zondag 5 april 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
01-04: Resultaten Run your own race 5 km
31-03: Zal heerser John Vermeule ooit van zijn troon worden gestoten?
26-03: De onzichtbare tegenstander
26-03: Topatleet Gerard Tebroke stierf als kluizenaar
22-03: Nieuwe datum hardloopwedstrijden
18-03: WR 400m van Wayde van Niekerk belicht in het programma Wereldrecord
Recente uitslagen
  meer uitslagen
zo 08-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad (51)
za 07-03: 53e Massaloop Oostkapelle (174)
za 29-02: Scheldeloop Terneuzen (61)
za 29-02: 31e Kustcross Vlissingen (107)
zo 23-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad (42)
zo 23-02: 9e Kapellecross Kapelle-Biezelinge (75)
zo 23-02: Bosbokkentrail Westenschouwen (273)
za 22-02: Halve van Axel (248)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Halve van Axel

Axel, zaterdag 24 februari 2018 - Organisatie: Road Running Axel
Halve marathon >>> Zeeuws record staat met 1.01.54 vanaf 03-04-1993 op naam van John Vermeule <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Erwin Harmes (PR 1.09.12) Middelburg1.14.22minM35   17.022  3:314.73667
2  Wim SmetsErpe-Mere1.16.41minMse   16.507  3:384.59596
3  Frederik ChristiaensBerlare1.17.41minMse   16.295  3:414.53567
4  Roland UnterwegerBeveren1.20.36minMse   15.705  3:494.36486
5  Ruud NaudtsWaarschoot1.21.15minMse   15.580  3:514.33469
6  Andy HuybensBeveren1.21.36minMse   15.513  3:524.31460
7  Martijn Kox (PR)Westdorpe1.22.35minM40   15.328  3:554.26435
8  Michael CosijnsVoorde1.22.43minMse   15.303  3:554.25431
9  Andy CocquytZelzate1.22.47minMse   15.291  3:554.25430
10  Ronny RebeckBrasschaat1.22.56minMse   15.263  3:564.24426
11  Erwin van den Broeke (PR 1.17.17) Axel1.23.07minMse   15.230  3:564.23421
12  Kris CornelisZele1.23.17minMse   15.199  3:574.22417
13  Ramon van de Grift (PR 1.19.41) Kamperland1.23.27minMse   15.169  3:574.21413
14  Christian de Meijer (PR 1.23.41) Philippine1.23.55minMse   15.085  3:594.19402
15  Patrick HeinbrechtSint-Gilis-Waas1.24.03minMse   15.061  3:594.18398
16  Luc DelattrePamel1.24.15minMse   15.025  4:004.17394
17  Kris MeganckSint-Lievens-Houte1.24.22minMse   15.004  4:004.17391
18  Christophe de GrandeSinaai1.24.34minMse   14.969  4:014.16386
19  Niels ClinckeKalken1.24.41minMse   14.948  4:014.15383
20  Jordy Leenknecht (PR 1.21.27) Hulst1.24.47minMse   14.930  4:014.15381
21  Pieter Pladdet (PR 1.22.50) Terneuzen1.25.46minMse   14.759  4:044.10358
22  Erik Goossen (PR 1.15.15) Terneuzen1.25.50minM45   14.748  4:044.10356
23  Guido van de VeldeKruibeke1.26.03minMse   14.711  4:054.09351
24  Martijn MaddensRoeselare1.26.26minMse   14.645  4:064.07343
25  Giovani van LokerenZele1.26.45minMse   14.592  4:074.05336
26  Stefan van den Broeke (PR 1.26.47) Axel1.27.00minMse   14.550  4:074.04330
27  Jan Vermeulen (PR)Clinge1.27.24minM50   14.483  4:094.02322
28  Rene den Hollander (PR)Aagtekerke1.27.48minMse   14.417  4:104.00313
29  Endy Slock (PR 1.22.33) Axel1.27.50minM40   14.412  4:104.00312
30  Peter RottierKalken1.27.53minMse   14.404  4:104.00311
