woensdag 15 juli 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 18-07: 2e Track Meeting Utrecht
wo 22-07: Welcome Back! Vlissingen
vr 07-08: 3e Track Meeting Utrecht
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

17e Stadsloop

Middelburg, vrijdag 2 juni 2017 - Organisatie: Dynamica
7.35 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Erwin AdanDynamica23.33minMse   18.726  3:125.20-
2  Erwin HarmesGonzalez Running23.39minM35   18.647  3:135.18+0:06
3  Patrick de VosAV5624.30minMse   18.000  3:205.00+0:57
4  Ronnie OvergaauwDynamica24.33minMse   17.963  3:204.99+1:00
5  Floris WilleboordseGonzalez Running25.09minMse   17.535  3:254.87+1:36
6  Adriaan WalhoutDynamica25.30minM35   17.294  3:284.80+1:57
7  David SchrierDynamica25.36minMse   17.227  3:294.79+2:03
8  Sergio HarinckGonzalez Running25.42minMse   17.160  3:304.77+2:09
9  Stefan SchrierDynamica25.48minM35   17.093  3:314.75+2:15
10  Crum van der LindenDynamica25.58minMse   16.983  3:324.72+2:25
11  Willem de KorteGonzalez Running26.02minMse   16.940  3:334.71+2:29
12  Rens de RidderDynamica26.27minMse   16.673  3:364.63+2:54
13  Jorim de BoksGonzalez Running26.32minMse   16.621  3:374.62+2:59
14  Arjo VerhageAagtekerke26.34minM45   16.600  3:374.61+3:01
15  Jan HoppenbrouwersNetherlands26.38minM35   16.558  3:374.60+3:05
16  Wilco BoogaardDynamica26.40minM35   16.538  3:384.59+3:07
17  Wim van SparrentakDynamica26.44minM45   16.496  3:384.58+3:11
18  Ewout BarnnoornNetherlands27.04minMse   16.293  3:414.53+3:31
19  Remy VasseurVlissingen27.05minM35   16.283  3:414.52+3:32
20  Kim ReijnierseMiddelburg27.43minM55   15.911  3:464.42+4:10
21  Jerome SarneelNehalennia27.46minMse   15.882  3:474.41+4:13
22  Erik KokDynamica27.54minM45   15.806  3:484.39+4:21
23  Peter BalkenendeAV5627.54minM50   15.806  3:484.39+4:21
24  John SlabbekoornKapelle-Biezelinge27.57minM50   15.778  3:484.38+4:24
25  Jonathan BoonGonzalez Running28.20minM35   15.565  3:514.32+4:47
26  John NieuwenhuizeAV5628.23minM35   15.537  3:524.32+4:50
27  Christiaan van MourikNieuw- en Sint Joosland28.28minM35   15.492  3:524.30+4:55
28  Gilles GeschiereGonzalez Running28.30minM45   15.474  3:534.30+4:57
29  Adriaan WattelMiddelburg28.32minMse   15.456  3:534.29+4:59
30  Edwin van AlphenDynamica28.36minM45   15.420  3:534.28+5:03
31  Carolien van de KreekeDynamica28.37minV40   15.411  3:544.28+5:04
32  Marius BesuijenAV5628.39minM55   15.393  3:544.28+5:06
33  Jeroen de NoodMiddelburg28.39minM35   15.393  3:544.28+5:06
34  Rian van den BroekeDynamica28.45minM55   15.339  3:554.26+5:12
35  Arnoud RijkHeinkenszand28.50minMse   15.295  3:554.25+5:17
36  Tom VerbeekAV5629.10minM35   15.120  3:584.20+5:37
37  Bart de VisserSerooskerke29.19minMse   15.043  3:594.18+5:46
38  Rinus van de WoestijneMiddelburg29.34minM35   14.915  4:014.14+6:01
39  Jan ProvoostKapelle-Biezelinge29.41minM35   14.857  4:024.13+6:08
40  Henrik WesterweeleDynamica29.45minM35   14.824  4:034.12+6:12
41  Dion PluijlaarBouwgroep Peters 129.45minMse   14.824  4:034.12+6:12
42  Erik de KrakerOost-Souburg29.47minM35   14.807  4:034.11+6:14
43  Dennis BootsgezelVlissingen29.53minM35   14.757  4:044.10+6:20
44  Junior DanvaOost-Souburg29.53minMse   14.757  4:044.10+6:20
45  Siebe IngelseNetherlands29.56minMse   14.733  4:044.09+6:23
46  Gideon de BoksNetherlands30.01minMse   14.692  4:054.08+6:28
47  Leo JanseMiddelburg30.05minM45   14.659  4:064.07+6:32
48  Andre MeijersAV5630.12minM45   14.603  4:074.06+6:39
48  Jan LouwsMiddelburg30.12minM55   14.603  4:074.06+6:39
