zaterdag 8 augustus 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
18-07: Ramses Bekkenk blijkt al ruim 20 jaar Zeeuws recordhouder op 3000m/3000m steeple
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 21-08: Summer Run Vlissingen
za 29-08: NK baan Senioren Utrecht
Recente uitslagen
  meer uitslagen
vr 07-08: Hardloop3Daagse Neeltje Jans
wo 22-07: Welcome Back! Vlissingen
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

23e Stratenloop Domburg

Domburg, woensdag 9 juli 2003 - Organisatie: Dynamica
10 km >>> Zeeuws record staat met 28.20 vanaf 02-04-1995 op naam van Mauricio Gonzalez <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Wim PadmosRockanje33.25minMse   17.955  3:214.99692
2  Arjan Beije (PR 32.35) Delta Sport34.01minMse   17.638  3:244.90649
3  Theo Rabout (PR 32.38) Wielingen34.25minMse   17.433  3:274.84622
4  Rachid Guigui (PR 33.46) AV'5634.29minM40   17.400  3:274.83617
5  Patrick van Quekelberghe (PR)Wielingen34.32minMse   17.375  3:274.83614
6  Alwin Vermeulen (PR 31.58) AV'5634.45minMse   17.266  3:294.80599
7  Franky Beljaars (PR 33.16) Dynamica35.01minMse   17.135  3:304.76581
8  Wim Vos (PR 34.30) Dynamica35.28minM40   16.917  3:334.70551
9  Remy Vasseur (PR 33.36) Dynamica35.39minMse   16.830  3:344.68540
10  Wilko de Vos (PR 33.54) AV'5635.51minMse   16.736  3:354.65527
11  Jan de Wilde (PR 32.16) AV'5635.58minM40   16.682  3:364.63519
12  Frid KoomenAkersloot36.13minM40   16.567  3:374.60504
13  Jan de Bart (PR 32.07) AV'5636.24minM40   16.484  3:384.58493
14  Sjaak Brouwer (PR 35.39) Dynamica36.48minMse   16.304  3:414.53468
15  Rens Bostelaar (PR 34.57) Dynamica36.53minM40   16.268  3:414.52463
16  Jan BaheinenDelft37.08minM40   16.158  3:434.49449
17  Bart de Koster (PR 34.11) Dynamica37.17minMse   16.093  3:444.47440
18  Wim Besuijen (PR 34.03) Dynamica37.28minM50   16.014  3:454.45429
19  John Overweel (PR 35.33) Dynamica37.30minM50   16.000  3:454.44428
20  Jan van Vaardegem (PR 35.42) Dynamica37.39minMse   15.936  3:464.43419
21  Johan de Vlieger (PR 35.16) Dynamica37.43minM45   15.908  3:464.42415
22  Dennie FransenAV Waterweg37.47minMse   15.880  3:474.41411
23  Joost TheuwissenABES37.52minMse   15.845  3:474.40407
24  Marco Geldof (PR 35.31) Dynamica37.54minMse   15.831  3:474.40405
25  Peter Vader (PR 36.23) Delta Sport37.56minM40   15.817  3:484.39403
26  Laurens van der Haven (PR)AV'5638.14minMse   15.693  3:494.36387
27  Robin Hofland (PR 32.48) Dynamica38.19minMse   15.659  3:504.35382
28  Lion van Luijk (PR 34.24) Dynamica38.20minM40   15.652  3:504.35381
29  Marius Besuijen (PR 35.10) Dynamica38.22minM40   15.639  3:504.34379
30  Rinus Witte (PR 37.12) Dynamica38.24minM40   15.625  3:504.34378
31  Erik Poppe (PR 35.56) Dynamica38.26minMse   15.611  3:514.34376
32  Rene Vader (PR)Nieuwdorp38.28minMse   15.598  3:514.33374
33  Theo den Herder (PR 37.27) AV'5638.35minM50   15.551  3:524.32368
