donderdag 9 juli 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 10-07: 1e Track Meeting Utrecht
vr 07-08: 2e Track Meeting Utrecht
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

25 km Scheldeloop

Terneuzen, zaterdag 17 februari 2018 - Organisatie: Jogging Club Dow
25 km >>> Zeeuws record staat met 1.16.01 vanaf 20-08-1988 op naam van John Vermeule <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Tom Van DriesscheZele1.36.41minM40   15.515  3:524.31506
2  Anthony de RopAntwerpen1.39.21minMse   15.098  3:584.19448
3  Yves DepoorterKnokke-Heist1.40.53minM50   14.869  4:024.13417
4  Kris CornelisZele1.42.41minM40   14.608  4:064.06381
5  Martijn Kox (PR 1.42.30) Westdorpe1.42.50minM40   14.587  4:074.05379
6  Erwin van den Broeke (PR 1.35.40) Axel1.43.16minM35   14.526  4:084.03370
7  Jan Vermeulen (PR)Clinge1.43.37minM55   14.476  4:094.02364
8  Edwin de Jaeger (PR 1.36.55) Zuiddorpe1.43.57minM45   14.430  4:094.01357
9  Stefan van den Broeke (PR 1.43.55) Axel1.44.15minMse   14.388  4:104.00352
10  Adriaan Wieles (PR 1.41.20) Terneuzen1.44.47minM50   14.315  4:113.98342
11  Erik Goossen (PR 1.36.47) Terneuzen1.45.53minM45   14.167  4:143.94322
12  Gino Van BroeckTemse1.47.43minM35   13.925  4:193.87290
13  Lion Baas (PR 1.45.37) Vlissingen1.47.51minM40   13.908  4:193.86288
14  Frederik Van de VeldeZele1.49.11minM35   13.738  4:223.82266
15  Niels ClinckKalken1.49.12minMse   13.736  4:223.82266
16  Francois van de Broecke (PR)Breskens1.49.20minM45   13.720  4:223.81264
17  Monica Sanderse (PR 1.40.47) Vlissingen1.49.24minV35   13.711  4:233.81484
18  Michel Ridderhof (PR 1.49.03) Middelburg1.51.12minM45   13.489  4:273.75235
19  Christian van der Reest (debuut) Oudelande1.51.31minMse   13.451  4:283.74230
20  Esther Verhaegen (debuut) Sluis1.51.35minVse   13.443  4:283.73443
21  Danny MeeusNijlen1.51.36minV55   13.441  4:283.73442
22  Robert Matthijs (PR)Terneuzen1.51.52minM50   13.409  4:283.72225
23  Raphaelle TangheAntwerpen1.52.56minVse   13.282  4:313.69418
24  Omar Hillaert (PR 1.53.05) Westdorpe1.55.10minM45   13.025  4:363.62179
25  Niki BoogaertWaasmunster1.55.11minVse   13.023  4:363.62378
26  Veerle HofmanSint-Niklaas1.55.12minV40   13.021  4:363.62378
27  Cathy Poppe (PR 1.54.56) Terneuzen1.56.27minV40   12.881  4:393.58357
28  Remco Kapteijn (PR)Kapelle-Biezelinge1.56.54minM45   12.831  4:413.56157
29  Stijn LioenDadizele1.57.35minM40   12.757  4:423.54148
30  Patrick van den VijverVeldhoven1.58.53minM45   12.617  4:453.50133
31  Dimitri MevensenWachtebeke1.59.49minMse   12.519  4:483.48123
32  Ada Geuze (PR 1.51.02) Middelburg2.01.03minV35   12.392  4:513.44285
33  Nico De HeefGent2.01.09minM35   12.381  4:513.44108
34  Erik Bolleman (PR 1.53.06) Axel2.01.16minM50   12.369  4:513.44107
35  Astrid Verhage (PR)Zuiddorpe2.01.25minV35   12.354  4:513.43279
