dinsdag 2 juni 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
28-04: Ook na 1 juni Run your own race
24-04: Zeeuws record 15 km van John Vermeule meest kansrijk om ooit te worden verbroken
21-04: Kunnen we na 1 juni stoppen met Run your own race?
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

21e Meidoornloop

Nisse, zaterdag 13 mei 2017 - Organisatie: Meidoornloop
15 km >>> Zeeuws record staat met 44.31 vanaf 18-08-1990 op naam van John Vermeule <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Tom van DyckSchoten53.00minMse   16.981  3:324.72616
2  Remy Vasseur (PR 51.40) Vlissingen54.53minM35   16.398  3:404.56536
3  Arjo Verhage (PR 56.45) Aagtekerke56.56minM45   15.808  3:484.39455
4  Johan Karelse (PR 58.37) Heinkenszand59.07minM40   15.224  3:564.23377
5  Rob Schaap (PR)Vlissingen1.00.12minM55   14.950  4:014.15341
6  Carolien van de Kreeke (PR 1.00.30) Serooskerke1.00.46minV40   14.811  4:034.11562
7  Gilles Geschiere (PR 59.15) Meliskerke1.00.49minM45   14.799  4:034.11321
8  Jurrit Szarafinski (debuut) Middelburg1.01.00minMse   14.754  4:044.10315
9  Jeroen de Nood (PR)Middelburg1.01.23minM35   14.662  4:064.07303
10  Jeroen Janse (PR 55.37) Kapelle-Biezelinge1.01.26minMse   14.650  4:064.07302
11  Bart de Visser (PR)Serooskerke1.02.06minMse   14.493  4:084.03281
12  Jan Willem Meeuwse (PR 53.20) Kwadendamme1.02.07minM55   14.489  4:084.02281
13  John de Waard (PR)Kapelle-Biezelinge1.02.22minMse   14.431  4:094.01274
14  Francois van de Broecke (PR 1.01.47) Breskens1.02.34minM45   14.385  4:104.00268
15  Kevin GideonseOoij1.03.12minMse   14.241  4:133.96250
16  Rinus van de Woestijne (PR 1.02.41) Middelburg1.03.14minMse   14.233  4:133.95249
17  Marcel Moerland (PR)Krabbendijke1.03.25minM35   14.192  4:143.94244
18  Patrick van Iersel (PR 1.03.37) Goes1.04.00minM50   14.063  4:163.91228
19  Andre Meijers (PR)Hoedekenskerke1.04.11minMse   14.022  4:173.90223
20  Marius Besuijen (PR 55.01) Sint Laurens1.04.50minM55   13.882  4:193.86206
21  Jan Molendijk (debuut) Krabbendijke1.04.54minMse   13.867  4:203.85205
22  Sander Pleijte (PR)Nisse1.04.56minMse   13.860  4:203.85204
23  Reinier Spijk (PR)Goes1.04.57minMse   13.857  4:203.85204
24  Wim Wouters (PR 54.45) Kruiningen1.04.59minM60   13.850  4:203.85203
25  Lion Baas (PR 1.00.39) Vlissingen1.05.11minM40   13.807  4:213.84198
26  Frank Houweling (PR 57.59) Goes1.05.38minM40   13.713  4:233.81187
27  Johan Spruit (PR 1.01.43) Kapelle-Biezelinge1.06.08minMse   13.609  4:253.78175
28  Jostein Decorte (PR 1.02.31) Wolphaartsdijk1.06.10minM40   13.602  4:253.78174
29  Gijsbert Elstgeest (PR 1.00.53) s-Heerenhoek1.06.17minMse   13.578  4:253.77171
30  Jan Joosse (PR)Kapelle-Biezelinge1.06.21minMse   13.564  4:253.77170
31  Arthur van Aartsen (PR 1.04.47) Middelburg1.06.44minM40   13.487  4:273.75161
32  Casper Baas (PR 1.06.30) Middelburg1.06.46minM45   13.480  4:273.74160
33  Kees den Hollander (PR 1.05.56) Dreischor1.07.04minMse   13.419  4:283.73154
34  Robin de Vriend (PR 1.02.48) Hansweert1.07.21minMse   13.363  4:293.71148
35  Aschwin van den Abeele (debuut) Middelburg1.07.23minM45   13.356  4:303.71147
36  Rinus Paardekooper (PR 1.06.32) Goes1.07.25minM55   13.350  4:303.71146
37  Co de Feijter (PR 1.06.25) Zierikzee1.07.37minM50   13.310  4:303.70142
38  GertJan Bakker (PR)Goes1.07.47minM45   13.278  4:313.69139
