vrijdag 3 juli 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
20-06: Staf Dobbelaere: een schaap met vijf poten?
09-06: Woordenstrijd zonder koek
02-06: Terugblik op het NK marathon 1964 in Vlissingen
28-05: Is snelheid een relatief begrip? Maar dan op herhaling
19-05: Snelheid een relatief begrip?
06-05: Mag huidig niveau hardlopen zomaar vergeleken worden met dat van de jaren 70?
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

11e Oosterscheldeloop

Goes, zaterdag 1 april 2017 - Organisatie: AV'56
Tien Mijl >>> Zeeuws record staat met 47.01 vanaf 18-09-1988 op naam van John Vermeule <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Patrick de Vos (PR)AV'5655.44minMse   17.322  3:284.81672
2  Remy Vasseur (PR 54.59) Vlissingen59.13minM35   16.303  3:414.53533
3  Edwin de la Ruelle (PR 55.51) Koewacht59.17minM45   16.285  3:414.52530
4  Boris de Bruijn (PR 53.26) AV'5659.32minMse   16.216  3:424.50521
5  Crum van der Linden (PR)Dynamica1.00.40minMse   15.913  3:464.42480
6  Ruud ButeijnRotterdam1.01.13minMse   15.770  3:484.38460
7  Arno van TriestPutte1.01.43minMse   15.642  3:504.35443
8  Peter Balkenende (PR 59.16) AV'561.02.40minM50   15.405  3:544.28411
9  Chris de Smit (PR)RKHAV1.03.27minM35   15.215  3:574.23385
10  Peter van Limbergen (PR 1.00.16) AV'561.03.36minM40   15.179  3:574.22380
11  John Slabbekoorn (PR)Kapelle-Biezelinge1.03.52minM50   15.116  3:584.20372
12  Jorim de Boks (PR)Middelburg1.03.59minMse   15.088  3:594.19368
13  Edwin van Alphen (PR 1.02.47) Dynamica1.04.29minM45   14.971  4:004.16353
14  Jan-Willem DavidsePEC1.04.40minM50   14.929  4:014.15347
15  Erik GroenewegSpirit1.04.54minM40   14.875  4:024.13340
16  Jeroen Janse (PR 1.00.36) Kapelle-Biezelinge1.05.07minMse   14.826  4:034.12334
17  Jan-Willem Roelse (PR 1.03.53) Goes1.05.42minMse   14.694  4:054.08316
18  Rini Bruggeman (PR 53.28) Kloetinge1.06.04minM50   14.613  4:064.06306
19  Tom de JongeBergen op Zoom1.06.38minM40   14.488  4:084.02290
20  John de WaardeKapelle-Biezelinge1.06.48minMse   14.452  4:094.01285
21  Ronald Geertse (PR 1.05.49) Serooskerke1.07.06minM40   14.387  4:104.00277
22  Michel Bekink (PR 1.05.23) AV'561.07.14minM40   14.359  4:113.99273
23  Rene Traas (debuut) Kapelle-Biezelinge1.07.27minM50   14.313  4:123.98268
24  John Nieuwenhuize (PR 1.03.14) AV'561.07.30minM35   14.302  4:123.97266
25  Jeroen de Nood (PR 1.06.47) Dynamica1.08.41minM35   14.056  4:163.90236
26  Anne Ruijsink (debuut) Goes1.08.50minM35   14.025  4:173.90232
27  Jaap HoekGoedereede1.08.53minM50   14.015  4:173.89231
28  Paul StreepPAC1.08.56minM60   14.005  4:173.89230
29  Wilco Jonker (debuut) Colijnsplaat1.09.16minMse   13.937  4:183.87221
30  Henk Lous (PR 1.06.01) Vlissingen1.09.38minM55   13.864  4:203.85213
