dinsdag 26 mei 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
28-04: Ook na 1 juni Run your own race
24-04: Zeeuws record 15 km van John Vermeule meest kansrijk om ooit te worden verbroken
21-04: Kunnen we na 1 juni stoppen met Run your own race?
16-04: Comeback van John Vermeule in 1993?
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

56e Singelloop

Middelburg, zaterdag 21 oktober 2017 - Organisatie: Dynamica
6.7 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Erwin HarmesGonzalez Running21.20minM35   18.844  3:115.23-
2  Jeroen KramerZaanland21.51minM35   18.398  3:165.11+0:31
3  Yunis StitanDelta Sport22.11minMse   18.122  3:195.03+0:51
4  Sergio HarinckGonzalez Running23.52minJoA   16.844  3:344.68+2:32
5  Jorim de BoksGonzalez Running24.29minMse   16.419  3:394.56+3:09
6  Arjo VerhageDynamica24.54minM45   16.145  3:434.48+3:34
7  Jonathan BoonGonzalez Running24.59minM35   16.091  3:444.47+3:39
8  Marijke de VisserDolichos25.23minVse   15.837  3:474.40+4:03
9  Sven VermeulenDynamica25.28minM35   15.785  3:484.38+4:08
10  Eline LangeveldZaanland25.41minVse   15.652  3:504.35+4:21
11  Marius BesuijenAV'5625.46minM55   15.602  3:514.33+4:26
12  Henrik WesterweeleDynamica25.49minM35   15.571  3:514.33+4:29
13  Piet van MourikDelta Sport26.02minM50   15.442  3:534.29+4:42
14  Bart VerhaegheKapelle-Biezelinge26.06minM35   15.402  3:544.28+4:46
15  Emiel LousMiddelburg26.19minMse   15.275  3:564.24+4:59
16  Martijn HoosemansDynamica26.29minM35   15.179  3:574.22+5:09
17  Berry SimonseAV'5626.37minM45   15.103  3:584.20+5:17
18  Junior ten BruggencateDynamica26.49minJoA   14.991  4:004.16+5:29
19  Ronald GeertseSerooskerke26.52minM35   14.963  4:014.16+5:32
20  Rinus van de WoestijneDynamica27.01minM35   14.880  4:024.13+5:41
21  Sjef GorisMiddelburg27.04minM45   14.852  4:024.13+5:44
22  Vincent ToutenhoofdWestkapelle27.07minM45   14.825  4:034.12+5:47
23  Martin PruijsersDynamica27.17minM45   14.734  4:044.09+5:57
24  Andre MeijersAV'5627.29minM45   14.627  4:064.06+6:09
25  Lion BaasVlissingen27.38minM40   14.548  4:074.04+6:18
26  Monica SanderseDynamica27.40minV35   14.530  4:084.04+6:20
27  Mark GeuzeMiddelburg27.50minM50   14.443  4:094.01+6:30
28  Peter VaderDelta Sport28.07minM55   14.298  4:123.97+6:47
29  Johan de VliegerDynamica28.22minM60   14.172  4:143.94+7:02
30  Jos PutVlissingen28.25minM50   14.147  4:143.93+7:05
31  Frans BosDynamica28.33minM65   14.081  4:163.91+7:13
32  Bram VerhageDynamica28.38minM50   14.040  4:163.90+7:18
33  Maurice SteketeeMiddelburg28.41minM35   14.015  4:173.89+7:21
34  Co de FeijterDelta Sport28.57minM50   13.886  4:193.86+7:37
35  Cor KloetDelta Sport29.01minM65   13.854  4:203.85+7:41
36  Eva BoonmanDynamica29.05minV35   13.822  4:203.84+7:45
37  Casper BaasDynamica29.07minM45   13.807  4:213.84+7:47
38  Joel PattyTerheijden29.21minMse   13.697  4:233.80+8:01
39  Seth DijkstraGonzalez Running29.28minM45   13.643  4:243.79+8:08
40  Arthur van AartsenDynamica29.34minM40   13.596  4:253.78+8:14
41  Willem HuiszoonMiddelburg29.38minM55   13.566  4:253.77+8:18
42  Rick de SmitAV'5629.44minMse   13.520  4:263.76+8:24
43  Ronald RidderbosMiddelburg29.47minMse   13.497  4:273.75+8:27
44  Pieter-Jan BaarAV'5629.50minM40   13.475  4:273.74+8:30
45  Leander CorbeijnMiddelburg29.54minMse   13.445  4:283.73+8:34
46  Henk LousDynamica29.57minM55   13.422  4:283.73+8:37
47  Rien de WildeAV'5630.07minM55   13.348  4:303.71+8:47
48  Bouwe PostmaMiddelburg30.31minM55   13.173  4:333.66+9:11
49  Wim de JongeAV'5630.35minM65   13.144  4:343.65+9:15
50  Cor PoortvlietColijnsplaat30.51minMse   13.031  4:363.62+9:31
51  Danny van KootenMiddelburg30.53minMse   13.017  4:373.62+9:33
52  Albert KarstanjeMiddelburg31.00minM55   12.968  4:383.60+9:40
53  Kevin VerschurenMiddelburg31.25minMse   12.796  4:413.55+10:05
