vrijdag 29 mei 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
28-04: Ook na 1 juni Run your own race
24-04: Zeeuws record 15 km van John Vermeule meest kansrijk om ooit te worden verbroken
21-04: Kunnen we na 1 juni stoppen met Run your own race?
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

15e Kustmarathon

Zoutelande, zaterdag 7 oktober 2017 - Organisatie: Kustmarathon
Marathon >>> Zeeuws record staat met 2.12.22 vanaf 08-04-1989 op naam van John Vermeule <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Maciek MiereczkoErfstadt2.43.46minM35   15.459  3:534.29637
2  Mohammed OumaarirBaarn2.44.18minMse   15.409  3:544.28630
3  Erwin Harmes (PR 2.29.50) Middelburg2.45.13minM35   15.324  3:554.26618
4  Hamid El MouazizBrussel2.45.37minM35   15.287  3:564.25612
5  Huub van Noorden (PR 2.31.20) s-Heer Abtskerke2.49.24minMse   14.945  4:014.15564
6  Erwin Adan (PR 2.30.06) Vlissingen2.50.56minMse   14.811  4:034.11545
7  Ralph Wiessner (PR 2.36.14) Vlissingen2.51.48minM35   14.736  4:044.09535
8  Michel VerhaegheWambrechies2.55.05minM35   14.460  4:094.02496
9  Pascal van NordenGouda2.55.51minM45   14.397  4:104.00487
10  Jorim Scheele (PR 2.36.20) Maastricht2.56.47minMse   14.321  4:113.98476
11  David BoumanOude Tonge2.57.42minMse   14.247  4:133.96466
12  Floris Willeboordse (PR 2.30.01) Middelburg2.58.00minMse   14.223  4:133.95462
13  Joeri Versluis (PR 2.47.24) Middelburg2.58.58minMse   14.146  4:143.93451
14  Kevin BoonBeusichem3.01.05minMse   13.981  4:173.88428
15  Ruud ButeijnRotterdam3.03.01minM35   13.833  4:203.84407
16  Johnny Ravia (PR 2.48.23) Zierikzee3.03.13minM45   13.818  4:213.84405
17  Huub MaasEtten-Leur3.06.43minM45   13.559  4:263.77369
18  Jan A de Voogd (PR)s-Gravenpolder3.06.58minMse   13.541  4:263.76367
19  Maarten HendriksFlums3.07.05minM35   13.532  4:263.76365
20  Wim NieuwkerkDinteloord3.07.49minM35   13.480  4:273.74358
21  Niels Goudswaard (PR 2.43.00) Zierikzee3.08.15minM45   13.449  4:283.74354
22  Eric WolfertSommelsdijk3.08.48minMse   13.409  4:283.72348
23  Jeroen MeijerWijk bij Duurstede3.09.14minM35   13.379  4:293.72344
24  Tjitte van den Buys (PR 2.49.43) Biggekerke3.09.41minM35   13.347  4:303.71340
25  Marco Geldof (PR 2.47.25) Middelburg3.10.41minM50   13.277  4:313.69330
26  Leo SmetsOlen3.11.56minM45   13.191  4:333.66318
27  Boris de Bruijn (PR 2.54.29) Kloetinge3.13.53minM35   13.058  4:363.63300
28  Laurent van Nieuwenhuijze (PR 2.48.37) Krabbendijke3.14.23minMse   13.024  4:363.62296
29  Jorim de Boks (PR 2.54.08) Middelburg3.14.49minMse   12.995  4:373.61292
30  Peter Balkenende (PR 2.55.50) Goes3.15.05minM50   12.978  4:373.60290
31  Arnoud BijlsmaHilversum3.15.14minM35   12.968  4:383.60288
32  Vincent LangendamDordrecht3.15.32minMse   12.948  4:383.60286
33  Corné van Belzen (PR 2.57.32) Middelburg3.15.58minM35   12.919  4:393.59282
34  Henk van der SteltHank3.16.05minM35   12.911  4:393.59281
35  Jozias Boone (PR 2.42.49) Goes3.16.30minM35   12.884  4:393.58277
36  Andy HuybensBeveren3.16.38minM35   12.875  4:403.58276
37  Emiel Flipse (PR 2.57.07) Vlissingen3.16.54minMse   12.858  4:403.57274
38  Heddie Nieuwdorp (PR 2.51.50) AV'563.17.06minM60   12.845  4:403.57272
39  Melanie SpruytNieuwerkerk ad IJssel3.17.08minV35   12.843  4:403.57485
41  Edwin de la Ruelle (PR 2.59.33) Koewacht3.17.31minM45   12.818  4:413.56268
40  Wouter BaasGeldermalsen3.17.34minMse   12.814  4:413.56268
42  Gert Van der Vinden (PR 2.54.41) Biggekerke3.17.56minM50   12.791  4:413.55265
43  Wim van Sparrentak (PR 2.41.38) Sint Laurens3.18.08minM45   12.778  4:423.55263
44  Adriaan CoppoolseRhoon3.18.58minM45   12.724  4:433.53256
45  Leonard van PuttenHerkingen3.19.16minM35   12.705  4:433.53254
46  Edward de Leng (PR 2.49.44) Koudekerke3.19.36minM50   12.684  4:443.52251
47  Bart van de VoortVeldhoven3.19.44minM35   12.675  4:443.52250
48  Tom JanssensEksaarde3.20.03minM35   12.655  4:443.52247
49  Barry 't HoenWillemstad3.20.04minM35   12.654  4:443.52247
51  Selina van der VlietSoest3.20.17minV35   12.641  4:453.51453
50  Erik van der HelmBergschenhoek3.20.24minM45   12.633  4:453.51244
55  Liselotte van den BergZoeterwoude-Dorp3.20.30minV35   12.627  4:453.51451
52  John Nieuwenhuize (PR 2.59.37) Kloetinge3.20.32minM35   12.625  4:453.51243
53  Monique Verschuure (PR 2.57.03) Yerseke3.20.34minV35   12.623  4:453.51450
54  Johan MelaardMiddelharnis3.20.42minMse   12.614  4:453.50242
56  Marcel Adriaanse (PR 2.57.46) Middelburg3.21.02minM40   12.593  4:463.50239
57  Leonie Ton (PR 3.00.07) Wissenkerke3.21.07minV40   12.588  4:463.50445
58  Peter Meeuwsen (PR 2.57.32) Krabbendijke3.21.14minMse   12.581  4:463.49237
59  Jan de Wilde (PR 2.29.02) Nisse3.21.35minM55   12.559  4:473.49235
60  John Slabbekoorn (PR 3.04.57) Kapelle-Biezelinge3.22.14minM50   12.519  4:483.48229
61  Pascal HuppertzNiederzier3.22.15minM35   12.518  4:483.48229
62  Rudy KapteinBarneveld3.22.23minM35   12.509  4:483.47228
63  Erik Poppe (PR 3.03.05) Biggekerke3.22.34minM45   12.498  4:483.47227
64  Willem Jan de Voogd (PR)s-Gravenpolder3.23.03minMse   12.468  4:493.46223
66  Jurrit Szarafinski (PR 3.12.04) Middelburg3.23.05minM35   12.466  4:493.46223
65  Wolter Vos (PR 3.10.06) Grijpskerke3.23.14minM45   12.457  4:493.46221
67  Rob van 't Veen (PR 2.59.14) Goes3.23.19minM35   12.452  4:493.46221
68  Bart Verkaart (PR 2.59.16) Zierikzee3.23.37minM45   12.434  4:503.45218
69  Edwin de Jaeger (PR 2.53.30) Zuiddorpe3.24.23minM45   12.387  4:513.44213
70  Ralph VerstralenKrimpen aan den IJssel3.24.29minMse   12.381  4:513.44212
71  Peter van Limbergen (PR 2.50.47) Goes3.24.39minM40   12.371  4:513.44211
72  Andries VerheijdenGoirle3.24.45minM35   12.365  4:513.43210
73  Marco De Feijter (PR)Schoondijke3.25.47minM35   12.303  4:533.42202
74  Arthur HulstkampRotterdam3.25.54minM45   12.296  4:533.42201
78  Michel SchoutenHilversum3.26.13minM35   12.277  4:533.41199
75  John van Dijke (PR 3.14.32) Kloosterzande3.26.19minM45   12.271  4:533.41198
76  Luc Van LaenenRijkevorsel3.26.19minM45   12.271  4:533.41198
77  Arjan Beije (PR 2.41.30) Burgh-Haamstede3.26.49minM45   12.241  4:543.40194
79  Bas Groothedde (PR 3.14.46) Zierikzee3.27.05minM45   12.226  4:543.40192
80  Jürgen GerritsenDordrecht3.27.21minM45   12.210  4:553.39191
81  Sander van Doorn (PR 2.56.14) Terneuzen3.28.08minMse   12.164  4:563.38185
82  Dirk HammerLangerwehe3.28.19minM45   12.153  4:563.38184
83  Jan Willem Meeuwse (PR 2.59.37) Kwadendamme3.28.28minM55   12.144  4:563.37183
84  Hendrik WestraUrk3.28.44minM35   12.129  4:573.37181
86  Jan HoppenbrouwersRijen3.29.02minM35   12.111  4:573.36179
85  Daan GlorieHeemskerk3.29.21minMse   12.093  4:583.36176
91  Eva HalbgewachsNeustrelitz3.29.42minV35   12.073  4:583.35364
89  Jan Louws (PR 3.15.29) Middelburg3.29.49minM55   12.066  4:583.35173
93  Martijn Blommaert (PR 2.59.51) Middelburg3.29.49minMse   12.066  4:583.35173
88  Erwin van Schaik (PR 3.09.55) Middelburg3.29.50minM45   12.065  4:583.35173
96  Simon De Clerck (PR 2.58.17) Nieuwvliet3.29.50minM35   12.065  4:583.35173
87  Patrick van Iersel (PR 3.07.47) Goes3.29.58minM50   12.058  4:593.35172
90  Rene Traas (PR 3.05.42) Kapelle-Biezelinge3.29.59minM50   12.057  4:593.35172
92  Paola van Gilst (PR 3.09.15) Goes3.30.14minV40   12.042  4:593.35359
97  Kurt TurelinckxBetekom3.30.23minM35   12.034  4:593.34169
94  Michiel OttenDidam3.30.24minM45   12.033  4:593.34169
95  Hans Verhaagen (PR 3.08.54) Goes3.30.26minM45   12.031  4:593.34169
98  Ies GoedbloedSchiedam3.31.21minMse   11.979  5:013.33163
99  Willem van de WeteringLexmond3.31.29minM45   11.971  5:013.33162
104  Marco Scherbeijn (PR 3.12.33) Cadzand3.31.32minM45   11.968  5:013.32161
100  Johan Spruit (PR 3.03.02) Kapelle-Biezelinge3.31.38minMse   11.963  5:013.32161
105  Stijn WeytsWuustwezel3.31.49minMse   11.952  5:013.32160
101  Johan Ovaa (PR 3.27.58) Koudekerke3.31.51minM35   11.950  5:013.32159
102  Richard GroenendijkLekkerkerk3.31.56minM45   11.946  5:013.32159
103  Pieter Wisse (PR 3.21.54) Biggekerke3.32.08minM50   11.934  5:023.32157
106  Koen RendersTilburg3.32.22minMse   11.921  5:023.31156
107  Michael BoogerdGoes3.32.26minM45   11.918  5:023.31156
108  Rein-Jan Elenbaas (PR 3.29.47) Wilhelminadorp3.32.27minM35   11.917  5:023.31155
109  Marius Besuijen (PR 2.43.21) Sint Laurens3.32.37minM55   11.907  5:023.31154
111  Sergio Baecke (PR 3.24.02) Middelburg3.33.00minM35   11.886  5:033.30152
110  Rian van den Broeke (PR 3.09.50) Vlissingen3.33.03minM55   11.883  5:033.30151
112  Norbert FaselWachtberg3.33.08minM45   11.878  5:033.30151
113  Michel Lisseveld (PR 3.15.36) Scherpenisse3.33.28minM45   11.860  5:043.29149
114  Olivier D'havéAalter3.33.29minM35   11.859  5:043.29149
115  René de Visser (PR 3.27.51) Nieuw- en Sint Joosland3.33.43minM35   11.846  5:043.29147
116  Richard van de Wege (PR 3.14.49) Vlissingen3.33.54minM45   11.836  5:043.29146
118  Michel de Wee (PR 3.17.05) Yerseke3.34.20minM35   11.812  5:053.28143
119  Yvonne Moerland (PR 3.27.37) Yerseke3.34.20minV35   11.812  5:053.28324
117  Ruud ZijlmansRoosendaal3.34.21minM45   11.811  5:053.28143
120  Stef MaternéRotselaar3.34.44minM45   11.790  5:053.27141
121  Hilbert Bredemeijers-Gravenhage3.35.10minMse   11.766  5:063.27138
122  Patrick Vervaet (PR 2.55.00) Sint Jansteen3.36.00minM45   11.721  5:073.26133
123  Rinus van de Woestijne (PR 3.20.04) Middelburg3.36.02minM35   11.719  5:073.26133
124  Frank DoomenHilvarenbeek3.36.05minM45   11.716  5:073.25133
126  Paul TimmermansBavel3.36.22minM45   11.701  5:083.25131
129  Samantha Luitwieler (PR 2.50.10) Vlissingen3.36.27minVse   11.696  5:083.25306
125  Jan Willem Rietberg (PR 3.12.13) Oost-Souburg3.36.31minM35   11.693  5:083.25130
128  Bart Verhaeghe (PR 3.16.04) Kapelle-Biezelinge3.36.53minM35   11.673  5:083.24128
127  Jan van GentOud-Beijerland3.36.59minM55   11.668  5:093.24127
135  Jacques MullerWeiler-la-Tour3.37.05minMse   11.662  5:093.24127
131  Marcus PolaczekDueren3.37.11minM35   11.657  5:093.24126
132  Andreas EngelenSimmerath3.37.11minM35   11.657  5:093.24126
130  Walter PackoletHoboken3.37.20minM55   11.649  5:093.24125
133  Jeroen Klink (PR 3.13.40) Bruinisse3.37.22minM45   11.647  5:093.24125
134  Steef Berrevoets (PR 3.25.05) Bruinisse3.37.23minM45   11.646  5:093.24125
136  Walter Houtzager (PR 3.33.05) Oost-Souburg3.38.10minM45   11.604  5:103.22120
137  Micha Janse (PR 2.59.53) Zoutelande3.38.10minM40   11.604  5:103.22120
138  David Van der SandenOud-Turnhout3.38.19minMse   11.596  5:103.22119
139  Arik BurghoutMeeuwen3.38.22minMse   11.594  5:113.22119
141  Rudy BoogaardHeerhugowaard3.38.30minM45   11.587  5:113.22118
140  Theo de Macker (PR)Burgh-Haamstede3.39.10minM45   11.551  5:123.21115
144  Sjef BeringsNuenen3.39.10minM55   11.551  5:123.21115
143  Marvin Boone (PR 3.24.17) Yerseke3.39.14minMse   11.548  5:123.21114
142  Marcel Sommeijer (PR 3.24.15) Oost-Souburg3.39.26minM45   11.537  5:123.20113
145  Piet van der VormPoortugaal3.39.43minM45   11.523  5:123.20112
146  Kurt Van de VeldeLovendegem3.39.57minM45   11.510  5:133.20110
147  Martijn de Vries (PR 3.05.45) Middelburg3.39.57minM35   11.510  5:133.20110
148  Cees Dijkman (PR 3.21.13) Burgh-Haamstede3.40.02minM45   11.506  5:133.20110
149  Dirk Nerger-BaumgartChemnitz3.40.59minM55   11.457  5:143.18105
150  Jorik ZeemeringGrootebroek3.41.03minM35   11.453  5:143.18104
151  Pieter Goud (PR 3.26.33) Oostdijk3.41.03minM35   11.453  5:143.18104
152  Jan Braam (PR 3.38.56) Middelburg3.41.05minMse   11.451  5:143.18104
153  Annemiek Van KootenWageningen3.41.06minVse   11.450  5:143.18269
154  Henk KasbergenMoordrecht3.41.51minM45   11.412  5:153.17100
155  Simon KingsBergheim3.41.57minM35   11.407  5:163.1799
156  Joël EngelenLandgraaf3.42.07minMse   11.398  5:163.1799
157  Luc van Mils-Hertogenbosch3.42.09minMse   11.396  5:163.1798
161  Gerard van der Male (PR 3.21.37) Westkapelle3.42.09minM55   11.396  5:163.1798
160  Elsbeth Haasnoot (PR 3.38.35) Middelburg3.42.16minV35   11.390  5:163.16260
159  Robbert van der Helm (PR 3.42.01) Bruinisse3.42.28minMse   11.380  5:163.1697
158  Kim Reijnierse (PR 2.13.43) Middelburg3.42.35minM55   11.374  5:173.1696
162  Jan-Willem Roelse (PR 3.41.04) Goes3.42.48minMse   11.363  5:173.1695
163  Simon LuckettHaarlem3.43.04minM55   11.350  5:173.1594
176  Arjan HoenselaarArnhem3.43.30minM35   11.328  5:183.1592
165  Tonnis van der Tuin (PR 3.24.19) Kattendijke3.43.34minM50   11.324  5:183.1591
