMse   11.730  5:073.263
89  Marco van Duivenbode (PR 48.26) Vlissingen51.17minMse   11.700  5:083.253
90  Kees Geuze (PR 42.41) Middelburg51.31minMse   11.647  5:093.242
91  Hans Corbijn (PR 41.11) Oostkapelle51.35minM55   11.632  5:103.232
92  Benito Bostelaar (PR 38.52) Oost-Souburg51.42minM40   11.605  5:103.221
93  Ron Kindts (PR 44.38) Oost-Souburg51.49minM45   11.579  5:113.221
94  Hans Tramper (PR)Goes51.51minMse   11.572  5:113.211
95  Enrico Joziasse (PR 49.31) Middelburg51.55minMse   11.557  5:123.211
96  Maroeska Ars (PR 47.00) Goes51.57minV40   11.550  5:123.2171
97  Jaap Janse (PR 48.43) Middelburg51.59minM70   11.542  5:123.211
98  Hans Lievense (PR 47.46) Middelburg52.24minMse   11.450  5:143.18-
99  Cindy den Hollander (PR 51.04) Oost-Souburg52.26minVse   11.443  5:153.1861
100  Nanda Hendrikse (PR 51.50) Middelburg52.28minVse   11.436  5:153.1861
101  Danny Dijke (PR 45.00) Oost-Souburg52.29minMse   11.432  5:153.18-
102  Dennis de Boer (PR 51.54) Vlissingen52.31minMse   11.425  5:153.17-
103  Bart van Belle (PR 49.21) Vlissingen52.47minMse   11.367  5:173.16-
104  Andre van den Hooven (PR 47.05) Oost-Souburg52.48minMse   11.364  5:173.16-
105  leanne de Vos (PR 52.17) Arnemuiden52.50minVse   11.356  5:173.1554
106  Roland Klaassen (debuut) Middelburg52.52minMse   11.349  5:173.15-
107  Jan-Rolf Hendriks (PR)Middelburg53.08minMse   11.292  5:193.14-
108  Daniel Rouw (PR)Middelburg53.19minMse   11.254  5:203.13-
109  Jeroen PaymansNieuwdorp53.32minMse   11.208  5:213.11-
110  Jacco Houterman (PR 50.18) Borssele53.40minMse   11.180  5:223.11-
111  Corrie DeSchachtOost-Souburg53.49minVse   11.149  5:233.1037
112  Sander de Lange (PR 47.16) Middelburg53.56minMse   11.125  5:243.09-
113  Evert Jobse (PR)Oost-Souburg54.04minMse   11.097  5:243.08-
114  Jan Euser (PR 53.11) Veere54.07minM65   11.087  5:253.08-
115  Paul Burger (PR 53.19) Oost-Souburg54.13minMse   11.067  5:253.07-
116  Eric Cevaal (PR)Oost-Souburg54.21minMse   11.040  5:263.07-
117  Ciska Dijkers (PR 53.37) Zoutelande54.23minVse   11.033  5:263.0629
118  Veronica Vriend (PR 53.33) Middelburg54.32minV55   11.002  5:273.0627
119  Corina Lievense (PR 48.36) Middelburg54.39minV45   10.979  5:283.0526
120  Hans Minnaard (PR 47.21) Yerseke54.45minM55   10.959  5:293.04-
121  Raymon Oosterveen (PR 51.21) Vlissingen54.48minMse   10.949  5:293.04-
122  Laura de Ridder (PR 54.20) Middelburg54.54minVse   10.929  5:293.0423
123  Brenda Wiessner (PR)Vlissingen55.00minVse   10.909  5:303.0322
124  Chris van Antwerpen (PR 52.06) Goes55.04minMse   10.896  5:303.03-
125  Peter-Paul Lobbezoo (PR 52.59) Middelburg55.06minMse   10.889  5:313.02-
126  Danny van 't Westeinde (PR 53.24) Goes55.10minMse   10.876  5:313.02-
127  Corne Lomwel (PR 44.57) Oost-Souburg55.12minMse   10.870  5:313.02-
