zondag 25 oktober 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
30-09: Marathon Vlissingen geannuleerd
01-09: Marijke de Visser verrassend naar zilver in PR op NK 5000m vrouwen
18-07: Ramses Bekkenk blijkt al ruim 20 jaar Zeeuws recordhouder op 3000m/3000m steeple
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
Recente uitslagen
  meer uitslagen
za 10-10: Wilhelminapolderloop Goes
zo 20-09: Dwars Door De Zwingeul Cadzand-Bad
zo 20-09: Trail By The Sea Renesse
za 19-09: 2e Wemeldingeloop
za 12-09: 10 Miles Schellach Middelburg
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

7e Trail By The Sea

Renesse, zondag 5 november 2017 - Organisatie: Sportpromotion Zld
34 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Erwin HarmesMiddelburg2.22.07minM35   14.354  4:113.99-
2  Leo SmetsOlen2.36.30minMse   13.035  4:363.62+14:23
3  Johnny RaviaZierikzee2.37.13minM45   12.976  4:373.60+15:06
4  Jeroen BergmansVoorburg2.41.08minMse   12.660  4:443.52+19:01
5  Wim NieuwkerkDinteloord2.43.03minMse   12.511  4:483.48+20:56
6  Edward de LengKoudekerke2.46.50minM50   12.228  4:543.40+24:43
7  Gert Van der VindenBiggekerke2.48.48minM50   12.085  4:583.36+26:41
8  Bas GrootheddeZierikzee2.50.25minMse   11.971  5:013.33+28:18
9  Ben KerkvlietRoelofarendsveen2.51.08minMse   11.921  5:023.31+29:01
10  Erik PoppeBiggekerke2.52.14minM50   11.844  5:043.29+30:07
11  Cees DijkmanBurgh-Haamstede2.52.35minMse   11.820  5:053.28+30:28
12  Gerben SolleveldRotterdam2.54.01minMse   11.723  5:073.26+31:54
13  Irene KinnegimVoorschoten2.54.52minVse   11.666  5:093.24+32:45
14  Erwin LootsDriebergen-Rijsenburg2.54.52minMse   11.666  5:093.24+32:45
15  Ruud de VetteOuddorp2.56.18minM55   11.571  5:113.21+34:11
16  Rinus van de WoestijneMiddelburg2.56.47minM35   11.540  5:123.21+34:40
17  Robert van der ZandenBrielle3.00.43minMse   11.288  5:193.14+38:36
18  Marco RiemensIJzendijke3.01.48minMse   11.221  5:213.12+39:41
19  Vanessa HartmanBrielle3.01.48minVse   11.221  5:213.12+39:41
20  René de VisserNieuw- en Sint Joosland3.02.44minMse   11.164  5:223.10+40:37
21  Rob de PagterRitthem3.03.52minMse   11.095  5:243.08+41:45
22  Martijn de VriesMiddelburg3.03.53minM35   11.094  5:253.08+41:46
23  Jörg SchienbeinLeichlingen3.04.23minMse   11.064  5:253.07+42:16
24  Robert VroonBreskens3.05.08minM45   11.019  5:273.06+43:01
25  Rob VeldenVught3.06.14minMse   10.954  5:293.04+44:07
26  Raymond ArnoldRoosendaal3.06.29minMse   10.939  5:293.04+44:22
27  Thijs-Jan GerbrandsLeidschendam3.07.36minMse   10.874  5:313.02+45:29
28  Karin van der GiessenElst Ut3.11.38minVse   10.645  5:382.96+49:31
29  Jan-Peter SimonsHooge Zwaluwe3.11.46minMse   10.638  5:382.95+49:39
30  Remco SchravenHellevoetsluis3.13.15minMse   10.556  5:412.93+51:08
31  Jasper RavaysKoudekerke3.13.55minMse   10.520  5:422.92+51:48
32  Geert ButhBurgh-Haamstede3.14.47minMse   10.473  5:442.91+52:40
33  Antoon UijtdehaagNispen3.17.50minMse   10.312  5:492.86+55:43
34  Marcel KieboomZierikzee3.19.30minMse   10.226  5:522.84+57:23
35  Benny ThuySint Jansteen3.19.40minM45   10.217  5:522.84+57:33
37  Ronnie MesuMiddelburg3.19.56minMse   10.203  5:532.83+57:49
36  Ruud MesuMiddelburg3.19.58minMse   10.202  5:532.83+57:51
41  Mels KroonDriebergen-Rijsenburg3.20.22minMse   10.181  5:542.83+58:15
38  Marcel VervuurtMiddelburg3.20.37minMse   10.169  5:542.82+58:30
40  Martine LustBrielle3.20.44minVse   10.163  5:542.82+58:37
39  Roland GroenBrielle3.20.45minMse   10.162  5:542.82+58:38
43  John van TilburgHoogerheide3.20.47minMse   10.160  5:542.82+58:40
42  Patrice Reveillacs-Gravenhage3.21.05minVse   10.145  5:552.82+58:58
44  Arco MelissantDelta Sport3.21.24minMse   10.129  5:552.81+59:17
45  Bert BruinsWijchen3.22.28minMse   10.076  5:572.80+0:21
