donderdag 9 juli 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 10-07: 1e Track Meeting Utrecht
vr 07-08: 2e Track Meeting Utrecht
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

7e Sportvissersloop

Yerseke, woensdag 12 juli 2017 - Organisatie: AV'56
10 km >>> Zeeuws record staat met 28.20 vanaf 02-04-1995 op naam van Mauricio Gonzalez <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Erwin Adan (PR 32.15) Dynamica33.17minMse   18.027  3:205.01702
2  Huub van Noorden (PR 33.29) s-Heer Abtskerke33.43minMse   17.795  3:224.94671
3  Ronnie Overgaauw (PR 32.07) Dynamica34.41minMse   17.299  3:284.81603
4  Floris Willeboordse (PR 31.08) Gonzalez Running35.43minMse   16.799  3:344.67535
5  Stefan Schrier (PR 33.49) Vlissingen35.52minM35   16.729  3:354.65526
6  Remy Vasseur (PR 33.36) Vlissingen35.56minM35   16.698  3:364.64522
7  David Schrier (PR 34.39) Dynamica36.25minMse   16.476  3:394.58492
8  Ralph Wiessner (PR 33.47) Dynamica36.50minM35   16.290  3:414.52466
9  Erik Goossen (PR 31.53) Scheldesport36.54minM45   16.260  3:414.52462
10  Boris de Bruijn (PR 34.24) AV'5637.01minM35   16.209  3:424.50456
11  Wim van Sparrentak (PR 34.04) Dynamica37.06minM45   16.173  3:434.49451
12  Corne van Belzen (PR)Dynamica37.36minM35   15.957  3:464.43422
13  Jan de Voogd (PR 37.05) s-Gravenpolder37.40minMse   15.929  3:464.42418
14  Wilco Boogaard (PR 35.52) Dynamica37.42minM35   15.915  3:464.42416
15  Arno van TriestPutte37.45minM35   15.894  3:474.42413
16  Jorim de Boks (PR 35.00) Gonzalez Running37.49minMse   15.866  3:474.41410
17  Peter van Limbergen (PR 35.27) AV'5637.55minM40   15.824  3:484.40404
18  Willem de Korte (PR 35.26) Gonzalez Running37.56minMse   15.817  3:484.39403
19  Jan HoppenbrouwersRijen38.17minM35   15.673  3:504.35384
20  Arjo Verhage (PR 35.52) Dynamica38.18minM45   15.666  3:504.35383
21  Liselotte van de BergAV'3638.27minV35   15.605  3:514.33627
22  Frank Houweling (PR 37.21) AV'5638.39minM40   15.524  3:524.31364
23  Laurey van den BergeFlakkee38.42minVse   15.504  3:524.31612
24  Jan-Willem Roelse (PR 36.31) Gonzalez Running38.46minMse   15.477  3:534.30358
25  John Slabbekoorn (PR 38.31) Kapelle-Biezelinge38.48minM50   15.464  3:534.30357
26  Jurrit Szarafinski (PR)Middelburg38.57minM35   15.404  3:544.28349
27  Johan Karelse (PR 35.56) AV'5638.59minM40   15.391  3:544.28347
28  Peter Meeuwsen (PR 37.06) Krabbendijke39.01minMse   15.378  3:544.27345
29  Jozias Boone (PR 34.11) AV'5639.06minM35   15.345  3:554.26341
30  Erik Kok (PR 35.35) Dynamica39.13minM45   15.300  3:554.25335
31  Jonathan Boon (PR 38.55) Gonzalez Running39.15minM35   15.287  3:564.25333
32  Wilko de Vos (PR 33.54) AV'5639.17minM50   15.274  3:564.24332
33  Marcel Adriaanse (PR 38.47) Middelburg39.39minM40   15.132  3:584.20314
34  Adrie Faes (PR 33.42) Dynamica39.44minM55   15.101  3:584.19310
35  Rob van 't Veen (PR 37.11) AV'5639.49minM35   15.069  3:594.19306
36  John Nieuwenhuize (PR 37.26) AV'5639.52minM35   15.050  3:594.18303
37  Karel UitterlondenSpirit39.58minM45   15.013  4:004.17298
38  Wolter Vos (PR 39.04) Dynamica40.00minM45   15.000  4:004.17297
39  Michel de Wee (PR 39.48) AV'5640.03minM35   14.981  4:004.16294
40  Jan-Kees Koole (PR 37.57) AV'5640.06minMse   14.963  4:014.16292
41  Rian van den Broeke (PR 30.28) Dynamica40.08minM55   14.950  4:014.15290
42  Edwin van Alphen (PR 35.38) Dynamica40.12minM45   14.925  4:014.15287
43  Arnoud Rijk (PR 36.28) AV'5640.20minMse   14.876  4:024.13281
44  Bart de Visser (PR 38.28) Serooskerke40.22minMse   14.864  4:024.13280
45  Jaap Wouters (PR)Oostkapelle40.28minMse   14.827  4:034.12275
46  Gilles Geschiere (PR 37.32) Gonzalez Running40.46minM45   14.718  4:054.09261
47  Adriaan Wattel (PR 38.19) Middelburg40.56minMse   14.658  4:064.07254
48  Yvonne Moerland (PR 39.36) AV'5640.58minV35   14.646  4:064.07481
49  Richard de Vlieger (PR 40.27) AV'5641.00minM45   14.634  4:064.07251
50  Rinus van de Woestijne (PR 38.43) Dynamica41.03minM35   14.616  4:064.06249
51  Leonie Ton (PR 39.47) AV'5641.05minV40   14.604  4:074.06475
52  Jan Willem Meeuwse (PR 39.30) AV'5641.07minM55   14.593  4:074.05246
53  Ruben Boutens (PR 38.57) Middelburg41.10minMse   14.575  4:074.05244
54  Marius Besuijen (PR 35.10) AV'5641.16minM55   14.540  4:084.04240
55  Bram Verhage (PR 38.11) Dynamica41.18minM50   14.528  4:084.04238