128  Jan Jobse (PR 49.11) Serooskerke55.27minM65   10.821  5:333.01-
129  John-Bart Louwerse (PR)Koudekerke55.29minMse   10.814  5:333.00-
130  Marcel Besuijen (PR 49.45) Middelburg55.32minMse   10.804  5:333.00-
131  Jack van Aspert (PR 41.42) Middelburg55.33minM60   10.801  5:333.00-
132  Bram van Eenennaam (PR 48.56) Nieuw- en Sint Joosland55.35minMse   10.795  5:343.00-
133  Johan Quist (PR 50.18) Middelburg55.37minM50   10.788  5:343.00-
134  Jelmer TramperArnemuiden55.38minMse   10.785  5:343.00-
135  Robert van Moolenbroek (PR 51.53) Middelburg55.42minMse   10.772  5:342.99-
136  Ellen de Poorter (PR 47.41) Vlissingen55.45minVse   10.762  5:352.9914
137  Vincent de Leeuw (PR 43.13) Oost-Souburg55.49minMse   10.749  5:352.99-
138  Abheeru Daansen (PR 55.33) Oost-Souburg55.51minMse   10.743  5:352.98-
139  Igna Becks (PR 54.39) Middelburg55.53minV55   10.737  5:352.9813
140  Claudia Sighem (PR 49.48) Westkapelle55.55minVse   10.730  5:362.9813
141  Edwin SchinkelOost-Souburg55.58minMse   10.721  5:362.98-
142  Arjan de Vrieze (PR 52.25) Wolphaartsdijk56.05minMse   10.698  5:372.97-
143  Theo KappeteinRitthen56.07minMse   10.692  5:372.97-
144  Marcel van de Berge (PR 45.27) Zoutelande56.13minMse   10.673  5:372.96-
145  Harry Anders (PR 53.07) Arnemuiden56.20minM70   10.651  5:382.96-
146  Leen Tange (PR)Middelburg56.22minMse   10.645  5:382.96-
147  Stefan van Hemert (PR 51.29) Middelburg56.25minMse   10.635  5:392.95-
148  Jacqueline de Bree (PR 51.14) Middelburg56.30minV50   10.619  5:392.958
149  Noleen Schraa (PR)Vlissingen56.36minVse   10.601  5:402.947
150  Rene van de Gruiter (PR 55.43) Vlissingen56.50minMse   10.557  5:412.93-
151  Danielle Kosten (PR 54.50) Vlissingen56.52minVse   10.551  5:412.936
152  Stephan Schouten (PR 49.04) Vlissingen56.54minMse   10.545  5:412.93-
153  Janneke Verschuure (PR)Kruiningen56.55minVse   10.542  5:422.935
154  Dylan den Hartog (PR 51.55) Middelburg57.13minMse   10.486  5:432.91-
155  Annemieke Houmes (PR 55.04) Middelburg57.28minVse   10.441  5:452.903
156  Pascal de KamRitthem57.39minMse   10.408  5:462.89-
157  Remke van Belzen (PR 54.00) Arnemuiden57.45minV45   10.390  5:472.892
158  Rene Nijsse (PR 50.47) Oud-Sabbinge58.00minMse   10.345  5:482.87-
159  Mirjam Kloet (PR 49.48) Arnemuiden58.23minVse   10.277  5:502.851
160  Peter Verhaar (PR 51.22) Wemeldinge58.26minMse   10.268  5:512.85-
161  Dirk HooierWemeldinge58.30minMse   10.256  5:512.85-
162  Ingard RijkGoes58.32minVse   10.251  5:512.85-
163  Remi VersteegOost-Souburg58.37minMse   10.236  5:522.84-
164  Piet Schroevers (PR 53.22) Vlissingen58.40minMse   10.227  5:522.84-
165  Miranda Weug (PR 57.03) Vlissingen58.43minVse   10.219  5:522.84-
166  Rino Weug (PR 50.12) Vlissingen58.45minMse   10.213  5:532.84-
