donderdag 9 juli 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 10-07: 1e Track Meeting Utrecht
vr 07-08: 2e Track Meeting Utrecht
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

24e Zwinstedenloop

Sluis, zondag 19 maart 2017 - Organisatie: Zwinstedenloop
Halve marathon >>> Zeeuws record staat met 1.01.54 vanaf 03-04-1993 op naam van John Vermeule <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Benjanin BarbierJogging Plus1.10.16minMse   18.015  3:205.00801
2  Ward OosterlinckEendracht Aalst1.10.40minMse   17.913  3:214.98788
3  Stijn De VulderAC Geraardsbergen1.11.03minMse   17.816  3:224.95775
4  Mathias BecquaertAalst1.11.20minMse   17.746  3:234.93765
5  Karel MoermanMAC Westhoek1.11.38minMse   17.671  3:244.91755
6  Dries DepoortereKAV Roeselare (AVR)1.11.38minMse   17.671  3:244.91755
7  Jimay BultinckAVMO1.12.08minM35   17.549  3:254.87739
8  Gerd DevosDentergem1.12.39minMse   17.424  3:274.84722
9  Pieter GeensItegem1.13.14minMse   17.285  3:284.80703
10  Frederick ColpaertKortemark1.13.24minM40   17.246  3:294.79698
11  Davy StieperaereBEHO1.13.37minMse   17.195  3:294.78691
12  Nico SerroenKAA Gent1.14.40minM35   16.953  3:324.71658
13  Cedric De CaluweABAV1.15.05minM40   16.859  3:344.68645
14  Tom VoetBjokkesteam1.15.19minMse   16.807  3:344.67638
15  Luc van AsbroeckKAA Gent1.15.40minM50   16.729  3:354.65627
16  Juliaan Van LierdeAC Geraardsbergen1.15.43minMse   16.718  3:354.64625
17  Bart De TurckAC Geraardsbergen1.15.43minMse   16.718  3:354.64625
18  Whytie PriemRoeselare1.16.15minMse   16.601  3:374.61609
19  Dries LernoutDAPALO1.16.16minM35   16.598  3:374.61609
20  Stijn De Blandervita1.16.16minMse   16.598  3:374.61609
21  Tomas ValckeManagers Marathon Club1.16.35minM40   16.529  3:384.59599
22  Auke van DriesscheZaventem1.16.44minMse   16.497  3:384.58595
23  Alain GeertsLede1.16.45minM45   16.493  3:384.58594
24  Bart VerbekeAbmarke1.16.54minM35   16.461  3:394.57590
25  Bram LaevensWTDT1.18.54minMse   16.044  3:444.46533
26  Kurt ValléKAV Roeselare (AVR)1.19.06minM35   16.003  3:454.45527
27  Loopgids MaartenDe Loopgids1.19.24minM40   15.943  3:464.43519
28  Donavan LeynMenen1.19.35minMse   15.906  3:464.42514
29  Christ VandenbrouckeDAPALO1.19.37minM45   15.899  3:464.42513
30  Wazo De RouckGeraardsbergen1.19.43minMse   15.879  3:474.41510
31  henk OmeyBavikhove1.19.59minM35   15.826  3:474.40503
32  Niels VandenbroeleTielt1.20.42minMse   15.686  3:504.36483
33  Mathieu LazouKAA Gent1.20.46minM35   15.673  3:504.35482
34  Samuel PutmanWTDT1.20.55minM35   15.644  3:504.35478
35  Gilles NaniweRCB1.21.05minM40   15.612  3:514.34473
36  Stefaan DerousSint-Andries1.21.09minM50   15.599  3:514.33472
37  Jan VijvermanEendracht Aalst1.21.09minM35   15.599  3:514.33472
38  Bjorn traenJC Aalter1.21.23minMse   15.554  3:514.32465
39  Tim VandenborneVlierzele Sportief1.21.23minMse   15.554  3:514.32465
40  Kevin D'Hondtvita1.21.30minMse   15.532  3:524.31462
41  Frederic DheedeneWTDT1.21.36minMse   15.513  3:524.31460
