donderdag 9 juli 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 10-07: 1e Track Meeting Utrecht
vr 07-08: 2e Track Meeting Utrecht
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

2e Sabbinge Loop

Oud-Sabbinge, zaterdag 5 augustus 2017 - Organisatie: Sabbingeloop
10 km >>> Zeeuws record staat met 28.20 vanaf 02-04-1995 op naam van Mauricio Gonzalez <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Patrick de Vos (PR 32.14) Kattendijke36.02minMse   16.651  3:364.63515
2  Wilko de Vos (PR 33.54) Kattendijke38.15minM50   15.686  3:504.36386
3  Arjo Verhage (PR 35.52) Aagtekerke38.30minM45   15.584  3:514.33372
4  John Slabbekoorn (PR 38.31) Kapelle-Biezelinge39.24minM50   15.228  3:564.23326
5  Yann Sinke (PR 38.07) Goes40.24minMse   14.851  4:024.13278
6  Arnoud Rijk (PR 36.28) Heinkenszand41.51minMse   14.337  4:113.98215
7  Gijsbert Elstgeest (PR 40.27) s-Heerenhoek42.20minMse   14.173  4:143.94196
8  Ronald Geertse (PR 39.02) Serooskerke42.52minMse   13.997  4:173.89176
9  Bram Verhage (PR 38.11) Aagtekerke42.59minM50   13.959  4:183.88172
10  Andre Meijers (PR 42.14) Hoedekenskerke43.04minM45   13.932  4:183.87169
11  Mart Goudzwaard (PR 43.02) Zonnemaire43.05minMse   13.926  4:193.87168
12  Lion Baas (PR 38.59) Vlissingen43.21minM40   13.841  4:203.84159
13  Rick de Smit (PR 43.01) Goes44.20minMse   13.534  4:263.76126
14  Anke van MilVlaardingen44.28minVse   13.493  4:273.75311
15  Merijn van den Berg (PR 44.57) Middelburg45.51minMse   13.086  4:353.6484
16  Petra BruijsHoogerheide46.05minVse   13.020  4:373.62245
17  Maurice Steketee (PR 41.35) Middelburg46.58minM35   12.775  4:423.5558
18  DirkJan LukasseGoes47.35minMse   12.609  4:463.5046
19  Maurice Rentmeester (PR 44.51) Wolphaartsdijk47.55minMse   12.522  4:483.4840
20  Adrie Janse (PR 41.10) Arnemuiden47.58minMse   12.509  4:483.4739
21  Jan de JagerOud-Sabbinge48.11minMse   12.452  4:493.4635
22  Stefan de WeertWolphaartsdijk48.33minMse   12.358  4:513.4329
23  Martijn Ruissen (PR 48.02) Oud-Sabbinge48.39minMse   12.333  4:523.4328
24  Cyril SchettersBergen op Zoom48.43minMse   12.316  4:523.4227
25  Edwin Schoe (PR 45.37) Middelburg49.00minMse   12.245  4:543.4023
26  Kees Kloosterman (PR 46.58) Wolphaartsdijk49.07minMse   12.216  4:553.3922
27  Leonhard Van EgeraatBergen op Zoom49.28minMse   12.129  4:573.3717
28  Willem Houterman (PR 44.45) Wolphaartsdijk49.45minMse   12.060  4:593.3514
29  Hans Gijzel (PR 48.10) s-Heer Arendskerke49.51minMse   12.036  4:593.3413
30  Tomasz MurzyniecOudenbosch50.04minMse   11.984  5:003.3311
31  René Goetheer (PR 44.13) Wolphaartsdijk50.23minMse   11.909  5:023.318
32  Mariska Kroo (PR)Nieuw- en Sint Joosland50.26minVse   11.897  5:033.30106
33  Marco van 't Westeinde (PR 43.26) Arnemuiden50.27minMse   11.893  5:033.308
34  Frances HeslopArnemuiden50.29minVse   11.885  5:033.30105
35  John NoutHalsteren50.42minMse   11.834  5:043.296
36  Ad van den Berg (PR)Goes50.48minMse   11.811  5:053.285
37  Jelle WisselinkGoes51.12minMse   11.719  5:073.263
38  Kamilla Nadarzynskas-Gravendeel51.30minVse   11.650  5:093.2481
39  John Guequierre (PR 33.40) Middelburg51.51minM65   11.572  5:113.211
40  Jurgen Philipsen (PR)Middelburg51.51minMse   11.572  5:113.211
41  Max Van LareBergen op Zoom51.59minMse   11.542  5:123.211
42  Leon TavenierWolphaartsdijk52.22minMse   11.458  5:143.18-
43  Esther Van Sluijs (PR 48.59) Kloetinge52.50minV40   11.356  5:173.1554
44  Tom KloetWolphaartsdijk53.17minMse   11.261  5:203.13-
45  Rob BourgogneDriewegen53.42minMse   11.173  5:223.10-
46  René Nijsse (PR 50.47) Oud-Sabbinge53.43minMse   11.170  5:223.10-
47  Monique Kokke (debuut) Westdorpe53.43minVse   11.170  5:223.1039
48  Jan Dalebout (PR 52.56) Kapelle-Biezelinge53.59minMse   11.115  5:243.09-
49  Arthur Stijns (PR 50.53) Oudelande54.43minM65   10.966  5:283.05-
50  Wendy BeensRoosendaal54.43minVse   10.966  5:283.0525
51  Karolina KosmykPrzemysl (Polen)54.44minVse   10.962  5:283.0525
52  Ramon Groen (PR 52.09) Goes55.01minMse   10.906  5:303.03-
53  Wijnand van Zweeden (PR)Wilhelminadorp55.53minMse   10.737  5:352.98-
54  Maud van Leening (PR 48.17) Sluis55.56minVse   10.727  5:362.9812
55  Henk de Kiewit (PR 55.57) Kapelle-Biezelinge59.24minMse   10.101  5:562.81-
56  Karin de Rijke (PR 56.57) Colijnsplaat59.52minVse   10.022  5:592.78-
57  Eri van LareBergen op Zoom1.00.05minMse   9.986  6:012.77-
58  Mirjam Verhulst (debuut) Oud-Sabbinge1.02.28minVse   9.605  6:152.67-
59  Bas de KoeierWolphaartsdijk1.02.44minMse   9.564  6:162.66-
60  Jacco van de Gruiter (PR 58.15) Arnemuiden1.05.37minMse   9.144  6:342.54-
61  Jeanette GeijtemsnMechelen1.06.44minVse   8.991  6:402.50-
62  Tamara SchönighMiddelburg1.08.19minVse   8.783  6:502.44-
Mannen: 48 (77.42%) => M35=1 - M40=1 - M45=2 - M50=3 - M65=2 - Mse=39
Vrouwen: 14 (22.58%) => V40=1 - Vse=13

