woensdag 27 mei 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
28-04: Ook na 1 juni Run your own race
24-04: Zeeuws record 15 km van John Vermeule meest kansrijk om ooit te worden verbroken
21-04: Kunnen we na 1 juni stoppen met Run your own race?
16-04: Comeback van John Vermeule in 1993?
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

22e Stadsloop

Goes, vrijdag 15 september 2017 - Organisatie: AV'56
8 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Ronnie OvergaauwDynamica25.12minMse   19.048  3:095.29-
2  Patrick de VosAV'5625.34minMse   18.774  3:125.22+0:22
3  Stefan SchrierDynamica26.32minM35   18.090  3:195.03+1:20
4  Crum van der LindenDynamica27.29minMse   17.465  3:264.85+2:17
5  Laurent van NieuwenhuijzeAV'5627.36minMse   17.391  3:274.83+2:24
6  Rens de RidderDynamica27.52minMse   17.225  3:294.78+2:40
7  Boris de BruijnAV'5628.11minM35   17.031  3:314.73+2:59
8  Peter BalkenendeAV'5628.20minM50   16.941  3:334.71+3:08
9  Wilko de VosAV'5628.42minM50   16.725  3:354.65+3:30
10  Yann SinkeGoes28.47minMse   16.676  3:364.63+3:35
11  Alwin VermeulenAV'5628.53minM45   16.619  3:374.62+3:41
12  Peter van LimbergenAV'5628.56minM40   16.590  3:374.61+3:44
13  Erik GoossenTerneuzen29.01minM45   16.542  3:384.60+3:49
14  Johan KarelseAV'5629.05minM40   16.504  3:384.58+3:53
15  Sven VermeulenVlissingen29.08minM40   16.476  3:394.58+3:56
16  Michel de WeeAV'5629.14minMse   16.420  3:394.56+4:02
17  Peter MeeuwsenKrabbendijke29.17minMse   16.392  3:404.55+4:05
18  John SlabbekoornKapelle-Biezelinge29.24minM50   16.327  3:414.54+4:12
19  Tom VerbeekKwadendamme29.32minMse   16.253  3:424.51+4:20
20  John NieuwenhuizeAV'5629.37minM35   16.207  3:424.50+4:25
21  Monique VerschuureAV'5629.40minV35   16.180  3:434.49+4:28
22  Perry VermeulenAV'5629.47minM45   16.116  3:434.48+4:35
23  Ruud WoordTHOR29.50minMse   16.089  3:444.47+4:38
24  Wolter VosGrijpskerke29.52minM45   16.071  3:444.46+4:40
25  Martijn HoosemansDynamica29.54minMse   16.054  3:444.46+4:42
26  Jan-Kees KooleAV'5630.02minMse   15.982  3:454.44+4:50
27  Frank HouwelingAV'5630.25minM40   15.781  3:484.38+5:13
28  Eric-Paul BoetersMiddelharnis30.29minMse   15.746  3:494.37+5:17
29  Sebastiaan HeikoopZierikzee30.48minM45   15.584  3:514.33+5:36
30  Arnoud RijkHeinkenszand30.56minMse   15.517  3:524.31+5:44
31  Franklin van AnrooijAV'5630.59minMse   15.492  3:524.30+5:47
32  Rob KeurhorstKapelle-Biezelinge31.02minMse   15.467  3:534.30+5:50
33  Bart VerhaegheKapelle-Biezelinge31.04minMse   15.451  3:534.29+5:52
34  Patrick van IerselAV'5631.08minM50   15.418  3:544.28+5:56
35  Lion BaasVlissingen31.20minM40   15.319  3:554.26+6:08
36  Remon RijkGoes31.25minMse   15.279  3:564.24+6:13
37  Berry SimonseGoes31.27minM45   15.262  3:564.24+6:15
38  Richard de VliegerGoes31.30minM45   15.238  3:564.23+6:18
39  Johan SpruitKapelle-Biezelinge31.48minMse   15.094  3:594.19+6:36
40  Jan de WildeAV'5631.51minM55   15.071  3:594.19+6:39
41  Wim WoutersKruiningen32.21minM60   14.838  4:034.12+7:09