167  Femke de Nooijer (PR 55.31) Vlissingen58.47minVse   10.207  5:532.84-
168  Piet Joziasse (PR 56.47) Nieuw- en Sint Joosland58.52minMse   10.193  5:532.83-
169  Lilian AdriaanseVrouwenpolder58.54minVse   10.187  5:532.83-
170  Berry Heerebout (PR 58.34) Vlissingen58.56minMse   10.181  5:542.83-
171  Jacolien de Visser (PR 56.35) Middelburg59.06minVse   10.152  5:552.82-
172  Ton LuteynVlissingen59.08minMse   10.147  5:552.82-
173  Myra Latuheru (PR 54.04) Middelburg59.10minVse   10.141  5:552.82-
174  Monika Tramper (PR 54.01) Middelburg59.12minVse   10.135  5:552.82-
175  Elvira Wondergem (PR 56.39) Ritthem59.14minVse   10.129  5:552.81-
176  Sil TraasVlissingen59.16minVse   10.124  5:562.81-
177  Jacob Luitwieler (PR 54.49) Middelburg59.29minM70   10.087  5:572.80-
178  Marina Mols-Heer Abstkerke59.49minVse   10.031  5:592.79-
179  Stephanus Bostelaar (PR 53.30) Middelburg1.00.02minMse   9.994  6:002.78-
180  Krista Joziasse (debuut) Middelburg1.00.33minVse   9.909  6:032.75-
181  Domina Lous (PR 59.32) Westkapelle1.01.02minVse   9.831  6:062.73-
182  Wim Boogert (debuut) Middelburg1.01.20minM55   9.783  6:082.72-
183  Hans Crielaard (PR 53.07) Oost-Souburg1.01.26minMse   9.767  6:092.71-
184  Katja de Groes (PR 55.48) Vrouwenpolder1.01.46minVse   9.714  6:112.70-
185  Mariska de Bat (PR 1.00.56) Kloetinge1.01.52minVse   9.698  6:112.69-
186  Ilona de Groote (PR 51.56) Oost-Souburg1.01.54minVse   9.693  6:112.69-
187  Vincent Dissen (PR 57.16) Middelburg1.02.01minMse   9.675  6:122.69-
188  Miriam Dissen (PR 57.19) Middelburg1.02.05minVse   9.664  6:132.68-
189  Lenie van Kleven (PR 46.23) Vlissingen1.02.07minV60   9.659  6:132.68-
190  Bertine de KrakerTuitjehorn1.02.14minVse   9.641  6:132.68-
191  Marjolein Bouwense (PR 59.24) Middelburg1.02.20minVse   9.626  6:142.67-
192  Kim Hoogesteger (PR 55.27) Oost-Souburg1.02.21minVse   9.623  6:142.67-
193  Nicole Henrar (debuut) Middelburg1.02.31minV45   9.597  6:152.67-
194  Melvin Schot (PR 59.15) Vlissingen1.02.40minMse   9.574  6:162.66-
195  Regine Boogert (PR 58.27) Middelburg1.02.58minVse   9.529  6:182.65-
196  Christine KnolMiddelburg1.03.07minVse   9.506  6:192.64-
197  Rineke GroenleerOud-Gastel1.03.17minVse   9.481  6:202.63-
198  Daniele ScheeleNieuw- en Sint Joosland1.03.20minVse   9.474  6:202.63-
199  Wilma Crucq (PR 1.03.04) Oost-Souburg1.03.36minVse   9.434  6:222.62-
200  Patricia Baas (PR 1.01.55) Oost-Souburg1.03.38minVse   9.429  6:222.62-
201  Anne Somers (PR 1.03.22) Vlissingen1.03.50minVse   9.399  6:232.61-
202  Andrea de BoeftVlissingen1.03.51minVse   9.397  6:232.61-
203  Wilma Filius (PR 55.49) Ritthem1.04.00minVse   9.375  6:242.60-
204  Jorina Oreel (PR 1.01.21) Arnemuiden1.04.11minVse   9.348  6:252.60-
205  Cees van Belzen (debuut) Vlissingen1.04.14minMse   9.341  6:252.59-