46  Petr Saltykovs-Gravenhage3.24.35minMse   9.971  6:012.77+2:28
47  Richard van der WerfOosterland3.24.48minMse   9.961  6:012.77+2:41
48  Ronald van der GraafBrielle3.26.18minMse   9.889  6:042.75+4:11
50  Rob BosboomRotterdam3.27.05minMse   9.851  6:052.74+4:58
49  Jeroen SchaapPijnacker3.27.09minMse   9.848  6:062.74+5:02
52  Kenneth AltingOisterwijk3.28.31minMse   9.783  6:082.72+6:24
51  Johannes MaiterthAachen3.28.36minMse   9.779  6:082.72+6:29
53  Yöran MickaNaaldwijk3.28.42minMse   9.775  6:082.72+6:35
54  Jeffrey van DrielVlissingen3.30.21minMse   9.698  6:112.69+8:14
55  Marcel TundermanDen Bommel3.31.44minMse   9.635  6:142.68+9:37
56  Twan TimmermansHoofdplaat3.31.53minMse   9.628  6:142.67+9:46
57  Gertine QuirijnsHellevoetsluis3.32.41minVse   9.592  6:152.66+10:34
58  Rene KruisRotterdam3.33.30minMse   9.555  6:172.65+11:23
59  Rogier TaalZwijndrecht3.33.53minMse   9.538  6:172.65+11:46
60  Kees van der Beeks-Gravenhage3.36.57minMse   9.403  6:232.61+14:50
61  Carst TeiwesVoorburg3.39.32minMse   9.292  6:272.58+17:25
62  Dave PaulVoorburg3.39.37minMse   9.289  6:282.58+17:30
63  Peter BoerAlblasserdam3.40.08minMse   9.267  6:282.57+18:01
64  Willem OverbeekSliedrecht3.41.15minMse   9.220  6:302.56+19:08
65  Paul van de WouwOosterhout3.41.46minMse   9.199  6:312.56+19:39
66  Meta SipkensTilburg3.45.53minVse   9.031  6:392.51+23:46
67  Mike van WichenZoetermeer3.46.19minMse   9.014  6:392.50+24:12
68  Rui Soares AguiarHellevoetsluis3.47.27minMse   8.969  6:412.49+25:20
69  Jean- Claude PastourZoetermeer3.48.08minMse   8.942  6:432.48+26:01
72  Job van den BergSliedrecht3.49.01minMse   8.908  6:442.47+26:54
73  Peter RoskamSliedrecht3.49.02minMse   8.907  6:442.47+26:55
70  Birte van Roosmalens-Hertogenbosch3.49.04minMse   8.906  6:442.47+26:57
71  Alex Bekkerss-Hertogenbosch3.49.05minMse   8.905  6:442.47+26:58
74  Ron MoerlandHellevoetsluis3.49.17minMse   8.897  6:452.47+27:10
75  Ferry KrosHellevoetsluis3.51.12minMse   8.824  6:482.45+29:05
76  Alex VerkerkBarendrecht3.52.50minMse   8.762  6:512.43+30:43
77  Steffen HumerKattendijke3.52.56minM50   8.758  6:512.43+30:49
78  Rinus PaardekooperGoes3.52.56minM55   8.758  6:512.43+30:49
80  Alexander RijsdijkDordrecht3.53.13minMse   8.747  6:522.43+31:06
79  Trudie de Jong SnijdersLepelstraat3.53.17minVse   8.745  6:522.43+31:10
81  Babette van BeekBloemendaal3.56.19minVse   8.632  6:572.40+34:12
82  Yvonne Tass-Gravenhage4.01.08minVse   8.460  7:062.35+39:01
83  Chris de GrootSassenheim4.03.19minMse   8.384  7:092.33+41:12
84  Inga WesselsAachen4.05.42minVse   8.303  7:142.31+43:35
85  Sandra BerrevoetsBurgh-Haamstede4.07.17minVse   8.250  7:162.29+45:10
86  Sebastiaan GesquierreHellevoetsluis4.19.39minMse   7.857  7:382.18+57:32
87  Marian van DijkMiddelburg4.22.29minV50   7.772  7:432.16+0:22
88  Tono WondergemWestkapelle4.23.57minM50   7.729  7:462.15+1:50
89  Michael EversMiddelburg4.24.01minM45   7.727  7:462.15+1:54
90  Lianne WijsmanZierikzee4.25.00minV50   7.698  7:482.14+2:53
91  Edwin BlokMiddelburg4.25.38minMse   7.680  7:492.13+3:31
92  Kenneth Van den TolZevenbergen4.27.18minMse   7.632  7:522.12+5:11
93  Humfrey DiscoHoogerheide4.27.32minMse   7.625  7:522.12+5:25
94  Mario DiscoHoogerheide4.27.36minMse   7.623  7:522.12+5:29
95  Christa van de worpFijnaart4.29.09minVse   7.579  7:552.11+7:02
96  Matthias VergersBrühl4.34.33minMse   7.430  8:052.06+12:26
97  Sigrid JenseMiddelburg4.53.22minM50   6.954  8:381.93+31:15
Mannen: 82 (84.54%) => M35=3 - M45=4 - M50=6 - M55=2 - Mse=67
Vrouwen: 15 (15.46%) => V50=2 - Vse=13

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

halve marathon

2018Erwin Adan1:24:34Wouter Michiels1:26:10Yunis Stitan1:26:37Miriam van Reijen1:39:03416

marathon

2017Tim Pleijte2:49:38Erwin Adan2:51:49Pascal van Norden2:53:11Leonie Ton3:23:37243
