woensdag 27 mei 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
28-04: Ook na 1 juni Run your own race
24-04: Zeeuws record 15 km van John Vermeule meest kansrijk om ooit te worden verbroken
21-04: Kunnen we na 1 juni stoppen met Run your own race?
16-04: Comeback van John Vermeule in 1993?
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Dwars Door De Zwingeul

Cadzand, zondag 24 september 2017 - Organisatie: Wielingen
7.5 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Mark VerhageZaamslag27.16minMse   16.504  3:384.58-
2  Edwin de la RuelleKoewacht27.33minM45   16.334  3:404.54+0:17
3  Jan RiemensWatervliet27.41minMse   16.255  3:414.52+0:25
4  Marco de FeijterSchoondijke28.05minMse   16.024  3:454.45+0:49
5  Erik CapponZuidzande28.05minM50   16.024  3:454.45+0:49
6  Amor MaertensBreskens28.14minMse   15.939  3:464.43+0:58
7  Rob de PagterRitthem28.32minMse   15.771  3:484.38+1:16
8  Theo RaboutAardenburg28.42minM40   15.679  3:504.36+1:26
9  Marco RiemensWatervliet29.10minMse   15.429  3:534.29+1:54
10  David PietersOostburg29.35minMse   15.211  3:574.23+2:19
11  Chris de SmitHulst29.49minM35   15.092  3:594.19+2:33
12  Peter SlitsSluis30.20minM50   14.835  4:034.12+3:04
13  Patrick van QuekelbergheAardenburg30.27minM50   14.778  4:044.11+3:11
14  Carlo DepreZuidzande30.40minMse   14.674  4:054.08+3:24
15  Francois van de BroeckeBreskens30.52minMse   14.579  4:074.05+3:36
16  Frederique BurkinZuidzande31.01minV45   14.508  4:084.03+3:45
17  Patrick de BoevereAardenburg31.09minM50   14.446  4:094.01+3:53
18  Peter van WaesAardenburg31.35minM55   14.248  4:133.96+4:19
19  Niek WielandAxel31.57minM40   14.085  4:163.91+4:41
20  Bart DejaegherDiksmuide-Leke32.09minMse   13.997  4:173.89+4:53
21  David MestdaghSint-Michiels32.10minMse   13.990  4:173.89+4:54
22  Robert van de KerkhoveDraaibrug32.11minM40   13.982  4:173.88+4:55
23  Thomas SnoeckxKnokke32.24minMse   13.889  4:193.86+5:08
24  Robin van HalSluis32.25minMse   13.882  4:193.86+5:09
25  Marc LauwersGrimbergen32.35minMse   13.811  4:213.84+5:19
26  Marijn CammaertOostburg32.43minMse   13.754  4:223.82+5:27
27  Jeroen de VriesIjzendijke32.45minM45   13.740  4:223.82+5:29
28  Menno den DekkerTerneuzen32.51minMse   13.699  4:233.81+5:35
29  Leon van BavinchovenTerneuzen32.58minM45   13.650  4:243.79+5:42
30  Twan TimmermansHoofdplaat33.06minMse   13.595  4:253.78+5:50
31  Coen DekkerZaamslag33.10minMse   13.568  4:253.77+5:54
32  Frank FaesSluis33.33minMse   13.413  4:283.73+6:17
33  Wouter GeorgesWaarschoot33.47minMse   13.320  4:303.70+6:31
34  Michel de RuijsscherBreskens33.53minM45   13.281  4:313.69+6:37
35  Frank VerschorreBreskens34.16minMse   13.132  4:343.65+7:00
36  Berry KnibbelerWestdorpe34.48minMse   12.931  4:383.59+7:32
37  Niek RijnbergZuidzande35.16minM50   12.760  4:423.54+8:00
38  Guus de SmitSchoondijke35.24minMse   12.712  4:433.53+8:08
39  Nick PaulusseOost-Souburg35.39minM45   12.623  4:453.51+8:23
40  Edwin van AlphenVlissingen35.40minM45   12.617  4:453.50+8:24
41  Sandra JoziasseVlissingen35.41minV40   12.611  4:453.50+8:25
42  Johan HuighSchoondijke35.46minM55   12.582  4:463.49+8:30
43  Eddy de CaluweOssenisse35.48minMse   12.570  4:463.49+8:32
44  Astrid VerhageZuiddorpe35.56minVse   12.523  4:473.48+8:40
45  Andres de WitteTerneuzen36.06minM40   12.465  4:493.46+8:50
46  Kurt de MuytDamme36.13minMse   12.425  4:503.45+8:57
47  Inge de BooijGraauw36.36minVse   12.295  4:533.42+9:20
48  Jan Piet FlikweertOostburg36.54minMse   12.195  4:553.39+9:38
