dinsdag 4 augustus 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
18-07: Ramses Bekkenk blijkt al ruim 20 jaar Zeeuws recordhouder op 3000m/3000m steeple
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 07-08: Hardloop3Daagse Neeltje Jans
vr 07-08: 3e Track Meeting Utrecht
vr 21-08: Summer Run Vlissingen
za 29-08: NK baan Senioren Utrecht
Recente uitslagen
  meer uitslagen
wo 22-07: Welcome Back! Vlissingen
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

50e Mosselloop

Westenschouwen, zaterdag 11 november 2017 - Organisatie: Delta Sport
8.25 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Hamid El MouazizBrussel27.51minM35   17.774  3:234.94-
2  Tim van den BroekeDynamica27.56minMse   17.721  3:234.92+0:05
3  Aggrey AgabaBergen op Zoom28.08minMse   17.595  3:254.89+0:17
4  Maikel PeemanFlakkee28.24minMse   17.430  3:274.84+0:33
5  Lars GerritsenPassaat29.03minMse   17.040  3:314.73+1:12
6  Yunis StitanDelta Sport29.11minMse   16.962  3:324.71+1:20
7  Ronnie OvergaauwDynamica29.19minMse   16.885  3:334.69+1:28
8  Nixon FernandesPoortugaal29.31minM35   16.770  3:354.66+1:40
9  Erwin HarmesGonzález Running29.35minM35   16.732  3:354.65+1:44
10  Niek den ExterScheldesport29.51minMse   16.583  3:374.61+2:00
11  Ricardo Sint NicolaasFlakkee30.08minMse   16.427  3:394.56+2:17
12  Robert WillemseRotterdam Atletiek30.11minM45   16.400  3:404.56+2:20
13  David BoumanOude Tonge30.13minMse   16.382  3:404.55+2:22
14  Bart van TrigtPhanos30.28minMse   16.247  3:424.51+2:37
15  Tommy StaalApeldoorn30.53minMse   16.028  3:454.45+3:02
16  Floris WilleboordseMiddelburg31.12minMse   15.865  3:474.41+3:21
17  Eric WolfertFlakkee31.16minMse   15.832  3:474.40+3:25
18  Sergio HarinckGonzález Running32.12minMse   15.373  3:544.27+4:21
19  Boris de BruijnAV '5632.18minM35   15.325  3:554.26+4:27
20  Peter PollemansOude Tonge32.21minMse   15.301  3:554.25+4:30
21  Hans BerendsenPallas '9332.24minM45   15.278  3:564.24+4:33
22  Niels GoudswaardDelta Sport32.35minM45   15.192  3:574.22+4:44
23  Johnny RaviaDelta Sport32.58minM45   15.015  4:004.17+5:07
24  Arjo VerhageDynamica33.06minM45   14.955  4:014.15+5:15
25  Sven VermeulenDynamica33.13minM35   14.902  4:024.14+5:22
26  Nico ZwarthoedAV Edam33.20minMse   14.850  4:024.13+5:29
27  Arjan BeijeDelta Sport33.30minM45   14.776  4:044.10+5:39
28  Krispijn de JongeDelta Sport33.35minM35   14.739  4:044.09+5:44
29  Marco GeldofMiddelburg33.39minM50   14.710  4:054.09+5:48
30  Marcel FieringPallas '9333.41minM45   14.696  4:054.08+5:50
31  Bastian ZoonDirksland33.42minMse   14.688  4:054.08+5:51
32  Henri HavingaAV '4033.45minM55   14.667  4:054.07+5:54
33  Marcel de VetteSpirit33.55minM45   14.595  4:074.05+6:04
34  Mark de MunterPAC33.59minMse   14.566  4:074.05+6:08
35  Bart VerkaartDelta Sport34.06minM45   14.516  4:084.03+6:15
36  André MelissantFlakkee34.14minM45   14.460  4:094.02+6:23
37  Edwin StolkFlakkee34.17minM40   14.439  4:094.01+6:26
38  Vincent BloemPallas '9334.23minMse   14.397  4:104.00+6:32
39  Ruud RiesmeijerSpark34.25minM45   14.383  4:104.00+6:34
40  Bas GrootheddeDelta Sport34.30minM45   14.348  4:113.99+6:39
41  Steef RosmolenSpirit34.31minMse   14.341  4:113.98+6:40
42  Ferry EngelDelta Sport34.40minM50   14.279  4:123.97+6:49
43  Freek GoedhartFlakkee34.50minMse   14.211  4:133.95+6:59
44  Anjolie EngelsVZA34.52minV40   14.197  4:143.94+7:01
45  Ron van der GraafCapelle aan den IJssel35.06minM35   14.103  4:153.92+7:15
46  Piet van MourikDelta Sport35.08minM50   14.089  4:163.91+7:17