50  Bram VerhageAagtekerke30.16minM50   14.570  4:074.05+6:43
51  Frans BosDynamica30.17minM65   14.562  4:074.05+6:44
52  Casper SabbenNehalennia30.22minMse   14.523  4:084.03+6:49
53  Lion BaasVlissingen30.26minM40   14.491  4:084.03+6:53
54  Vincent de LeeuwOost-Souburg30.27minMse   14.483  4:094.02+6:54
55  Sam BiesterboschNehalennia30.28minMse   14.475  4:094.02+6:55
56  Bas BiesterboschNehalennia30.40minMse   14.380  4:103.99+7:07
57  Martin PruijsersMiddelburg30.42minM45   14.365  4:113.99+7:09
58  JaapJan RitsemaMiddelburg30.49minM45   14.310  4:123.98+7:16
59  Wesley de BooijRunderground30.49minMse   14.310  4:123.98+7:16
60  Adrie JanseArnemuiden30.51minM55   14.295  4:123.97+7:18
61  Henk LousDynamica30.54minM55   14.272  4:123.96+7:21
62  Michel RidderhofMiddelburg30.55minM45   14.264  4:123.96+7:22
63  Junior ten BruggencateDynamica31.00minMse   14.226  4:133.95+7:27
64  Seth DijkstraMiddelburg31.06minM45   14.180  4:143.94+7:33
65  Ruben BoutensMiddelburg31.08minMse   14.165  4:143.93+7:35
66  John OverweelDynamica31.11minM65   14.142  4:153.93+7:38
67  Erik GoedhartNetherlands31.12minM45   14.135  4:153.93+7:39
68  Jan van VaardegemDynamica31.19minM45   14.082  4:163.91+7:46
69  Peter van LitMiddelburg31.20minM45   14.074  4:163.91+7:47
70  Marc van MourikMiddelburg31.22minM45   14.060  4:163.91+7:49
71  Jos JanseMiddelburg31.23minM45   14.052  4:163.90+7:50
72  Dennis ButMiddelburg31.24minM45   14.045  4:163.90+7:51
73  Arthur van AartsenMiddelburg31.27minM40   14.022  4:173.90+7:54
74  Eva BoonmanDynamica31.31minVse   13.993  4:173.89+7:58
75  Sjef GorisMiddelburg31.35minM45   13.963  4:183.88+8:02
76  Mo ZombraProvincie Zeeland 131.40minM45   13.926  4:193.87+8:07
77  Jack SmitsOost-Souburg31.43minM55   13.904  4:193.86+8:10
78  Nick PaulusseOost-Souburg31.50minM45   13.853  4:203.85+8:17
79  Rogier EtmanRotterdam31.51minM35   13.846  4:203.85+8:18
80  Vincent LangeRunderground32.01minM35   13.774  4:213.83+8:28
81  Menno VerburgDynamica32.03minMse   13.760  4:223.82+8:30
82  Raoul van den HovenMiddelburg32.06minMse   13.738  4:223.82+8:33
83  Alexander de ReuZLM232.08minMse   13.724  4:223.81+8:35
84  David WalterNetherlands32.11minM35   13.703  4:233.81+8:38
85  Frank HuibregtseZLM232.11minM35   13.703  4:233.81+8:38
86  Mark den HaanDe Zeeuwse team 132.12minM35   13.696  4:233.80+8:39
87  Lizo KoppejanArnemuiden32.17minM45   13.660  4:243.79+8:44
88  Bob BoekemaNetherlands32.21minM35   13.632  4:243.79+8:48
89  Yanis van der JagtVlissingen32.25minMse   13.604  4:253.78+8:52
90  Mauricio GonzalezGonzalez Running32.26minM55   13.597  4:253.78+8:53
91  Gerrit SpaansAV5632.35minM60   13.535  4:263.76+9:02
92  Martijn OsteBouwgroep Peters 232.41minMse   13.493  4:273.75+9:08
93  Kees van der HeijdenDynamica32.42minM45   13.486  4:273.75+9:09
94  Elizabeth SchroeversArnemuiden32.42minVse   13.486  4:273.75+9:09
95  Ronald StrobosSeventy Seven 232.43minM45   13.479  4:273.74+9:10
96  Maurice SteketeeMiddelburg32.44minM35   13.473  4:273.74+9:11
97  Christian DekkerADRZ afdeling BVT 132.45minMse   13.466  4:273.74+9:12
98  Emiel JansenNehalennia32.52minM35   13.418  4:283.73+9:19
99  Ruud GeldofDynamica32.53minM55   13.411  4:283.73+9:20
100  Elsbeth HaasnootMiddelburg32.53minV35   13.411  4:283.73+9:20
101  Ad SchreijenbergAdriaanse van der Weel Advocat32.59minMse   13.370  4:293.71+9:26
102  Jan Peter KatsmanNetherlands33.03minM35   13.343  4:303.71+9:30
103  Cas BalkHaaksbergen33.03minMse   13.343  4:303.71+9:30
104  Evelien van SparrentakSint Laurens33.03minV35   13.343  4:303.71+9:30