170  Koen BeukemaWaalre3.43.39minM35   11.320  5:183.1491
164  Peter Schouwenaar (PR 3.32.31) Koudekerke3.43.43minM45   11.317  5:183.1490
166  Jack van de HuygevoortBiest-Houtakker3.43.43minM55   11.317  5:183.1490
171  Janny StraatsmaRosmalen3.43.45minV45   11.315  5:183.14249
168  Roberto SassmannshausenRotterdam3.43.54minM35   11.307  5:183.1490
167  André BesselingLeusden3.44.01minM45   11.301  5:193.1489
172  Erik de Kraker (PR 3.18.02) Oost-Souburg3.44.02minM40   11.301  5:193.1489
169  Wilco GeelhoedTilburg3.44.10minMse   11.294  5:193.1488
173  Frank LangeKöln3.44.13minM45   11.291  5:193.1488
175  Richard Jacobs (PR)Nieuw- en Sint Joosland3.44.18minMse   11.287  5:193.1488
174  Frank van der MarkBilthoven3.44.21minM55   11.285  5:193.1387
178  Angeli De koningMaasland3.44.25minV45   11.281  5:193.13244
180  Marco KerkhoveRoosendaal3.44.29minM45   11.278  5:193.1387
177  Martine Lust (PR 3.20.18) Brielle3.44.30minV45   11.277  5:193.13244
183  Arjan Kranenburg (PR 3.19.06) Oost-Souburg3.44.34minMse   11.274  5:193.1386
179  Edwin Geluk (PR 3.29.57) Heinkenszand3.44.41minM45   11.268  5:193.1386
181  Danny MeeusNijlen3.44.48minM55   11.262  5:203.1385
186  Mark BruursRijen3.44.48minM35   11.262  5:203.1385
185  Bastian Mathijssen (debuut) Zonnemaire3.44.49minM45   11.261  5:203.1385
184  Lode KenisWuustwezel3.44.50minMse   11.260  5:203.1385
182  Olivier DeckersBrussel3.44.54minM35   11.257  5:203.1385
190  Jürgen Op de beeckMerksem3.44.56minM35   11.255  5:203.1384
191  Jostein Decorte (PR 3.16.10) Wolphaartsdijk3.45.00minM40   11.252  5:203.1384
188  Jérémy BréveryArlon3.45.15minMse   11.240  5:203.1283
187  René van der LindeZeist3.45.17minM35   11.238  5:203.1283
189  Andre Meijers (PR)Hoedekenskerke3.45.30minM45   11.227  5:213.1282
194  Hans van der LindenGorinchem3.45.33minM55   11.225  5:213.1282
192  John BoutWillemstad3.45.37minMse   11.221  5:213.1281
201  Andy WiencekTremelo3.45.47minM35   11.213  5:213.1180
193  Sjef Goris (PR 3.21.24) Middelburg3.45.48minM45   11.212  5:213.1180
195  Rini Bruggeman (PR 2.48.13) Kloetinge3.46.01minM50   11.201  5:213.1179
196  Reinier van Wouwe (PR 3.30.30) Serooskerke3.46.05minM55   11.198  5:213.1179
199  Boudewijn BaanWillemstad3.46.09minM35   11.195  5:223.1179
197  Ralph DoggenRotterdam3.46.12minM35   11.192  5:223.1179
198  Adriaan Wieles (PR 3.01.28) Terneuzen3.46.21minM45   11.185  5:223.1178
200  Mirthe Overkamp (PR 3.20.54) Vlissingen3.46.28minVse   11.179  5:223.11230
202  Pieter HeggenBreda3.46.44minM45   11.166  5:223.1076
204  Fitzgerald KruddeAlmere3.46.44minM45   11.166  5:223.1076
203  Danmar Dees (PR 3.27.51) Goes3.46.55minM45   11.157  5:233.1075
216  Jan van de SandtDe Meern3.46.56minM45   11.156  5:233.1075
212  Nico KoppeBergambacht3.47.03minM45   11.150  5:233.1075
215  Arjan VerschoorGouda3.47.07minMse   11.147  5:233.1074
205  Bernard van den BergLeusden3.47.08minM55   11.146  5:233.1074
214  Patrick Vogel (PR)Middelburg3.47.10minM45   11.145  5:233.1074
222  Jelle Maljaars (PR)Oostkapelle3.47.13minMse   11.142  5:233.1074
206  Christoph MangBrücken3.47.17minMse   11.139  5:233.0974
210  Lion Baas (PR 3.04.55) Vlissingen3.47.19minM40   11.137  5:233.0973
211  JaapJan Ritsema (PR 2.58.38) Middelburg3.47.21minM45   11.136  5:233.0973
220  Robert van der ZandenBrielle3.47.21minM35   11.136  5:233.0973
207  Ronald Aarts (PR 3.16.13) Schore3.47.24minM55   11.133  5:233.0973
213  Patrick Giljam (PR 3.13.39) Nieuwerkerk3.47.25minMse   11.132  5:233.0973
217  Jeroen KortenoevenSteenbergen3.47.25minM35   11.132  5:233.0973
208  Johan de Vlieger (PR 2.29.07) Vlissingen3.47.27minM60   11.131  5:233.0973
209  Patrick DermulTervuren3.47.29minM45   11.129  5:233.0973
218  Jesper Daniek SamanVoorburg3.47.48minMse   11.114  5:243.0971
219  Richard GoedendorpHellevoetsluis3.47.58minM35   11.106  5:243.0870
221  Jonathan Boon (PR 3.41.34) Oost-Souburg3.48.13minM35   11.093  5:253.0869
227  Gert HamelinkSteenbergen3.48.29minM35   11.080  5:253.0868
223  Conor GreenanShanghai3.48.36minMse   11.075  5:253.0868
228  Martijn HesperBrielle3.48.36minM35   11.075  5:253.0868
225  Bert HendrixLovenjoel3.48.41minMse   11.071  5:253.0867
224  Stefan KrischerLangerwehe3.48.47minM35   11.066  5:253.0767
226  Frank BergrathDüren3.48.49minM35   11.064  5:253.0767
231  Arthur KokNederhorst den Berg3.48.52minM35   11.062  5:253.0767
247  Antoon van de WaterBerlicum3.48.53minM45   11.061  5:253.0767
229  Bram Verhage (PR 3.28.44) Aagtekerke3.49.05minM50   11.051  5:263.0766
230  Guido VervloetHeist op den Berg3.49.06minM45   11.051  5:263.0766
234  Bob van GaansOudenbosch3.49.07minM35   11.050  5:263.0766
232  Robin Jonkers (PR 3.27.39) Tholen3.49.13minMse   11.045  5:263.0765
248  Willem Van DelsenGentbrugge3.49.24minMse   11.036  5:263.0764
236  Ron de WitObbicht3.49.30minM45   11.031  5:263.0664
240  Henry VosGorinchem3.49.31minM55   11.031  5:263.0664
235  Aalt NijeboerErmelo3.49.32minM55   11.030  5:263.0664
245  Gaelle MingatHalsteren3.49.35minVse   11.027  5:263.06208
233  Fred van Es (PR 3.15.26) Domburg3.49.38minM45   11.025  5:273.0663
237  Hanco Adriaanse (PR 3.29.23) Aagtekerke3.49.40minM45   11.023  5:273.0663
239  Henk VermaasRotterdam3.49.49minM55   11.016  5:273.0663
238  Corne Nieuwkerk (PR)Koudekerke3.49.51minM35   11.015  5:273.0662
241  Reinoud SchiewoldVlissingen3.49.56minMse   11.011  5:273.0662
244  Maris JacobsVelden3.49.56minM35   11.011  5:273.0662
243  Bjorn Wijnstekers (PR 3.37.43) Oosterland3.49.58minMse   11.009  5:273.0662
246  Nico BogaardLeerdam3.50.02minM35   11.006  5:273.0662
242  Olav NieuwenhuisTegelen3.50.04minM35   11.004  5:273.0662
251  Harry Christiaanse (PR 3.25.17) Yerseke3.50.31minM55   10.983  5:283.0560
252  Jaap Wouters (PR 3.09.22) Oostkapelle3.50.32minMse   10.982  5:283.0560
250  Marc MoonsDessel3.50.33minM55   10.981  5:283.0560
255  Leon NillessenGroesbeek3.50.43minM45   10.973  5:283.0559
249  Manfred Scheiber (PR 3.26.53) Domburg3.50.49minM35   10.968  5:283.0559
260  Gino Dhanis (PR 3.30.24) Sint Jansteen3.50.58minM50   10.961  5:283.0458
254  Patrick van de Putte (PR 3.30.26) Vrouwenpolder3.51.11minMse   10.951  5:293.0457
258  Marc DonkersOude-Tonge3.51.11minM35   10.951  5:293.0457
259  Davy TeirlynckMoerbeke-Was3.51.13minM35   10.949  5:293.0457
261  Rob de Pagter (PR 3.26.04) Ritthem3.51.18minM35   10.946  5:293.0457
253  Coen ElferinkOlst3.51.20minM45   10.944  5:293.0456
256  Davy BouchetFlorenville3.51.22minMse   10.942  5:293.0456
263  Pieter FeijDeventer3.51.26minMse   10.939  5:293.0456
262  Mark van de MeerakkerUtrecht3.51.29minM35   10.937  5:293.0456
267  Bart de Visser (PR 3.45.17) Serooskerke3.51.42minMse   10.927  5:293.0455
257  Frank Houweling (PR 2.56.43) Goes3.51.43minM40   10.926  5:293.0355
266  Ron Van DijkMiddelharnis3.51.56minM45   10.916  5:303.0354
264  Marco DielemanStad aan 't Haringvliet3.52.07minM45   10.907  5:303.0353
265  Dennis But (PR 3.25.24) Middelburg3.52.10minM45   10.905  5:303.0353
270  Richard de VroomeBreda3.52.25minM45   10.893  5:303.0352
268  Christina NeefAachen3.52.33minV35   10.887  5:313.02188
271  Dennis SommerEngelskirchen3.52.40minM35   10.881  5:313.0251
276  Chris TijmanVeenendaal3.52.43minM35   10.879  5:313.0251
269  Jaap van der BokMiddelharnis3.52.47minM55   10.876  5:313.0251
272  Martijn van VeenendaalIJsselstein3.52.48minM35   10.875  5:313.0251
280  Cornelis de schipperHouten3.52.51minMse   10.873  5:313.0251
274  Rob KoolenHoogerheide3.52.54minMse   10.870  5:313.0250
275  Mark HesselsHoogerheide3.52.55minMse   10.870  5:313.0250
273  Alex de LangenOud-Beijerland3.52.58minM45   10.867  5:313.0250
278  Leendert BergSpijkenisse3.53.00minM45   10.866  5:313.0250
281  Jeroen KlosStolwijk3.53.03minM45   10.863  5:313.0250
277  Robbert-Jan de SmitDordrecht3.53.05minMse   10.862  5:313.0250
279  Frank Husslage (PR 3.47.22) Middelburg3.53.11minM55   10.857  5:323.0249
284  Ronald Van BovenNijkerk3.53.26minMse   10.845  5:323.0148
282  Peter De Rijke (PR 3.31.18) Bruinisse3.53.29minM35   10.843  5:323.0148
283  Ruben van BovenNijkerk3.53.29minMse   10.843  5:323.0148
285  Frank HuckeWuppertal3.53.30minM55   10.842  5:323.0148
287  Niels De BruijnDordrecht3.53.33minMse   10.840  5:323.0148
288  Roel WijnandsWilrijk3.53.35minM35   10.839  5:323.0148
286  Casper De VriesZaandam3.53.37minM35   10.837  5:323.0148
290  Emile JaenschOegstgeest3.54.06minM45   10.815  5:333.0046
289  Marcel van Delden (PR 3.19.18) Oost-Souburg3.54.16minM45   10.807  5:333.0046
294  Rino van Oosten (PR 3.53.24) Driewegen3.54.30minM55   10.796  5:333.0045
307  Gaston LoomansBerlicum3.54.34minM45   10.793  5:343.0044
291  Tjerry van SchijndelUden3.54.36minM45   10.792  5:343.0044
293  Marco Thuiss-Heerenberg3.54.43minM45   10.786  5:343.0044
292  Bert de Vos (PR)Zierikzee3.54.46minMse   10.784  5:343.0044
298  Erik TangeAmstelveen3.54.53minM35   10.779  5:342.9943
299  Emanuel BrokkeApeldoorn3.54.56minM35   10.776  5:342.9943
295  Maus DielemanUtrecht3.54.58minM65   10.775  5:342.9943
304  Corina BotsDen Dolder3.54.58minV45   10.775  5:342.99173
296  Roland VandenborneSint-Truiden3.55.17minM65   10.760  5:352.9942
297  Niels DoortenAssen3.55.27minM35   10.753  5:352.9941
300  Richard van der Werf (PR 3.29.35) Oosterland3.55.34minM35   10.747  5:352.9941
301  Gijsbert Elstgeest (PR 3.27.04) s-Heerenhoek3.55.36minM45   10.746  5:352.9841
305  Gino SesselleSint Jan In Eremo3.55.39minM45   10.743  5:352.9841
303  Mark van der Kooij (PR 3.00.53) s-Heer Abtskerke3.55.42minM35   10.741  5:352.9841
306  Bas de JongBergen op Zoom3.55.49minM55   10.736  5:352.9840
310  Derk PrinsenHolten3.55.51minM45   10.734  5:352.9840
302  Joost de RijkMontfoort3.55.53minM35   10.733  5:352.9840
312  Grietje JeronimusMiddelburg3.56.02minVse   10.726  5:362.98167
309  Anja van der GugtenAmersfoort3.56.05minV55   10.724  5:362.98166
311  Kristof De MuynckZwijnaarde3.56.05minMse   10.724  5:362.9839
315  Remco van der VeldenSchiedam3.56.06minM45   10.723  5:362.9839
313  Rob KromwijkUtrecht3.56.21minM35   10.712  5:362.9838
323  Fred van der RoestHilversum3.56.23minM45   10.710  5:362.9838
308  Roy Klop (PR 3.37.44) Bruinisse3.56.24minM45   10.709  5:362.9738
314  Sander Pleijte (PR)Nisse3.56.25minMse   10.709  5:362.9738
317  Koen Gideonse (PR 3.54.02) Vrouwenpolder3.56.26minMse   10.708  5:362.9738
321  Jan DemeulenaereKontich3.56.34minM35   10.702  5:362.9738
324  Jan-Joris Jooss (PR 3.19.03) Goes3.56.35minM35   10.701  5:362.9738
316  Martin MolenaarNieuwerkerk ad IJssel3.56.38minM45   10.699  5:362.9738
318  Bertus EbbenhorstDe Meern3.56.40minM55   10.697  5:372.9737
325  Stephan Jozwiak (PR 3.38.16) Vlissingen3.56.40minM35   10.697  5:372.9737
320  Martijn WillemsBoxmeer3.56.47minM35   10.692  5:372.9737
319  Remco Kapteijn (PR 3.27.36) Kapelle-Biezelinge3.56.52minM45   10.688  5:372.9737
331  Petje ZegelinkWinterswijk3.56.53minM45   10.688  5:372.9737
322  Léon de LangenBergschenhoek3.56.58minM45   10.684  5:372.9736
330  Jan HeshofSteenbergen3.56.59minM45   10.683  5:372.9736
338  Wilco Jonker (debuut) Colijnsplaat3.56.59minMse   10.683  5:372.9736
326  Erik Goossen (PR 2.39.56) Terneuzen3.57.22minM45   10.666  5:382.9635
327  Bram van Keulen (PR 3.41.52) Meliskerke3.57.23minM45   10.665  5:382.9635
334  Martin Roest (PR 3.38.19) Vlissingen3.57.23minMse   10.665  5:382.9635
337  Margreet van ZijlGouda3.57.26minV35   10.663  5:382.96158
328  Rob van NoordtMonster3.57.27minM45   10.662  5:382.9635
329  Norberth KorsmitSint-Oedenrode3.57.28minM45   10.661  5:382.9635
344  Gerard van WijkOoltgensplaat3.57.30minM45   10.660  5:382.9635
333  Jeroen HanslerCapelle aan den IJssel3.57.32minM45   10.658  5:382.9635
332  Hans DuijfCuijk3.57.41minM35   10.652  5:382.9634
345  Jurgen LambrechtsDrunen3.58.02minM35   10.636  5:382.9533
335  Michel BertelkampArnhem3.58.04minM45   10.634  5:392.9533
336  Jos Boot (PR 3.26.31) Zoutelande3.58.08minM55   10.631  5:392.9533
346  Gerrit BouhuisUtrecht3.58.12minM45   10.628  5:392.9533
339  Henny Strating (PR 3.27.36) Kamperland3.58.13minV45   10.628  5:392.95154
343  Reggy Heijens (PR 3.35.58) Vogelwaarde3.58.13minM45   10.628  5:392.9533
341  Niels van OostrumRotterdam3.58.15minM45   10.626  5:392.9532
347  André van DorpVlaardingen3.58.16minM45   10.625  5:392.9532
340  Ingrid Koene (PR 3.28.34) Yerseke3.58.20minV50   10.623  5:392.95153
342  Leo Dalebout (PR 3.29.57) Gapinge3.58.39minM55   10.608  5:392.9531