39  Ronald Melaard (PR)Oost-Souburg1.08.09minMse   13.206  4:333.67131
40  Leon van Kruiningen (PR 1.05.51) Goes1.08.20minMse   13.171  4:333.66127
41  Adrie Janse (PR)Arnemuiden1.08.42minMse   13.100  4:353.64120
42  William de Jonge (PR 1.08.01) Nieuwdorp1.08.51minM45   13.072  4:353.63117
43  Erik Goedhart (PR)Middelburg1.09.05minMse   13.028  4:363.62113
44  Alexander Davidse (debuut) Koudekerke1.09.15minMse   12.996  4:373.61110
45  Jozias Marijs (PR 1.06.09) Arnemuiden1.09.21minM40   12.978  4:373.60108
46  Lizo Koppejan (PR 1.09.09) Arnemuiden1.09.30minM45   12.950  4:383.60105
47  Ramon van de Gruiter (debuut) Goes1.10.03minMse   12.848  4:403.5795
48  Martin de Regt (PR)Goes1.10.10minMse   12.827  4:413.5693
49  Leon Vermeulen (PR 1.10.01) Wemeldinge1.10.18minMse   12.802  4:413.5691
50  Jos Put (PR 1.09.16) Vlissingen1.10.26minM50   12.778  4:423.5589
51  Kees van der Heijden (PR)Vlissingen1.10.33minMse   12.757  4:423.5487
52  Marc-Jan Moerland (PR)Goes1.10.45minMse   12.721  4:433.5384
53  Annette Bevelander (PR 1.10.57) Rilland1.11.02minVse   12.670  4:443.52244
54  Eric van Remortel (PR 1.04.40) Goes1.11.05minM60   12.661  4:443.5278
55  Richard Polderdijk (PR)Kortgene1.11.12minM50   12.640  4:453.5177
56  Ingrid Koene (PR 1.10.48) Yerseke1.11.16minV50   12.629  4:453.51238
57  Ronald LanglnusMechelen1.11.23minMse   12.608  4:463.5074
58  Willem Brouwer (PR)Middelburg1.12.12minM65   12.465  4:493.4662
59  Siem Cornelisse (PR)Arnemuiden1.12.18minMse   12.448  4:493.4661
60  Maurice Steketee (PR 1.05.01) Middelburg1.12.22minM35   12.437  4:493.4560
61  Peter Koopman (PR 1.08.10) Krabbendijke1.12.24minMse   12.431  4:503.4559
62  John Guequierre (PR 54.01) Middelburg1.12.31minM65   12.411  4:503.4558
63  Berry Simonse (PR 1.00.26) Goes1.12.34minM45   12.402  4:503.4557
64  Adri Baas (debuut) Krabbendijke1.12.39minMse   12.388  4:513.4456
65  Ruud Geldof (debuut) Middelburg1.12.53minM55   12.349  4:523.4353
66  Edwin Schoe (PR)Middelburg1.13.02minMse   12.323  4:523.4251
67  Job Hoogesteger (PR)Kapelle-Biezelinge1.13.10minMse   12.301  4:533.4249
68  Adri Koole (PR 1.04.18) Serooskerke1.13.13minM65   12.292  4:533.4149
69  John de Kraker (PR)Kapelle-Biezelinge1.13.15minMse   12.287  4:533.4148
70  Sjaak Dekker (debuut) s-Heer Arendskerke1.13.16minMse   12.284  4:533.4148
71  Martino Harinck (PR 1.11.28) Middelburg1.13.32minMse   12.239  4:543.4045
72  Werner Helmich (PR)Kapelle-Biezelinge1.13.57minM45   12.170  4:563.3840
73  Marlies de Jong (PR)Kapelle-Biezelinge1.14.03minVse   12.154  4:563.38175
74  Rene Goetheer (PR 1.12.10) Wolphaartsdijk1.14.22minMse   12.102  4:573.3635
75  Rudi LayrijssensDeurne1.14.24minMse   12.097  4:583.3635
76  Hans Corbijn (PR)Oostkapelle1.14.36minM55   12.064  4:583.3533
77  Hans Tramper (PR 1.07.58) Goes1.14.49minMse   12.029  4:593.3431
78  George Taal (PR)Oostkapelle1.14.52minM65   12.021  4:593.3430
79  Marcel van Gilst (PR)Goes1.15.03minMse   11.992  5:003.3329
80  Martijn Ruissen (PR 1.13.47) Wolphaartsdijk1.15.13minMse   11.965  5:013.3227
81  Kees SchippersMiddelburg1.15.36minMse   11.905  5:023.3124
82  Wilco Ovaa (PR)Middelburg1.15.49minMse   11.871  5:033.3022
83  Naoni van der SlikkeGoes1.15.52minVse   11.863  5:033.30140
84  Stefan de Koeijer (PR 1.10.04) Kapelle-Biezelinge1.15.59minMse   11.845  5:043.2921
85  Enrico Joziasse (PR 1.16.11) Middelburg1.16.16minMse   11.801  5:053.2818