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

10 km

2017Patrick de Vos36:02Wilko de Vos38:15Arjo Verhage38:30Anke van Mil44:2862
2015Patrick de Vos38:40Michel Bekink39:03Jan-Kees Koole42:53Baukje Doedee46:2337
6 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Jan TreurOmmen24.46minMse   14.536  4:084.04-
2  Wim WuypsWerchter25.43minMse   13.999  4:173.89+0:57
3  Youri Elstgeests-Heerenhoek29.39minMse   12.142  4:573.37+4:53
4  Erwin ScheveZwolle30.35minMse   11.771  5:063.27+5:49
5  Peter GommersRoosendaal30.40minMse   11.739  5:073.26+5:54
6  Linda Alexandras-Gravenzande31.09minVse   11.557  5:123.21+6:23
7  Arjan MeijerKapelle-Biezelinge31.34minMse   11.404  5:163.17+6:48
8  Stefan van den DriesHeinkenszand31.37minMse   11.386  5:163.16+6:51
9  Hans WestveerKruiningen31.41minM55   11.362  5:173.16+6:55
10  Damian VermaatOost-Souburg32.31minMse   11.071  5:253.08+7:45
11  Ruben WalhoutOud-Sabbinge32.33minMse   11.060  5:263.07+7:47
12  Yordi WisseOud-Sabbinge33.28minMse   10.757  5:352.99+8:42
13  Michael VermaatOost-Souburg33.32minMse   10.736  5:352.98+8:46
14  Marie José JanseGoes33.44minV55   10.672  5:372.96+8:58
15  Wouter Van den DriesHeinkenszand34.43minMse   10.370  5:472.88+9:57
16  Koos de KamOud-Sabbinge35.28minMse   10.150  5:552.82+10:42
17  Jenny MetskeGoes35.29minVse   10.146  5:552.82+10:43
18  Quinten GeijsGoes35.50minMse   10.047  5:582.79+11:04
19  Maurice van der PluijmBoxtel36.06minMse   9.972  6:012.77+11:20
20  Tristan DecorteWolphaartsdijk36.06minMse   9.972  6:012.77+11:20
21  Jostein DecorteWolphaartsdijk36.06minM40   9.972  6:012.77+11:20
22  Marco WagenaarGoes36.16minMse   9.926  6:032.76+11:30
23  Marlies JeremiasseWemeldinge36.38minVse   9.827  6:062.73+11:52
24  Arjan de VriezeWolphaartsdijk36.40minM35   9.818  6:072.73+11:54
25  Rosan Boonmans-Heerenhoek36.56minVse   9.747  6:092.71+12:10
26  Jacqueline MeijersHoedekenskerke38.50minV40   9.270  6:282.58+14:04
27  Helen GrootjansOud-Sabbinge39.07minVse   9.203  6:312.56+14:21
28  Gisela NijsseOud-Sabbinge39.19minVse   9.156  6:332.54+14:33
29  Wilma van de GruiterArnemuiden39.29minVse   9.118  6:352.53+14:43
30  Marleen HozeeWolphaartsdijk39.41minVse   9.072  6:372.52+14:55
31  Eveline van ManenRoosendaal39.45minVse   9.057  6:382.52+14:59
32  Mirjam BijlZuid-Beijerland39.50minVse   9.038  6:382.51+15:04
33  Jolanda ZuidhofHeinkenszand39.57minVse   9.011  6:402.50+15:11
34  Bianca de RijkeLewedorp43.23minV35   8.298  7:142.31+18:37
35  Evy de LuyckBegijnendijk49.56minVse   7.210  8:192.00+25:10
36  Maroes ArsGoes1.05.35minVse   5.489  0:561.52+40:49
Mannen: 20 (55.56%) => M35=1 - M40=1 - M55=1 - Mse=17
Vrouwen: 16 (44.44%) => V35=1 - V40=1 - V55=1 - Vse=13

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 3.057 seconden nodig om deze lijst met 98 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
05-07: Stratenloop Zele (6)
10 km Sven Vermeulen (PR 36.39)37.47  M40
10 km Jonnathan Duinkerke (debuut)40.02  Mse
10 km Arthur van Aartsen (PR 41.22)45.05  M45
10 km Wendy Wijnstra (PR 45.24)45.35  V35
10 km Maurice Steketee (PR 41.35)45.37  M35
5 km Wouter Verstraate (PR)16.05  Mse
04-07: Testwedstrijd Papendal (1)
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.45.11)3.45.99  Mse
Atletiek Zeeland © 2020