105  Nelleke BaldéGrijpskerke33.05minVse   13.330  4:303.70+9:32
106  Fred de BruijneDe drvkkery33.10minMse   13.296  4:313.69+9:37
107  Jethro Ten BruggencateVlissingen33.12minMse   13.283  4:313.69+9:39
108  Ronald RidderbosMiddelburg33.13minMse   13.276  4:313.69+9:40
109  Frans NieuwenhuyzenMiddelburg33.15minM35   13.263  4:313.68+9:42
110  Tristan TakNehalennia33.16minMse   13.257  4:323.68+9:43
111  Auke Ten BruggencateVlissingen33.22minM45   13.217  4:323.67+9:49
112  Johan MesuNetherlands33.23minM45   13.210  4:333.67+9:50
113  Jeroen Avermaete, VanNehalennia33.28minMse   13.177  4:333.66+9:55
114  Jos PutVlissingen33.30minM50   13.164  4:333.66+9:57
115  Bart VerhaegheKapelle-Biezelinge33.32minM35   13.151  4:343.65+9:59
116  Robin van de GruiterMiddelburg33.35minMse   13.132  4:343.65+10:02
117  Rob JongeneelMiddelburg33.37minM50   13.118  4:343.64+10:04
118  Mark BouterseNetherlands33.40minMse   13.099  4:353.64+10:07
119  Linda de GrootZLM433.43minV35   13.080  4:353.63+10:10
120  Ingrid KoeneAV5633.45minV50   13.067  4:363.63+10:12
121  Erik BassieNetherlands33.48minM45   13.047  4:363.62+10:15
122  Sico PoortvlietMiddelburg33.48minM50   13.047  4:363.62+10:15
123  Willem HuiszoonMiddelburg33.52minM55   13.022  4:363.62+10:19
124  Tim VervuurtNehalennia33.54minMse   13.009  4:373.61+10:21
125  Paul van TuilGemeente Schouwen-Duiveland33.56minM45   12.996  4:373.61+10:23
126  Baukje DoedeeDriewegen33.57minV35   12.990  4:373.61+10:24
127  Arnold WesterbekeVlissingen34.01minMse   12.964  4:383.60+10:28
128  Christiaan de VliegerDynamica34.05minMse   12.939  4:383.59+10:32
129  Martin FranckeMiddelburg34.08minM35   12.920  4:393.59+10:35
130  Maxim SchipperProvincie Zeeland 234.14minM35   12.882  4:393.58+10:41
131  Jeroen VerbartDe Zeeuwse team 134.14minMse   12.882  4:393.58+10:41
132  Berry KnibbelerWestdorpe34.15minM55   12.876  4:403.58+10:42
133  Piet PosthumaOost-Souburg34.15minM55   12.876  4:403.58+10:42
134  Michel de GrooteDe Zeeuwse team 234.15minMse   12.876  4:403.58+10:42
135  Hans MinnaardYerseke34.23minM55   12.826  4:413.56+10:50
136  Rik HartmanDe drvkkery34.25minMse   12.814  4:413.56+10:52
137  Stephan SchoutenVlissingen34.29minMse   12.789  4:413.55+10:56
138  Sandra JoziasseDynamica34.30minV35   12.783  4:423.55+10:57
139  Sicco JongemaProvincie Zeeland 134.33minM45   12.764  4:423.55+11:00
140  Jan de ReuNetherlands34.33minM55   12.764  4:423.55+11:00
141  Olivier VerhaarRotterdam Atletiek (Rotterdam)34.36minMse   12.746  4:423.54+11:03
142  John SlabbekoornKapelle-Biezelinge34.37minM50   12.740  4:433.54+11:04
143  Rob RoskamDelta Marine Crewing 234.38minM35   12.733  4:433.54+11:05
144  Wessel In de WeijNetherlands34.41minMse   12.715  4:433.53+11:08
145  Annet van de KrekeDynamica34.42minV45   12.709  4:433.53+11:09
146  Ad OppenneerNehalennia34.43minM45   12.703  4:433.53+11:10
147  Linda VersluisPalmenhof runners34.46minV45   12.685  4:443.52+11:13
148  Hans PuikRilland34.48minMse   12.672  4:443.52+11:15
149  Joost PluijlaarDynamica34.53minM50   12.642  4:453.51+11:20
150  Sander GoedeeNehalennia34.54minM35   12.636  4:453.51+11:21
151  Pim VergeerMiddelburg34.55minMse   12.630  4:453.51+11:22
152  Jan BesuijenVAARBANEN.NL34.56minM55   12.624  4:453.51+11:23
153  Marc ArdonRunderground35.03minM35   12.582  4:463.50+11:30
154  Ada GeuzeMiddelburg35.03minVse   12.582  4:463.50+11:30
155  Mariska de KrooNieuw- en Sint Joosland35.04minV35   12.576  4:463.49+11:31
156  Jochem VerburgRunderground35.04minMse   12.576  4:463.49+11:31