351  Marsel Wiegand BrussIJsselstein3.58.40minM45   10.608  5:392.9531
350  John van der LindenIJsselstein3.58.42minM45   10.606  5:392.9531
348  Sjaco de JongZwijndrecht3.58.43minM55   10.605  5:392.9531
349  Marco HeestermansRosmalen3.58.56minM45   10.596  5:402.9430
352  Souverein van der Gaag (debuut) Vlissingen3.59.07minMse   10.588  5:402.9430
359  Sander van VlietSpijkenisse3.59.10minMse   10.586  5:402.9430
353  Jurjen Swiers (PR 3.20.13) Vlissingen3.59.11minM45   10.585  5:402.9430
355  Maarten Pouwelse (PR 3.35.32) Westkapelle3.59.16minM55   10.581  5:402.9430
358  Andries van BarenOuderkerk aan den IJssel3.59.35minM45   10.567  5:412.9429
354  Sonja van HeckeRoosendaal3.59.41minV45   10.563  5:412.93145
356  Mattheo Moerland (PR 3.24.31) Oosterland3.59.41minMse   10.563  5:412.9328
357  Patrick HapersBrasschaat3.59.54minM45   10.553  5:412.9328
363  Harry van NoordAlmere3.59.57minM45   10.551  5:412.9328
360  Daniel KannapinnKöln4.00.02minM45   10.547  5:412.9327
368  Lourens MeeuwsenHilversum4.00.04minM35   10.546  5:412.9327
365  Ko van Damme (PR 3.26.57) Kwadendamme4.00.07minM50   10.544  5:412.9327
362  Cor Kloet (PR 3.44.44) Burgh-Haamstede4.00.12minM65   10.540  5:422.9327
361  Mark HilbertsNederhorst den Berg4.00.21minM35   10.533  5:422.9327
364  Renske Verbrugge (PR 3.32.32) Goes4.00.35minV45   10.523  5:422.92140
378  Eelco van DuijvenbodeHuijbergen4.00.42minM35   10.518  5:422.9226
371  Hedwig Van BeverenMoerbeke-Waas4.00.44minM45   10.517  5:422.9225
366  Joris van Toors-Gravenhage4.00.48minMse   10.514  5:422.9225
367  Tom HuybrechtsHoevenen4.00.48minM35   10.514  5:422.9225
376  Christian Janse (PR 3.39.02) Aagtekerke4.00.52minMse   10.511  5:432.9225
377  Henk Van BlitterswijkAagtekerke4.00.52minMse   10.511  5:432.9225
379  Gerwin Zondervan (PR 3.36.05) Kapelle-Biezelinge4.00.56minM45   10.508  5:432.9225
381  Louis TronchetAlblasserdam4.01.05minM35   10.501  5:432.9225
375  Timo SandersDelft4.01.06minMse   10.501  5:432.9225
370  René Harinck (PR 3.59.12) Oost-Souburg4.01.07minM45   10.500  5:432.9224
369  Bart van SchiltMeer4.01.08minM35   10.499  5:432.9224
372  Jeroen de Nood (PR 3.25.12) Middelburg4.01.08minM35   10.499  5:432.9224
373  Jelmer van WoesikAssendelft4.01.09minM35   10.498  5:432.9224
374  Erik van KoertWoerden4.01.10minM35   10.498  5:432.9224
383  Coos DiepenbroekLent4.01.11minM55   10.497  5:432.9224
380  Gert SchoorsAdegem4.01.19minM45   10.491  5:432.9124
382  Martino Harinck (PR 3.37.11) Middelburg4.01.28minM45   10.485  5:432.9124
385  Mark BuninghCapelle aan den IJssel4.01.40minM35   10.476  5:442.9123
388  Patrick Kok (debuut) Vlissingen4.01.41minM45   10.475  5:442.9123
384  Ferdy OerlemansSteenbergen4.01.44minM45   10.473  5:442.9123
389  Florus Jan de WolfVoorhout4.01.57minM55   10.464  5:442.9122
390  Karin NieuwenhuisTegelen4.02.00minV35   10.462  5:442.91133
403  Berry Lindenbergh (debuut) Zierikzee4.02.02minM35   10.460  5:442.9122
386  Corné SchilperoortZierikzee4.02.09minMse   10.455  5:442.9022
392  Philippe De RyckeZelzate4.02.16minM55   10.450  5:442.9022
391  Frank hoogstrate (PR 3.27.30) Yerseke4.02.18minM35   10.449  5:452.9022
387  Leendert van de Ven (PR 3.18.23) Zoutelande4.02.22minM50   10.446  5:452.9021
394  Gert Kooiman (PR 3.41.59) Middelburg4.02.24minM55   10.444  5:452.9021
402  Manuel MertensAlmere4.02.27minM45   10.442  5:452.9021
396  Arnout BaasBaarn4.02.32minM35   10.439  5:452.9021
397  Jeroen Ridderhof (PR 3.29.48) Sint-Annaland4.02.37minMse   10.435  5:452.9021
395  Rene RozendaalGorinchem4.02.54minM45   10.423  5:452.9020
398  Wim de Feijter (PR 3.41.38) Terneuzen4.02.56minM45   10.421  5:452.8920
400  Marcel Moerland (PR 3.32.29) Krabbendijke4.03.02minM35   10.417  5:462.8920
393  Arthur van Aartsen (PR 3.18.18) Middelburg4.03.05minM40   10.415  5:462.8920
407  Marco van den Boogaard (PR 4.00.04) Goes4.03.07minM45   10.414  5:462.8920
399  Wim Flipse (PR 3.16.45) Terneuzen4.03.14minM45   10.409  5:462.8919
404  Tim GeesRoosendaal4.03.16minM35   10.407  5:462.8919
408  Michel KramerSpijkenisse4.03.17minMse   10.406  5:462.8919
401  Jan de GoedeLeiden4.03.23minM55   10.402  5:462.8919
409  John van EmdenBladel4.03.28minM45   10.399  5:462.8919
413  Anoek Van der HeijdenIJsselstein4.03.40minV35   10.390  5:462.89124
406  Lammert KuikRotterdam4.03.47minM55   10.385  5:472.8818
405  Jaap VerhoevenBarendrecht4.03.49minM45   10.384  5:472.8818
412  Eric Jansen (PR 3.51.06) Kloetinge4.03.54minM55   10.380  5:472.8818
419  Arinka BongertmanRoosendaal4.03.54minV45   10.380  5:472.88123
410  Arnold HilgemanBarendrecht4.03.55minMse   10.379  5:472.8818
417  Michel van den Bos (PR 3.25.39) Zierikzee4.03.55minM50   10.379  5:472.8818
415  Nico GeelhoedKatwijk4.03.56minM55   10.379  5:472.8818
420  Michel Van den heuvelKoningshooikt4.03.56minM45   10.379  5:472.8818
411  Wendi LinkeVinkel4.03.59minV45   10.377  5:472.88122
414  Marco KoddeGoes4.04.07minMse   10.371  5:472.8817
422  Arine FijnGouda4.04.12minV35   10.367  5:472.88121
424  Marcel StamVlaardingen4.04.12minM45   10.367  5:472.8817
416  John HuismanGorinchem4.04.13minM35   10.367  5:472.8817
429  Wilbert JoostenRiemst4.04.17minM45   10.364  5:472.8817
421  Johnny WilleboerRoosendaal4.04.26minM35   10.357  5:482.8817
423  Nicolette Malcorps (PR 3.38.27) Oost-Souburg4.04.39minV35   10.348  5:482.87119
418  Mark DuinkerkenBerkel en Rodenrijs4.04.42minM45   10.346  5:482.8716
435  Helmut HoffMonschau4.04.42minM55   10.346  5:482.8716
431  Peter Belfroid (PR 3.27.22) Terneuzen4.04.52minM55   10.339  5:482.8716
434  Leo OosseZeist4.04.53minM35   10.338  5:482.8716
428  Patrick KarremansSteenbergen4.04.56minM35   10.336  5:482.8716
425  Adriaan KosterKrimpen aan de Lek4.04.57minM45   10.336  5:482.8716
426  Gerry VeekeBreda4.04.58minMse   10.335  5:482.8716
430  Sebastian ZügeSchenefeld4.05.08minM35   10.328  5:492.8715
433  Dick van der WiltRidderkerk4.05.21minM45   10.319  5:492.8715
427  Archie Staal (PR 3.01.24) Burgh-Haamstede4.05.30minM50   10.312  5:492.8614
438  Gerard MachielseBreda4.05.34minM45   10.310  5:492.8614
439  Ed KooijmanGameren4.05.37minM45   10.308  5:492.8614
441  Sonja BoogaardClinge4.05.41minV35   10.305  5:492.86113
436  Jan van Hoeve (PR 3.20.56) Oostburg4.05.44minM65   10.303  5:492.8614
440  Johan Klompe (PR 3.40.49) Wolphaartsdijk4.05.47minM55   10.301  5:492.8614
432  Rinus Reijngoudt (PR 3.20.43) Dordrecht4.05.49minM55   10.299  5:502.8614
437  Marc Wijne (PR 3.57.38) Koudekerke4.05.50minM35   10.298  5:502.8614
454  Timo Van der WalRotterdam4.06.04minMse   10.289  5:502.8613
445  Erik PetersHolten4.06.06minM35   10.287  5:502.8613
453  Frans RiepmaHaren4.06.06minM45   10.287  5:502.8613
444  Marcel SijbrandijIJsselstein4.06.15minM45   10.281  5:502.8613
449  Jeroen van ElsHaarlem4.06.24minM35   10.275  5:502.8513
446  Edwin BleijenberghMaarssen4.06.33minM35   10.269  5:512.8512
451  Aart de WithRijen4.06.41minM45   10.263  5:512.8512
452  Hans HavelaarNumansdorp4.06.41minM35   10.263  5:512.8512
448  Ronald van Hercules (PR 3.51.40) Serooskerke4.06.54minM55   10.254  5:512.8512
442  Koen de Vries (PR 3.18.07) Vlissingen4.06.55minM55   10.253  5:512.8512
456  Michiel BalsterHeumen4.06.55minM35   10.253  5:512.8512
443  William de Jonge (PR 3.29.05) Nieuwdorp4.06.56minM45   10.253  5:512.8512
455  Gerrit Spaans (PR 3.39.51) Goes4.06.57minM60   10.252  5:512.8512
447  David Pieters (PR 3.37.33) Oostburg4.07.02minM35   10.248  5:512.8512
450  Ronald Melaard (PR 3.45.37) Oost-Souburg4.07.03minM35   10.248  5:512.8512
464  Peter de VreugdKatwijk4.07.14minM35   10.240  5:522.8411
457  Leon GoorDordrecht4.07.16minM55   10.239  5:522.8411
459  Bert KnolHouten4.07.24minM45   10.233  5:522.8411
460  Rinus RaasBladel4.07.26minM55   10.232  5:522.8411
466  Harry Boot (PR 3.24.03) Zierikzee4.07.29minM35   10.230  5:522.8411
463  Nicole SpruitVeldhoven4.07.39minV45   10.223  5:522.84104
461  Rijndert van der KolkOud-Beijerland4.07.41minM45   10.222  5:522.8410
462  Tom NijlandBorculo4.07.45minM45   10.219  5:522.8410
471  Maarten GeeraetsGeel4.07.45minM35   10.219  5:522.8410
465  Hugo VrolijkWoubrugge4.07.51minM55   10.215  5:522.8410
467  Martijn van RooijIJsselstein4.07.51minM45   10.215  5:522.8410
458  Anja VertongenZandvliet4.07.56minV45   10.211  5:532.84103
469  Hans BruynenWuustwezel4.08.21minMse   10.194  5:532.839
470  Christl FoekemaLeusden4.08.33minV45   10.186  5:532.83100
483  Wolfgang KringsMonschau4.08.37minM45   10.183  5:542.839
468  Robert Carol (PR 3.15.57) Middelburg4.08.41minM50   10.180  5:542.839
473  Maarten van KaamBergen op Zoom4.08.46minMse   10.177  5:542.839
476  Henk BosmaBussum4.08.49minM45   10.175  5:542.839
472  Bennie van HuizenDirksland4.08.58minM45   10.169  5:542.828
479  Frank van EschBreda4.08.58minM45   10.169  5:542.828
495  Jeroen de Vries (PR)IJzendijke4.09.07minM45   10.163  5:542.828
484  Klaus AmtmannSolingen4.09.09minM45   10.161  5:542.828
475  Philip Braem (PR 3.31.59) Vogelwaarde4.09.13minM50   10.159  5:542.828
474  Geert Waelput (PR 3.08.49) Koewacht4.09.14minM45   10.158  5:542.828
477  Jeroen Brouwer (PR 3.55.21) Borssele4.09.18minM35   10.155  5:542.828
486  Dieter Van GoolMerksem4.09.19minM45   10.155  5:552.828
485  Allard BruinshoofdDriebergen-Rijsenburg4.09.21minM35   10.153  5:552.828
491  Johannes PaessensBietigheim Bissingen4.09.21minMse   10.153  5:552.828
482  Guido KochKall4.09.28minM45   10.148  5:552.828
504  Pieter Jan LouwerseUtrecht4.09.30minMse   10.147  5:552.828
489  Harm KuipersHaarlem4.09.35minM45   10.144  5:552.827
480  Arend van WijkHattem4.09.37minM35   10.142  5:552.827
481  Jan Guiljam (PR 2.48.44) Wemeldinge4.09.38minM55   10.142  5:552.827
498  Henk OffringaGouda4.09.39minM45   10.141  5:552.827
478  Ruud Geldof (PR 3.57.07) Middelburg4.09.41minM55   10.140  5:552.827
488  Ton KoopmanRotterdam4.09.50minM55   10.134  5:552.817
506  Jaco Wagenaar (debuut) Yerseke4.09.50minMse   10.134  5:552.817
494  Dik KokRotterdam4.09.51minM45   10.133  5:552.817
492  Ittai ShachamTilburg4.09.53minMse   10.132  5:552.817
487  Marcel Vervuurt (PR 3.26.58) Middelburg4.09.57minM45   10.129  5:552.817
503  Jaap van Beest (debuut) Vlissingen4.10.10minM45   10.120  5:562.817
490  Sjoerd van der MeuleUtrecht4.10.14minMse   10.117  5:562.817
496  Claudia KarlKöln4.10.21minV45   10.113  5:562.8191
508  Marco VerhoeffAlblasserdam4.10.25minM35   10.110  5:562.816
497  Robert van WalsemUtrecht4.10.26minM35   10.109  5:562.816
505  Carlo Smolderss-Gravenhage4.10.30minM45   10.107  5:562.816
502  John ElieMiddelburg4.10.31minMse   10.106  5:562.816
499  Lisette WalterFort William4.10.34minV35   10.104  5:562.8190
493  Ed WientjensBergen op Zoom4.10.37minM55   10.102  5:562.816
511  Eric van Eijkeren (PR 3.34.11) Wilhelminadorp4.10.45minM40   10.097  5:572.806
518  Richard van den DoelKoudekerke4.10.45minM35   10.097  5:572.806
500  Wolfgang GratesHückelhoven4.10.47minM55   10.095  5:572.806
501  Bas BastenVelden4.10.50minM35   10.093  5:572.806
522  Wilfried DuivenvoordenNoordwijkerhout4.10.50minM45   10.093  5:572.806
512  Henry KoopmanGoes4.10.55minMse   10.090  5:572.806
513  Gerben AarnoudseUtrecht4.10.58minM35   10.088  5:572.806
507  Johan Treurniet (PR 3.47.19) Middelburg4.11.09minM45   10.080  5:572.805
509  Ben SchillemansRoosendaal4.11.16minM45   10.076  5:572.805
510  Thomas StahlBergheim4.11.16minM35   10.076  5:572.805
516  Theo SchermersGiessenburg4.11.37minM55   10.062  5:582.795
526  Luuk KoopmanBergen op Zoom4.11.37minM45   10.062  5:582.795
527  Niek van Belzen (PR 3.26.26) Middelburg4.11.39minM45   10.060  5:582.795
519  Paul Constandse (PR 4.08.59) Middelburg4.11.44minM35   10.057  5:582.795
530  Ron AretGouda4.11.49minM55   10.054  5:582.795
524  Twan Timmermans (PR 3.45.38) Hoofdplaat4.11.51minM55   10.052  5:582.795
514  Michel Bouwman (PR 3.49.23) Burgh-Haamstede4.11.53minM45   10.051  5:582.795
515  Kevin Veerhoek (debuut) Renesse4.11.54minMse   10.050  5:582.795
517  Robert-Jan Provoost (PR 3.49.29) Domburg4.11.56minM45   10.049  5:582.794
523  Geert Jan Jobse (PR 3.47.59) Vlissingen4.12.00minM45   10.046  5:582.794
525  Johnny Berk (PR 3.53.16) Kapelle-Biezelinge4.12.05minM35   10.043  5:582.794
520  Alexander Elfrink (PR 3.44.23) Breskens4.12.08minM35   10.041  5:592.794
521  Wouter RoeleveldVoorburg4.12.12minMse   10.038  5:592.794
529  Peter Wilbrink (PR 3.29.11) Zierikzee4.12.14minM55   10.037  5:592.794
536  Pieter van der Kolk (PR 4.05.24) Vlissingen4.12.14minM45   10.037  5:592.794