31  Jeroen de Nood (PR 1.25.50) Middelburg1.27.55minM35   14.398  4:104.00310
32  Rudi WillemsErtvelde1.27.57minMse   14.393  4:104.00310
33  Erik Bolleman (PR)Axel1.27.59minM45   14.387  4:104.00309
34  Joakim van GasseSint-Pauwels1.28.02minMse   14.379  4:103.99308
35  Mirthe Overkamp (PR)Vlissingen1.28.17minVse   14.338  4:113.98535
36  Johan Spruit (PR 1.25.22) Kapelle-Biezelinge1.28.36minMse   14.287  4:123.97296
37  Leo Bracke (PR 1.27.07) Axel1.28.39minMse   14.279  4:123.97295
38  Marcel Adriaanse (PR 1.20.52) Middelburg1.29.16minM45   14.181  4:143.94282
39  Michel Ridderhof (PR 1.27.23) Middelburg1.29.19minM45   14.173  4:143.94281
40  Paul Bosman (PR)Koewacht1.29.21minMse   14.167  4:143.94281
41  Ronald Geertse (PR 1.24.32) Serooskerke1.29.24minMse   14.159  4:143.93280
42  Monica Sanderse (PR 1.22.14) Vlissingen1.29.50minV35   14.091  4:153.91497
43  Lion Baas (PR 1.25.40) Vlissingen1.30.55minM40   13.923  4:193.87250
44  Fons de Rijcke (PR 1.27.55) Kloosterzande1.30.59minMse   13.913  4:193.86248
45  Jeroen van den Broeke (PR 1.27.22) Terneuzen1.31.03minMse   13.903  4:193.86247
46  Sjef Goris (PR 1.30.18) Middelburg1.31.09minM50   13.888  4:193.86245
47  Steven MoeraertLovendegem1.32.35minMse   13.673  4:233.80219
48  Raoul de WildeZele1.33.18minMse   13.568  4:253.77206
49  Arnoud Rijk (PR 1.22.29) Heinkenszand1.33.42minMse   13.510  4:263.75199
50  Adinda VetsuypensOuwegem1.34.00minVse   13.466  4:273.74401
51  Christopher SteenVrasene1.34.22minMse   13.414  4:283.73188
52  Jasmien HillenLeuven1.34.24minVse   13.409  4:283.72393
53  Matti BuysseStekene1.34.28minMse   13.400  4:293.72186
54  Bart Deschepperstekene1.34.38minMse   13.376  4:293.72183
55  Tony DemaretSint-Kruis-Winkel1.34.43minMse   13.365  4:293.71182
56  Steven BeirnaertLokeren1.34.51minMse   13.346  4:303.71180
57  Ken HunninckHaaltert1.35.22minMse   13.274  4:313.69172
58  Devy TerlynckMoerbeke1.35.26minMse   13.264  4:313.68171
59  Cathy Poppe (PR 1.32.34) Terneuzen1.35.27minV40   13.262  4:313.68371
60  Maurice van SpeybroeckErtvelde1.35.59minMse   13.188  4:333.66162
61  Dennis Vlassenrood (PR 1.35.09) Sint Jansteen1.36.03minM35   13.179  4:333.66161
62  Sander van HeckeZelzate1.36.18minMse   13.145  4:343.65157
63  Wouter van DorpeGent1.36.36minMse   13.104  4:353.64153
64  Joyce van AmmelTurnhout1.36.47minVse   13.079  4:353.63343
65  Jurgen de MaereStekene1.37.02minMse   13.046  4:363.62146
66  Christian ChodyTurnhout1.37.04minMse   13.041  4:363.62146
67  Emmanuel LeroyMortsel1.37.11minMse   13.025  4:363.62144
68  Kevin SermijnWachtebeke1.37.15minMse   13.016  4:373.62143
69  Marc d'Hont (PR)Kuitaart1.37.24minMse   12.996  4:373.61141
70  Rene Florussen (PR 1.33.59) Terneuzen1.37.28minM45   12.988  4:373.61140
71  Dennis Florussen (PR 1.21.49) Terneuzen1.37.36minM40   12.970  4:383.60138
72  Lennart Piek (PR 1.34.23) Hulst1.37.44minMse   12.952  4:383.60136
73  Marnix HillaertMoerbeke1.39.13minMse   12.758  4:423.54116
74  Allan van Alten (PR 1.28.09) Axel1.39.16minM45   12.752  4:423.54115
75  Astrid Verhage (PR 1.37.40) Zuiddorpe1.39.28minVse   12.726  4:433.54292
76  Mark Verhage (PR 1.15.10) Zaamslag1.39.30minMse   12.722  4:433.53112