86  Ziko KoleKloetinge1.16.22minMse   11.785  5:053.2718
87  Petra Verhulst (PR 1.14.25) Westkapelle1.16.26minV45   11.775  5:063.27129
88  Ad van de Berg (debuut) Goes1.16.58minMse   11.693  5:083.2513
89  Frank Verschorre (PR 54.11) Breskens1.17.08minMse   11.668  5:093.2412
90  Erwin Dingemanse (PR 1.10.55) Kortgene1.17.16minMse   11.648  5:093.2412
91  Rudie Hogervorst (debuut) Aardenburg1.17.18minMse   11.643  5:093.2311
92  Mark Weijer (debuut) Kapelle-Biezelinge1.17.28minMse   11.618  5:103.2310
93  Alfred Sturm (PR 1.14.33) Wemeldinge1.17.32minMse   11.608  5:103.2210
94  Otto MeijTerneuzen1.17.42minMse   11.583  5:113.229
95  Mariska de Kroo (PR 1.14.47) Nieuw- en Sint Joosland1.17.46minVse   11.573  5:113.21106
96  Suzanne van Elsacker (debuut) Middelburg1.17.48minVse   11.568  5:113.21106
97  Piet Beijer (PR 1.08.33) Middelburg1.18.46minM65   11.426  5:153.174
98  Jan Schot (PR 1.16.10) Middelburg1.19.00minMse   11.392  5:163.164
99  Pieter de Gaaij (debuut) Middelburg1.19.18minMse   11.349  5:173.153
100  rene MustersPutte1.20.03minMse   11.243  5:203.121
101  Rob Commandeur (debuut) Goes1.20.08minMse   11.231  5:213.121
102  Leo Goedegebure (PR 1.18.03) s-Heer Arendskerke1.20.21minMse   11.201  5:213.111
103  Gilbert van den Berge (PR)Krabbendijke1.20.28minMse   11.185  5:223.11-
104  Imo Jongepier (PR)Nieuw- en Sint Joosland1.20.31minMse   11.178  5:223.10-
105  Adriaan BootGoes1.20.41minMse   11.155  5:233.10-
106  Jos van Stee (PR 1.09.33) s-Gravenpolder1.20.44minM45   11.148  5:233.10-
107  Ilja van den Bos (debuut) Middelburg1.20.50minVse   11.134  5:233.0962
108  Andre de Visser (debuut) Krabbendijke1.20.54minMse   11.125  5:243.09-
109  Arwin Schot (PR)Zierikzee1.21.09minM50   11.091  5:253.08-
110  Reinier Broeksma (PR 1.19.27) Heinkenszand1.21.27minMse   11.050  5:263.07-
111  Karin van Noorden (PR 1.19.09) Vlissingen1.21.36minV45   11.029  5:263.0653
112  Anne Remijnse (PR 1.15.51) Kapelle-Biezelinge1.21.41minVse   11.018  5:273.0652
113  Herman van de Glind (PR 1.17.30) Kloetinge1.21.50minMse   10.998  5:273.05-
114  Yolanda Krombeen (PR)Kruiningen1.21.55minVse   10.987  5:283.0550
115  Dirk Hooijer (PR)Wemeldinge1.22.05minM50   10.964  5:283.05-
116  Esther van Sluijs (PR 1.14.54) Kloetinge1.22.18minV40   10.936  5:293.0445
117  Kees Pouwelse (PR 1.20.49) Westkapelle1.22.54minMse   10.856  5:323.02-
118  Lianne GoenseOvezande1.22.59minVse   10.846  5:323.0138
119  Edwin Israel (PR 1.20.46) Middelburg1.23.03minMse   10.837  5:323.01-
120  Saskia Smolenaers (debuut) Terhole1.23.25minVse   10.789  5:343.0034
121  Sandra van der Valk (PR)Krabbendijke1.23.38minVse   10.761  5:352.9932
122  Saskia Dieleman (PR)Middelburg1.23.47minVse   10.742  5:352.9831
123  Fania van Houten (debuut) Goes1.23.59minVse   10.716  5:362.9829
124  Arthur Stijns (PR 1.20.18) Oudelande1.24.12minM65   10.689  5:372.97-
125  Gerwin van LoonBergen op Zoom1.24.14minMse   10.685  5:372.97-
126  Jan Dalebout (PR 1.22.24) Kapelle-Biezelinge1.24.16minMse   10.680  5:372.97-
127  Bart PriemBreda1.24.29minMse   10.653  5:382.96-
128  Naomi Priem (debuut) Heinkenszand1.24.36minVse   10.638  5:382.9624
129  Fred Vermeire (PR)Breskens1.24.49minM50   10.611  5:392.95-
130  Johan Quist (PR)Middelburg1.24.54minM50   10.601  5:402.94-
131  Remke van Belzen (PR 1.24.10) Arnemuiden1.25.17minV45   10.553  5:412.9319
132  Adrie van Dalen (debuut) Lewedorp1.25.19minM50   10.549  5:412.93-