31  Herbert KoerhuisBathmense1.10.10minM40   13.759  4:223.82200
32  Jan Louws (PR 1.08.24) Gonzalez Running1.10.18minM55   13.733  4:223.81197
33  Lion Baas (PR 1.04.24) Vlissingen1.10.27minM40   13.703  4:233.81194
34  Reinier Spijk (PR)Goes1.10.41minMse   13.658  4:243.79188
35  Pieter Goud (debuut) Oostdijk1.10.48minM35   13.636  4:243.79186
36  Jan Willem Meeuwse (debuut) Kwadendamme1.10.51minM50   13.626  4:243.78185
37  Remco Kapteijn (PR 1.07.01) Kapelle-Biezelinge1.11.47minM40   13.449  4:283.74164
38  Frank Houweling (debuut) AV'561.11.50minM40   13.439  4:283.73163
39  Mark van der Kooij (debuut) s-Heer Abtskerke1.11.53minMse   13.430  4:283.73162
40  Johan de Vlieger (PR 52.00) Dynamica1.12.01minM60   13.405  4:293.72160
41  Jack Smits (debuut) Dynamica1.12.04minM55   13.396  4:293.72159
42  Jacques de GrootSpado1.12.42minM50   13.279  4:313.69146
43  Stefan van der Voorn (PR 1.09.39) Zierikzee1.12.56minM40   13.237  4:323.68141
44  Casper Baas (debuut) Dynamica1.13.02minM45   13.219  4:323.67139
45  Leon van Bavinchoven (PR 1.10.41) Terneuzen1.13.17minM45   13.174  4:333.66135
46  Niek Wieland (debuut) Axel1.13.19minM40   13.168  4:333.66134
47  Leo Janse (PR 1.13.13) Middelburg1.13.24minM50   13.153  4:343.65132
48  Rinus Witte (PR 1.01.30) Sint Laurens1.13.39minM50   13.108  4:353.64128
49  Monica Sanderse (PR 1.08.53) Dynamica1.13.51minVse   13.072  4:353.63310
50  Adrie Janse (debuut) Arnemuiden1.13.54minM50   13.064  4:363.63123
51  Robin de Vriend (PR 1.11.16) Hansweert1.14.12minMse   13.011  4:373.61118
52  Michiel RomboutsBreda1.14.42minMse   12.924  4:393.59109
53  Leon van Kruiningen (PR 1.10.59) Goes1.14.45minMse   12.915  4:393.59108
54  Co de Feijter (PR 1.09.32) Delta Sport1.15.26minM50   12.798  4:413.5697
55  Ramon van de Gruiter (debuut) Goes1.15.43minM40   12.750  4:423.5492
56  Henny Strating (PR 1.14.52) AV'561.15.50minV45   12.731  4:433.54261
57  Gerrit Spaans (PR 1.14.57) AV'561.15.51minM60   12.728  4:433.5490
58  Marc-Jan Moerland (PR)Goes1.15.54minMse   12.719  4:433.5389
59  Eric van Remortel (PR 1.08.56) AV'561.15.55minM60   12.717  4:433.5389
60  Kees van der Heijden (PR 1.15.35) Dynamica1.15.57minM50   12.711  4:433.5389
61  Nick Paulusse (PR 1.14.28) Dynamica1.15.59minM45   12.705  4:433.5388
62  Leon Vermeulen (PR)Wemeldinge1.16.15minM40   12.661  4:443.5284
63  DirkJan LukasseGoes1.16.18minMse   12.653  4:453.5183
64  Tim Kramer (debuut) AV'561.16.57minMse   12.546  4:473.4874
65  Bob Muller (PR)Goes1.16.59minM40   12.540  4:473.4874
66  Arne den Toonder (debuut) AV'561.17.04minM40   12.527  4:473.4872
67  Rick de Smit (debuut) AV'561.17.07minMse   12.519  4:483.4872
68  Ruud Geldof (PR 1.15.43) Dynamica1.17.36minM55   12.441  4:493.4665