34  Martin Pruijsers (PR 37.08) Dynamica38.41minMse   15.511  3:524.31363
35  Gerard Posthuma (PR 35.49) AV'5638.46minMse   15.477  3:534.30358
36  Dirk MarquardtDuisburg39.07minMse   15.339  3:554.26340
37  Jaap van de Bok (PR 35.19) Sommelsdijk39.12minM40   15.306  3:554.25336
38  Arie van DijkSommelsdijk39.16minM50   15.280  3:564.24333
39  Wilco de Schipper (PR 35.57) Dynamica39.23minM40   15.235  3:564.23327
40  Archie Staal (PR 39.09) Delta Sport39.36minMse   15.152  3:584.21316
41  Ko Eversdijk (PR 38.26) AV'5639.40minM40   15.126  3:584.20313
42  Kevin de Pagter (PR 33.34) Westkapelle39.41minMse   15.120  3:584.20312
43  Lein Lievense (PR 39.46) Dynamica39.53minM50   15.044  3:594.18302
44  Peter de VriesWinsum39.56minM40   15.025  4:004.17300
45  Leo Dalebout (PR)Dynamica40.02minM40   14.988  4:004.16295
46  Erik Kok (PR 35.35) Arnemuiden40.11minMse   14.932  4:014.15288
47  Ron Dellebeke (PR 33.54) Dynamica40.14minM40   14.913  4:014.14286
48  Karin Bastian (PR 36.20) Dynamica40.24minVse   14.851  4:024.13513
49  Wim Roose (PR 37.22) AV'5640.30minM50   14.815  4:034.12273
50  Bram de Visser (PR 38.16) Dynamica40.34minM40   14.790  4:034.11270
51  Patrick de Boevere (PR 35.44) Wielingen40.41minMse   14.748  4:044.10265
52  Joop Lasseur (PR 39.10) Delta Sport40.43minM60   14.736  4:044.09264
53  Chantal Koole (PR 39.08) Dynamica40.46minVse   14.718  4:054.09493
54  Frans Daalman (PR)Breskens40.55minM50   14.664  4:064.07255
55  Jacky Luitwieler (PR 40.34) Dynamica41.00minM40   14.634  4:064.07251
56  Kees de Winter (PR 39.24) AV'5641.02minM40   14.622  4:064.06250
57  John Guequierre (PR 33.40) Dynamica41.08minM50   14.587  4:074.05245
58  Hans Corbijn (PR)Dynamica41.11minM40   14.569  4:074.05243
59  Robert Kraaijenbrink (PR 40.40) Delta Sport41.16minMse   14.540  4:084.04240
60  Peter Ramsteijn (PR 32.32) Dynamica41.25minMse   14.487  4:094.02233
61  Leo Kats (PR 36.16) Dynamica41.40minM40   14.400  4:104.00223
62  Joop KoopmanSerooskerke41.41minMse   14.394  4:104.00222
63  Kees de Pagter (PR)Westkapelle41.42minM40   14.388  4:104.00221
64  Wout VisserSommelsdijk41.46minM50   14.366  4:113.99219
65  Wim Huibregtse (PR)Westkapelle41.55minMse   14.314  4:123.98213
66  Cor KooikerRouveen41.58minM50   14.297  4:123.97211
67  Edith Gerards (PR 38.50) Dynamica42.02minVse   14.274  4:123.97426
68  Rob SchoenmakerDynamica42.11minM40   14.224  4:133.95202
69  John Davidse (PR 40.08) Dynamica42.14minM40   14.207  4:133.95200
70  Seth Dijkstra (PR 39.14) Middelburg42.19minMse   14.179  4:143.94197
71  Raymond ArratoonDynamica42.22minMse   14.162  4:143.93195
72  Alex Verhulst (PR 39.07) Dynamica42.24minMse   14.151  4:143.93194
73  Karel van de Gruiter (PR 41.23) Dynamica42.26minM55   14.140  4:153.93192
74  Sjaan Maartense (PR 40.30) AV'5642.27minV45   14.134  4:153.93405