133  Ramon Groen (PR 1.20.21) Goes1.25.20minMse   10.547  5:412.93-
134  Robert de Jonge (debuut) Kapelle-Biezelinge1.25.48minMse   10.490  5:432.91-
135  Niek Hesp (PR 1.21.39) Goes1.26.13minMse   10.439  5:452.90-
136  Chantal Schilperoordt (PR)Zaamslag1.26.17minV40   10.431  5:452.9013
137  Maud van Leening (debuut) Sluis1.26.21minVse   10.423  5:452.9013
138  Rene Nijsse (PR 1.23.45) Oud-Sabbinge1.26.26minMse   10.413  5:462.89-
139  Imelda de Poorter (PR)Terneuzen1.27.12minVse   10.321  5:492.878
140  Ko de Visser (PR 1.23.47) Schore1.27.20minMse   10.305  5:492.86-
141  Ad Schoe (PR)Westkapelle1.27.22minMse   10.301  5:492.86-
142  Danielle Bruijn (debuut) Vlissingen1.27.24minVse   10.297  5:502.867
143  Monique van de Ketterij (PR 1.21.49) Vlissingen1.27.26minVse   10.294  5:502.867
144  Maurice van WinsenLewedorp1.27.30minMse   10.286  5:502.86-
145  Tom Weemaes (PR 1.23.45) Heinkenszand1.27.58minMse   10.231  5:522.84-
146  Margo Hermans (debuut) Ossenisse1.28.14minVse   10.200  5:532.834
147  Esther AbbinkGoes1.28.36minVse   10.158  5:542.823
148  Kevin van den Heuvel (debuut) Goes1.28.57minMse   10.118  5:562.81-
149  Marie Jose Janse (PR)Goes1.29.55minVse   10.009  6:002.781
150  Jack de Groote (PR)Wilhelminadorp1.31.28minMse   9.840  6:062.73-
151  Marlies Buteijn (debuut) Kapelle-Biezelinge1.31.45minVse   9.809  6:072.72-
152  Ivo VerheyenZandvliet1.31.50minMse   9.800  6:072.72-
153  Daniella DeckeHulst1.31.53minVse   9.795  6:082.72-
154  Peter Castel (PR 1.27.37) Goes1.31.55minM55   9.791  6:082.72-
155  Coosje van Eekelen (debuut) Hulst1.31.57minVse   9.788  6:082.72-
156  Karin Strayer (debuut) Burgh-Haamstede1.32.00minVse   9.783  6:082.72-
157  Jolanda NuijensKortgene1.32.07minVse   9.770  6:082.71-
158  Tjitte de Boer (debuut) Middelburg1.32.48minMse   9.698  6:112.69-
159  Frans Poortvliet (PR 1.33.49) Nisse1.35.05minMse   9.465  6:202.63-
160  Jozian Zonnevijlle (debuut) Oostburg1.35.19minVse   9.442  6:212.62-
161  Gisela Nijsse (PR)Oud-Sabbinge1.36.02minVse   9.372  6:242.60-
162  Adrea KoningGoes1.36.06minVse   9.365  6:242.60-
163  Marina Mol (PR 1.33.02) s-Heer Abtskerke1.36.08minVse   9.362  6:252.60-
164  Katinka van de Glind (PR 1.32.42) Kloetinge1.36.10minV40   9.359  6:252.60-
165  Janine Hollestelle (debuut) Hulst1.37.25minVse   9.239  6:302.57-
166  Lilian MeijerHulst1.38.29minVse   9.139  6:342.54-
167  Sabrina Mariman (debuut) Clinge1.38.33minVse   9.132  6:342.54-
168  Angela BrusketGoes1.41.08minVse   8.899  6:452.47-
Mannen: 126 (75%) => M35=4 - M40=6 - M45=11 - M50=9 - M55=7 - M60=2 - M65=6 - Mse=81
Vrouwen: 42 (25%) => V40=4 - V45=3 - V50=1 - Vse=34

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

15 km

2019Tim Pleijte50:17Ronnie Overgaauw51:57Dirk Vermeiren53:04Ada Geuze1:02:32177
2018Jozias Boone57:29Yann Sinke58:51Peter Balkenende58:54Anjolie Engels1:01:35123
2017Tom van Dyck53:00Remy Vasseur54:53Arjo Verhage56:56Carolien van de Kreeke1:00:46168
2016Martijn de Kok52:51Erwin Harmes54:00Remy Vasseur58:05Annemiek Hannewijk1:16:44111

14.7 km

2015Erwin Harmes48:24Floris Willeboordse51:51Ralph Wiessner52:07Leonie Ton1:02:21186
2014Wilko de Vos54:44Arjo Verhage55:53Gerben van der Bliek56:27Marianne de Kok57:49139
2013Erwin Harmes50:10Remy Vasseur51:30Alwin Vermeulen53:27Marianne de Kok59:00164
2012Martijn de Kok51:22Jesper Francke52:01Tjitte van den Buys52:30Marianne de Kok59:42142
