dinsdag 4 augustus 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
18-07: Ramses Bekkenk blijkt al ruim 20 jaar Zeeuws recordhouder op 3000m/3000m steeple
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 07-08: Hardloop3Daagse Neeltje Jans
vr 07-08: 3e Track Meeting Utrecht
vr 21-08: Summer Run Vlissingen
za 29-08: NK baan Senioren Utrecht
Recente uitslagen
  meer uitslagen
wo 22-07: Welcome Back! Vlissingen
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

2e Gaperloop

Gapinge, vrijdag 26 mei 2017 - Organisatie: González Running
10 km >>> Zeeuws record staat met 28.20 vanaf 02-04-1995 op naam van Mauricio Gonzalez <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Erwin Harmes (PR 31.18) Middelburg33.25minM35   17.955  3:214.99692
2  Ronnie Overgaauw (PR 32.07) Zoutelande36.04minMse   16.636  3:364.62513
3  Adriaan Walhout (PR 34.51) Middelburg37.00minM35   16.216  3:424.50457
4  Wilco Boogaard (PR 35.52) Middelburg37.25minM40   16.036  3:454.45432
5  Jan HoppenbrouwersVlissingen37.46minMse   15.887  3:474.41412
6  Jorim de Boks (PR 35.00) Middelburg37.51minMse   15.852  3:474.40408
7  Willem de Korte (PR 35.26) Aagtekerke37.58minMse   15.803  3:484.39401
8  Arjo Verhage (PR 35.52) Aagtekerke38.47minM45   15.471  3:534.30357
9  Micha Janse (PR 37.35) Zoutelande39.27minM40   15.209  3:574.22323
10  Jurrit Szarafinski (PR 38.57) Middelburg39.47minMse   15.082  3:594.19307
11  Pierre la GrandBemmel40.01minMse   14.994  4:004.16296
12  Jorg SchienbeinLeichtingen40.28minM50   14.827  4:034.12275
13  Carolien van de Kreeke (PR 38.36) Serooskerke40.41minV40   14.748  4:044.10498
14  Fred van Es (PR 38.57) Domburg41.19minM40   14.522  4:084.03237
15  Jonathan Boon (PR 38.55) Oost-Souburg41.23minM35   14.499  4:084.03235
16  Jan Braam (debuut) Middelburg41.33minMse   14.440  4:094.01228
17  Arnoud Rijk (PR 36.28) Heinkenszand41.39minMse   14.406  4:104.00223
18  Erik Maranus (PR 39.38) Westkapelle41.58minM40   14.297  4:123.97211
19  Lion Baas (PR 38.59) Vlissingen42.08minM40   14.241  4:133.96204
20  Patrick Vogel (PR 40.10) Middelburg42.11minM50   14.224  4:133.95202
21  Theo de Macker (PR 42.14) Burgh-Haamstede42.35minM50   14.090  4:163.91187
22  Frans Bos (PR 40.02) Vlissingen42.53minM65   13.991  4:173.89175
23  Rinus van de Woestijne (PR 38.43) Middelburg42.56minMse   13.975  4:183.88174
24  Bart de Visser (PR 38.28) Serooskerke43.18minMse   13.857  4:203.85161
25  Leo Janse (PR 39.14) Middelburg43.21minM50   13.841  4:203.84159
26  Martijn de Vries (PR 38.24) Middelburg43.29minM35   13.798  4:213.83154
27  Nick BelGapinge43.32minMse   13.783  4:213.83152
28  Henk Lous (PR 40.07) Vlissingen43.34minM55   13.772  4:213.83151
29  Rini de JongCapelle a/d IJssel43.45minM40   13.714  4:233.81145
30  Robert van de Weg (PR 43.40) Domburg44.01minM40   13.631  4:243.79136
31  Bert Daane (PR 44.05) Buttinge44.35minM60   13.458  4:283.74119
32  Arthur van Aartsen (PR 41.22) Middelburg44.47minM40   13.398  4:293.72113
33  Leendert van de Ven (PR 42.47) Zoutelande44.54minM50   13.363  4:293.71109