75  Paul Noomen (PR 41.02) Delta Sport42.32minM40   14.107  4:153.92188
76  Richard FreidWilen42.34minM40   14.096  4:153.92187
77  Christiane PooterABES42.36minV35   14.085  4:163.91398
78  Revelino Rijk (PR 41.41) Dynamica42.37minMse   14.079  4:163.91185
79  Carolijn MeijerABES42.42minVse   14.052  4:163.90392
80  Wim Tempelaar (PR 40.32) Dynamica42.47minM50   14.024  4:173.90179
81  Rob Mol (PR 40.06) Middelburg42.50minM60   14.008  4:173.89177
82  Jacco Schroevers (PR 41.49) Dynamica43.04minMse   13.932  4:183.87169
83  Bert StuuropPhanos43.08minM40   13.910  4:193.86166
84  Erwin LindeNeve (debuut) Vlissingen43.30minMse   13.793  4:213.83154
85  Edwin Maljaars (debuut) Westkapelle43.31minMse   13.788  4:213.83153
86  Jack Smits (PR 42.43) Dynamica43.35minM40   13.767  4:223.82151
87  Hanco Adriaanse (PR 39.59) Aagtekerke43.37minMse   13.756  4:223.82150
88  Eddy van EssenHengelo43.45minM50   13.714  4:233.81145
89  Ad Lampert (debuut) Meliskerke43.48minM40   13.699  4:233.81143
90  Ronald de Rijke (PR 41.01) Dynamica43.51minMse   13.683  4:233.80142
91  Rob Jongeneel (PR 43.28) Middelburg43.54minMse   13.667  4:233.80140
92  Lia Gonzalez (PR)Dynamica43.57minV35   13.652  4:243.79334
93  Jos Peeters (debuut) Dynamica44.17minMse   13.549  4:263.76128
94  Tonny de Ruijter (PR 41.54) Dynamica44.20minM50   13.534  4:263.76126
95  Adri Noordijke (PR 44.06) Zierikzee44.23minM60   13.519  4:263.76125
96  Niels de Water (debuut) Middelburg44.30minMse   13.483  4:273.75121
97  Piet Beijer (PR 44.20) Dynamica44.38minM50   13.443  4:283.73117
98  Han van Sighem (PR)Delta Sport44.51minM45   13.378  4:293.72111
99  Bianca van Vuuren (PR 42.34) AV'5644.57minVse   13.348  4:303.71290
100  Rinus Riemens (PR 44.22) Biggekerke45.06minM40   13.304  4:313.70104
101  Marco van Leeuwen (debuut) Middelburg45.08minMse   13.294  4:313.69103
102  Simon van Niekerk (PR 42.33) Dynamica45.10minMse   13.284  4:313.69102
103  Jan Wagemakers (PR 43.27) Oostkapelle45.13minM60   13.269  4:313.69100
104  HansPieter van NotDynamica45.14minM40   13.265  4:313.68100
105  Wim van de Kreeke (PR 43.55) AV'5645.17minM55   13.250  4:323.6899
106  Richard SandersBorne45.21minM40   13.230  4:323.6897
107  Hugo Poortvliet (PR 42.51) Dynamica45.30minM55   13.187  4:333.6693
108  Cobi LouwerseDynamica45.33minV35   13.172  4:333.66266
109  Wim Sies (PR 44.01) Middelburg45.35minM50   13.163  4:343.6691
110  Ad Tierie (PR 41.32) Dynamica45.44minM50   13.120  4:343.6487
111  Cees Cornu (PR 45.42) Dynamica45.46minM45   13.110  4:353.6486
112  Antoine van Goethem (PR 42.42) AV'5645.48minMse   13.100  4:353.6485
113  Sytze Stins (PR)Delta Sport45.53minM50   13.077  4:353.6383
114  Rene Dekker (PR)Zoutelande45.58minM40   13.053  4:363.6381
115  Frits Broos (PR 44.42) Middelburg46.00minM40   13.043  4:363.6280
116  Cor Schipper (PR 44.34) Dynamica46.09minM40   13.001  4:373.6176
