dinsdag 26 mei 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
28-04: Ook na 1 juni Run your own race
24-04: Zeeuws record 15 km van John Vermeule meest kansrijk om ooit te worden verbroken
21-04: Kunnen we na 1 juni stoppen met Run your own race?
16-04: Comeback van John Vermeule in 1993?
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Appelloop

Axel, zaterdag 4 november 2017 - Organisatie: Road Running Axel
14.6 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Pieter-Jan de BosscherZele52.39minMse   16.638  3:364.62-
2  Erwin van den BroekeAxel54.59minMse   15.932  3:464.43+2:20
3  Sander van DoornTerneuzen55.35minMse   15.760  3:484.38+2:56
4  Andy HuybensBeveren55.55minMse   15.666  3:504.35+3:16
5  Peter MeeuwsenKrabbendijke56.04minMse   15.624  3:504.34+3:25
6  David van VoorenEeklo56.29minMse   15.509  3:524.31+3:50
7  Gino van BroeckTemse58.08minMse   15.069  3:594.19+5:29
8  Geert WaelputKoewacht58.31minM45   14.970  4:004.16+5:52
9  Stefan van den BroekeAxel58.34minMse   14.957  4:014.15+5:55
10  Patrck RoelandBelsele58.36minMse   14.949  4:014.15+5:57
11  Marnix HillaertMoerbeke59.03minMse   14.835  4:034.12+6:24
12  Marlon RoelsTerneuzen59.10minM45   14.806  4:034.11+6:31
13  Christian de MeijerPhilippine1.00.04minMse   14.584  4:074.05+7:25
14  Jordy LeenknechtHulst1.00.41minMse   14.436  4:094.01+8:02
15  Tony DemaretSint-Kruis-Winkel1.01.04minMse   14.345  4:113.98+8:25
16  Thomas WulffraatTerneuzen1.01.24minMse   14.267  4:123.96+8:45
17  Jeroen van den BroekeTerneuzen1.01.33minMse   14.232  4:133.95+8:54
18  Lorenzo d'HontKoewacht1.01.38minMse   14.213  4:133.95+8:59
19  Ronald GeertseSerooskerke1.01.52minMse   14.159  4:143.93+9:13
20  Fons de RijckeKloosterzande1.02.45minMse   13.960  4:183.88+10:06
21  Maurice van SpeybroeckErtvelde1.03.12minMse   13.861  4:203.85+10:33
22  Peter de DeckerMaldegem1.04.38minMse   13.553  4:263.76+11:59
23  Jeroen van DijkKloosterzande1.04.47minMse   13.522  4:263.76+12:08
24  Luc de ConickEeklo1.06.01minMse   13.269  4:313.69+13:22
25  Peter van den BergHulst1.06.26minMse   13.186  4:333.66+13:47
26  Frank BoerebachHoek1.06.47minMse   13.117  4:343.64+14:08
27  Geerd de ReykStekene1.07.15minMse   13.026  4:363.62+14:36
28  Saskia VercammenSint-Niklaas1.07.25minVse   12.994  4:373.61+14:46
29  Danny van DammeSinaai1.07.27minMse   12.987  4:373.61+14:48
30  Eric DielemanTerneuzen1.07.28minMse   12.984  4:373.61+14:49
31  Gino DhanisSint Jansteen1.08.07minM50   12.860  4:403.57+15:28
32  Jos WynsHallaar1.08.09minMse   12.854  4:403.57+15:30
33  Jos PutVlissingen1.08.19minM50   12.823  4:413.56+15:40
34  Erwin NachtegaelHeikant1.08.20minM55   12.820  4:413.56+15:41
35  Theo RoelsKloosterzande1.09.13minM55   12.656  4:443.52+16:34
36  Linda CoppensMoorsel1.09.19minVse   12.638  4:453.51+16:40
37  Renate van HuffelSint Jansteen1.09.31minVse   12.601  4:463.50+16:52
