vrijdag 3 juli 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Hulsterloo Loop

Nieuw-Namen, zaterdag 21 oktober 2017 - Organisatie: Hulsterloo
12.4 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Liam de MeyRKHAV47.12minM35   15.763  3:484.38-
2  Wim VercruyssenNieuw-Namen48.32minM45   15.330  3:554.26+1:20
3  Sander van DoornTerneuzen48.49minMse   15.241  3:564.23+1:37
4  Gino van BroeckTemse49.44minM35   14.960  4:014.16+2:32
5  Gertjan BoeykensHasse49.58minMse   14.890  4:024.14+2:46
6  Didier VerleeHeikant50.38minMse   14.694  4:054.08+3:26
7  Joris ZamanNieuw-Namen50.44minM40   14.665  4:054.07+3:32
8  Paul BosmanKoewacht51.35minM40   14.423  4:104.01+4:23
9  Geert WaelputKoewacht51.37minM45   14.414  4:104.00+4:25
10  Tony DemaretSint-Kruis-Winkel51.48minM50   14.363  4:113.99+4:36
11  Fons de RijckeKloosterzande52.06minM50   14.280  4:123.97+4:54
12  Jordy LeenknechtHulst53.13minM35   13.981  4:183.88+6:01
13  Marnix van den BrandeClinge54.41minMse   13.606  4:253.78+7:29
14  Jeroen van DijkKloosterzande56.32minM35   13.160  4:343.66+9:20
15  Frank BoerebachHoek58.08minM55   12.798  4:413.56+10:56
16  Broeck van BroeckTemse59.01minM35   12.607  4:463.50+11:49
17  Kris GoossensKieldrecht59.05minM40   12.592  4:463.50+11:53
18  Renate van HuffelSint Jansteen59.50minV40   12.435  4:503.45+12:38
19  Jos WijnsHallaar59.53minM65   12.424  4:503.45+12:41
20  Leonhard van EgeraatBergen op Zoom59.57minM60   12.410  4:503.45+12:45
21  Johnny DoomsTerneuzen59.59minM60   12.403  4:503.45+12:47
22  Ronny GeleynVerrebroek1.00.23minM40   12.321  4:523.42+13:11
23  Karel KokDriewegen1.01.02minM55   12.190  4:553.39+13:50
24  Patrick DobbelaarHoek1.01.08minM50   12.170  4:563.38+13:56
25  Theo RoelsKloosterzande1.01.39minM55   12.068  4:583.35+14:27
26  Michiel LippensMoerbeke1.01.42minMse   12.058  4:593.35+14:30
27  Paul ObbelsNijlen1.01.45minM65   12.049  4:593.35+14:33
28  Wim StrobbeKloosterzande1.01.49minM60   12.036  4:593.34+14:37
29  Jan BoonmanAxel1.02.34minM65   11.891  5:033.30+15:22
30  Jeroen ServeriusNieuw-Namen1.03.01minMse   11.806  5:053.28+15:49
31  Frans VerwilligenHulst1.03.04minM60   11.797  5:053.28+15:52
32  Etien FerketHeikant1.03.11minM55   11.775  5:063.27+15:59
33  Piet PijpelinkTerneuzen1.03.13minM50   11.769  5:063.27+16:01
34  Age BaltHulst1.03.15minM50   11.763  5:063.27+16:03
35  Wim de GreytStekene1.04.54minM50   11.464  5:143.18+17:42
36  Jack FolkersmaTerneuzen1.05.59minM45   11.276  5:193.13+18:47
37  Alex van LeuvenSint Jansteen1.06.01minM55   11.270  5:193.13+18:49
38  Gertjan van WolvelaerNieuw-Namen1.06.38minMse   11.166  5:223.10+19:26
39  Philippe van GeertruyEkeren1.08.35minM50   10.848  5:323.01+21:23
40  Michel CambeenVogelwaarde1.08.46minM35   10.819  5:333.01+21:34
41  Jos van BellenHulst1.09.09minM60   10.759  5:352.99+21:57
42  Els ZweistraTerneuzen1.09.29minV55   10.708  5:362.97+22:17
43  Didier van NieuwehuyzeAssenede1.10.19minM50   10.581  5:402.94+23:07
44  Imo JongepierNieuw- en Sint Joosland1.10.46minM65   10.513  5:422.92+23:34
45  Jan van JoleKloosterzande1.11.13minM55   10.447  5:452.90+24:01
46  Dennie LockefeerNieuw-Namen1.12.11minM40   10.307  5:492.86+24:59
47  David LeenknechtNieuw-Namen1.12.15minM35   10.298  5:502.86+25:03
48  Gerry BlaakmanTerneuzen1.13.33minM45   10.116  5:562.81+26:21
49  Romain BolssensKieldrecht1.14.52minM60   9.938  6:022.76+27:40
50  Philippe de VroeSleidinge1.14.54minM50   9.933  6:022.76+27:42
51  Linda van GoolSint-Kruis-Winkel1.15.01minV45   9.918  6:032.75+27:49
52  Rudy van de VeldeWachtebeke1.15.04minM50   9.911  6:032.75+27:52
53  Geert van HoofSleidinge1.18.00minM40   9.538  6:172.65+30:48
54  Kimberly van WaesbergheSint-Pauwels1.22.34minVse   9.011  6:402.50+35:22
55  Tommy DevosHaasdonk1.22.37minM35   9.005  6:402.50+35:25
Mannen: 51 (92.73%) => M35=8 - M40=6 - M45=4 - M50=10 - M55=6 - M60=6 - M65=4 - Mse=7
Vrouwen: 4 (7.27%) => V40=1 - V45=1 - V55=1 - Vse=1