77  Erik VermoteTorhout1.39.33minMse   12.716  4:433.53112
78  Tim BuysseAssenede1.39.53minMse   12.673  4:443.52107
79  Wim de Feijter (PR 1.35.26) Terneuzen1.39.56minM45   12.667  4:443.52107
80  John Compiet (PR 1.36.19) Hulst1.40.07minMse   12.644  4:453.51105
81  Didier Verlee (PR 1.24.28) Heikant1.40.47minMse   12.560  4:473.4996
82  Elsbeth Haasnoot (PR 1.38.20) Middelburg1.41.09minVse   12.515  4:483.48261
83  Selena TemmarmanStekene1.41.14minVse   12.504  4:483.47260
84  Martijn van den Bos (PR)Heinkenszand1.41.19minMse   12.494  4:483.4790
85  Gregory FranklinWetteren1.41.25minMse   12.482  4:483.4789
86  Kees van der Heijden (PR 1.37.59) Vlissingen1.41.31minM55   12.469  4:493.4688
87  Monique Verschuure (PR 1.22.49) Yerseke1.41.43minV35   12.445  4:493.46252
88  Paola van Gilst (PR 1.30.07) Goes1.41.48minV45   12.435  4:503.45250
89  Kris de VleeschouwerStekene1.42.53minMse   12.304  4:533.4273
90  Wilco Franken (PR 1.35.49) Kapellebrug1.43.09minM45   12.272  4:533.4170
92  van DammeSinaai1.43.19minMse   12.252  4:543.4069
93  Jo CardonZele1.43.20minMse   12.250  4:543.4068
94  Michaël VerstraetenMoerbeke1.43.21minMse   12.248  4:543.4068
95  Bart van HauwermeerenWetteren1.43.22minMse   12.246  4:543.4068
96  Glenn ChristiaensZele1.43.23minMse   12.244  4:543.4068
97  Pieter NoëMoerbeke1.43.37minMse   12.217  4:553.3966
98  Renate van Huffel (PR 1.41.25) Sint Jansteen1.43.39minVse   12.213  4:553.39219
99  Thierry SteenputBuggenhout1.44.01minMse   12.170  4:563.3862
100  Ebe Blaauw (PR 1.34.17) Terneuzen1.44.19minM60   12.135  4:573.3759
101  Frank SchoofDestelbergen1.44.24minMse   12.125  4:573.3758
102  Ruud Geldof (PR 1.43.40) Middelburg1.44.34minM55   12.106  4:573.3657
103  Rene Hamelink (PR 1.38.00) Zaamslag1.44.40minMse   12.094  4:583.3656
104  Harold de Maat (PR 1.42.39) Terneuzen1.44.47minM45   12.081  4:583.3655
105  Natasja de Booij (PR 1.42.22) Walsoorden1.44.55minV45   12.065  4:583.35200
106  Pascal van HulleMaldegem1.45.33minMse   11.993  5:003.3348
107  Erwin VervaetBelsele1.45.40minMse   11.980  5:013.3347
108  Rene Goetheer (PR 1.39.46) Wolphaartsdijk1.45.45minM50   11.970  5:013.3346
109  Wim WillemsBassevelde1.46.23minMse   11.899  5:033.3141
110  Dirk ClausLede1.46.35minMse   11.877  5:033.3040
111  Esther Noteboom (PR 1.38.23) Heinkenszand1.46.43minVse   11.862  5:033.29173
112  Rene HellebrekersKuitaart1.47.13minMse   11.806  5:053.2835
113  Nico de NeefGent1.47.34minMse   11.768  5:063.2733
114  Thomas van MorleghemKalken1.47.56minMse   11.728  5:073.2630
115  Theo Roels (PR 1.33.12) Kloosterzande1.48.06minM60   11.710  5:073.2529
116  Jan StrijnesSint-Laurens1.48.49minMse   11.633  5:093.2324
117  Marco Olivier (PR 1.44.24) Vlissingen1.48.56minM45   11.620  5:103.2324
118  Martin de Jaeger (PR 1.43.23) Terneuzen1.48.58minMse   11.617  5:103.2324
119  Kurt de RijckeDeinze1.49.11minMse   11.594  5:113.2222
120  Lindsay BegijnDrongen1.49.16minVse   11.585  5:113.22139
121  Willem van der HeydenKieldrecht1.49.24minMse   11.571  5:113.2121
122  Carlo RotsLaarne1.49.36minMse   11.550  5:123.2120