38  Chris SchelkensDendermonde1.09.40minMse   12.574  4:463.49+17:01
39  Kris GoossensKieldrecht1.09.50minMse   12.544  4:473.48+17:11
40  Jean-Pierre NoletAxel1.10.03minMse   12.505  4:483.47+17:24
41  Patrick DobbelaarHoek1.10.19minMse   12.458  4:493.46+17:40
42  Nico RosWaarschoot1.10.58minMse   12.344  4:523.43+18:19
43  Wim StrobbeKloosterzande1.11.25minMse   12.266  4:533.41+18:46
44  Patricia VerschuereEelko1.11.27minVse   12.260  4:543.41+18:48
45  Marco BakkerAxel1.12.04minMse   12.155  4:563.38+19:25
46  Piet PijpelinkTerneuzen1.12.26minMse   12.094  4:583.36+19:47
47  Johnny DoomsTerneuzen1.12.42minM60   12.050  4:593.35+20:03
48  Dagmar van EesveldeErtvelde1.12.49minVse   12.030  4:593.34+20:10
49  Maarten de CockSluiskil1.12.52minMse   12.022  4:593.34+20:13
50  Stefaan de WertClinge1.13.20minMse   11.945  5:013.32+20:41
51  Koen KoutstaalHulst1.14.16minMse   11.795  5:053.28+21:37
52  Cor LeunisTerneuzen1.14.48minMse   11.711  5:073.25+22:09
53  Trui GonnissenPhilippine1.15.25minMse   11.615  5:103.23+22:46
54  Dieuwert SturmZaamslag1.16.45minMse   11.414  5:153.17+24:06
55  Leo HoekmaKoewacht1.17.40minM65   11.279  5:193.13+25:01
56  Herman van de GlindKloetinge1.17.42minMse   11.274  5:193.13+25:03
57  Michel CambeenVogelwaarde1.18.23minMse   11.176  5:223.10+25:44
58  Jack FolkersmaTerneuzen1.19.14minMse   11.056  5:263.07+26:35
59  Chantal NachtegaelHeikant1.19.29minVse   11.021  5:273.06+26:50
60  Stefan van den DriesHeinkenszand1.20.21minMse   10.902  5:303.03+27:42
61  Patrick FreijzerHulst1.20.51minMse   10.835  5:323.01+28:12
62  Els ZweistraTerneuzen1.21.20minV55   10.770  5:342.99+28:41
63  Wouter van den DriesHeinkenszand1.21.28minMse   10.753  5:352.99+28:49
64  Marc van de MaleAxel1.21.42minMse   10.722  5:362.98+29:03
65  Jos van BelenHulst1.22.11minMse   10.659  5:382.96+29:32
66  Anniek de RijckSint Jansteen1.22.53minVse   10.569  5:412.94+30:14
67  Patrick SteenbekeEeklo1.24.16minMse   10.396  5:462.89+31:37
68  Gerald MonteyneEeklo1.24.18minMse   10.391  5:462.89+31:39
69  Ko de KoeijerZaamslag1.25.22minMse   10.262  5:512.85+32:43
70  Gerry BlaakmanTerneuzen1.26.10minMse   10.166  5:542.82+33:31
71  Jessie VerbekeSint-Laureins1.29.55minVse   9.742  6:102.71+37:16
72  Romain BolssensKieldrecht1.30.35minMse   9.671  6:122.69+37:56
73  Philip de VroeSleidinge1.30.56minMse   9.633  6:142.68+38:17
74  Rudy vande VeldeWachtebeke1.30.58minMse   9.630  6:142.67+38:19
75  Kimberly van WaesbergheSint-Pauwels1.36.15minVse   9.101  6:362.53+43:36
76  Tonny DevosHaasdonk1.36.17minMse   9.098  6:362.53+43:38
77  Frans VerwilligenHulst1.42.06minMse   8.580  7:002.38+49:27
78  Mieke VangaverEeklo1.50.10minVse   7.952  7:332.21+57:31
79  Marianne de BaedtsEelko1.50.10minVse   7.952  7:332.21+57:31
Mannen: 67 (84.81%) => M45=2 - M50=2 - M55=2 - M60=1 - M65=1 - Mse=59
Vrouwen: 12 (15.19%) => V55=1 - Vse=11