34  Tim Kramer (PR 39.15) s-Heer Hendrikskinderen45.09minMse   13.289  4:313.69102
35  Marco DielemanMiddelharnis45.14minM40   13.265  4:313.68100
36  Jan van Vaardegem (PR 35.42) Westkapelle45.16minM45   13.255  4:323.6899
37  Erik Goedhart (PR 44.35) Middelburg45.21minM40   13.230  4:323.6897
38  Adrie Janse (PR 41.10) Arnemuiden45.31minM50   13.182  4:333.6692
39  Sjef Goris (PR 40.53) Middelburg45.38minM50   13.148  4:343.6589
40  Roelof BoonstraVlissingen45.44minMse   13.120  4:343.6487
41  Erwin van Schaik (PR 39.53) Middelburg46.25minM50   12.926  4:393.5970
42  Guillaume de Jonge (PR 44.53) Oost-Souburg46.30minM40   12.903  4:393.5868
43  Kees van der Heijden (PR 45.48) Vlissingen46.34minM50   12.885  4:393.5867
44  leo Dalebout (PR 40.02) Gapinge46.37minM55   12.871  4:403.5866
45  Evelien van Sparrentak (PR 44.36) Sint Laurens47.00minV40   12.766  4:423.55211
46  Noek van HellemanMiddelburg47.08minM40   12.730  4:433.5455
47  Sophie MijoenGapinge47.12minV40   12.712  4:433.53204
48  Rijndert van der KolkOud-Beijerland47.32minM40   12.623  4:453.5147
49  John Overweel (PR 35.33) Middelburg47.34minM60   12.614  4:453.5046
50  Ronald Ridderbos (PR)Middelburg47.44minMse   12.570  4:463.4943
51  Maurice Steketee (PR 41.35) Middelburg47.54minM35   12.526  4:473.4840
52  Marcel JansenSomeren47.57minM50   12.513  4:483.4839
53  marco Dingemanse (PR 45.41) Zoutelande48.04minM40   12.483  4:483.4737
54  Ruud Geldof (PR 46.12) Middelburg48.30minM55   12.371  4:513.4430
55  Ron Dellebeke (PR 33.54) Oost-Souburg48.37minM55   12.341  4:523.4328
56  Daniel Walhout (PR 44.59) Middelburg49.37minVse   12.093  4:583.36127
57  Guido Moison (PR)Middelburg49.44minM50   12.064  4:583.3514
58  Adri Koole (PR 42.07) Serooskerke49.51minM60   12.036  4:593.3413
59  Kees Sturm (PR)Vlissingen49.53minMse   12.028  4:593.3413
60  Edith Koole (PR 45.50) Oostkapelle50.18minV40   11.928  5:023.31109
61  Sico Poortvliet (PR 44.18) Middelburg50.27minM50   11.893  5:033.308
62  Elsbeth Haasnoot (PR 43.55) Middelburg50.44minVse   11.827  5:043.2999
63  Jan-Willem Huiszoon (PR 46.25) Arnemuiden50.51minM40   11.799  5:053.285
64  Willem Huiszoon (PR 47.21) Middelburg50.54minM50   11.788  5:053.275
65  Frans NieuwenhuyzeMiddelburg51.06minMse   11.742  5:073.264
66  Petra Verhulst (PR 47.09) Westkapelle51.17minV45   11.700  5:083.2585
67  Marije Besuijen (PR 47.00) Middelburg51.27minV35   11.662  5:093.2482
68  Ronald van Hercules (PR 48.15) Serooskerke51.44minM60   11.598  5:103.221
69  Ben van der Linden (PR 46.56) Vlissingen51.47minM50   11.587  5:113.221
70  Jochem Leijnse (debuut) Middelburg51.51minMse   11.572  5:113.211
71  Rob Joosse (PR 50.09) Vrouwenpolder52.01minMse   11.535  5:123.201
72  Suzanne Geschiere (debuut) Middelburg52.04minVse   11.524  5:123.2069
73  Kees SchippersMiddelburg52.06minM50   11.516  5:133.201
74  Marc Overeem (debuut) Middelburg52.20minM50   11.465  5:143.18-
75  Marcel Richard (PR 47.31) Zoutelande52.23minM60   11.454  5:143.18-
76  Rob van der Zwaag (PR 51.46) Veere52.34minM50   11.414  5:153.17-
77  Kees BenardLemelerveld52.40minM50   11.392  5:163.16-