157  Marco OlivierVlissingen35.07minM45   12.558  4:473.49+11:34
158  Hans CorbijnOostkapelle35.11minM55   12.534  4:473.48+11:38
159  Edwin SchinkelBouwgroep Peters 235.13minM35   12.522  4:473.48+11:40
160  Wim JobseSeventy Seven 235.17minM45   12.499  4:483.47+11:44
161  André van den HoovenOost-Souburg35.18minM45   12.493  4:483.47+11:45
162  Vera GeschiereNedrunners35.19minVse   12.487  4:483.47+11:46
163  Bianca SteijnAV5635.22minVse   12.469  4:493.46+11:49
164  Björn de SmitAdriaanse van der Weel Advocat35.29minM35   12.428  4:503.45+11:56
165  Stefan NieuwenhuizeBouwgroep Peters 235.30minMse   12.423  4:503.45+11:57
166  Renco FranckeSerooskerke35.36minM35   12.388  4:513.44+12:03
167  Caroline VeringaDynamica35.38minV40   12.376  4:513.44+12:05
168  Frenk-Jan VisserRunderground35.39minM45   12.370  4:513.44+12:06
169  Jochem LeijnseMiddelburg35.41minMse   12.359  4:513.43+12:08
170  Kees GeuzeMiddelburg35.43minM55   12.347  4:523.43+12:10
171  Petra VerhulstWestkapelle35.45minV45   12.336  4:523.43+12:12
172  John GuequierreMiddelburg35.46minM65   12.330  4:523.42+12:13
173  Stefan van HemertNetherlands35.49minMse   12.313  4:523.42+12:16
174  Roely PrengerDynamica35.51minVse   12.301  4:533.42+12:18
175  George TaalOostkapelle35.57minM65   12.267  4:533.41+12:24
176  Kim DijkeLadiesnight 136.04minV35   12.227  4:543.40+12:31
177  Stefan BosNetherlands36.07minM35   12.210  4:553.39+12:34
178  Sandra van der BroekPalmenhof runners36.08minV35   12.205  4:553.39+12:35
179  Mario SchroeversVAARBANEN.NL36.08minMse   12.205  4:553.39+12:35
180  Paola van der VeldeNetherlands36.10minVse   12.194  4:553.39+12:37
181  Karin ToornstraRunderground36.17minVse   12.154  4:563.38+12:44
182  Chris BosNetherlands36.19minM35   12.143  4:563.37+12:46
183  Cyril BelfroidRunderground36.19minM35   12.143  4:563.37+12:46
184  Jurgen PhilipsenMiddelburg36.20minM35   12.138  4:573.37+12:47
185  Johnny MaljaarsRunderground36.21minM45   12.132  4:573.37+12:48
186  Suzanne GeschiereSint Laurens36.22minV50   12.126  4:573.37+12:49
187  Rene de VoogdZorgstroom136.26minM45   12.104  4:573.36+12:53
188  Jannie de VriesVlissingen36.27minV55   12.099  4:583.36+12:54
189  Marije BesuijenMiddelburg36.31minV35   12.077  4:583.35+12:58
190  Sjoerd SanderseMiddelburg36.33minMse   12.066  4:583.35+13:00
191  Johan DekkerNetherlands36.34minM55   12.060  4:593.35+13:01
192  Esther NoteboomHeinkenszand36.36minVse   12.049  4:593.35+13:03
193  Renate MoerlandArnemuiden36.38minVse   12.038  4:593.34+13:05
194  Niels BakkerGoes36.38minMse   12.038  4:593.34+13:05
195  Kevin de PagterDynamica36.41minMse   12.022  4:593.34+13:08
196  Nanda HendrikseMiddelburg36.43minVse   12.011  5:003.34+13:10
197  Harry DavidseGemeente Schouwen-Duiveland36.48minM45   11.984  5:003.33+13:15
198  André PoortvlietMiddelburg36.52minMse   11.962  5:013.32+13:19
199  Koert Jan SchultingMiddelburg36.53minM35   11.957  5:013.32+13:20
200  Vicky WiessnerMiddelburg37.00minV40   11.919  5:023.31+13:27
201  Angelique WoutersLadiesnight 137.03minV35   11.903  5:023.31+13:30
202  Thom WalhoutNehalennia37.04minMse   11.897  5:033.30+13:31
203  Rosette Verkaartvlissingen37.06minV35   11.887  5:033.30+13:33
204  Peter-Paul LobbezooMiddelburg37.07minM35   11.881  5:033.30+13:34
205  Marijn TraasNetherlands37.07minMse   11.881  5:033.30+13:34
206  Henrieke BlokpoelDynamica37.09minVse   11.871  5:033.30+13:36
207  Thierry LangeveldNetherlands37.11minMse   11.860  5:043.29+13:38
208  Christiaan SpruitMiddelburg37.12minMse   11.855  5:043.29+13:39