69  Hans Gijzel (PR)S-Heer Arendskerke1.17.50minMse   12.403  4:503.4562
70  Marc de Groote (debuut) Middelburg1.17.58minM40   12.382  4:513.4460
71  Pieter-Jan de Baar (PR 1.16.34) AV'561.18.23minM40   12.316  4:523.4255
72  Arthur Pouwelse (PR 1.17.30) Middelburg1.18.30minM55   12.298  4:533.4254
73  Sandra Joziasse (PR 1.17.31) Dynamica1.18.32minV40   12.293  4:533.41201
74  Stefan de Koeijer (PR 1.16.52) Kapelle-Biezelinge1.18.37minMse   12.280  4:533.4153
75  John Guequierre (PR 56.23) Middelburg1.18.40minM60   12.272  4:533.4152
76  Stefan de Weerdt (debuut) Wolphaartsdijk1.18.45minMse   12.259  4:543.4151
77  Esther de Koning (debuut) AV'561.18.48minVse   12.251  4:543.40196
78  Peter Koopman (debuut) Krabbendijke1.19.08minM40   12.200  4:553.3947
79  Martin de Regt (PR 1.17.51) AV'561.19.25minM50   12.156  4:563.3843
80  Hans van Boven (debuut) AV'561.19.46minM50   12.103  4:573.3640
81  Enrico Kraak (PR)Goes1.19.48minM45   12.098  4:583.3639
82  Werner Helmich (PR)Kapelle-Biezelinge1.20.03minM45   12.060  4:593.3537
83  Adri Koole (PR 1.08.46) Dynamica1.20.06minM60   12.052  4:593.3536
84  Tom Jonker (PR)AV'561.20.52minMse   11.938  5:023.3229
85  Willem Brouwer (debuut) Middelburg1.20.55minM60   11.931  5:023.3129
86  Jannie de Vries (PR 1.15.42) Dynamica1.21.02minV55   11.914  5:023.31153
87  Wim Dingemanse (PR 1.14.06) Gonzalez Running1.21.05minM55   11.906  5:023.3127
88  Wim Huurman (PR)AV'561.21.08minM55   11.899  5:033.3127
89  John de Kraker (PR 1.21.00) Kapelle-Biezelinge1.21.10minM50   11.894  5:033.3027
90  Jos Put (PR 1.13.30) Vlissingen1.21.12minM50   11.889  5:033.3026
91  Martijn Ruissen (PR)Wolphaartsdijk1.21.33minMse   11.838  5:043.2924
92  Antoine Gijzel (PR)Kapelle-Biezelinge1.21.59minM40   11.776  5:063.2720
93  Steffen Humer (PR)AV'561.22.07minM50   11.756  5:063.2719
94  Rinus Paardekooper (PR)AV'561.22.09minM55   11.752  5:063.2619
95  Suzanne Geschiere (PR 1.14.34) Dynamica1.22.21minV50   11.723  5:073.26130
96  Maurice Steketee (PR 1.14.31) Middelburg1.22.30minM35   11.702  5:083.2517
97  Rene den ToonderAV'561.22.34minM40   11.692  5:083.2516
98  Esther Noteboom (debuut) Heinkenszand1.23.06minVse   11.617  5:103.23118
99  Petra Verhulst (PR 1.20.01) Dynamica1.23.29minV45   11.564  5:113.21112
100  Ad van den Berg (debuut) AV'561.23.39minM40   11.541  5:123.2110
101  Chris Tramper (debuut) Kapelle-Biezelinge1.23.43minMse   11.532  5:123.209
102  Piet Beijer (PR 1.18.37) Dynamica1.24.49minM65   11.382  5:163.165
103  Berny Bal (debuut) Goes1.24.54minM40   11.371  5:173.165
104  Benjamin Moerenhout (PR 1.10.16) Kapelle-Biezelinge1.24.56minMse   11.367  5:173.164
105  Stefan van Hemert (PR)Middelburg1.25.21minMse   11.311  5:183.143