7.5 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Patrick de VosKattendijke25.40minMse   17.532  3:254.87-
2  Ronnie OvergaauwZoutelande26.30minMse   16.981  3:324.72+0:50
3  Floris WilleboordseMiddelburg26.48minMse   16.791  3:344.66+1:08
4  Willem de KorteAagtekerke27.51minMse   16.158  3:434.49+2:11
5  Boris de BruijnKloetinge28.24minMse   15.845  3:474.40+2:44
6  Jozias BooneGoes29.40minMse   15.169  3:574.21+4:00
7  Amor MaertensBreskens30.10minMse   14.917  4:014.14+4:30
8  Rene TraasKapelle-Biezelinge30.15minM50   14.876  4:024.13+4:35
9  Arnoud RijkHeinkenszand30.29minMse   14.762  4:044.10+4:49
10  Henrik WesterweeleVlissingen30.33minM35   14.730  4:044.09+4:53
11  Leonard NieuwenhuyseNisse31.30minMse   14.286  4:123.97+5:50
12  Richard de VliegerGoes31.34minM45   14.256  4:133.96+5:54
13  Gerard PosthumaGoes31.39minM50   14.218  4:133.95+5:59
14  Johnny UitterhoeveGoes31.47minMse   14.158  4:143.93+6:07
15  Mark van der Kooijs-Heer Abtskerke31.53minMse   14.114  4:153.92+6:13
16  Bart van NoordenYerseke31.58minM50   14.077  4:163.91+6:18
17  Christiaan FlipseNisse32.10minMse   13.990  4:173.89+6:30
18  ??32.13minMse   13.968  4:183.88+6:33
19  Lotte KleinHaaksbergen32.15minVse   13.953  4:183.88+6:35
20  Pieter GoudOostdijk32.17minM35   13.939  4:183.87+6:37
21  Tim Kramers-Heer Hendrikskinderen32.36minMse   13.804  4:213.83+6:56
22  John OverweelMiddelburg32.40minM65   13.776  4:213.83+7:00
23  Danmar DeesGoes32.45minM45   13.740  4:223.82+7:05
24  Jan van VaardegemWestkapelle32.51minM45   13.699  4:233.81+7:11
25  Annet van der LindeNisse33.00minV45   13.636  4:243.79+7:20
26  Nigel SandifortBorssele33.04minMse   13.609  4:253.78+7:24
27  Alex Traass-Heer Arendskerke33.14minMse   13.541  4:263.76+7:34
28  Frans DaalmanBreskens33.18minMse   13.514  4:263.75+7:38
29  Cor KloetBurgh-Haamstede33.40minM60   13.366  4:293.71+8:00
30  Peter SchouwenaarKoudekerke33.59minMse   13.242  4:323.68+8:19
31  Jaco KleinjanGoes34.01minMse   13.229  4:323.67+8:21
32  Astrid JansenGoes34.04minVse   13.209  4:333.67+8:24
33  Edwin GelukHeinkenszand34.08minMse   13.184  4:333.66+8:28
34  Matthijs van den DriesHeinkenszand34.21minMse   13.100  4:353.64+8:41
35  Elizabeth SchroeversArnemuiden34.24minVse   13.081  4:353.63+8:44
36  Ron DellebekeOost-Souburg34.34minM55   13.018  4:373.62+8:54
37  Sjakkie van den BroekeHoek34.44minM45   12.956  4:383.60+9:04
38  Laurens MeeuwsenKrabbendijke34.47minMse   12.937  4:383.59+9:07
39  Henny StratingKamperland35.12minV45   12.784  4:423.55+9:32
40  Gerrit SpaansGoes35.14minM60   12.772  4:423.55+9:34
41  Martijn de KoningHeinkenszand35.16minMse   12.760  4:423.54+9:36
42  Jeroen VerbartOvezande35.53minMse   12.541  4:473.48+10:13
43  Tonnis van der TuinKattendijke35.57minM50   12.517  4:483.48+10:17
44  Stefan UitterhoeveGoes36.03minMse   12.483  4:483.47+10:23
45  Willem-Jan Mantens-Gravenpolder36.18minM45   12.397  4:503.44+10:38
46  Steffen HumerKattendijke36.21minM50   12.380  4:513.44+10:41
47  Rene den ToonerGoes36.24minMse   12.363  4:513.43+10:44
48  Annemieke HannewijkHeinkenszand36.28minVse   12.340  4:523.43+10:48
49  Dominique Boonmans-Heer Arendskerke36.32minMse   12.318  4:523.42+10:52
50  Astrid den HerderGoes36.46minVse   12.239  4:543.40+11:06
51  Merijn KnulstMiddelburg36.47minMse   12.234  4:543.40+11:07
52  Arjen HoogestegerBaarle-Hertog36.51minMse   12.212  4:553.39+11:11