42  Elias SchackEendracht Aalst1.21.39minMse   15.503  3:524.31458
43  Andy VossaertBeernem1.21.47minMse   15.478  3:534.30455
44  Jan HoppenbrouwersKnokke-Heist1.22.11minMse   15.403  3:544.28445
45  Steven de ClercqDe Krekenlopers1.22.26minM40   15.356  3:544.27438
46  Anjolie Engels (PR 1.18.58) Middelburg1.22.29minV40   15.347  3:554.26690
47  Edwin de jaeger (PR 1.17.34) RKHAV1.22.43minM40   15.303  3:554.25431
48  Steven van HeirseeleEeklo1.23.12minM45   15.215  3:574.23419
49  Urs de PoorterJC Aalter1.23.13minMse   15.211  3:574.23419
50  Bavo SierensMTV1.23.21minM35   15.187  3:574.22415
51  Benny Thuy (PR 1.18.58) RKHAV1.23.33minM45   15.151  3:584.21411
52  Stijn DemeulemeesterZwevegem1.23.34minM40   15.148  3:584.21410
53  Yves VandemeulebrouckeKAA Gent1.23.47minM40   15.109  3:584.20405
54  Annelies DeketelaereHAC1.23.54minVse   15.088  3:594.19650
55  Serge De BlauweAC Houtland1.23.55minM45   15.085  3:594.19402
56  Bram DecavelKortrijk1.23.57minMse   15.079  3:594.19401
57  Kris MeganckSint-Lievens-Houtem1.24.00minM45   15.070  3:594.19400
58  Ward GoethalsAdegem1.24.00minMse   15.070  3:594.19400
59  Sven LyckeRumbeke1.24.01minM40   15.067  3:594.19399
60  Martijn Kox (PR 1.22.35) Westdorpe1.24.03minM35   15.061  3:594.18398
61  Hendrik van der ElstErpe-Mere1.24.05minMse   15.055  3:594.18398
62  Steven DesmetOtegem1.24.12minMse   15.034  3:594.18395
63  Geert de BrouwerLand van Aalst1.24.14minM50   15.028  4:004.17394
64  Marnix VandewattijneGeraardsbergen1.24.14minM45   15.028  4:004.17394
65  Annemie Danneels3TK1.24.16minV55   15.022  4:004.17640
66  Bart Van De VoordeLokeren1.24.19minM35   15.013  4:004.17392
67  Kristof ReynvoetKAA Gent1.24.27minM40   14.989  4:004.16389
68  Olivier VerhaekeWe.All.Love.Running1.24.35minM35   14.966  4:014.16386
69  Jan RiemensWaterland-Oudeman1.24.51minMse   14.919  4:014.14379
70  Thomas ChristiaansDeurle1.24.55minMse   14.907  4:014.14378
71  Joffrey DefourAC Beverhout1.24.56minM40   14.904  4:024.14377
72  Steven VandenbusscheMAC Westhoek1.24.58minM40   14.898  4:024.14377
73  Geert RoelandtsKortrijk1.24.58minM45   14.898  4:024.14377
74  Tom JanssensTillit1.24.59minM35   14.895  4:024.14376
75  Dominique CoulonAbmarke1.25.30minM45   14.805  4:034.11364
76  Frederik Van De VeldeZele1.25.43minM35   14.768  4:044.10359
77  Nikolaas NotredameIvac1.25.58minMse   14.725  4:044.09353
78  Petra De SadeleerEendracht Aalst1.26.00minVse   14.719  4:054.09593
79  Tristan Van De VeldeMelle1.26.18minM35   14.668  4:054.07346
80  Andy CocquytDe Krekenlopers1.26.26minM35   14.645  4:064.07343
81  Gerdi De MeesterNieuwerkerken1.26.27minM35   14.643  4:064.07342
82  Thierry DoomsNo Limit Team (NLT)1.26.34minM45   14.623  4:064.06340
83  Steven CallensKortrijk1.26.34minM40   14.623  4:064.06340
84  Pascal D'halluinBissegem1.26.36minM45   14.617  4:064.06339
85  Franky van LierdeDAPALO1.26.39minM50   14.609  4:064.06338
86  Veronique CoeneBEHO1.26.42minV35   14.600  4:074.06575
87  Jeremy RensGistel1.26.43minMse   14.598  4:074.05337