209  Kees de VreedeDe Zeeuwse team 137.13minM45   11.850  5:043.29+13:40
210  Claudia CentenNehalennia37.21minVse   11.807  5:053.28+13:48
211  Edwin WalhoutMiddelburg37.21minM45   11.807  5:053.28+13:48
212  Johan RijkeboerMiddelburg37.24minM55   11.791  5:053.28+13:51
213  Michel SinkeRunderground37.26minM35   11.781  5:063.27+13:53
214  Matthijs BodeNetherlands37.26minM45   11.781  5:063.27+13:53
215  Martin DaalhuizenNetherlands37.27minM45   11.776  5:063.27+13:54
216  Miranda RijkAOA 137.30minVse   11.760  5:063.27+13:57
217  Chantal HofstraNetherlands37.31minVse   11.755  5:063.27+13:58
218  Enrico JoziasseMiddelburg37.34minM35   11.739  5:073.26+14:01
219  Dore PriesterMiddelburg37.43minVse   11.692  5:083.25+14:10
220  Eva HuibrechtseDelta Marine Crewing37.49minVse   11.662  5:093.24+14:16
221  Martijn van LangeveldeMiddelburg37.59minM35   11.610  5:103.23+14:26
222  Stefan van den DriesAV5638.03minMse   11.590  5:113.22+14:30
223  Monika TramperMiddelburg38.04minV35   11.585  5:113.22+14:31
224  Jeanette LeunisStroskerkse lopers38.04minV45   11.585  5:113.22+14:31
225  Edwin IsraelMiddelburg38.05minM45   11.580  5:113.22+14:32
226  Marcel BesuijenVAARBANEN.NL38.12minM45   11.545  5:123.21+14:39
227  Patricia Brakman-BlommersLadiesnight 238.16minVse   11.524  5:123.20+14:43
228  Jan CornelisseMiddelburg38.16minM50   11.524  5:123.20+14:43
229  Jakobus MeulenbergAV5638.16minM45   11.524  5:123.20+14:43
230  Christian JobseStedin Boys38.16minM35   11.524  5:123.20+14:43
231  Louise de PooterMiddelburg38.21minVse   11.499  5:133.19+14:48
232  Marc VeenhovenStedin Boys38.21minM55   11.499  5:133.19+14:48
233  Joost BraamseMiddelburg38.23minM35   11.489  5:133.19+14:50
234  Annelien Bij de VaateStroskerkse lopers38.24minV45   11.484  5:133.19+14:51
235  Edwin SchopMiddelburg38.24minM35   11.484  5:133.19+14:51
236  Remco BrandsmaADRZ afdeling BVT 138.25minMse   11.479  5:143.19+14:52
237  Marijn PekaarMiddelburg38.28minMse   11.464  5:143.18+14:55
238  Mathilde de RijkeDe Zeeuwse team 238.35minVse   11.430  5:153.17+15:02
239  Annemiek VerhageBiggekerke38.37minVse   11.420  5:153.17+15:04
240  Peter KerstenMiddelburg38.40minM55   11.405  5:163.17+15:07
241  Jan RocfMiddelburg38.43minMse   11.390  5:163.16+15:10
242  Gerard FlikweertGoes38.44minM45   11.386  5:163.16+15:11
243  Peter CastelGoes38.49minM55   11.361  5:173.16+15:16
244  Johan QuistSeventy Seven 238.50minM45   11.356  5:173.15+15:17
245  Joey LeijnseRunderground38.52minMse   11.346  5:173.15+15:19
246  Roxanne MachielseGoes38.54minVse   11.337  5:183.15+15:21
247  Wendy TheuneDynamica38.54minV40   11.337  5:183.15+15:21
248  Yvonne JoziasseDelta Marine Crewing 238.56minVse   11.327  5:183.15+15:23
249  Pascal van de VoordeMiddelburg39.00minM35   11.308  5:183.14+15:27
250  Evelien KooleMiddelburg39.06minV35   11.279  5:193.13+15:33
251  Gerard ToorenaarDe Zeeuwse team 239.06minM45   11.279  5:193.13+15:33
252  Bart de LooffNetherlands39.11minM55   11.255  5:203.13+15:38
253  Hanneke WesterhoutMiddelburg39.17minVse   11.226  5:213.12+15:44
254  Natasja WoutersMiddelburg39.19minVse   11.217  5:213.12+15:46
255  Robbert VriendMiddelburg39.19minMse   11.217  5:213.12+15:46
256  Jacco van der HartAOA 239.20minM35   11.212  5:213.11+15:47
257  Marcel van den BergeZoutelande39.24minM45   11.193  5:223.11+15:51
258  Leon JoosseMiddelburg39.27minM45   11.179  5:223.11+15:54
259  Roos Marijn VersluisNetherlands39.28minVse   11.174  5:223.10+15:55
260  Julian KalmeijerNehalennia39.28minMse   11.174  5:223.10+15:55
261  Rosan BoonmanGoes39.29minVse   11.169  5:223.10+15:56