78  Maurice Eppings (PR 47.50) Zoutelande52.45minM50   11.374  5:173.16-
79  Mart-Jan Delzenne (PR 48.40) Krabbendijke52.54minM40   11.342  5:173.15-
80  Jelle Ebbers (PR 46.21) Middelburg52.59minMse   11.324  5:183.15-
81  Babette HaastOud Gastel53.38minV40   11.187  5:223.1140
82  isabel Capelle (PR 53.08) Middelburg53.41minV40   11.177  5:223.1040
83  Michael Evers (PR 45.24) Middelburg53.46minM40   11.159  5:233.10-
84  Elsbeth Dingemanse (PR 50.48) Gapinge54.12minV40   11.070  5:253.0832
85  Hans Joosse (PR 47.07) Middelburg54.15minM60   11.060  5:263.07-
86  Ben Bommelje (PR 52.23) Grijpskerke54.27minM50   11.019  5:273.06-
87  Cindy den Hollander (PR 51.04) Oost-Souburg54.57minV40   10.919  5:303.0322
88  Stefan van Hemert (PR 51.29) Middelburg55.07minMse   10.886  5:313.02-
89  Veronica Vriend (PR 53.33) Middelburg55.15minV55   10.860  5:323.0219
90  Kevin de Pagter (PR 33.34) Arnemuiden55.19minMse   10.847  5:323.01-
91  Jeanette Leunis (PR 49.04) Serooskerke55.43minVse   10.769  5:342.9914
92  Harry Davidse (PR 54.09) Serooskerke55.48minM50   10.753  5:352.99-
93  Helma Minderhoud (PR 55.40) Middelburg55.53minV50   10.737  5:352.9813
94  Claudia van Sighem (PR 49.48) Westkapelle56.03minV40   10.705  5:362.9711
95  Piet Jobse (PR)Koudekerke56.06minM60   10.695  5:372.97-
96  Ferry Tadema (debuut) Middelburg56.48minM50   10.563  5:412.93-
97  Kees van Belzen (PR 49.14) Ritthem56.54minM60   10.545  5:412.93-
98  Wendy van der Heide (PR 56.13) Vlissingen57.02minVse   10.520  5:422.925
99  Angelique Harinck (PR 51.55) Oost-Souburg57.06minV45   10.508  5:432.924
100  Kees Kuzee (PR 48.11) Middelburg57.09minM50   10.499  5:432.92-
101  Rainier Zweep (PR 54.00) Kamperland57.12minMse   10.490  5:432.91-
102  Peter Kuijper (debuut) Lewedorp57.20minM50   10.465  5:442.91-
103  Dirk Hooijer (PR 50.46) Wemeldinge57.23minM50   10.456  5:442.90-
104  Johnny Dooms (PR 44.55) Terneuzen57.33minM60   10.426  5:452.90-
105  Daniella Evers (PR 54.26) Middelburg57.49minV35   10.378  5:472.881
106  Marian van Dijk (PR 45.39) Middelburg57.52minV45   10.369  5:472.881
107  Corine Maas (PR 53.00) s-Gravenpolder58.03minV40   10.336  5:482.871
108  Mirjam Kloet (PR 49.48) Arnemuiden58.16minV40   10.297  5:502.861
109  Leon van Liere (debuut) Middelburg58.19minM60   10.289  5:502.86-
110  Ad Schoe (PR 52.26) Westkapelle58.22minM50   10.280  5:502.86-
111  Rene Goetheer (PR 44.13) Wolphaartsdijk58.32minM50   10.251  5:512.85-
112  Edwin Boogaard (PR 51.23) Zoutelande58.45minMse   10.213  5:532.84-
113  Guido ClementKapelle-Biezelinge59.18minMse   10.118  5:562.81-
114  Peter Maranus (PR 45.40) Aagtekerke59.20minM50   10.112  5:562.81-
115  Erwin de KamMiddelburg59.27minM40   10.093  5:572.80-
116  Priscilla Valk (PR 50.59) Kortgene59.32minVse   10.078  5:572.80-
117  Christian Geldof (debuut) Middelburg1.00.18minM35   9.950  6:022.76-
118  Gisela Nijsse (PR 53.49) Wolphaartsdijk1.00.21minV50   9.942  6:022.76-
119  Hans van Sluijs (PR 44.40) Middelburg1.00.29minM65   9.920  6:032.76-
120  Mirjam SuykGapinge1.00.52minV40   9.858  6:052.74-
121  Danielle van de Ven (PR 58.22) Middelburg1.01.27minV40   9.764  6:092.71-