88  Tim BuysseTillit1.26.44minMse   14.595  4:074.05336
89  Ben DesnouckKortrijk1.26.46minM35   14.589  4:074.05335
90  Tim BekaertKluisbergen1.27.20minMse   14.494  4:084.03323
91  Jurrit Szarafinski (PR 1.26.34) Middelburg1.27.21minM35   14.492  4:084.03323
92  Gino PuystjensHC Oostende1.27.34minM50   14.456  4:094.02318
93  Hedwig SchockaertSpiridon Aalst1.27.58minM55   14.390  4:104.00309
94  Patrik VankrunkelsvenDe Bosvrienden1.28.00minM55   14.385  4:104.00309
95  GuntherArlon1.28.01minM40   14.382  4:103.99308
96  Guilaume PerneelOtegem1.28.02minMse   14.379  4:103.99308
97  Allan van Alten (PR)RKHAV1.28.09minM40   14.360  4:113.99305
98  Edwin StrobbeZomergem1.28.13minM45   14.349  4:113.99304
99  Nathalie MichelsKaag Leielopers1.28.14minVse   14.347  4:113.99536
100  Gwendolyn De DeyneBEHO1.28.14minVse   14.347  4:113.99536
104  Amor Maertens (PR)Wielingen1.28.33minM35   14.295  4:123.97297
107  Wolter Vos (PR 1.28.28) Dynamica1.28.37minM45   14.285  4:123.97296
110  Marco Scherbeijn (PR 1.27.25) Wielingen1.28.47minM40   14.258  4:123.96292
137  Abi van Lare (PR)Terneuzen1.31.48minM40   13.789  4:213.83233
141  Robert Vroon (PR 1.26.59) Wielingen1.32.19minM45   13.712  4:233.81224
158  Johnny Uitterhoeve (PR)AV'561.33.11minMse   13.585  4:253.77208
160  Sven Vermeulen (PR 1.22.37) Dynamica1.33.12minM35   13.582  4:253.77208
171  Patrick van Morrelgem (PR 1.31.32) Sluis1.34.32minM35   13.391  4:293.72185
180  Jochem Bargeman (PR)Middelburg1.34.55minM35   13.336  4:303.70179
181  Rob de Pagter (PR 1.27.40) Ritthem1.35.14minM40   13.292  4:313.69174
200  Esther Verhaegen (PR 1.35.57) Sluis1.36.20minVse   13.140  4:343.65352
214  René Harinck (PR 1.31.05) Oost-Souburg1.37.37minM50   12.968  4:383.60138
228  Carlo Nobus (PR)Eede1.38.23minM45   12.867  4:403.57127
230  William de Jonge (PR 1.37.45) Nieuwdorp1.38.25minM40   12.862  4:403.57127
236  Perry Stoel (PR 1.38.52) Grijpskerke1.39.01minM45   12.784  4:423.55119
239  Niek Wieland (PR 1.25.59) Axel1.39.12minM40   12.761  4:423.54116
242  John Vette (PR)Terneuzen1.39.40minM50   12.701  4:433.53110
247  Lion Baas (PR 1.25.40) Vlissingen1.39.59minM40   12.661  4:443.52106
250  Dimmy Ivens (PR 1.33.32) Schoondijke1.40.06minMse   12.646  4:453.51105
266  Francois van de Broecke (PR 1.28.24) Wielingen1.41.13minM45   12.506  4:483.4791
275  Leo Bracke (PR 1.27.07) Axel1.41.59minM50   12.412  4:503.4583
279  Mark Dhuyvetter (PR 1.29.35) Wielingen1.42.23minMse   12.364  4:513.4378
298  Theo Roels (PR 1.33.12) Kloosterzande1.44.09minM55   12.154  4:563.3861
306  Frank Faes (PR 1.41.41) Sluis1.44.33minM45   12.108  4:573.3657
311  Coen Kaijser (PR 1.39.50) Terneuzen1.44.41minMse   12.092  4:583.3656
325  Yannick Vastenhout (PR 1.36.21) Terneuzen1.45.38minMse   11.983  5:003.3347
327  Robert Lafertin (PR 1.35.20) Scheldesport1.45.55minM35   11.951  5:013.3245
336  Jack Mechielsen (PR 1.38.49) Spui1.46.42minM50   11.864  5:033.3039
341  Nikki KoentgesSluis1.46.48minM40   11.853  5:043.2938
