donderdag 9 april 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
08-04: Was 1989 met twee puntenrijke ZR's het succesvolste jaar voor John Vermeule?
07-04: Dore Priester en Ricardo Sint Nicolaas snelsten in Run Your Own Race 3 km
01-04: Resultaten Run your own race 5 km
31-03: Zal heerser John Vermeule ooit van zijn troon worden gestoten?
26-03: De onzichtbare tegenstander
26-03: Topatleet Gerard Tebroke stierf als kluizenaar
Recente uitslagen
  meer uitslagen
zo 08-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad (51)
za 07-03: 53e Massaloop Oostkapelle (174)
za 29-02: Scheldeloop Terneuzen (61)
za 29-02: 31e Kustcross Vlissingen (107)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

23e Stratenloop Domburg

Domburg, woensdag 9 juli 2003 - Organisatie: Dynamica
10 km >>> Zeeuws record staat met 28.20 vanaf 02-04-1995 op naam van Mauricio Gonzalez <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Wim PadmosRockanje33.25minMse   17.955  3:214.99692
2  Arjan Beije (PR 32.35) Delta Sport34.01minMse   17.638  3:244.90649
3  Theo Rabout (PR 32.38) Wielingen34.25minMse   17.433  3:274.84622
4  Rachid Guigui (PR 33.46) AV'5634.29minM40   17.400  3:274.83617
5  Patrick van Quekelberghe (PR)Wielingen34.32minMse   17.375  3:274.83614
6  Alwin Vermeulen (PR 31.58) AV'5634.45minMse   17.266  3:294.80599
7  Franky Beljaars (PR 33.16) Dynamica35.01minMse   17.135  3:304.76581
8  Wim Vos (PR 34.30) Dynamica35.28minM40   16.917  3:334.70551
9  Remy Vasseur (PR 33.36) Dynamica35.39minMse   16.830  3:344.68540
10  Wilko de Vos (PR 33.54) AV'5635.51minMse   16.736  3:354.65527
11  Jan de Wilde (PR 32.16) AV'5635.58minM40   16.682  3:364.63519
12  Frid KoomenAkersloot36.13minM40   16.567  3:374.60504
13  Jan de Bart (PR 32.07) AV'5636.24minM40   16.484  3:384.58493
14  Sjaak Brouwer (PR 35.39) Dynamica36.48minMse   16.304  3:414.53468
15  Rens Bostelaar (PR 34.57) Dynamica36.53minM40   16.268  3:414.52463
16  Jan BaheinenDelft37.08minM40   16.158  3:434.49449
17  Bart de Koster (PR 34.11) Dynamica37.17minMse   16.093  3:444.47440
18  Wim Besuijen (PR 34.03) Dynamica37.28minM50   16.014  3:454.45429
19  John Overweel (PR 35.33) Dynamica37.30minM50   16.000  3:454.44428
20  Jan van Vaardegem (PR 35.42) Dynamica37.39minMse   15.936  3:464.43419
21  Johan de Vlieger (PR 35.16) Dynamica37.43minM45   15.908  3:464.42415
22  Dennie FransenAV Waterweg37.47minMse   15.880  3:474.41411
23  Joost TheuwissenABES37.52minMse   15.845  3:474.40407
24  Marco Geldof (PR 35.31) Dynamica37.54minMse   15.831  3:474.40405
25  Peter Vader (PR 36.23) Delta Sport37.56minM40   15.817  3:484.39403
26  Laurens van der Haven (PR)AV'5638.14minMse   15.693  3:494.36387
27  Robin Hofland (PR 32.48) Dynamica38.19minMse   15.659  3:504.35382
28  Lion van Luijk (PR 34.24) Dynamica38.20minM40   15.652  3:504.35381
29  Marius Besuijen (PR 35.10) Dynamica38.22minM40   15.639  3:504.34379