106  John Jansen (PR 1.25.21) Lewedorp1.25.30minM60   11.291  5:193.143
107  Cindy den Hollander (debuut) Oost-Souburg1.25.34minV40   11.282  5:193.1382
108  Jos van Stee (PR 1.16.17) s-Gravenpolder1.25.37minM45   11.276  5:193.132
109  Jack van Aspert (PR 1.09.16) Dynamica1.25.52minM60   11.243  5:203.122
110  Mark BostersBergen op Zoom1.26.09minMse   11.206  5:213.111
111  Roxanne Machielse (PR)Goes1.26.17minVse   11.189  5:223.1173
112  Lisette de Jong (PR 1.24.30) AV'561.26.21minV40   11.180  5:223.1172
113  Maroeska Ars (PR 1.18.08) AV'561.26.22minV40   11.178  5:223.1072
114  Remco van de WaartSpado1.26.27minMse   11.167  5:223.101
115  Hans Verhage (debuut) Goes1.26.32minM55   11.156  5:233.101
116  Jeroen van Gent (debuut) Goes1.26.55minM40   11.107  5:243.09-
117  Christl Rozendaal (debuut) AV'561.27.03minV50   11.090  5:253.0864
118  Rianne Kok (debuut) Wemeldinge1.27.08minV40   11.080  5:253.0863
119  Rene Nijsse (debuut) AV'561.27.15minM50   11.065  5:253.07-
120  Harald de BilAV'561.27.32minMse   11.029  5:263.06-
121  Marcel Richard (debuut) Zoutelande1.27.42minM60   11.008  5:273.06-
122  Danny van 't Westeinde (PR)Goes1.27.50minM40   10.991  5:283.05-
123  Adrie de Kraker (debuut) Kapelle-Biezelinge1.28.09minM55   10.952  5:293.04-
124  Pascale SchenckStabroek1.28.48minV40   10.872  5:313.0245
125  Freddy de GroofStabroek1.28.52minM40   10.863  5:313.02-
126  Reinier Broeksma (debuut) Heinkenszand1.29.04minM40   10.839  5:323.01-
127  Gerard van KoeveringenGoes1.29.10minMse   10.827  5:333.01-
128  Anita Veldhof (debuut) AV'561.29.22minV50   10.803  5:333.0040
129  Herman van de Glind (PR)AV'561.29.28minM40   10.791  5:343.00-
130  Yolanda Krombeen (PR)Kruiningen1.29.36minV40   10.775  5:342.9937
131  Andre de Visser (PR)AV'561.29.54minM50   10.739  5:352.98-
132  Chris van Antwerpen (PR 1.27.04) Goes1.31.39minMse   10.534  5:422.93-
133  Arthur Stijns (PR 1.24.26) Dynamica1.32.03minM65   10.488  5:432.91-
134  Peter Castel (PR 1.32.04) AV'561.32.11minM55   10.473  5:442.91-
135  Niek Hesp (PR 1.30.05) AV'561.32.19minM40   10.457  5:442.90-
136  Frits van Borrendam (PR 1.28.02) Middelburg1.33.33minM60   10.320  5:492.87-
137  Wim Karelse (debuut) AV'561.33.48minM55   10.292  5:502.86-
138  Andrea van IwaardenAV'561.34.16minVse   10.241  5:522.847
139  Henk de Kiewit (PR)AV'561.34.19minMse   10.236  5:522.84-
140  Jakobus Meulenberg (PR)AV'561.35.08minM45   10.148  5:552.82-
141  Freek MohlmannGoes1.36.17minMse   10.027  5:592.79-
142  Pris TraasVlissingen1.40.00minVse   9.654  6:132.68-
143  Ton Luteijn (debuut) Vlissingen1.40.02minM50   9.651  6:132.68-
144  Chantal de Koning (debuut) Colijnsplaat1.42.01minVse   9.463  6:202.63-