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

19.3 km

2019Mark Verhage1:10:24Erwin Van den Broeke1:14:51Edwin de La Ruelle1:15:00Sharon Bogaert1:26:3940

14.65 km

2018Jordi van Guyse50:43Tony Blan53:07Edwin de la Ruelle54:26Lydia Kleinjan1:09:0174

14.6 km

2017Pieter-Jan de Bosscher52:39Erwin van den Broeke54:59Sander van Doorn55:35Saskia Vercammen1:07:2579

13.8 km

2016Sander Post48:03Joris de Schepper48:38Jente Samson48:56Caudine Vlaminck1:05:4272
2015Francesco Degroote48:09Bart Bleyaert49:04Kevin Crudde51:21Martine Boute1:03:3782
2014Erwin van den Broeke50:44Sander Post51:14Edwin Arens52:40Astrid Verhage1:08:2385
8 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Mark VerhageZaamslag28.58minMse   16.571  3:374.60-
2  Peter RottierKalken29.11minM35   16.448  3:394.57+0:13
3  Dennis VlassenroodSint Jansteen30.54minM35   15.534  3:524.31+1:56
4  Jan RouwendaalVogelwaarde31.02minM35   15.467  3:534.30+2:04
5  Ben van VlietTerneuzen31.26minM40   15.270  3:564.24+2:28
6  Ralph SchaaljeAxel31.31minMse   15.230  3:564.23+2:33
7  Joakim van GasseSint-Pauwels31.32minMse   15.222  3:574.23+2:34
8  Joris de NeveEeklo33.35minM45   14.293  4:123.97+4:37
9  Cathy PoppeTerneuzen33.46minV40   14.215  4:133.95+4:48
10  Omar HillaertWestdorpe33.57minM45   14.138  4:153.93+4:59
11  Patrick de SutterStekene34.01minM55   14.111  4:153.92+5:03
12  Erwin van BeljouwKloosterzande34.03minM45   14.097  4:153.92+5:05
13  Alexander D'HontEksaarde34.09minMse   14.056  4:163.90+5:11
14  Jos van GrembergheKoewacht34.32minM60   13.900  4:193.86+5:34
15  Martin NoensKemzeke34.44minM50   13.820  4:213.84+5:46
16  Jordy Alvarez MorcusKuitaart34.50minMse   13.780  4:213.83+5:52
17  Roland SyvertsenSint-Niklaas34.57minM55   13.734  4:223.81+5:59
18  Dimitri CuyversStekene35.11minM40   13.643  4:243.79+6:13
19  Menno den DekkerTerneuzen35.11minM45   13.643  4:243.79+6:13
20  Alain LippensErtvelde35.17minM45   13.604  4:253.78+6:19
21  Marco BaartLamswaarde35.24minM40   13.559  4:263.77+6:26
22  Menno van der ZandenPhilippine35.28minMse   13.534  4:263.76+6:30
23  Patrick RoosenboomZele36.01minM50   13.327  4:303.70+7:03
24  Sjakkie van den BroekeHoek36.06minM45   13.296  4:313.69+7:08
25  Martijn HeijensHulst36.24minM35   13.187  4:333.66+7:26
26  Wim van de VeireSint-Jan-in-Eremo36.31minM35   13.145  4:343.65+7:33
27  Hennie DriessenAxel36.32minM40   13.139  4:343.65+7:34
28  Artjan LambertVogelwaarde36.38minMse   13.103  4:353.64+7:40
29  Wim BakkerTerneuzen36.44minM65   13.067  4:363.63+7:46
30  Cedric de BeeldeSint-Niklaas36.49minMse   13.038  4:363.62+7:51
34  Matthieu VerleeSinaai36.49minM35   13.038  4:363.62+7:51
35  Inge de BooijGraauw37.00minVse   12.973  4:383.60+8:02
31  Marc dekeyserMoerbeke37.02minM50   12.961  4:383.60+8:04
38  Erwin ScheeleTerneuzen37.11minM45   12.909  4:393.59+8:13
32  Philip VioenKoewacht37.21minMse   12.851  4:403.57+8:23
33  Laurens MeeuwsenKrabbendijke37.28minM55   12.811  4:413.56+8:30
39  Ko de BruyneKloosterzande37.31minM50   12.794  4:413.55+8:33
36  Ebe BlaauwTerneuzen37.58minM60   12.643  4:453.51+9:00
37  Jochem de DijckerAxel38.07minM35   12.593  4:463.50+9:09
40  Dirk de BosscherLokeren38.42minM55   12.403  4:503.45+9:44
41  Corina van de WegePhilippine38.59minV50   12.313  4:523.42+10:01
42  Marc de BaetsHeusden39.07minM55   12.271  4:533.41+10:09
43  Rommy SmetSinaai39.24minM55   12.183  4:563.38+10:26
44  Pascal de GraeveWestdorpe39.42minM45   12.091  4:583.36+10:44