56  Jan Rouwendaal (PR 38.16) Vogelwaarde41.20minM35   14.516  4:084.03237
57  Jan de Wilde (PR 32.16) AV'5641.22minM55   14.504  4:084.03235
58  Berry Simonse (PR 39.47) AV'5641.24minM45   14.493  4:084.03234
59  Martijn Hoosemans (PR 38.46) Dynamica41.26minM35   14.481  4:094.02232
60  Esther Platteeuw (debuut) Scheldesport41.31minVse   14.452  4:094.01453
61  Jan Molendijk (PR 40.47) Krabbendijke41.55minMse   14.314  4:123.98213
62  Jostein Decorte (PR)Wolphaartsdijk42.05minM40   14.257  4:133.96206
63  Lion Baas (PR 38.59) Vlissingen42.09minM40   14.235  4:133.95203
64  Martin Pruijsers (PR 37.08) Dynamica42.19minM45   14.179  4:143.94197
65  Andre Meijers (PR 42.14) AV'5642.31minM45   14.112  4:153.92189
66  Baukje Doedee (PR)Driewegen42.33minV35   14.101  4:153.92400
67  Rob de Pagter (PR 39.43) Dynamica42.39minM35   14.068  4:163.91184
68  Reinier Spijk (PR 41.58) Goes42.44minM35   14.041  4:163.90181
69  Mirthe Overkamp (PR 39.22) Dynamica42.56minVse   13.975  4:183.88381
70  Bram van Keulen (PR 41.06) Meliskerke42.59minM45   13.959  4:183.88172
71  Bart Verhaeghe (PR 39.57) Kapelle-Biezelinge43.16minM35   13.867  4:203.85162
72  Frans Bos (PR 40.02) Dynamica43.19minM65   13.851  4:203.85160
73  Jacques de GrootSpado43.21minM55   13.841  4:203.84159
74  Tim Kramer (PR 39.15) AV'5643.24minMse   13.825  4:203.84157
75  Johan Spruit (PR 39.56) Kapelle-Biezelinge43.31minMse   13.788  4:213.83153
76  Theo den Herder (PR 37.27) AV'5643.37minM60   13.756  4:223.82150
77  Danmar Dees (PR 42.03) AV'5643.42minM45   13.730  4:223.81147
78  Monica Sanderse (PR 42.51) Dynamica44.00minV35   13.636  4:243.79332
79  Robin de Vriend (PR 41.51) Hansweert44.03minMse   13.621  4:243.78135
80  Marco Moerland (PR)Arnemuiden44.08minMse   13.595  4:253.78133
81  Leon van Kruiningen (PR 42.59) Goes44.10minMse   13.585  4:253.77132
82  Rinus Paardekooper (PR 42.28) AV'5644.15minM55   13.559  4:263.77129
83  William de Jonge (PR 43.48) Nieuwdorp44.20minM45   13.534  4:263.76126
84  Marcel Vervuurt (PR 41.11) Middelburg44.24minM45   13.514  4:263.75124
85  Peter Vader (PR 36.23) Delta Sport44.28minM55   13.493  4:273.75122
86  Tom Jonker (PR)AV'5644.45minMse   13.408  4:293.72114
87  Roy Klop (PR 44.40) Delta Sport44.48minM45   13.393  4:293.72112
88  Co de Feijter (PR 42.23) Delta Sport44.52minM50   13.373  4:293.71110
89  Petra BruijsSpado44.54minV45   13.363  4:293.71293
90  Rick de Smit (PR 43.01) AV'5644.57minMse   13.348  4:303.71108
91  Harry Christiaanse (PR 44.05) AV'5645.02minM55   13.323  4:303.70106
92  Dennis Bootsgezel (PR 39.22) Vlissingen45.06minM35   13.304  4:313.70104
93  Gertjan Bakker (PR)AV'5645.10minM45   13.284  4:313.69102
94  Anton van Belzen (debuut) Arnemuiden45.13minMse   13.269  4:313.69100
95  Annette Bevelander (PR 43.49) Rilland45.21minVse   13.230  4:323.68274
96  Gerwin Zondervan (PR 44.21) Kapelle-Biezelinge45.27minM45   13.201  4:333.6794
97  Ko van Damme (PR 44.55) AV'5645.39minM50   13.143  4:343.6589
98  Maurice Steketee (PR 41.35) Middelburg45.42minM35   13.129  4:343.6588
99  Frans DaalmanWielingen45.46minM55   13.110  4:353.6486
100  Hans SuilenSommelsdijk45.48minM45   13.100  4:353.6485
101  Kees de Visser (PR 43.48) Aagtekerke45.50minM50   13.091  4:353.6484
102  Nelleke Balde (PR)Gonzalez Running45.54minV35   13.072  4:353.63252
103  Henk Lous (PR 40.07) Dynamica45.57minM55   13.058  4:363.6381
104  Wim de Jonge (PR 37.27) AV'5645.59minM65   13.048  4:363.6280
105  Tonnis van der Tuin (PR 42.16) AV'5646.01minM50   13.039  4:363.6280
106  Nicky Aalders (PR)s-Heer Hendrikskinderen46.04minMse   13.025  4:363.6278
107  Leonard van EgeraatSpado46.12minM55   12.987  4:373.6175
108  Cees KoomanSpado46.15minM65   12.973  4:383.6074
109  Henny Strating (PR 46.14) AV'5646.18minV45   12.959  4:383.60237
110  Gerrit Spaans (PR 43.59) AV'5646.20minM60   12.950  4:383.6072
111  Kees van der Heijden (PR 45.48) Dynamica46.23minM45   12.936  4:383.5971
112  Arthur Pouwelse (PR 43.13) Middelburg46.40minM55   12.857  4:403.5764
113  Ruud Geldof (PR 46.12) Dynamica46.42minM55   12.848  4:403.5764
114  Ingrid Koene (PR 44.27) AV'5646.45minV50   12.834  4:413.57220
115  Jurgen van RompaeyTurnhout46.56minM45   12.784  4:423.5559
116  Andre Kramer (PR)Yerseke47.04minM45   12.748  4:423.5456
117  Wim Huurman (PR 44.30) AV'5647.10minM55   12.721  4:433.5354