47  Laurey van den BergeFlakkee35.13minVse   14.056  4:163.90+7:22
48  Jan GuiljamAart Stigter35.16minM55   14.036  4:163.90+7:25
49  Johan KarelseAV '5635.18minM40   14.023  4:173.90+7:27
50  Einar TveterSpark35.29minM55   13.950  4:183.88+7:38
51  Jan de WildeAV '5635.33minM55   13.924  4:193.87+7:42
52  Joop HeldersHellevoetsluis35.38minM35   13.891  4:193.86+7:47
53  Cees DijkmanBurgh-Haamstede35.59minM45   13.756  4:223.82+8:08
54  Pieter SturmOost-Souburg36.01minM35   13.744  4:223.82+8:10
55  Erik PeemanSommelsdijk36.03minM45   13.731  4:223.81+8:12
56  Henk KerkhofavVN36.05minM45   13.718  4:223.81+8:14
57  Michel van den BosDelta Sport36.10minM50   13.687  4:233.80+8:19
58  Mark van OsZuidland36.22minMse   13.611  4:243.78+8:31
59  Arjan BaggermanSliedrecht36.25minM35   13.593  4:253.78+8:34
60  Adriaan SoppoorseRhoon36.26minM45   13.586  4:253.77+8:35
61  Rinus van de WoestijneDynamica36.28minM35   13.574  4:253.77+8:37
62  Marcel KieboomDelta Sport36.36minMse   13.525  4:263.76+8:45
63  Karlijn SchipperPAC36.42minVse   13.488  4:273.75+8:51
64  Sjef GorisMiddelburg36.44minM45   13.475  4:273.74+8:53
65  Bram VerhageDynamica36.45minM50   13.469  4:273.74+8:54
66  Mitchell TeeuwDordrecht36.51minMse   13.433  4:283.73+9:00
67  Amber BongertmanTHOR36.56minVse   13.403  4:293.72+9:05
68  Alex de LangenOud-Beijerland36.58minM45   13.390  4:293.72+9:07
69  Arnoud RijkHeinkenszand37.01minMse   13.372  4:293.71+9:10
70  Ronald GeertseSerooskerke37.03minM35   13.360  4:293.71+9:12
71  Michel BouwmanDelta Sport37.05minM45   13.348  4:303.71+9:14
72  Martijn de VriesMiddelburg37.14minM35   13.295  4:313.69+9:23
73  Patrick van IerselGoes37.16minM50   13.283  4:313.69+9:25
74  Theo de MackerDelta Sport37.23minM45   13.241  4:323.68+9:32
75  Sebastiaan HeikoopDelta Sport37.27minM45   13.218  4:323.67+9:36
76  Ludolf ReijntjesDelta Sport37.28minM50   13.212  4:323.67+9:37
77  Jan van GentSpirit37.33minM55   13.182  4:333.66+9:42
78  Steef BerrevoetsDelta Sport37.35minM45   13.171  4:333.66+9:44
79  Ruud de VettePallas '9337.42minM55   13.130  4:343.65+9:51
80  Monica SanderseDynamica37.46minV35   13.107  4:353.64+9:55
81  Harry LavooyAV '5637.50minMse   13.084  4:353.63+9:59
82  Francois van de BroeckeWielingen37.57minM45   13.043  4:363.62+10:06
83  Sjaak BrouwerDynamica38.02minM50   13.015  4:373.62+10:11
84  Jacob HolwerdaDreischor38.05minM35   12.998  4:373.61+10:14
85  Robert VerwijsDelta Sport38.14minM35   12.947  4:383.60+10:23
86  Jan van BennekomSpirit38.25minM55   12.885  4:393.58+10:34
87  Pieter KlemSommelsdijk38.30minM35   12.857  4:403.57+10:39
88  Jan-Willem FlorieVlissingen38.33minM35   12.840  4:403.57+10:42
89  Leonie TonAV '5638.37minV40   12.818  4:413.56+10:46
90  Cor de RidderArnemuiden38.39minM45   12.807  4:413.56+10:48
91  Joel HillebrandDelta Sport38.41minMse   12.796  4:413.55+10:50
92  Maarten TanisSerooskerke38.44minMse   12.780  4:423.55+10:53
93  Martijn KorbijnSpirit38.46minMse   12.769  4:423.55+10:55
94  Patrick GiljamNieuwerkerk38.48minMse   12.758  4:423.54+10:57
95  Peter VaderDelta Sport38.54minM55   12.725  4:433.53+11:03
96  Jan MolendijkKrabbendijke39.04minMse   12.671  4:443.52+11:13
97  Ilvia HederikEnergie39.06minVse   12.660  4:443.52+11:15
98  Bert HederikBarendrecht39.07minM45   12.654  4:443.52+11:16
99  Mart GoudzwaardZonnemaire39.10minMse   12.638  4:453.51+11:19
100  Jeroen KortenoevenSteenbergen39.12minM35   12.628  4:453.51+11:21
101  Lee MolDelta Sport39.26minM35   12.553  4:473.49+11:35
102  Lars van ZwietenPAC39.36minM35   12.500  4:483.47+11:45