528  Han MathijssenHaaren4.12.24minM45   10.031  5:592.794
531  Martin FaasKoudekerke4.12.28minM45   10.028  5:592.794
535  Hans StougieKortenhoef4.12.30minM45   10.027  5:592.794
537  Sophie Miljoen (PR 3.58.09) Gapinge4.12.30minVse   10.027  5:592.7982
538  Hans SuilenSommelsdijk4.12.31minM45   10.026  5:592.784
532  Audry van Dijke (PR 3.47.01) Kloosterzande4.12.43minV35   10.018  5:592.7881
534  Marco Baart (PR 3.53.22) Lamswaarde4.12.49minM35   10.014  5:592.784
533  Cornelis WilligenburgZoetermeer4.12.53minM45   10.011  6:002.783
542  Dirk LeibelDüren4.12.54minM35   10.011  6:002.783
545  Jolien Kort (PR)s-Heer Arendskerke4.12.54minV35   10.011  6:002.7880
540  Simone HeestermansRosmalen4.12.58minV35   10.008  6:002.7880
541  Lambert LindersHorst4.12.58minM55   10.008  6:002.783
539  Arjan BreugemRotterdam4.13.00minM35   10.007  6:002.783
546  Edgar van Weelden (PR)s-Heer Arendskerke4.13.01minM45   10.006  6:002.783
549  Etienne Kouijzer (PR 3.37.39) Hulst4.13.04minM45   10.004  6:002.783
552  Johan Lorier (debuut) Vlissingen4.13.06minM40   10.003  6:002.783
558  Peter GoedbloedEde4.13.08minMse   10.001  6:002.783
547  Johnn LabrieIJsselstein4.13.09minM55   10.001  6:002.783
544  Louw HuijgenLeusden4.13.12minM55   9.999  6:002.783
550  Michel Van der HeidenDordrecht4.13.19minM35   9.994  6:002.783
551  Thomas De CuyperStabroek4.13.27minM35   9.989  6:002.773
548  Suzanne van Elsacker (PR 3.54.18) Middelburg4.13.30minVse   9.987  6:002.7778
553  Gil CeulemansMortsel4.13.34minMse   9.984  6:012.773
560  Patrick TerheijdenUtrecht4.13.37minM35   9.982  6:012.773
561  Marc WagenaarRotterdam4.13.38minMse   9.982  6:012.773
570  Willem VerbuystTilburg4.13.41minM35   9.980  6:012.773
543  PJ VerhoefKatwijk4.13.43minM45   9.978  6:012.773
554  Michiel RomboutsBreda4.13.49minMse   9.975  6:012.773
557  Peter HoncoopRijen4.13.54minM55   9.971  6:012.773
567  Edgar BakkerGroningen4.13.57minM45   9.969  6:012.773
564  Joost GoedePurmerland4.14.05minM55   9.964  6:012.772
562  Carin HeutinckStadskanaal4.14.10minV35   9.961  6:012.7775
555  Annet van der Linde (PR 3.22.05) Nisse4.14.20minV45   9.954  6:022.7774
559  Huibert LucasAlblasserdam4.14.21minM35   9.954  6:022.762
556  Tom RozenburgVijfhuizen4.14.22minM35   9.953  6:022.762
565  Jeffrey Geerse (PR 3.47.22) Vlissingen4.14.22minM35   9.953  6:022.762
563  Willem SikkersSprang-Capelle4.14.26minM35   9.950  6:022.762
576  Eswin van HalWaalwijk4.14.30minM35   9.948  6:022.762
577  Huberto van der SchuitWaalwijk4.14.30minM45   9.948  6:022.762
574  Mark KleinloogWaspik4.14.31minM45   9.947  6:022.762
578  Ruud MeerenDongen4.14.31minMse   9.947  6:022.762
569  Rene Moerland (PR 4.02.15) Yerseke4.14.35minM35   9.944  6:022.762
581  Marnix de WitteDe Koog4.14.37minM45   9.943  6:022.762
573  Steven Stroo (PR 3.47.31) Middelburg4.14.39minMse   9.942  6:022.762
566  André Verdurmen (PR 3.47.43) Kloosterzande4.14.40minM45   9.941  6:022.762
572  Jeroen van GestelNuenen4.14.47minM35   9.937  6:022.762
579  Frank Sprengers (PR)Wolphaartsdijk4.14.50minM45   9.935  6:022.762
580  Stephanie BootZierikzee4.14.56minVse   9.931  6:032.7672
568  Titus ZweinertGross Gerau4.15.01minM45   9.928  6:032.762
583  Henk van RoekelVeenendaal4.15.06minM45   9.924  6:032.762
571  Ron BiemansEtten-Leur4.15.17minM55   9.917  6:032.752
582  Ruud KokApeldoorn4.15.19minM55   9.916  6:032.752
585  Alwin OerlemansWoerden4.15.26minM45   9.911  6:032.751
586  Gert-Paul van der BeekUtrecht4.15.27minMse   9.911  6:032.751
584  Gerwin GuichelaarDelft4.15.29minM35   9.909  6:032.751
590  Twan Van LimptEindhoven4.15.30minM35   9.909  6:032.751
575  Bert LemmensHerten4.15.36minM55   9.905  6:032.751
593  Corianne Van SluijsAmersfoort4.15.52minV35   9.895  6:042.7568
588  Corno LangerakNumansdorp4.15.53minM35   9.894  6:042.751
589  Stefan GroenewegOud-Beijerland4.15.58minMse   9.891  6:042.751
587  Mark BorremanOuderkerk aan den IJssel4.16.00minMse   9.889  6:042.751
594  René den OtterBruchem4.16.02minM45   9.888  6:042.751
601  Ruud LautenslagerRotterdam4.16.04minM55   9.887  6:042.751
602  Cindy den Hollander (PR 3.53.51) Oost-Souburg4.16.14minV35   9.880  6:042.7467
596  Corné van Rooijen (PR 3.59.10) Goes4.16.15minM35   9.880  6:042.741
591  Marcel Van Luik (PR 3.32.37) Terneuzen4.16.22minM35   9.875  6:052.741
592  Jan ValkierWissenkerke4.16.29minMse   9.871  6:052.741
597  Adri Koole (PR 3.04.31) Serooskerke4.16.32minM65   9.869  6:052.741
595  Frans KroesenAmersfoort4.16.41minM35   9.863  6:052.741
598  Libby van DalenRotterdam4.16.43minVse   9.862  6:052.7465
608  Dirk de JongAlblasserdam4.16.47minMse   9.859  6:052.741
600  Marcel Drijdijk (PR 3.31.00) Heinkenszand4.16.52minMse   9.856  6:052.741
605  Les VermeulenArkel4.16.58minM45   9.852  6:052.741
603  Serge NöthenArnemuiden4.17.09minM35   9.845  6:062.731
599  Jaap Flikweert (PR 3.51.49) Nieuwerkerk4.17.12minM55   9.843  6:062.73-
610  Joeri SempelsNijlen4.17.17minM35   9.840  6:062.73-
615  Natasja Booij (PR 3.59.53) Walsoorden4.17.20minV45   9.838  6:062.7363
607  Frank LodewijkNuenen4.17.22minM35   9.837  6:062.73-
614  Mark VerschoorNijverdal4.17.25minM35   9.835  6:062.73-
616  Jan RietsemaGeldrop4.17.29minM45   9.832  6:062.73-
604  Jules MarséHilvarenbeek4.17.37minM55   9.827  6:062.73-
612  Jan Casper van Schagen (PR)Goes4.17.38minM65   9.827  6:062.73-
606  Peter KoomenHillegom4.17.43minM45   9.824  6:062.73-
620  Jan Davidse (PR 3.59.29) Oost-Souburg4.17.48minM55   9.820  6:072.73-
611  Dennis SmitDeventer4.17.54minM35   9.817  6:072.73-
627  Jasper de VriesKinderdijk4.17.56minMse   9.815  6:072.73-
628  Rik PlankenBleskensgraaf4.17.57minMse   9.815  6:072.73-
635  Ivo Kloet (PR 3.48.24) Zierikzee4.17.58minMse   9.814  6:072.73-
613  Franck WanlinNeufchateau4.18.04minM45   9.810  6:072.73-
618  Nicky Aalders (PR 3.49.51) s-Heer Hendrikskinderen4.18.06minMse   9.809  6:072.72-
622  Ronald Dees (PR 3.48.31) Vlissingen4.18.09minM45   9.807  6:072.72-
621  Wouter van EssenHaarlem4.18.11minM35   9.806  6:072.72-
609  Rinie EbischMaasbree4.18.12minV55   9.805  6:072.7260
642  Cris SimonsHaaren4.18.17minM45   9.802  6:072.72-
623  Gertrude van RijnBodegraven4.18.19minVse   9.801  6:072.7259
619  Julia den BreejenZwijndrecht4.18.22minVse   9.799  6:072.7259
629  Annet van de Kreke (PR 3.49.29) Oost-Souburg4.18.23minV45   9.798  6:072.7259
630  Jos TorremansVosselaar4.18.42minM55   9.786  6:082.72-
634  Casper de KortTilburg4.18.54minMse   9.779  6:082.72-
633  Kees de KortDiessen4.18.55minM55   9.778  6:082.72-
639  Henk Lous (PR 3.28.59) Vlissingen4.18.55minM55   9.778  6:082.72-
617  Hans van KrimpenRotterdam4.18.56minM45   9.777  6:082.72-
637  Tom SmetsersReuver4.18.56minM35   9.777  6:082.72-
643  Tatiana NetsereVlissingen4.18.58minV35   9.776  6:082.7257
626  Paul TyroCanterbury4.19.06minM35   9.771  6:082.71-
631  Marian van Damme (PR 4.03.46) Clinge4.19.06minV50   9.771  6:082.7156
636  Michiel van der MeerBergen op Zoom4.19.07minM45   9.771  6:082.71-
640  Stefan Feleus (PR 4.09.14) Westkapelle4.19.10minM40   9.769  6:092.71-
655  Kees VlotGorinchem4.19.18minMse   9.764  6:092.71-
638  Eric Berrevoets (PR 3.52.51) Burgh-Haamstede4.19.19minM45   9.763  6:092.71-
641  Aarnout Huibregtse (PR 3.42.12) Westkapelle4.19.20minM55   9.762  6:092.71-
624  Jolanda AmmerlaanMaasland4.19.21minV55   9.762  6:092.7156
625  George Taal (PR 3.26.04) Oostkapelle4.19.22minM65   9.761  6:092.71-
646  Lennard van Splunter (PR 3.57.47) Hoedekenskerke4.19.24minM40   9.760  6:092.71-
652  Peter KorzeliusHuizen4.19.30minM65   9.756  6:092.71-
650  Daniël Zuiddam (PR 3.45.56) Middelburg4.19.31minM55   9.755  6:092.71-
649  Florian SauerStolberg4.19.32minMse   9.755  6:092.71-
651  Ralph MüllerMonheim4.19.32minM45   9.755  6:092.71-
647  Ab van der RoestVeenendaal4.19.34minM55   9.754  6:092.71-
632  Dennis de Nooijer (debuut) Vlissingen4.19.35minM45   9.753  6:092.71-
648  Guy Van den BrandenBeveren4.19.36minM45   9.752  6:092.71-
644  Bart StoffelsBergen op Zoom4.19.42minM35   9.749  6:092.71-
645  Liesbeth LustUtrecht4.19.46minV35   9.746  6:092.7154
653  Sven CartonGroot-Bijgaarden4.19.53minM35   9.742  6:102.71-
656  Michiel van VossenDirksland4.20.00minMse   9.737  6:102.70-
658  Ronald van de Woestijne (PR 3.46.41) Vlissingen4.20.01minM55   9.737  6:102.70-
660  Leo JasperseUlvenhout4.20.15minM45   9.728  6:102.70-
661  Charly NelemansBreda4.20.15minM35   9.728  6:102.70-
659  Maarten TimmermanVeere4.20.20minMse   9.725  6:102.70-
672  Gilles DeheyderBoom4.20.23minM45   9.723  6:102.70-
654  Rian Flikweert (PR 3.33.44) Middelburg4.20.31minV55   9.718  6:102.7052
667  Desmond KloegGeldrop4.20.33minM35   9.717  6:102.70-
673  Meino BoonZwijndrecht4.20.39minM35   9.713  6:112.70-
662  Marike Brusket (PR 3.42.34) Wilhelminadorp4.20.43minV45   9.711  6:112.7051
663  Tony PaesmansDilbeek4.20.45minM45   9.709  6:112.70-
657  Hanno de Hoon (PR 3.19.20) Terneuzen4.20.47minM55   9.708  6:112.70-
670  Kaj De VriesDelft4.20.50minM35   9.706  6:112.70-
666  Remco van der Pluijms-Hertogenbosch4.20.52minM45   9.705  6:112.70-
664  Ingrid BaggermanBleiswijk4.20.58minV45   9.701  6:112.6950
665  Dick BaggermanBleiswijk4.20.58minM55   9.701  6:112.69-
669  Maarten JongeneelUtrecht4.21.07minM35   9.696  6:112.69-
675  Angela Goedman (PR 3.48.49) Zoutelande4.21.10minV40   9.694  6:112.6949
668  Kees de FijterBarneveld4.21.16minM55   9.690  6:122.69-
674  Suzanne Geschiere (PR)Middelburg4.21.20minVse   9.688  6:122.6949
676  Bart SavelsbergTeteringen4.21.22minMse   9.686  6:122.69-
680  Clemens de BruinRotterdam4.21.22minMse   9.686  6:122.69-
677  Wiebo RazenbergMade4.21.24minM35   9.685  6:122.69-
688  Roeland KooijmansZutphen4.21.32minM55   9.680  6:122.69-
671  Wendel RontgenAmsterdam4.21.47minM35   9.671  6:122.69-
678  Nicolas DespeselHalsteren4.21.49minMse   9.670  6:122.69-
695  Peter WitloxHaaren4.22.00minM55   9.663  6:132.68-
685  Marco Meur (PR 4.19.37) Middelburg4.22.01minM35   9.662  6:132.68-
679  Marielle SprangersKaatsheuvel4.22.02minV55   9.662  6:132.6847
683  Richard Hollebrands (PR)Vlissingen4.22.04minM35   9.661  6:132.68-
689  Michael Lips (PR 3.41.04) IJzendijke4.22.08minM35   9.658  6:132.68-
682  Bob Schmelzer (PR 4.17.56) Middelburg4.22.09minMse   9.657  6:132.68-
690  Ronny Tresonie (PR)Sluis4.22.09minMse   9.657  6:132.68-
681  Ezra De KorteAmsterdam4.22.23minMse   9.649  6:132.68-
694  Maarten Verdonk (PR)Vlissingen4.22.25minMse   9.648  6:132.68-
702  André PruijssersLekkerkerk4.22.39minM45   9.639  6:132.68-
698  Wijnte HolElst4.22.42minM35   9.637  6:142.68-
693  Rudy van GervenTegelen4.22.45minV35   9.635  6:142.6844
684  Remco van Wijk (PR)Middelburg4.22.46minM35   9.635  6:142.68-
687  Carina SlingerlandHaaksbergen4.23.02minV45   9.625  6:142.6743
701  Rene ZorgeBreda4.23.03minM35   9.624  6:142.67-
691  Peter Knippers (PR)Domburg4.23.07minM45   9.622  6:142.67-
697  Dennis PetersGroesbeek4.23.07minM35   9.622  6:142.67-
703  Chris Kole (PR)Wemeldinge4.23.09minMse   9.621  6:142.67-
692  Cor van der BlomBergschenhoek4.23.16minM55   9.616  6:142.67-
705  Eric SchneiderLeubsdorf4.23.22minM45   9.613  6:142.67-
700  Rob GordijnDelft4.23.23minM55   9.612  6:152.67-
686  Jan-Jeroen SchaapKatwijk4.23.25minM45   9.611  6:152.67-
696  Michel Sinke (PR 3.41.03) Middelburg4.23.29minM45   9.609  6:152.67-
713  Ludo SomersLint4.23.33minM45   9.606  6:152.67-
717  Ellen ZaalDordrecht4.23.33minV45   9.606  6:152.6742
704  Roland Flipse (PR 3.56.08) Koudekerke4.23.34minM55   9.606  6:152.67-
706  Ronny ToussaintRoermond4.23.34minM45   9.606  6:152.67-
708  Arjen van Belzen (PR)Oost-Souburg4.23.39minMse   9.603  6:152.67-
709  Martijn StofferAlmere4.23.39minMse   9.603  6:152.67-
710  Norbert RademakersWegberg4.23.40minM55   9.602  6:152.67-
711  Jeroen MessemakerRhoon4.23.45minMse   9.599  6:152.67-
712  Martin SmeetsPernis Rotterdam4.23.49minM35   9.596  6:152.67-
720  Joop Albronda (PR 3.51.59) Middelburg4.23.52minM45   9.595  6:152.67-
716  Jeroen BootBreda4.23.55minM35   9.593  6:152.66-
707  MOnique KramerSchagen4.24.02minV45   9.589  6:152.6640
730  Alexander BergKöln4.24.02minM35   9.589  6:152.66-
699  Jeroen KuijlenMierlo4.24.06minM45   9.586  6:162.66-
723  Rutger Wondergem (PR 3.45.59) Middelburg4.24.10minM35   9.584  6:162.66-
725  Peter BoumaLelystad4.24.16minM45   9.580  6:162.66-
714  Kristof BoutTorhout4.24.23minM35   9.576  6:162.66-
737  Kevin DanceLeighton Buzzard4.24.32minM45   9.570  6:162.66-
