woensdag 27 mei 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
28-04: Ook na 1 juni Run your own race
24-04: Zeeuws record 15 km van John Vermeule meest kansrijk om ooit te worden verbroken
21-04: Kunnen we na 1 juni stoppen met Run your own race?
16-04: Comeback van John Vermeule in 1993?
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Bamisrun

Kloosterzande, zaterdag 14 oktober 2017 - Organisatie: Bamisfeesten
11.2 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Sander d'HontKuitaart42.03minMse   15.981  3:454.44-
1  Mark VerhageZaamslag42.04minMse   15.975  3:454.44-
3  Amor MaertensBreskens44.35minMse   15.073  3:594.19+2:31
4  Allan van AltenAxel46.22minM40   14.493  4:084.03+4:18
5  Fons de RijckeKloosterzande46.48minMse   14.359  4:113.99+4:44
6  Joop BrooijmansHengstdijk47.11minMse   14.242  4:133.96+5:07
7  Patrick de SutterStekene48.06minMse   13.971  4:183.88+6:02
8  Niek WielandAxel48.52minM40   13.752  4:223.82+6:48
9  Andre VerdurmenKloosterzande49.18minMse   13.631  4:243.79+7:14
10  Peter van den BergHulst49.20minMse   13.622  4:243.78+7:16
11  Paul HaertjensBoekhoute49.32minMse   13.567  4:253.77+7:28
12  Robin Van LiereKloosterzande49.54minMse   13.467  4:273.74+7:50
13  Marcel VerschurenHeikant50.16minMse   13.369  4:293.71+8:12
14  Maurice SteketeeMiddelburg50.39minM35   13.268  4:313.69+8:35
15  Douwe WortmanAxel51.01minMse   13.172  4:333.66+8:57
16  Alain LippensErtvelde51.24minMse   13.074  4:353.63+9:20
17  Werner van goethemVogelwaarde51.25minMse   13.070  4:353.63+9:21
18  Eddy de Caluw√©Ossenisse51.37minMse   13.019  4:373.62+9:33
19  Marco BaartLamswaarde51.44minMse   12.990  4:373.61+9:40
20  Theo RoelsKloosterzande51.49minM55   12.969  4:383.60+9:45
21  Leon van bavinchovenTerneuzen51.59minM45   12.927  4:383.59+9:55
22  Menno Van der ZandenPhilippine52.01minMse   12.919  4:393.59+9:57
23  John CompietHulst52.04minMse   12.907  4:393.59+10:00
24  Renate van HuffelSint Jansteen52.12minVse   12.874  4:403.58+10:08
25  Robbert NeveKloosterzande52.43minMse   12.747  4:423.54+10:39
26  Patrick dobbelaerHoek53.38minMse   12.530  4:473.48+11:34
27  Thijs FreijzerBreda54.12minMse   12.399  4:503.44+12:08
28  Wim StrobbeKloosterzande54.26minMse   12.345  4:523.43+12:22
29  Natasja BooijWalsoorden54.42minVse   12.285  4:533.41+12:38
30  Stefaan de WertClinge54.51minMse   12.252  4:543.40+12:47
31  Age BaltHulst55.21minMse   12.141  4:573.37+13:17
32  John GuequierreMiddelburg55.49minM65   12.039  4:593.34+13:45
33  Ko de BruyneKloosterzande55.53minMse   12.025  4:593.34+13:49
34  Wilco FrankenKapellebrug55.59minM45   12.004  5:003.33+13:55
35  Gertjan van den DriesKloosterzande56.24minMse   11.915  5:023.31+14:20