53  Corne van LomwelOost-Souburg36.55minMse   12.190  4:553.39+11:15
54  Tim de MunckKruiningen37.03minMse   12.146  4:563.37+11:23
55  Mark Joziasses-Heer Hendrikskinderen37.06minMse   12.129  4:573.37+11:26
56  Bertram WezenbergKloetinge37.08minMse   12.118  4:573.37+11:28
57  Peter SimonsBergen op Zoom37.11minMse   12.102  4:573.36+11:31
58  Bram van EenennaamNieuw- en Sint Joosland37.36minMse   11.968  5:013.32+11:56
59  Manouk RemijnOvezande37.37minVse   11.963  5:013.32+11:57
60  Marcel RichardZoutelande37.39minM60   11.952  5:013.32+11:59
61  Lydia KleinjanGoes38.03minVse   11.827  5:043.29+12:23
62  Esma GuiguiGoes38.08minVse   11.801  5:053.28+12:28
63  Henrike BlokpoelOost-Souburg38.34minVse   11.668  5:093.24+12:54
64  gert-Jan LudikhuizeMiddelburg38.37minMse   11.653  5:093.24+12:57
65  Corrie de SchachtOost-Souburg38.44minVse   11.618  5:103.23+13:04
66  Anita BoogertKrabbendijke38.52minVse   11.578  5:113.22+13:12
67  Annemarie VerschuureKruiningen38.59minV40   11.543  5:123.21+13:19
68  Mariska ArsGoes39.01minVse   11.534  5:123.20+13:21
69  Wim KarelseSchore39.11minMse   11.484  5:133.19+13:31
70  Evelien Capellos-Heerenhoek39.15minVse   11.465  5:143.18+13:35
71  Gilles VerschureHeinkenszand39.25minMse   11.416  5:153.17+13:45
72  Anita VeldhofKloetinge39.27minVse   11.407  5:163.17+13:47
73  Carolien SteijnKwadendamme39.29minVse   11.397  5:163.17+13:49
74  Peter-Paul LobbezooMiddelburg39.35minMse   11.368  5:173.16+13:55
75  Eva de JongeBergen op Zoom39.44minVse   11.326  5:183.15+14:04
76  Kaschenka de JongeYerseke39.47minVse   11.311  5:183.14+14:07
77  Bouman BoumanGiessen39.48minMse   11.307  5:183.14+14:08
78  Manon van DierenWilhelminadorp39.51minVse   11.292  5:193.14+14:11
79  Stefan van den DriesHeinkenszand39.53minMse   11.283  5:193.13+14:13
80  Hans WestveerKruiningen39.55minM55   11.273  5:193.13+14:15
81  Sanne de BaarWolphaartsdijk39.59minVse   11.255  5:203.13+14:19
82  Marko Zijls-Heer Hendrikskinderen40.05minMse   11.227  5:213.12+14:25
83  Bas NahumuryMiddelburg40.07minMse   11.217  5:213.12+14:27
84  Ad MullerGoes40.15minMse   11.180  5:223.11+14:35
85  Jeanette LeunisSerooskerke40.18minVse   11.166  5:223.10+14:38
86  Raoul de JongeDelft40.22minMse   11.148  5:233.10+14:42
87  Edith van DijkeGoes40.24minVse   11.139  5:233.09+14:44
88  Debby Elstgeests-Heerenhoek40.26minVse   11.129  5:233.09+14:46
89  Dylan den HartogMiddelburg40.28minMse   11.120  5:243.09+14:48
90  Christl RozendaalKapelle-Biezelinge40.36minV50   11.084  5:253.08+14:56
91  Bram HuysmansYerseke40.52minMse   11.011  5:273.06+15:12
92  Chantal van de GuchteRenesse40.54minVse   11.002  5:273.06+15:14
93  Erwin BermanWaarde40.57minMse   10.989  5:283.05+15:17
94  Marcel BesuijenMiddelburg41.03minMse   10.962  5:283.05+15:23
95  Marloes SaamanZoutelande41.05minV40   10.953  5:293.04+15:25
96  Rosan BoonmanGoes41.14minVse   10.914  5:303.03+15:34
97  Ton PietersKapelle-Biezelinge41.16minMse   10.905  5:303.03+15:36
98  Marielle SimonseGoes41.20minV45   10.887  5:313.02+15:40
99  Priscilla ValkKortgene41.23minVse   10.874  5:313.02+15:43
100  Marius LeendertseKapelle-Biezelinge41.41minM65   10.796  5:333.00+16:01
101  Ellen de JongeKattendijke41.52minV55   10.748  5:352.99+16:12
102  Karin LukaartKapelle-Biezelinge41.55minVse   10.736  5:352.98+16:15
103  Ronald VandevreedeKrabbendijke41.57minMse   10.727  5:362.98+16:17