718  Wilco IJzermanMeerkerk4.24.38minM35   9.567  6:162.66-
721  Peter WiersmaSteenbergen4.24.40minM35   9.566  6:162.66-
719  Michael KamhausenMönchengladbach4.24.41minM45   9.565  6:162.66-
728  Esther van Nijf-MohunlolEtten-Leur4.24.43minV45   9.564  6:162.6638
729  Gerrit BeumerEllecom4.24.45minM45   9.563  6:162.66-
722  Niels de Waters-Gravenhage4.24.53minMse   9.558  6:172.65-
736  Cecil van EnterCulemborg4.24.58minM35   9.555  6:172.65-
715  Gerry Van HelmondRijen4.24.59minM45   9.554  6:172.65-
726  Henk van der Poel (PR 3.17.37) Westkapelle4.25.03minM60   9.552  6:172.65-
727  Perry PosDe Meern4.25.06minM45   9.550  6:172.65-
738  Andre JansenAbbenbroek4.25.08minM55   9.549  6:172.65-
724  Jackie Minderhoud (PR 4.20.44) Westkapelle4.25.17minM35   9.543  6:172.65-
732  Manuel MüllerMönchengladbach4.25.19minMse   9.542  6:172.65-
733  Bernd WinkelhausErkelenz4.25.20minMse   9.542  6:172.65-
741  Maurice TwigtRotterdam4.25.21minM35   9.541  6:172.65-
743  Piet Jobse (PR)Koudekerke4.25.26minM55   9.538  6:172.65-
744  Martin Willemse (PR)Vlissingen4.25.32minM35   9.534  6:182.65-
731  Emardo de Rijck (PR 3.26.26) Sint Jansteen4.25.34minMse   9.533  6:182.65-
739  Mark Kakes (PR 4.20.24) Wolphaartsdijk4.25.42minM45   9.528  6:182.65-
734  Jan Schot (PR 3.49.05) Middelburg4.25.49minM55   9.524  6:182.65-
753  René van LuijkWoerden4.25.49minM45   9.524  6:182.65-
745  Ilona Sturm-van der Made (PR 4.23.51) Oost-Souburg4.25.50minV35   9.524  6:182.6535
735  Vincent BoekhoornVleuten4.25.53minM35   9.522  6:182.64-
759  Meta SipkensTilburg4.26.07minV45   9.513  6:182.6434
742  Patrick Gauwe (PR 4.01.01) Zuiddorpe4.26.12minM50   9.511  6:192.64-
747  Hans van GinnekenDordrecht4.26.12minM55   9.511  6:192.64-
764  Robbert SterkWeesp4.26.12minM35   9.511  6:192.64-
748  Jelle TroostZoetermeer4.26.15minM35   9.509  6:192.64-
765  Silvy MeuwissenHouten4.26.23minV45   9.504  6:192.6434
757  Cees HoogerlandYerseke4.26.25minM45   9.503  6:192.64-
767  Wim van der MaatEindhoven4.26.30minM55   9.500  6:192.64-
740  Gerald van den HoekVeenendaal4.26.36minMse   9.496  6:192.64-
750  Floris Janse de JongeAmstelveen4.26.40minM45   9.494  6:192.64-
755  Betty van ZoelenHaarlem4.26.43minV45   9.492  6:192.6433
768  Leonard Van den HoutenIJsselstein4.26.43minM45   9.492  6:192.64-
762  Alain van den BergDelft4.26.44minMse   9.492  6:192.64-
751  Niek van Belzen (PR 4.00.09) Arnemuiden4.26.49minM45   9.489  6:192.64-
777  Stefan Von BoninWiesbaden4.26.50minM45   9.488  6:192.64-
772  Nick PruijssersLekkerkerk4.26.51minMse   9.487  6:192.64-
752  Paul de Bruijckere (PR 3.42.24) Oostburg4.26.53minM55   9.486  6:192.64-
749  Stefan WielemakerKoudekerke4.26.54minMse   9.486  6:202.63-
771  Stefan SchurenNettetal4.26.56minM35   9.484  6:202.63-
761  Rob van der Beijl (PR 3.47.00) Bruinisse4.27.02minM50   9.481  6:202.63-
760  Anton SamanStadskanaal4.27.05minM55   9.479  6:202.63-
746  Frans Daalman (PR 3.32.26) Breskens4.27.06minM65   9.478  6:202.63-
756  Danny Ars (PR 3.54.37) Ovezande4.27.06minM55   9.478  6:202.63-
758  Danielle GillissenDordrecht4.27.06minV35   9.478  6:202.6332
754  Angela VidelerRockanje4.27.16minV45   9.473  6:202.6331
769  Francois BakkerWoerden4.27.19minM45   9.471  6:202.63-
773  André Polfliet (PR 3.57.07) Oost-Souburg4.27.21minMse   9.470  6:202.63-
778  René HüsserOberönz4.27.24minM45   9.468  6:202.63-
766  Piet Moes (PR 3.16.17) Koudekerke4.27.33minM65   9.463  6:202.63-
774  Henk Schraa (PR 4.07.58) Vlissingen4.27.33minM35   9.463  6:202.63-
763  Fred Van Luijk (PR 4.06.59) Kruiningen4.27.37minM45   9.460  6:212.63-
770  Jeroen Steendijk (PR)Goes4.27.40minMse   9.458  6:212.63-
783  Carlo BosHazerswoude-Rijndijk4.27.52minMse   9.451  6:212.63-
791  Katie van de LindeLeighton Buzzard4.27.52minV45   9.451  6:212.6330
782  Marc MeertensAlmere4.27.56minM45   9.449  6:212.62-
779  Hans Corbijn (PR 3.14.59) Oostkapelle4.28.14minM55   9.438  6:212.62-
781  Christian Jobse (PR 3.52.44) Middelburg4.28.23minM35   9.433  6:222.62-
775  Ger VisRhoon4.28.24minM55   9.433  6:222.62-
776  Michael van DijkBarendrecht4.28.27minM45   9.431  6:222.62-
780  Carlo de Smit (PR 4.10.51) Breskens4.28.32minM45   9.428  6:222.62-
784  Erik de Bruine (PR)Goes4.28.39minM45   9.424  6:222.62-
794  Ciska Dijkers (PR 4.14.03) Zoutelande4.28.42minV45   9.422  6:222.6228
785  Wim Huibregtse (PR 3.39.04) Westkapelle4.28.47minM45   9.419  6:222.62-
786  Ruth HelsenVenlo4.28.47minV35   9.419  6:222.6228
787  Bobby de Witte (PR 4.21.20) Westkapelle4.28.48minM45   9.419  6:222.62-
795  Rob Maat (PR 4.02.11) Goes4.28.52minM45   9.416  6:222.62-
798  Daaf Kooman (PR 4.16.34) Kapelle-Biezelinge4.28.53minM45   9.416  6:222.62-
796  Marinus HoogendoornWerkendam4.28.56minM45   9.414  6:222.61-
797  Jean-Jacques Van GielsBergen op Zoom4.28.56minM45   9.414  6:222.61-
792  Mart Jan Delzenne (PR)Krabbendijke4.29.08minM40   9.407  6:232.61-
801  Leon Verlinde (PR 3.51.22) Terneuzen4.29.10minM35   9.406  6:232.61-
799  Rudy Ovaa (PR 3.50.54) Middelburg4.29.14minM45   9.403  6:232.61-
790  Frenk-jan Visser (PR 4.14.25) Middelburg4.29.15minM45   9.403  6:232.61-
800  Jan de Reu (PR 4.14.51) Middelburg4.29.18minM55   9.401  6:232.61-
789  Hans CrulRoosendaal4.29.28minM55   9.395  6:232.61-
788  Pieter de BeijerNieuwerkerk ad IJssel4.29.33minM45   9.392  6:232.61-
803  Alexander van Keulen (PR)Kloetinge4.29.35minM45   9.391  6:232.61-
804  Marleen PijpelinkLeiden4.29.35minV35   9.391  6:232.6126
793  Leo Janse (PR 3.22.12) Middelburg4.29.41minM45   9.388  6:232.61-
811  Robbie JobseBiggekerke4.29.45minMse   9.385  6:242.61-
808  Martijn van RietRosmalen4.29.52minM35   9.381  6:242.61-
818  Marjan Ririhena (PR 4.02.23) Middelburg4.30.00minV35   9.377  6:242.6025
819  Dore Priester (PR 3.50.13) Middelburg4.30.05minVse   9.374  6:242.6024
825  Katharina KraneisFrankfurt4.30.05minVse   9.374  6:242.6024
802  Sjaak Riemens (PR 4.12.25) Vrouwenpolder4.30.08minM35   9.372  6:242.60-
805  Kristof CassiersAntwerpen4.30.13minM35   9.369  6:242.60-
810  Ziko KoleKloetinge4.30.15minMse   9.368  6:242.60-
816  Simon Beijer (PR)Middelburg4.30.27minMse   9.361  6:252.60-
809  Petra van GorcumSprang-Capelle4.30.30minV45   9.359  6:252.6023
817  Esdra Minnaard (debuut) Yerseke4.30.30minVse   9.359  6:252.6023
829  Brigitte SijpestijnVught4.30.30minV45   9.359  6:252.6023
822  Gregor SchneiderMönchengladbach4.30.33minMse   9.358  6:252.60-
831  Joost ValkenbergVught4.30.33minM45   9.358  6:252.60-
832  Seth Dijkstra (PR 3.29.16) Middelburg4.30.40minM45   9.354  6:252.60-
815  Kees Verburg (PR 4.18.18) Kamperland4.30.43minM55   9.352  6:252.60-
821  Petra Verhulst (PR 4.07.44) Westkapelle4.30.43minV45   9.352  6:252.6023
813  Folkwin Kl;oezenHeerenveen4.30.44minM45   9.351  6:252.60-
814  Ansje van de LaarUtrecht4.30.44minV45   9.351  6:252.6023
835  André MeijerMiddelharnis4.30.44minM45   9.351  6:252.60-
826  Marlies De JongStadskanaal4.30.54minV35   9.346  6:252.6023
830  Mike TaxHaarlem4.30.55minM35   9.345  6:252.60-
806  Jeffrey BeltUgchelen4.30.59minMse   9.343  6:252.60-
807  André VlotZevenaar4.31.00minM45   9.342  6:252.60-
812  Daniela OsterholtLangerwehe4.31.09minV35   9.337  6:262.5922
820  Olivier van der BruggeEindhoven4.31.11minM35   9.336  6:262.59-
836  Peter AkerboomUitgeest4.31.12minM55   9.335  6:262.59-
827  Mireille Huiszoon-la Gran (PR 4.22.35) Arnemuiden4.31.14minV35   9.334  6:262.5922
848  Ward KerckaertBreskens4.31.20minM35   9.331  6:262.59-
828  Ilse Verwijs (PR 3.59.47) Zonnemaire4.31.23minVse   9.329  6:262.5922
839  Wouter KasteleinLeidschendam4.31.24minM45   9.328  6:262.59-
846  Jugen VerschuerenStabroek4.31.27minM35   9.327  6:262.59-
859  Leendert van de LindeLeighton Buzzard4.31.30minM45   9.325  6:262.59-
823  Jan Ijzelenberg (PR 4.12.11) Oosterland4.31.31minM35   9.324  6:262.59-
843  Nick van der WeijdenWeert4.31.31minMse   9.324  6:262.59-
833  Johan BoucherieVlissingen4.31.32minM35   9.324  6:262.59-
855  Ludovic VERHEGGENAngleur4.31.32minM35   9.324  6:262.59-
824  Frans HettemaWijchen4.31.35minM55   9.322  6:262.59-
840  Annemarie MalschaertDordrecht4.31.39minV55   9.320  6:262.5921
857  René Goetheer (PR 4.01.11) Wolphaartsdijk4.31.39minM45   9.320  6:262.59-
837  John Provoost (PR 3.59.35) Domburg4.31.47minM45   9.315  6:262.59-
854  Rob VeermanDordrecht4.31.47minM45   9.315  6:262.59-
838  Jan-willem Huiszoon (PR 4.12.09) Arnemuiden4.31.50minM45   9.313  6:272.59-
850  Michel BakkerBenschop4.31.56minM35   9.310  6:272.59-
856  Henk BerghoutWaddinxveen4.31.57minMse   9.309  6:272.59-
858  Bauke van Dorst (PR 3.49.21) Middelburg4.32.05minMse   9.305  6:272.58-
861  Frank CaspersVoerde4.32.06minM45   9.304  6:272.58-
834  Maarten VeldhuizenRiel4.32.09minM45   9.303  6:272.58-
841  Jan VosBussum4.32.14minM45   9.300  6:272.58-
847  Jan Molendijk (PR 4.07.18) Krabbendijke4.32.14minMse   9.300  6:272.58-
853  Eddy van der WitZeewolde4.32.16minM45   9.299  6:272.58-
842  Hans-Jan Rijberings-Gravenhage4.32.18minM45   9.297  6:272.58-
863  Koen Hamelink (debuut) Oostburg4.32.21minMse   9.296  6:272.58-
874  Catriona CampbellAmsterdam4.32.28minV45   9.292  6:272.5819
875  Madeline MaingayAmsterdam4.32.28minV35   9.292  6:272.5819
844  Gertjan Louweret (PR 3.45.30) Middelburg4.32.32minM35   9.290  6:282.58-
862  Elbert le ClercqHellum4.32.34minM45   9.288  6:282.58-
873  Joost Boonman (PR 4.24.39) Yerseke4.32.37minM50   9.287  6:282.58-
845  Rik DuijmBreda4.32.40minM35   9.285  6:282.58-
852  Inge Baart (PR 4.08.59) Kloosterzande4.32.40minV45   9.285  6:282.5819
851  Jochem PennekampWervershoof4.32.44minM35   9.283  6:282.58-
849  Boris KorlaarAmsterdam4.32.49minM35   9.280  6:282.58-
867  Jan HermkesVelden4.32.50minM45   9.279  6:282.58-
865  Imo Jongepier (PR 4.01.01) Nieuw- en Sint Joosland4.32.51minM65   9.279  6:282.58-
868  Daniëlle Mook (PR 4.10.04) Burgh-Haamstede4.32.54minV45   9.277  6:282.5818
866  Martien SlagtHilversum4.32.57minM55   9.275  6:282.58-
884  Frank den HerderVoorschoten4.32.59minM65   9.274  6:282.58-
876  Elsbeth Dingemanse (PR 4.01.50) Gapinge4.33.02minV45   9.272  6:282.5818
860  Guus HagemanMidwoud4.33.09minM55   9.269  6:282.57-
864  Kees de Visser (PR 4.24.56) Aagtekerke4.33.11minM50   9.267  6:282.57-
869  Alexander DoornAmersfoort4.33.14minM35   9.266  6:292.57-
870  Filip CartonDilbeek4.33.18minM35   9.263  6:292.57-
879  Alexander Davidse (debuut) Koudekerke4.33.19minM35   9.263  6:292.57-
882  Erik Vande WeijerVremde4.33.22minM55   9.261  6:292.57-
886  Gerard SchramDe Meern4.33.30minM45   9.257  6:292.57-
871  Bennie Heijmans (PR 3.51.38) Hulst4.33.37minM45   9.253  6:292.57-
872  Marco Wauters (PR 3.54.07) Vogelwaarde4.33.37minM45   9.253  6:292.57-
888  Willeke den DikkenNijkerk4.33.41minVse   9.250  6:292.5717
877  Arnold Westerbeke (PR 4.24.31) Vlissingen4.33.47minMse   9.247  6:292.57-
878  Birgit Bockxmeer (debuut) Zonnemaire4.33.49minV40   9.246  6:292.5717
880  Wietse Sluimer (PR 4.32.47) Zonnemaire4.33.52minM35   9.244  6:292.57-
881  Stephan Schouten (PR 4.17.54) Vlissingen4.33.52minMse   9.244  6:292.57-
883  Matthijs van Straten (PR 4.05.06) Vlissingen4.33.57minM35   9.241  6:302.57-
892  Marloes SaarloosAmsterdam4.34.00minVse   9.240  6:302.5716
889  Martin van Ieperen (PR 4.01.45) Kapelle-Biezelinge4.34.01minMse   9.239  6:302.57-
887  Jasper CommandeurDriebergen-Rijsenburg4.34.06minM35   9.236  6:302.57-
896  Ronald Ridderbos (PR 4.27.10) Middelburg4.34.19minMse   9.229  6:302.56-
885  Robbert BliekRotterdam4.34.22minM45   9.227  6:302.56-
901  Sjaak VerberkmoesWijk bij Duurstede4.34.23minM65   9.227  6:302.56-
897  Saskia WarmerRotterdam4.34.35minV65   9.220  6:302.5615
890  Albert BoogaardUtrecht4.34.37minM45   9.219  6:302.56-
895  Marc-Jan Moerland (PR 4.01.55) Goes4.34.43minMse   9.216  6:312.56-
894  Rianne VossersEnschede4.34.58minV45   9.207  6:312.5614
891  Adrie Van Dalen (PR 3.25.19) Lewedorp4.34.59minM50   9.207  6:312.56-
893  Frank De HaanWaalre4.35.03minM55   9.205  6:312.56-
909  Reinier WesterduinUtrecht4.35.05minMse   9.203  6:312.56-
904  Eva van Hoek (PR)Middelburg4.35.06minV35   9.203  6:312.5614
899  Mascha HofmeesterBergen op Zoom4.35.08minVse   9.202  6:312.5614
911  Karlo HeringGorinchem4.35.11minM45   9.200  6:312.56-
908  Raf IdeOedelem4.35.16minM65   9.197  6:312.55-
902  Enteny KlarenbeekBlokker4.35.19minM35   9.196  6:312.55-
900  Vincent Lange (PR 3.45.44) Middelburg4.35.33minM35   9.188  6:322.55-