2016Tim Pleijte2:56:56Erwin Harmes3:08:31Pascal van Norden3:08:55Irene Kinnegim3:35:32263
2015Remy Vasseur3:02:25Pascal van Norden3:02:56David Hemstede3:07:26Lucie van Genugten4:03:56254
2014Sebastièn Schletterer2:50:50Michel Verhaeghe2:55:38Tim Pleijte2:56:49Tineke van den Berg3:40:24395

38 km

2013Pascal van Norden2:46:57Vincent Langendam2:51:05Ronnie Duinkerken2:52:59Irene Kinnegim3:18:06359

36 km

2012Sebastien Schletterer2:21:10Pascal van Norden2:22:50Ruud van der Wal2:23:00Marlies Kort2:34:35366
24 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Tim van den BroekeVlissingen1.36.17minMse   14.956  4:014.15-
2  Aggrey AgabaBergen op Zoom1.41.06minMse   14.243  4:133.96+4:49
3  Ralph WiessnerVlissingen1.41.34minM40   14.178  4:143.94+5:17
4  Robert WillemseBerkel en Rodenrijs1.41.49minMse   14.143  4:153.93+5:32
5  Stefan SchrierVlissingen1.47.21minM35   13.414  4:283.73+11:04
6  David SchrierVlissingen1.49.23minMse   13.165  4:333.66+13:06
7  Jorre De SchrijverAntwerpen1.49.52minMse   13.107  4:353.64+13:35
8  Wim PadmosRockanje1.51.09minMse   12.955  4:383.60+14:52
9  Bas de PeuterRotterdam1.51.09minMse   12.955  4:383.60+14:52
10  Erwin AdanVlissingen1.52.02minMse   12.853  4:403.57+15:45
11  Gilles DuponSint-Kruis1.52.45minMse   12.772  4:423.55+16:28
12  Martijn KoxWestdorpe1.53.33minMse   12.682  4:443.52+17:16
13  Maarten BackaertBeveren1.54.07minMse   12.619  4:453.51+17:50
14  Ingrid VersteeghBavel1.54.18minVse   12.598  4:463.50+18:01
15  Jan RiemensIJzendijke1.55.45minMse   12.441  4:493.46+19:28
16  Sven VermeulenVlissingen1.55.59minM40   12.416  4:503.45+19:42
17  Jürgen GerritsenDordrecht1.56.32minMse   12.357  4:513.43+20:15
18  Joeri VersluisMiddelburg1.56.32minMse   12.357  4:513.43+20:15
19  Robert van der ToornSchiedam1.56.42minMse   12.339  4:523.43+20:25
20  Denny FrankenBergen op Zoom1.56.57minMse   12.313  4:523.42+20:40
21  Paul JansenDe Lier1.57.23minMse   12.267  4:533.41+21:06
22  Marjolein MenheereZaltbommel1.58.05minVse   12.195  4:553.39+21:48
23  Matthijs GorgelsZaltbommel1.58.09minMse   12.188  4:553.39+21:52
24  Richard van de WegeVlissingen1.58.30minMse   12.152  4:563.38+22:13
25  Rob van ZantenRijswijk1.58.42minMse   12.131  4:573.37+22:25
26  Hidde HuismansHalsteren1.58.56minMse   12.108  4:573.36+22:39
27  Rob BravenboerVught1.59.22minMse   12.064  4:583.35+23:05
28  Rudy van MourikSteenbergen1.59.44minMse   12.027  4:593.34+23:27
29  Dennis PostmaHellevoetsluis2.00.28minMse   11.954  5:013.32+24:11
30  Bart VerhaegheKapelle-Biezelinge2.00.52minM35   11.914  5:023.31+24:35
31  Dennis van LimborghRotterdam2.01.18minMse   11.871  5:033.30+25:01
32  Leander SmetSint-Niklaas2.01.25minMse   11.860  5:043.29+25:08
33  Johan KarelseHeinkenszand2.01.30minM40   11.852  5:043.29+25:13
34  Michel van den BosZierikzee2.02.08minM50   11.790  5:053.28+25:51
35  startnummer 370Trail by the Sea2.03.06minMse   11.698  5:083.25+26:49
36  Alex de LangenOud-Beijerland2.04.27minMse   11.571  5:113.21+28:10
38  Ron van DijkMiddelharnis2.04.42minMse   11.548  5:123.21+28:25
37  Arnold de KromHalsteren2.04.53minMse   11.531  5:123.20+28:36
39  Arjan van LimborghKrimpen aan de Lek2.05.29minMse   11.476  5:143.19+29:12
40  Jan van GentOud-Beijerland2.05.56minMse   11.435  5:153.18+29:39
41  Anoesjka TimmermansHaarlem2.06.06minVse   11.420  5:153.17+29:49
42  Hans VerhaagenGoes2.07.27minM50   11.299  5:193.14+31:10
43  Jeroen KouwenLopik2.08.24minMse   11.215  5:213.12+32:07
44  Richard HendriksKrimpen aan de Lek2.08.56minMse   11.169  5:223.10+32:39
45  Frank GroenBrielle2.09.03minMse   11.158  5:233.10+32:46
47  Steef HelsenWesyterlo2.09.35minMse   11.113  5:243.09+33:18
46  Mark van der Kooijs-Heer Abtskerke2.09.39minMse   11.107  5:243.09+33:22