145  Andre de Koning (debuut) Goes1.42.03minM60   9.460  6:212.63-
146  Sjaak van HooydonkGoes1.52.52minMse   8.553  7:012.38-
Mannen: 126 (86.3%) => M35=7 - M40=28 - M45=9 - M50=21 - M55=12 - M60=12 - M65=2 - Mse=35
Vrouwen: 20 (13.7%) => V40=7 - V45=2 - V50=3 - V55=1 - Vse=7

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

Tien Mijl

2019Tim Pleijte53:52Erwin Harmes54:50Jeroen van Damme55:13Yvonne Moerland1:05:13122
2018Tim Pleijte56:46Martijn de Kok58:03Jeroen Janse1:00:36Carolien van de Kreeke1:07:27126
2017Patrick de Vos55:44Remy Vasseur59:13Edwin de la Ruelle59:17Monica Sanderse1:13:51146

20 km

2016Huub van Noorden1:08:14Marius Besuijen1:18:12Rob Schaap1:21:22Ingrid Koene1:32:4671
2015Davy Stieperaere1:08:10Remy Vasseur1:10:16Maarten Harthoorn1:14:29Paola van Gilst1:29:57103
2014Huub van Noorden1:08:39Martijn de Kok1:10:08Maarten van den Donck1:12:42Anjolie Engels1:20:1095
2013Huub van Noorden1:13:18Maarten Harthoorn1:16:04Wilko de Vos1:16:27Marianne de Kok1:23:14123
5 km >>> Zeeuws record staat met 14.37 vanaf 07-09-2019 op naam van Tim van den Broeke <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Bart van Trigt (PR)Goes16.56minMse   17.717  3:234.92501
2  Bart Balkenende (PR 17.53) AV'5618.59minMse   15.803  3:484.39253
3  Luuk Balkenende (PR 16.33) AV'5619.03minMse   15.748  3:494.37246
4  Patrick van Iersel (PR 19.14) Goes20.19minM50   14.766  4:044.10136
5  Paola van Gilst (PR 19.27) AV'5620.21minV40   14.742  4:044.10342
6  Eric MaartenseBreda20.29minMse   14.646  4:064.07124
7  Laurens Meeuwsen (PR)Krabbendijke21.38minMse   13.867  4:203.8556
8  Nikita van den Ouden (debuut) AV'5622.27minVse   13.363  4:293.71157
9  Cees KoomanSpado22.29minMse   13.343  4:303.7123
10  Jorick de Vries (PR 17.28) AV'5622.32minMse   13.314  4:303.7022
11  Lisa Kapteijn (PR 22.36) AV'5622.38minMeB   13.255  4:323.68144
12  Sanne de Baar (PR 22.38) AV'5622.40minVse   13.235  4:323.68143
13  Stef Kapteijn (debuut) AV'5622.42minMse   13.216  4:323.6717
14  Jack WasserSprint22.45minMse   13.187  4:333.6616
15  Derk AlssenaGoes22.48minMse   13.158  4:343.6515
16  Danny de Leeuw (PR 17.58) AV'5622.52minMse   13.120  4:343.6413
17  Leen NieuwenhuijzenLewedorp22.54minMse   13.100  4:353.6412
18  Berry Simonse (PR 19.00) AV'5623.04minM45   13.006  4:373.619
19  Wim Roose (PR 20.54) Aart Stigter23.09minM65   12.959  4:383.607
20  Willem Houterman (PR 21.25) Wolphaartsdijk23.40minMse   12.676  4:443.521
21  Marjolein BeusmansVoorburg23.44minVse   12.640  4:453.5180
22  Arno Molenaar (PR)Goes23.53minMse   12.561  4:473.491
23  R Stoutjesdijkvd Peijl23.55minMse   12.544  4:473.481
24  Meriem AchabPutte23.57minVse   12.526  4:473.4869
25  Lydia Kleinjan (debuut) Goes23.58minVse   12.517  4:483.4868