898  Stephan Willemstein (PR 4.23.48) Westkapelle4.35.41minM35   9.183  6:322.55-
903  Kees Van der steltWerkendam4.35.46minMse   9.181  6:322.55-
906  Wim Vroegop (PR 3.31.48) Scherpenisse4.35.47minM55   9.180  6:322.55-
905  Dimmy Ivens (PR 3.23.49) Schoondijke4.35.51minMse   9.178  6:322.55-
907  Jurgen Willemsen (debuut) Schoondijke4.35.52minMse   9.177  6:322.55-
915  Stephan BouwensBergen op Zoom4.35.57minM55   9.174  6:322.55-
916  Merie SchooneHoeven4.35.58minV45   9.174  6:322.5513
914  Inge LensRijkevorsel4.36.05minV35   9.170  6:332.5513
918  Mark-Jan Duinkerke (PR)Wemeldinge4.36.24minMse   9.160  6:332.54-
920  Tiny RaijmakersUden4.36.30minM65   9.156  6:332.54-
910  Pieter De Gaaij (PR 4.26.16) Middelburg4.36.36minM55   9.153  6:332.54-
912  Katja BroddaAachen4.36.40minV35   9.151  6:332.5412
913  Thorsten BroddaAachen4.36.40minM35   9.151  6:332.54-
924  Mauritz KleynNijmegen4.36.41minMse   9.150  6:332.54-
927  John van EckBarendrecht4.36.41minM45   9.150  6:332.54-
922  Esther Houmes (PR)Wissenkerke4.36.50minV35   9.145  6:342.5411
921  Willem -Wouter AantjesGouda4.36.54minM35   9.143  6:342.54-
917  Thomas ScholzNiederkruechten4.37.03minM45   9.138  6:342.54-
936  Ad Moerland (PR 4.06.09) Sint-Maartensdijk4.37.11minM35   9.134  6:342.54-
933  Ben van der PolsPiershil4.37.16minM35   9.131  6:342.54-
934  Eline VreeOud-Beijerland4.37.16minV35   9.131  6:342.5411
939  Ricky Dekker (PR 4.03.40) Meliskerke4.37.21minMse   9.128  6:342.54-
940  Ronny DekkerDeventer4.37.24minM35   9.127  6:342.54-
923  Peter van den Thillarts-Hertogenbosch4.37.26minM35   9.125  6:352.53-
931  Mark Bouterse (PR)Kapelle-Biezelinge4.37.28minMse   9.124  6:352.53-
919  Marco MuschDordrecht4.37.33minM45   9.122  6:352.53-
929  Andreas MatthesHaan4.37.38minM45   9.119  6:352.53-
925  Jennifer HoebekeTervuren4.37.39minVse   9.118  6:352.5310
932  Marco de Bruine (debuut) Serooskerke4.37.49minMse   9.113  6:352.53-
937  Sjaak de GraasMoordrecht4.37.50minM55   9.112  6:352.53-
941  Cees FlinkAmsterdam4.37.50minMse   9.112  6:352.53-
938  Hans KoemanKrabbendijke4.37.51minM45   9.112  6:352.53-
926  Gina HeuserRidderkerk4.37.52minV55   9.111  6:352.5310
928  Jürgen MelzerAachen4.38.03minM55   9.105  6:352.53-
930  Tonny Janse (PR 4.07.16) Aagtekerke4.38.14minM35   9.099  6:362.53-
947  Marc van MeursGroenlo4.38.15minM35   9.099  6:362.53-
944  Peter Kuijper (debuut) Lewedorp4.38.18minM45   9.097  6:362.53-
948  Dirk Fransen (PR 3.51.07) Zuiddorpe4.38.19minM50   9.096  6:362.53-
935  Arjen PasUtrecht4.38.21minM35   9.095  6:362.53-
949  Francois van ZonDrunen4.38.21minM45   9.095  6:362.53-
943  Henry van Klinken (PR 4.33.33) Nieuwerkerk4.38.25minM35   9.093  6:362.53-
942  Mark Weijer (PR 4.21.29) Kapelle-Biezelinge4.38.28minM35   9.092  6:362.53-
946  Adriaan RijkKruiningen4.38.32minM35   9.089  6:362.52-
950  Michael GehriStuttgart4.38.33minM45   9.089  6:362.52-
956  Bouwe Postma (PR 4.13.13) Middelburg4.38.36minM55   9.087  6:362.52-
957  Jacqueline Kafoe-Quist (PR 4.37.34) Zierikzee4.38.44minV45   9.083  6:362.529
954  Bart van RemortelKoewacht4.38.45minMse   9.082  6:362.52-
951  Derk Roelofs (PR 4.24.54) Vlissingen4.38.47minM45   9.081  6:362.52-
958  Ludolf Reijntjes (PR 2.59.49) Zierikzee4.38.48minM50   9.081  6:362.52-
959  Léon FransenGeleen4.38.50minM55   9.080  6:362.52-
953  Diana van GentAmersfoort4.38.51minV35   9.079  6:372.528
952  Manu FelixStrombeek-Bever4.38.56minM45   9.076  6:372.52-
945  Michel CravatteHouffalize4.39.14minM35   9.067  6:372.52-
960  Frank Ocké (PR 3.35.21) Oost-Souburg4.39.21minM50   9.063  6:372.52-
955  Fred de Bree (PR 3.27.29) Zoutelande4.39.25minM65   9.061  6:372.52-
968  Jan Kaan (PR 4.04.29) Rilland4.39.34minM55   9.056  6:382.52-
962  Guido HoenselaarDordrecht4.39.45minM45   9.050  6:382.51-
967  Stefan BedburErkelenz4.39.47minM35   9.049  6:382.51-
965  Hester HouwelingZwolle4.39.49minVse   9.048  6:382.517
961  Kees-Jan Verstrate (PR 4.06.33) Middelburg4.39.57minM35   9.043  6:382.51-
972  Lian KuiperBergen op Zoom4.39.59minV45   9.042  6:382.517
969  Benjamin Moerenhout (debuut) Kapelle-Biezelinge4.40.15minMse   9.034  6:392.51-
979  Karel LigtrinkDe Meern4.40.18minM55   9.032  6:392.51-
980  John de BoerDe Meern4.40.18minM45   9.032  6:392.51-
971  Renekant Cm KantRijswijk4.40.19minM45   9.032  6:392.51-
974  Vincent HuiserKudelstaart4.40.28minM35   9.027  6:392.51-
975  Kick KuiperHillegom4.40.29minM45   9.026  6:392.51-
970  Rick de Smit (PR 4.06.37) Goes4.40.30minMse   9.026  6:392.51-
964  Jacco Nieboer (PR 4.12.24) Vrouwenpolder4.40.33minM45   9.024  6:392.51-
983  Christina ScheilElsdorf4.40.35minV35   9.023  6:392.516
984  Thomas WernerBergheim4.40.36minM45   9.022  6:392.51-
978  Leo PutRidderkerk4.40.42minM45   9.019  6:392.51-
966  Edwin MerschCapelle aan den IJssel4.40.44minM45   9.018  6:392.51-
977  David BlumIssum4.40.44minMse   9.018  6:392.51-
981  Leon van HeltenNijverdal4.40.46minM35   9.017  6:392.50-
963  Simone Cornelisse (PR 3.47.47) Middelburg4.40.47minVse   9.017  6:392.506
986  Niels MastenbroekUtrecht4.40.47minM45   9.017  6:392.50-
976  Paul de Bruijn (PR 4.31.34) Vlissingen4.40.54minM35   9.013  6:392.50-
991  Diantha MeiringDordrecht4.40.54minV45   9.013  6:392.506
995  Thorsten EdelerEssen4.41.12minM45   9.003  6:402.50-
989  Jacqueline van de Voorde (PR 4.12.00) Hulst4.41.17minV55   9.001  6:402.505
973  Ulrich JanssenAachen4.41.23minM45   8.997  6:402.50-
985  Sjoerd van VoorthuijsenGoes4.41.30minMse   8.994  6:402.50-
996  Ronald NuijtenDordrecht4.41.35minM35   8.991  6:402.50-
997  Jan-Willem De GrootOisterwijk4.41.35minM45   8.991  6:402.50-
982  Martijn Leenknegt (PR 4.18.00) Kapelle-Biezelinge4.41.36minM45   8.990  6:402.50-
1001  Jan ten NapelDronten4.41.38minM45   8.989  6:402.50-
992  Jan Minnaard (PR 3.56.40) Yerseke4.41.43minM50   8.987  6:412.50-
993  Gerben van der LugtArnhem4.41.47minM45   8.985  6:412.50-
999  Guy VancauwenberghsBeerzel4.41.53minM45   8.981  6:412.49-
990  Monica LanzendörferDüsseldorf4.41.59minV45   8.978  6:412.495
998  Adrie van Belzen (PR 4.19.05) Westkapelle4.41.59minM50   8.978  6:412.49-
1000  Heike HausmannKrefeld4.42.05minV35   8.975  6:412.495
1005  Marian van Dijk (PR 3.32.59) Middelburg4.42.12minV45   8.971  6:412.494
1002  Marcel ZwiersBunnik4.42.16minM45   8.969  6:412.49-
987  Axel ZachauViersen4.42.17minM35   8.969  6:412.49-
994  John BraspennincxAalsmeer4.42.17minM45   8.969  6:412.49-
1003  Jeroen Hage (PR 3.55.01) Middelburg4.42.17minM45   8.969  6:412.49-
988  Jorg TheelenNettetal4.42.18minM45   8.968  6:412.49-
1011  Sanne HengeveldZeist4.42.26minM35   8.964  6:422.49-
1009  Bo Gravestein (PR 4.16.17) Sint-Annaland4.42.42minV45   8.955  6:422.494
1006  Niels van NieuwenhuijzeKruiningen4.42.43minMse   8.955  6:422.49-
1008  Rompt NoordenbosDen Ham4.42.52minM45   8.950  6:422.49-
1004  Goossen MostertHarderwijk4.42.54minM45   8.949  6:422.49-
1015  Mario Matulessy (PR 4.23.30) Domburg4.43.12minM55   8.940  6:432.48-
1017  Sjaak LugtenburgAlblasserdam4.43.14minM45   8.939  6:432.48-
1014  Johan BracquineMelle4.43.15minM55   8.938  6:432.48-
1007  Louis BordewijkCapelle aan den IJssel4.43.21minM45   8.935  6:432.48-
1013  Andre Kramer (PR)Yerseke4.43.21minM45   8.935  6:432.48-
1019  Gert SimonsHoevelaken4.43.28minM55   8.931  6:432.48-
1018  Addie van DalenHoevelaken4.43.29minM45   8.931  6:432.48-
1012  André de Koning (PR 4.27.20) Goes4.43.35minM65   8.928  6:432.48-
1016  Gijs WirtzOost-Souburg4.43.39minM45   8.925  6:432.48-
1010  Benjamin ToussaintFlorenville4.43.47minMse   8.921  6:442.48-
1020  Pieter Wielhouwer (PR 4.15.34) Wilhelminadorp4.44.17minM45   8.906  6:442.47-
1021  Christian van Leeuwen (PR 4.10.03) Vlissingen4.44.31minM35   8.898  6:452.47-
1026  Paul VerbekeWaasmunster4.44.33minM55   8.897  6:452.47-
1023  Godelieve PieperSchalkhaar4.44.36minV45   8.896  6:452.472
1022  Raoul van Hijfte (PR 4.33.00) Yerseke4.44.41minMse   8.893  6:452.47-
1024  Patryk WalkarzSerooskerke4.44.45minMse   8.891  6:452.47-
1027  Jeanet Verhaagen (PR 4.24.18) Goes4.44.49minV45   8.889  6:452.472
1025  Marco PetersHellevoetsluis4.44.50minM45   8.888  6:452.47-
1034  Heino de GeusAmersfoort4.45.04minM35   8.881  6:452.47-
1036  Lonneke Rietveld - van deAmsterdam4.45.17minV35   8.874  6:462.472
1029  Gerco Geschiere (PR)Nieuwdorp4.45.18minM45   8.874  6:462.46-
1035  Else van EsWoerden4.45.23minV45   8.871  6:462.462
1030  Sem de Paauw (PR 4.01.57) Middelburg4.45.30minMse   8.868  6:462.46-
1032  Marlou Eckhardt (PR)Wemeldinge4.45.36minVse   8.864  6:462.462
1028  Remco PastoorUtrecht4.45.44minM35   8.860  6:462.46-
1039  Alex VerkerkBarendrecht4.45.46minMse   8.859  6:462.46-
1033  Wouter MondenLopik4.46.00minM35   8.852  6:472.46-
1031  Richard MaquelinCapelle aan den IJssel4.46.11minM55   8.846  6:472.46-
1047  Noleen Schraa (PR)Vlissingen4.46.15minV35   8.844  6:472.461
1045  Jens FrüchteBonn4.46.26minM45   8.839  6:472.46-
1041  Erik BosBath4.46.39minM55   8.832  6:482.45-
1042  Johan van DijkHaarlem4.46.40minM45   8.832  6:482.45-
1048  Rik RademakersHouten4.46.40minM45   8.832  6:482.45-
1049  Hans den Boer (PR 4.27.28) Nieuwdorp4.46.40minM55   8.832  6:482.45-
1037  Arnold DaviesHilvarenbeek4.46.48minM55   8.827  6:482.45-
1050  Youri LoonstijnBreda4.46.55minM35   8.824  6:482.45-
1038  Teun NoordhoekNumansdorp4.46.57minM55   8.823  6:482.45-
1044  Ger van DrumptAppingedam4.47.00minM45   8.821  6:482.45-
1043  Roxanne Machielse (PR)Goes4.47.11minVse   8.816  6:482.451
1052  Jack Mechielsen (PR 3.47.41) Spui4.47.25minM45   8.808  6:492.45-
1040  Maurice LeendersAngeren4.47.28minM35   8.807  6:492.45-
1051  Jochen MaviusBad Dürkheim4.47.32minM45   8.805  6:492.45-
1053  Marty BouquetRoosendaal4.47.33minM55   8.804  6:492.45-
1046  René Kuiper (PR 4.22.50) Vlissingen4.47.38minM35   8.802  6:492.44-
1060  Stan LambrechtsGroningen4.48.06minMse   8.788  6:502.44-
1061  Duco Van EijkelenburgMiddelburg4.48.07minMse   8.787  6:502.44-
1059  Esther van Sluijs (PR 4.23.19) Kloetinge4.48.08minV35   8.787  6:502.44-
1062  Peter Meijaard (PR 4.09.38) Kloetinge4.48.08minM50   8.787  6:502.44-
1067  Klaus ConradWiesbaden4.48.12minM55   8.785  6:502.44-
1068  Joerg LiebeWiesbaden4.48.12minM45   8.785  6:502.44-
1069  Mario LucasWiesbaden4.48.13minM55   8.784  6:502.44-
1056  Olivier PierikAmsterdam4.48.23minMse   8.779  6:502.44-
1063  Jan Kaljouw (PR 4.12.06) Oostkapelle4.48.27minM45   8.777  6:502.44-
1057  Rene DokterIJsselstein4.48.30minM45   8.775  6:502.44-
1058  Matthijs van der MeulenRotterdam4.48.35minM35   8.773  6:502.44-
1064  Thomas SchweitzerInden4.48.40minM35   8.770  6:502.44-
1054  Gérard De Nooijer (PR 4.33.09) Oost-Souburg4.48.49minM45   8.766  6:512.43-
1065  Frank VelraedsMiddelburg4.48.59minMse   8.761  6:512.43-
1055  Jan van den BroekGeldermalsen4.49.15minM55   8.753  6:512.43-
1075  Ronald van der KolkRotterdam4.49.20minM35   8.750  6:512.43-
1073  Roger GroteclaesSchimmert4.49.23minM45   8.749  6:512.43-
1076  Hans Lievense (PR 4.02.31) Middelburg4.49.35minM45   8.743  6:522.43-
1070  Lars RutjesWouw4.49.36minM45   8.742  6:522.43-
1077  Herbert KuntzeiWeilerswist h4.49.38minM45   8.741  6:522.43-
1080  Fedor Hamelink (PR 4.48.06) Goes4.49.46minM45   8.737  6:522.43-
1079  Wilfred KooijmanKrommenie4.49.52minM45   8.734  6:522.43-
1066  Jean-Pierre RanochaSint-Amandsberg4.49.59minM55   8.731  6:522.43-
1072  Melinda BakkerOud-Beijerland4.50.01minV45   8.729  6:522.42-
1078  Marloes Saaman (PR 4.12.57) Zoutelande4.50.07minV35   8.726  6:532.42-
1071  Paul FeijnenbuikMaartensdijk4.50.12minM35   8.724  6:532.42-
1081  Caroline Veringa (PR 3.49.30) Middelburg4.50.18minV40   8.721  6:532.42-
1082  Dominique Boonmans-Heer Arendskerke4.50.33minM45   8.713  6:532.42-
1074  Mirjam Altenas-Gravenhage4.50.34minV35   8.713  6:532.42-
1091  Marion IsaacSimmerath4.51.06minV45   8.697  6:542.42-
1084  Matthijs Krepels-Hertogenbosch4.51.07minMse   8.697  6:542.42-
1090  Menno WerrieAmersfoort4.51.12minM35   8.694  6:542.42-
1093  Gerke van VlietOosterhout4.51.21minM45   8.690  6:542.41-
1083  Erik CeulemansMortsel4.51.24minM45   8.688  6:542.41-
1088  Willem StruijsAmersfoort4.51.26minM45   8.687  6:542.41-
1087  Jan Wagemaker (PR 4.45.59) Zonnemaire4.51.29minM55   8.686  6:542.41-
1094  Lia Dobbelaar (PR 4.18.07) Heinkenszand4.51.42minV50   8.679  6:552.41-
1089  Jan Willem HesselinkZeewolde4.51.48minM45   8.676  6:552.41-
1086  Friederike Slupina-BeckWuppertal4.52.00minV45   8.670  6:552.41-