206  Marian van BelzenVlissingen1.04.16minVse   9.336  6:262.59-
207  Arie Schout (PR 50.27) Kloetinge1.05.03minMse   9.224  6:302.56-
208  Susanne Roose (PR 51.45) Middelburg1.05.28minVse   9.165  6:332.55-
209  Katinka van de Glind (PR 59.09) Kloetinge1.05.54minV40   9.105  6:352.53-
210  Gisela Nijsse (PR 53.49) Oud-Sabbinge1.05.57minVse   9.098  6:362.53-
211  Rogier van SuijlekomMiddelburg1.07.02minMse   8.951  6:422.49-
212  Carola AdriaanseMiddelburg1.07.31minVse   8.887  6:452.47-
213  Jolanda RiemensSerooskerke1.07.36minVse   8.876  6:462.47-
214  Carla Coenen (PR 58.39) Middelburg1.07.46minVse   8.854  6:472.46-
215  Angela van WijngaardenOost-Souburg1.10.11minVse   8.549  7:012.37-
216  Nicoline HollemanVlissingen1.10.14minVse   8.543  7:012.37-
Mannen: 151 (69.91%) => M35=3 - M40=3 - M45=8 - M50=12 - M55=5 - M60=3 - M65=4 - M70=3 - Mse=110
Vrouwen: 65 (30.09%) => V35=1 - V40=3 - V45=3 - V50=1 - V55=2 - V60=1 - Vse=54

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

10 km

2020Remy Vasseur37:29Arjo Verhage37:59Wouter van Caspel39:39Dore Priester44:29203
2019Ronnie Overgaauw36:32Peter Meeuwsen37:34Martijn Blommaert37:44Astrid den Herder46:59192
2018Huub van Noorden36:07Peter Meeuwsen39:03Olof Hoogesteger39:14Carolien van de Kreeke41:46216
2017Patrick de Vos34:21Adriaan van Keulen35:51Remy Vasseur37:55Yvonne Moerland40:28213
2016Remy Vasseur36:47Crum van der Linden37:51Hans Doolaar38:01Yvonne Moerland42:10289
2015Remy Vasseur34:31Adriaan Walhout34:51Hans Doolaar36:53Yvonne Moerland44:05303
2014Martijn de Kok35:00Arjo Verhage37:34Lindert Moerdijk40:10Chantal Koole43:51284
5 km >>> Zeeuws record staat met 14.37 vanaf 07-09-2019 op naam van Tim van den Broeke <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Ronald Geertse (PR 18.37) Serooskerke18.52minMse   15.901  3:464.42265
2  Thijs Koops (PR 18.00) Oost-Souburg18.54minMse   15.873  3:474.41261
3  Jan Molendijk (PR)Krabbendijke19.10minMse   15.652  3:504.35235
4  Sven Vermeulen (PR 17.35) Vlissingen19.17minM40   15.557  3:514.32224
5  Jonathan Boon (PR 18.53) Oost-Souburg19.29minM35   15.398  3:544.28205
6  Mike Oldenmenger (PR 19.37) Middelburg19.41minMse   15.241  3:564.23187
7  Tim Kramer (PR 19.00) s-Heer Hendrikskinderen20.12minMse   14.851  4:024.13145
8  Robert Schroevers (PR 20.02) Arnemuiden20.24minMse   14.706  4:054.08130
9  Maurice Steketee (PR 20.00) Middelburg20.46minM35   14.446  4:094.01105
10  Jordi Prior (PR)Vlissingen21.52minMse   13.720  4:223.8146
11  Laurens Meeuwsen (PR 21.38) Krabbendijke21.55minMse   13.688  4:233.8044
12  Thomas Oste (PR)Ritthem22.01minMse   13.626  4:243.7940
13  Huub Beelen (PR 21.15) Goes22.03minM55   13.605  4:253.7838
14  Rick van Hofwegen (PR 22.52) Vlissingen23.10minMse   12.950  4:383.607
15  Monique van de Ketterij (PR 22.59) Vlissingen23.26minVse   12.802  4:413.5696