48  Amber HullemanOud-Beijerland2.09.40minVse   11.105  5:243.08+33:23
49  Martijn den BlijkerZoutelande2.10.03minMse   11.073  5:253.08+33:46
50  Martin RijnZierikzee2.10.12minMse   11.060  5:263.07+33:55
51  Frank HoogstrateYerseke2.10.17minMse   11.053  5:263.07+34:00
52  Rian van den BroekeVlissingen2.10.30minM55   11.034  5:263.07+34:13
54  Richard de VliegerGoes2.10.32minM45   11.032  5:263.06+34:15
53  Matei GuttenbergOud-Beijerland2.10.43minMse   11.016  5:273.06+34:26
55  Remco KooistraCapelle aan den IJssel2.11.16minMse   10.970  5:283.05+34:59
56  Frans DekkerMaasdijk2.11.21minMse   10.963  5:283.05+35:04
57  Marcel SommeijerOost-Souburg2.11.26minM45   10.956  5:293.04+35:09
58  Martien BlokOostvoorne2.11.37minMse   10.941  5:293.04+35:20
59  Detlef SauerBerlin2.11.52minMse   10.920  5:303.03+35:35
60  Erik CapponZuidzande2.12.24minM50   10.876  5:313.02+36:07
61  John van MarrewijkDe Lier2.12.52minMse   10.838  5:323.01+36:35
62  Ariadne OomsRotterdam2.12.56minVse   10.832  5:323.01+36:39
65  Jos NoordegraafHellevoetsluis2.13.18minMse   10.803  5:333.00+37:01
63  Inge VancauwenbergheSchoonebeek2.13.22minVse   10.797  5:333.00+37:05
64  Ron ZwinkelsTinte2.13.27minMse   10.791  5:343.00+37:10
66  Alain FabryOlen2.13.59minMse   10.748  5:352.99+37:42
67  Hans GeerlingSassenheim2.14.39minMse   10.694  5:372.97+38:22
68  Niels KokNieuw-Vennep2.14.40minMse   10.693  5:372.97+38:23
69  Marc WagenaarRotterdam2.14.41minMse   10.692  5:372.97+38:24
71  Florentine van der WindDriebergen-Rijsenburg2.14.42minVse   10.690  5:372.97+38:25
72  Ferry KooijmanRotterdam2.14.55minMse   10.673  5:372.96+38:38
70  Johan de VliegerVlissingen2.14.57minM60   10.671  5:372.96+38:40
73  Jan Willem FlorieVlissingen2.15.56minMse   10.593  5:402.94+39:39
74  Diane VerstrepenOlen2.16.05minVse   10.582  5:402.94+39:48
75  Esdra MinnaardYerseke2.16.07minMse   10.579  5:402.94+39:50
76  Jan van BennekomHeinenoord2.16.10minMse   10.575  5:402.94+39:53
80  Edwin HammersteinHellevoetsluis2.16.21minMse   10.561  5:412.93+40:04
77  Kirsten OngRidderkerk2.16.22minVse   10.560  5:412.93+40:05
78  Fred NoorlanderOuderkerk aan den IJssel2.16.45minMse   10.530  5:422.93+40:28
79  Rob SchaapVlissingen2.16.48minM60   10.526  5:422.92+40:31
81  Marijn GrootjansWestkapelle2.16.57minMse   10.515  5:422.92+40:40
82  Kees SluiMiddelharnis2.17.42minMse   10.458  5:442.90+41:25
83  Harold KunstGeneve2.18.06minMse   10.427  5:452.90+41:49
84  Peter de RijkeBruinisse2.18.37minMse   10.388  5:472.89+42:20
85  Wilco JonkerColijnsplaat2.18.44minMse   10.380  5:472.88+42:27
86  Wim de NeveDe Heen2.18.50minMse   10.372  5:472.88+42:33
87  Pascal PerdaemsNieuw-Vossemeer2.18.51minMse   10.371  5:472.88+42:34
88  Nancy de KokMaasland2.19.26minVse   10.328  5:492.87+43:09
89  Rutger WondergemMiddelburg2.19.29minMse   10.324  5:492.87+43:12
90  Ernstjan LemmenApeldoorn2.20.23minMse   10.258  5:512.85+44:06
95  Tsz Shan ChanRijswijk2.20.28minMse   10.252  5:512.85+44:11
94  Khalid BounaRotterdam2.20.30minMse   10.249  5:512.85+44:13
96  Hans PijlsSommelsdijk2.20.40minMse   10.237  5:522.84+44:23
91  Co de FeijterZierikzee2.20.43minM50   10.233  5:522.84+44:26
93  PietJan ReijnierseKoudekerke2.20.55minM55   10.219  5:522.84+44:38
92  Patrick v schiltHalsteren2.21.03minMse   10.209  5:532.84+44:46
97  Eva van BovenRotterdam2.21.35minVse   10.171  5:542.83+45:18
98  Augüsta van HoogdalemVlaardingen2.22.15minVse   10.123  5:562.81+45:58
101  René van ErkHellevoetsluis2.22.22minMse   10.115  5:562.81+46:05
99  Jeroen AlkemadeRotterdam2.22.35minMse   10.099  5:562.81+46:18
100  Wim de FeijterTerneuzen2.22.35minM45   10.099  5:562.81+46:18
102  Kees van der HeijdenVlissingen2.23.18minMse   10.049  5:582.79+47:01
103  De NeelBreda2.23.40minMse   10.023  5:592.78+47:23
