woensdag 27 mei 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
28-04: Ook na 1 juni Run your own race
24-04: Zeeuws record 15 km van John Vermeule meest kansrijk om ooit te worden verbroken
21-04: Kunnen we na 1 juni stoppen met Run your own race?
16-04: Comeback van John Vermeule in 1993?
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

34e Bokaalloop

Burgh-Haamstede, woensdag 26 juli 2017 - Organisatie: Delta Sport
10.17 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Erwin AdanDynamica33.34minMse   18.179  3:185.05-
2  Ronnie OvergaauwDynamica34.31minMse   17.678  3:244.91+0:57
3  Yunis StitanDelta Sport34.49minMse   17.526  3:254.87+1:15
4  Ralph WiessnerDynamica34.56minM35   17.468  3:264.85+1:22
5  Patrick de VosAV'5635.01minMse   17.426  3:274.84+1:27
6  Menno MudLionidas35.04minM35   17.401  3:274.83+1:30
7  David SchrierDynamica36.55minMse   16.529  3:384.59+3:21
8  Erik GoossenScheldesport37.01minM45   16.484  3:384.58+3:27
9  Arjan BeijeDelta Sport37.02minM45   16.477  3:384.58+3:28
10  Arno van TriestPutte37.05minM35   16.455  3:394.57+3:31
11  John RaviaDelta Sport37.08minM45   16.433  3:394.56+3:34
12  Wim van SparrentakDynamica37.10minM45   16.418  3:394.56+3:36
13  Jan HoppenbrouwersRijen37.35minM35   16.236  3:424.51+4:01
14  Willem de KorteGonzalez Running37.55minMse   16.093  3:444.47+4:21
15  Arjo VerhageDynamica38.14minM45   15.960  3:464.43+4:40
16  Robert DrobnyEschenburg38.18minM45   15.932  3:464.43+4:44
17  ???38.28minMse   15.863  3:474.41+4:54
18  Peter van LimbergenAV'5638.35minM40   15.815  3:484.39+5:01
19  Krispijn de JongeDelta Sport38.43minM35   15.761  3:484.38+5:09
20  Jan-Willem RoelseGonzalez Running38.48minMse   15.727  3:494.37+5:14
21  Leonard van PuttenDelta Sport38.52minM40   15.700  3:494.36+5:18
22  John SlabbekoornKapelle-Biezelinge38.59minM50   15.653  3:504.35+5:25
23  Matthijs van DijkFlakkee39.08minMse   15.593  3:514.33+5:34
24  Jozias BooneAV'5639.20minM35   15.514  3:524.31+5:46
25  Gert van der VindenDynamica39.30minM50   15.448  3:534.29+5:56
26  Wilko de VosAV'5639.33minM50   15.429  3:534.29+5:59
27  Erik KokDynamica39.36minM45   15.409  3:544.28+6:02
28  Tom VerbeekAV'5639.59minM35   15.261  3:564.24+6:25
29  Heddie NieuwdorpAV'5640.04minM60   15.230  3:564.23+6:30
30  Edwin van AlphenDynamica40.22minM45   15.116  3:584.20+6:48
31  Jurrit SzarafinskiMiddelburg40.24minM35   15.104  3:584.20+6:50
32  Wolter VosDynamica40.32minM45   15.054  3:594.18+6:58
33  Arnoud RijkAV'5640.35minMse   15.036  3:594.18+7:01
34  Leonie TonAV'5640.37minV40   15.023  4:004.17+7:03
35  Jan-Kees KooleAV'5640.39minMse   15.011  4:004.17+7:05
36  Jonathan BoonGonzalez Running40.41minM35   14.999  4:004.17+7:07
37  Rini BruggemanAV'5640.44minM50   14.980  4:004.16+7:10
38  Jan de WildeAV'5640.54minM55   14.919  4:014.14+7:20
39  Piet van MourikDelta Sport40.56minM50   14.907  4:014.14+7:22
40  Jan Willem MeeuwseAV'5641.04minM55   14.859  4:024.13+7:30
41  Adriaan WattelMiddelburg41.07minMse   14.841  4:034.12+7:33
42  Rinus van de WoestijneDynamica41.14minM35   14.799  4:034.11+7:40
43  Carel SlijkhuisSpirit41.16minM45   14.787  4:034.11+7:42