262  Herman van de GlindAV5639.30minM35   11.165  5:223.10+15:57
263  Stijn KlaassenNehalennia39.32minMse   11.155  5:233.10+15:59
264  Rene NijsseAV5639.32minM55   11.155  5:233.10+15:59
265  Manon Balk-Ten BruggencateHaaksbergen39.34minV45   11.146  5:233.10+16:01
266  Daniëlle Kosten-SchoutenVlissingen39.37minVse   11.132  5:233.09+16:04
267  Jaap LuitwielerDynamica39.38minM65   11.127  5:243.09+16:05
268  Angelique HarinckDynamica39.42minV45   11.108  5:243.09+16:09
269  Mike EversRunderground39.47minM35   11.085  5:253.08+16:14
270  Lody VerhaarNetherlands39.56minM55   11.043  5:263.07+16:23
271  Henk den EngelseStedin Boys40.05minM45   11.002  5:273.06+16:32
272  Jolanda van KeulenMiddelburg40.10minV45   10.979  5:283.05+16:37
273  Jeroen de WitteStroskerkse lopers40.13minM35   10.966  5:283.05+16:40
274  Mark BoonmanNetherlands40.17minMse   10.947  5:293.04+16:44
275  Ilse SchoeNetherlands40.21minVse   10.929  5:293.04+16:48
276  Monique van der MeijdenBouwgroep Peters 140.25minV45   10.911  5:303.03+16:52
277  Jan de GraafNieuw Sandenburg40.27minM65   10.902  5:303.03+16:54
278  Fred WesterveldNetherlands40.34minM45   10.871  5:313.02+17:01
279  Els GelokDynamica40.36minV60   10.862  5:313.02+17:03
280  Bart WassinkDynamica40.36minM55   10.862  5:313.02+17:03
281  Bas de MoorAdriaanse van der Weel Advocat40.37minM35   10.858  5:323.02+17:04
282  Jan Marc KokNetherlands40.40minM35   10.844  5:323.01+17:07
283  Alex VermareKapelle-Biezelinge40.48minM45   10.809  5:333.00+17:15
284  Berry HeereboutDynamica40.53minM65   10.787  5:343.00+17:20
285  Aartie ChediNetherlands40.55minV35   10.778  5:342.99+17:22
286  Ruud VerschoorVlissingen40.58minM45   10.765  5:342.99+17:25
287  Rainer BockDüsseldorf41.02minM55   10.747  5:352.99+17:29
288  Jan EuserVeere41.03minM65   10.743  5:352.98+17:30
289  Janneke van den BoschNetherlands41.19minV55   10.674  5:372.96+17:46
290  Petra MinnaarRunderground41.22minV45   10.661  5:382.96+17:49
291  Suzanne van ElsackerMiddelburg41.23minVse   10.656  5:382.96+17:50
292  Edwin BlokMiddelburg41.23minM35   10.656  5:382.96+17:50
293  Gerry TrimpeMiddelburg41.34minVse   10.609  5:392.95+18:01
294  Jan SiereveldMiddelburg41.41minM75   10.580  5:402.94+18:08
295  Peter DekkerKijkshop41.45minM55   10.563  5:412.93+18:12
296  Jolanda SteenbakkerKloetinge41.50minV45   10.542  5:412.93+18:17
297  Hanneke de DanschutterMiddelburg41.54minVse   10.525  5:422.92+18:21
298  Annelies BlaasKoudekerke41.57minV45   10.513  5:422.92+18:24
299  Rob Kroesmiddelburg42.02minM55   10.492  5:432.91+18:29
300  Leo van DrielVlissingen42.02minM55   10.492  5:432.91+18:29
301  Nathan SoukupNehalennia42.05minMse   10.479  5:442.91+18:32
302  Janine de WitteStroskerkse lopers42.08minV35   10.467  5:442.91+18:35
303  Nynke BruinsmaDelta Marine Crewing42.12minVse   10.450  5:442.90+18:39
304  Annelien StaatMiddelburg42.15minV35   10.438  5:452.90+18:42
305  Marian van DijkDynamica42.27minV45   10.389  5:472.89+18:54
306  Friedhelm BockGrafschaft Birresdorf42.28minM45   10.385  5:472.88+18:55
307  Arianne DutmanVlissingen42.29minV55   10.381  5:472.88+18:56
308  Denise Peters-NugterenADRZ afdeling BVT 242.32minVse   10.368  5:472.88+18:59
309  Martine Westmaas-De KosterADRZ afdeling BVT 242.35minVse   10.356  5:482.88+19:02
310  Tjeerd BlankenstijnZLM142.38minMse   10.344  5:482.87+19:05
311  Sjaak LampertNetherlands42.39minM55   10.340  5:482.87+19:06
312  Katja de GroesVrouwenpolder42.43minVse   10.324  5:492.87+19:10
313  Rob KuilboerOost-Souburg42.45minM55   10.316  5:492.87+19:12