30  Rinus Witte (PR 37.12) Dynamica38.24minM40   15.625  3:504.34378
31  Erik Poppe (PR 35.56) Dynamica38.26minMse   15.611  3:514.34376
32  Rene Vader (PR)Nieuwdorp38.28minMse   15.598  3:514.33374
33  Theo den Herder (PR 37.27) AV'5638.35minM50   15.551  3:524.32368
34  Martin Pruijsers (PR 37.08) Dynamica38.41minMse   15.511  3:524.31363
35  Gerard Posthuma (PR 35.49) AV'5638.46minMse   15.477  3:534.30358
36  Dirk MarquardtDuisburg39.07minMse   15.339  3:554.26340
37  Jaap van de Bok (PR 35.19) Sommelsdijk39.12minM40   15.306  3:554.25336
38  Arie van DijkSommelsdijk39.16minM50   15.280  3:564.24333
39  Wilco de Schipper (PR 35.57) Dynamica39.23minM40   15.235  3:564.23327
40  Archie Staal (PR 39.09) Delta Sport39.36minMse   15.152  3:584.21316
41  Ko Eversdijk (PR 38.26) AV'5639.40minM40   15.126  3:584.20313
42  Kevin de Pagter (PR 33.34) Westkapelle39.41minMse   15.120  3:584.20312
43  Lein Lievense (PR 39.46) Dynamica39.53minM50   15.044  3:594.18302
44  Peter de VriesWinsum39.56minM40   15.025  4:004.17300
45  Leo Dalebout (PR)Dynamica40.02minM40   14.988  4:004.16295
46  Erik Kok (PR 35.35) Arnemuiden40.11minMse   14.932  4:014.15288
47  Ron Dellebeke (PR 33.54) Dynamica40.14minM40   14.913  4:014.14286
48  Karin Bastian (PR 36.20) Dynamica40.24minVse   14.851  4:024.13513
49  Wim Roose (PR 37.22) AV'5640.30minM50   14.815  4:034.12273
50  Bram de Visser (PR 38.16) Dynamica40.34minM40   14.790  4:034.11270
51  Patrick de Boevere (PR 35.44) Wielingen40.41minMse   14.748  4:044.10265
52  Joop Lasseur (PR 39.10) Delta Sport40.43minM60   14.736  4:044.09264
53  Chantal Koole (PR 39.08) Dynamica40.46minVse   14.718  4:054.09493
54  Frans Daalman (PR)Breskens40.55minM50   14.664  4:064.07255
55  Jacky Luitwieler (PR 40.34) Dynamica41.00minM40   14.634  4:064.07251
56  Kees de Winter (PR 39.24) AV'5641.02minM40   14.622  4:064.06250
57  John Guequierre (PR 33.40) Dynamica41.08minM50   14.587  4:074.05245
58  Hans Corbijn (PR)Dynamica41.11minM40   14.569  4:074.05243
59  Robert Kraaijenbrink (PR 40.40) Delta Sport41.16minMse   14.540  4:084.04240
60  Peter Ramsteijn (PR 32.32) Dynamica41.25minMse   14.487  4:094.02233
61  Leo Kats (PR 36.16) Dynamica41.40minM40   14.400  4:104.00223
62  Joop KoopmanSerooskerke41.41minMse   14.394  4:104.00222
63  Kees de Pagter (PR)Westkapelle41.42minM40   14.388  4:104.00221
64  Wout VisserSommelsdijk41.46minM50   14.366  4:113.99219
65  Wim Huibregtse (PR)Westkapelle41.55minMse   14.314  4:123.98213
66  Cor KooikerRouveen41.58minM50   14.297  4:123.97211
67  Edith Gerards (PR 38.50) Dynamica42.02minVse   14.274  4:123.97426
68  Rob SchoenmakerDynamica42.11minM40   14.224  4:133.95202
69  John Davidse (PR 40.08) Dynamica42.14minM40   14.207  4:133.95200
70  Seth Dijkstra (PR 39.14) Middelburg42.19minMse   14.179  4:143.94197
71  Raymond ArratoonDynamica42.22minMse   14.162  4:143.93195
