zaterdag 6 juni 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
28-04: Ook na 1 juni Run your own race
24-04: Zeeuws record 15 km van John Vermeule meest kansrijk om ooit te worden verbroken
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Eindejaarscross

Axel, zaterdag 30 december 2017 - Organisatie: Scheldesport
10 km >>> Zeeuws record staat met 31.55 vanaf 24-11-2013 op naam van Tommy Staal <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Mark Verhage (PR 33.45) Zaamslag35.51minMse   16.736  3:354.65527
2  Pieter Pladdet (ZR M45 + PR)Terneuzen38.03minM45   15.769  3:484.38397
3  Patrick HembrechtSint-Gilles-Waas38.20minM50   15.652  3:504.35381
4  Erwin van den Broeke (debuut) Axel38.53minM35   15.431  3:534.29352
5  Christian de Meijer (PR)Philippine39.05minM40   15.352  3:554.26342
6  Edwin de Jaeger (PR 34.38) Zuiddorpe39.16minM45   15.280  3:564.24333
7  Paul Bosman (debuut) Koewacht39.23minM40   15.235  3:564.23327
8  Gert-Jan Martens (PR 37.03) Hulst39.37minMse   15.145  3:584.21315
9  Timo d'Hont (PR 38.09) Kuitaart39.49minMse   15.069  3:594.19306
10  Leo Bracke (PR)Axel40.16minM50   14.901  4:024.14284
11  Tony DemaretSint-Kruis-Winkel40.28minM50   14.827  4:034.12275
12  Stefan van den Broeke (PR 38.06) Axel40.44minMse   14.730  4:044.09263
13  Ronald Geertse (PR 39.02) Serooskerke41.11minM40   14.569  4:074.05243
14  Stan VermeulenClinge41.24minM50   14.493  4:084.03234
15  Daan SalomeKloosterzande41.42minMse   14.388  4:104.00221
16  Jan de KeselEvergem41.46minM35   14.366  4:113.99219
17  Jeroen van Goethem (PR 40.59) Kloosterzande41.50minMse   14.343  4:113.98216
18  Erik Bolleman (PR)Axel41.55minM45   14.314  4:123.98213
19  Erwin De Putter (debuut) Terneuzen41.59minM45   14.291  4:123.97210
20  Rinus van de Woestijne (PR 38.43) Middelburg42.15minM35   14.201  4:143.94199
21  Jordy Leenknecht (PR 40.00) Hulst42.54minM35   13.986  4:173.89175
22  Martin Voncken (PR 41.49) Terneuzen43.19minMse   13.851  4:203.85160
23  Jordy Alvarez Morcus (PR)Kuitaart43.22minMse   13.836  4:203.84158
24  Jos van Gremberghe (ZR M60)Koewacht43.25minM60   13.820  4:213.84156
25  Theo de Bot (debuut) Koewacht43.27minM55   13.809  4:213.84155
26  Paul HaertjensBoekhoute43.29minM50   13.798  4:213.83154
27  Niek Wieland (PR 38.53) Axel43.50minM40   13.688  4:233.80142
28  Marc d'Hont (PR)Kuitaart43.53minM50   13.673  4:233.80141
29  Ard-Jan Bakker (debuut) Axel43.57minMse   13.652  4:243.79139
30  Wouter DetemmermanBassevelde43.59minM35   13.642  4:243.79137
31  Douwe Wortman (PR 43.59) Axel44.03minM45   13.621  4:243.78135
32  Leon van Bavinchoven (PR)Terneuzen44.17minM45   13.549  4:263.76128
33  Dimitry van de PasKloosterzande44.33minM35   13.468  4:273.74120
34  Philip Braem (debuut) Vogelwaarde44.51minM50   13.378  4:293.72111