45  Rony AdriaenssensLokeren39.56minM60   12.020  5:003.34+10:58
46  Tim BaertErtvelde40.03minM35   11.985  5:003.33+11:05
47  Freer van RoeyenAxel40.05minM50   11.975  5:013.33+11:07
48  Stefaan HeirmanMoerbeke40.22minM45   11.891  5:033.30+11:24
49  Patrick CarlierErtvelde40.29minM50   11.857  5:043.29+11:31
52  Peter SlockVrasene40.31minM45   11.847  5:043.29+11:33
50  Bennie BouterseTerneuzen40.39minM50   11.808  5:053.28+11:41
51  Alex VanhoveGent40.53minM65   11.741  5:073.26+11:55
53  Kees van GeloofHulst41.01minM55   11.703  5:083.25+12:03
54  Seppe LambertHulst41.13minMse   11.646  5:093.23+12:15
55  Patrick MichielsNieuw-Namen41.40minM50   11.520  5:133.20+12:42
56  Didier vanden BulckeGent41.45minM50   11.497  5:133.19+12:47
57  Ludwig van GeyteZele41.49minM55   11.479  5:143.19+12:51
58  Claudia PaelinckPuivelde41.55minVse   11.451  5:143.18+12:57
59  Wim de GreytStekene42.09minM50   11.388  5:163.16+13:11
60  Harry DurinckKalken42.19minM50   11.343  5:173.15+13:21
61  Guy van SeverenLovendegem42.33minM70   11.281  5:193.13+13:35
64  Dirk van den HoeckeZaamslag42.33minM50   11.281  5:193.13+13:35
62  Ferdie de KlerkTerneuzen42.35minM70   11.272  5:193.13+13:37
65  Hubert RoelsKloosterzande42.35minM65   11.272  5:193.13+13:37
63  Remco EveraardKloosterzande43.24minM35   11.060  5:263.07+14:26
66  Daan DielemanZaamslag43.24minM65   11.060  5:263.07+14:26
67  Annelies RombautKieldrecht44.10minV60   10.868  5:313.02+15:12
68  Ides CocquytDendermonde44.20minM35   10.827  5:333.01+15:22
69  Rene de BakkerHulst45.06minM60   10.643  5:382.96+16:08
70  Samantha de RijckSint Jansteen46.20minVse   10.360  5:482.88+17:22
71  Andrea KoningGoes46.33minV40   10.311  5:492.86+17:35
72  Katinka van de GlindKloetinge46.43minV40   10.275  5:502.85+17:45
73  Karin den DekkerTerneuzen47.25minV45   10.123  5:562.81+18:27
74  Arlette HendrickxHallaar47.29minV60   10.109  5:562.81+18:31
75  Ron SalomeKloosterzande47.30minM55   10.105  5:562.81+18:32
76  Jean-Piere D'HauwZelzate47.33minM65   10.095  5:572.80+18:35
77  Anthonie MathysDe Pinte48.06minM70   9.979  6:012.77+19:08
78  Carine WykaertErtvelde48.07minV55   9.976  6:012.77+19:09
79  Luc RondasErtvelde48.08minM60   9.972  6:012.77+19:10
80  Isabelle JacobsLokeren49.12minV50   9.756  6:092.71+20:14
81  Mariette van GuchtSinaai50.24minV65   9.524  6:182.65+21:26
82  Annelore de BosscherLokeren50.29minVse   9.508  6:192.64+21:31
83  Maria van BelleErtvelde50.30minV70   9.505  6:192.64+21:32
84  Guy GaelensGentbrugge53.05minM55   9.042  6:382.51+24:07
85  Brigitte de VreezeBeveren53.10minV50   9.028  6:392.51+24:12
86  Rudi van WaesbergheSint-Pauwels53.15minM60   9.014  6:392.50+24:17
87  William VerdonckBeveren53.20minM70   9.000  6:402.50+24:22
88  Aime SamsonSint-Pauwels53.25minM65   8.986  6:412.50+24:27
89  Carlos de WillemaeckerAlst53.30minM60   8.972  6:412.49+24:32
90  Greta de VylderSint-Gillis-Waas53.35minV70   8.958  6:422.49+24:37
91  Wim CoppietersStrombeek53.40minM80   8.944  6:432.48+24:42
92  Rita van AvermaetAssenede53.45minV65   8.930  6:432.48+24:47
93  Geert van HoofSleidinge54.00minM40   8.889  6:452.47+25:02
Mannen: 75 (80.65%) => M35=10 - M40=5 - M45=10 - M50=12 - M55=10 - M60=7 - M65=6 - M70=4 - M80=1 - Mse=10
Vrouwen: 18 (19.35%) => V40=3 - V45=1 - V50=3 - V55=1 - V60=2 - V65=2 - V70=2 - Vse=4

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.209 seconden nodig om deze lijst met 172 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Atletiek Zeeland © 2020