dinsdag 31 maart 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
31-03: Zal heerser John Vermeule ooit van zijn troon worden gestoten?
26-03: De onzichtbare tegenstander
22-03: Nieuwe datum hardloopwedstrijden
18-03: WR 400m van Wayde van Niekerk belicht in het programma Wereldrecord
16-03: Een terugblik op het NK 10 km 2019 in Schoorl
10-03: Erwin Adan met PR goed op weg in Haagse CPC Loop
Recente uitslagen
  meer uitslagen
zo 08-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad (51)
za 07-03: 53e Massaloop Oostkapelle (174)
za 29-02: Scheldeloop Terneuzen (61)
za 29-02: 31e Kustcross Vlissingen (107)
zo 23-02: Bosbokkentrail Westenschouwen (273)
zo 23-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad (42)
zo 23-02: 9e Kapellecross Kapelle-Biezelinge (75)
za 22-02: Halve van Axel (248)
za 15-02: 15e Zwaarste 10 van Zeeland Westenschouwen (227)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

7e Kapellecross

Kapelle-Biezelinge, zondag 18 februari 2018 - Organisatie: JARO
5 km >>> Zeeuws record staat met vanaf op naam van <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Jozias Boone (ZR M35 + PR)AV'5618.20minM35   16.364  3:404.55323
2  Jasper Zuidhof (PR 17.19) AV'5618.37minMse   16.115  3:434.48291
3  Sven Vermeulen (ZR M40)Dynamica19.15minM40   15.584  3:514.33227
4  Jeroen Janse (PR 17.21) Kapelle-Biezelinge19.22minMse   15.491  3:524.30216
5  Mike Oldenmenger (PR)Middelburg19.37minMse   15.293  3:554.25193
6  John de Waard (PR 19.06) Kapelle-Biezelinge19.47minMse   15.164  3:574.21179
7  Leo Bracke (debuut) Axel20.14minMse   14.827  4:034.12143
8  Rene Traas (ZR M50 + PR)Kapelle-Biezelinge20.19minM50   14.766  4:044.10136
9  Tim Kramer (PR 19.00) AV'5621.02minMse   14.263  4:123.9689
10  Jan Joosse (PR 19.29) Kapelle-Biezelinge21.05minMse   14.229  4:133.9586
11  Maurice Steketee (PR 20.00) Middelburg21.57minM35   13.667  4:233.8042
12  Menno Kole (PR 21.13) Kapelle-Biezelinge22.31minMse   13.323  4:303.7022
13  Martin Steenhart (PR 20.36) Kapelle-Biezelinge22.39minMse   13.245  4:323.6818
14  Albert Karstanje (PR 21.17) Middelburg22.44minMse   13.196  4:333.6716
15  Martje van Dixhoorn (ZR Vse)Kapelle-Biezelinge22.48minVse   13.158  4:343.65134
16  Rene Goetheer (PR 21.37) Wolphaartsdijk23.04minMse   13.006  4:373.619
17  Ron Dellebeke (ZR M55)Dynamica23.11minM55   12.940  4:383.597
18  Bjorn van Belzen (PR 21.35) Kapelle-Biezelinge23.23minM50   12.830  4:413.564
19  Marco Olivier (PR 21.40) Vlissingen23.35minM45   12.721  4:433.532
20  Dirk van Zweden (PR 21.49) Kapelle-Biezelinge23.37minMse   12.703  4:433.532
21  Pieter Moelker (debuut) Kloetinge23.39minMse   12.685  4:443.521
22  Jarno Waterham (debuut) Wolphaartsdijk23.50minM35   12.587  4:463.501
23  Miranda ManuelSchore24.14minMse   12.380  4:513.44-
24  Stefan van den Dries (PR 22.40) AV'5624.53minMse   12.056  4:593.35-
25  Michael Vermaat (PR 21.36) Oost-Souburg24.59minMse   12.008  5:003.34-
26  Jos van Stee (PR 24.48) s-Gravenpolder25.01minM45   11.992  5:003.33-
27  Jesper Simonse (debuut) AV'5625.04minMse   11.968  5:013.32-
28  Berry Simonse (PR 19.00) AV'5625.06minM45   11.952  5:013.32-
29  Wim RooseACSS25.09minMse   11.928  5:023.31-
30  Wendy Wijnstra (PR 23.28) Kapelle-Biezelinge25.11minVse   11.913  5:023.3123
31  John Guequierre (ZR M65)Dynamica25.34minM65   11.734  5:073.26-
32  Emanuela Bracke (debuut) Axel25.46minVse   11.643  5:093.2310
33  Jan Dalebout (PR 23.50) Kapelle-Biezelinge25.55minMse   11.576  5:113.22-
34  Andre de Visser (PR 24.48) AV'5626.14minMse   11.436  5:153.18-
35  Yolanda Krombeen (PR)Kruiningen26.43minVse   11.229  5:213.121
36  Kees Traas (ZR M70 + PR)Kapelle-Biezelinge26.49minM70   11.187  5:223.11-
37  Sandra van der Valk (PR 24.35) Krabbendijke26.52minVse   11.166  5:223.101
38  Marielle Simonse (ZR V45)AV'5627.16minV45   11.002  5:273.06-
39  Ilona van BelzenAV'5627.35minVse   10.876  5:313.02-
40  Roeland Wanrooiss-Gravenpolder27.47minMse   10.798  5:333.00-
41  Arthur Stijns (PR 25.09) Dynamica27.55minM70   10.746  5:352.99-
42  Henk de Kiewit (PR 25.31) AV'5627.58minMse   10.727  5:362.98-
43  Jacqueline de Bondt (ZR V50)Goes28.18minV50   10.601  5:402.94-
44  Lucien Maat (PR 24.37) Goes28.42minM35   10.453  5:442.90-
45  Vicky LockefeerAV'5629.34minVse   10.147  5:552.82-
46  Kevin de MaertelaereMiddelburg29.36minMse   10.135  5:552.82-
47  Lenie van Kleven (ZR V60)Vlissingen29.45minV60   10.084  5:572.80-
48  Marina Mol (PR 28.47) AV'5630.42minV35   9.772  6:082.71-
49  Wendy RijkAV'5630.47minVse   9.746  6:092.71-
50  Marius Westrate (debuut) Wemeldinge32.12minMse   9.317  6:262.59-
51  Angelique van Dalen (PR)Goes32.56minVse   9.109  6:352.53-
52  Bram Tissink (PR 27.07) AV'5633.54minM50   8.850  6:472.46-
53  Jan RooseACSS34.01minMse   8.819  6:482.45-
Mannen: 40 (75.47%) => M35=4 - M40=1 - M45=3 - M50=3 - M55=1 - M65=1 - M70=2 - Mse=25
Vrouwen: 13 (24.53%) => V35=1 - V45=1 - V50=1 - V60=1 - Vse=9