1100  Stuard MatthijsseVlissingen4.52.01minMse   8.670  6:552.41-
1085  Jan Cornelisse (debuut) Middelburg4.52.06minM45   8.667  6:552.41-
1096  Lion van Luijk (PR 2.54.43) Vlissingen4.52.09minM55   8.666  6:552.41-
1105  Jan Dalebout (PR 4.52.01) Kapelle-Biezelinge4.52.18minM55   8.661  6:562.41-
1092  Jolanda Markx (PR 4.33.39) Oost-Souburg4.52.20minV35   8.660  6:562.41-
1095  Robbie SchettersBergen op Zoom4.52.21minMse   8.660  6:562.41-
1106  Christiaan Janssens-Hertogenbosch4.52.22minM55   8.659  6:562.41-
1104  Ad Tres (PR 4.27.22) Wilhelminadorp4.52.33minM55   8.654  6:562.40-
1103  Ad den Dekker (PR 4.01.45) Kapelle-Biezelinge4.52.36minM55   8.652  6:562.40-
1098  Joost WiskerkeMeliskerke4.52.41minMse   8.650  6:562.40-
1099  Daniel CorbijnMiddelburg4.52.42minMse   8.649  6:562.40-
1108  Pascal NeymanSaint-Gérard4.52.47minM45   8.647  6:562.40-
1102  Rob van WoudenbergDelft4.52.52minM45   8.645  6:562.40-
1101  Marshelon CoffieIJsselstein4.52.53minMse   8.644  6:562.40-
1097  Thomas Stuurwold (PR 4.34.11) Zoutelande4.53.03minMse   8.639  6:572.40-
1107  Raf MeulemansWommelgem4.53.03minM55   8.639  6:572.40-
1113  Anne de BooNieuwegein4.53.26minM45   8.628  6:572.40-
1114  Anne LAURENTAngleur4.53.30minV55   8.626  6:572.40-
1115  Jörgen Peer (PR 4.26.21) Oost-Souburg4.53.39minM55   8.621  6:582.39-
1111  Anne-Marie Thomaes-BuijssHoofdplaat4.53.41minV35   8.621  6:582.39-
1118  Daniella Evers (PR 4.20.58) Middelburg4.53.41minV35   8.621  6:582.39-
1116  Emily SnoerenRotterdam4.53.50minVse   8.616  6:582.39-
1121  Henk van der ZandeBergen op Zoom4.53.50minM45   8.616  6:582.39-
1112  Wendy Wijnstra (PR 4.04.24) Kapelle-Biezelinge4.53.51minVse   8.616  6:582.39-
1109  Walter SprangersKaatsheuvel4.54.02minM55   8.610  6:582.39-
1123  Corienne Kaljouw (debuut) Middelburg4.54.03minV45   8.610  6:582.39-
1124  Ilse de BruynMiddelburg4.54.04minV45   8.609  6:582.39-
1127  Job Hoogesteger (PR 4.32.11) Kapelle-Biezelinge4.54.17minMse   8.603  6:582.39-
1122  Kees van Belzen (PR 4.08.20) Ritthem4.54.22minM65   8.600  6:592.39-
1125  Rebecca van Winkelhof (PR 4.23.21) Middelburg4.54.22minVse   8.600  6:592.39-
1117  Martin VerburghBergen op Zoom4.54.33minM45   8.595  6:592.39-
1110  Marco Dingemanse (PR 4.04.22) Zoutelande4.54.34minM45   8.595  6:592.39-
1131  Pieter LuijtenSteenbergen4.54.35minM45   8.594  6:592.39-
1130  Peter de Broekert (PR 4.54.08) s-Heer Hendrikskinderen4.54.48minM45   8.588  6:592.39-
1119  Dennis WeiffenJüchen4.54.49minM35   8.587  6:592.39-
1135  Maarten van den BroekWaddinxveen4.54.54minM65   8.585  6:592.38-
1136  Kees KarelseKapelle-Biezelinge4.54.58minM35   8.583  6:592.38-
1126  Michel LouisseMiddelburg4.54.59minM35   8.583  6:592.38-
1132  Dick BrouwerHeerde4.55.01minM45   8.582  7:002.38-
1120  Joost SmuldersTilburg4.55.06minMse   8.579  7:002.38-
1144  Max RauerPulheim4.55.19minMse   8.573  7:002.38-
1139  Wilco Ovaa (PR 4.32.52) Middelburg4.55.22minM45   8.571  7:002.38-
1147  Jan TalmonSint Odilienberg4.55.32minM65   8.567  7:002.38-
1133  Dominique Hofstra (PR 4.18.24) Oost-Souburg4.55.35minM35   8.565  7:002.38-
1140  Kees Van GeelRoosendaal4.55.38minM55   8.564  7:002.38-
1146  Guido MäurerHückelhoven4.55.39minM35   8.563  7:002.38-
1129  Uwe LempkenDuisburg4.55.47minM55   8.559  7:012.38-
1151  Elroy VeermanDen Haag4.55.47minM45   8.559  7:012.38-
1137  Leentje MattheysesHoboken4.55.50minV55   8.558  7:012.38-
1128  Bart van Belle (PR 4.31.45) Vlissingen4.55.51minMse   8.557  7:012.38-
1149  Gert-Jan Van der ReijdenZwijndrecht4.55.52minM45   8.557  7:012.38-
1141  Jan-willem van der Hart (PR)Nieuwdorp4.55.54minM35   8.556  7:012.38-
1148  Arjan van der VeldeNieuw-Beijerland4.55.58minM45   8.554  7:012.38-
1150  Ramon Zoeteweij (PR 4.06.59) s-Heerenhoek4.56.01minMse   8.553  7:012.38-
1145  Jan Noom (PR 4.00.36) Scherpenisse4.56.02minMse   8.552  7:012.38-
1154  Marcel Schoon (PR 4.51.26) Vlissingen4.56.08minM45   8.549  7:012.37-
1134  Anne PolDordrecht4.56.09minVse   8.549  7:012.37-
1153  Debby Elstgeest (PR 4.28.19) s-Heerenhoek4.56.25minV35   8.541  7:012.37-
1138  Danny Molegraaf (PR 4.37.03) Koudekerke4.56.34minM45   8.537  7:022.37-
1143  Marcel GerritsEnschede4.56.45minM45   8.531  7:022.37-
1142  Martin PuntRidderkerk4.56.46minM45   8.531  7:022.37-
1152  Eelco MensMeerle4.56.46minM45   8.531  7:022.37-
1157  Henning SchmitzDuisburg4.56.52minM55   8.528  7:022.37-
1158  Annemiek Verhage (PR 3.45.15) Middelburg4.56.57minVse   8.526  7:022.37-
1159  Bart MeyersMechelen4.56.59minM45   8.525  7:022.37-
1163  Sascha KollenbergEssen4.57.08minMse   8.520  7:032.37-
1156  Eric HaestKasterlee4.57.11minM55   8.519  7:032.37-
1161  Rianne Kok (debuut) Wemeldinge4.57.29minV45   8.510  7:032.36-
1155  Kees HonkoopWerkendam4.57.30minM35   8.510  7:032.36-
1160  Martijn van RijckevorselBreda4.57.31minM35   8.509  7:032.36-
1162  Pieter de HaanZuidhorn4.57.43minM55   8.504  7:032.36-
1164  Tino VelisDe Meern4.58.03minM55   8.494  7:042.36-
1165  Marianne Koster (PR 4.15.43) Borssele4.58.07minVse   8.492  7:042.36-
1167  Ruben PetersUtrecht4.58.07minM35   8.492  7:042.36-
1168  Manon de LaatDongen4.58.18minV35   8.487  7:042.36-
1166  Doreen DielemanMiddelburg4.58.28minVse   8.482  7:042.36-
1170  Mario SchroederWaldfeucht4.59.12minM45   8.462  7:052.35-
1172  Herman van de Glind (PR 4.13.31) Kloetinge4.59.13minM35   8.461  7:052.35-
1171  Marion Goossen (PR 4.12.15) Terneuzen4.59.39minV45   8.449  7:062.35-
1169  Rosette Verkaart (PR 4.18.14) Vlissingen4.59.41minV40   8.448  7:062.35-
1176  Leon van Liere (debuut) Middelburg4.59.44minM60   8.447  7:062.35-
1174  Goverdien den BravenHoogblokland4.59.54minV45   8.442  7:062.34-
1175  Jean-Pierre Maas (PR 4.10.32) Vlissingen4.59.59minM45   8.439  7:072.34-
1177  Edwin KooleVlissingen5.00.09minM35   8.435  7:072.34-
1173  Arthur Gillissens-Gravenhage5.00.10minMse   8.434  7:072.34-
1179  Arjan BosBarendrecht5.00.38minM45   8.421  7:072.34-
1178  Peter Koster (PR 3.55.37) Krabbendijke5.00.59minM35   8.411  7:082.34-
1181  Sjaco AalbersNieuwleusen5.01.37minM55   8.394  7:092.33-
1182  Peter Van OoijenHaren5.01.47minM55   8.389  7:092.33-
1185  Rob VlietstraNijkerkerveen5.01.48minM55   8.389  7:092.33-
1183  Jos van Stee (PR 3.58.32) s-Gravenpolder5.01.59minM45   8.384  7:092.33-
1180  Alexander PootZevenhuizen5.02.00minM35   8.383  7:092.33-
1187  Ilonka De Vlaam (PR 4.32.42) Zierikzee5.02.10minV35   8.378  7:102.33-
1186  Andre Van vliet (PR 5.01.26) Dreischor5.02.27minM35   8.371  7:102.33-
1188  Nicole sturmNederland5.02.30minV35   8.369  7:102.32-
1189  Huib den BravenHoogblokland5.02.33minM45   8.368  7:102.32-
1190  Jasper MonsterZuidland5.02.39minM55   8.365  7:102.32-
1184  Miranda Kwakkelaar (PR)Middelburg5.02.45minV40   8.362  7:112.32-
1193  Frank SuijkGapinge5.02.45minM45   8.362  7:112.32-
1192  Mirjam SuijkGapinge5.02.47minV45   8.361  7:112.32-
1195  Frank BrosowskiLangenfeld5.02.50minM45   8.360  7:112.32-
1194  Robert de BruijneKapelle-Biezelinge5.03.02minMse   8.355  7:112.32-
1191  Lotje van den Berg (debuut) Terhole5.03.32minV35   8.341  7:122.32-
1196  Mandy WunninkZoetermeer5.04.40minV35   8.310  7:132.31-
1197  Marie José Janse (PR 4.12.01) Goes5.05.06minV55   8.298  7:142.30-
1198  Martin van OordtBodegraven5.05.20minM45   8.292  7:142.30-
1201  Oscar BosjeLeiden5.05.26minM55   8.289  7:142.30-
1203  Marnix den DekkerKoudekerke5.05.27minMse   8.288  7:142.30-
1202  Arend KeeminkSchiedam5.05.42minM45   8.282  7:152.30-
1206  Bert KoopmansArnhem5.05.48minM55   8.279  7:152.30-
1199  Jacquelien Smit (PR 4.38.33) Heinkenszand5.05.50minV45   8.278  7:152.30-
1200  Arno Melaard (PR 4.47.56) Middelburg5.05.58minM40   8.274  7:152.30-
1207  Luc BaiverlinLiege5.05.59minM45   8.274  7:152.30-
1205  Antoine HoogerheideKloetinge5.06.20minM35   8.265  7:162.30-
1210  Robert van VuurenSliedrecht5.06.42minM35   8.255  7:162.29-
1212  Nicole KennerknechtHückelhoven5.06.50minV35   8.251  7:162.29-
1204  Robert van der LindenZoetermeer5.06.52minM55   8.250  7:162.29-
1208  Stephan van GentAmersfoort5.06.59minM45   8.247  7:172.29-
1213  John Sonnevijlle (PR)Vlissingen5.07.18minM45   8.239  7:172.29-
1211  Job LeeuwanghPoortugaal5.07.20minM35   8.238  7:172.29-
1216  Annemiek RooversVlissingen5.07.32minVse   8.232  7:172.29-
1215  Marleen Huson (PR 4.23.15) Oost-Souburg5.07.40minV55   8.229  7:172.29-
1217  Dick Hilberdink (PR 5.00.52) Vlissingen5.07.58minM45   8.221  7:182.28-
1209  Kees HessHaaren5.08.02minM65   8.219  7:182.28-
1219  Chris Blondeel TimmermanMaastricht5.08.16minMse   8.213  7:182.28-
1220  Ben Blondeel TimmermanVelp5.08.16minMse   8.213  7:182.28-
1225  Anja IsaacSimmerath5.08.16minV45   8.213  7:182.28-
1214  Gea LagerweijKootwijkerbroek5.08.17minV45   8.212  7:182.28-
1224  Saskia Dieleman (PR 4.57.48) Middelburg5.08.27minV35   8.208  7:192.28-
1222  Wilma Steendijk (PR 4.28.17) Middelburg5.08.32minV55   8.206  7:192.28-
1227  Frank RichterRosenheim5.08.36minM45   8.204  7:192.28-
1221  Matthias BoonMiddelburg5.08.40minM35   8.202  7:192.28-
1226  Pietertje VlijmErmelo5.08.46minM45   8.199  7:192.28-
1218  Chantal Nachtegael (PR 4.46.02) Heikant5.08.48minV55   8.199  7:192.28-
1228  Henk van GastelVrouwenpolder5.08.51minM55   8.197  7:192.28-
1234  Marcel NaaktgeborenZwijndrecht5.09.04minM45   8.191  7:192.28-
1223  Erik VosVeen5.09.07minM35   8.190  7:202.28-
1229  Monique van de VenTilburg5.09.11minV45   8.188  7:202.27-
1237  Maarten KaufmannAmsterdam5.09.11minMse   8.188  7:202.27-
1239  Bert ScheufensAlsdorf5.09.20minM35   8.184  7:202.27-
1236  Peter Almekinders (PR 4.19.19) Vlissingen5.09.22minM45   8.183  7:202.27-
1230  Miranda Weug (debuut) Vlissingen5.09.23minV45   8.183  7:202.27-
1231  Femke de Nooijer (PR 4.41.32) Vlissingen5.09.24minV35   8.183  7:202.27-
1235  Sander HuismanHerten5.09.29minM45   8.180  7:202.27-
1240  Erwin FalterRheden5.09.34minM35   8.178  7:202.27-
1238  Niek van der MaasRotterdam5.09.35minMse   8.178  7:202.27-
1242  Riet Pouwelse (PR 4.22.48) Vrouwenpolder5.10.10minV65   8.162  7:212.27-
1243  Bert Doedel (PR 4.58.53) Middelburg5.10.11minM45   8.162  7:212.27-
1245  Iris Vermeulen (PR 3.59.03) Hulst5.10.28minV35   8.154  7:212.27-
1233  Hanneke de Groots-Gravenhage5.10.32minVse   8.153  7:222.26-
1232  Kate Ferriers-Gravenhage5.10.33minVse   8.152  7:222.26-
1244  Johan Rijkeboer (debuut) Middelburg5.10.34minM55   8.152  7:222.26-
1247  Silke KringsMonschau5.10.46minV35   8.147  7:222.26-
1246  Alice SigtermansPapendrecht5.10.48minV55   8.146  7:222.26-
1249  Richard Kooper (PR 4.43.01) Vlissingen5.10.48minM35   8.146  7:222.26-
1248  Arjan Burggraaff (PR 4.37.02) Vlissingen5.11.00minM45   8.141  7:222.26-
1241  Peter Erpelinck (PR 3.48.40) Hulst5.11.20minM65   8.132  7:232.26-
1252  Bernard Van Meer (debuut) Zierikzee5.11.20minM45   8.132  7:232.26-
1250  Robert Eerland (PR 4.28.10) Oost-Souburg5.11.38minM45   8.124  7:232.26-
1253  Johan Van den BergBergen op Zoom5.11.58minM55   8.115  7:242.25-
1255  Anniek de Rijck- SerrarenSint Jansteen5.12.13minV45   8.109  7:242.25-
1254  Rik KoppejanMiddelburg5.12.38minM35   8.098  7:252.25-
1256  Marieke Schieman (PR 4.14.21) Philippine5.12.42minV35   8.096  7:252.25-
1251  Bas Sinke (PR 4.47.42) Kruiningen5.12.46minM35   8.095  7:252.25-
1258  Peter LoonenUlvenhout AC5.13.12minM55   8.083  7:252.25-
1257  Marielle Simonse (debuut) Goes5.13.20minV45   8.080  7:262.24-
1263  Flenn RijkschroeffKapelle-Biezelinge5.13.34minM35   8.074  7:262.24-
1262  Paul Burger (PR 4.38.02) Oost-Souburg5.13.41minM45   8.071  7:262.24-
1267  Rafaela ColinaAmsterdam5.13.55minV45   8.065  7:262.24-
1260  Ane Van de Velde (debuut) Schuddebeurs5.14.11minM55   8.058  7:272.24-
1266  Diana de RooijUtrecht5.14.11minVse   8.058  7:272.24-
1269  Rene Nijsse (PR)Wolphaartsdijk5.14.11minM55   8.058  7:272.24-
1268  Mariska De Bree (PR)Middelburg5.14.12minVse   8.058  7:272.24-
1270  Rob Bourgonje (PR 5.06.41) Driewegen5.14.12minM55   8.058  7:272.24-
1259  Hannie Peene (PR)Zoutelande5.14.20minV45   8.054  7:272.24-
1271  Marja VesterVogelenzang5.14.23minV55   8.053  7:272.24-
1264  Mike Egter van Wissekerke (PR)Middelburg5.14.24minMse   8.052  7:272.24-
1265  Anouk de Hamer (PR 5.12.49) Nieuwdorp5.14.37minVse   8.047  7:272.24-
1273  Till KesslerVoerde5.14.37minM35   8.047  7:272.24-
1261  Sander Vader (debuut) Arnemuiden5.14.39minMse   8.046  7:272.24-
1272  Stephan Rosielle (PR 4.01.27) Axel5.15.03minM45   8.036  7:282.23-