103  Henk LousDynamica39.39minM55   12.484  4:483.47+11:48
104  Johan looijHerkingen39.42minMse   12.469  4:493.46+11:51
105  Jeroen van der PeltHellevoetsluis39.47minM35   12.442  4:493.46+11:56
106  Arie van DijkFlakkee39.53minM65   12.411  4:503.45+12:02
107  Bas PlatteelOud-Beijerland39.56minMse   12.396  4:503.44+12:05
108  Ed de GraafSpark40.04minM55   12.354  4:513.43+12:13
109  Jan KonijnenburgZetten40.08minM45   12.334  4:523.43+12:17
110  Rick de SmitGoes40.11minMse   12.319  4:523.42+12:20
111  Ingvar NordinKoudekerke40.14minMse   12.303  4:533.42+12:23
112  Leo van LeeuwenAV '4040.16minM65   12.293  4:533.41+12:25
113  Jan HeshofSteenbergen40.19minM45   12.278  4:533.41+12:28
114  Kees DijkmanDelta Sport40.19minM45   12.278  4:533.41+12:28
115  Jos GelukDelta Sport40.19minM55   12.278  4:533.41+12:28
116  Roeland PetersHellevoetsluis40.28minMse   12.232  4:543.40+12:37
117  Co de FeijterDelta Sport40.29minM50   12.227  4:543.40+12:38
118  Maurice SteketeeMiddelburg40.30minM35   12.222  4:553.40+12:39
119  Edwin de VliegerScharendijke40.32minM45   12.212  4:553.39+12:41
120  Arthur van AartsenDynamica40.33minM40   12.207  4:553.39+12:42
121  Rien de WildeAV '5640.35minM55   12.197  4:553.39+12:44
122  Maarten van der WagtSpijkenisse40.36minMse   12.192  4:553.39+12:45
123  Ad StraubAV '4040.52minM45   12.113  4:573.36+13:01
124  Wim de JongeAV '5640.58minM65   12.083  4:583.36+13:07
125  Simone HartongRotterdam41.12minV45   12.015  5:003.34+13:21
126  Kees van der HeijdenVlissingen41.17minM45   11.990  5:003.33+13:26
127  Maartje KasteleinVlissingen41.19minVse   11.981  5:003.33+13:28
128  Durby MeijboomVlissingen41.20minV35   11.976  5:013.33+13:29
129  Marius BesuijenAV '5641.22minM55   11.966  5:013.32+13:31
130  Gerrit SpaansAV '5641.24minM65   11.957  5:013.32+13:33
131  William de JongeNieuwdorp41.26minM45   11.947  5:013.32+13:35
132  Ko van DammeAV '5641.38minM50   11.890  5:033.30+13:47
133  Emma van MourikDelta Sport41.40minVse   11.880  5:033.30+13:49
134  Chris KnapePAC41.43minM45   11.866  5:033.30+13:52
135  Unal MutusAlblasserdam41.51minM35   11.828  5:043.29+14:00
136  Eric van RemortelAV '5641.54minM60   11.814  5:053.28+14:03
137  Kees den HollanderDreischor41.58minM45   11.795  5:053.28+14:07
138  Robert KraaijenbrinkDelta Sport42.02minM50   11.776  5:063.27+14:11
139  Martje van DixhoornKapelle-Biezelinge42.03minVse   11.772  5:063.27+14:12
140  Wesley van de PugtStrijen42.09minMse   11.744  5:073.26+14:18
141  Anne de BoerAmsterdam42.30minVse   11.647  5:093.24+14:39
142  Ingrid KoeneAV '5642.32minV50   11.638  5:093.23+14:41
143  Danny van den HeuvelHoogvliet42.34minMse   11.629  5:103.23+14:43
144  Arjan de VosNoordgouwe42.36minM45   11.620  5:103.23+14:45
145  Cees KoomanSteenbergen42.38minM65   11.611  5:103.23+14:47
146  Annick BeckersKasterlee42.40minV45   11.602  5:103.22+14:49
147  Jos TorremansVosselaar42.42minM55   11.593  5:113.22+14:51
148  Theo EngelDelta Sport42.44minM45   11.583  5:113.22+14:53
149  Jaap FlikweertDelta Sport42.46minM55   11.574  5:113.22+14:55
150  Dick SaarloosKapelle-Biezelinge42.55minM45   11.534  5:123.20+15:04
151  Jurgen SchoenmakersZierikzee43.05minMse   11.489  5:133.19+15:14
152  Andre DavidseMiddelburg43.09minM55   11.472  5:143.19+15:18
153  Henny StratingAV '5643.11minV45   11.463  5:143.18+15:20
154  Siem CornelisseArnemuiden43.13minM65   11.454  5:143.18+15:22
155  Arinka BongertmanTHOR43.15minV45   11.445  5:153.18+15:24
156  Bram KotvisDelta Sport43.17minM55   11.436  5:153.18+15:26
157  Martijn van der KloosterScharendijke43.18minM35   11.432  5:153.18+15:27