122  Maria Vierthaler (PR 59.08) Vlissingen1.01.40minV40   9.730  6:102.70-
123  Jacco van de Gruiter (PR 58.15) Arnemuiden1.02.12minMse   9.646  6:132.68-
124  Priscilla Provoost (PR 59.16) Vlissingen1.02.15minV40   9.639  6:142.68-
125  Ton LuteynVlissingen1.02.17minM50   9.633  6:142.68-
126  Alies HuiszoonKortgene1.02.41minV50   9.572  6:162.66-
127  Natasja Breijer (debuut) Serooskerke1.04.45minVse   9.266  6:292.57-
128  Michael de Hamer (PR 38.49) Hoek1.04.48minM40   9.259  6:292.57-
129  Peter Broekert (PR 52.51) s-Heer Hendrikskinderen1.05.04minM50   9.221  6:302.56-
130  William de BoerMiddelburg1.05.54minM50   9.105  6:352.53-
131  Jan KruitMiddelburg1.05.57minM60   9.098  6:362.53-
132  Rainier TernesDusseldorf1.06.42minM40   8.996  6:402.50-
133  Petrie Pijnenborg (PR 1.06.17) Veere1.07.51minV40   8.843  6:472.46-
134  Theo Manuhutu (PR 1.01.38) Middelburg1.07.55minM50   8.834  6:482.45-
135  Clemens ReudisseOostenrijk1.12.47minMse   8.244  7:172.29-
136  Imo Jongepier (PR 52.05) Nieuw- en Sint Joosland1.12.49minM60   8.240  7:172.29-
137  Marja Jongepier (PR 1.07.48) Nieuw- en Sint Joosland1.12.52minV60   8.234  7:172.29-
Mannen: 104 (75.91%) => M35=6 - M40=20 - M45=2 - M50=32 - M55=4 - M60=12 - M65=2 - Mse=26
Vrouwen: 33 (24.09%) => V35=2 - V40=16 - V45=3 - V50=3 - V55=1 - V60=1 - Vse=7

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

10 km

2019Tim Pleijte32:10Ronnie Overgaauw33:16Erwin Harmes33:41Carolien van de Kreeke39:10133
2018Erwin Harmes32:44Stefan Schrier33:49Adriaan Walhout34:58Linda Versluis43:08109
2017Erwin Harmes33:25Ronnie Overgaauw36:04Adriaan Walhout37:00Carolien van de Kreeke40:41137
2016Erwin Harmes32:36Adriaan van Keulen36:38Willem de Korte36:39Carolien van de Kreeke39:22127
5 km >>> Zeeuws record staat met 14.37 vanaf 07-09-2019 op naam van Tim van den Broeke <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Sergio Harinck (PR 16.20) Oost-Souburg17.15minMse   17.391  3:274.83457
2  Albert de BakkerWageningen17.40minMse   16.981  3:324.72403
3  Jan Molendijk (PR 19.10) Krabbendijke19.51minMse   15.113  3:584.20173
4  Mauricio Gonzalez (PR 18.59) Vrouwenpolder19.59minM55   15.013  4:004.17162
5  Giorgio Joziasse (PR 19.04) Middelburg20.40minMse   14.516  4:084.03112
6  Kees Dijkman (debuut) Burgh-Haamstede21.07minM45   14.207  4:133.9584
7  Mart Goudzwaard (debuut) Zonnemaire21.26minMse   13.997  4:173.8966
8  Lennart de Looff (PR 20.25) Gapinge21.37minMse   13.878  4:193.8657
9  Yanis van der Jagt (PR 21.20) Vlissingen21.40minMse   13.846  4:203.8555
10  Albert Karstanje (PR 21.17) Middelburg22.16minMse   13.473  4:273.7430
11  Gian-Carlo BuijsOost-Souburg22.36minMse   13.274  4:313.6920
12  Maureen Gonzalez (PR)Vrouwenpolder23.24minVse   12.821  4:413.5697
13  Gert Kooiman (debuut) Middelburg23.35minMse   12.721  4:433.532
14  Rian Flikweert (PR 23.17) Middelburg23.43minV55   12.649  4:453.5180
15  Seth Dijkstra (PR 23.17) Middelburg23.59minM45   12.509  4:483.471
16  Marco Olivier (PR 21.40) Vlissingen24.08minMse   12.431  4:503.45-