1278  Frans Willem van der Maas (debuut) Oost-Souburg5.15.06minMse   8.035  7:282.23-
1274  Peter LegemateZierikzee5.15.09minM45   8.033  7:282.23-
1279  Liesbeth Kazen- van DijkHardinxveld-Giessendam5.15.11minV55   8.032  7:282.23-
1277  Eric Cevaal (PR 4.54.00) Oost-Souburg5.15.21minMse   8.028  7:282.23-
1275  Ben RijborzRoosendaal5.15.23minM45   8.027  7:282.23-
1276  Albertina RijborzRoosendaal5.15.23minV45   8.027  7:282.23-
1280  Ilka HoubenNettetal5.15.27minV35   8.026  7:292.23-
1282  Mathieu Koning (PR 4.41.56) Arnemuiden5.15.43minM35   8.019  7:292.23-
1284  Thomas BergEschweiler5.16.41minMse   7.994  7:302.22-
1281  Dietmar BeckWuppertal5.16.50minM55   7.991  7:312.22-
1283  Dick Van dyckAntwerpen5.16.55minM45   7.989  7:312.22-
1287  Ricardo GieleVierpolders5.17.29minM45   7.974  7:312.22-
1285  Jan-Pieter van BeestGoes5.17.45minM45   7.968  7:322.21-
1290  Sieglinde JungSimmerath5.17.46minV45   7.967  7:322.21-
1288  Andreas BreuerErftstadt5.17.51minM35   7.965  7:322.21-
1291  Rob BeckmannBarendrecht5.17.53minM55   7.964  7:322.21-
1289  Aad SpruijtPoortugaal5.17.57minM55   7.963  7:322.21-
1292  Andreas MorickBergisch Gladbach5.17.58minM45   7.962  7:322.21-
1286  Sigrid Jense (PR 4.43.48) Middelburg5.18.07minV50   7.958  7:322.21-
1294  Mary Kerkhove-EveryVlissingen5.18.30minV45   7.949  7:332.21-
1295  Marcel BoonstraZuidwolde5.18.35minM45   7.947  7:332.21-
1296  Jeroen BakkenesLeusden5.18.44minM55   7.943  7:332.21-
1293  Sjors LukasseMiddelburg5.19.13minMse   7.931  7:342.20-
1300  Wim SollieWilsum5.19.39minM55   7.920  7:352.20-
1299  Johan SchoulsKerkwerve5.19.58minM35   7.912  7:352.20-
1297  Jeroen Paijmans (PR)Nieuwdorp5.20.00minM45   7.912  7:352.20-
1298  Lucienne van den Broek (PR)Oost-Souburg5.20.03minV55   7.910  7:352.20-
1301  Chantal de Koning (PR 5.15.10) Colijnsplaat5.20.57minV35   7.888  7:362.19-
1303  Herman Abbink (PR 3.43.02) Goes5.20.59minM55   7.887  7:362.19-
1302  Ron Brusket (PR 4.26.37) Wilhelminadorp5.21.03minM45   7.886  7:372.19-
1307  Matthieu Van LeeuwenBergen op Zoom5.21.22minM45   7.878  7:372.19-
1304  Nancy WisotzkiVenlo5.21.23minV35   7.878  7:372.19-
1305  Hans VerhaagVenlo5.21.24minM45   7.877  7:372.19-
1306  John RommensWoensdrecht5.21.27minM65   7.876  7:372.19-
1308  Chantal Hofstra (debuut) Vlissingen5.22.12minVse   7.858  7:382.18-
1309  Pascal TevelOost-Souburg5.22.15minM35   7.856  7:382.18-
1310  Jolanda Van Keulen (PR 4.52.49) Middelburg5.22.22minV45   7.853  7:382.18-
1311  Rob WeedaBarendrecht5.23.24minM45   7.828  7:402.17-
1312  Petra HollandSchwalmtal5.23.31minV55   7.826  7:402.17-
1313  Sabine ChuravyKrefeld5.23.37minV45   7.823  7:402.17-
1318  Charles BouwensVrouwenpolder5.23.54minM45   7.816  7:412.17-
1314  Andrea BleakerBiggekerke5.24.21minVse   7.805  7:412.17-
1315  Christian BleakerBiggekerke5.24.21minMse   7.805  7:412.17-
1316  Lottie KasteleinCulemborg5.24.24minV35   7.804  7:412.17-
1317  Joyce MulderDordrecht5.24.43minV35   7.797  7:422.17-
1319  Arwin Schot (PR 4.39.18) Zierikzee5.24.51minM50   7.793  7:422.16-
1323  Mufasa RasulRoosendaal5.25.22minMse   7.781  7:432.16-
1325  Anja Schnellen-WinzViersen5.25.29minV45   7.778  7:432.16-
1321  Jose DingemanseKoudekerke5.25.40minV35   7.774  7:432.16-
1328  Benjamin AkkerdaasVrouwenpolder5.25.55minMse   7.768  7:432.16-
1329  Stefan WörsdörferBergisch Gladbach5.25.57minM55   7.767  7:432.16-
1320  Wilma Filius (PR 5.21.13) Ritthem5.26.01minV45   7.766  7:442.16-
1324  Anne AantjesGoudriaan5.26.09minM35   7.762  7:442.16-
1331  Thorsten KobußSchwalmtal5.26.16minM45   7.760  7:442.16-
1322  Robert de GoedeHulst5.26.33minM45   7.753  7:442.15-
1332  Bas BijvankWoudenberg5.27.03minMse   7.741  7:452.15-
1327  Katia LeroyStraimont5.27.12minV45   7.737  7:452.15-
1326  Aldo LeroyBlancheoreille5.27.13minM45   7.737  7:452.15-
1333  Remco van de WaartBergen op Zoom5.27.18minM35   7.735  7:452.15-
1335  Cynthia Janse (PR 4.47.57) Zierikzee5.27.31minV45   7.730  7:462.15-
1334  Erwin SaleminkZoutelande5.27.36minM45   7.728  7:462.15-
1330  Lenie de VisserSchiedam5.27.56minV55   7.720  7:462.14-
1338  Wim van VlietArnemuiden5.28.08minM45   7.715  7:472.14-
1336  Chantal Van de Guchte -KoRenesse5.28.33minV35   7.706  7:472.14-
1339  Annette StraussBocholt5.28.44minV45   7.701  7:472.14-
1343  Dick van KerkhofDordrecht5.29.12minM45   7.690  7:482.14-
1342  Bianca Gerritsen-DirksDordrecht5.29.14minV45   7.690  7:482.14-
1341  Paul van der WeijdenAmersfoort5.29.19minM45   7.688  7:482.14-
1345  Rob Goedhart (PR 3.48.09) Koudekerke5.29.21minM45   7.687  7:482.14-
1337  Annelies PijperZwolle5.29.30minV55   7.683  7:492.13-
1340  Marco J.L. RemijnGoes5.29.47minMse   7.677  7:492.13-
1346  Sabine KuckMonschau5.29.55minV35   7.674  7:492.13-
1344  Quinten MeulblokKamperland5.29.58minMse   7.673  7:492.13-
1347  Gera van BovenNijkerk5.30.21minV55   7.664  7:502.13-
1348  Patrick Peters (PR 4.39.49) Goes5.30.24minM35   7.663  7:502.13-
1349  #TheFunRunner ockeBergen op Zoom5.30.39minMse   7.657  7:502.13-
1350  Frank FenskeWetter5.31.43minM55   7.632  7:522.12-
1352  Wim BlaauwPutten5.31.58minM45   7.626  7:522.12-
1353  Trees Blaauw-KramNijkerk5.31.58minV65   7.626  7:522.12-
1356  Herman van der DonkGrootegast5.32.02minM45   7.625  7:522.12-
1357  Anouk HilkenAlmere5.32.03minV35   7.624  7:522.12-
1358  Nikki WerkmanAlmere5.32.03minVse   7.624  7:522.12-
1359  Sandra BaudermannSimmerath5.32.17minV45   7.619  7:522.12-
1351  Ulrike PlönesStraelen5.32.34minV45   7.613  7:532.11-
1355  Nico van den BergCapelle aan den IJssel5.32.35minM55   7.612  7:532.11-
1354  Suzan VisWinterthur5.32.48minV55   7.607  7:532.11-
1360  Ben Schrooten (PR)Vlissingen5.32.57minM55   7.604  7:532.11-
1363  Peter GoedhartSommelsdijk5.33.10minM55   7.599  7:542.11-
1361  Patrick WondergemOostkapelle5.33.42minMse   7.587  7:552.11-
1365  Benoit LespineuxHuy5.33.53minM45   7.583  7:552.11-
1366  Anne FourneauHuy5.33.55minV35   7.582  7:552.11-
1364  Ruth SchoenweitzDarmstadt5.34.09minV35   7.577  7:552.10-
1369  Marco StrooOost-Souburg5.34.12minM35   7.575  7:552.10-
1362  Wesley Kroon (PR 5.24.21) Serooskerke5.34.17minMse   7.574  7:552.10-
1367  John van Beek (PR 4.18.23) Arnemuiden5.34.23minM50   7.571  7:552.10-
1370  Lineke van der SneppenBreda5.34.38minV35   7.566  7:562.10-
1368  Wil Oudshoorn (PR 4.03.49) Goes5.35.03minM55   7.556  7:562.10-
1371  Stefanie de Rijke SpycherHinterkappelen5.35.18minV35   7.551  7:572.10-
1373  Johan Dieleman (debuut) Oost-Souburg5.35.20minM35   7.550  7:572.10-
1372  Edwin Blok (PR 5.14.20) Middelburg5.35.27minM35   7.547  7:572.10-
1375  Stefan JurgahnBirlenbach5.36.04minM35   7.533  7:582.09-
1374  Dian LigtendagFijnaart5.36.11minV55   7.531  7:582.09-
1376  Duncan KikkertHoek van Holland5.36.21minM45   7.527  7:582.09-
1378  Mirjam Verhulst (PR 5.11.52) Wolphaartsdijk5.37.28minV35   7.502  8:002.08-
1379  Jessica Maas-Goverde (debuut) Zoutelande5.37.28minV35   7.502  8:002.08-
1377  Ger van BeersHilvarenbeek5.37.50minM65   7.494  8:002.08-
1382  Werner Verplanke (PR 5.29.59) Vlissingen5.38.31minM45   7.479  8:012.08-
1380  Joerg RosenbaumMülheim an der Ruhr5.39.03minM45   7.467  8:022.07-
1381  Ralf BuschmannEssen5.39.05minM45   7.466  8:022.07-
1384  Koen BakkerBerltsum5.39.15minM45   7.463  8:022.07-
1383  Martin Vinjé (debuut) Schoondijke5.39.39minMse   7.454  8:032.07-
1387  Lorna CampoRoetgen5.40.40minV35   7.432  8:042.06-
1385  Jürgen BiniasDuisburg5.40.50minM55   7.428  8:052.06-
1388  Oliver BeerSprockhövel5.41.26minM45   7.415  8:062.06-
1390  Joey RebergenVeenendaal5.41.31minM35   7.413  8:062.06-
1389  Jonne TijssenVeenendaal5.41.33minM35   7.412  8:062.06-
1391  Richard DingemanseVeere5.41.35minMse   7.412  8:062.06-
1386  Helmut LeyDuisburg5.41.48minM65   7.407  8:062.06-
1392  Klarissa Jörissen- HummlHeinsberg5.41.49minV35   7.407  8:062.06-
1393  Sylvia PassonNettetal5.41.52minV45   7.406  8:062.06-
1394  Elisabeth JongmannsNettetal5.41.54minV55   7.405  8:062.06-
1395  Harma Breuker (PR 5.18.56) Middelburg5.43.33minV65   7.369  8:092.05-
1397  Sandra De KortRijen5.44.15minV35   7.354  8:102.04-
1398  Karlijn Von MeijenfeldtRijen5.44.15minV35   7.354  8:102.04-
1399  Klaas van LavierenVeenendaal5.44.41minM55   7.345  8:102.04-
1396  Piet Verhage (PR 4.07.44) Westkapelle5.45.32minM70   7.327  8:112.04-
1400  Jan van de Velde (PR 5.27.57) Oosterland5.45.43minM35   7.323  8:122.03-
1401  Michel van DijkPijnacker5.45.59minM35   7.317  8:122.03-
1402  Marjan De Schipper (PR 4.40.07) Middelburg5.46.33minV35   7.305  8:132.03-
1403  Judith KoningsVeldhoven5.47.09minV35   7.293  8:142.03-
1404  Julia PaessensGeldern5.47.13minVse   7.291  8:142.03-
1405  Jaap de KamAmstelveen5.48.08minM65   7.272  8:152.02-
1406  Sjaak SchipperGroningen5.48.43minM65   7.260  8:162.02-
1407  Debby PoulsNieuw-Vossemeer5.49.01minV45   7.254  8:162.01-
1408  Nico WisseBreda5.50.16minMse   7.228  8:182.01-
1412  Ron 't LamSchiedam5.50.40minM55   7.220  8:192.01-
1411  Marcel BalVlissingen5.51.10minM35   7.209  8:192.00-
1413  Geert VanstraelenTemse5.51.16minM45   7.207  8:192.00-
1410  Ben JansenVenray5.51.18minM65   7.207  8:202.00-
1414  Tom FrederickxBalen5.51.27minM35   7.204  8:202.00-
1409  Kees Geertse (PR 4.12.17) Meliskerke5.51.41minM55   7.199  8:202.00-
1415  Herman RiemensSchoondijke5.53.32minM35   7.161  8:231.99-
1416  Tamara Schöningh (PR 5.36.03) Middelburg5.53.34minV35   7.160  8:231.99-
1420  Silke HallenbergRemscheid5.53.46minV45   7.156  8:231.99-
1421  Marcus BehneckeRemscheid5.53.46minM45   7.156  8:231.99-
1419  Gerard OverdijkRoermond5.53.48minM45   7.156  8:231.99-
1417  Adie KunstMiddelburg5.53.58minM55   7.152  8:231.99-
1418  Marliese SchneiderLeubsdorf5.54.14minV55   7.147  8:241.99-
1423  Moniek Kingma SchippersBreda5.54.59minV55   7.132  8:251.98-
1424  Mellinda BeumkesHouten5.55.50minV45   7.115  8:261.98-
1425  Laätzar MatitaputtyDordrecht5.55.50minMse   7.115  8:261.98-
1422  Christiaan SchmetsZoutelande5.55.51minM45   7.115  8:261.98-
1426  Hans Verhage (PR 4.09.29) Goes5.56.17minM55   7.106  8:271.97-
1428  Anouk strooDen Helder6.00.07minV35   7.030  8:321.95-
1427  Izaak Kroon (PR 5.02.54) Middelburg6.00.50minM55   7.016  8:331.95-
1429  Monique Gillesse (PR 5.38.30) Vlissingen6.01.10minV45   7.010  8:341.95-
1430  Ton WegmanBurgh-Haamstede6.02.23minM65   6.986  8:351.94-
1431  Karl PaessensGeldern6.03.02minM55   6.974  8:361.94-
Mannen: 1181 (82.53%) => M35=301 - M40=14 - M45=402 - M50=31 - M55=179 - M60=5 - M65=29 - M70=1 - Mse=219
Vrouwen: 250 (17.47%) => V35=84 - V40=7 - V45=83 - V50=4 - V55=27 - V65=4 - Vse=41

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

marathon

2019Tim Pleijte2:33:13Erwin Adan2:34:41Ralph Wiessner2:38:58Samantha Luitwieler2:50:101421
2018Willem van Schuerbeeck2:34:15Mohammed Oumaarir2:36:49Erwin Harmes2:40:10Liselotte van den Berg3:00:381436
2017Maciek Miereczko2:43:46Mohammed Oumaarir2:44:18Erwin Harmes2:45:13Melanie Spruyt3:17:081431
2016Tim Pleijte2:36:12Huub van Noorden2:42:05Mohamed Oumaarir2:42:41Radka Churanova3:05:301363
2015Hamid El Mouaziz2:29:50Mohamed Oumaarir2:31:40Erwin Harmes2:37:42Miriam van Reijen2:55:281493
2014Hamid El Mouaziz2:32:58Sebastien Schletterer2:33:34Dieter Brouckaert2:40:18Agnes Schipper3:07:221404
2013Huub van Noorden2:40:51Anthony Pochet2:42:03Remy Vasseur2:43:30Anjolie Engels3:11:321383
2012Hicham El Barouki2:29:55Nouredine Athamna2:34:43Anthony Pochet2:39:07Marlies Kort3:01:341413
2011Rik Wolswinkel2:50:07Remy Vasseur2:52:39Huub van Noorden2:52:58Ilonka van den Hengel3:16:351141
2010Nouredine Athamna2:33:50Sébastien Schletterer2:35:16Jos op 't Hoog2:47:33Ilonka van den Hengel3:13:301045
2009Sébastien Schletterer2:55:38Miquel van Tongeren2:56:12Bert Flier2:56:57Leonie Ton3:44:13853
2008Sébastien Schletterer2:46:54Bart de Berge2:47:16Niels Koole2:48:47Irma Heeren3:10:48861
2007Jan van der Marel2:40:25Wim Padmos2:42:45Theo Rabout2:50:18Petra Knops3:28:23795
2006Jan van der Marel2:51:40Niels Koole2:51:53Miquel van Tongeren2:55:31Martine Lust3:27:29552
2005Jan van der Marel2:48:01Niels Koole2:56:59Wouter Hamelink3:00:51Martine Lust3:34:36510
2004Sebastien Schletterer2:46:50Wim Padmos2:47:32Theo Rabout2:51:58Marlies Kort3:03:14402
2003Pieter Heggen2:55:57Frank Wiebes3:00:07Franky Beljaars3:00:13Edith Gerards3:33:44359

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 9.192 seconden nodig om deze lijst met 1431 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Atletiek Zeeland © 2020