123  Niek van Belzen (PR 1.30.38) Middelburg1.49.40minM50   11.543  5:123.2120
124  Annemiek Verhage (PR 1.39.51) Middelburg1.49.44minVse   11.536  5:123.20133
125  Sjaak Vroonland (PR 1.43.16) Lamswaarde1.50.16minMse   11.480  5:143.1917
126  Gino Dhanis (PR 1.37.35) Sint Jansteen1.50.18minM50   11.476  5:143.1916
127  Piet Pijpelink (PR 1.46.50) Terneuzen1.50.25minMse   11.464  5:143.1816
128  Corina van de Wege (PR 1.48.00) Philippine1.50.28minVse   11.459  5:143.18124
129  Siem Cornelisse (PR 1.40.30) Arnemuiden1.50.40minMse   11.438  5:153.1815
130  Koen Koutstaal (PR 1.40.47) Hulst1.50.53minMse   11.416  5:153.1714
131  Ronny SmetSinaai1.51.03minMse   11.399  5:163.1713
132  de CockStekene1.51.04minMse   11.397  5:163.1713
133  Dagmar van EesveldeErtvelde1.51.08minVse   11.390  5:163.16116
134  Wim Strobbe (PR 1.41.33) Kloosterzande1.51.18minMse   11.373  5:173.1612
135  Partrick PietersTerneuzen1.51.29minMse   11.355  5:173.1511
136  Femke VerswijvelMortsel1.51.34minVse   11.346  5:173.15111
137  Dirk WakenaerStekene1.51.47minMse   11.324  5:183.1510
138  Sophie BouletGent1.51.55minVse   11.311  5:183.14107
139  Chris de GrooteZelzate1.51.57minMse   11.307  5:183.149
140  Jullie SerrarensLamswaarde1.52.28minVse   11.255  5:203.13101
141  Jean-Pierre Nolet (PR 1.40.45) Axel1.52.45minMse   11.227  5:213.127
142  Marc van der Male (PR)Axel1.52.53minMse   11.214  5:213.116
143  John Guequierre (PR 1.17.01) Middelburg1.53.23minM65   11.164  5:223.105
144  Mario van de WalleHansbeke1.53.26minMse   11.159  5:233.105
145  Hanno de Hoon (PR 1.36.24) Terneuzen1.53.45minM60   11.128  5:233.094
146  Jack Folkersma (PR 1.47.13) Terneuzen1.53.50minMse   11.120  5:243.094
147  Brigitte RoelsKalken1.53.55minVse   11.112  5:243.0986
148  Marianne Koster (PR)Borssele1.55.01minVse   11.006  5:273.0675
149  Frans Verwilligen (PR 1.35.04) Hulst1.55.09minMse   10.993  5:273.051
150  Tim HarmsDelft1.55.39minMse   10.946  5:293.041
151  Darius BlaszykHulst1.55.56minMse   10.919  5:303.03-
152  Wanda Zegers (PR 1.49.51) Terneuzen1.56.00minV45   10.913  5:303.0366
153  Yves BrackeZelzate1.56.20minMse   10.881  5:313.02-
154  Haike LangeraertMoerbeke1.56.22minVse   10.878  5:313.0263
155  christophe van HoveKemzeke1.56.46minMse   10.841  5:323.01-
156  Kurt TaghonZomergem1.56.57minMse   10.824  5:333.01-
157  Monique Kokke (PR)Westdorpe1.57.02minVse   10.816  5:333.0057
158  Emanuëla Bracke (PR 1.57.30) Axel1.58.14minVse   10.706  5:362.9748
159  Stefan van den Dries (PR 1.48.16) Heinkenszand1.58.28minMse   10.685  5:372.97-
160  Kevin de Pagter (PR 1.14.35) Arnemuiden1.58.56minMse   10.643  5:382.96-
161  Rosette Verkaart (PR 1.49.18) Vlissingen1.59.16minV40   10.614  5:392.9540
162  Marianne KnijfPhilippine2.00.39minVse   10.492  5:432.9132
163  Nathalie van HaeveOvermeire2.00.44minVse   10.485  5:432.9131
164  Els Zweistra (PR 1.57.09) Terneuzen2.01.24minV60   10.427  5:452.9027
165  Harry DurinckKalken2.01.27minMse   10.423  5:452.90-
166  Imo Jongepier (PR 1.49.50) Nieuw- en Sint Joosland2.03.44minM65   10.230  5:522.84-
167  Peter VlerickDestelbergen2.04.47minMse   10.144  5:552.82-