314  Sebastian NijssenMiddelburg42.46minM40   10.312  5:492.86+19:13
315  Patty FranseNetherlands42.47minVse   10.308  5:492.86+19:14
316  Marianne SchipperZorgstroom142.48minVse   10.304  5:492.86+19:15
317  Mariska LuitenMiddelburg42.49minV35   10.300  5:502.86+19:16
318  Sung van 't VeerMiddelburg42.49minV35   10.300  5:502.86+19:16
319  Anton BraakmanMiddelburg42.53minMse   10.284  5:502.86+19:20
320  Carina Braakman-KosterMiddelburg42.58minVse   10.264  5:512.85+19:25
321  Eric de VisserRunderground42.58minMse   10.264  5:512.85+19:25
322  Emilie FranseAmsterdam42.59minV35   10.260  5:512.85+19:26
323  Ilse MulderMiddelburg42.59minVse   10.260  5:512.85+19:26
324  Piet JanseRunderground43.01minMse   10.252  5:512.85+19:28
325  Danielle van de VenMiddelburg43.05minV35   10.236  5:522.84+19:32
326  Michelle Kebapci-BruijnLadiesnight 343.05minVse   10.236  5:522.84+19:32
327  Anne-Marrie de DreuAOA 243.09minV45   10.220  5:522.84+19:36
328  Cristine WielandRunderground43.11minV45   10.212  5:532.84+19:38
329  Debbie AdriaensenVlissingen43.11minV35   10.212  5:532.84+19:38
330  Tom AdriaensenVlissingen43.11minM35   10.212  5:532.84+19:38
331  Maria VierthalerVlissingen43.13minV35   10.204  5:532.83+19:40
332  Edyta PalleczyNetherlands43.16minVse   10.193  5:532.83+19:43
333  Els de Winters-Gravenpolder43.18minV35   10.185  5:532.83+19:45
334  Jaap WalhoutNedrunners43.20minMse   10.177  5:542.83+19:47
335  Hans van SluijsDynamica43.24minM65   10.161  5:542.82+19:51
336  Jeroen BoschProvincie Zeeland 243.50minM45   10.061  5:582.79+20:17
337  Vivian GeelhoedZLM443.55minVse   10.042  5:592.79+20:22
338  Elsbeth VoordijkLadiesfromGoes43.56minVse   10.038  5:592.79+20:23
339  Angela BruijnsADRZ afdeling BVT 243.57minVse   10.034  5:592.79+20:24
340  Maaike van der WaardenLadiesfromGoes44.00minVse   10.023  5:592.78+20:27
341  Pien WestmaasLadiesfromGoes44.01minVse   10.019  5:592.78+20:28
342  Linda WestmaasLadiesfromGoes44.01minV35   10.019  5:592.78+20:28
343  Johan van VlietNetherlands44.02minM55   10.015  5:592.78+20:29
344  Jeroen van WallenburgDomburg44.05minM35   10.004  6:002.78+20:32
345  Arno SchotNetherlands44.08minM35   9.992  6:002.78+20:35
346  Andrea KoningAV5644.17minV35   9.959  6:012.77+20:44
347  Mirjam JansenAOA 144.19minV35   9.951  6:022.76+20:46
348  Sarijke AertsMiddelburg44.25minV60   9.929  6:032.76+20:52
349  Mercedes WalraveProvincie Zeeland 344.39minV35   9.877  6:042.74+21:06
350  Katinka van de GlindAV5644.40minV40   9.873  6:052.74+21:07
351  Gisela NijsseAV5644.40minV55   9.873  6:052.74+21:07
352  Han PolmanProvincie Zeeland 244.42minM45   9.866  6:052.74+21:09
353  Bart GabrielseDe drvkkery44.42minMse   9.866  6:052.74+21:09
354  Luna HeuvinghMiddelburg44.42minVse   9.866  6:052.74+21:09
355  Caroline LeijdekkerDe drvkkery44.56minV35   9.815  6:072.73+21:23
356  Nicolle BierensKloetinge45.01minV35   9.796  6:072.72+21:28
357  Ineke HarinckZLM345.09minV45   9.767  6:092.71+21:36
358  Janis van OverveldZLM345.10minV35   9.764  6:092.71+21:37
359  Ron OpenneerArnemuiden45.15minM55   9.746  6:092.71+21:42
360  Peter WisseMiddelburg45.19minM35   9.732  6:102.70+21:46
361  Hans VerkaartZierikzee45.20minM55   9.728  6:102.70+21:47
362  Mariska de BreeMiddelburg45.21minVse   9.724  6:102.70+21:48
363  Lindy van KloosterMiddelburg45.23minVse   9.717  6:102.70+21:50
364  Daniel ManuhutuAOA 145.26minMse   9.707  6:112.70+21:53
365  Bianca de Vliegers-Heerenhoek45.27minV45   9.703  6:112.70+21:54
366  Jose van den HovenMiddelburg45.39minVse   9.660  6:132.68+22:06