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

12.4 km

2019Wim Vercruyssen46:27Peter Meeuwsen47:04Andy Huybens47:50Joris Zaman 48:1149
2018Liam de Mey45:45Wim Vercruyssen46:35Sander van Doorn47:03Saskia Vercammen54:1644
2017Liam de Mey47:12Wim Vercruyssen48:32Sander van Doorn48:49Renate van Huffel59:5055
2016Sander Post44:59Henk de Brauwer48:12Andy Huybens48:24Martine Boute59:2463
2015Thijs Verbeeck43:14Edwin de la Ruelle44:36Sander Post44:38Ingrid IJsebaert54:3261
2014Liam de Mey48:35Benny Thuy48:37Sander Post49:49Frank van den Branden52:0666
2013Jordi Van Guyse46:34Peter de Vet47:36Liam De Mey48:09Patrick van de Veire59:2669
7.4 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Peter RottierKalken27.31minM35   16.136  3:434.48-
2  Ronny WagenaerMelsele28.18minM45   15.689  3:494.36+0:47
3  Dennis VlassenroodSint Jansteen29.46minM35   14.916  4:014.14+2:15
4  Ben van VlietTerneuzen30.03minM40   14.775  4:044.10+2:32
5  Chris de GrooteZelzate30.06minMse   14.751  4:044.10+2:35
6  Joris NeveEeklo30.27minM45   14.581  4:074.05+2:56
7  Patrick VervaetSint Jansteen30.35minM45   14.518  4:084.03+3:04
8  Tim BuysseAssenede30.52minMse   14.384  4:104.00+3:21
9  Omar HillaertWestdorpe31.15minM45   14.208  4:133.95+3:44
10  Patrick de SutterStekene31.17minM55   14.193  4:143.94+3:46
11  Cathy PoppeTerneuzen31.30minV40   14.095  4:153.92+3:59
12  Marcel VerschurenHeikant31.33minM40   14.073  4:163.91+4:02
13  Ronny van AckerNieuw-Namen31.37minM60   14.043  4:163.90+4:06
14  Ralph SchaaljeAxel31.53minMse   13.926  4:193.87+4:22
15  Erwin van BeljouwKloosterzande32.09minM45   13.810  4:213.84+4:38
16  Kristof de MartelaereSas van Gent32.13minMse   13.782  4:213.83+4:42
17  Roland SyvertsenSint-Niklaas32.21minM55   13.725  4:223.81+4:50
18  Menno van der ZandenPhilippine32.33minVse   13.641  4:243.79+5:02
19  Alain LippensErtvelde32.34minM55   13.634  4:243.79+5:03
20  Sylvie ClaessensSinaai32.35minV40   13.627  4:243.79+5:04
21  Dimitri CuyversStekene32.36minM40   13.620  4:243.78+5:05
22  Stefaan HeirmanMoerbeke32.57minM45   13.475  4:273.74+5:26
23  Martin NoensKemzeke33.02minM50   13.441  4:283.73+5:31
24  Eric van GoethemKloosterzande33.09minM50   13.394  4:293.72+5:38
25  Arno van MullemNieuw-Namen33.15minM55   13.353  4:303.71+5:44
26  Jacques ZamanTerneuzen33.22minM55   13.307  4:313.70+5:51
27  Cedric de BeeldeSint-Niklaas33.26minMse   13.280  4:313.69+5:55
28  Hennie DriessenAxel33.33minM40   13.234  4:323.68+6:02
29  Rudi de CaluweSas van Gent33.36minMse   13.214  4:323.67+6:05
30  Kevin de WulfZelzate34.24minMse   12.907  4:393.59+6:53
31  Mike van EckHulst34.40minM40   12.808  4:413.56+7:09
32  Natasja BooijWalsoorden34.47minV45   12.765  4:423.55+7:16
33  Wim BakkerTerneuzen34.48minM65   12.759  4:423.54+7:17
34  Matthieu VerleeSinaai35.07minM35   12.644  4:453.51+7:36
35  Bennie BouterseTerneuzen35.19minM50   12.572  4:463.49+7:48
36  Bjorn de BetueSint Jansteen35.42minM40   12.437  4:493.45+8:11
37  Bas ValckxHulst35.47minM40   12.408  4:503.45+8:16
38  Rony AdriaenssensLokeren36.09minM60   12.282  4:533.41+8:38