36  Piet BeijerMiddelburg56.28minM65   11.901  5:033.31+14:24
37  Bennie BouterseTerneuzen56.32minMse   11.887  5:033.30+14:28
38  Marco WautersVogelwaarde56.58minMse   11.796  5:053.28+14:54
39  Frans VerwilligenHulst57.04minMse   11.776  5:063.27+15:00
40  Jolanda van DriesscheTerhole57.55minVse   11.603  5:103.22+15:51
41  Lauran van den DriesKloosterzande58.00minMse   11.586  5:113.22+15:56
42  Jack FolkersmaTerneuzen58.21minMse   11.517  5:133.20+16:17
43  Iwan JonkheimKloosterzande58.35minMse   11.471  5:143.19+16:31
44  Michel CambeenVogelwaarde59.00minMse   11.390  5:163.16+16:56
45  Monique VervaetWalsoorden59.18minVse   11.332  5:183.15+17:14
46  Joop MaasKloosterzande59.36minMse   11.275  5:193.13+17:32
47  Sjaak VroonlandLamswaarde59.55minMse   11.216  5:213.12+17:51
48  Inge BaartKloosterzande1.00.01minVse   11.197  5:223.11+17:57
49  Sofie ZeghersGraauw1.00.03minVse   11.191  5:223.11+17:59
50  Jos van BellenKloosterzande1.00.44minMse   11.065  5:253.07+18:40
51  Julie SerrarensLamswaarde1.01.09minVse   10.989  5:283.05+19:05
52  Michiel LippensMoerbeke1.01.19minMse   10.959  5:283.04+19:15
53  Imo JongepierNieuw- en Sint Joosland1.01.25minMse   10.942  5:293.04+19:21
54  Didier vandenbulckeAssenede1.01.28minMse   10.933  5:293.04+19:24
55  Arthur StijnsOudelande1.02.43minM70   10.715  5:362.98+20:39
56  Henny van PamelenKloosterzande1.03.28minMse   10.588  5:402.94+21:24
57  Erik VervaetWalsoorden1.04.09minMse   10.475  5:442.91+22:05
58  Cindy van den BrandeHulst1.05.01minVse   10.336  5:482.87+22:57
59  Romain BolssensKieldrecht1.05.35minMse   10.247  5:512.85+23:31
60  Margo hermansOssenisse1.06.01minVse   10.179  5:542.83+23:57
61  Rudy van De veldeWachtebeke1.06.46minMse   10.065  5:582.80+24:42
62  Nicole de NijsWalsoorden1.08.03minVse   9.875  6:052.74+25:59
63  Willy MenuWalsoorden1.08.05minMse   9.870  6:052.74+26:01
64  Martijn van de walleKloosterzande1.08.08minMse   9.863  6:052.74+26:04
65  Tobias van GestelTilburg1.08.10minMse   9.858  6:052.74+26:06
66  Karin den DekkerTerneuzen1.08.24minVse   9.825  6:062.73+26:20
67  Bianca WagenaerHulst1.10.48minVse   9.492  6:192.64+28:44
68  Anne-Lynn KuseBelgie1.10.53minVse   9.480  6:202.63+28:49
69  Wim CoppietersStrombeek-Bever1.17.50minMse   8.634  6:572.40+35:46
70  Greta de VylderSint-Gillis-Waas1.17.51minVse   8.632  6:572.40+35:47
71  William VerdonckBeveren-waas1.17.53minMse   8.628  6:572.40+35:49
72  Rebecca neetesonTilburg1.26.59minVse   7.726  7:462.15+44:55
73  Natasja van de walleAxel1.27.02minVse   7.721  7:462.14+44:58
Mannen: 57 (78.08%) => M35=1 - M40=2 - M45=2 - M55=1 - M65=2 - M70=1 - Mse=48
Vrouwen: 16 (21.92%) => Vse=16