42  Monica SanderseDynamica32.24minVse   14.815  4:034.12+7:12
43  Rein-Jan ElenbaasZLM 132.26minMse   14.800  4:034.11+7:14
44  Tom JonkerGoes32.28minMse   14.784  4:044.11+7:16
45  Martin PruijsersDynamica32.34minM45   14.739  4:044.09+7:22
46  Siegert van DierenKapelle-Biezelinge32.44minMse   14.664  4:064.07+7:32
47  Co de FeijterZierikzee32.47minM50   14.642  4:064.07+7:35
48  Maurice SteketeeMiddelburg32.50minM35   14.619  4:064.06+7:38
49  Stefan MesuKapelle-Biezelinge32.52minMse   14.604  4:074.06+7:40
50  Baukje DoedeeDriewegen32.55minVse   14.582  4:074.05+7:43
51  Frank HuibregtseZLM 133.32minMse   14.314  4:123.98+8:20
52  Petra BruijsHoogerheide33.47minVse   14.208  4:133.95+8:35
53  Erik GoedhartMiddelburg33.56minMse   14.145  4:153.93+8:44
54  Bereket PetersenAV'5633.58minMse   14.132  4:153.93+8:46
55  Wouter SchetsAV'5634.00minMse   14.118  4:153.92+8:48
56  Enrico KraakGoes34.04minM45   14.090  4:163.91+8:52
57  Gertjan BakkerGoes34.07minM45   14.069  4:163.91+8:55
58  Jasper Zuidhofs-Heer Abtskerke34.09minMse   14.056  4:163.90+8:57
59  Annette BevelanderRilland34.11minVse   14.042  4:163.90+8:59
60  Jos PutVlissingen34.13minM50   14.028  4:173.90+9:01
61  Jan van VaardegemWestkapelle34.15minM45   14.015  4:173.89+9:03
62  Stefan de WeerdtWolphaartsdijk34.17minMse   14.001  4:173.89+9:05
63  Martje van DixhoornPWG Bedrijfskleding vrouw34.32minVse   13.900  4:193.86+9:20
64  Linda de GrootZLM 2 mix34.46minVse   13.806  4:213.84+9:34
65  Marc-Jan MoerlandGoes34.52minMse   13.767  4:223.82+9:40
66  Ryan de JongOude Tonge35.25minMse   13.553  4:263.76+10:13
67  Erik VermeulenGoes35.34minMse   13.496  4:273.75+10:22
68  Roos NieuwdorpAV'5635.36minVse   13.483  4:273.75+10:24
69  Elisabeth SchroeversPWG Bedrijfskleding vrouw35.40minVse   13.458  4:283.74+10:28
70  Pieter-Jan de BaarWolphaartsdijk35.43minM40   13.439  4:283.73+10:31
71  Bianca SteijnPWG Bedrijfskleding vrouw35.46minVse   13.420  4:283.73+10:34
72  Henny StratingAV'5635.58minV45   13.346  4:303.71+10:46
73  Nathalie SlabbekoornKapelle-Biezelinge36.04minVse   13.309  4:313.70+10:52
74  Antoine GijzelKapelle-Biezelinge36.10minMse   13.272  4:313.69+10:58
75  Lars van der BeekHuijbergen36.18minMse   13.223  4:323.67+11:06
76  Stefan UitterhoeveGoes36.29minMse   13.157  4:343.65+11:17
77  Sjaan Maartenses-Heerenhoek36.46minV60   13.055  4:363.63+11:34
78  Mark BouterseKapelle-Biezelinge36.56minMse   12.996  4:373.61+11:44
79  Willem HoutermanWolphaartsdijk36.59minMse   12.979  4:373.61+11:47
80  Arno MolenaarGoes37.02minMse   12.961  4:383.60+11:50
81  Hans GijzelS-Heer Arendskerke37.09minMse   12.921  4:393.59+11:57
82  Tanita van BelzenDietisteprakt Ilona Sonke37.15minVse   12.886  4:393.58+12:03
83  Chris Koppejans-Gravenpolder37.20minM50   12.857  4:403.57+12:08
84  Jan van WingerdenGoes37.23minM60   12.840  4:403.57+12:11
85  Wim RooseGoes37.26minM65   12.823  4:413.56+12:14
86  John GuequierreMiddelburg37.34minM65   12.777  4:423.55+12:22
87  Marco OlivierVlissingen37.37minM45   12.760  4:423.54+12:25