36  Kees van der Heijden (PR)Vlissingen2.01.47minM55   12.317  4:523.42102
37  Nicole SpruitVeldhoven2.01.50minV45   12.312  4:523.42273
38  Bart RoelantSint-Niklaas2.02.24minM50   12.255  4:543.4096
39  Jan Rouwendaal (PR 2.01.25) Vogelwaarde2.03.53minM35   12.108  4:573.3682
40  Patrick de SutterStekene2.05.08minM55   11.987  5:003.3371
41  John Vette (PR)Terneuzen2.05.48minM55   11.924  5:023.3166
42  Frank Boerebach (PR 1.45.45) Hoek2.08.09minM55   11.705  5:083.2548
43  Wim LammersBleskensgraaf2.08.11minM60   11.702  5:083.2548
44  Piet Pijpelink (PR)Terneuzen2.10.57minM50   11.455  5:143.1831
45  Franklin GregoryWetteren2.11.19minM35   11.423  5:153.1729
46  Harold de Maat (PR 2.04.08) Terneuzen2.11.30minM45   11.407  5:163.1728
47  Isabelle HerteleerGent2.12.05minV40   11.356  5:173.15144
48  Jochem de Dijcker (PR)Axel2.12.15minM40   11.342  5:173.1524
49  Davy Dubbeldam (PR 1.59.58) Sluiskil2.12.32minM45   11.318  5:183.1423
50  Isabel Van NieuwenhuyzeKalken2.12.39minV40   11.308  5:183.14138
51  Bart VanhauwermeirenWetteren2.12.40minM50   11.307  5:183.1422
52  Frans Verwilligen (PR 1.53.59) Hulst2.13.05minM60   11.271  5:193.1320
53  Debby MeulemanWanzele2.13.34minVse   11.230  5:213.12129
54  Christophe De ClercqBrakel2.13.35minM35   11.229  5:213.1218
55  Edwin Riemens (PR)Axel2.14.27minM50   11.157  5:233.1015
56  Lex AdamHoogerheide2.14.48minM55   11.128  5:243.0914
57  Marc van der Male (PR)Axel2.15.51minM50   11.042  5:263.0710
58  Davy BaeleHoevenen2.16.03minM40   11.025  5:273.069
59  Melissa ten Kate (PR 2.03.58) Terneuzen2.16.26minVse   10.994  5:273.05102
60  Aly TalenAntwerpen2.17.28minV50   10.912  5:303.0393
61  Michel Fieret (debuut) Terneuzen2.17.39minM45   10.897  5:303.035
62  Theo Roels (PR 1.54.12) Kloosterzande2.18.05minM60   10.863  5:313.024
63  Hanno de HoonVogelwaarde2.18.15minMse   10.850  5:323.014
64  Carlo PlotsLaarne2.19.40minV45   10.740  5:352.9875
65  Brigitte RoelsKalken2.19.42minV55   10.737  5:352.9875
66  Melissa Van der VeldeLaarne2.20.11minVse   10.700  5:362.9771
67  Thomas Van NoorleghemKalken2.22.22minMse   10.536  5:422.93-
68  Christian HerteleerBellem2.25.12minM65   10.331  5:482.87-
69  Heike ClinckSchellebelle2.28.02minVse   10.133  5:552.8125
70  Marion Goossen (PR 2.19.14) Terneuzen2.29.28minV45   10.036  5:592.7919
71  Tom Van WynsbergheEeklo2.31.16minM35   9.916  6:032.75-
72  Peter de BruynBrasschaat2.33.47minM45   9.754  6:092.71-
73  Geert van den VoordeDenderleeuw2.35.12minM45   9.665  6:122.68-
74  Marieke van Hecke (debuut) Terneuzen2.38.02minV35   9.492  6:192.64-
75  Jack Folkersma (PR 2.14.15) Terneuzen2.39.36minM50   9.398  6:232.61-
76  Ann Van SamangBrugge2.51.00minV45   8.772  6:502.44-
Mannen: 54 (71.05%) => M35=8 - M40=7 - M45=12 - M50=10 - M55=6 - M60=3 - M65=1 - Mse=7
Vrouwen: 22 (28.95%) => V35=4 - V40=4 - V45=4 - V50=1 - V55=2 - Vse=7