158  Johan van der MaasAmsterdam43.27minM45   11.392  5:163.16+15:36
159  André van den HoovenOost-Souburg43.31minM45   11.375  5:163.16+15:40
160  Fred BastemeijerDelta Sport43.40minM65   11.336  5:183.15+15:49
161  Huib van DammeVoorne Atletiek43.43minM65   11.323  5:183.15+15:52
162  Jesse WernsingDelta Sport43.45minMse   11.314  5:183.14+15:54
163  Tanja de JongSpirit43.47minV45   11.306  5:183.14+15:56
164  Mark GiljamBruinisse43.49minM35   11.297  5:193.14+15:58
165  Mark JurgensRotterdam43.53minM45   11.280  5:193.13+16:02
166  Henry van KlinkenDelta Sport43.54minM35   11.276  5:193.13+16:03
167  Niels KoolRotterdam43.55minM35   11.271  5:193.13+16:04
168  René GoetheerWolphaartsdijk43.59minM45   11.254  5:203.13+16:08
169  Theo PetersSpark44.00minM55   11.250  5:203.13+16:09
170  Menno KoleKapelle-Biezelinge44.02minMse   11.241  5:203.12+16:11
171  Manfred MeulmeesterDynamica44.03minM45   11.237  5:203.12+16:12
172  Ed de WitavVN44.06minM65   11.224  5:213.12+16:15
173  Suzanne van ElsackerMiddelburg44.07minVse   11.220  5:213.12+16:16
174  Gerard BrasDynamica44.13minM65   11.195  5:223.11+16:22
175  Dave LouwsDynamica44.15minM65   11.186  5:223.11+16:24
176  Katharina de KoolZuid-Beijerland44.16minV45   11.182  5:223.11+16:25
177  Marije BesuijenDynamica44.18minV35   11.174  5:223.10+16:27
178  Ilse VerwijsDelta Sport44.19minV35   11.170  5:223.10+16:28
179  Digna de BoerDelta Sport44.21minV65   11.161  5:233.10+16:30
180  Roy KlopDelta Sport44.23minM45   11.153  5:233.10+16:32
181  Piet BeijerDynamica44.25minM65   11.144  5:233.10+16:34
182  Erwin SchellDelta Sport44.37minM55   11.095  5:243.08+16:46
183  Ron DellebekeDynamica44.44minM55   11.066  5:253.07+16:53
184  Esther MondtWillemstad44.55minV35   11.020  5:273.06+17:04
185  Paul MentenRetie44.58minM55   11.008  5:273.06+17:07
186  Merijn KnulstMiddelburg45.00minM35   11.000  5:273.06+17:09
187  Astrid den HerderAV '5645.01minVse   10.996  5:273.05+17:10
188  John GuequierreDynamica45.02minM65   10.992  5:283.05+17:11
189  Jannie de VriesDynamica45.04minV55   10.984  5:283.05+17:13
190  Petra van den BergRotterdam45.19minV45   10.923  5:303.03+17:28
191  Suzanne GeschiereDynamica45.21minV50   10.915  5:303.03+17:30
192  Inge MarchandBurgh-Haamstede45.28minV35   10.887  5:313.02+17:37
193  Ane van de VeldeSchuddebeurs45.32minM55   10.871  5:313.02+17:41
194  Daniëlle in 't VeldOud-Beijerland45.39minV45   10.843  5:323.01+17:48
195  Marja SundermeijerSpirit45.51minV55   10.796  5:333.00+18:00
196  R de BreijDordrecht46.05minM55   10.741  5:352.98+18:14
197  Kobus BotmanDynamica46.07minM65   10.734  5:352.98+18:16
198  Ruth StolkFlakkee46.14minVse   10.707  5:362.97+18:23
199  Monique BaarsHellevoetsluis46.15minV45   10.703  5:362.97+18:24
200  Hans LievenseMiddelburg46.18minM45   10.691  5:372.97+18:27
201  Martin GelukKattendijke46.21minMse   10.680  5:372.97+18:30
202  Marjanne van de SluisDelta Sport46.23minVse   10.672  5:372.96+18:32
203  Paul PoulardMiddelburg46.26minMse   10.660  5:382.96+18:35
204  Ebel MagninZuid-Beijerland46.27minM55   10.657  5:382.96+18:36
205  Amber MiddelhoekDelft46.31minVse   10.641  5:382.96+18:40
206  Erwin van den BoschOuwerkerk46.33minM35   10.634  5:392.95+18:42
207  Rinie van DijkeDelta Sport46.38minM65   10.615  5:392.95+18:47
208  Johan DekkerMiddelburg46.42minM55   10.600  5:402.94+18:51
209  Addy LegersteeScharendijke46.44minV55   10.592  5:402.94+18:53
210  Joke de KosterDelta Sport46.47minV60   10.581  5:402.94+18:56