35  Menno den Dekker (PR 41.29) Terneuzen44.53minM45   13.368  4:293.71110
36  Hedwig van BeverenMoerbeke44.59minM50   13.338  4:303.71107
37  Niek van Belzen (PR 41.51) Axel45.03minM50   13.319  4:303.70105
38  Wim WillemsBassevelde45.05minM45   13.309  4:313.70104
39  Luc CarnoyWachtebeke45.08minM45   13.294  4:313.69103
40  Arthur van Aartsen (PR 41.22) Middelburg45.18minM40   13.245  4:323.6898
41  Maurice Steketee (PR 41.35) Middelburg45.21minM35   13.230  4:323.6897
42  Wim RomboutStekene45.52minM45   13.081  4:353.6383
43  Alex van DijkAxel46.14minMse   12.978  4:373.6074
44  Michiel IJsebaert (debuut) Sint Jansteen46.44minM35   12.839  4:403.5763
45  Gino DhanisSint-Gilles-Waas46.47minM50   12.825  4:413.5662
46  Danny CoenenBeveren46.54minM50   12.793  4:413.5559
47  Martin de Jaeger (debuut) Terneuzen47.01minM45   12.761  4:423.5457
48  Danny Van GuyseSint-Pauwels47.22minM45   12.667  4:443.5250
49  Stan CarnoyWachtebeke47.55minMse   12.522  4:483.4840
50  Harold de Maat (PR)Terneuzen48.01minM45   12.496  4:483.4738
51  Jurjen Bruins SlotTerneuzen48.08minMse   12.465  4:493.4636
52  Peter Boone (debuut) Terneuzen48.11minM50   12.452  4:493.4635
53  Thomas LaureysZuidzande48.21minMse   12.410  4:503.4533
54  Johnny Dooms (PR 44.55) Terneuzen48.28minM60   12.380  4:513.4431
55  Erik NuytsEeklo48.35minM50   12.350  4:523.4329
56  Age Balt (debuut) Hulst48.55minM50   12.266  4:543.4124
57  Etien Ferket (debuut) Heikant48.58minM55   12.253  4:543.4024
58  Renate van Huffel (PR 47.58) Sint Jansteen49.01minV40   12.241  4:543.40145
59  Tom Schauwaert (debuut) Hulst49.07minM55   12.216  4:553.3922
60  Eric Dieleman (PR)Terneuzen49.10minM40   12.203  4:553.3921
61  Evert Kuijk (PR 42.34) Terneuzen49.12minM50   12.195  4:553.3921
62  Trui Gronnissen (PR 45.15) Philippine49.23minV40   12.150  4:563.37134
63  Guido Gelderland (debuut) Koewacht49.32minM50   12.113  4:573.3617
64  Monique Allefs (ZR V50)Hulst49.39minV50   12.085  4:583.36127
65  Frank van den Branden (debuut) Sint Jansteen49.43minM55   12.068  4:583.3515
66  Marco Bakker (debuut) Axel49.47minM45   12.052  4:593.3514
67  Dieuwert Sturm (debuut) Zaamslag49.51minM50   12.036  4:593.3413
68  John Guequierre (ZR M65)Middelburg49.54minM65   12.024  4:593.3413
69  Corina van de Wege (PR 47.00) Philippine50.00minV50   12.000  5:003.33117
70  Alexander VanwalleghemVeldegem50.14minM35   11.944  5:013.3210
71  Mathias CaluweSint-Gilles-Waas50.16minMse   11.936  5:023.329
72  Rian Flikweert (ZR V55)Middelburg50.22minV55   11.913  5:023.31108
73  Martin LelieSint-Gilles-Waas50.26minM45   11.897  5:033.308
74  Tim HarmAxel50.29minMse   11.885  5:033.308
75  Jorrit LuteijnZuiddorpe50.31minMse   11.877  5:033.307
76  Frank BuijzeTerneuzen51.16minM35   11.704  5:083.253