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

11.3 km

2019Gino van Broeck42:37Wim Vercruyssen42:44Wim van Sparrentak43:05Natasja de Booij52:5342

11.4 km

2018Job de Feijter37:07Mark Verhage40:20Edwin de la Ruelle41:20Ingrid IJsebaert50:0981

11.2 km

2017Sander d'Hont42:03Mark Verhage42:04Amor Maertens44:35Renate van Huffel52:1273
5.9 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Chris de SmitHulst22.06minM35   16.018  3:454.45-
2  Jan RouwendaalVogelwaarde22.31minMse   15.722  3:494.37+0:25
3  Joost van EschRotterdam22.47minMse   15.538  3:524.32+0:41
4  Andre MeijersHoedekenskerke23.15minM45   15.226  3:564.23+1:09
5  Matthijs van DriesscheTerhole23.19minMse   15.182  3:574.22+1:13
6  Jeroen van DijkKloosterzande24.35minMse   14.400  4:104.00+2:29
7  Gregory van de KerckhoveKuurne24.42minMse   14.332  4:113.98+2:36
8  Marc d'HontKuitaart24.56minMse   14.198  4:143.94+2:50
9  Eric van GoethemKloosterzande25.31minMse   13.873  4:193.85+3:25
10  Armani MannaertVogelwaarde25.34minMse   13.846  4:203.85+3:28
11  Jos van GrembergheKoewacht25.36minMse   13.828  4:203.84+3:30
12  Thierry de SmitKloosterzande26.58minMse   13.127  4:343.65+4:52
13  Bas ValckxHulst27.34minMse   12.842  4:403.57+5:28
14  Cathy PoppeTerneuzen27.38minV35   12.811  4:413.56+5:32
15  Frits VervaetWalsoorden27.41minM60   12.787  4:423.55+5:35
16  Pascal DuerinckKloosterzande28.13minMse   12.546  4:473.48+6:07
17  Nikkie BroekaartNieuw-Namen28.37minVse   12.370  4:513.44+6:31
18  Pascale de SmitKloosterzande28.40minVse   12.349  4:523.43+6:34
19  Tisha AbuysKortgene28.43minVse   12.327  4:523.42+6:37
20  Guus van BeljouwKloosterzande29.24minMse   12.041  4:593.34+7:18
21  Erwin Van BeljouwKloosterzande29.27minM45   12.020  4:593.34+7:21
22  Frank SmitsHulst29.40minMse   11.933  5:023.31+7:34
23  Tommy ValckxHulst29.48minMse   11.879  5:033.30+7:42
24  Leo KaijserTerneuzen30.27minM55   11.626  5:103.23+8:21
25  Maaike VerdurmenKloosterzande30.45minVse   11.512  5:133.20+8:39
26  Gyon VoetWalsoorden30.47minMse   11.500  5:133.19+8:41
27  Carla ZegersKoewacht31.13minV45   11.340  5:173.15+9:07
28  Fleur Smits - De BreeKloosterzande31.28minVse   11.250  5:203.13+9:22
29  Lars KrolHengstdijk31.32minMse   11.226  5:213.12+9:26
30  Elke FreizerTerhole31.35minVse   11.208  5:213.11+9:29
31  Djan HamoKloosterzande31.40minMse   11.179  5:223.11+9:34
32  Lotje van den BergTerhole32.24minVse   10.926  5:293.03+10:18
33  Karlijn Van EschKloosterzande33.04minVse   10.706  5:362.97+10:58
34  Remco EveraardKloosterzande33.05minM35   10.700  5:362.97+10:59
35  Marian van VorenTerneuzen33.06minVse   10.695  5:372.97+11:00
36  Kaat KerckaertHengstdijk33.46minVse   10.484  5:432.91+11:40
37  Laurel MangnusGraauw33.48minVse   10.473  5:442.91+11:42
38  Nelly PlasschaertHulst34.05minV55   10.386  5:472.89+11:59
39  Mia van BelleVlissingen34.09minV65   10.366  5:472.88+12:03
41  Jacqueline MeijersHoedekenskerke35.09minV40   10.071  5:572.80+13:03
42  Ellen BroekaartKloosterzande35.25minVse   9.995  6:002.78+13:19
43  Nadine BaertKloosterzande36.08minVse   9.797  6:072.72+14:02
44  Vivian van BellenKloosterzande36.10minVse   9.788  6:082.72+14:04
45  Evie de BakkerHulst38.14minVse   9.259  6:292.57+16:08
46  Ann LommelenOssenisse38.16minVse   9.251  6:292.57+16:10
47  Yves RooversOssenisse38.17minMse   9.247  6:292.57+16:11
48  Anne-Marie JansenKloosterzande38.24minVse   9.219  6:312.56+16:18
49  Rudi van WaesbergheSint-Pauwels38.27minMse   9.207  6:312.56+16:21
50  Kimberly van WaesbergheSint-Pauwels39.58minVse   8.857  6:462.46+17:52
51  Tommy DevosHaasdonk39.59minMse   8.854  6:472.46+17:53
52  Marja JongepierNieuw- en Sint Joosland40.09minVse   8.817  6:482.45+18:03
53  Marie Jeanne WeemaesSint-Gillis-Waas41.38minVse   8.503  7:032.36+19:32
Mannen: 27 (51.92%) => M35=2 - M45=2 - M55=1 - M60=1 - Mse=21
Vrouwen: 25 (48.08%) => V35=1 - V40=1 - V45=1 - V55=1 - V65=1 - Vse=20

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.226 seconden nodig om deze lijst met 125 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Atletiek Zeeland © 2020