117  Jack van Aspert (PR 41.42) Dynamica46.16minM45   12.968  4:383.6074
118  Kristian Aarnoutse (debuut) Middelburg46.24minMse   12.931  4:383.5971
119  Eline Francke (PR)Biggekerke46.36minV35   12.876  4:403.58226
120  Henk Lous (PR 40.07) Vlissingen46.38minM40   12.866  4:403.5765
121  Marcel IsraelDynamica46.40minMse   12.857  4:403.5764
122  Gert-Jan de Glopper (PR 42.22) Delta Sport46.41minMse   12.853  4:403.5764
123  Ellie Westerweele (PR 41.51) Dynamica47.02minV50   12.757  4:423.54210
124  Stan FreidWilen47.13minMse   12.707  4:433.5353
125  Dick Filius (debuut) Kats47.15minM40   12.698  4:443.5352
126  Krijn Boone (debuut) Aagtekerke47.17minM50   12.689  4:443.5252
127  Wim van Sluijs (PR)Dynamica47.19minM40   12.681  4:443.5251
128  Jaap Luitwieler (PR 45.54) Dynamica47.22minM50   12.667  4:443.5250
129  Huguette Declercq (PR 41.10) Dynamica47.26minV35   12.649  4:453.51195
130  Elien Jobse (PR 46.30) Vlissingen47.36minV35   12.605  4:463.50190
131  Lein de Kraker (PR)Dynamica47.37minM50   12.601  4:463.5045
132  Suzanne Geschiere (PR 46.41) Middelburg47.45minV35   12.565  4:473.49185
133  Marcel Richard (PR 47.31) Zoutelande47.49minM50   12.548  4:473.4942
134  Gilles BosmanThor47.52minM60   12.535  4:473.4841
135  Hans Pluijlaar (PR 43.08) Dynamica48.04minM65   12.483  4:483.4737
136  Christel Provoost (PR)Gapinge48.12minVse   12.448  4:493.46170
137  Jan Maranus (PR)Dynamica48.42minM55   12.320  4:523.4227
138  Wilma Polderdijk (PR 45.39) Dynamica49.03minVse   12.232  4:543.40144
139  Hans van Sluijs (PR 44.40) Dynamica49.13minM50   12.191  4:553.3920
140  Wilhelm HoffertEssen dld49.21minM60   12.158  4:563.3819
141  Piet Jan Landegent (PR 46.25) Delta Sport49.25minM50   12.142  4:573.3718
142  Jan Roose (PR 46.53) AV'5649.29minM50   12.125  4:573.3717
143  Aart van Luijk (PR 46.28) Dynamica49.32minM40   12.113  4:573.3617
144  Josca FreidWilen49.42minV35   12.072  4:583.35125
145  Lieven van Belzen (PR 46.21) Nieuw- en Sint Joosland49.56minMse   12.016  5:003.3412
146  Cor den Hamer (debuut) Hoek50.27minM40   11.893  5:033.308
147  Joop Scheijbeler (PR)Delta Sport50.32minM55   11.873  5:033.307
148  Ad DurinckParthenon50.46minM40   11.819  5:053.286
149  Peter Verhaar (PR)Wemeldinge51.22minMse   11.681  5:083.242
150  Bart BlondeelKnokke Heist51.35minMse   11.632  5:103.232
151  Ineke Tempelaar (PR 46.11) Vlissingen52.42minV35   11.385  5:163.1656
152  Raymond Anthonise (debuut) s-Gravenpolder54.18minM40   11.050  5:263.07-
153  Joost Thorenaar (debuut) Middelburg54.24minMse   11.029  5:263.06-
154  Rien Zandee (debuut) Middelburg54.25minMse   11.026  5:273.06-
155  Lenie Witjes (PR 54.25) Dynamica55.41minVse   10.775  5:342.9915
156  Jo van Kleven (PR 52.58) Vlissingen56.33minM50   10.610  5:392.95-
157  Jan Kloet (PR 54.54) Burgh-Haamstede59.31minM60   10.081  5:572.80-
158  Jacqueline DurinckParthenon59.34minV35   10.073  5:572.80-