77  Kees van Geloof (debuut) Hulst51.20minM55   11.688  5:083.253
78  Selena TemmermanStekene51.24minV40   11.673  5:083.2483
79  Jack Folkersma (PR 50.41) Terneuzen51.27minM45   11.662  5:093.242
80  Patrick Pielaat (PR 47.15) Terneuzen51.29minM45   11.654  5:093.242
81  Omar Roels (PR 43.39) Hulst51.34minM45   11.635  5:093.232
82  Demi RoelsHulst51.36minVse   11.628  5:103.2378
83  Piet Beijer (PR 44.20) Middelburg51.40minM65   11.613  5:103.231
84  Marianne Knijff (PR 50.52) Philippine52.01minV55   11.535  5:123.2070
85  Marc DekeijserMoerbeke52.40minM50   11.392  5:163.16-
86  Nancy MaertenEeklo52.45minV45   11.374  5:173.1655
87  Marian van DammeMeerendonk52.47minV50   11.367  5:173.1655
88  Nico KroesBreda53.06minMse   11.299  5:193.14-
89  Claude BauwensMaldegem53.15minMse   11.268  5:203.13-
90  Henny van Pamelen (debuut) Kloosterzande53.39minM55   11.184  5:223.11-
91  Leo Hoeksma (PR)Koewacht53.53minM60   11.135  5:233.09-
92  Robin WautersMoerbeke54.05minMse   11.094  5:253.08-
93  Jacqueline d'Hont (PR 53.22) Kuitaart54.55minV50   10.926  5:303.0323
94  Seppe Lambert (debuut) Hulst55.00minMse   10.909  5:303.03-
95  Patrick Freijzer (debuut) Hulst55.11minM45   10.873  5:313.02-
96  Dieter NAssenede55.23minM50   10.834  5:323.01-
97  Werner StallaartKaapstad55.50minM45   10.746  5:352.99-
98  Ron Salome (PR 56.32) Kloosterzande57.17minM55   10.474  5:442.91-
99  Fien LelieSint-Gilles-Waas57.45minVse   10.390  5:472.892
100  Rene de Bakker (PR 54.27) Hulst57.50minM60   10.375  5:472.88-
101  Cindy van den Brande (debuut) Hulst58.29minVse   10.259  5:512.85-
102  Bernadette Salome (PR 56.38) Kloosterzande58.32minV55   10.251  5:512.85-
103  Hanne CarnoyWachtebeke58.42minVse   10.221  5:522.84-
104  Romain BolssensKieldrecht58.54minM60   10.187  5:532.83-
105  Karin den Dekker (PR 58.47) Terneuzen59.22minV45   10.107  5:562.81-
106  Carla Zegers (PR 49.12) Koewacht59.25minV45   10.098  5:572.81-
107  Arsene van LaekenAssenede59.28minM60   10.090  5:572.80-
108  Ingnace BuytaertBeveren1.01.26minM65   9.767  6:092.71-
109  Kimberley Van WaesbergheSint-Pauwels1.02.50minVse   9.549  6:172.65-
110  Tommy DevosHaasdonk1.02.54minM35   9.539  6:172.65-
111  Gerrit de PaterKrabbendijke1.02.57minM40   9.531  6:182.65-
112  Els van KerckhoveSint-Kruis-Winkel1.02.57minV40   9.531  6:182.65-
113  Veerle Van RentergemSint-Kruis-Winkel1.02.57minV45   9.531  6:182.65-
114  Tineke van DixhoornTerneuzen1.03.00minV35   9.524  6:182.65-
115  Alexandra Pijnen (PR)Terneuzen1.03.08minV35   9.504  6:192.64-
116  Sarike van EsTerneuzen1.03.08minV35   9.504  6:192.64-
Mannen: 93 (80.17%) => M35=11 - M40=7 - M45=20 - M50=19 - M55=7 - M60=6 - M65=3 - Mse=20
Vrouwen: 23 (19.83%) => V35=3 - V40=4 - V45=4 - V50=4 - V55=3 - Vse=5