44  Matthijs GorgeisZaltbommel41.18minM35   14.775  4:044.10+7:44
45  Rian van den BroekeDynamica41.20minM55   14.763  4:044.10+7:46
46  Jaap WoutersOostkapelle41.35minMse   14.674  4:054.08+8:01
47  Kees DijkmanBurgh-Haamstede41.41minM45   14.639  4:064.07+8:07
48  Rob de PagterDynamica41.50minM35   14.586  4:074.05+8:16
49  Richard de VliegerAV'5642.03minM45   14.511  4:084.03+8:29
50  Gijsbert ElstgeestAV'5642.18minM45   14.426  4:104.01+8:44
51  Bram VerhageDynamica42.20minM50   14.414  4:104.00+8:46
52  Andre MeijersAV'5642.22minM45   14.403  4:104.00+8:48
53  Jan van GentSpirit42.24minM55   14.392  4:104.00+8:50
54  Fred van der RoestHilversum42.33minM45   14.341  4:113.98+8:59
55  Marjolien NenheerePrins Hendrik42.42minV35   14.290  4:123.97+9:08
56  Martin PruijsersDynamica42.49minM45   14.251  4:133.96+9:15
57  Theo den HerderAV'5642.57minM60   14.207  4:133.95+9:23
58  Lion BaasVlissingen43.00minM40   14.191  4:143.94+9:26
59  Bart VerhaegheKapelle-Biezelinge43.05minM35   14.163  4:143.93+9:31
60  Martin van den BosHeinkenszand43.07minMse   14.152  4:143.93+9:33
61  Marius BesuijenAV'5643.11minM55   14.130  4:153.93+9:37
62  Steef BerrevoetsDelta Sport43.13minM45   14.120  4:153.92+9:39
63  Monica SanderseDynamica43.15minV35   14.109  4:153.92+9:41
64  Aschwin van den AbeeleDynamica43.18minM45   14.092  4:153.91+9:44
65  Marco MoerlandArnemuiden43.20minMse   14.082  4:163.91+9:46
66  Bram van KeulenMeliskerke43.22minM45   14.071  4:163.91+9:48
67  Robert VerwijsDelta Sport43.38minM35   13.985  4:173.88+10:04
68  Ton HoefakkerZeist43.41minM45   13.969  4:183.88+10:07
69  Johan SpruitKapelle-Biezelinge43.43minMse   13.958  4:183.88+10:09
70  Frans BosDynamica43.46minM65   13.942  4:183.87+10:12
71  Daniel SchwarzErkelenz43.57minM35   13.884  4:193.86+10:23
72  Rinus PaardekooperAV'5644.05minM55   13.842  4:203.84+10:31
73  Kevin VeerhoekRenesse44.12minMse   13.805  4:213.83+10:38
74  Michel BouwmanDelta Sport44.15minM40   13.790  4:213.83+10:41
75  Co de FeijterDelta Sport44.18minM50   13.774  4:213.83+10:44
76  Jacques GrootSpado44.23minM55   13.748  4:223.82+10:49
77  Caio de GraafDelta Sport44.26minM45   13.733  4:223.81+10:52
78  Jan MolendijkKrabbendijke44.33minMse   13.697  4:233.80+10:59
79  Rick de SmitAV'5644.39minMse   13.666  4:233.80+11:05
80  Danmar DeesAV'5644.46minM45   13.631  4:243.79+11:12
81  Henk LousDynamica44.51minM55   13.605  4:253.78+11:17
82  Arie van DijkFlakkee44.53minM65   13.595  4:253.78+11:19
83  Emma van MourikDelta Sport44.56minVse   13.580  4:253.77+11:22
84  Rens de RidderArnemuiden44.58minMse   13.570  4:253.77+11:24
85  Cor de RidderArnemuiden45.00minM45   13.560  4:253.77+11:26
86  Dennis KarssenErmelo45.04minMse   13.540  4:263.76+11:30
87  Gerben DijkmanUtrecht45.08minM35   13.520  4:263.76+11:34
88  Dennis BootsgezelVlissingen45.15minM35   13.485  4:273.75+11:41
89  Petra BruijsSpado45.24minV45   13.441  4:283.73+11:50
90  Nelleke BaldeGonzalez Running45.31minV35   13.406  4:293.72+11:57
91  Annette BevelanderRilland45.33minVse   13.396  4:293.72+11:59
92  Dennis HeilbronDynamica45.35minM40   13.386  4:293.72+12:01
93  Renate de ReusVlissingen45.48minVse   13.323  4:303.70+12:14