16  Martin Nieulande (PR 18.35) Nieuw- en Sint Joosland23.35minMse   12.721  4:433.532
17  Tara Schuilwerve (PR 22.11) s-Heer Hendrikskinderen23.38minVse   12.694  4:443.5385
18  Michael Vermaat (PR 21.36) Oost-Souburg24.01minMse   12.491  4:483.471
19  Kim Dijke (PR 23.17) Oost-Souburg24.10minVse   12.414  4:503.4559
20  Johan Rijkeboer (PR)Middelburg24.12minMse   12.397  4:503.44-
21  Madeleine Rommers (PR 23.46) Middelburg24.38minVse   12.179  4:563.3841
22  Micha HoumesMiddelburg24.48minMse   12.097  4:583.36-
23  Katinka van de Berge (debuut) Serooskerke25.08minVse   11.936  5:023.3225
24  Marian van Dijk (debuut) Middelburg25.20minV50   11.842  5:043.2919
25  Erwin HoumesMiddelburg25.26minMse   11.796  5:053.28-
26  John Guequierre (PR 22.37) Middelburg25.54minM65   11.583  5:113.22-
27  Lydia van DoornumDen Haag26.00minVse   11.538  5:123.216
28  Wim Witte (debuut) Borssele26.22minM60   11.378  5:163.16-
29  Winifred Franse (debuut) Vlissingen26.30minMse   11.321  5:183.14-
30  Peter van OrsoouwOss26.47minMse   11.201  5:213.11-
31  Edwin Koops (debuut) Oost-Souburg26.53minMse   11.159  5:233.10-
32  Janneke Boutens (PR 26.16) Middelburg26.56minVse   11.139  5:233.091
33  Jolanda van Haveren (PR)Oost-Souburg27.17minVse   10.996  5:273.05-
34  Rob Epker (PR 25.27) Middelburg27.21minMse   10.969  5:283.05-
35  Chantal de LaterOostkapelle27.49minVse   10.785  5:343.00-
36  Jacqueline Baas (PR 25.55) Oost-Souburg28.05minVse   10.682  5:372.97-
37  Toby AarnoutseOost-Souburg28.08minMse   10.664  5:382.96-
38  Richard MoerlandMiddelburg28.12minMse   10.638  5:382.96-
39  Veroni Meijer (PR 27.41) Middelburg28.24minVse   10.563  5:412.93-
40  Pascal BakkerRotterdam28.57minMse   10.363  5:472.88-
41  Robert GrootenboerZonnemaire29.00minMse   10.345  5:482.87-
42  Linda van den Boom (debuut) Koudekerke29.07minVse   10.303  5:492.86-
43  Esther de Ridder (debuut) Koudekerke29.09minVse   10.292  5:502.86-
44  Mares Wirtz (debuut) Wemeldinge29.11minVse   10.280  5:502.86-
45  Anke Franse (PR 26.40) Vlissingen29.24minV55   10.204  5:532.83-
46  Moniek Goeije (PR 25.52) Vlissingen29.26minVse   10.193  5:532.83-
47  Andra WalhoutRitthem29.34minVse   10.147  5:552.82-
48  Joos Harinck (debuut) Middelburg29.54minMse   10.033  5:592.79-
49  Marianne Koster (PR 25.26) Borssele30.00minVse   10.000  6:002.78-
50  Anton Braakman (PR)Middelburg30.01minMse   9.994  6:002.78-
51  Corina Janse (PR)Oost-Souburg30.11minV50   9.939  6:022.76-
52  Mia van Belle (PR 29.54) Vlissingen30.13minV65   9.928  6:032.76-
53  Elsbeth Deij (PR 25.18) Kapelle-Biezelinge30.22minVse   9.879  6:042.74-
54  Jose van HovenMiddelburg30.26minVse   9.858  6:052.74-
55  Wessel de Kraker (PR 26.48) Oost-Souburg30.28minMse   9.847  6:062.74-