118  Kees Kloosterman (PR 46.58) Wolphaartsdijk47.19minM45   12.681  4:443.5251
119  Lion van Luijk (PR 34.24) Dynamica47.25minM55   12.654  4:453.5149
120  Martino Harinck (debuut) Middelburg47.30minM45   12.632  4:453.5147
121  Peter Schouwenaar (PR 45.36) Koudekerke47.33minM45   12.618  4:453.5146
122  Lizo Koppejan (PR 44.36) Arnemuiden47.50minM45   12.544  4:473.4841
123  Werner Helmich (PR 47.04) Kapelle-Biezelinge47.53minM45   12.530  4:473.4840
124  John Guequierre (PR 33.40) Dynamica47.59minM65   12.504  4:483.4739
125  Tim Vervuurt (PR 40.25) Middelburg48.03minMse   12.487  4:483.4737
127  Suzanne van Elsacker (PR 44.53) Middelburg48.08minVse   12.465  4:493.46172
128  Marian Steenblok (PR 48.15) AV'5648.19minV45   12.418  4:503.45166
129  Steffen Humer (PR 46.34) AV'5648.22minM50   12.405  4:503.4532
130  Bianca Steijn (PR 46.56) AV'5648.23minVse   12.401  4:503.44164
131  Arjen Berrevoets (PR 46.08) Kerkwerve48.26minM35   12.388  4:513.4431
132  Rene Goetheer (PR 44.13) Wolphaartsdijk48.35minM45   12.350  4:523.4329
133  Marike Brusket (PR)Wilhelminadorp48.37minV45   12.341  4:523.43157
134  Ada Geuze (PR 43.13) Middelburg48.43minVse   12.316  4:523.42154
135  Jannie de Vries (PR 46.15) Dynamica48.53minV55   12.274  4:533.41149
136  Achab ZekriPutte49.00minVse   12.245  4:543.40145
137  Bernhard van der MeerDelta Sport49.06minM45   12.220  4:553.3922
138  Antoin ZuijdwegtYerseke49.14minMse   12.187  4:553.3920
139  Petra Verhulst (PR 47.09) Dynamica49.17minV45   12.175  4:563.38137
140  Mark Kakes (PR)AV'5649.19minM45   12.166  4:563.3819
141  Raoul van Hijfte (PR 47.49) Yerseke49.25minMse   12.142  4:573.3718
142  Rian Flikweert (PR 47.13) Dynamica49.33minV55   12.109  4:573.36129
143  ??49.36minMse   12.097  4:583.3616
144  MartJan DelzenneKrabbendijke49.56minM35   12.016  5:003.3412
145  Esdra Minnaard (PR 47.29) Yerseke50.12minMse   11.952  5:013.3210
146  Hans Lievense (PR 47.46) Middelburg50.23minM45   11.909  5:023.318
147  Frans Vogel (PR 42.57) Middelburg50.29minM45   11.885  5:033.308
148  Marlou Eckhardt (PR 48.55) AV'5650.34minVse   11.866  5:033.30103
149  Chris Koppejan (PR 47.41) s-Gravenpolder50.43minM45   11.830  5:043.296
150  Jelco KostenYerseke50.46minMse   11.819  5:053.286
151  Marco Olivier (PR 44.42) Vlissingen50.49minM45   11.807  5:053.285
152  Marijn Traas (PR 45.39) Heinkenszand50.53minMse   11.792  5:053.285
153  Roxanne Machielse (PR 48.31) Goes50.55minVse   11.784  5:063.2794
154  Michel Barbe (debuut) Yerseke50.57minMse   11.776  5:063.274
155  Priscilla Valk (PR)Kortgene50.59minVse   11.769  5:063.2792
156  Paulette de Kraker (PR)Dynamica51.24minV35   11.673  5:083.2483
157  Rene Nijsse (PR 50.47) AV'5651.31minM55   11.647  5:093.242
158  Tristan Krombeen (PR 49.23) Kruiningen51.33minMse   11.639  5:093.232
159  Marijn van de BergMiddelburg51.35minMse   11.632  5:103.232
160  Thomas VeerhoekBiggekerke51.39minMse   11.617  5:103.231
161  Suzanne Geschiere (PR 46.41) Dynamica51.47minV50   11.587  5:113.2274
162  Jan van Wingerden (PR 44.47) AV'5651.50minM60   11.576  5:113.221
163  Rosette VerkaartWielingen52.27minV35   11.439  5:153.1861
164  Huibert Pietjouw (PR 49.26) Kapelle-Biezelinge52.37minMse   11.403  5:163.17-
165  Maurits de Feijter (PR 50.53) Lewedorp52.39minMse   11.396  5:163.17-
166  Ronald van de Vreede (debuut) Krabbendijke52.43minMse   11.382  5:163.16-
167  Piet Beijer (PR 44.20) Dynamica52.49minM65   11.360  5:173.16-
168  Annemarie Verschuure (PR 48.01) AV'5652.51minV35   11.353  5:173.1554
170  Marcel Pelster (PR 48.35) Middelburg52.59minM35   11.324  5:183.15-
171  Esther van Sluijs (PR 48.59) AV'5653.02minV40   11.314  5:183.1450
172  Henrike Blokpoel (PR 52.05) Dynamica53.08minVse   11.292  5:193.1449
173  Alex Vermare (PR 45.36) Kapelle-Biezelinge53.14minM45   11.271  5:193.13-
174  Hans Westveer (PR 51.52) AV'5653.23minM55   11.239  5:203.12-
175  Jeroen van KruiningenKrabbendijke53.31minM35   11.211  5:213.11-
176  Marion Goossen (PR 50.44) Scheldesport53.40minV45   11.180  5:223.1140
177  Jakobus Meulenberg (PR 52.25) AV'5653.43minM45   11.170  5:223.10-
178  Sylvia Glerum (PR 53.42) Delta Sport53.58minV40   11.118  5:243.0935
179  Jan Euser (PR 53.11) Veere54.13minM65   11.067  5:253.07-
180  Maringe Vogel (PR 48.28) Middelburg54.15minV45   11.060  5:263.0731
181  Arthur Stijns (PR 50.53) Dynamica54.18minM65   11.050  5:263.07-