104  Martin GelukKattendijke42.00minMse   10.714  5:362.98+16:20
105  Corine Maass-Gravenpolder42.06minVse   10.689  5:372.97+16:26
106  Piet JoziasseNieuw- en Sint Joosland42.08minMse   10.680  5:372.97+16:28
107  Emmy NagelhoutWilhelminadorp42.10minVse   10.672  5:372.96+16:30
108  Simone CourtinKloetinge42.12minVse   10.664  5:382.96+16:32
109  Ellie SpaansGoes42.14minVse   10.655  5:382.96+16:34
110  Mariet JoostenHeinkenszand42.16minVse   10.647  5:382.96+16:36
111  Diana BeijeKapelle-Biezelinge42.17minVse   10.642  5:382.96+16:37
112  Manuel Hoezens-Heer Arendskerke42.19minMse   10.634  5:392.95+16:39
113  Leonie van de Bersselaars-Hertogenbosch42.21minVse   10.626  5:392.95+16:41
114  Ranco BogaardOostburg42.23minMse   10.617  5:392.95+16:43
115  Nienke LukaartGoes42.26minVse   10.605  5:392.95+16:46
116  Ilja TimmermanWemeldinge42.28minMse   10.597  5:402.94+16:48
117  Kees van BelzenRitthem42.30minM65   10.588  5:402.94+16:50
118  Mandy LockefeirNisse42.33minVse   10.576  5:402.94+16:53
119  Annemieke HoumesMiddelburg42.35minVse   10.568  5:412.94+16:55
120  Jan EuserVeere42.37minMse   10.559  5:412.93+16:57
121  Linda van den AbeeleMiddelburg42.39minVse   10.551  5:412.93+16:59
122  Yvonne GriepHansweert42.55minVse   10.485  5:432.91+17:15
123  Jan-Kees WisseKapelle-Biezelinge42.57minMse   10.477  5:442.91+17:17
124  Saskia RoozeKapelle-Biezelinge43.03minVse   10.453  5:442.90+17:23
125  Eva LindenberghGoes43.05minVse   10.445  5:452.90+17:25
126  Roeland van Wanrooijs-Gravenpolder43.10minMse   10.425  5:452.90+17:30
127  Kevin KuitemsGoes43.20minMse   10.385  5:472.88+17:40
128  Janine de WitteSerooskerke43.27minVse   10.357  5:482.88+17:47
129  Mariska BomhofNieuw- en Sint Joosland43.39minVse   10.309  5:492.86+17:59
130  Lisette Potters-Heer Hendrikskinderen43.45minMse   10.286  5:502.86+18:05
131  Stephanie van Sabbens-Heer Arendskerke43.48minVse   10.274  5:502.85+18:08
132  Ellie WesterweeleVlissingen43.50minV65   10.266  5:512.85+18:10
133  Paul LeursKattendijke43.55minMse   10.247  5:512.85+18:15
134  Walter TimmerZierikzee44.01minMse   10.223  5:522.84+18:21
135  Caroline GansemanGoes44.03minVse   10.216  5:522.84+18:23
136  Wim van der LindeGoes44.35minMse   10.093  5:572.80+18:55
137  Jacqueline MeijersHoedekenskerke44.56minVse   10.015  5:592.78+19:16
138  Nel VerhoevenOvezande45.18minVse   9.934  6:022.76+19:38
139  Helma ClootsBergen op Zoom45.21minVse   9.923  6:032.76+19:41
140  Rinus VermueLewedorp45.27minM65   9.901  6:042.75+19:47
141  Andre LindenberghGoes45.44minMse   9.840  6:062.73+20:04
142  Henk de KiewitKapelle-Biezelinge45.54minMse   9.804  6:072.72+20:14
143  Marjolein BaasStabroek46.10minVse   9.747  6:092.71+20:30
144  Wim FonteineNieuwerkerk46.12minMse   9.740  6:102.71+20:32
145  Marianne KosterBorssele46.18minVse   9.719  6:102.70+20:38
146  Veroni MeijerMiddelburg46.22minVse   9.705  6:112.70+20:42
147  Carina BraakmanMiddelburg46.29minVse   9.681  6:122.69+20:49
148  Xavi VerheyenZandvliet46.35minMse   9.660  6:132.68+20:55
149  Bianca de Vliegers-Heerenhoek46.47minVse   9.619  6:142.67+21:07
150  Hennie van der BlomGoes46.49minVse   9.612  6:152.67+21:09
151  Cees JoosseNisse46.52minM60   9.602  6:152.67+21:12
152  Margreet VerhageKapelle-Biezelinge46.54minVse   9.595  6:152.67+21:14
153  Yvonne HouwelingGoes46.57minVse   9.585  6:162.66+21:17