94  Maurice SteketeeMiddelburg45.50minM35   13.313  4:303.70+12:16
95  Martin van der MaasAV'5645.52minM35   13.304  4:313.70+12:18
96  Cor KloetDelta Sport45.54minM60   13.294  4:313.69+12:20
97  Frans DaalmanWielingen45.57minM65   13.280  4:313.69+12:23
98  Jack SmitsDynamica45.59minM55   13.270  4:313.69+12:25
99  Kees van der HeijdenDynamica46.02minM45   13.256  4:323.68+12:28
100  Jorn SoethoutMiddelburg46.10minMse   13.217  4:323.67+12:36
101  Tonnis van der TuinAV'5646.15minM50   13.194  4:333.66+12:41
102  Arthur PouwelseMiddelburg46.31minM55   13.118  4:343.64+12:57
103  Lucas van HoutertEindhoven Atletiek46.33minM45   13.108  4:353.64+12:59
104  Johan de VliegerDynamica46.42minM60   13.066  4:363.63+13:08
105  Wim de JongeAV'5646.51minM65   13.025  4:363.62+13:17
106  Martino HarinckMiddelburg46.52minM45   13.020  4:363.62+13:18
107  Kees de VisserAagtekerke46.54minM50   13.011  4:373.61+13:20
108  Gertjan BakkerAV'5646.56minM45   13.001  4:373.61+13:22
109  Nicky Aalderss-Heer Hendrikskinderen46.58minMse   12.992  4:373.61+13:24
110  Wim HuurmanAV'5646.59minM55   12.988  4:373.61+13:25
111  Anton van BelzenArnemuiden47.01minMse   12.978  4:373.61+13:27
112  Rob SeegersGloria47.03minM35   12.969  4:383.60+13:29
113  Ko van DammeAV'5647.07minM50   12.951  4:383.60+13:33
114  Henny StratingAV'5647.10minV45   12.937  4:383.59+13:36
115  Ingrid KoeneAV'5647.16minV50   12.910  4:393.59+13:42
116  Gerrit SpaansAV'5647.18minM60   12.901  4:393.58+13:44
117  Peter SchouwenaarKoudekerke47.24minM45   12.873  4:403.58+13:50
118  Ralf HotzBettingen47.30minM35   12.846  4:403.57+13:56
119  Merijn van den BergMiddelburg47.33minMse   12.833  4:413.56+13:59
120  Arjen BerrevoetsKerkwerve47.35minM35   12.824  4:413.56+14:01
121  Achab ZekriPutte47.37minVse   12.815  4:413.56+14:03
122  Jaap FlikweertDelta Sport47.40minM55   12.801  4:413.56+14:06
123  Marloes EijkelenburgMiddelburg47.48minVse   12.766  4:423.55+14:14
124  Nathalie SlabbekoornAV'5648.06minVse   12.686  4:443.52+14:32
125  John GuequierreDynamica48.24minM65   12.607  4:463.50+14:50
126  Mark BouterseKapelle-Biezelinge48.35minMse   12.560  4:473.49+15:01
127  Bianca SteijnAV'5648.43minVse   12.525  4:473.48+15:09
128  Elroy van der VlistZierikzee48.47minMse   12.508  4:483.47+15:13
129  Gertjan van SluisZierikzee49.12minM45   12.402  4:503.45+15:38
130  Theo EngelDelta Sport49.21minM45   12.365  4:513.43+15:47
131  Henry van KlinkenDelta Sport49.34minM35   12.311  4:523.42+16:00
132  Rian de VliegerGoes49.37minM45   12.298  4:533.42+16:03
133  Marike BrusketWilhelminadorp49.39minV45   12.290  4:533.41+16:05
134  Mark KakesAV'5649.53minM45   12.233  4:543.40+16:19
135  Rian FlikweertDynamica49.58minV55   12.212  4:553.39+16:24
136  ???50.16minMse   12.139  4:573.37+16:42
137  Marijn TraasHeinkenszand50.18minMse   12.131  4:573.37+16:44
138  Adrie van BavelDelta Sport50.22minM55   12.115  4:573.37+16:48
139  Petra VerhulstDynamica50.29minV45   12.087  4:583.36+16:55
140  Peter GaaijMiddelburg50.32minM55   12.075  4:583.35+16:58
141  Henk van der PoelWestkapelle50.34minM60   12.067  4:583.35+17:00
142  Mattias BoonMiddelburg50.37minM35   12.055  4:593.35+17:03