72  Alex Verhulst (PR 39.07) Dynamica42.24minMse   14.151  4:143.93194
73  Karel van de Gruiter (PR 41.23) Dynamica42.26minM55   14.140  4:153.93192
74  Sjaan Maartense (PR 40.30) AV'5642.27minV45   14.134  4:153.93405
75  Paul Noomen (PR 41.02) Delta Sport42.32minM40   14.107  4:153.92188
76  Richard FreidWilen42.34minM40   14.096  4:153.92187
77  Christiane PooterABES42.36minV35   14.085  4:163.91398
78  Revelino Rijk (PR 41.41) Dynamica42.37minMse   14.079  4:163.91185
79  Carolijn MeijerABES42.42minVse   14.052  4:163.90392
80  Wim Tempelaar (PR 40.32) Dynamica42.47minM50   14.024  4:173.90179
81  Rob Mol (PR 40.06) Middelburg42.50minM60   14.008  4:173.89177
82  Jacco Schroevers (PR 41.49) Dynamica43.04minMse   13.932  4:183.87169
83  Bert StuuropPhanos43.08minM40   13.910  4:193.86166
84  Erwin LindeNeve (debuut) Vlissingen43.30minMse   13.793  4:213.83154
85  Edwin Maljaars (debuut) Westkapelle43.31minMse   13.788  4:213.83153
86  Jack Smits (PR 42.43) Dynamica43.35minM40   13.767  4:223.82151
87  Hanco Adriaanse (PR 39.59) Aagtekerke43.37minMse   13.756  4:223.82150
88  Eddy van EssenHengelo43.45minM50   13.714  4:233.81145
89  Ad Lampert (debuut) Meliskerke43.48minM40   13.699  4:233.81143
90  Ronald de Rijke (PR 41.01) Dynamica43.51minMse   13.683  4:233.80142
91  Rob Jongeneel (PR 43.28) Middelburg43.54minMse   13.667  4:233.80140
92  Lia Gonzalez (PR)Dynamica43.57minV35   13.652  4:243.79334
93  Jos Peeters (debuut) Dynamica44.17minMse   13.549  4:263.76128
94  Tonny de Ruijter (PR 41.54) Dynamica44.20minM50   13.534  4:263.76126
95  Adri Noordijke (PR 44.06) Zierikzee44.23minM60   13.519  4:263.76125
96  Niels de Water (debuut) Middelburg44.30minMse   13.483  4:273.75121
97  Piet Beijer (PR 44.20) Dynamica44.38minM50   13.443  4:283.73117
98  Han van Sighem (PR)Delta Sport44.51minM45   13.378  4:293.72111
99  Bianca van Vuuren (PR 42.34) AV'5644.57minVse   13.348  4:303.71290
100  Rinus Riemens (PR 44.22) Biggekerke45.06minM40   13.304  4:313.70104
101  Marco van Leeuwen (debuut) Middelburg45.08minMse   13.294  4:313.69103
102  Simon van Niekerk (PR 42.33) Dynamica45.10minMse   13.284  4:313.69102
103  Jan Wagemakers (PR 43.27) Oostkapelle45.13minM60   13.269  4:313.69100
104  HansPieter van NotDynamica45.14minM40   13.265  4:313.68100
105  Wim van de Kreeke (PR 43.55) AV'5645.17minM55   13.250  4:323.6899
106  Richard SandersBorne45.21minM40   13.230  4:323.6897
107  Hugo Poortvliet (PR 42.51) Dynamica45.30minM55   13.187  4:333.6693
108  Cobi LouwerseDynamica45.33minV35   13.172  4:333.66266
109  Wim Sies (PR 44.01) Middelburg45.35minM50   13.163  4:343.6691
110  Ad Tierie (PR 41.32) Dynamica45.44minM50   13.120  4:343.6487
111  Cees Cornu (PR 45.42) Dynamica45.46minM45   13.110  4:353.6486
112  Antoine van Goethem (PR 42.42) AV'5645.48minMse   13.100  4:353.6485
113  Sytze Stins (PR)Delta Sport45.53minM50   13.077  4:353.6383