88  Mark WeijerFysio Kapelle 237.40minMse   12.743  4:433.54+12:28
89  Hans van BovenKapelle-Biezelinge37.44minMse   12.721  4:433.53+12:32
90  Jeroen van HooijdonkFysio Kapelle 137.57minMse   12.648  4:453.51+12:45
91  Frits van BorrendamMiddelburg38.20minMse   12.522  4:483.48+13:08
92  Joost BoonmanYerseke38.23minM50   12.505  4:483.47+13:11
93  Arnoud van HaarenKloetinge38.31minMse   12.462  4:493.46+13:19
94  Stefan de KoeijerKapelle-Biezelinge38.33minMse   12.451  4:493.46+13:21
95  Floor DiebenDietisteprakt Ilona Sonke38.37minVse   12.430  4:503.45+13:25
96  Annemarie VerschuureKruiningen38.53minV40   12.345  4:523.43+13:41
97  Huibert PietjouwFysio Kapelle 138.56minMse   12.329  4:523.42+13:44
98  Stefan van den DriesHeinkenszand39.08minMse   12.266  4:543.41+13:56
99  Maroeska ArsGoes39.12minV40   12.245  4:543.40+14:00
100  Hans WestveerKruiningen39.18minM55   12.214  4:553.39+14:06
101  Paul HartendorpDordrecht39.21minMse   12.198  4:553.39+14:09
102  Enrico JoziasseMiddelburg39.30minMse   12.152  4:563.38+14:18
103  Maurits de FeijterLewedorp39.33minMse   12.137  4:573.37+14:21
104  Marion GoossenTerneuzen39.37minV45   12.116  4:573.37+14:25
105  Roxanne MachielseGoes39.41minVse   12.096  4:583.36+14:29
106  Rosette VerkaartVlissingen39.44minV40   12.081  4:583.36+14:32
107  Paulette de KrakerArnemuiden39.48minVse   12.060  4:593.35+14:36
108  Piet BeijerMiddelburg39.51minM65   12.045  4:593.35+14:39
109  Carolien SteijnKwadendamme39.53minVse   12.035  4:593.34+14:41
110  Gerard FlikweertStedin Boys40.07minMse   11.965  5:013.32+14:55
111  Marc VeenhovenStedin Boys40.10minMse   11.950  5:013.32+14:58
112  Robert van SchaikGoes40.30minMse   11.852  5:043.29+15:18
113  Arno de BliekOost-Souburg40.39minMse   11.808  5:053.28+15:27
114  Marijn TraasHeinkenszand40.46minMse   11.774  5:063.27+15:34
115  Gerrit Verschoors-Heer Abtskerke40.48minMse   11.765  5:063.27+15:36
116  Anne RemijnseKapelle-Biezelinge40.56minVse   11.726  5:073.26+15:44
117  Tom Hoezens-Heer Arendskerke41.05minMse   11.684  5:083.25+15:53
118  Danielle TolmanLewedorp41.08minVse   11.669  5:093.24+15:56
119  Joost WissePWG Bedrijfskleding 341.10minMse   11.660  5:093.24+15:58
120  Sven LandsbergenGoes41.13minMse   11.646  5:093.23+16:01
121  Janneke KoomanKapelle-Biezelinge41.17minV45   11.627  5:103.23+16:05
122  Gerry TrimpeMiddelburg41.24minVse   11.594  5:113.22+16:12
123  Tom WeemaesHeinkenszand41.32minMse   11.557  5:123.21+16:20
124  Arthur StijnsOudelande41.34minM70   11.548  5:123.21+16:22
125  Jemmy WestveerFysio Kapelle 241.38minMse   11.529  5:123.20+16:26
126  Martine Westmaass-Heer Hendrikskinderen41.57minVse   11.442  5:153.18+16:45
127  Marius LeendertseKapelle-Biezelinge41.59minM65   11.433  5:153.18+16:47
128  Madeleine Cijsouws-Heer Hendrikskinderen42.12minVse   11.374  5:173.16+17:00
129  Manuel Hoezens-Heer Arendskerke42.19minMse   11.343  5:173.15+17:07
130  Janine OverveldPWG Bedrijfskleding vrouw42.22minMse   11.330  5:183.15+17:10
131  Ilse SchoeHeinkenszand42.34minVse   11.276  5:193.13+17:22