182  Yolanda Krombeen (PR 51.23) Kruiningen54.28minV45   11.016  5:273.0628
183  Niek Hesp (PR 50.54) AV'5654.31minM45   11.006  5:273.06-
184  Ineke Tempelaar (PR 46.11) Dynamica54.36minV55   10.989  5:283.0527
185  Imo Jongepier (PR 52.05) Nieuw- en Sint Joosland54.48minM65   10.949  5:293.04-
186  Willem Posthumus (PR)Vlissingen54.56minM65   10.922  5:303.03-
187  Annemieke Houmes (PR)Gonzalez Running55.04minV35   10.896  5:303.0321
188  Kevin de Pagter (PR 33.34) Arnemuiden55.06minMse   10.889  5:313.02-
189  Chantal van de Guchte (PR)Renesse55.08minV45   10.883  5:313.0220
190  Ellie Spaans (PR 50.07) AV'5655.12minV55   10.870  5:313.0220
191  Danny Westeinde (PR 53.24) Goes55.15minM35   10.860  5:323.02-
192  Jan Dalebout (PR 52.56) Kapelle-Biezelinge55.34minM55   10.798  5:333.00-
193  Corina Lievense (PR 48.36) Middelburg56.11minV40   10.679  5:372.9710
194  Dana MuraruKapelle-Biezelinge56.13minV35   10.673  5:372.9610
195  Aart van Luijk (PR 46.28) Dynamica57.04minM55   10.514  5:422.92-
196  Rien BogaartsSpado57.25minM65   10.450  5:452.90-
197  Michelle van Doeselaar (PR)Vlissingen57.51minVse   10.372  5:472.881
198  Henk de Kiewit (PR 55.57) AV'5657.57minM35   10.354  5:482.88-
199  Antoinette BarbeYerseke59.02minV35   10.164  5:542.82-
200  Chantal de Koning (PR 59.12) Colijnsplaat59.15minV35   10.127  5:562.81-
201  Karin de Rijke (PR 56.57) Colijnsplaat59.17minV35   10.121  5:562.81-
202  Richard van KruiningenKrabbendijke59.20minMse   10.112  5:562.81-
203  Veroni Meijer (debuut) Middelburg59.23minV35   10.104  5:562.81-
204  Hans van Sluijs (PR 44.40) Dynamica59.36minM65   10.067  5:582.80-
205  Lenie van Kleven (PR 46.23) Vlissingen59.55minV60   10.014  6:002.78-
Mannen: 156 (76.85%) => M35=28 - M40=6 - M45=38 - M50=8 - M55=20 - M60=3 - M65=11 - Mse=42
Vrouwen: 47 (23.15%) => V35=14 - V40=4 - V45=9 - V50=2 - V55=4 - V60=1 - Vse=13

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

10 km

2019Tim Pleijte32:05Ronnie Overgaauw32:19Floris Willeboordse32:42Samantha Luitwieler38:03213
2018Tim van den Broeke33:08Tim Pleijte33:15Erwin Harmes33:59Monique Verschuure38:37203
2017Erwin Adan33:17Huub van Noorden33:43Ronnie Overgaauw34:41Liselotte van de Berg38:27205
2016Tim Pleijte33:36Erwin Harmes33:40Martijn de Kok33:51Monique Verschuure40:32248
2015Tim Pleijte31:34Erwin Harmes32:41Martijn de Kok33:15Monique Verschuure39:58205
2014Erwin Harmes32:11Erwin Adan34:33Martijn de Kok35:34Anjolie Engels38:57195
2013Tim Pleijte32:06Erwin Harmes32:24Martijn de Kok33:41Marianne de Kok38:51184
6.6 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Astrid den HerderAV'5628.06minVse   14.093  4:153.91-
2  Michel RidderhofMiddelburg29.45minM45   13.311  4:303.70+1:39
3  Nathalie SlabbekoornAV'5630.50minVse   12.843  4:403.57+2:44
4  Kevin KuitemaGoes33.59minMse   11.653  5:093.24+5:53
5  Acronius KramerAV'5635.08minM60   11.271  5:193.13+7:02
6  Raymond ArratoonDynamica35.32minMse   11.144  5:233.10+7:26
7  Caroline VerwijsKapelle-Biezelinge36.02minVse   10.990  5:283.05+7:56
8  Stefan StokmanDynamica36.28minMse   10.859  5:323.02+8:22
9  Michael VermaatOost-Souburg36.38minMse   10.810  5:333.00+8:32
10  Chris AntwerpenAV'5636.41minMse   10.795  5:333.00+8:35
11  Ingrid RijkGoes36.57minVse   10.717  5:362.98+8:51
12  Anita ElzingaAV'5637.46minVse   10.485  5:432.91+9:40
13  Vivian GeelhoedNieuwdorp37.52minVse   10.458  5:442.90+9:46
14  Jolanda SteenbakkerAV'5638.31minV50   10.281  5:502.86+10:25
15  Gisela NijsseAV'5639.33minVse   10.013  6:002.78+11:27
16  Marco WagenaarAV'5639.35minMse   10.004  6:002.78+11:29
17  Rianne VerschuureAV'5639.46minVse   9.958  6:022.77+11:40
18  Tamara van LeeuwenNieuwdorp40.18minVse   9.826  6:062.73+12:12
19  Liesbet BodeAV'5640.44minVse   9.722  6:102.70+12:38
20  Corrie SteijnHoedekenskerke41.14minVse   9.604  6:152.67+13:08
21  Natasja NieuwenhuijseNieuwdorp43.01minVse   9.206  6:312.56+14:55
22  Marjon NeelsYerseke43.06minVse   9.188  6:322.55+15:00
23  Helma MeeuwseAV'5643.45minVse   9.051  6:382.51+15:39
24  Ylja van IwaardenAV'5644.38minVse   8.872  6:462.46+16:32
25  Anita PeetersAV'5644.42minVse   8.859  6:462.46+16:36
26  Lidy KuitemsGoes48.39minVse   8.140  7:222.26+20:33
Mannen: 8 (30.77%) => M45=1 - M60=1 - Mse=6
Vrouwen: 18 (69.23%) => V50=1 - Vse=17