114  Rene Dekker (PR)Zoutelande45.58minM40   13.053  4:363.6381
115  Frits Broos (PR 44.42) Middelburg46.00minM40   13.043  4:363.6280
116  Cor Schipper (PR 44.34) Dynamica46.09minM40   13.001  4:373.6176
117  Jack van Aspert (PR 41.42) Dynamica46.16minM45   12.968  4:383.6074
118  Kristian Aarnoutse (debuut) Middelburg46.24minMse   12.931  4:383.5971
119  Eline Francke (PR)Biggekerke46.36minV35   12.876  4:403.58226
120  Henk Lous (PR 40.07) Vlissingen46.38minM40   12.866  4:403.5765
121  Marcel IsraelDynamica46.40minMse   12.857  4:403.5764
122  Gert-Jan de Glopper (PR 42.22) Delta Sport46.41minMse   12.853  4:403.5764
123  Ellie Westerweele (PR 41.51) Dynamica47.02minV50   12.757  4:423.54210
124  Stan FreidWilen47.13minMse   12.707  4:433.5353
125  Dick Filius (debuut) Kats47.15minM40   12.698  4:443.5352
126  Krijn Boone (debuut) Aagtekerke47.17minM50   12.689  4:443.5252
127  Wim van Sluijs (PR)Dynamica47.19minM40   12.681  4:443.5251
128  Jaap Luitwieler (PR 45.54) Dynamica47.22minM50   12.667  4:443.5250
129  Huguette Declercq (PR 41.10) Dynamica47.26minV35   12.649  4:453.51195
130  Elien Jobse (PR 46.30) Vlissingen47.36minV35   12.605  4:463.50190
131  Lein de Kraker (PR)Dynamica47.37minM50   12.601  4:463.5045
132  Suzanne Geschiere (PR 46.41) Middelburg47.45minV35   12.565  4:473.49185
133  Marcel Richard (PR 47.31) Zoutelande47.49minM50   12.548  4:473.4942
134  Gilles BosmanThor47.52minM60   12.535  4:473.4841
135  Hans Pluijlaar (PR 43.08) Dynamica48.04minM65   12.483  4:483.4737
136  Christel Provoost (PR)Gapinge48.12minVse   12.448  4:493.46170
137  Jan Maranus (PR)Dynamica48.42minM55   12.320  4:523.4227
138  Wilma Polderdijk (PR 45.39) Dynamica49.03minVse   12.232  4:543.40144
139  Hans van Sluijs (PR 44.40) Dynamica49.13minM50   12.191  4:553.3920
140  Wilhelm HoffertEssen dld49.21minM60   12.158  4:563.3819
141  Piet Jan Landegent (PR 46.25) Delta Sport49.25minM50   12.142  4:573.3718
142  Jan Roose (PR 46.53) AV'5649.29minM50   12.125  4:573.3717
143  Aart van Luijk (PR 46.28) Dynamica49.32minM40   12.113  4:573.3617
144  Josca FreidWilen49.42minV35   12.072  4:583.35125
145  Lieven van Belzen (PR 46.21) Nieuw- en Sint Joosland49.56minMse   12.016  5:003.3412
146  Cor den Hamer (debuut) Hoek50.27minM40   11.893  5:033.308
147  Joop Scheijbeler (PR)Delta Sport50.32minM55   11.873  5:033.307
148  Ad DurinckParthenon50.46minM40   11.819  5:053.286
149  Peter Verhaar (PR)Wemeldinge51.22minMse   11.681  5:083.242
150  Bart BlondeelKnokke Heist51.35minMse   11.632  5:103.232
151  Ineke Tempelaar (PR 46.11) Vlissingen52.42minV35   11.385  5:163.1656
152  Raymond Anthonise (debuut) s-Gravenpolder54.18minM40   11.050  5:263.07-
153  Joost Thorenaar (debuut) Middelburg54.24minMse   11.029  5:263.06-
154  Rien Zandee (debuut) Middelburg54.25minMse   11.026  5:273.06-