132  Wouter van den DriesHeinkenszand42.37minMse   11.263  5:203.13+17:25
133  Edwin DorrepaalFysio Kapelle 242.52minMse   11.198  5:223.11+17:40
134  Jan-Kees WissePWG Bedrijfskleding 342.54minMse   11.189  5:223.11+17:42
135  Wilma Oosterveld2LM 2 mix43.24minVse   11.060  5:263.07+18:12
136  Evi FoubertVlissingen43.28minVse   11.043  5:263.07+18:16
137  Henk de KiewitFysio Kapelle 243.33minMse   11.022  5:273.06+18:21
138  Niek HespGoes43.36minMse   11.009  5:273.06+18:24
139  Janneke BoutensMiddelburg43.38minVse   11.001  5:273.06+18:26
140  Veroni MeijerMiddelburg44.00minVse   10.909  5:303.03+18:48
141  Marco WagenaarGoes44.09minMse   10.872  5:313.02+18:57
142  Lisette Potters-Heer Hendrikskinderen44.22minMse   10.819  5:333.01+19:10
143  Jacqueline de BondtGoes44.25minV50   10.807  5:333.00+19:13
144  Maaike van HoekGoes44.28minVse   10.795  5:343.00+19:16
145  Annelies 't HoenKamperland44.31minVse   10.782  5:343.00+19:19
146  Miranda de VriesWissenkerke44.32minVse   10.778  5:342.99+19:20
147  Gisela NijsseOud-Sabbinge44.36minVse   10.762  5:352.99+19:24
148  Mirina Mols-Heer Abtskerke44.39minVse   10.750  5:352.99+19:27
149  Patty FranseKwadendamme44.58minVse   10.675  5:372.97+19:46
150  Remco van de WaartStedin Boys45.14minMse   10.612  5:392.95+20:02
151  Chantal SchilperoordtZaamslag46.08minV40   10.405  5:462.89+20:56
152  Helma MeeuwseKwadendamme46.40minVse   10.286  5:502.86+21:28
153  Annemarie KoomanDordrecht46.47minVse   10.260  5:512.85+21:35
154  Ylja van IwaardenDietisteprakt Ilona Sonke47.13minVse   10.166  5:542.82+22:01
155  Mariska de BatKloetinge47.17minVse   10.152  5:552.82+22:05
156  Ferdy WeemaesHeinkenszand47.30minMse   10.105  5:562.81+22:18
157  Mia van BelleVlissingen47.52minV65   10.028  5:592.79+22:40
158  Pieter Blankenburghs-Heer Arendskerke48.24minMse   9.917  6:032.75+23:12
159  Monique BonteGoes53.48minVse   8.922  6:442.48+28:36
Mannen: 112 (70.44%) => M35=4 - M40=6 - M45=12 - M50=8 - M55=2 - M60=2 - M65=4 - M70=1 - Mse=73
Vrouwen: 47 (29.56%) => V35=1 - V40=4 - V45=3 - V50=1 - V60=1 - V65=1 - Vse=36

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

8 km

2019Mels Lambregs24:44Patrick de Vos25:01Soufiyan el Bourabia25:03Mirthe Overkamp31:49204
2018Tim van den Broeke24:42Mels Lambregts24:45Job de Feijter24:59Monique Verschuure29:05188
2017Ronnie Overgaauw25:12Patrick de Vos25:34Stefan Schrier26:32Monique Verschuure29:40159
2016Huub van Noorden25:31Martijn de Kok26:30Patrick de Vos26:41Laurey van den Berge29:16173
2015Erwin Harmes24:56Martijn de Kok25:39Ralph Wiessner26:29Anjolie Engels29:16264
2014Colin Bekers24:29Martijn de Kok25:02Erwin Harmes25:05Laurey van den Berge28:46277
2013Tommy Staal25:04Martijn de Kok25:45Wouter van Caspel26:29Laurey van den Berge28:31302
2012Tim Pleijte24:47Neal Bouterse25:32Martijn de Kok25:43Anjolie Engels28:04299

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.223 seconden nodig om deze lijst met 159 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Atletiek Zeeland © 2020