347  Monique Nobus (PR 1.37.01) Aardenburg1.47.33minVse   11.770  5:063.27161
348  John Guequierre (PR 1.17.01) Dynamica1.47.34minM65   11.768  5:063.2733
357  Evelien de Visser (PR)IJzendijke1.48.11minV35   11.701  5:083.25153
364  Ruud Fredriks (PR 1.35.59) AV'561.48.51minM60   11.629  5:103.2324
365  Peter van den Heuvel (PR 1.43.11) Zierikzee1.48.54minM35   11.624  5:103.2324
369  Kim Dijke (debuut) Dynamica1.49.13minVse   11.590  5:113.22139
373  Patrick Pielaat (PR 1.44.11) Terneuzen1.49.18minM45   11.581  5:113.2222
376  Danny DijkeLoopgroep Zeeland1.49.25minMse   11.569  5:113.2121
388  Esther de Koning (PR 1.50.28) AV'561.50.42minV35   11.435  5:153.18121
393  Rini Fenijn (PR)Nieuwvliet1.50.59minM50   11.406  5:163.1713
406  Cathy Poppe (PR 1.32.34) Scheldesport1.51.52minV35   11.316  5:183.14108
407  Wanda Zegers (PR 1.49.51) Scheldesport1.51.53minV40   11.314  5:183.14107
415  Ruud Geldof (PR 1.43.40) Dynamica1.52.27minM55   11.257  5:203.138
419  Jack Folkersma (PR 1.47.13) Scheldesport1.52.45minM45   11.227  5:213.127
431  Wendy van de Velde (PR 1.43.26) Wielingen1.53.42minVse   11.133  5:233.0988
432  Karin van Noorden (PR 1.51.52) Vlissingen1.53.45minV45   11.128  5:233.0987
439  Marc Corijn (PR 1.46.48) Kapellebrug1.54.04minM45   11.097  5:243.083
447  Jacqueline Maas (PR)Wielingen1.54.45minV45   11.031  5:263.0678
454  Kimberley D'Hoore (PR)Sluis1.55.14minVse   10.985  5:283.0573
461  Gerry Blaakman (PR)Terneuzen1.55.48minM45   10.931  5:293.04-
462  Nicole Serrarens (PR)Sint Jansteen1.56.01minV45   10.911  5:303.0366
463  Guy Van Driessche (PR 1.33.46) Graauw1.56.02minM45   10.909  5:303.03-
464  Marco Olivier (PR 1.44.24) Vlissingen1.56.08minM45   10.900  5:303.03-
471  Robert van de Kerkhove (PR 1.41.48) Aardenburg1.56.44minM40   10.844  5:323.01-
472  Iris van de Kerkhove (PR)Aardenburg1.56.45minV40   10.842  5:323.0160
478  Jurgen Willemsen (PR 1.52.42) Schoondijke1.57.12minMse   10.801  5:333.00-
485  Imo Jongepier (PR 1.49.50) Nieuw- en Sint Joosland1.58.19minM65   10.699  5:362.97-
489  Anne-Marie Thomaes (PR 1.53.16) Hoofdplaat1.58.52minV40   10.649  5:382.9643
503  Melanie Bode (debuut) Aardenburg2.00.09minV35   10.536  5:422.9335
508  Rosette Verkaart (PR 1.49.18) Vlissingen2.00.38minV40   10.493  5:432.9132
513  Peter kuijper (PR)Lewedorp2.01.02minM50   10.459  5:442.91-
518  Frits van Borrendam (PR 1.53.14) Middelburg2.01.13minM70   10.443  5:452.90-
521  Emanuela Bracke (PR 1.57.30) Axel2.01.17minV45   10.437  5:452.9028
537  Els Zweistra (PR 1.57.09) Terneuzen2.03.33minV55   10.246  5:512.8516
538  Edwin van Gaalen (PR)Kamperland2.03.43minM45   10.232  5:522.84-
548  Inge QuataertWielingen2.04.25minV50   10.174  5:542.8313
556  Suset de Feijter (PR)Wielingen2.05.51minV45   10.058  5:582.798
576  Jan de Jonge (PR)Driewegen2.09.31minM70   9.774  6:082.71-
578  Maud van Leening (PR)Sluis2.09.37minVse   9.766  6:092.711
580  Annemiek de Die (debuut) Terneuzen2.09.48minV50   9.752  6:092.71-
581  Marja Hofman (PR 2.04.16) Terneuzen2.09.49minVse   9.751  6:092.71-