211  Bob van PeltRotterdam46.53minMse   10.558  5:412.93+19:02
212  Jules van den DoelDelta Sport46.56minM50   10.547  5:412.93+19:05
213  Theo Willem KandersOostvoorne46.59minM35   10.536  5:422.93+19:08
214  Acronius KramerAV '5647.03minM65   10.521  5:422.92+19:12
215  Rob van der BeijlDelta Sport47.04minM50   10.517  5:422.92+19:13
216  Hans SchopeckSerooskerke47.07minMse   10.506  5:432.92+19:16
217  Douwe van den EndeZierikzee47.08minMse   10.502  5:432.92+19:17
218  Frits BurgerZierikzee47.09minM55   10.498  5:432.92+19:18
219  Martin van den BoschDelta Sport47.11minM35   10.491  5:432.91+19:20
220  Adrie van BavelDelta Sport47.13minM55   10.484  5:432.91+19:22
221  Wouter van den DriesHeinkenszand47.25minM35   10.439  5:452.90+19:34
222  Nellie BlomBurgh-Haamstede47.27minV60   10.432  5:452.90+19:36
223  Petra van BleijswijkRenesse47.29minV45   10.425  5:452.90+19:38
224  Richard de VlaamDelta Sport47.31minM35   10.417  5:462.89+19:40
225  Cor SchipperMiddelburg47.34minM55   10.406  5:462.89+19:43
226  John RosmolenSpirit47.38minM55   10.392  5:462.89+19:47
227  Marcel RichardZoutelande47.54minM65   10.334  5:482.87+20:03
228  Stefan van den DriesAV '5647.56minMse   10.327  5:492.87+20:05
229  Ronald de VisserZierikzee48.00minM55   10.313  5:492.86+20:09
230  Arwin SchotZierikzee48.07minM50   10.287  5:502.86+20:16
231  Leo Goedegebures-Heer Arendskerke48.10minM55   10.277  5:502.85+20:19
232  Krista VoorhamDelta Sport48.14minV45   10.263  5:512.85+20:23
233  Jacqueline KafoeDelta Sport48.15minV45   10.259  5:512.85+20:24
234  Laura SchreutelkampDelta Sport48.19minVse   10.245  5:512.85+20:28
235  Take BuisBerkel en Rodenrijs48.23minM35   10.231  5:522.84+20:32
236  Jan MarkerinkRotterdam48.24minM35   10.227  5:522.84+20:33
237  Corina LievenseMiddelburg48.26minV40   10.220  5:522.84+20:35
238  Marco SaarloosSint Annaland48.29minM35   10.210  5:532.84+20:38
239  Henrike BlokpoelDynamica48.39minVse   10.175  5:542.83+20:48
240  Lennard van GilstYerseke48.41minMse   10.168  5:542.82+20:50
241  Ad van den BergAV '5648.43minM45   10.161  5:542.82+20:52
242  René KorstanjeRenesse48.46minM45   10.150  5:552.82+20:55
243  Fred VermeireHet heem48.49minM45   10.140  5:552.82+20:58
244  Esther van SluijsAV '5648.53minV40   10.126  5:562.81+21:02
245  Messelina DeelenCapelle aan den IJssel49.06minV35   10.081  5:572.80+21:15
246  Pascal TournierRenesse49.08minM35   10.075  5:572.80+21:17
247  Ilonka de VlaamDelta Sport49.10minV40   10.068  5:582.80+21:19
248  Pim CouwenberghZierikzee49.13minV55   10.058  5:582.79+21:22
249  Arthur StijnsDynamica49.24minM65   10.020  5:592.78+21:33
250  Peter MaranusAagtekerke49.37minM45   9.976  6:012.77+21:46
251  Edwin van GaalenKamperland49.40minM45   9.966  6:012.77+21:49
252  Ria MarchandBurgh-Haamstede49.43minV55   9.956  6:022.77+21:52
253  Marius LeendertseKapelle-Biezelinge49.45minM65   9.950  6:022.76+21:54
254  Lianne WijsmanDelta Sport49.58minV45   9.907  6:032.75+22:07
255  Joop LasseurBruinisse50.06minM75   9.880  6:042.74+22:15
256  Yavanne van der VeerZierikzee50.20minVse   9.834  6:062.73+22:29
257  René NijsseAV '5650.24minM55   9.821  6:072.73+22:33
258  Jan DaleboutKapelle-Biezelinge50.30minM55   9.802  6:072.72+22:39
259  Eric HaestKasterlee50.34minM55   9.789  6:082.72+22:43
260  Doeschka MotmansRotterdam50.35minV45   9.786  6:082.72+22:44
261  Sylvia GlerumDelta Sport50.37minV40   9.779  6:082.72+22:46
262  Lydia de VisserDynamica50.40minVse   9.770  6:082.71+22:49
263  Louise de PooterMiddelburg50.42minVse   9.763  6:092.71+22:51