159  Lenie van Kleven (PR 46.23) Vlissingen1.00.03minV35   9.992  6:002.78-
160  Joop van de Zanden (debuut) Vlissingen1.00.19minM50   9.947  6:022.76-
161  Henk Kortlever (PR 56.41) Delta Sport1.00.43minM40   9.882  6:042.74-
162  Koos Resoort (PR 57.20) Delta Sport1.05.46minM50   9.123  6:352.53-
Mannen: 141 (87.04%) => M40=44 - M45=4 - M50=27 - M55=5 - M60=7 - M65=1 - Mse=53
Vrouwen: 21 (12.96%) => V35=11 - V45=1 - V50=1 - Vse=8

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

10 km

2015Erwin Harmes32:35Martijn de Kok33:42Job de Feijter33:45Monique Verschuure40:12196
2014Erwin Harmes32:43Tim Pleijte34:09Huub van Noorden34:20Anjolie Engels38:34167
2013Tim Pleijte32:03Erwin Harmes32:54Martijn de Kok33:24Laurey van den Berge37:43220
2012Tim Pleijte33:02Martijn de Kok34:44Armand van der Smissen34:54Marianne de Kok39:18206
2011Erwin Harmes33:42Jesper Francke34:28Huub van Noorden34:29Anjolie Engels37:49262
2010Michel Schrier33:13Jesper Francke34:35Arjan Beije34:37Anjolie Engels38:34259
2009Michel Schrier32:15Tim Pleijte32:32Ronnie Overgaauw34:00Anjolie Engels37:54306
2008Wim Padmos33:13Michel Schrier33:26Arjan Beije33:28Sandra de Block41:17225
2007Wim Padmos33:30Michel Schrier33:46Peter Jongsma33:59Marianne de Kok40:14233
2006Wim Padmos33:48Peter Jongsma33:51Niels Koole33:56Sjaan Maartense43:09206
2005Wim Padmos33:15Arjan Beije33:20Niels Koole33:57Marianne de Kok41:20209
2004Arjan Beije33:59Miquel van Tongeren34:20Theo Rabout34:30Chantal Koole40:26196
2003Wim Padmos33:25Arjan Beije34:01Theo Rabout34:25Karin Bastian40:24162
2002Niels Koole33:18Arjan Beije33:41Rudi van de Lelie33:45Marlies Kort36:53104
2001Niels Koole34:53Jan de Bart35:03Theo Rabout35:09Edith Gerards42:05106
2000Ruud Woord32:58Mauricio Gonzalez33:26Alwin Vermeulen33:29Marlies Kort36:54121
1999John Vermeule31:47Neals Strik32:05Miquel van Tongeren33:35Marianne de Kok39:51108
1998John Vermeule31:28Dick van de Broek31:39Huub Maas33:10Eva Boonman43:41119

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 3.401 seconden nodig om deze lijst met 162 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
07-08: 3e Track Meeting Utrecht (2)
5000 m Floris Willeboordse (PR)14.35.14  Mse
5000 m Tim van den Broeke (PR)14.55.87  Mse
01-08: Baanwedstrijd Vught (2)
3000 m Bezuayehu Petersen (PR 8.51.67)8.52.08  JoA
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.44.09)3.46.73  Mse
26-07: Track Running Dongen (5)
5000 m Floris Willeboordse (PR 14.35.14)14.51.09  Mse
5000 m Ad Sluijter (debuut)16.01.85  M35
5000 m Chris Steenbakker (debuut)17.19.68  Mse
1500 m Bezuayehu Petersen (PR 4.04.90)4.08.19  JoA
400 m Jasper Zuidhof (PR 53.38)53.74  Mse
19-07: Testrun Nijmegen (1)
18-07: Testwedstrijd Nijmegen (1)
18-07: 2e Track Meeting Utrecht (6)
17-07: Nijmeegse Loopwedstrijd Nijmegen (1)
05-07: Stratenloop Zele (6)
04-07: Testwedstrijd Papendal (1)
Atletiek Zeeland © 2020