582  Hubert Roels (PR 2.08.12) Kloosterzande2.10.40minM65   9.688  6:122.69-
588  Monique de rooij (PR 2.05.43) Hoek2.11.02minV50   9.661  6:132.68-
589  Ineke van Morrelgem (PR 2.04.53) Sluis2.11.14minV35   9.646  6:132.68-
590  Imelda de Poorter (PR 2.05.18) Terneuzen2.11.53minV50   9.598  6:152.67-
596  Petra Ulijn (debuut) Terneuzen2.12.33minV40   9.550  6:172.65-
599  Marjan MistiaenWielingen2.12.59minVse   9.519  6:182.64-
604  Erik van Liere (PR)Nieuwdorp2.15.45minM45   9.325  6:262.59-
Mannen: 142 (80.23%) => M35=26 - M40=24 - M45=26 - M50=11 - M55=4 - M60=1 - M65=3 - M70=2 - Mse=45
Vrouwen: 35 (19.77%) => V35=6 - V40=6 - V45=5 - V50=4 - V55=2 - Vse=12

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

halve marathon

2019Willem van Schuerbeeck1:08:15Alexander Diaz Rodriguez1:09:03David van den Broeck1:11:18Astrid Verhoeven1:20:01164
2018Alexander Diaz Rodriguez1:09:48Gerd Devos1:09:52Ward Oosterlinck1:10:13Gwendolyn de Deyne1:21:13170
2017Benjanin Barbier1:10:16Ward Oosterlinck1:10:40Stijn De Vulder1:11:03Anjolie Engels1:22:29177
2016Mohamed Oumaarir1:06:01Stijn De Vulder1:08:00Mathias Becquaert1:09:29Annelies Deketelaere1:21:06200
2015Erwin Harmes1:10:29Martijn de Kok1:13:01Wim van Sparrentak1:17:37Leonie Ton1:26:3273
2014Sebastien Schletterer1:08:16Erwin Harmes1:10:34Tim Pleijte1:11:35Marianne de Kok1:23:52103
9.6 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Sander VerminckYellow Armada30.53minMse   18.651  3:135.18-
2  Stein VynckOlympic Brugge31.20minMse   18.383  3:165.11+0:27
3  Patrick de VosAV'5632.21minMse   17.805  3:224.95+1:28
4  Cederik van de KeereBurst32.21minM35   17.805  3:224.95+1:28
5  Stijn Dhaenekintsodibrug33.57minM35   16.966  3:324.71+3:04
6  Steven ScherpereelSportics Tri Team34.02minM45   16.925  3:334.70+3:09
7  Axel KerremansAC Staden34.11minMse   16.850  3:344.68+3:18
8  Gunter d'HondtRonse/Renaix34.38minM35   16.631  3:364.62+3:45
9  Boris de BruijnAV'5634.41minMse   16.607  3:374.61+3:48
10  Stijn VermeerschDenderleeuw34.51minM35   16.528  3:384.59+3:58
11  Klaas VanaudenaerdeBrugge35.08minMse   16.395  3:404.55+4:15
12  Charline VannesteAVMO35.42minVse   16.134  3:434.48+4:49
13  Bram Van Den Bosschesodibrug35.55minM35   16.037  3:444.45+5:02
14  Glenn BrysbaertWestvleteren36.00minMse   16.000  3:454.44+5:07
15  Peter de KetelaereWorld Runners36.00minM40   16.000  3:454.44+5:07
16  Maxim KerremansAC Staden36.03minMse   15.978  3:454.44+5:10
17  Bert Van de VeldeBassevelde36.19minM35   15.860  3:474.41+5:26
18  Hans Caenepeelsodibrug36.39minM45   15.716  3:494.37+5:46
19  Chris de SmitRKHAV36.48minM35   15.652  3:504.35+5:55
20  Frederic de BruijneKnokke37.46minM35   15.252  3:564.24+6:53
21  Steve VervuerenVilvoorde37.48minM40   15.238  3:564.23+6:55
22  Fabio VandenbogaerdeGavertrimmers37.49minMse   15.231  3:564.23+6:56
23  Frederik Van OverbekeZomergem37.56minM40   15.185  3:574.22+7:03
24  Pascal RoekensDudzele38.08minM50   15.105  3:584.20+7:15
25  Dennis De TroyerEendracht Aalst38.30minMse   14.961  4:014.16+7:37