104  Olaf van de PollBrandwijk2.23.48minMse   10.014  6:002.78+47:31
105  Wim van der MaatEindhoven2.24.06minMse   9.993  6:002.78+47:49
106  Ilona SchouwEssen2.24.26minVse   9.970  6:012.77+48:09
107  Irene Vink-van der PlankDordrecht2.24.41minVse   9.953  6:022.76+48:24
108  Annelies PostemaRoosendaal2.24.46minVse   9.947  6:022.76+48:29
109  Leon van BavinchovenTerneuzen2.24.52minM45   9.940  6:022.76+48:35
111  Leon GoorDordrecht2.25.15minMse   9.914  6:032.75+48:58
110  Youri GroosmanLochristi2.25.22minMse   9.906  6:032.75+49:05
113  Corianna JonkerPernis Rotterdam2.25.37minVse   9.889  6:042.75+49:20
112  Peter van ThienenRotterdam2.25.41minMse   9.884  6:042.75+49:24
115  Elmar SturmKoudekerke2.26.04minMse   9.859  6:052.74+49:47
114  Wil MeershoekHoek van Holland2.26.07minMse   9.855  6:052.74+49:50
116  Rik DuijmBreda2.26.35minMse   9.824  6:062.73+50:18
117  Joop AlbrondaMiddelburg2.26.56minMse   9.800  6:072.72+50:39
118  Michel PhilippiRozenburg2.27.05minMse   9.790  6:082.72+50:48
119  Freddy RooseOostkapelle2.27.11minM40   9.784  6:082.72+50:54
121  Richel DriessenDordrecht2.27.18minMse   9.776  6:082.72+51:01
123  Koen BakkerRoosendaal2.27.30minMse   9.763  6:092.71+51:13
122  Leo JasperseUlvenhout2.27.31minMse   9.762  6:092.71+51:14
120  Menno KeilmanZwijndrecht2.27.35minMse   9.757  6:092.71+51:18
127  Robert SamuelsIJsselstein Ut2.27.38minMse   9.754  6:092.71+51:21
126  Arnold WesterbekeVlissingen2.27.42minMse   9.749  6:092.71+51:25
129  Judith van GroningenDirksland2.27.42minVse   9.749  6:092.71+51:25
128  Selena TemmermanStekene2.27.49minVse   9.742  6:102.71+51:32
132  Jaap van DamPapendrecht2.27.52minMse   9.739  6:102.71+51:35
124  Chris van der HorstStanddaarbuiten2.27.55minMse   9.735  6:102.70+51:38
125  Hans RaaijmakersStanddaarbuiten2.27.55minMse   9.735  6:102.70+51:38
131  Marco OlivierVlissingen2.28.08minM45   9.721  6:102.70+51:51
130  Lennart NuhnBreda2.28.09minMse   9.720  6:102.70+51:52
134  Tonny de GroenRoosendaal2.28.33minMse   9.694  6:112.69+52:16
133  Marcel KroonZwijndrecht2.28.52minMse   9.673  6:122.69+52:35
135  Esther NoteboomHeinkenszand2.28.58minVse   9.667  6:122.69+52:41
136  Anton GoordenRoosendaal2.29.08minMse   9.656  6:132.68+52:51
137  Roy KlopBruinisse2.29.22minM45   9.641  6:132.68+53:05
138  Arnoud RijkHeinkenszand2.29.30minMse   9.632  6:142.68+53:13
139  Joris NouwenTildonk2.29.47minMse   9.614  6:142.67+53:30
140  Rene BleuanusGorinchem2.30.16minMse   9.583  6:162.66+53:59
142  Rik de ClercqMoerkerke2.30.19minMse   9.580  6:162.66+54:02
144  John BraberRenesse2.30.22minMse   9.577  6:162.66+54:05
141  Madeleine van der GiesenAmsterdam2.30.27minVse   9.571  6:162.66+54:10
143  George TaalOostkapelle2.30.31minM65   9.567  6:162.66+54:14
145  Leon van der WendeOude-Tonge2.30.35minMse   9.563  6:162.66+54:18
147  Heidy SmitDriebergen-Rijsenburg2.30.51minVse   9.546  6:172.65+54:34
146  Eddy van der LindenRotterdam2.30.54minMse   9.543  6:172.65+54:37
148  Jolanda AmmerlaanMaasland2.31.15minVse   9.521  6:182.64+54:58
149  Pieter van RijsMiddelburg2.31.20minMse   9.515  6:182.64+55:03
150  Maria DooyenburgVught2.31.56minVse   9.478  6:202.63+55:39
151  Rob van VlietOuderkerk aan den IJssel2.32.04minMse   9.470  6:202.63+55:47
152  Tony VanderswalmenWaregem2.32.43minMse   9.429  6:222.62+56:26
153  Tonny van EekelenRoosendaal2.32.50minMse   9.422  6:222.62+56:33
154  Monique MaaslandGiessenburg2.33.08minVse   9.404  6:232.61+56:51
155  Gert-Jan van der ReijdenZwijndrecht2.33.16minMse   9.395  6:232.61+56:59
156  Marcel NaaktgeborenZwijndrecht2.33.16minMse   9.395  6:232.61+56:59
157  Marco van VessumDriebergen-Rijsenburg2.33.23minMse   9.388  6:232.61+57:06
158  Edwin de VliegerScharendijke2.33.26minM45   9.385  6:242.61+57:09