17  Esma Guigui (PR 22.19) Goes24.29minVse   12.253  4:543.4046
18  Bart van Belle (PR 23.18) Vlissingen24.42minMse   12.146  4:563.37-
19  Corry de Schacht (PR)Oost-Souburg25.08minVse   11.936  5:023.3225
20  Ron van Giesen (PR)Middelburg25.10minMse   11.921  5:023.31-
21  Liesbeth Rijnberg (PR)Grijpskerke25.12minVse   11.905  5:023.3123
22  Jurgen Philipsen (PR 23.53) Middelburg25.17minMse   11.866  5:033.30-
23  Conno Francke (debuut) Gapinge25.27minMse   11.788  5:053.27-
24  Rosette Verkaart (PR 23.53) Vlissingen25.36minVse   11.719  5:073.2613
25  Bram van BoxtelTilburg25.41minMse   11.681  5:083.24-
26  Nicole Wondergem (PR 22.45) Middelburg25.53minV35   11.590  5:113.228
27  Caroline Veringa (debuut) Middelburg25.54minV40   11.583  5:113.228
28  Wim Jobse (PR 23.48) Veere25.57minMse   11.561  5:113.21-
29  Tessa LeerUtrecht25.58minVse   11.553  5:123.217
30  Roos Leer (PR)Vlissingen26.00minVse   11.538  5:123.216
31  Ron van Vliet (debuut) Vlissingen26.04minMse   11.509  5:133.20-
32  Jules van BoxtelTilburg26.07minMse   11.487  5:133.19-
33  Wendy Theune (PR 23.57) Vlissingen26.20minV40   11.392  5:163.163
34  John SibensBergen op Zoom26.31minMse   11.314  5:183.14-
35  Kaschenka de Jonge (debuut) Yerseke26.32minVse   11.307  5:183.141
36  Johnny MaljaarsMiddelburg26.54minMse   11.152  5:233.10-
37  Mireille Huiszoon (PR 26.48) Arnemuiden26.58minVse   11.125  5:243.091
38  Aart van Luijk (PR 25.10) Middelburg27.00minM55   11.111  5:243.09-
39  Arthur Stijns (PR 25.09) Oudelande27.10minM65   11.043  5:263.07-
40  Marko Zijl (debuut) s-Heer Hendrikskinderen27.14minMse   11.016  5:273.06-
41  Dignus Lensen (debuut) Oost-Souburg27.26minM60   10.936  5:293.04-
42  Ronald van de Vreede (PR)Krabbendijke27.31minMse   10.902  5:303.03-
43  Floris MoensMiddelburg27.34minMse   10.883  5:313.02-
44  Linda Versluis (debuut) Gapinge27.59minVse   10.721  5:362.98-
45  Janneke Boutens (PR 26.16) Middelburg28.03minVse   10.695  5:372.97-
46  Monique Rijkse (debuut) Middelburg28.25minVse   10.557  5:412.93-
47  Bianca van Maldegems-Heerenhoek28.28minVse   10.539  5:422.93-
48  Helene LouwerseGapinge29.01minVse   10.339  5:482.87-
49  Floris Jan Koole (debuut) Oostkapelle29.07minM45   10.303  5:492.86-
50  Sebastian Nijssen (PR 27.10) Middelburg29.10minM40   10.286  5:502.86-
51  Andrea de RuiterDen Haag29.25minVse   10.198  5:532.83-
52  Enrico Joziasse (debuut) Middelburg29.38minMse   10.124  5:562.81-
53  Kees Francke (PR 27.41) Grijpskerke29.46minMse   10.078  5:572.80-
54  Sarijke Aerts (PR 28.46) Middelburg30.03minV60   9.983  6:012.77-
55  Suzanne Lievense (debuut) Middelburg30.06minVse   9.967  6:012.77-
56  Joost van Garderen (PR 27.48) Aagtekerke30.09minMse   9.950  6:022.76-
57  Nena de WitteVlissingen30.41minVse   9.777  6:082.72-
58  Jord StenvertVlissingen30.44minMse   9.761  6:092.71-
59  Wilma van de Gruiter (PR 29.18) Arnemuiden30.47minVse   9.746  6:092.71-
60  Ulli RoderKeulen30.54minVse   9.709  6:112.70-
61  Lisa HulshofMaastricht31.03minVse   9.662  6:132.68-
62  Margreet Baakman (debuut) Middelburg31.09minVse   9.631  6:142.68-