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 4.3 seconden nodig om deze lijst met 229 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Jeugdloop
001 Koops Thijs          Souburg          983 0:05:25   1eJ13-14 16.615  3.36 min/km
002 Verbrugge Ipe        AV'56            968 0:05:48   1eJ11-12 15.517  3.51 min/km
003 Zerbib Raphael       Dynamica         960 0:05:51   2eJ13-14 15.384  3.54 min/km
004 Baar Remco de        AV'56            980 0:05:54   2eJ11-12 15.254  3.56 min/km
005 Haar Dana ter        Dynamica         995 0:05:56   1eM13-14 15.168  3.57 min/km
006 Smits Veerle         AV'56            999 0:05:58   2eM13-14 15.083  3.58 min/km
007 Geense Bowen         AV'56            961 0:06:01   3eJ11-12 14.958  4.00 min/km
008 Dees Tom             AV'56            985 0:06:03   3eJ13-14 14.876  4.01 min/km
009 Baar Sanne de        AV'56            979 0:06:05   3eM13-14 14.794  4.03 min/km
010 Steenblok Koen       AV'56            984 0:06:07   1eJ09-10 14.713  4.04 min/km
011 Kapteijn Lisa        AV'56            988 0:06:09   4eM13-14 14.634  4.05 min/km
012 Maranus Femke        Westkapelle      970 0:06:18   1eM09-10 14.285  4.11 min/km
013 Koole Stijn          Dynamica         974 0:06:20   2eJ09-10 14.210  4.13 min/km
014 Veerhoek Maik        Biggekerke       992 0:06:25   3eJ09-10 14.025  4.16 min/km
015 Simonse Jesper       Goes             964 0:06:28   4eJ11-12 13.917  4.18 min/km
016 Zuijderduijn Lars    av Rijnsoever    955 0:06:30   4eJ09-10 13.846  4.20 min/km
017 Kapteijn Mart        AV'56            989 0:06:38   5eJ11-12 13.567  4.25 min/km
018 Geense Mauro         Waarde           945 0:06:40   5eJ09-10 13.500  4.26 min/km
019 Luijk Zoe van        AV'56            994 0:06:43   1eM11-12 13.399  4.28 min/km
020 Simonse Marit        AV'56            963 0:06:45   2eM09-10 13.333  4.30 min/km
021 Dikkenberg Inke vd   AV'56            967 0:06:47   3eM09-10 13.267  4.31 min/km
022 Geus Brigitte de     AV'56            969 0:06:50   4eM09-10 13.170  4.33 min/km
023 Kok Timon            Armemuiden       982 0:07:04   6eJ11-12 12.735  4.42 min/km
024 Boonman Jasper       Dynamica         990 0:07:07   1eJ07-08 12.646  4.44 min/km
025 Jonge Dylano de      Dynamica         962 0:07:09   2eJ07-08 12.587  4.46 min/km
026 Vervuurt Valentijn   Middelburg       972 0:07:12   6eJ09-10 12.500  4.48 min/km
027 Boonman Anouk        Nieuwdorp        991 0:07:42   5eM09-10 11.688  5.07 min/km
028 Barentsen Tino       Yerseke          953 0:07:47   7eJ09-10 11.563  5.11 min/km
029 Dees Rody            AV'56            986 0:07:50   8eJ09-10 11.489  5.13 min/km
030 Luijk Daan van       AV'56            959 0:07:54   3eJ07-08 11.392  5.16 min/km
031 Luijk Tess van       AV'56            993 0:07:57   6eM09-10 11.320  5.18 min/km
032 Andriese Marjolein   Zoeterwoude      957 0:08:00   7eM09-10 11.250  5.20 min/km
033 Nieuwenhuyze Peter   Yerseke          947 0:08:11   7eJ11-12 10.997  5.27 min/km
034 Braal Jan de         Yerseke          952 0:08:21   4eJ07-08 10.778  5.33 min/km
035 Verschuure Fayenne   AV'56            954 0:08:24   1eM07-08 10.714  5.35 min/km
036 Slager Lara          Yerseke          949 0:08:49   8eM09-10 10.207  5.52 min/km
037 Boertjes Mike        Yerseke          951 0:08:54   5eJ07-08 10.112  5.56 min/km
038 Boertjes Rudy        Yerseke          950 0:08:56   9eJ09-10 10.074  5.57 min/km
039 Zoetewey Ruben       Yerseke          948 0:08:59   6eJ07-08 10.018  5.59 min/km
040 Burg Ben van         AV'56            956 0:10:11  10eJ09-10 08.837  6.47 min/km

opm o.v.v. startnummer binnen 5 dagen naar aeromad@zeelandnet.nl

>>>>>Stratenloopcircuit mannen 2017
>>>>>naam                  vereniging        stn  zou yer wkp bhs vli   ptn
001  Overgaauw Ronnie      Dynamica          009  498 498               0996 01e H20
002  Wiessner Ralph        Dynamica          003  497 493               0990 01e H35
003  Vasseur Remy          Vlissingen        047  492 495               0987 02e H35
004  Goossen Erik          Scheldesport      027  491 492               0983 01e H45
005  Bruijn Boris de       AV'56             011  490 491               0981 03e H35
006  Sparrentak Wim van    Dynamica          038  489 490               0979 02e H45
007  Triest Arno van       Putte             040  488 486               0974 04e H35
008  Korte Willem de       Gonzalez RT       075  486 483               0969 02e H20