264  Aad KattemolleDelta Sport50.43minM55   9.760  6:092.71+22:52
265  Rob EpkerMiddelburg50.44minM45   9.757  6:092.71+22:53
266  Walter in 't VeldOud-Beijerland51.13minM55   9.665  6:122.68+23:22
267  Marès WirtzWemeldinge51.15minV35   9.659  6:132.68+23:24
268  Brenda WiessnerVlissingen51.21minVse   9.640  6:132.68+23:30
269  Catoo ViergeverDelta Sport51.23minV50   9.633  6:142.68+23:32
270  Debby ElstgeestAV '5651.39minV35   9.584  6:162.66+23:48
271  Marcel DekkerZierikzee51.44minM50   9.568  6:162.66+23:53
272  Alex HeijnenDelta Sport51.54minM55   9.538  6:172.65+24:03
273  Loes de WidtDelta Sport51.56minV35   9.531  6:182.65+24:05
274  Michelle van DoeselaarVlissingen52.10minVse   9.489  6:192.64+24:19
275  Dyanne DorstDelta Sport52.28minV45   9.435  6:222.62+24:37
276  Arjan de VriezeWolphaartsdijk52.36minM35   9.411  6:232.61+24:45
277  Hans HolwerdaNieuwerkerk52.39minM65   9.402  6:232.61+24:48
278  Alex van DeyzenRotterdam52.40minM35   9.399  6:232.61+24:49
279  Martin KievitsDelta Sport52.52minM45   9.363  6:242.60+25:01
280  Paul PellikaanMiddelburg53.12minM65   9.305  6:272.58+25:21
281  Jan-mark CransVoorne Atletiek53.35minM35   9.238  6:302.57+25:44
282  Adrienne Jansens-Heer Arendskerke53.36minV35   9.235  6:302.57+25:45
283  Sjallina van der HaveDelta Sport53.45minVse   9.209  6:312.56+25:54
284  Jan GelukDelta Sport53.52minM65   9.189  6:322.55+26:01
285  Marianne PetieGoes53.58minV35   9.172  6:322.55+26:07
286  Sigrid JenseMiddelburg54.08minV50   9.144  6:342.54+26:17
287  Ron ZoeteweijVoorne Atletiek54.14minM55   9.127  6:342.54+26:23
288  Arie 't HartVoorne Atletiek54.16minM55   9.122  6:352.53+26:25
289  Tea TazelaarDynamica54.22minV55   9.105  6:352.53+26:31
290  Lenie van KlevenVlissingen55.10minV60   8.973  6:412.49+27:19
291  Lena de WildeVlissingen55.23minV60   8.938  6:432.48+27:32
292  Agaath Snoeps-Heer Arendskerke55.37minV45   8.900  6:442.47+27:46
293  Mirelle van den BerghTerneuzen56.14minV35   8.803  6:492.45+28:23
294  Gommert VlielanderStellendam56.47minM65   8.717  6:532.42+28:56
295  Susanne BricenoMiddelburg57.09minVse   8.661  6:562.41+29:18
296  Mara VerhulstDelta Sport57.21minVse   8.631  6:572.40+29:30
297  Frenchie de KunderHollandia57.26minVse   8.619  6:582.39+29:35
298  Cynthia JanseDelta Sport57.28minV45   8.614  6:582.39+29:37
299  Caroline CouwenberghRotterdam57.39minV45   8.586  6:592.39+29:48
300  Karin de RijkeColijnsplaat57.40minV35   8.584  6:592.38+29:49
301  Arianne Jansens-Heer Arendskerke58.25minV35   8.474  7:052.35+30:34
302  Sylvia DuinhouwerZierikzee59.02minV45   8.385  7:092.33+31:11
303  Fred CorziliusDelta Sport59.20minM55   8.343  7:122.32+31:29
304  Piet jan LandegentDelta Sport59.56minM65   8.259  7:162.29+32:05
305  Lieske van SlobbeZierikzee1.00.16minVse   8.213  7:182.28+32:25
306  Ben de ManOuwerkerk1.00.17minM55   8.211  7:182.28+32:26
307  Ida DekkerZierikzee1.00.31minV50   8.180  7:202.27+32:40
308  Hennie KunstDelta Sport1.01.12minM55   8.088  7:252.25+33:21
309  Eva MonshouwerDordrecht1.02.20minVse   7.941  7:332.21+34:29
310  Martijn MonshouwerDordrecht1.02.21minMse   7.939  7:332.21+34:30
311  Sita HoogenboomVoorne Atletiek1.02.54minV55   7.870  7:372.19+35:03
312  Liesbeth LouerVoorne Atletiek1.03.47minV55   7.761  7:442.16+35:56
313  Bianca de RijkeLewedorp1.06.11minV35   7.479  8:012.08+38:20
314  Rob PetieGoes1.09.40minMse   7.105  8:271.97+41:49
Mannen: 229 (72.93%) => M35=40 - M40=3 - M45=51 - M50=15 - M55=42 - M60=1 - M65=24 - M75=1 - Mse=52
Vrouwen: 85 (27.07%) => V35=16 - V40=6 - V45=19 - V50=5 - V55=8 - V60=4 - V65=1 - Vse=26