143  Marco OlivierVlissingen50.39minM45   12.047  4:593.35+17:05
144  Ronald van de VreedeKrabbendijke50.56minMse   11.980  5:003.33+17:22
145  Suzanne GeschiereDynamica51.13minV50   11.914  5:023.31+17:39
146  Ron BrusketWilhelminadorp51.30minM45   11.849  5:043.29+17:56
147  Hans LievenseMiddelburg51.41minM45   11.807  5:053.28+18:07
148  Marion GoossenScheldesport51.44minV45   11.795  5:053.28+18:10
149  Marjanne van SluisDelta Sport51.54minV45   11.757  5:063.27+18:20
150  Jan BorraBiggekerke52.03minM35   11.723  5:073.26+18:29
151  Laila HanzouliSchiedam52.14minVse   11.682  5:083.25+18:40
152  Jaimy SolcerSchiedam52.17minMse   11.671  5:083.24+18:43
153  Alex VermareKapelle-Biezelinge52.22minM45   11.652  5:093.24+18:48
154  Stefan van den DriesHeinkenszand52.32minMse   11.615  5:103.23+18:58
155  Paulette de KrakerDynamica52.35minV35   11.604  5:103.22+19:01
156  Esther van SluijsAV'5652.37minV40   11.597  5:103.22+19:03
157  Rosette VerkaartWielingen53.20minV35   11.441  5:153.18+19:46
158  Marcel PelsterMiddelburg53.44minM35   11.356  5:173.15+20:10
159  Sylvia GlerumDelta Sport53.45minV40   11.353  5:173.15+20:11
160  Niek HespAV'5653.50minM45   11.335  5:183.15+20:16
161  Debby ElstgeestAV'5653.59minV35   11.303  5:183.14+20:25
162  Jurgen PhilipsenMiddelburg54.03minM45   11.290  5:193.14+20:29
163  Ineke TempelaarDynamica54.05minV55   11.283  5:193.13+20:31
164  Laura SchreutelkampDelta Sport54.15minVse   11.248  5:203.12+20:41
165  Chantal van de GuchteRenesse54.22minV35   11.224  5:213.12+20:48
166  Roy KlopDelta Sport54.26minM45   11.210  5:213.11+20:52
167  Marloes SaamanZoutelande54.28minV35   11.203  5:213.11+20:54
168  Ellie SpaansAV'5654.30minV55   11.196  5:223.11+20:56
169  Max VeerhoekBiggekerke54.33minMse   11.186  5:223.11+20:59
170  Willem PosthumusVlissingen54.38minM65   11.169  5:223.10+21:04
171  Arthur StijnsDynamica54.40minM65   11.162  5:233.10+21:06
172  Ilonka de VlaamDelta Sport54.46minV40   11.142  5:233.09+21:12
173  Igna BecksGonzalez Running55.57minV55   10.906  5:303.03+22:23
174  Maxwell BayerHuizen56.11minMse   10.861  5:313.02+22:37
175  Karin de RijkeColijnsplaat57.11minV35   10.671  5:372.96+23:37
176  Lion van LuijkDynamica57.52minM55   10.545  5:412.93+24:18
177  Aart van LuijkDynamica57.54minM55   10.539  5:422.93+24:20
178  Annemieke HoumesGonzalez Running58.01minV35   10.518  5:422.92+24:27
179  Jan EuserVeere58.03minM65   10.512  5:422.92+24:29
180  Kevin de PagterArnemuiden58.05minMse   10.506  5:432.92+24:31
181  Michelle van DoeselaarVlissingen58.42minVse   10.395  5:462.89+25:08
182  Veroni MeijerMiddelburg58.54minV35   10.360  5:472.88+25:20
183  Chantal de KoningColijnsplaat59.23minV35   10.276  5:502.85+25:49
184  Hans van SluijsDynamica1.00.22minM65   10.108  5:562.81+26:48
185  Els van ZwietenDelta Sport1.02.54minV70   9.701  6:112.69+29:20
186  Daysy van de VeldeWielingen1.04.14minVse   9.500  6:192.64+30:40
187  Lenie van KlevenVlissingen1.04.22minV60   9.480  6:202.63+30:48
Mannen: 146 (78.07%) => M35=26 - M40=5 - M45=39 - M50=10 - M55=16 - M60=6 - M65=9 - Mse=35
Vrouwen: 41 (21.93%) => V35=12 - V40=4 - V45=6 - V50=2 - V55=4 - V60=1 - V70=1 - Vse=11