154  Karien de MeijOvezande46.59minV50   9.578  6:162.66+21:19
155  Wilma EversdijkKapelle-Biezelinge47.01minV60   9.571  6:162.66+21:21
156  Pauline ToddOostburg47.09minV35   9.544  6:172.65+21:29
157  Alfons SchenkelOost-Souburg47.13minVse   9.531  6:182.65+21:33
158  Leo LuteynWemeldinge47.23minMse   9.497  6:192.64+21:43
159  Casper CastelGoes47.50minMse   9.408  6:232.61+22:10
160  Marius WeststrateWemeldinge48.01minMse   9.372  6:242.60+22:21
161  Mara VerhulstDreischor48.04minVse   9.362  6:252.60+22:24
162  Marcelina van der MolenVlissingen48.07minVse   9.352  6:252.60+22:27
163  Mart GoudzwaardZonnemaire48.10minMse   9.343  6:252.60+22:30
164  Jolanda van OpbergenWemeldinge48.11minVse   9.339  6:252.59+22:31
165  VerschaageRichardKattendijke48.13minMse   9.333  6:262.59+22:33
166  Alexandra de JongeKapelle-Biezelinge48.16minVse   9.323  6:262.59+22:36
167  Mirjam JanssenKwadendamme48.21minVse   9.307  6:272.59+22:41
168  Judith MenheereOvezande48.32minVse   9.272  6:282.58+22:52
169  Diana KoopmanKrabbendijke48.34minVse   9.266  6:292.57+22:54
170  Nicolina KerkhoveGoes48.37minVse   9.256  6:292.57+22:57
171  Tamara TrusselHeinkenszand48.48minVse   9.221  6:302.56+23:08
172  Ineke Harincks-Heer Arendskerke48.51minVse   9.212  6:312.56+23:11
173  Suraiya KienenZandvliet48.54minVse   9.202  6:312.56+23:14
174  Mieke DielsZandvliet48.55minVse   9.199  6:312.56+23:15
175  Ciska ZuidhofHeinkenszand49.22minVse   9.115  6:352.53+23:42
176  Elvira Toubianas-Gravenpolder49.29minVse   9.094  6:362.53+23:49
177  Michiel van SantenNisse49.43minMse   9.051  6:382.51+24:03
178  Jorine BeenhakkerGoes49.52minVse   9.024  6:392.51+24:12
179  Annelies KakesWolphaartsdijk50.42minV50   8.876  6:462.47+25:02
180  Wendy BoogaardHeinkenszand50.46minVse   8.864  6:462.46+25:06
181  Jeanette BlankerHeinkenszand50.52minVse   8.847  6:472.46+25:12
182  Linda BeekeGoes50.54minVse   8.841  6:472.46+25:14
183  Trudy van WaardeArnemuiden51.05minVse   8.809  6:492.45+25:25
184  Cora WerkhovenArnemuiden51.09minMse   8.798  6:492.44+25:29
185  Monica de MunckKruiningen51.11minV45   8.792  6:492.44+25:31
186  Femke VaderDordrecht51.13minVse   8.786  6:502.44+25:33
187  Vanessa GroenenbergDordrecht51.15minVse   8.780  6:502.44+25:35
188  Therese de Leeuws-Heer Hendrikskinderen51.17minVse   8.775  6:502.44+25:37
189  Leanne DirksenRilland51.27minVse   8.746  6:522.43+25:47
190  Frouke de VriesDordrecht51.38minVse   8.715  6:532.42+25:58
191  Marja JongepierNieuw- en Sint Joosland51.43minVse   8.701  6:542.42+26:03
192  Monique de KrakerKapelle-Biezelinge52.20minV50   8.599  6:592.39+26:40
193  Bram TissinkKapelle-Biezelinge52.35minM50   8.558  7:012.38+26:55
194  Ciska ZorgArnemuiden52.43minVse   8.536  7:022.37+27:03
195  Nathanja SchreuderMiddelburg52.46minVse   8.528  7:022.37+27:06
196  Nico FierloosNisse52.57minMse   8.499  7:042.36+27:17
197  Manon WolffGoes53.03minVse   8.483  7:042.36+27:23
198  Wendy van IwaardenArnemuiden54.24minVse   8.272  7:152.30+28:44
199  Rozemarijn de BlaaijGoes55.42minVse   8.079  7:262.24+30:02
Mannen: 99 (49.75%) => M35=2 - M45=5 - M50=6 - M55=2 - M60=4 - M65=4 - Mse=76
Vrouwen: 100 (50.25%) => V35=1 - V40=2 - V45=4 - V50=4 - V55=1 - V60=1 - V65=1 - Vse=86

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 2.081 seconden nodig om deze lijst met 367 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Atletiek Zeeland © 2020