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

25 km

2019Erwin Harmes1:28:53Sander Post1:34:19Frederik Christiaens1:35:40Monica Sanderse1:40:4778
2018Tom Van Driessche1:36:41Anthony de Rop1:39:21Yves Depoorter1:40:53Monica Sanderse1:49:2476
2017Erwin Harmes1:25:43Jente Samson1:29:25Sean Durinck1:32:57Paola van Gilst1:53:4865
2015Gino de Cock1:31:13Sander Post1:35:56Edwin de Jaeger1:37:00Ellen van Loocke2:04:0764
2014Christophe De Grande1:37:12Yaron Weyts1:42:37Gilles Geschiere1:44:17Kristl Blancquaert1:59:2271
12 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Jordi van GuyseStekene42.08minM35   17.089  3:314.75-
2  Koen van HerzeleAalst47.58minMse   15.010  4:004.17+5:50
3  Jean Paul PraetDenderleeuw50.15minM60   14.328  4:113.98+8:07
4  Thomas WulffraatTerneuzen50.45minM35   14.187  4:143.94+8:37
5  Dennis FlorussenTerneuzen51.49minM40   13.895  4:193.86+9:41
6  Marco OttjesOssenisse52.03minM45   13.833  4:203.84+9:55
7  Menno den DekkerTerneuzen52.25minM45   13.736  4:223.82+10:17
8  Jos van GrembergheStekene52.45minM60   13.649  4:243.79+10:37
9  Iwein PereboomAalst54.19minM35   13.256  4:323.68+12:11
10  Wilfried de KortAxel55.07minM60   13.063  4:363.63+12:59
11  Alain LippensErtvelde58.07minM55   12.389  4:513.44+15:59
12  Joa EphraimAxel58.45minMse   12.255  4:543.40+16:37
13  Josa van der VlietTerneuzen1.00.37minV50   11.878  5:033.30+18:29
14  Marianne KnijffPhilippine1.01.58minV55   11.619  5:103.23+19:50
15  Evert KuijkTerneuzen1.02.58minM50   11.435  5:153.18+20:50
16  Patrick CeuppensHalle1.03.03minM60   11.420  5:153.17+20:55
17  Guy Van SeverenLovendegem1.03.14minM70   11.386  5:163.16+21:06
18  Wanda ZegersTerneuzen1.03.38minV45   11.315  5:183.14+21:30
19  Leo HoekmaKoewacht1.06.21minM65   10.852  5:323.01+24:13
20  Sjaak OosterlingBreskens1.06.33minM65   10.819  5:333.01+24:25
21  Didier Van NieuwenhuyzenAssenede1.07.14minM50   10.709  5:362.97+25:06
22  Hubert RoelsKloosterzande1.08.35minM70   10.498  5:432.92+26:27
23  Carla ZegersKoewacht1.08.38minV50   10.491  5:432.91+26:30
24  Daan DielemanZaamslag1.09.29minM65   10.362  5:472.88+27:21
25  Stefanie van de VisserHoek1.09.34minV35   10.350  5:482.87+27:26
26  Eline de MeesterEeklo1.09.39minVse   10.337  5:482.87+27:31
27  Erik de MunckTerneuzen1.11.41minM35   10.044  5:582.79+29:33
28  Romain BolssensKieldrecht1.11.52minM60   10.019  5:592.78+29:44
29  Monique AdriaanseTerneuzen1.13.07minV50   9.847  6:062.74+30:59
30  Marie Jeanne De KeyserBellem1.13.24minV70   9.809  6:072.72+31:16
31  Didier Vanden BaldeDedeberg1.13.25minM50   9.807  6:072.72+31:17
32  Ithan PijnenTerneuzen1.14.04minM35   9.721  6:102.70+31:56
33  Alexandra PijnenTerneuzen1.15.37minV35   9.522  6:182.64+33:29
34  Patrick DobbelaarZaamslag1.15.41minM40   9.513  6:182.64+33:33
35  Martine MampaeyKontich1.15.41minV50   9.513  6:182.64+33:33
36  Sabrina SpeeleveldBrasschaat1.15.42minV45   9.511  6:192.64+33:34
37  Dirk SpiessenKontich1.15.42minM55   9.511  6:192.64+33:34
38  Fenia van den BrandeHoevenen1.15.42minVse   9.511  6:192.64+33:34
39  Greta de VylderSint-Gillis-Waas1.25.19minV70   8.439  7:072.34+43:11
40  Aime SamsomSint-Pauwels1.25.20minM70   8.438  7:072.34+43:12
Mannen: 27 (67.5%) => M35=5 - M40=2 - M45=2 - M50=3 - M55=2 - M60=5 - M65=3 - M70=3 - Mse=2
Vrouwen: 13 (32.5%) => V35=2 - V45=2 - V50=4 - V55=1 - V70=2 - Vse=2

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.53 seconden nodig om deze lijst met 116 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
05-07: Stratenloop Zele (6)
10 km Sven Vermeulen (PR 36.39)37.47  M40
10 km Jonnathan Duinkerke (debuut)40.02  Mse
10 km Arthur van Aartsen (PR 41.22)45.05  M45
10 km Wendy Wijnstra (PR 45.24)45.35  V35
10 km Maurice Steketee (PR 41.35)45.37  M35
5 km Wouter Verstraate (PR)16.05  Mse
04-07: Testwedstrijd Papendal (1)
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.45.11)3.45.99  Mse
Atletiek Zeeland © 2020