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

9.7 km

2019Tim Pleijte31:53Erwin Harmes32:37Ralph Wiessner33:42Samantha Luitwieler37:0797

10.17 km

2018Erwin Harmes33:16Yunis Stitan35:11Menno Mud35:25Monique Verschuure38:46125
2017Erwin Adan33:34Ronnie Overgaauw34:31Yunis Stitan34:49Leonie Ton40:37187
2016Tim Pleijte32:50Erwin Harmes32:59Martijn de Kok34:55Yasmin Hillebrink38:29172
2015Tim Pleijte32:22Erwin Harmes33:59Martijn de Kok34:43Monique Verschuure40:06194
2014Erwin Harmes32:28Tim Pleijte34:03Martijn de Kok34:35Anjolie Engels37:53163
2013Tim Pleijte32:36Martijn de Kok33:35Erwin Harmes33:45Laurey van den Berge37:52185
2012Tim Pleijte33:24Neal Bouterse33:36Martijn de Kok34:31Anjolie Engels36:55167
2011Tim Pleijte32:06Erwin Harmes33:32Alexandere van de Vooren34:27Anjolie Engels37:22225
2010Michel Schrier32:44Arjan Beije33:52Jesper Francke34:55Anjolie Engels38:28252
2009Tim Pleijte32:34Wim Padmos32:35Fouad Fertoute33:52Anjolie Engels37:58283
2008Christian van Beusichem32:02Wim Padmos33:03Jorit van Malsen33:13Marlies Kort38:01229
2007Peter Jongsma33:41Fouad Fertoute33:49Michel Schrier33:59Marianne de Kok40:12214

6.83 km

2006Morris Wols21:46Willem Lenting22:07Arjan Beije22:16Marianne de Kok26:26122

10.17 km

2005Arjan Beije33:34Niels Koole34:21Theo Rabout34:30Jessica Rosbergen40:13167
2004Wim Padmos32:45Dick van de Broek33:21Arjan Beije33:45Anjolie Engels37:51166
2003Wim Padmos33:36Arjan Beije33:59Theo Rabout34:30Karin Bastian40:19154
2002Arjan Beije32:55Fouad Fertoute33:06Alwin Vermeulen33:11Marlies Kort36:28101
1999Wim Padmos32:55Rachid Ben Meziane33:03Alwin Vermeulen33:15Chantal Koole40:47101
1992Edwin de Leeuw31:52Sepp Vermeulen31:57Dennis Klasen32:07Nellie van Horssen41:41120

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.326 seconden nodig om deze lijst met 187 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Atletiek Zeeland © 2020