155  Lenie Witjes (PR 54.25) Dynamica55.41minVse   10.775  5:342.9915
156  Jo van Kleven (PR 52.58) Vlissingen56.33minM50   10.610  5:392.95-
157  Jan Kloet (PR 54.54) Burgh-Haamstede59.31minM60   10.081  5:572.80-
158  Jacqueline DurinckParthenon59.34minV35   10.073  5:572.80-
159  Lenie van Kleven (PR 46.23) Vlissingen1.00.03minV35   9.992  6:002.78-
160  Joop van de Zanden (debuut) Vlissingen1.00.19minM50   9.947  6:022.76-
161  Henk Kortlever (PR 56.41) Delta Sport1.00.43minM40   9.882  6:042.74-
162  Koos Resoort (PR 57.20) Delta Sport1.05.46minM50   9.123  6:352.53-
Mannen: 141 (87.04%) => M40=44 - M45=4 - M50=27 - M55=5 - M60=7 - M65=1 - Mse=53
Vrouwen: 21 (12.96%) => V35=11 - V45=1 - V50=1 - Vse=8

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

10 km

2015Erwin Harmes32:35Martijn de Kok33:42Job de Feijter33:45Monique Verschuure40:12196
2014Erwin Harmes32:43Tim Pleijte34:09Huub van Noorden34:20Anjolie Engels38:34167
2013Tim Pleijte32:03Erwin Harmes32:54Martijn de Kok33:24Laurey van den Berge37:43220
2012Tim Pleijte33:02Martijn de Kok34:44Armand van der Smissen34:54Marianne de Kok39:18206
2011Erwin Harmes33:42Jesper Francke34:28Huub van Noorden34:29Anjolie Engels37:49262
2010Michel Schrier33:13Jesper Francke34:35Arjan Beije34:37Anjolie Engels38:34259
2009Michel Schrier32:15Tim Pleijte32:32Ronnie Overgaauw34:00Anjolie Engels37:54306
2008Wim Padmos33:13Michel Schrier33:26Arjan Beije33:28Sandra de Block41:17225
2007Wim Padmos33:30Michel Schrier33:46Peter Jongsma33:59Marianne de Kok40:14233
2006Wim Padmos33:48Peter Jongsma33:51Niels Koole33:56Sjaan Maartense43:09206
2005Wim Padmos33:15Arjan Beije33:20Niels Koole33:57Marianne de Kok41:20209
2004Arjan Beije33:59Miquel van Tongeren34:20Theo Rabout34:30Chantal Koole40:26196
2003Wim Padmos33:25Arjan Beije34:01Theo Rabout34:25Karin Bastian40:24162
2002Niels Koole33:18Arjan Beije33:41Rudi van de Lelie33:45Marlies Kort36:53104
2001Niels Koole34:53Jan de Bart35:03Theo Rabout35:09Edith Gerards42:05106
2000Ruud Woord32:58Mauricio Gonzalez33:26Alwin Vermeulen33:29Marlies Kort36:54121
1999John Vermeule31:47Neals Strik32:05Miquel van Tongeren33:35Marianne de Kok39:51108
1998John Vermeule31:28Dick van de Broek31:39Huub Maas33:10Eva Boonman43:41119

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 3.33 seconden nodig om deze lijst met 162 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reacties:
Jan Roose: Dore Priester En Ricardo Sint ..
Erwin Harmes: Zal Heerser John Vermeule Ooit..
Jan Roose: Dore Priester En Ricardo Sint ..
Jeroen Janse: Resultaten Run Your Own Race 5..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
08-03: 45e CPC Loop Den Haag (89)
01-03: 20 van Alphen Alphen a/d Rijn (4)
01-03: Rico Salvettiloop Moergestel (2)
23-02: NK indoor Senioren Apeldoorn (1)
23-02: Wegwedstrijd Xabia (1)
22-02: BK indoor studenten Gent (2)
15-02: NK indoor A/B-junioren Apeldoorn (2)
Atletiek Zeeland © 2020