56  Sylvia van de Weide (debuut) Oost-Souburg30.42minVse   9.772  6:082.71-
57  Rene SipsMiddelburg30.44minMse   9.761  6:092.71-
58  Hanneke Witte (PR 29.08) Borssele30.53minV55   9.714  6:112.70-
59  Jan de Graaf (PR 30.00) Vlissingen30.55minMse   9.704  6:112.70-
60  Michelle Kebapci (debuut) Vrouwenpolder31.09minVse   9.631  6:142.68-
61  Nathalie Bassie (PR 29.05) Oostkapelle31.14minVse   9.605  6:152.67-
62  Anne TemmermanKapelle-Biezelinge31.16minVse   9.595  6:152.67-
63  Rene DekkerZonnemaire31.18minVse   9.585  6:162.66-
64  Marlies Langeveld (PR)Kloetinge31.27minVse   9.539  6:172.65-
65  Hannie Corbijn (debuut) Oostkapelle32.01minV55   9.370  6:242.60-
66  Francien de Later (PR 31.00) Middelburg32.17minVse   9.293  6:272.58-
67  Ciska Zorg (PR)Arnemuiden32.35minVse   9.207  6:312.56-
68  Anne-Wil SpeelmanWolphaartsdijk32.42minVse   9.174  6:322.55-
69  Cora Werkhoven (debuut) Arnemuiden32.44minVse   9.165  6:332.55-
70  Melvin Dijke (PR 30.32) Middelburg32.47minMse   9.151  6:332.54-
71  Heleen de Vlieger (PR 32.16) Vlissingen32.51minMse   9.132  6:342.54-
72  Martine Oste (debuut) Ritthem33.21minVse   8.996  6:402.50-
73  Boudewijn Vis (debuut) Vlissingen33.54minMse   8.850  6:472.46-
74  Annemarie Roelse (PR 33.25) Oost-Souburg34.12minVse   8.772  6:502.44-
75  Mieke Roelse (PR 33.27) Oost-Souburg34.14minVse   8.763  6:512.43-
76  Carlien Bakker (PR 32.34) Vlissingen34.19minVse   8.742  6:522.43-
77  Wendy van Iwaarden (PR)Arnemuiden34.39minVse   8.658  6:562.41-
78  Harriet van der PloegVlissingen34.56minVse   8.588  6:592.39-
79  Sander van de VeldeVlissingen37.20minMse   8.036  7:282.23-
80  Andrea Koning (PR 29.04) Goes43.10minVse   6.950  8:381.93-
81  Martijn Oste (debuut) Ritthem55.47minMse   5.378  1:091.49-
Mannen: 39 (48.15%) => M35=2 - M40=1 - M55=1 - M60=1 - M65=1 - Mse=33
Vrouwen: 42 (51.85%) => V50=2 - V55=3 - V65=1 - Vse=36

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 6.622 seconden nodig om deze lijst met 297 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
07-08: 3e Track Meeting Utrecht (2)
5000 m Floris Willeboordse (PR)14.35.14  Mse
5000 m Tim van den Broeke (PR)14.55.87  Mse
01-08: Baanwedstrijd Vught (2)
3000 m Bezuayehu Petersen (PR 8.51.67)8.52.08  JoA
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.44.09)3.46.73  Mse
26-07: Track Running Dongen (5)
5000 m Floris Willeboordse (PR 14.35.14)14.51.09  Mse
5000 m Ad Sluijter (debuut)16.01.85  M35
5000 m Chris Steenbakker (debuut)17.19.68  Mse
1500 m Bezuayehu Petersen (PR 4.04.90)4.08.19  JoA
400 m Jasper Zuidhof (PR 53.38)53.74  Mse
19-07: Testrun Nijmegen (1)
18-07: Testwedstrijd Nijmegen (1)
18-07: 2e Track Meeting Utrecht (6)
17-07: Nijmeegse Loopwedstrijd Nijmegen (1)
05-07: Stratenloop Zele (6)
04-07: Testwedstrijd Papendal (1)
Atletiek Zeeland © 2020