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

9.45 km

2019Mark Verhage33:52Sander d'Hont34:29Arjo Verhage36:34Renate van Huffel43:28101
2018Menno Mud33:53Sander d'Hont34:18Edwin de Neijs35:50Eliny Diakakis42:52150

10 km

2017Mark Verhage35:51Pieter Pladdet38:03Patrick Hembrecht38:20Renate van Huffel49:01116

9.8 km

2016Tim Pleijte32:58Mark Verhage34:59Kevin Cnudde35:09Ingrid Ijsebaert45:1379
2015Kevin Cnudde34:27Jerte Samson35:50Kevin d'Hondt35:57Sabine Vasseur45:4587

10.2 km

2013Matti Buysse35:05Benny Thuy35:28Erwin van de Broeke36:03Ingrid Ijsebaert42:3997
6.8 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Maarten LoopgidsLovendegem24.53minM40   16.397  3:404.55-
2  Dieter StaelensAdegem25.15minMse   16.158  3:434.49+0:22
3  Erwin van de BroekeAxel25.41minM35   15.886  3:474.41+0:48
4  Dennis Van den BroekeAxel26.21minMse   15.484  3:534.30+1:28
5  Stefan van de BroekeAxel26.30minMse   15.396  3:544.28+1:37
6  Bert VerbekeSint-Laureins26.34minM35   15.358  3:544.27+1:41
7  Tom ErpelinckHengstdijk26.45minMse   15.252  3:564.24+1:52
8  Kristof VereeckeWachtebeke27.05minM35   15.065  3:594.18+2:12
9  Eddy BonneMaria-Aalter27.18minM45   14.945  4:014.15+2:25
10  Alex EversdijkAxel27.48minMse   14.676  4:054.08+2:55
11  Tim de FeijterHulst28.05minMse   14.528  4:084.04+3:12
12  Endy SlockAxel28.10minM40   14.485  4:094.02+3:17
13  Dennis FlorussenTerneuzen28.31minM40   14.307  4:123.97+3:38
14  Kevin SermijnWachtebeke28.37minM35   14.257  4:133.96+3:44
15  Serge RijssegemLochristi29.13minMse   13.965  4:183.88+4:20
16  Dennis Van PasselVogelwaarde29.16minMse   13.941  4:183.87+4:23
17  Patrick van RemortelHulst29.30minM55   13.831  4:203.84+4:37
18  Cathy PoppeTerneuzen29.39minV40   13.761  4:223.82+4:46
19  Patrick de SutterStekene29.43minM55   13.730  4:223.81+4:50
20  Omar HillaertWestdorpe29.51minM45   13.668  4:233.80+4:58
21  Allan van AltenAxel30.00minM40   13.600  4:253.78+5:07
22  Bart GortTerneuzen30.23minMse   13.428  4:283.73+5:30
23  Shurandall van UytrechtTerneuzen30.28minMse   13.392  4:293.72+5:35
24  Michael VerstratenMoerbeke30.32minM35   13.362  4:293.71+5:39
25  Jacques ZamanTerneuzen30.35minM55   13.341  4:303.71+5:42
26  Rudi de CaluweSas van Gent31.04minM55   13.133  4:343.65+6:11
27  Marco PlasschaertAxel31.08minMse   13.105  4:353.64+6:15
28  Yannick dhoogeOverslag31.16minMse   13.049  4:363.62+6:23
29  Inge de BooijGraauw31.18minVse   13.035  4:363.62+6:25
30  Sabine VasseurAxel31.23minVse   13.001  4:373.61+6:30
31  Nico MahuStekene31.36minM40   12.911  4:393.59+6:43
32  Martin NoensKemzeke31.36minM50   12.911  4:393.59+6:43
33  Ron DellebekeOost-Souburg31.41minM55   12.877  4:403.58+6:48
34  Nick van de VeldeAxel31.48minMse   12.830  4:413.56+6:55
35  Niels de ZwarteAxel31.51minMse   12.810  4:413.56+6:58
36  Roy van HamTerneuzen31.53minMse   12.797  4:413.55+7:00
37  Michael FreijzerAxel31.56minM40   12.777  4:423.55+7:03
38  Frits VervaetWalsoorden32.09minM60   12.691  4:443.53+7:16
39  J. KoekkoekAxel32.12minM45   12.671  4:443.52+7:19
40  Berry KnibbelerWestdorpe32.20minM55   12.619  4:453.51+7:27
41  Bennie BouterseTerneuzen32.30minM50   12.554  4:473.49+7:37
42  Laurens le FeberAxel32.40minMse   12.490  4:483.47+7:47
43  Ebe BlaauwTerneuzen32.52minM60   12.414  4:503.45+7:59
44  Jochem de DijckerAxel32.56minM35   12.389  4:513.44+8:03
45  Patrick van de VeireBoekhoute33.06minM60   12.326  4:523.42+8:13
46  Angelo PlasschaertAxel33.25minMse   12.209  4:553.39+8:32
47  Sjef van der KinclerenKapellebrug34.12minMse   11.930  5:023.31+9:19
48  Fiona ReijersTerneuzen34.26minV40   11.849  5:043.29+9:33