26  N van der Steenvd Peijl24.00minVse   12.500  4:483.4766
27  Melvin Hunnik (PR 21.58) Goes24.02minMse   12.483  4:483.471
28  Esther van Sluijs (PR)AV'5624.04minV40   12.465  4:493.4664
29  Acronius Kramer (PR 22.08) AV'5624.15minM60   12.371  4:513.44-
30  Naomi van der SlikkeAV'5624.23minVse   12.303  4:533.4250
31  Wijnand van Zweeden (debuut) Wilhelminadorp25.06minMse   11.952  5:013.32-
32  Edith van Dijke (PR 24.14) AV'5625.08minVse   11.936  5:023.3225
33  Maurits de Feijter (PR)Lewedorp25.11minMse   11.913  5:023.31-
34  Gijsbert Elstgeest (PR 19.32) AV'5625.14minMse   11.889  5:033.30-
35  Hans Westveer (PR 24.27) AV'5625.16minM55   11.873  5:033.30-
36  Debby Elstgeest (debuut) AV'5625.23minVse   11.819  5:053.2818
37  Rob Epker (PR)Middelburg25.27minMse   11.788  5:053.27-
38  John van Anrooij (PR 23.20) AV'5625.31minM50   11.757  5:063.27-
39  Stefan van den Dries (PR 22.40) Heinkenszand25.41minMse   11.681  5:083.24-
40  Jacco van de Gruiter (PR)Arnemuiden25.47minMse   11.635  5:093.23-
41  Martin StreepRotterdam25.49minMse   11.620  5:103.23-
42  Piet Verwijs (debuut) Goes25.51minMse   11.605  5:103.22-
43  Rene VerhulstAV'5625.53minMse   11.590  5:113.22-
44  D van der Steenv d Peijl25.59minMse   11.546  5:123.21-
45  Hans Crielaard (debuut) Oost-Souburg26.21minMse   11.385  5:163.16-
46  Carla Zegers (PR 24.56) Koewacht26.46minV45   11.208  5:213.111
47  Jeroen Govers (PR 26.04) Goes26.55minM45   11.146  5:233.10-
48  Leo van den OudenRilland27.10minMse   11.043  5:263.07-
49  Kees van den Pol (PR 24.16) AV'5627.13minM70   11.023  5:273.06-
50  Arie Schout (PR)Kloetinge28.24minMse   10.563  5:412.93-
51  Lizat Nieuwenhuijzes-Gravenpolder28.28minVse   10.539  5:422.93-
52  Erna StolkSint Maartensdijk28.54minVse   10.381  5:472.88-
53  Gwen RijkschroefGoes29.07minMse   10.303  5:492.86-
54  Casper Castel (PR 29.01) Goes29.09minMse   10.292  5:502.86-
55  Katinka van de Glind (PR 27.43) AV'5629.13minV40   10.268  5:512.85-
56  Wim van de Linde (debuut) Goes29.15minMse   10.256  5:512.85-
57  Geke RuijsinkGoes29.18minVse   10.239  5:522.84-
58  Wilma van de Gruiter (PR 29.18) Arnemuiden29.32minVse   10.158  5:542.82-
59  Marcel Mohr (PR 28.14) AV'5631.45minMse   9.449  6:212.62-
60  Laura van Remortel (PR 31.19) Goes32.47minVse   9.151  6:332.54-
61  Bram Tissink (PR 27.07) AV'5633.11minM50   9.041  6:382.51-
62  Anouk StreepCapelle a/d Ijssel33.55minVse   8.845  6:472.46-
Mannen: 42 (67.74%) => M45=2 - M50=3 - M55=1 - M60=1 - M65=1 - M70=1 - Mse=33
Vrouwen: 19 (30.65%) => V40=3 - V45=1 - Vse=15

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 1.835 seconden nodig om deze lijst met 208 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Atletiek Zeeland © 2020