39  Willem van de HeydenKieldrecht36.27minM65   12.181  4:563.38+8:56
40  Dirk de BosscherLokeren37.27minM55   11.856  5:043.29+9:56
41  Jolanda van DriesscheTerhole37.33minVse   11.824  5:043.28+10:02
42  Freer van RoeyenAxel37.36minV50   11.809  5:053.28+10:05
43  Ludwig van GeyteZele37.39minM55   11.793  5:053.28+10:08
44  Peter SlockVrasene38.36minM45   11.503  5:133.20+11:05
45  Sophie BerletSas van Gent38.45minVse   11.458  5:143.18+11:14
46  Patrick RoosenboomZele38.48minM50   11.443  5:153.18+11:17
47  Patrick MichielsNieuw-Namen39.09minM50   11.341  5:173.15+11:38
48  Mia CleymansVosselaar39.13minV50   11.322  5:183.14+11:42
49  Mario VermeirssenNieuw-Namen39.20minM45   11.288  5:193.14+11:49
50  Yves BrackeZelzate39.35minM40   11.217  5:213.12+12:04
51  Lotje van den BergTerhole39.37minV35   11.207  5:213.11+12:06
52  Daan DielemanZaamslag39.43minM65   11.179  5:223.11+12:12
53  Dirk van den HoeckeZaamslag39.48minM50   11.156  5:233.10+12:17
54  Tim de RudderTemse40.13minV40   11.040  5:263.07+12:42
55  Hubert RoelsKloosterzande40.48minM65   10.882  5:313.02+13:17
56  Harry DurinckKalken40.49minM50   10.878  5:313.02+13:18
57  Annelies RombautKieldrecht41.01minV60   10.825  5:333.01+13:30
58  Ko de KoeijerZaamslag41.02minM70   10.820  5:333.01+13:31
59  Adrienne BakkerNijmegen41.10minVse   10.785  5:343.00+13:39
60  Margo HermansOssenisse41.57minV45   10.584  5:402.94+14:26
61  Remco EveraardKloosterzande42.07minM35   10.542  5:412.93+14:36
62  Claire MartensBoekhoute45.11minV50   9.827  6:062.73+17:40
63  Jean-Pierre D'HauwZelzate45.20minM65   9.794  6:082.72+17:49
64  Karin den DekkerTerneuzen45.42minV40   9.716  6:112.70+18:11
65  Isabelle JacobsLokeren46.17minV50   9.593  6:152.66+18:46
66  Reneeke BeletKieldrecht46.35minVse   9.531  6:182.65+19:04
67  Olivier BeletKieldrecht46.37minM35   9.524  6:182.65+19:06
68  William VerdonckBeveren46.42minV70   9.507  6:192.64+19:11
69  Annelore de BosscherLokeren47.03minVse   9.437  6:212.62+19:32
70  Rudi van WaesbergheSint-Pauwels47.06minM60   9.427  6:222.62+19:35
71  Marjan BolssensClinge47.52minV45   9.276  6:282.58+20:21
72  Maria van BelleErtvelde48.20minV70   9.186  6:322.55+20:49
73  Ann LommelenOssenisse49.10minV40   9.031  6:392.51+21:39
74  Yves RooversWommelgem49.12minM45   9.024  6:392.51+21:41
75  Aime SamsonSint-Pauwels49.24minM65   8.988  6:412.50+21:53
76  Brigitte de VreezeBeveren51.33minV50   8.613  6:582.39+24:02
77  Greta de VylderSint-Gillis-Waas54.06minV70   8.207  7:192.28+26:35
78  Wim CoppietersStrombeek54.08minM80   8.202  7:192.28+26:37
79  Rita van AvermaetAssenede56.23minV65   7.875  7:372.19+28:52
80  Pascale MoorenEeklo59.14minV50   7.496  8:002.08+31:43
81  Guy GaelensGent59.15minM55   7.494  8:002.08+31:44
Mannen: 55 (67.9%) => M35=5 - M40=8 - M45=9 - M50=7 - M55=8 - M60=3 - M65=6 - M70=1 - M80=1 - Mse=7
Vrouwen: 26 (32.1%) => V35=1 - V40=5 - V45=3 - V50=6 - V60=1 - V65=1 - V70=3 - Vse=6

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.186 seconden nodig om deze lijst met 136 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Atletiek Zeeland © 2020