26  Gino PietersZomergem38.35minM40   14.929  4:014.15+7:42
27  Koen DequaeNLT38.35minM50   14.929  4:014.15+7:42
28  Jens-Magnus VerhelstAVMO38.37minMse   14.916  4:014.14+7:44
29  Bert DecoeneNo Limit Team38.42minMse   14.884  4:024.13+7:49
30  Tom HoornaertKAV Roeselare38.56minM45   14.795  4:034.11+8:03
31  Bart VanlucheneAVI Ingelmunster38.57minM35   14.788  4:034.11+8:04
32  Henrik WesterweeleDynamica38.59minM35   14.776  4:044.10+8:06
33  Frederique BurkinWielingen39.09minV45   14.713  4:054.09+8:16
34  Martin LabaereKAV Roeselare39.22minM55   14.632  4:064.06+8:29
35  Stijn HollevoetRoeselare39.24minM35   14.619  4:064.06+8:31
36  Bram LaukensOostkamp39.35minMse   14.552  4:074.04+8:42
37  Maarten WandersBrugge39.49minM40   14.466  4:094.02+8:56
38  Bjorn DeclercqNo Limit Team39.55minMse   14.430  4:094.01+9:02
39  Mehmet ilhanKnokke-heist40.12minMse   14.328  4:113.98+9:19
40  Els Raessodibrug40.14minV40   14.316  4:113.98+9:21
41  Wim MorijABAV40.16minM45   14.305  4:123.97+9:23
42  Marco de FeijterSchoondijke40.17minM35   14.299  4:123.97+9:24
43  Van HaverbekeSMO40.21minMse   14.275  4:123.97+9:28
44  Gino TallieuKAV Roeselare40.31minM45   14.216  4:133.95+9:38
45  Ruben BoutensMiddelburg40.32minMse   14.211  4:133.95+9:39
46  Lien SchalenbourgSMO41.29minVse   13.885  4:193.86+10:36
47  Paul HaertjensDe Krekenlopers41.35minM50   13.852  4:203.85+10:42
48  Steven MerlierNLT41.36minM40   13.846  4:203.85+10:43
49  Lucas Van HoorewegheJC Aalter42.00minMse   13.714  4:233.81+11:07
50  Simon ArnouldAnderlecht42.00minMse   13.714  4:233.81+11:07
51  Lorenz MaesAalter42.20minM35   13.606  4:253.78+11:27
52  Sofie NissensGeraardsbergen42.27minV35   13.569  4:253.77+11:34
53  Whoopy FranssenTielt42.31minVse   13.548  4:263.76+11:38
54  Stefaan MeulebrouckTielt42.46minM55   13.468  4:273.74+11:53
55  Tim kramerAV'5642.53minMse   13.432  4:283.73+12:00
56  Tanja Cleppesodibrug43.10minV40   13.344  4:303.71+12:17
57  Koen HamelinkOostburg43.16minMse   13.313  4:303.70+12:23
58  Jan van LierdeAC Geraardsbergen43.18minM55   13.303  4:313.70+12:25
59  Roos NieuwdorpAV'5643.20minVse   13.292  4:313.69+12:27
60  Jef SomersNijlen43.23minM65   13.277  4:313.69+12:30
61  Coppens LindaSpiridon Aalst43.24minV55   13.272  4:313.69+12:31
62  Simon WallicanAC Staden43.43minMse   13.176  4:333.66+12:50
63  Kenny Lannoy3TK44.00minMse   13.091  4:353.64+13:07
64  Lieven DewulfAC Beverhout44.19minM50   12.997  4:373.61+13:26
65  Laurens HeuzelWacky Racer44.23minMse   12.978  4:373.60+13:30
66  Martijn DevischKnokke-Heist44.26minMse   12.963  4:383.60+13:33
67  Lizzy ImùmesoeteDe Krekenlopers44.32minV45   12.934  4:383.59+13:39
68  Peter BakkerAxel44.38minM45   12.905  4:393.58+13:45
69  Christ HuysentruytAVI Ingelmunster44.40minM40   12.896  4:393.58+13:47
70  Kris Van LooMoerkerke44.40minM40   12.896  4:393.58+13:47
71  Frederik PillenAVI Ingelmunster44.41minM40   12.891  4:393.58+13:48
72  Gino GruyaertKAV Roeselare44.53minM50   12.833  4:413.56+14:00