009  Limbergen Peter van   AV'56             080  484 484               0968 05e H35
010  Hoppenbrouwers Jan    Rijen             039  485 482               0967 06e H35
011  Verhage Arjo          Dynamica          021  483 481               0964 03e H45
012  Slabbekoorn John      Kapelle           074  477 477               0954 04e H45
013  Houweling Frank       AV'56             078  472 480               0952 07e H35
014  Kok Erik              Dynamica          043  479 472               0951 05e H45
015  Faes Adrie            Dynamica          059  478 468               0946 01e H55
016  Boon Jonathan         Gonzalez RT       079  475 471               0946 08e H35
017  Boone Jozias          AV'56             008  473 473               0946 09e H35
018  Meeuwsen Peter        Krabbendijke      068  467 474               0941 03e H20
019  Roelse Jan-Willem     Gonzalez RT       069  463 478               0941 04e H20
020  Alphen Edwin van      Dynamica          032  468 460               0928 06e H45
021  Wattel Adriaan        Middelburg        041  466 455               0921 05e H20
022  Besuijen Marius       AV'56             024  469 450               0919 02e H55
023  Rijk Arnoud           AV'56             060  459 459               0918 06e H20
024  Visser Bart de        Serooskerke       031  458 458               0916 07e H20
025  Koole Jan-Kees        AV'56             062  448 462               0910 08e H20
026  Verhage Bram          Dynamica          030  461 449               0910 07e H45
027  Geschiere Gilles      Gonzalez RT       085  453 456               0909 08e H45
028  Wouters Jaap          Oostkapelle       049  449 457               0906 09e H20
029  Wilde Jan de          AV'56             064  455 447               0902 03e H55
030  Hoosemans Martijn     Dynamica          013  451 445               0896 10e H35
031  Baas Lion             Vlissingen        005  443 441               0884 11e H35
032  Pruijsers Martin      Dynamica          063  438 440               0878 09e H45
033  Pagter Rob de         Dynamica          034  439 438               0877 12e H35
034  Meijers Andre         AV'56             050  436 439               0875 10e H45
035  Keulen Bram van       Meliskerke        017  437 435               0872 11e H45
036  Spruit Johan          Kapelle           035  429 430               0859 10e H20
037  Paardekooper Rinus    AV'56             051  424 424               0848 04e H55
038  Moerland Marco        Arnemuiden        042  416 426               0842 11e H20
039  Feijter Co de         DeltaSport        014  423 418               0841 12e H45
040  Lous Henk             Dynamica          037  435 405               0840 05e H55
041  Bootsgezel Dennis     Vlissingen        086  417 415               0832 13e H35
042  Smit Rick de          AV'56             048  405 417               0822 12e H20
043  Jonge Wim de          AV'56             018  411 404               0815 01e H65
044  Steketee Maurice      Middelburg        026  406 409               0815 14e H35
045  Heijden Kees van der  Dynamica          004  412 398               0810 13e H45
046  Pouwelse Arthur       Middelburg        076  413 397               0810 06e H55
047  Spaans Gerrit         AV'56             036  407 399               0806 07e H55
048  Aalders Nicky         s-HHendrikskinde  007  396 402               0798 13e H20
049  Bakker Gertjan        AV'56             054  382 414               0796 14e H45
050  Visser Kees de        Aagtekerke        087  389 406               0795 15e H45
051  Huurman Wim           AV'56             028  400 393               0793 08e H55
052  Luijk Lion van        Dynamica          052  395 391               0786 09e H55
053  Guequierre John       Dynamica          066  387 386               0773 02e H65
054  Humer Steffen         AV'56             057  380 382               0762 16e H45
055  Kakes Mark            AV'56             044  374 374               0748 17e H45
056  Schouwenaar Peter     Koudekerke        070  353 389               0742 18e H45
057  Olivier Marco         Vlissingen        058  366 364               0730 19e H45
058  Traas Marijn          Heinkenszand      073  367 363               0730 14e H20
059  Berg Marijn v d       Middelburg        056  359 357               0716 15e H20