54  Ron DellebekeDynamica31.51minM55   12.622  4:453.51+10:31
55  Dave LouwsDynamica32.05minM65   12.530  4:473.48+10:45
56  Jan BesuijenMiddelburg32.09minM55   12.504  4:483.47+10:49
57  Niels WesterweelMiddelburg32.11minMse   12.491  4:483.47+10:51
58  John GuequierreDynamica32.31minM65   12.363  4:513.43+11:11
59  Jan-Kees de VisserRotterdam32.34minMse   12.344  4:523.43+11:14
60  Ronny VersluysWielingen32.38minM45   12.319  4:523.42+11:18
61  Tianda Donker CurtiusWielingen32.41minVse   12.300  4:533.42+11:21
62  Rens DavidseMiddelburg32.43minM45   12.287  4:533.41+11:23
63  Ivo BesuijenMiddelburg32.45minMse   12.275  4:533.41+11:25
64  Petra VerhulstDynamica32.49minV45   12.250  4:543.40+11:29
65  Piet BeijerDynamica32.56minM65   12.206  4:553.39+11:36
66  Johan Dekker?33.10minM55   12.121  4:573.37+11:50
67  Jack van AspertDynamica33.31minM65   11.994  5:003.33+12:11
68  Micha HoumesDynamica33.38minMse   11.952  5:013.32+12:18
69  Kevin de PagterArnemuiden33.43minMse   11.923  5:023.31+12:23
70  Jon van CaspelDynamica33.45minM55   11.911  5:023.31+12:25
71  Justin de ReuHeinkenszand33.49minMse   11.888  5:033.30+12:29
72  Kuneke KromreichMiddelburg33.54minV45   11.858  5:043.29+12:34
73  Hanneke WesterhoutMiddelburg33.56minVse   11.847  5:043.29+12:36
74  Stefan van den DriesAV'5633.59minMse   11.829  5:043.29+12:39
75  Peter-Paul LobbezooMiddelburg34.09minM35   11.772  5:063.27+12:49
76  Cees LeijnseDynamica34.22minM65   11.697  5:083.25+13:02
77  Nicole WondergemSint Laurens34.28minV35   11.663  5:093.24+13:08
78  Kobus BotmanDynamica34.35minM65   11.624  5:103.23+13:15
79  Bram van EenennaamNieuw- en Sint Joosland34.38minM55   11.607  5:103.22+13:18
80  Erwin HoumesMiddelburg34.41minM35   11.591  5:113.22+13:21
81  Wouter van den DriesHeinkenszand34.55minM35   11.513  5:133.20+13:35
82  Arthur StijnsDynamica35.13minM65   11.415  5:153.17+13:53
83  Frits LautenbagDe Gemzen35.34minM65   11.303  5:193.14+14:14
84  Alex VermareKapelle-Biezelinge35.44minM45   11.250  5:203.13+14:24
85  Peter WitkampWaterweg35.53minM55   11.203  5:213.11+14:33
86  Marc van LaarRotterdam35.57minM55   11.182  5:223.11+14:37
87  Emmy van CaspelDynamica36.03minV65   11.151  5:233.10+14:43
88  Annemieke HoumesMiddelburg36.08minV35   11.125  5:243.09+14:48
89  Haraldino Abouna?36.19minM55   11.069  5:253.07+14:59
90  George SchanckWielingen36.28minM35   11.024  5:273.06+15:08
91  Jakobus MeulenbergAV'5636.32minM45   11.004  5:273.06+15:12
92  Hans BostelaarDynamica36.34minM65   10.994  5:273.05+15:14
93  Benito BostelaarOost-Souburg36.38minM40   10.974  5:283.05+15:18
94  Theo SimonsDynamica37.17minM60   10.782  5:343.00+15:57
95  Tjitte de BoerDynamica37.20minM65   10.768  5:342.99+16:00
96  Remi MesuMiddelburg37.34minMse   10.701  5:362.97+16:14
97  Aart van LuijkDynamica37.58minM55   10.588  5:402.94+16:38
98  Linda van den AbeeleDynamica38.04minV45   10.560  5:412.93+16:44
99  Lenie van KlevenVlissingen38.19minV60   10.492  5:432.91+16:59
100  Damon de GreeveDelft38.46minMse   10.370  5:472.88+17:26
101  Job de GreeveDelft38.47minM55   10.365  5:472.88+17:27
102  Jacco van de GruiterArnemuiden39.54minMse   10.075  5:572.80+18:34
103  Mia van BelleDynamica40.04minV65   10.033  5:592.79+18:44
104  Rebecca HamerslagTerheiden40.58minVse   9.813  6:072.73+19:38
105  Wilma van de GruiterArnemuiden41.18minVse   9.734  6:102.70+19:58
106  Hannie CorbijnOostkapelle41.53minV55   9.598  6:152.67+20:33
107  Sarieke van EsScheldesport42.04minV35   9.556  6:172.65+20:44
108  Maritha DielemanScheldesport42.09minV45   9.537  6:172.65+20:49
109  Rogier van Suylekom?44.35minM35   9.017  6:392.50+23:15
110  Nick VermeirsenSprint44.37minMse   9.010  6:402.50+23:17
Mannen: 89 (80.91%) => M35=15 - M40=4 - M45=12 - M50=5 - M55=17 - M60=2 - M65=13 - Mse=21
Vrouwen: 19 (17.27%) => V35=5 - V45=4 - V55=1 - V60=1 - V65=2 - Vse=6