73  Johan BallegeerBrugge44.54minM55   12.829  4:413.56+14:01
74  Peter van HeckeSMO45.03minM40   12.786  4:423.55+14:10
75  Philippe VanrysselbergheAalter45.16minM55   12.725  4:433.53+14:23
76  Martine BouteDe Krekenlopers45.31minV40   12.655  4:443.52+14:38
77  Luc MarkeyDe Krekenlopers45.36minM60   12.632  4:453.51+14:43
78  Monica SanderseDynamica45.43minV35   12.599  4:463.50+14:50
79  Joke D'haeyerektdc kortrijk45.47minVse   12.581  4:463.49+14:54
80  Saskia Dankaart-de VisserAxel45.48minV40   12.576  4:463.49+14:55
81  Fleur BoussyKnokke45.54minVse   12.549  4:473.49+15:01
82  Ronny van den AckerNijlen46.02minM40   12.513  4:483.48+15:09
83  Niek RijnbergZuidzande46.04minM50   12.504  4:483.47+15:11
84  Jelle DanneelsKnokke-Heist46.14minMse   12.459  4:493.46+15:21
85  Leen Duboisktdc kortrijk46.14minV45   12.459  4:493.46+15:21
86  Kurt de MuytDamme46.30minM50   12.387  4:513.44+15:37
87  Peter DeboutteRoeselare46.30minM55   12.387  4:513.44+15:37
88  Marco WisseBreskens46.37minMse   12.356  4:513.43+15:44
89  Wim Van de VeireDe Krekenlopers46.38minM35   12.352  4:513.43+15:45
90  Sven Salembiersodibrug46.42minM35   12.334  4:523.43+15:49
91  Toon Van Ackersodibrug46.42minM55   12.334  4:523.43+15:49
92  Stefaan VereeckeTielt46.46minM55   12.316  4:523.42+15:53
93  Corinne MaertensWielingen46.48minV35   12.308  4:533.42+15:55
94  Patrick Van De VeireDe Krekenlopers46.49minM60   12.303  4:533.42+15:56
95  Jean-pierre CrulAVI Ingelmunster46.51minM45   12.295  4:533.42+15:58
96  Arne VanderplaetsenMoerbrugge46.53minM45   12.286  4:533.41+16:00
97  Annelies van HoeckeSint-Laureins46.57minVse   12.268  4:533.41+16:04
98  Chris BollensDe Krekenlopers46.58minM55   12.264  4:543.41+16:05
99  Linda PilleDe Krekenlopers46.59minV60   12.260  4:543.41+16:06
100  Chris DecockMeulebeke47.01minM55   12.251  4:543.40+16:08
101  Aafje van RemoortereBiervliet47.13minV35   12.199  4:553.39+16:20
103  Jerome de WaeleRetranchement47.28minM40   12.135  4:573.37+16:35
108  Tianda Donker CurtiusWielingen48.03minVse   11.988  5:003.33+17:10
109  Ilona DielemanWielingen48.09minV35   11.963  5:013.32+17:16
112  Gerben van HalSluis48.43minMse   11.823  5:043.28+17:50
116  Inder Munoz-BugarinSluis49.01minM40   11.751  5:063.26+18:08
118  Delphine ParidaenSint Kruis49.06minVse   11.731  5:073.26+18:13
127  Ivan DellaertIJzendijke49.42minMse   11.590  5:113.22+18:49
128  Stefan VermueSluis49.48minM40   11.566  5:113.21+18:55
132  Jan Piet flikweertWielingen50.07minM50   11.493  5:133.19+19:14
133  Stephanie van PouckeIJzendijke50.13minVse   11.470  5:143.19+19:20
139  Jaco MolPhilippine50.39minM55   11.372  5:173.16+19:46
140  Brien de PooterTerneuzen50.42minM50   11.361  5:173.16+19:49
142  Guus PicavetOostburg50.49minM65   11.335  5:183.15+19:56
153  Freddy BogaardSluis52.13minM45   11.031  5:263.06+21:20
154  Stefaan de WolfAardenburg52.15minMse   11.024  5:273.06+21:22
157  Ranco BogaardOostburg52.27minMse   10.982  5:283.05+21:34
167  Marloes de HouckMiddelburg52.54minVse   10.888  5:313.02+22:01