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

6.4 km

2020Okbazgi Kidane20:05Erwin Harmes20:08Jozias Boone21:09Monique Verschuure24:0675
2019Patrick de Vos21:05Job de Feijter21:10Erwin Harmes21:15Bianca van Aartsen27:55141

5 km

2018Jozias Boone18:20Jasper Zuidhof18:37Sven Vermeulen19:15Martje van Dixhoorn22:4853

8 km

2017Tim van den Broeke28:43Erwin Harmes28:47Patrick de Vos30:42Anjolie Engels34:1763
2016Job de Feijter29:43Erwin Harmes29:50Martijn de Kok30:30Amy van den Broek35:3862

6 km

2015Robbert Meeuwse22:25Patrick de Vos22:39Gunter D'Hondt22:46Yvonne Moerland27:5340

7.3 km

2014Luuk Balkenende28:22Robbert Meeuwse29:08Matthias van Keer29:38Andere afstand64

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 1.05 seconden nodig om deze lijst met 53 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

1.3 km
001 Graaf Amy de         AV'56            616 0:05:17    1eMeisje
002 Berg Nino van den    AV'56            603 0:05:33    1eJongen
003 Karelse Yara         AV'56            605 0:05:36    2eMeisje
004 Beuns Jens           AV'56            601 0:05:39    2eJongen
005 Oele Niels           AV'56            615 0:05:42    3eJongen
006 Oele Sven            AV'56            614 0:05:44    4eJongen
007 Simonse Marit        AV'56            602 0:05:55    3eMeisje
008 Elstgeest Lotte      AV'56            606 0:05:59    4eMeisje
009 Steenhart Karlijn    AV'56            607 0:06:01    5eMeisje
010 Smit Aaron           AV'56            610 0:06:06    5eJongen
011 Mol Elise            AV'56            613 0:06:15    6eMeisje
012 Berg Matz van den    Goes             604 0:06:38    6eJongen
013 Bustraan Tess        AV'56            600 0:06:40    7eMeisje
014 Dees Rody            AV'56            609 0:06:44    7eJongen
015 Braal Jan de         AV'56            611 0:06:47    8eJongen
016 Verschuure Fayenne   AV'56            612 0:07:09    8eMeisje
017 Daoudi Rida          AV'56            608 0:07:32    9eJongen
018 Weele Toon van der   AV'56            621 0:07:44   10eJongen
019 Waterham Kyara       Wolphaartsdijk   620 0:08:10    9eMeisje
020 Waterham Troy        Wolphaartsdijk   619 0:08:22   11eJongen
021 Beeke Jill           s-HHendriksinder 618 0:09:41   10eMeisje
022 Kramer Maud          s-HHendrikskinde 617 0:10:26   11eMeisje

 
Laatste reacties:
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Jos den Hollander: De Onzichtbare Tegenstander..
Jan Roose: De Onzichtbare Tegenstander..
Jos den Hollander: De Onzichtbare Tegenstander..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
08-03: 45e CPC Loop Den Haag (89)
01-03: 20 van Alphen Alphen a/d Rijn (4)
01-03: Rico Salvettiloop Moergestel (2)
23-02: NK indoor Senioren Apeldoorn (1)
23-02: Wegwedstrijd Xabia (1)
22-02: BK indoor studenten Gent (2)
15-02: NK indoor A/B-junioren Apeldoorn (2)
Atletiek Zeeland © 2020