160  Rian de VliegerGoes2.33.39minV45   9.372  6:242.60+57:22
162  Marike BrusketWilhelminadorp2.33.40minV40   9.371  6:242.60+57:23
161  Piet Jan van der MarelSassenheim2.33.46minMse   9.365  6:242.60+57:29
159  Erik de BruineGoes2.33.49minMse   9.362  6:252.60+57:32
163  Antoine WestermanOostvoorne2.34.20minMse   9.330  6:262.59+58:03
164  Jody BorgersBreda2.34.48minMse   9.302  6:272.58+58:31
167  Niels BootGoedereede2.34.54minMse   9.296  6:272.58+58:37
168  Pieter WolthoornBleiswijk2.34.54minMse   9.296  6:272.58+58:37
165  Lia GonzalezVrouwenpolder2.34.58minV55   9.292  6:272.58+58:41
169  Andre PruijssersLekkerkerk2.34.58minMse   9.292  6:272.58+58:41
166  Anky KroonZwijndrecht2.34.59minVse   9.291  6:272.58+58:42
170  Mirjam TulsLekkerkerk2.34.59minVse   9.291  6:272.58+58:42
171  Jaap WitkampBreda2.35.11minMse   9.279  6:282.58+58:54
173  André van den HoovenOost-Souburg2.35.13minMse   9.277  6:282.58+58:56
174  Joeri van der VoorenDordrecht2.35.33minMse   9.257  6:292.57+59:16
172  Esther BuurmanKrimpen aan de Lek2.35.41minVse   9.250  6:292.57+59:24
175  Frank HammerMijnsheerenland2.35.53minMse   9.238  6:302.57+59:36
178  Aad van HerkHellevoetsluis2.36.23minMse   9.208  6:312.56+0:06
176  Marjan de WaaijRockanje2.36.25minVse   9.206  6:312.56+0:08
177  Edith de BruinLekkerkerk2.36.28minVse   9.203  6:312.56+0:11
180  Astrid van den BiggelaarLiempde2.36.40minVse   9.191  6:322.55+0:23
179  Yvonne van EverdingenRotterdam2.36.46minVse   9.186  6:322.55+0:29
182  Marjolijn BakkerNumansdorp2.36.55minVse   9.177  6:322.55+0:38
184  Tom Van WynsbergeEeklo2.37.05minMse   9.167  6:332.55+0:48
181  Aly TalenAntwerpen2.37.06minMse   9.166  6:332.55+0:49
185  Kees JonkersOud Gastel2.37.07minMse   9.165  6:332.55+0:50
188  Sandra BorgSassenheim2.37.07minVse   9.165  6:332.55+0:50
183  Ji de VriesAntwerpen2.37.08minMse   9.164  6:332.55+0:51
186  Marjan de WildOud Gastel2.37.09minVse   9.163  6:332.55+0:52
187  Najim Ben AchaVenlo2.37.23minMse   9.150  6:332.54+1:06
189  Danielle LaurijssensEssen2.37.29minVse   9.144  6:342.54+1:12
191  Hans BienefeltSommelsdijk2.37.32minMse   9.141  6:342.54+1:15
190  Jacolien BooijLekkerkerk2.37.41minVse   9.132  6:342.54+1:24
192  Rik BosRotterdam2.37.44minMse   9.129  6:342.54+1:27
194  Jos de BonteMiddelharnis2.38.07minMse   9.107  6:352.53+1:50
193  Martijn de CraenPrinsenbeek2.38.15minMse   9.100  6:362.53+1:58
195  Nicole SerrarensSint Jansteen2.38.31minVse   9.084  6:362.52+2:14
196  Martijn de WidtZierikzee2.38.57minM40   9.059  6:372.52+2:40
197  Dirk GeelhoedHoek van Holland2.39.04minMse   9.053  6:382.51+2:47
198  Eduard EvenblijVoorburg2.39.17minMse   9.040  6:382.51+3:00
199  Jiorgos BoustanidisGorinchem2.39.28minMse   9.030  6:392.51+3:11
201  Albert Jan Francissens-Gravenhage2.39.34minMse   9.024  6:392.51+3:17
200  Ton NobelLekkerkerk2.39.46minMse   9.013  6:392.50+3:29
202  Dennis VerduynOostvoorne2.39.51minMse   9.008  6:402.50+3:34
203  Peter VollaardOud-Beijerland2.40.04minMse   8.996  6:402.50+3:47
207  Delfine RensonMiddelburg2.40.20minMse   8.981  6:412.49+4:03
205  Marko VerkaartVlissingen2.40.21minMse   8.980  6:412.49+4:04
206  Jael van den OeverVlissingen2.40.21minM40   8.980  6:412.49+4:04
209  Kobus BotmanMiddelburg2.40.22minM65   8.979  6:412.49+4:05
204  Nigel SandifortBorssele2.40.39minMse   8.964  6:422.49+4:22
212  Joost van LeusdenDordrecht2.40.41minMse   8.962  6:422.49+4:24
210  Jannick ForszpaniakWaregem2.40.54minMse   8.950  6:422.49+4:37
208  Ellen VerheijenBreda2.40.59minVse   8.945  6:422.48+4:42
211  Mascha EckhardtRoosendaal2.41.03minMse   8.941  6:432.48+4:46
213  Wilma BollemanMelissant2.41.10minVse   8.935  6:432.48+4:53
214  Christa KarelsRotterdam2.42.12minVse   8.878  6:462.47+5:55