168  Imelda de Poorter (PR)Terneuzen2.05.18minVse   10.103  5:562.8110
169  Leo Hoeksma (PR)Koewacht2.05.58minMse   10.049  5:582.79-
170  Arthur Stijns (PR 1.54.07) Oudelande2.06.34minM70   10.001  6:002.78-
171  Marcel de Cock (PR 2.02.11) Vogelwaarde2.07.25minMse   9.935  6:022.76-
172  Jonas HeyvaertSint-Amans2.07.31minMse   9.927  6:032.76-
173  Jan Euser (PR)Veere2.07.32minM65   9.926  6:032.76-
174  Annemieke Houmes (debuut) Middelburg2.07.34minV35   9.923  6:032.764
175  Marion Goossen (PR 1.49.39) Terneuzen2.08.19minV45   9.865  6:052.742
176  Bernadette DeclerckZwijndrecht2.08.34minVse   9.846  6:062.732
177  Chantal SchilperoodtTerneuzen2.08.58minVse   9.815  6:072.731
178  Linda van GoolSint-Kruis-Winkel2.10.07minVse   9.729  6:102.70-
179  Philip de VroeSleidinge2.10.11minMse   9.724  6:102.70-
180  p. van den BosHeinkenszand2.11.01minMse   9.662  6:132.68-
181  Rudy van de VeldeWachtebeke2.12.20minMse   9.566  6:162.66-
182  Tommy DevosHaasdonk2.15.26minMse   9.347  6:252.60-
183  joos Harinck (PR 1.42.39) Middelburg2.22.05minMse   8.909  6:442.47-
184  Els de ClerckLaarne2.25.30minVse   8.700  6:542.42-
185  Carla Coenen (debuut) Middelburg2.25.34minVse   8.696  6:542.42-
Mannen: 145 (78.8%) => M35=3 - M40=4 - M45=10 - M50=5 - M55=2 - M60=3 - M65=3 - M70=1 - Mse=114
Vrouwen: 39 (21.2%) => V35=3 - V40=2 - V45=4 - V60=1 - Vse=29

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

halve marathon

2020Erwin Adan1:12:04Erwin Harmes1:12:39Christoph Schelfhout1:14:32Ada Geuze1:27:51194
2019Kevin de Poorter1:14:39Jente Samson1:15:11Sander d'Hont1:15:11Monica Sanderse1:22:14228
2018Erwin Harmes1:14:22Wim Smets1:16:41Frederik Christiaens1:17:41Mirthe Overkamp1:28:17185
2017Erwin Harmes1:12:10Joris de Schepper1:13:16Mark Verhage1:15:10Sofie Picavet1:21:27194
2016Jente Samson1:15:38Mark Verhage1:16:08Sander Post1:17:04Sofie Picavet1:27:18195
2015Erwin Harmes1:13:25Maarten Loopgids1:19:33Mark Verhage1:19:40Sofie Claus1:31:55163
2014Erwin Harmes1:11:46Remy Vasseur1:16:34Frederik Christiaens1:16:44Sofie Claus1:30:32129
10.6 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Renzo VanhoorelbekeHarelbeke40.11minMse   15.827  3:474.40-
2  Michel AlbertijnSint-Pauwels41.50minMse   15.203  3:574.22+1:39
3  Gino van Eetvelt42.01minMse   15.137  3:584.20+1:50
4  JurgenZingen42.13minMse   15.065  3:594.18+2:02
5  HelskensZelzate42.50minMse   14.848  4:024.12+2:39
6  Jean-Paul PraetDenderleeuw43.14minMse   14.711  4:054.09+3:03
7  Evert KuijkTerneuzen46.59minM50   13.537  4:263.76+6:48
8  Patrick de SutterStekene47.04minMse   13.513  4:263.75+6:53
9  Martin NoensKemzeke47.31minMse   13.385  4:293.72+7:20
10  Mario FeliusSomeren48.17minMse   13.172  4:333.66+8:06
12  Maartje KasteleinVlissingen49.02minVse   12.971  4:383.60+8:51
13  Alan LippensErtvelde49.05minMse   12.958  4:383.60+8:54
14  Ron DellebekeOost-Souburg49.58minM55   12.728  4:433.54+9:47
15  Dennis VerdurmenSint Jansteen50.23minMse   12.623  4:453.51+10:12
16  William BollemanAxel50.35minMse   12.573  4:463.49+10:24
17  Franky StandaertZelzate51.54minMse   12.254  4:543.40+11:43
18  Ronny van OverleepStekene53.19minMse   11.929  5:023.31+13:08