168  Michel de MeijerWielingen52.55minM55   10.885  5:313.02+22:02
172  Marc van WaesWielingen53.10minM65   10.834  5:323.01+22:17
174  Niek de RijkSchoondijke53.15minM45   10.817  5:333.00+22:22
175  Frank GijselSluis53.17minM65   10.810  5:333.00+22:24
180  Sjaak OosterlingBreskens53.37minM65   10.743  5:352.98+22:44
184  Jan-Willem SlabbekoornScheldesport53.43minM45   10.723  5:362.98+22:50
185  Stefanie van de VisserScheldesport53.44minV35   10.720  5:362.98+22:51
187  Monica SchramSluis53.55minV50   10.683  5:372.97+23:02
193  Marlous de MeijerBiervliet54.32minVse   10.562  5:412.93+23:39
195  Linda RiemensAardenburg54.43minVse   10.527  5:422.92+23:50
196  Angelo FockeSluis54.46minM45   10.517  5:422.92+23:53
197  Bram MoermanSluis54.56minM70   10.485  5:432.91+24:03
204  Cindy DijkersBiervliet55.47minV40   10.326  5:492.87+24:54
208  Rick ReubensTerneuzen56.31minM60   10.192  5:532.83+25:38
209  Monique KokkeWestdorpe56.31minVse   10.192  5:532.83+25:38
210  Rik van SchuurOostburg56.36minM65   10.177  5:542.83+25:43
220  Dorien VasseurOostburg57.25minVse   10.032  5:592.79+26:32
223  Sara van DaleOostburg57.39minV60   9.991  6:002.78+26:46
224  Cecile MullaertBiervliet57.44minV65   9.977  6:012.77+26:51
226  Nils BleijenbergHulst58.31minMse   9.843  6:062.73+27:38
228  Elsbeth ScholingSluis58.40minV40   9.818  6:072.73+27:47
230  Ria FredriksAV'5658.47minV60   9.799  6:072.72+27:54
232  Jacqueline MeijersAV'5658.52minV40   9.785  6:082.72+27:59
241  Jozian ZonnevijlleOostburg59.37minV45   9.662  6:132.68+28:44
245  Anja VermeerAxel59.58minV50   9.605  6:152.67+29:05
255  Mireille HirdesKapelle-Biezelinge1.00.35minV40   9.508  6:192.64+29:42
260  Henk PaterSluis1.03.07minM55   9.126  6:342.53+32:14
261  Bert van IwaardenSluis1.03.13minMse   9.112  6:352.53+32:20
263  Anne-Marie de JongeAxel1.03.49minV50   9.026  6:392.51+32:56
266  Paul HermansSluis1.04.09minM55   8.979  6:412.49+33:16
268  Hanneke van GaalenKamperland1.04.46minV50   8.893  6:452.47+33:53
270  Marja JongepierNieuw- en Sint Joosland1.05.02minVse   8.857  6:462.46+34:09
272  Aleida EversSluis1.05.15minV50   8.828  6:482.45+34:22
277  Tom ErpelinckHengstdijk1.09.07minMse   8.334  7:122.31+38:14
278  Bianca de PooterTerneuzen1.09.07minVse   8.334  7:122.31+38:14
Mannen: 108 (70.59%) => M35=15 - M40=14 - M45=12 - M50=9 - M55=14 - M60=3 - M65=6 - M70=1 - Mse=34
Vrouwen: 45 (29.41%) => V35=6 - V40=8 - V45=4 - V50=5 - V55=1 - V60=3 - V65=1 - Vse=17

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 3.136 seconden nodig om deze lijst met 330 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
05-07: Stratenloop Zele (6)
10 km Sven Vermeulen (PR 36.39)37.47  M40
10 km Jonnathan Duinkerke (debuut)40.02  Mse
10 km Arthur van Aartsen (PR 41.22)45.05  M45
10 km Wendy Wijnstra (PR 45.24)45.35  V35
10 km Maurice Steketee (PR 41.35)45.37  M35
5 km Wouter Verstraate (PR)16.05  Mse
04-07: Testwedstrijd Papendal (1)
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.45.11)3.45.99  Mse
Atletiek Zeeland © 2020