060  Veerhoek Max          Biggekerke        019  362 350               0712 16e H20
061  Westveer Hans         AV'56             053  349 346               0695 10e H55
062  Vermare Alex          Kapelle           072  342 347               0689 20e H45
063  Euser Jan             Veere             033  340 343               0683 03e H65
064  Pelster Marcel        Middelburg        082  334 349               0683 15e H35
065  Posthumus Willem      Vlissingen        061  343 339               0682 04e H65
066  Stijns Arthur         Dynamica          065  337 342               0679 05e H65
067  Hesp Niek             AV'56             029  336 341               0677 21e H45
068  Pagter Kevin de       Arnemuiden        045  333 338               0671 17e H20
069  Luijk Aart van        Dynamica          016  332 335               0667 11e H55
070  Sluijs Hans van       Dynamica          012  330 330               0660 06e H65
071  Harmes Erwin          Gonzalez RT       001  500                   0500 16e H35
072  Adan Erwin            Dynamica          023      500               0500 18e H20
073  Beije Arjan           DeltaSport        083  482                   0482 22e H45
074  Jaeger Edwin de       RKHAV             067  474                   0474 23e H45
075  Heilbron Dennis       Dynamica          006  465                   0465 17e H35
076  Nood Jeroen de        Dynamica          081  464                   0464 18e H35
077  Bos Frans             Dynamica          055      433               0433 07e H65
078  Overweel John         Dynamica          071  431                   0431 08e H65
079  Brouwer Willem        Middelburg        010  390                   0390 09e H65
080  Borra Jan             Biggekerke        077  364                   0364 19e H35
081  Dries Stefan van den  Heinkenszand      022  363                   0363 19e H20
082  Veerhoek Thomas       Biggekerke        020      356               0356 20e H20

>>>>>Stratenloopcircuit vrouwen 2017
>>>>>naam                  vereniging        stn  zou yer wkp bhs vli   ptn
001  Ton Leonie            AV'56             133  500 497               0997 01e D35
002  Platteeuw Esther      Scheldesport      119  499 496               0995 01e D20
003  Bruijs Petra          Spado             148  497 492               0989 01e D45
004  Sanderse Monica       Dynamica          145  495 493               0988 02e D35
005  Bevelander Annette    Rilland           146  496 491               0987 02e D20
006  Balde Nelleke         Gonzalez RT       143  494 490               0984 03e D35
007  Koene Ingrid          AV'56             135  491 487               0978 02e D45
008  Vries Jannie de       Dynamica          126  489 481               0970 01e D55
009  Verhulst Petra        Dynamica          120  487 479               0966 03e D45
010  Zekri Achab           Putte             132  485 480               0965 03e D20
011  Flikweert Rian        Dynamica          125  486 478               0964 02e D55
012  Geschiere Suzanne     Dynamica          127  483 473               0956 04e D45
013  Kraker Paulette de    Dynamica          141  480 474               0954 04e D35
014  Machielse Roxanne     Goes              130  474 476               0950 04e D20
015  Verkaart Rosette      Wielingen         142  478 472               0950 05e D35
016  Goossen Marion        Scheldesport      136  482 468               0950 05e D45
017  Verschuure Annemarie  AV'56             128  476 471               0947 06e D35
018  Sluijs Esther van     AV'56             144  475 470               0945 07e D35
019  Tempelaar Ineke       Dynamica          122  472 464               0936 03e D55
020  Glerum Sylvia         DeltaSport        134  468 467               0935 08e D35
021  Spaans Ellie          AV'56             121  464 461               0925 04e D55
022  Houmes Annemieke      Gonzalez RT       131  462 463               0925 09e D35
023  Doeselaar Michelle    Vlissingen        129  463 458               0921 05e D20
024  Koning Chantal de     Colijnsplaat      118  458 456               0914 10e D35
025  Meijer Veroni         Middelburg        137  460 454               0914 11e D35
026  Kleven Lenie van      VVN Vlissingen    138  459 453               0912 05e D55
027  Rijke Karin de        Colijnsplaat      147  457 455               0912 12e D35