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

6.7 km

2019Tim van den Broeke20:52Erwin Harmes21:55Nick Jacobs22:30Leonie Ton27:06108
2018Tim van den Broeke20:53Jeroen Kramer21:25Erwin Harmes21:52Anjolie Engels25:28109
2017Erwin Harmes21:20Jeroen Kramer21:51Yunis Stitan22:11Marijke de Visser25:23110
2016Erwin Harmes21:28Wilco Boogaard23:45Rens de Ridder23:49Baukje Doedee27:44134
2015Erwin Harmes21:50Mels Lambregts22:25John Arensman23:53Anjolie Engels24:44130
2014Erwin Harmes20:54Ronnie Overgaauw22:09Tim van den Broeke22:27Carolien van de Kreeke26:51166
2013Erwin Adan21:51Martijn de Kok22:06Tim van den Broeke22:32Carolien van de Kreeke27:34166
2012Hicham El Barouki20:59Floris Willeboordse21:21Tim van den Broeke21:40Eva Boonman28:26171
2011Michel Schrier21:27Erwin Harmes21:31Sebastien Schletterer22:31Marianne de Kok25:28171
2010Ronnie Overgaauw21:51Marcel Mangnus22:01Jesper Francke22:07Leonie Ton28:00154
2009Wim Nieuwkerk21:40Wim van Sparrentak22:59Huub van Noorden23:12Lisette Antheunisse28:13155
2008Tim Pleijte21:53Alex van Tilburg22:49Edward Geertse22:55Chantal Koole26:37137
2007Niels Koole22:22Kevin de Pagter23:03Gert Jan Smit23:35Marianne de Kok26:26121
2006Kevin de Pagter22:38Tim Pleijte22:39Michel Schrier22:47Anjolie Engels26:27121

6.25 km

2005Niels Koole20:36Rutger Veerman20:53Samuel Naday21:25Sandra de Block24:42136

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.4 seconden nodig om deze lijst met 110 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Atletiek Zeeland © 2020