367  Ankie KerstenMiddelburg45.39minV45   9.660  6:132.68+22:06
368  Leonie MaatPalmenhof runners45.44minV35   9.643  6:132.68+22:11
369  Annelies MesuPalmenhof runners45.44minV45   9.643  6:132.68+22:11
370  Annick CreemersProvincie Zeeland 345.56minVse   9.601  6:152.67+22:23
371  Annabel LampertDe Zeeuwse team 145.58minVse   9.594  6:152.66+22:25
372  Claudia de KeijzerMiddelburg46.02minVse   9.580  6:162.66+22:29
373  Carolein HollestelleMiddelburg46.13minVse   9.542  6:172.65+22:40
374  Jos WoutersNetherlands46.23minM55   9.508  6:192.64+22:50
375  Mia van BelleDynamica46.28minV65   9.491  6:192.64+22:55
376  Marcellina van der MolenVlissingen46.30minV35   9.484  6:202.63+22:57
377  Marloes de VriesMiddelburg46.39minVse   9.453  6:212.63+23:06
378  Jella van Reijen LansBergen op Zoom46.44minVse   9.437  6:212.62+23:11
379  Ilona VetteProvincie Zeeland 346.46minV35   9.430  6:222.62+23:13
380  Madeline BuiningProvincie Zeeland 346.46minV45   9.430  6:222.62+23:13
381  Daniëlle Houten, van DenNehalennia46.47minVse   9.426  6:222.62+23:14
382  Mijk TahapariNehalennia46.48minMse   9.423  6:222.62+23:15
383  Sofie de WinterZLM346.53minVse   9.406  6:232.61+23:20
384  Eline Scheerss-Heerenhoek46.55minVse   9.400  6:232.61+23:22
385  Marianne ScheersVrouwenpolder46.56minV55   9.396  6:232.61+23:23
386  Vivian van HorikKoudekerke46.58minVse   9.390  6:232.61+23:25
387  Arianne BolleMiddelburg47.06minVse   9.363  6:242.60+23:33
388  Tom DommisseKoudekerke47.18minM35   9.323  6:262.59+23:45
389  Kristine SchneidenbergNetherlands47.23minVse   9.307  6:272.59+23:50
390  Alexandra de JongeZLM147.38minVse   9.258  6:292.57+24:05
391  Jacoline BoerZLM147.39minVse   9.255  6:292.57+24:06
392  Dennis KoeijersNedrunners47.52minM35   9.213  6:312.56+24:19
393  Miriam BijlMiddelburg48.08minV45   9.162  6:332.55+24:35
394  Evelien van der MoereZLM148.09minVse   9.159  6:332.54+24:36
395  Elske GeschiereLadiesnight 348.09minVse   9.159  6:332.54+24:36
396  Britt LukasseAOA 248.14minVse   9.143  6:342.54+24:41
397  Patricia KooijmanVlissingen48.37minV35   9.071  6:372.52+25:04
398  Marloes van VeelenNedrunners49.05minVse   8.985  6:412.50+25:32
399  Rianne den BandtAOA 149.52minVse   8.844  6:472.46+26:19
Mannen: 258 (64.66%) => M35=61 - M40=3 - M45=55 - M50=9 - M55=36 - M60=1 - M65=9 - M75=1 - Mse=83
Vrouwen: 141 (35.34%) => V35=34 - V40=5 - V45=21 - V50=2 - V55=5 - V60=2 - V65=1 - Vse=71

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

7.35 km

2018Tim Pleijte23:02Ronnie Overgaauw23:16Patrick de Vos23:39Anjolie Engels27:18399
2017Erwin Adan23:33Erwin Harmes23:39Patrick de Vos24:30Carolien van de Kreeke28:37399
2016Tim Pleijte22:30Job de Feijter23:34Pascal van Troost23:39Marianne de Kok27:48485
2015Tim Pleijte22:06Colin Bekers22:42Martijn de Kok23:23Esther Platteeuw28:08472

7.5 km

2014Erwin Harmes23:35Huub van Noorden24:34Erwin Adan24:50Anjolie Engels27:38404
2013Tim Pleijte22:56Huub Maas24:09Michel Schrier24:09Anjolie Engels27:29424

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.519 seconden nodig om deze lijst met 399 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
05-07: Stratenloop Zele (6)
10 km Sven Vermeulen (PR 36.39)37.47  M40
10 km Jonnathan Duinkerke (debuut)40.02  Mse
10 km Arthur van Aartsen (PR 41.22)45.05  M45
10 km Wendy Wijnstra (PR 45.24)45.35  V35
10 km Maurice Steketee (PR 41.35)45.37  M35
5 km Wouter Verstraate (PR)16.05  Mse
04-07: Testwedstrijd Papendal (1)
1500 m Tim van den Broeke (PR 3.45.11)3.45.99  Mse
Atletiek Zeeland © 2020