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

8.25 km

2019Tim van den Broeke28:25Tim Pleijte28:31Yunis Stitan29:05Monica Sanderse34:27262

8.4 km

2018Aggrey Agaba28:25Tim Pleijte29:01Erwin Harmes29:30Diane van Es33:11230

8.25 km

2017Hamid El Mouaziz27:51Tim van den Broeke27:56Aggrey Agaba28:08Anjolie Engels34:52314
2016Tim Pleijte28:15Tim van den Broeke28:41Martijn de Kok29:30Anjolie Engels34:49216

8.05 km

2015Tim Pleijte27:48Tommy Staal28:00Michel van der Klein29:06Rose Enthoven-Tanui34:12215
2014Bart van Nunen27:56Ruben Scheurwater27:59Tim Pleijte28:11Laurey van den Berge33:04227
2013Tommy Staal27:49Tim Pleijte28:15Lars Gerritsen28:32Laurey van den Berge32:35240
2012Tommy Staal28:27Mike Barsaiyan28:36Jorijn de Mare28:59Abigale Regan34:42208
2011Tim Pleijte27:56Ruben Scheurwater27:57Pascal van Troost28:40Anjolie Engels32:50247
2010Wim Nieuwkerk29:19Pascal van Troost29:31Patrick Tas30:31Anjolie Engels34:13186
2009Wim Nieuwkerk29:34Michel Schrier30:06Jeroen van Dijke30:31Marianne de Kok37:31193
2008Michel van der Klein28:27Pascal van Troost28:47Joost de Klerk29:24Leonie Ton37:50206
2007Wim Padmos29:58Niels Koole30:07Michel Schrier30:19Leonie Ton36:49185
2006Kevin de Pagter30:15Robbert-Jan de Graaf30:24Coos van Buuren30:41Wendy van de Spijker35:43185
2005Danny in 't Veen29:48Hans van Beek30:00Arjan Beije30:19Andere afstand96
2004Jawad Bouazzaoui28:21Michel van der Klein28:22Arjan Beije29:53Andere afstand92
2003Yassine Abatourab28:29Michel van der Klein28:58Jawad Bouazzaoui29:16Andere afstand108
2002Said Kanfaoui28:55Ruben Scheurwater29:07Jaco Luijendijk29:35Andere afstand44

9 km

2001Eelco de Voogt30:18Maurice van Veldhoven30:34Noel Keijsers30:57Andere afstand48