49  Corinne MaertensBreskens38.01minVse   11.837  5:043.29+10:45
50  Koen van de SompeleWestkapelle38.07minMse   11.806  5:053.28+10:51
51  Jeroen SchuitTerneuzen38.26minMse   11.709  5:073.25+11:10
52  Linda VermeulenSchoondijke38.27minV35   11.704  5:083.25+11:11
53  Fred VermeireBreskens38.33minM50   11.673  5:083.24+11:17
54  Toni LuteijnRetranchement39.04minM45   11.519  5:133.20+11:48
55  Iris van de KerkhoveAardenburg39.21minVse   11.436  5:153.18+12:05
56  Ron SalomeKloosterzande39.43minMse   11.330  5:183.15+12:27
57  Addie DielemanSas van Gent39.52minV55   11.288  5:193.14+12:36
58  Tonny van MulkenBreskens39.54minM60   11.278  5:193.13+12:38
59  Paz BoekhoutSint Kruis40.17minMse   11.171  5:223.10+13:01
60  George SchanckOostburg40.22minM35   11.148  5:233.10+13:06
61  Ronny VersluysZuidzande40.26minM45   11.129  5:233.09+13:10
62  Johnny DoomsTerneuzen41.16minM60   10.905  5:303.03+14:00
63  Valentijn LemahieuCadzand41.22minMse   10.878  5:313.02+14:06
64  Ranco BogaardOostburg41.32minMse   10.835  5:323.01+14:16
65  Pietje MeulenbergOudelande41.43minMse   10.787  5:343.00+14:27
66  Michel de MeijerCadzand41.50minMse   10.757  5:352.99+14:34
67  Anne-Mie DepreiereMoerkerke41.58minVse   10.723  5:362.98+14:42
68  Bert SchampersAsse42.00minMse   10.714  5:362.98+14:44
69  Wendy van de VeldeHoofdplaat42.06minVse   10.689  5:372.97+14:50
70  Rik van SchuurOostburg42.09minM65   10.676  5:372.97+14:53
71  Katrien VervarckeOostkerke42.11minVse   10.668  5:372.96+14:55
72  Christianne VermorkenNieuwvliet42.16minV55   10.647  5:382.96+15:00
73  Marjan MisttiaenZuidzande42.33minVse   10.576  5:402.94+15:17
74  Jane van der VloetHulst42.40minVse   10.547  5:412.93+15:24
75  Marenne HuighCadzand42.58minVse   10.473  5:442.91+15:42
76  Petra MelHengstdijk43.22minV35   10.377  5:472.88+16:06
77  Paul de LijserCadzand43.46minMse   10.282  5:502.86+16:30
78  Shirley BakkerOisterwijk43.57minVse   10.239  5:522.84+16:41
79  Stacey KouwijzerTerneuzen44.04minVse   10.212  5:532.84+16:48
80  Sabine HerremerreKnokke44.08minVse   10.196  5:532.83+16:52
81  Bernadette SalomeKloosterzande44.28minVse   10.120  5:562.81+17:12
82  Carla ZegersKoewacht44.39minV45   10.078  5:572.80+17:23
83  Jorien BoidinOostburg45.29minVse   9.894  6:042.75+18:13
84  Noah JanssensLokeren46.17minMse   9.723  6:102.70+19:01
85  Tom JanssensLokeren46.18minMse   9.719  6:102.70+19:02
86  Karin den DekkerTerneuzen46.52minVse   9.602  6:152.67+19:36
87  Jules van MulkenGroede47.09minM65   9.544  6:172.65+19:53
88  Con BakkerOisterwijk47.31minMse   9.470  6:202.63+20:15
89  Daisy van de VeldeOostburg47.50minVse   9.408  6:232.61+20:34
90  Wim WijmaTilburg49.29minMse   9.094  6:362.53+22:13
91  Veerle MornoutWaterlandkerkje49.55minVse   9.015  6:392.50+22:39
92  Trijntje PietersOostburg55.32minVse   8.103  7:242.25+28:16
93  Veronique VanderbruggeAsse55.38minVse   8.089  7:252.25+28:22
Mannen: 66 (70.97%) => M35=2 - M40=4 - M45=8 - M50=6 - M55=2 - M60=2 - M65=2 - Mse=40
Vrouwen: 27 (29.03%) => V35=2 - V40=1 - V45=2 - V55=2 - Vse=20

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

7 km

2019Bert van de Velde31:23Jan Riemens32:17Erik Cappon32:34Frederique Burkin39:1265

7.5 km

2017Mark Verhage27:16Edwin de la Ruelle27:33Jan Riemens27:41Frederique Burkin31:0193
2015Tim Pleijte27:58Yves Depoorter28:32Michel Buijck28:45Frederique Burkin33:5198

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.218 seconden nodig om deze lijst met 93 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Atletiek Zeeland © 2020