49  Johan DekkerMiddelburg34.33minM55   11.809  5:053.28+9:40
50  William BollemanAxel34.37minMse   11.786  5:053.27+9:44
51  Migah de CaluweWestdorpe34.40minMse   11.769  5:063.27+9:47
52  Brien de PooterTerneuzen34.42minM50   11.758  5:063.27+9:49
53  Ronald RoctusTerneuzen34.46minM50   11.735  5:073.26+9:53
54  Jaap ScheeleAxel34.48minM55   11.724  5:073.26+9:55
55  Bas RiemensAxel34.52minMse   11.702  5:083.25+9:59
56  Niek de MeijerAxel35.05minMse   11.629  5:103.23+10:12
57  Leo KaijserTerneuzen35.40minM55   11.439  5:153.18+10:47
58  Wouter BoeijeAxel35.43minMse   11.423  5:153.17+10:50
59  Aiko de CaluweWestdorpe35.48minMse   11.397  5:163.17+10:55
60  Yves BrackeZelzate35.57minM40   11.349  5:173.15+11:04
61  Dario Verstraeten?35.59minMse   11.339  5:183.15+11:06
62  Jurgen HamelinkAxel36.02minMse   11.323  5:183.15+11:09
63  Mik van der PoelVogelwaarde36.05minMse   11.307  5:183.14+11:12
64  Siem GansZaamslag36.11minMse   11.276  5:193.13+11:18
65  Ronald VinkeTerneuzen36.14minM50   11.260  5:203.13+11:21
66  Jochem van LeeuwenAxel36.17minM40   11.245  5:203.12+11:24
67  Bianca VonckenNijmegen36.20minVse   11.229  5:213.12+11:27
68  Lois den DoelderAxel36.22minVse   11.219  5:213.12+11:29
69  Marco BakkerAxel36.24minM45   11.209  5:213.11+11:31
70  Kyeno FreijzerAxel36.37minMse   11.142  5:233.10+11:44
71  Gibeau de PooterAxel36.39minMse   11.132  5:233.09+11:46
72  Patrick CeuppensHalle36.48minM60   11.087  5:253.08+11:55
73  David DestammenAxel36.58minM35   11.037  5:263.07+12:05
74  Wanda ZegersTerneuzen37.01minV45   11.022  5:273.06+12:08
75  Marc de KunderTerneuzen37.19minM50   10.933  5:293.04+12:26
76  Freddy HosteSinaai37.28minM70   10.890  5:313.02+12:35
77  Daan DielemanZaamslag37.44minM65   10.813  5:333.00+12:51
78  Davy van der WalleSint Jansteen37.48minM40   10.794  5:343.00+12:55
79  Ivo VerstraetenAxel37.59minMse   10.742  5:352.98+13:06
80  Remco PrinsEindhoven38.15minMse   10.667  5:382.96+13:22
81  Willem Jan van DoornAxel38.30minM35   10.597  5:402.94+13:37
82  Martijn BottingaAxel38.44minM35   10.534  5:422.93+13:51
83  Feije BottingaAxel38.44minMse   10.534  5:422.93+13:51
84  Jurgen BrackeAxel39.32minM35   10.320  5:492.87+14:39
85  Marinja RaymakersAxel40.13minV45   10.145  5:552.82+15:20
86  Amy BakkerAxel40.19minVse   10.120  5:562.81+15:26
87  Jan de ZwarteAxel40.49minM50   9.996  6:002.78+15:56
88  Anja van der GiessenTerneuzen41.41minV50   9.788  6:082.72+16:48
89  Carin WillemseTerneuzen41.42minV45   9.784  6:082.72+16:49
90  Carlijn SijsAxel42.11minVse   9.672  6:122.69+17:18
91  Blijde van DriesscheGent44.19minVse   9.206  6:312.56+19:26
92  Mariette van GuchtSinaai44.19minV65   9.206  6:312.56+19:26
93  Lidy JonkerTerneuzen44.23minV50   9.193  6:322.55+19:30
94  Aime SamsonSint-Pauwels45.04minM65   9.053  6:382.51+20:11
95  Hanne VerhaegenAxel45.27minVse   8.977  6:412.49+20:34
96  Sandra BeunAxel45.28minVse   8.974  6:412.49+20:35
97  Sophie TuenterKoewacht48.37minVse   8.392  7:092.33+23:44
98  Sabine KestelooKoewacht48.38minV45   8.389  7:092.33+23:45
99  Wim CoppietersStrombeek-Bever49.04minM80   8.315  7:132.31+24:11
100  Greta de VylderSint-Gilles-Waas49.10minV70   8.298  7:142.31+24:17
101  Marie Jeanne WeemaesSint-Gilles-Waas49.10minV70   8.298  7:142.31+24:17
Mannen: 80 (79.21%) => M35=10 - M40=9 - M45=4 - M50=7 - M55=9 - M60=4 - M65=2 - M70=1 - M80=1 - Mse=33
Vrouwen: 21 (20.79%) => V40=2 - V45=4 - V50=2 - V65=1 - V70=2 - Vse=10

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 2.494 seconden nodig om deze lijst met 217 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Atletiek Zeeland © 2020