028  Strating Henny        AV'56             139      489               0489 06e D45
029  Steijn Bianca         AV'56             123      484               0484 06e D20
030  Elstgeest Debbie      AV'56             116  473                   0473 13e D35
031  Saaman Marloes        Zoutelande        140  467                   0467 14e D35
032  Bree Mariska de       Middelburg        124  466                   0466 07e D20
033  Becks Igna            Gonzalez RT       117  465                   0465 06e D55

001 Koops Thijs          Souburg          983 0:05:25   1eJ13-14 16.615  3.36 min/km
002 Verbrugge Ipe        AV'56            968 0:05:48   1eJ11-12 15.517  3.51 min/km
003 Zerbib Raphael       Dynamica         960 0:05:51   2eJ13-14 15.384  3.54 min/km
004 Baar Remco de        AV'56            980 0:05:54   2eJ11-12 15.254  3.56 min/km
005 Haar Dana ter        Dynamica         995 0:05:56   1eM13-14 15.168  3.57 min/km
006 Smits Veerle         AV'56            999 0:05:58   2eM13-14 15.083  3.58 min/km
007 Geense Bowen         AV'56            961 0:06:01   3eJ11-12 14.958  4.00 min/km
008 Dees Tom             AV'56            985 0:06:03   3eJ13-14 14.876  4.01 min/km
009 Baar Sanne de        AV'56            979 0:06:05   3eM13-14 14.794  4.03 min/km
010 Steenblok Koen       AV'56            984 0:06:07   1eJ09-10 14.713  4.04 min/km
011 Kapteijn Lisa        AV'56            988 0:06:09   4eM13-14 14.634  4.05 min/km
012 Maranus Femke        Westkapelle      970 0:06:18   1eM09-10 14.285  4.11 min/km
013 Koole Stijn          Dynamica         974 0:06:20   2eJ09-10 14.210  4.13 min/km
014 Veerhoek Maik        Biggekerke       992 0:06:25   3eJ09-10 14.025  4.16 min/km
015 Simonse Jesper       Goes             964 0:06:28   4eJ11-12 13.917  4.18 min/km
016 Zuijderduijn Lars    av Rijnsoever    955 0:06:30   4eJ09-10 13.846  4.20 min/km
017 Kapteijn Mart        AV'56            989 0:06:38   5eJ11-12 13.567  4.25 min/km
018 Geense Mauro         Waarde           945 0:06:40   5eJ09-10 13.500  4.26 min/km
019 Luijk Zoe van        AV'56            994 0:06:43   1eM11-12 13.399  4.28 min/km
020 Simonse Marit        AV'56            963 0:06:45   2eM09-10 13.333  4.30 min/km
021 Dikkenberg Inke vd   AV'56            967 0:06:47   3eM09-10 13.267  4.31 min/km
022 Geus Brigitte de     AV'56            969 0:06:50   4eM09-10 13.170  4.33 min/km
023 Kok Timon            Armemuiden       982 0:07:04   6eJ11-12 12.735  4.42 min/km
024 Boonman Jasper       Dynamica         990 0:07:07   1eJ07-08 12.646  4.44 min/km
025 Jonge Dylano de      Dynamica         962 0:07:09   2eJ07-08 12.587  4.46 min/km
026 Vervuurt Valentijn   Middelburg       972 0:07:12   6eJ09-10 12.500  4.48 min/km
027 Boonman Anouk        Nieuwdorp        991 0:07:42   5eM09-10 11.688  5.07 min/km
028 Barentsen Tino       Yerseke          953 0:07:47   7eJ09-10 11.563  5.11 min/km
029 Dees Rody            AV'56            986 0:07:50   8eJ09-10 11.489  5.13 min/km
030 Luijk Daan van       AV'56            959 0:07:54   3eJ07-08 11.392  5.16 min/km
031 Luijk Tess van       AV'56            993 0:07:57   6eM09-10 11.320  5.18 min/km
032 Andriese Marjolein   Zoeterwoude      957 0:08:00   7eM09-10 11.250  5.20 min/km
033 Nieuwenhuyze Peter   Yerseke          947 0:08:11   7eJ11-12 10.997  5.27 min/km
034 Braal Jan de         Yerseke          952 0:08:21   4eJ07-08 10.778  5.33 min/km
035 Verschuure Fayenne   AV'56            954 0:08:24   1eM07-08 10.714  5.35 min/km
036 Slager Lara          Yerseke          949 0:08:49   8eM09-10 10.207  5.52 min/km
037 Boertjes Mike        Yerseke          951 0:08:54   5eJ07-08 10.112  5.56 min/km
038 Boertjes Rudy        Yerseke          950 0:08:56   9eJ09-10 10.074  5.57 min/km
039 Zoetewey Ruben       Yerseke          948 0:08:59   6eJ07-08 10.018  5.59 min/km
040 Burg Ben van         AV'56            956 0:10:11  10eJ09-10 08.837  6.47 min/km

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
05-07: Stratenloop Zele (6)
10 km Sven Vermeulen (PR 36.39)37.47  M40
10 km Jonnathan Duinkerke (debuut)40.02  Mse
10 km Arthur van Aartsen (PR 41.22)45.05  M45
10 km Wendy Wijnstra (PR 45.24)45.35  V35
10 km Maurice Steketee (PR 41.35)45.37  M35
5 km Wouter Verstraate (PR)16.05  Mse
04-07: Testwedstrijd Papendal (1)
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.45.11)3.45.99  Mse
Atletiek Zeeland © 2020