63  Anneke Geerings (debuut) Middelburg31.11minVse   9.621  6:142.67-
64  Mia van Belle (PR 29.54) Vlissingen31.35minV65   9.499  6:192.64-
65  Laila Mannee (PR 29.49) Middelburg32.51minVse   9.132  6:342.54-
66  Brenda StollVrouwenpolder33.11minVse   9.041  6:382.51-
67  Ilona SteffensMiddelburg33.21minVse   8.996  6:402.50-
68  Adrietta van Tatenhove (PR 31.49) Gapinge33.41minVse   8.906  6:442.47-
69  Marieke BoonstraVlissingen33.47minVse   8.880  6:452.47-
70  Renate JanssenVlissingen33.50minVse   8.867  6:462.46-
71  Carola PostVlissingen33.58minVse   8.832  6:482.45-
72  Peter van der Maale (debuut) Koudekerke34.19minM70   8.742  6:522.43-
73  Sabine VetteTilburg34.22minVse   8.729  6:522.42-
74  Bianca de Rijke (debuut) Lewedorp34.32minV35   8.687  6:542.41-
75  Wendy MulderOost-Souburg34.34minVse   8.679  6:552.41-
76  Ivon de Pagter (debuut) Oost-Souburg34.36minVse   8.671  6:552.41-
77  Ruth WoutersOost-Souburg34.41minVse   8.650  6:562.40-
78  Petra KraayvangerOost-Souburg34.49minVse   8.617  6:582.39-
79  Barbera Bloemendaal (PR 32.40) Zoutelande34.57minVse   8.584  6:592.38-
80  Susanne Briceno (debuut) Middelburg35.13minVse   8.519  7:032.37-
81  Olga van GesselBreda35.21minVse   8.487  7:042.36-
82  Astrid KramerHoek35.23minVse   8.479  7:052.36-
83  Ilse van Dommelen (PR 33.57) Biggekerke35.26minVse   8.467  7:052.35-
84  Monique de KamMiddelburg35.30minVse   8.451  7:062.35-
85  Roman TernesDusseldorf35.34minMse   8.435  7:072.34-
86  Tini FranckeGrijpskerke35.42minVse   8.403  7:082.33-
87  Edo JanssenVlissingen35.47minMse   8.384  7:092.33-
88  Leoni Ebbers (PR 30.00) Middelburg36.02minVse   8.326  7:122.31-
89  Natasja PetersVlissingen36.07minMse   8.306  7:132.31-
90  Ronald van de Vreede (PR 27.31) Krabbendijke36.17minMse   8.268  7:152.30-
91  Kees van der Sar (debuut) Middelburg36.19minMse   8.261  7:162.29-
92  Julie KieftEindhoven36.27minVse   8.230  7:172.29-
93  Pim KroeseGapinge37.14minMse   8.057  7:272.24-
94  Gijs KroeseGapinge37.16minMse   8.050  7:272.24-
95  Bala TernesDusseldorf41.29minMse   7.232  8:182.01-
96  Nicole VosGapinge43.11minVse   6.947  8:381.93-
97  Maya VosDen Haag43.13minVse   6.942  8:391.93-
Mannen: 45 (46.39%) => M40=1 - M45=3 - M55=2 - M60=1 - M65=1 - M70=1 - Mse=36
Vrouwen: 52 (53.61%) => V35=2 - V40=2 - V55=1 - V60=1 - V65=1 - Vse=45

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 6.526 seconden nodig om deze lijst met 234 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
01-08: Baanwedstrijd Vught (2)
3000 m Bezuayehu Petersen (PR 8.51.67)8.52.08  JoA
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.44.09)3.46.73  Mse
26-07: Track Running Dongen (5)
5000 m Floris Willeboordse (PR)14.51.09  Mse
5000 m Ad Sluijter (debuut)16.01.85  M35
5000 m Chris Steenbakker (debuut)17.19.68  Mse
1500 m Bezuayehu Petersen (PR 4.04.90)4.08.19  JoA
400 m Jasper Zuidhof (PR 53.38)53.74  Mse
19-07: Testrun Nijmegen (1)
18-07: Testwedstrijd Nijmegen (1)
18-07: 2e Track Meeting Utrecht (6)
17-07: Nijmeegse Loopwedstrijd Nijmegen (1)
05-07: Stratenloop Zele (6)
04-07: Testwedstrijd Papendal (1)
Atletiek Zeeland © 2020