19  Ko de BruijneKloosterzande53.46minMse   11.829  5:043.29+13:35
20  Bennie BouterseTerneuzen54.07minMse   11.752  5:063.26+13:56
21  Sophie van den BosscheSint-Lievens-Houtem55.05minVse   11.546  5:123.21+14:54
22  Freer van RoeyenAxel55.26minMse   11.473  5:143.19+15:15
23  Pim VinkeAxel55.32minMse   11.453  5:143.18+15:21
24  Simone SchauwaertHulst56.12minVse   11.317  5:183.14+16:01
25  Tom SchauwertHulst56.15minMse   11.307  5:183.14+16:04
26  Piet BeijerMiddelburg56.27minM65   11.267  5:203.13+16:16
27  Sven de MeyerStekene56.33minMse   11.247  5:203.12+16:22
28  Leo KayserTerneuzen56.46minMse   11.204  5:213.11+16:35
29  Ferdie de KlerkTerneuzen56.51minM70   11.187  5:223.11+16:40
30  Gerald MonteyneOosteeklo57.31minMse   11.058  5:263.07+17:20
31  Geert StandaertAssenede57.46minMse   11.010  5:273.06+17:35
32  Katrien DuckyRoeselare57.53minVse   10.988  5:283.05+17:42
33  Montyka SoloStekene58.09minMse   10.937  5:293.04+17:58
34  Hilde MoensDendermonde58.45minVse   10.826  5:333.01+18:34
35  DidierAssenede58.57minMse   10.789  5:343.00+18:46
36  Joris VerhelsVerrebroek59.38minMse   10.665  5:382.96+19:27
37  Judith RidderhofKloosterzande59.50minV35   10.630  5:392.95+19:39
38  Hubert RoelsKloosterzande1.01.22minMse   10.364  5:472.88+21:11
39  Romain BolssensKieldrecht1.02.05minMse   10.244  5:512.85+21:54
40  Ellen BroekaartKloosterzande1.03.52minVse   9.958  6:022.77+23:41
41  Jan Willem SlabbekoornHoek1.03.58minMse   9.943  6:022.76+23:47
42  Peggy de CockHengstdijk1.04.01minVse   9.935  6:022.76+23:50
43  Caroline de WaalTerneuzen1.07.36minVse   9.408  6:232.61+27:25
44  Anthoine MathysDe Pinte1.07.41minMse   9.397  6:232.61+27:30
45  Ans van LaekemAssenede1.12.12minVse   8.809  6:492.45+32:01
46  Rudi vanwaesbergeSint-Pauwels1.13.08minMse   8.696  6:542.42+32:57
47  Aime SamsonSint-Pauwels1.14.35minMse   8.527  7:022.37+34:24
48  Wim CoppietersStrombeek Bever1.15.00minMse   8.480  7:052.36+34:49
49  Greta de VylderSint-Gilis-Waas1.15.04minVse   8.472  7:052.35+34:53
50  MartaZele1.20.59minVse   7.853  7:382.18+40:48
51  Karen VlaemynckLichtervelde1.21.02minVse   7.849  7:392.18+40:51
Mannen: 37 (74%) => M50=1 - M55=1 - M65=1 - M70=1 - Mse=33
Vrouwen: 13 (26%) => V35=1 - Vse=12

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 6.745 seconden nodig om deze lijst met 234 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reacties:
Jan Roose: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jan Roose: Resultaten Run Your Own Race 5..
Wouter Verstraate: Resultaten Run Your Own Race 5..
Jan Roose: Resultaten Run Your Own Race 5..
Jos den Hollander: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Floris Willeboordse: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jos den Hollander: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
08-03: 45e CPC Loop Den Haag (89)
01-03: 20 van Alphen Alphen a/d Rijn (4)
01-03: Rico Salvettiloop Moergestel (2)
23-02: NK indoor Senioren Apeldoorn (1)
23-02: Wegwedstrijd Xabia (1)
22-02: BK indoor studenten Gent (2)
15-02: NK indoor A/B-junioren Apeldoorn (2)
Atletiek Zeeland © 2020