215  Peter BoersRotterdam2.42.12minMse   8.878  6:462.47+5:55
220  Mike StelzerStrijen2.42.38minMse   8.854  6:472.46+6:21
217  Marianne BestebreurNumansdorp2.42.55minVse   8.839  6:472.46+6:38
218  Teun NoordhoekNumansdorp2.42.55minMse   8.839  6:472.46+6:38
216  Sicco JongemaMiddelburg2.42.56minMse   8.838  6:472.45+6:39
219  Jan VosZuid-Beijerland2.42.56minMse   8.838  6:472.45+6:39
221  Gerben SoethaertTerneuzen2.43.36minM35   8.802  6:492.44+7:19
222  Jeffrey van VeenhuyzenHoek2.43.39minMse   8.799  6:492.44+7:22
223  Mariëlle Meess-Hertogenbosch2.43.56minVse   8.784  6:502.44+7:39
225  Jacqueline LodderSommelsdijk2.44.11minVse   8.771  6:502.44+7:54
224  Jos van Stees-Gravenpolder2.44.18minM45   8.764  6:512.43+8:01
228  Aad StigterVlaardingen2.44.51minMse   8.735  6:522.43+8:34
226  Katharina de KoolZuid-Beijerland2.45.11minVse   8.718  6:532.42+8:54
227  Ebel MagninZuid-Beijerland2.45.11minMse   8.718  6:532.42+8:54
229  Gina HeuserRidderkerk2.45.27minVse   8.704  6:542.42+9:10
231  Erik de WinkelZuidland2.45.29minMse   8.702  6:542.42+9:12
230  Rob JoosseVrouwenpolder2.45.32minMse   8.699  6:542.42+9:15
234  Piet jobseKoudekerke2.45.38minMse   8.694  6:542.41+9:21
232  Eelco MensMeerle2.45.40minMse   8.692  6:542.41+9:23
235  Joosje FortuinDriebergen-Rijsenburg2.45.49minMse   8.684  6:552.41+9:32
236  Marian van DammeClinge2.46.02minV50   8.673  6:552.41+9:45
237  Gerard VosHellevoetsluis2.46.03minMse   8.672  6:552.41+9:46
241  Mechiel BellekomUtrecht2.46.10minMse   8.666  6:552.41+9:53
240  Albert HeuvelmanScharendijke2.46.13minMse   8.663  6:562.41+9:56
233  Michiel WillemseUtrecht2.46.15minMse   8.662  6:562.41+9:58
238  Kim van NeerVlissingen2.46.18minMse   8.659  6:562.41+10:01
239  Mark TrimpeVlissingen2.46.21minMse   8.656  6:562.40+10:04
243  Eelco VersaevelMelissant2.46.53minMse   8.629  6:572.40+10:36
242  Antoinette HoogstadMelissant2.46.54minVse   8.628  6:572.40+10:37
245  Wendy WijnstraKapelle-Biezelinge2.46.57minVse   8.625  6:572.40+10:40
244  Rietje CorstensBergen op Zoom2.47.00minVse   8.623  6:582.40+10:43
246  Hans van GinnekenDordrecht2.47.22minMse   8.604  6:582.39+11:05
248  Rinske van HolthuijsenBreda2.47.22minVse   8.604  6:582.39+11:05
247  Hans ZalmRossum2.47.38minMse   8.590  6:592.39+11:21
249  Esther van SluijsKloetinge2.47.51minV40   8.579  7:002.38+11:34
250  Sander FlierBreda2.48.11minMse   8.562  7:002.38+11:54
251  Meta van Lokven?2.48.26minVse   8.549  7:012.37+12:09
252  Nienke BergmansVoorburg2.48.46minVse   8.532  7:022.37+12:29
253  Jeroen PaijmansNieuwdorp Zld2.48.52minMse   8.527  7:022.37+12:35
254  Herman GeritzMidlum2.49.30minMse   8.496  7:042.36+13:13
255  Jakobus MeulenbergOudelande2.49.55minM45   8.475  7:052.35+13:38
257  Sven BuhmannHulst2.50.14minMse   8.459  7:062.35+13:57
256  Chantal KuijpersEindhoven2.50.26minVse   8.449  7:062.35+14:09
258  Alain AdriaensHelchteren2.50.47minMse   8.432  7:072.34+14:30
261  Danielle WillemsMaasbracht2.51.32minVse   8.395  7:092.33+15:15
259  Cokky JoorenVught2.51.36minVse   8.392  7:092.33+15:19
260  Hans HazenbergVught2.51.37minMse   8.391  7:092.33+15:20
263  Marc OvereemMiddelburg2.51.46minM50   8.383  7:092.33+15:29
262  Rosette VerkaartVlissingen2.51.50minV40   8.380  7:102.33+15:33
264  Martijn BakCapelle aan den IJssel2.52.05minMse   8.368  7:102.32+15:48
265  Lucienne van den BroekOost-Souburg2.52.21minV55   8.355  7:112.32+16:04
266  Petra HitsertOud-Beijerland2.53.44minVse   8.289  7:142.30+17:27
267  Michel HitsertOud-Beijerland2.53.45minMse   8.288  7:142.30+17:28
268  John BoenderOostvoorne2.53.53minMse   8.281  7:152.30+17:36
269  Paulette de KrakerArnemuiden2.55.07minVse   8.223  7:182.28+18:50
270  Jurgen PhilipsenMiddelburg2.55.51minMse   8.189  7:202.27+19:34