8.05 km

2000Eelco de Voogt28:27Danny in 't Veen28:39Jeroen Punt29:03Andere afstand21
1999John Vermeule28:29Maurice van Veldhoven28:44Jaap de Knegt28:50Andere afstand170
1998John Vermeule28:06Jeroen Punt28:39Jan-Willem Schaar28:42Andere afstand166
6 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Bert HansenVoorne Atletiek24.32minMse   14.674  4:054.08-
2  Quincy SardjoeRotterdam25.31minMse   14.108  4:153.92+0:59
3  Bas de NooijerBiggekerke25.36minMse   14.063  4:163.91+1:04
4  Jaco HeijboerSint Annaland26.44minMse   13.466  4:273.74+2:12
5  Jan van VaardegemWestkapelle27.36minM45   13.043  4:363.62+3:04
6  Werner HelmichKapelle-Biezelinge29.55minM45   12.033  4:593.34+5:23
7  Leonie van KlinkenNieuwerkerk31.45minVse   11.339  5:183.15+7:13
8  Arjan MoerdijkAV '5631.56minMse   11.273  5:193.13+7:24
9  Martin van NieulandeNieuw- en Sint Joosland32.26minMse   11.100  5:243.08+7:54
10  Ineke PaulusZeewolde33.09minVse   10.860  5:323.02+8:37
11  Kees KuzeeMiddelburg33.27minMse   10.762  5:352.99+8:55
12  Peter van OrsouwOss33.37minMse   10.709  5:362.97+9:05
13  Sebastian NijssenDynamica33.44minM40   10.672  5:372.96+9:12
14  Chantal van de GuchteRenesse33.57minVse   10.604  5:402.95+9:25
15  Laura van NijnattenBiggekerke34.00minVse   10.588  5:402.94+9:28
16  Sjoerd Kolmeijerridderkerk34.22minMse   10.475  5:442.91+9:50
17  Tonny van MulkenBreskens34.54minM60   10.315  5:492.87+10:22
18  Marco BogaardsGoes35.35minMse   10.117  5:562.81+11:03
19  Jolanda t JongDelta Sport35.40minVse   10.093  5:572.80+11:08
20  Ingrid RasenbergDelta Sport35.41minVse   10.089  5:572.80+11:09
21  Marielle SimonseAV '5635.53minV45   10.033  5:592.79+11:21
22  Marjan de SchipperMiddelburg35.56minVse   10.019  5:592.78+11:24
23  Toine van den BosDelta Sport36.23minMse   9.895  6:042.75+11:51
24  Angelique HarinckOost-Souburg36.29minV45   9.868  6:052.74+11:57
25  Chantal de KoningColijnsplaat36.47minVse   9.787  6:082.72+12:15
26  Regina VerhageAagtekerke36.49minV50   9.778  6:082.72+12:17
27  Evelien RemeeusDelta Sport37.00minVse   9.730  6:102.70+12:28
28  Ronald RasenbergDelta Sport37.19minM50   9.647  6:132.68+12:47
29  Ada de RijkeDelta Sport37.21minVse   9.639  6:142.68+12:49
30  Marina MolAV '5637.31minV35   9.596  6:152.67+12:59
31  Sophie KuijpersStrijen37.38minVse   9.566  6:162.66+13:06
32  Gerina HitzertStrijen37.40minVse   9.558  6:172.65+13:08
33  Louisa MiechielsenVosselaar38.03minVse   9.461  6:212.63+13:31
34  Maud van LiereDelta Sport38.27minVse   9.363  6:252.60+13:55
35  Els van ZwietenDelta Sport38.29minV70   9.355  6:252.60+13:57
36  Bettina BerrevoetsBruinisse38.50minVse   9.270  6:282.58+14:18
37  Mia van BelleDynamica39.00minV65   9.231  6:302.56+14:28
38  Jolanda van der LaanDelta Sport39.49minVse   9.041  6:382.51+15:17
39  Shelina BandhoeRotterdam39.51minVse   9.034  6:392.51+15:19
40  Anoeska van den NoortAV '5640.49minVse   8.820  6:482.45+16:17
41  Gisela NijsseAV '5640.50minVse   8.816  6:482.45+16:18
42  Ingrid DijkstraZeewolde41.00minVse   8.780  6:502.44+16:28
43  Irma VermueZeewolde41.36minVse   8.654  6:562.40+17:04
44  Marilou CreemersDelta Sport41.56minV65   8.585  6:592.38+17:24
45  Martha van PoptaBreda42.14minVse   8.524  7:022.37+17:42
46  Wendy BraamBurgh-Haamstede42.28minVse   8.477  7:052.35+17:56
47  Susan KloetDelta Sport42.29minVse   8.474  7:052.35+17:57
48  Margot van GilsBergen op Zoom47.30minVse   7.579  7:552.11+22:58
49  Miira van ReijBreda48.04minVse   7.490  8:012.08+23:32
Mannen: 16 (32.65%) => M40=1 - M45=2 - M50=1 - M60=1 - Mse=11
Vrouwen: 33 (67.35%) => V35=1 - V45=2 - V50=1 - V65=2 - V70=1 - Vse=26

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.675 seconden nodig om deze lijst met 363 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
01-08: Baanwedstrijd Vught (2)
3000 m Bezuayehu Petersen (PR 8.51.67)8.52.08  JoA
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.44.09)3.46.73  Mse
26-07: Track Running Dongen (5)
5000 m Floris Willeboordse (PR)14.51.09  Mse
5000 m Ad Sluijter (debuut)16.01.85  M35
5000 m Chris Steenbakker (debuut)17.19.68  Mse
1500 m Bezuayehu Petersen (PR 4.04.90)4.08.19  JoA
400 m Jasper Zuidhof (PR 53.38)53.74  Mse
19-07: Testrun Nijmegen (1)
18-07: Testwedstrijd Nijmegen (1)
18-07: 2e Track Meeting Utrecht (6)
17-07: Nijmeegse Loopwedstrijd Nijmegen (1)
05-07: Stratenloop Zele (6)
04-07: Testwedstrijd Papendal (1)
Atletiek Zeeland © 2020