271  Heleen van der LindenRotterdam2.55.51minVse   8.189  7:202.27+19:34
272  Annemarie leichtenbergMaasland2.55.52minVse   8.188  7:202.27+19:35
273  Maaike van Vliets-Gravenhage2.56.24minVse   8.163  7:212.27+20:07
274  Chris RoelandCapelle aan den IJssel2.56.56minMse   8.139  7:222.26+20:39
275  Manon de laatDongen2.57.42minVse   8.104  7:242.25+21:25
276  Pieter AdriaanseBrielle2.57.42minMse   8.104  7:242.25+21:25
277  Marco de JongRotterdam2.57.43minMse   8.103  7:242.25+21:26
278  Karin de BeuleHeikant2.58.35minV45   8.063  7:262.24+22:18
279  Annette de BotRoosendaal2.59.28minVse   8.024  7:292.23+23:11
280  Arthur StijnsOudelande3.00.39minM70   7.971  7:322.21+24:22
281  Bob SmithDordrecht3.00.46minMse   7.966  7:322.21+24:29
283  Roos Spekman - NussyRoosendaal3.01.19minVse   7.942  7:332.21+25:02
282  Jacqueline ZalmRossum3.01.26minVse   7.937  7:342.20+25:09
285  Bianca GerritsenDordrecht3.02.31minVse   7.890  7:362.19+26:14
284  Robert EerlandOost-Souburg3.02.39minMse   7.884  7:372.19+26:22
286  Rosanne AkkermansStein3.02.47minVse   7.878  7:372.19+26:30
287  Ron OpenneerArnemuiden3.04.20minMse   7.812  7:412.17+28:03
289  Judy van de WeteringLiempde3.04.38minVse   7.799  7:422.17+28:21
288  Jac SuijkerbuijkRoosendaal3.04.44minMse   7.795  7:422.17+28:27
290  Joke van PaassenRockanje3.05.16minVse   7.773  7:432.16+28:59
291  Astrid van TrichtDordrecht3.05.45minVse   7.752  7:442.15+29:28
292  Esther OldenburgerBrielle3.07.11minVse   7.693  7:482.14+30:54
294  Emilie de BoerMijnsheerenland3.07.37minVse   7.675  7:492.13+31:20
293  Marian van IerselOostvoorne3.07.38minVse   7.675  7:492.13+31:21
295  José van UffelenRozenburg3.09.27minVse   7.601  7:542.11+33:10
296  Christa LeendertsRozenburg3.09.30minVse   7.599  7:542.11+33:13
297  Judy Van DopRozenburg3.09.32minVse   7.598  7:542.11+33:15
298  Irene DijkstraRozenburg3.09.47minVse   7.588  7:542.11+33:30
299  Stephanie de KorteRozenburg3.09.50minVse   7.586  7:552.11+33:33
300  Joos HarinckMiddelburg3.10.00minMse   7.579  7:552.11+33:43
301  Ilona De RondeVierpolders3.10.32minVse   7.558  7:562.10+34:15
302  Raymond WissinkHellevoetsluis3.10.36minMse   7.555  7:572.10+34:19
303  Barbara JongelieRoosendaal3.17.06minVse   7.306  8:132.03+40:49
304  Cecile VandermeulenKalmthout3.20.00minVse   7.200  8:202.00+43:43
305  Hans RooijakkersRoosendaal3.20.33minMse   7.180  8:211.99+44:16
306  Era PanggabeanHeinkenszand3.21.06minMse   7.161  8:231.99+44:49
307  Liesbeth van den HaakRijnsburg3.37.15minVse   6.628  9:031.84+0:58
308  Piet WuijstersTrail by the Sea3.39.29minMse   6.561  9:091.82+3:12
Mannen: 220 (71.43%) => M35=3 - M40=6 - M45=9 - M50=5 - M55=2 - M60=2 - M65=2 - M70=1 - Mse=190
Vrouwen: 88 (28.57%) => V40=3 - V45=2 - V50=1 - V55=2 - Vse=80

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.54 seconden nodig om deze lijst met 405 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
11-10: Vestingloop Bergen op Zoom (22)
11-10: BK 10 km Lokeren (9)
10 km Floris Willeboordse (PR)30.34  Mse
10 km Erwin Harmes (PR 31.18)33.07  M35
10 km Jesse Beijer (PR)36.07  Mse
10 km Sven Vermeulen (PR 36.39)37.11  M40
10 km Mirona van de Vrie (PR)43.11  Vse
10 km Maurice Steketee (PR 41.35)44.40  M35
10 km Suzanne van Elsacker (PR 44.53)45.30  Vse
10 km Gerrit Spaans (PR 43.59)48.13  M65
10 km John Guequierre (PR 33.40)51.37  M65
04-10: Familiajogging Hamme (1)
04-10: Krekentrail Moerbeke (7)
25-09: Baanwedstrijd Zwolle (1)
20-09: Vestingloop Willemstad (13)
19-09: 49e Gouden Spike Leiden (3)
17-09: Avondbaanwedstrijd Rotterdam (5)
13-09: NK A/B-junioren Amersfoort (2)
12-09: Baanwedstrijd Tilburg (3)
06-09: Vestingloop Hellevoetsluis (12)
05-09: Zeeuws kampioenschap Hulst (15)
03-09: Avondbaanwedstrijd Naaldwijk (6)
29-08: NK baan Senioren Utrecht (3)
Atletiek Zeeland © 2020